passwd 3.0 - en to sk translation catalogue (1936 entries)

en:  (%s days ago)
sk:  (pred %s dňami)

en:  (Accesskey %s)
sk:  (Klávesová skratka %s)

en:  (in %s days)
sk:  (o %s dní)

en:  (today)
sk: (dnes)

en:  (tomorrow)
sk:  (zajtra)

en:  (yesterday)
sk:  (včera)

en:  at
sk:  rýchlosť

en: "%s" already exists
sk: "%s" už existuje.

en: "%s" is not a directory.
sk: "%s" nie je adresár.

en: "%s" is not a valid choice.
sk: "%s" nie je platná voľba.

en: "%s" is not a valid email address.
sk: "%s" nie je platná e-mailová adresa.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
sk: "%s" nie je nastavené v registri Horde.

en: "%s" share driver not found.
sk: Ovladač pre zdielanie "%s" nebol nájdený.

en: "%s" tree renderer not found.
sk: Zobrazovač stromu "%s" nebol nájdený.

en: "%s" was added to the groups system.
sk: Skupina "%s" bol pridaná do systému.

en: "%s" was added to the permissions system.
sk: Právo "%s" bolo pridané do systému.

en: "%s" was not created: %s.
sk: "%s" nebolo možné vytvoriť: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
sk: %.2fMB použitých z povolených %.2fMB (%.2f%%)

en: %d %s and %s
sk: %d %s a %s

en: %d contact was successfully added to your address book. | %d contacts were successfully added to your address book.
sk[0]: %d kontakt bol úspešne vložený do Vášho adresára.
sk[1]: %d kontakty boli úspešne vložené do Vášho adresára.
sk[2]: %d kontaktov bolo úspešne vložených do Vášho adresára.

en: %d day until your password expires. | %d days until your password expires.
sk[0]: %d deň do vypršania platnosti hesla.
sk[1]: %d dni do vypršania platnosti hesla.
sk[2]: %d dní do vypršania platnosti hesla.

en: %d days until your password expires.
sk: %d dní do vypršania platnosti hesla.

en: %d minutes
sk: %d minút

en: %d to %d of %d
sk: %d až %d z %d

en: %d-day forecast
sk: predpoveď na %d dní

en: %s - Notice
sk: %s - Poznámka

en: %s Fingerprint
sk: Odtlačok %s

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
sk: Operácie údržby pre aplikáciu %s - Potvrdenie

en: %s Setup
sk: Nastavenia %s

en: %s Sign Up
sk: Registrovanie do aplikácie %s

en: %s Terms of Agreement
sk: Podmienky použitia %s

en: %s already exists.
sk: %s už existuje.

en: %s at %s %s
sk: %s vo výške %s %s

en: %s authentication credentials
sk: %s údaje pre autentifikáciu

en: %s does not exist or is not executable.
sk: %s neexistuje alebo sa nedá spustiť.

en: %s is not activated.
sk: %s nie je aktivované.

en: %s is not authorised for %s.
sk: Používateľ %s nemá oprávnenie pre %s.

en: %s is ready to perform the maintenance operations checked below. Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
sk: %s je pripravený vykonať operácie údržby označené nižšie. Zaškrtnite štvorček pri operáciách, ktoré chcete teraz vykonať.

en: %s is required
sk: Požaduje sa %s

en: %s not found.
sk: %s nebol nájdený.

en: %s option does not take a value
sk: nastavenie %s nepodporuje hodnoty

en: %s option requires %d arguments
sk: nastavenie %s vyžaduje %d parametrov

en: %s option requires an argument
sk: nastavenie %s vyžaduje parameter

en: %s: This message may not be from whom it claims to be. Beware of following any links in it or of providing the sender with any personal information.
sk: %s: Táto správa nemusí byť od uvedeného odosielateľa. Vyvarujte sa nasledovaniu akýchkoľvek odkazov (linky) v tejto správe a neposielajte jej odosielateľovi osobné informácie.

en: %s: unable to load driver: %s
sk: %s: nepodarilo sa načítať ovládač: %s

en: , gusting
sk: , v nárazoch

en: , gusting %s %s
sk: , v nárazoch %s %s

en: , variable from %s to %s
sk: , premenná v rozsahu %s až %s

en: -- select --
sk: -- vyberte si --

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 12 Hour Format
sk: 12-hodinový formát

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 24 Hour Format
sk: 24-hodinový formát

en: 24 hours
sk: 24 hodín

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: <Previous
sk: <Naspäť

en: A characters
sk: A znakov

en: A database backend is required for this block.
sk: Pre tento blok je požadovaný databázový backend.

en: A fatal error has occurred
sk: Vyskytla sa závažná chyba

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
sk: Na adresu "%s" bola odoslaná správa na kontrolu, či je to naozaj Vača adresa. Nová e-mailová adresa bude aktivovaná ihneď ako potvrdíte túto správu.

en: A newer version (%s) exists.
sk: K dispozícii je nová verzia (%s).

en: A passphrase is required to decrypt a message.
sk: Na dešifrovanie správy je potrebné heslo.

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
sk: Na zašifrovanie správy je potrebný verejný PGP kľúč.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
sk: Na overenie podpísanej správy je potrebný verejný PGP kľúč.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
sk: Na podpísanie správy sú potrebné: vrejný PGP kľúč, privátny PGP kľúč a heslo.

en: A public S/MIME key is required to encrypt a message.
sk: Na zašifrovanie správy je potrebný verejný SMIME kľúč.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
sk: Na dešifrovanie správy sú potrebné: verejný S/MIME kľúč, privátny S/MIME kľúč a heslo.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
sk: Na podpísanie správy sú potrebné: verejný S/MIME kľúč, privátny S/MIME kľúč a heslo.

en: A temporary directory
sk: Dočasný adresár.

en: ADSI error %s.
sk: Chyba ADSI %s.

en: AM Clouds
sk: Predpoludním oblačno

en: AM Dizzle
sk: Predpoludním ľahké mrholenie

en: AM Fog
sk: Predpoludním hmla

en: AM Light Rain
sk: Predpoludním ľahký dážď

en: AM Light Snow
sk: Predpoludním ľahké sneženie

en: AM Rain
sk: Predpoludním dážď

en: AM Showers
sk: Predpoludním prehánky

en: AM Snow
sk: Predpoludním sneh

en: AM Snow Showers
sk: Predpoludním snehové prehánky

en: AM Sun
sk: Predpoludním slnečno

en: AM T-Showers
sk: Predpoludním prehánky a búrky

en: AM T-Storms
sk: Predpoludním búrky

en: Access Denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: Access denied creating VFS directory.
sk: Pri vytváraní VFS adresára bol zamietnutý prístup.

en: Access denied creating VFS file.
sk: Pri vytváraní VFS súboru bol zamietnutý prístup.

en: Account Information
sk: Informácie o účte

en: Account Password
sk: Heslo pre účet

en: Account frozen.
sk: Účet zablokovaný.

en: Accounting
sk: Účtovanie

en: Add
sk: Pridať

en: Add Child Permission
sk: Pridať podprávo

en: Add Content
sk: Pridať obsah

en: Add Here:
sk: Pridať:

en: Add Members
sk: Pridať členov

en: Add New Permission
sk: Pridať nové právo

en: Add Permission
sk: Pridať nové právo

en: Add a child group to "%s"
sk: Pridať podskupinu do "%s"

en: Add a child permission to "%s"
sk: Pridať pod-právo do "%s"

en: Add a new group
sk: Pridať novú skupinu

en: Add a new user:
sk: Pridať používateľa:

en: Add new alarm
sk: Pridať nový alarm

en: Add pair
sk: Pridať pár

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
sk: Pridať menu %s ako bočný panel v Mozille

en: Add to address book:
sk: Pridať do adresára:

en: Add to my address book
sk: Pridať do môjho adresára

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
sk: "%s" bol pridaný do systému, ale nemožno pridať ďalšie prihlasovacie informácie: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
sk: "%s" bol pridaný do systému. Teraz sa môžete prihlásiť.

en: Adding users is disabled.
sk: Pridávanie používateľov je zakázané.

en: Address
sk: Adresa

en: Address Book
sk: Adresár

en: Administer
sk: Spravovať

en: Administer - set permissions for other users
sk: Administrácia - nastavenie práv pre iných používateľov

en: Administration
sk: Administrácia

en: Ads
sk: Reklamy

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Aland Islands
sk: Alandské ostrovy

en: Alarm end
sk: Koniec alarmu

en: Alarm methods
sk: Spôsob alarmu

en: Alarm not found
sk: Alarm nebol nájdený

en: Alarm start
sk: Začiatok alarmu

en: Alarm text
sk: Text alarmu

en: Alarm title
sk: Názov alarmu

en: Alarms
sk: Alarmy

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: All
sk: Všetky

en: All Authenticated Users
sk: Všetci overení používatelia

en: All Groups
sk: Všetky skupiny

en: All Permissions
sk: Všetky práva

en: All synchronization sessions deleted.
sk: Všetky sedenia synchronizácie boli vymazané.

en: Allow multiple addresses?
sk: Povoliť viaceré adresy?

en: Allow setting of ordered list type
sk: Povoliť nastavenie typu zoradeného zoznamu?

en: Alternate IMSP Login
sk: Alternatívne prihlasovacie meno IMSP

en: Alternate IMSP Password
sk: Alternatívne heslo IMSP

en: Alternate IMSP Username
sk: Alternatívne používateľské meno IMSP

en: Alternate email address
sk: Alternatívna e-mailová adresa

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: An illegal value was specified.
sk: Bola zadaná neplatná hodnota

en: An unknown error has occured.
sk: Nastala neznáma chyba.

en: An unknown person
sk: Neznáma osoba

en: Anonymous Proxy
sk: Anonymné proxy

en: Anonymous user.
sk: Anonymný používateľ.

en: Answer
sk: Odpoveď

en: Antarctica
sk: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
sk: Antigua a Barbuda

en: Application
sk: Aplikácia

en: Application Context:
sk: Kontext aplikácie:

en: Application List
sk: Zoznam aplikácií

en: Application is ready.
sk: Aplikácia je pripravená.

en: Application is up-to-date.
sk: Aplikácia je aktuálna.

en: Approve
sk: Schváliť

en: April
sk: Apríl

en: Arabic (Windows-1256)
sk: Arabsky (Windows-1256)

en: Archive File Size
sk: Veľkosť archívu

en: Archive Name
sk: Meno archívu

en: Are you sure you want to delete '%s'?
sk: Naozaj chcete vymazať '%s'?

en: Are you sure you want to remove the signup request for "%s"?
sk: Naozaj chcete vymazať žiadosť o prihlásenie "%s"?

en: Are you sure you wish to delete "%s" and any sub-groups?
sk: Naozaj chcete vymazať "%s" a všetky podskupiny?

en: Argentina
sk: Argentína

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Armenian (ARMSCII-8)
sk: Arménsky (ARMSCII-8)

en: Art
sk: Umenie

en: Ascension Island
sk: Ostrov Ascension

en: Ascii Art
sk: Ascii umenie

en: Asia/Pacific Region
sk: Ázia/Pacifický región

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
sk: Vyžadovať potvrdenie pred vykonaním operácií údržby?

en: Assignment columns
sk: Priraďovacie polia

en: Attachment
sk: Príloha

en: Attempt to delete a non-existent group.
sk: Pokus o vymazanie neexistujúcej skupiny.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
sk: Pokus o vymazanie neexistujúceho práva.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
sk: Pokus o úpravu neexistujúceho práva.

en: Attempt to edit a non-existent share.
sk: Pokus o úpravu neexistujúceho zdieľaného objektu.

en: Attribute "%s" not supported!
sk: Atribút "%s" nie je podporovaný.

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
sk: Auth_cyrsql: Požadované rozšírenie imap nebolo nájdené.

en: Auth_cyrus: Backend does not have required capabilites.
sk: Auth_cyrus: backend nemá požadované schopnosti.

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
sk: Auth_cyrus: požadované rozšírenie imap nebolo nájdené.

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
sk: Auth_ftp: požadované rozšírenie FTP nebolo nájdené. Skompilujte PHP s prepínačom --enable-ftp.

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
sk: Auth_imap: požadované rozšírenie IMAP nebolo nájdené.

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
sk: Auth_krb5: požadované rozšírenie krb5 nebolo nájdené.

en: Auth_ldap: Adding users is not supported for Active Directory
sk: Auth_ldap: pridávanie používateľov do Active Directory nie je podporované.

en: Auth_ldap: Removing users is not supported for Active Directory
sk: Auth_ldap: vymazávanie používateľov z Active Directory nie je podporované.

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
sk: Auth_ldap: požadované rozšírenie LDAP nebolo nájdené.

en: Auth_ldap: Unable to add user "%s". This is what the server said:
sk: Auth_ldap: Nepodarilo sa pridať používateľa "%s". Server odpovedal:

en: Auth_ldap: Unable to remove user "%s"
sk: Auth_ldap: nepodarilo sa odstrániť používateľa "%s"

en: Auth_ldap: Unable to update user "%s"
sk: Auth_ldap: nepodarilo sa aktualizovať používateľa "%s"

en: Auth_ldap: Updating users is not supported for Active Directory.
sk: Auth_ldap: aktualizácia používateľov v Active Directory nie je podporovaná.

en: Auth_msad: Unable to add user "%s". This is what the server said:
sk: Auth_msad: Nepodarilo sa pridať používateľa "%s". Server odpovedal:

en: Auth_msad: Unable to remove user "%s"
sk: Auth_msad: nepodarilo sa odstrániť používateľa "%s"

en: Auth_msad: Unable to update user "%s"
sk: Auth_msad: nepodarilo sa aktualizovať používateľa "%s"

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
sk: Auth_smbauth: požadované rozšírenie smbauth nebolo nájdené.

en: Authentication Credentials
sk: Autentifikáčné údaje

en: Authentication at IMAP server failed.
sk: Autentifikácia pomocou IMAP servera zlyhala.

en: Authentication failed
sk: Autentifikácia zlyhala

en: Authentication failed. %s
sk: Autentifikácia zlyhala. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
sk: Server RADIUS zamietol autentifikáciu.

en: Authentication to FTP server failed.
sk: Autentifikácia pomocou FTP servera zlyhala.

en: Authentication to SSH2 server failed.
sk: Autentifikácia pomocou SSH2 servera zlyhala.

en: Authentication to the SMB server failed.
sk: Autentifikácia pomocou SMB servera zlyhala.

en: Available fields:
sk: Dostupné položky:

en: Azerbaijan
sk: Azerbajdžan

en: Azur
sk: Azúrová

en: Backend not correctly implemented.
sk: Backend nie je správne implementovaný.

en: Bad kerberos password.
sk: Zlé heslo pre kerberos.

en: Bad kerberos username.
sk: Zlé používateľské meno pre kerberos.

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bahrain
sk: Bahrajn

en: Baltic (ISO-8859-13)
sk: Balticky (ISO-8859-13)

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Base graphics directory "%s" not found.
sk: Základný priečinok s grafikou "%s" nebol nájdený.

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bermuda
sk: Bermudy

en: Bhutan
sk: Bután

en: Birthday
sk: Narodeniny

en: Block "%s" of application "%s" not found.
sk: Blok "%s" aplikácie "%s" nebol nájdený.

en: Block Settings
sk: Nastavenia bloku

en: Block Type
sk: Typ bloku

en: Blue Moon
sk: Modrý mesiac

en: Blue and White
sk: Modrá a biela

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Both
sk: Obe

en: Brazil
sk: Brazília

en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské územie v Indickom oceáne

en: Brown
sk: Hnedá

en: Browser:
sk: Prehliadač:

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Burnt Orange
sk: Spálený pomaranč

en: CRL Distribution Points
sk: Distribučné body CRL

en: Cache init was not completed.
sk: Inicializácia vyrovnávacej pamäte nie je kompletná.

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Calm
sk: Bezvetrie

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Camouflage
sk: Kamufláž

en: Can't connect to IMAP server: %s
sk: Nepodarilo sa spojiť s IMAP serverom: %s

en: Canada
sk: Kanada

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Problem Report
sk: Zrušiť správu o probléme

en: Cannot administer external session handlers.
sk: Nemožno spravovať externé handlery relácií.

en: Cannot connect to IMAP server: %s
sk: Nepodarilo sa spojiť s IMAP serverom: %s

en: Cannot connect to the Kolab LDAP server. PHP does not support LDAP!
sk: Nepodarilo sa spojiť s Kolab LDAP serverom. PHP nemá podporu LDAP!

en: Cannot copy file(s) - source and destination are the same.
sk: Nemožno kopírovať súbor(y) - zdroj a cieľ sú rovnaké.

en: Cannot create this folder! The name has not yet been set.
sk: Nemôžem vytvoriť tento priečinok! Názov ešte nebol nastavený.

en: Cannot delete file "%s".
sk: Nepodarilo sa vymazať súbor "%s".

en: Cannot find a temporary directory.
sk: Nepodarilo sa nájsť dočasný adresár.

en: Cannot move file(s) - destination is within source.
sk: Nemožno presunúť súbor(y) - cieľ je vovnútri zdroja.

en: Cannot open file "%s".
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor "%s".

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
sk: Nemožno pokračovať bez parametra 'targetFile'.

en: Cannot remove directory "%s".
sk: Nepodarilo sa odstrániť adresár "%s".

en: Cannot remove, %d child exists. | Cannot remove, %d children exist.
sk[0]: Nemožno odstrániť, existuje %d nasledovník.
sk[1]: Nemožno odstrániť, existuje %d nasledovníci.
sk[2]: Nemožno odstrániť, existuje %d nasledovníkov.

en: Cannot remove, %d children exist.
sk: Nemožno odstrániť, existuje %d nasledovníkov.

en: Cannot reorder, number of entries supplied for reorder does not match number stored.
sk: Nemožno preusporiadať, počet položiek pre preusporiadanie nesúhlasí s počtom uložených položiek.

en: Cannot reset password automatically, contact your administrator.
sk: Nepodarilo sa automaticky zmeniť heslo, kontaktujte svojho administrátora.

en: Cannot route message to specified number.
sk: Nepodarilo sa smerovať správu na určené číslo.

en: Cannot trigger shared folder %s.
sk: Nepodarilo sa dostať k zdieľanému priečinku %s.

en: Cannot write to file "%s"
sk: Nepodarilo sa zapísať do súboru "%s".

en: Cape Verde
sk: Kapverdské ostrovy

en: Carrier
sk: Operátor

en: Categories and Labels
sk: Kategórie a popisky

en: Category
sk: Kategória

en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

en: Cell Phone
sk: Mobilný telefón

en: Celtic (ISO-8859-14)
sk: Keltské (ISO-8859-14)

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Central European (ISO-8859-2)
sk: Stredoeurópske (ISO-8859-2)

en: Certificate Details
sk: Podrobné informácie o certifikáte

en: Certificate Owner
sk: Vlastník certifikátu

en: Certificate Policies
sk: Pravidlá pre certifikáty

en: Chad
sk: Čad

en: Change
sk: Zmeniť

en: Change Password
sk: Zmeniť heslo

en: Change Your Password
sk: Zmeniť Vaše heslo

en: Change password on:
sk: Zmeniť heslo na:

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
sk: Nastavenie mena a adries, ktoré vidia ľudia, keď čítajú a odpovedajú na Vaše e-maily.

en: Change your password
sk: Zmeniť Vaše heslo

en: Changing password on %s
sk: Mení sa heslo na %s

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
sk: Zmena hesla nie je podporovaná v aktuálnej konfigurácii. Kontaktujte Vašeho správcu systému.

en: Character to split multiple addresses with
sk: Znak, ktorým sa majú oddeliť viaceré adresy

en: Check
sk: Skontrolovať

en: Check for newer versions
sk: Skontrolovať na nové verzie

en: Checking
sk: Kontroluje sa

en: Child
sk: Dieťa

en: China
sk: Čína

en: Chinese Simplified (GB2312)
sk: Čínske zjednodušené (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
sk: Činske tradicionálne (Big5)

en: Choose %s
sk: Vyberte %s

en: Choose Application:
sk: Vyberte aplikáciu:

en: Choose a password
sk: Zvoľte si heslo

en: Choose a username
sk: Zvoľte si používateľské meno

en: Choose how to display dates:
sk: Vyberte spôsob zobrazovania dátumov:

en: Christmas Island
sk: Vianočný ostrov

en: Class definition of %s not found.
sk: Definícia triedy %s nebola nájdená.

en: Clear
sk: Jasno

en: Clear Query
sk: Vyprázdniť príkaz

en: Clear out user: %s
sk: Odstrániť používateľa: %s

en: Clear user
sk: Odstrániť používateľa

en: Clear user data
sk: Vymazať používateľské údaje

en: Clearing Early
sk: Spočiatku dážď

en: Clearing Late
sk: Neskôr dážď

en: Click to Continue
sk: Kliknite pre pokračovanie

en: Clickatell via HTTP
sk: Clickatell cez HTTP

en: Client Anchor
sk: Klientské ukotvenie

en: Close Window
sk: Zatvoriť okno

en: Clouds
sk: Oblaky

en: Clouds Early
sk: Spočiatku oblačno

en: Clouds Late
sk: Neskôr oblačno

en: Cloudy
sk: Oblačno

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: Collapse Sidebar
sk: Zbaliť bočný panel

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Color Picker
sk: Výber farby

en: Colour selection
sk: Výber farby

en: Column titles
sk: Nadpisy stĺpcov

en: Comics
sk: Komiks

en: Command
sk: Príkaz

en: Command Shell
sk: Príkazový interpreter

en: Comment
sk: Komentár

en: Common Name
sk: Bežné meno

en: Comoros
sk: Komory

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Computers
sk: Počítače

en: Condition
sk: Podmienka

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Configuration Differences
sk: Rozdiely v konfigurácii

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
sk: Nastavenia pre synchronizáciu s PDA, Smartphone a Outlookom.

en: Configuration is out of date.
sk: Konfigurácia potrebuje aktualizáciu.

en: Configure %s
sk: Konfigurovať %s

en: Confirm Password
sk: Potvrďte heslo

en: Confirm new email address
sk: Potvrdiť novú e-mailovú adresu

en: Confirm new password:
sk: Potvrďte nové heslo:

en: Congo
sk: Kongo

en: Congo, Republic of
sk: Kongo, Republika

en: Congo, The Democratic Republic of the
sk: Kongo, Demokratická republika

en: Connection failed.
sk: Spojenie zlyhalo.

en: Connection failed:
sk: Spojenie zlyhalo:

en: Connection refused to the public keyserver.
sk: Kľúč bol zamietnutý serverom verejných kľúčov.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
sk: Kľúč bol zamietnutý serverom verejných kľúčov. Dôvod: %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
sk: Spojenie s FTP serverom zlyhalo.

en: Connection to SSH2 server failed.
sk: Spojenie so SSH2 serverom zlyhalo.

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Content type of compressed file: %s
sk: Typ obsahu skomprimovaného súboru: %s

en: Contents of "%s"
sk: Obsah "%s"

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

en: Copy failed: %s
sk: Kopírovanie zlyhalo: %s

en: Cornflower
sk: Kukuričný kvet

en: Costa Rica
sk: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
sk: Pobrežie slonoviny

en: Could not PGP encrypt message:
sk: Nepodarilo sa zašifrovať správu pomocou PGP:

en: Could not PGP sign message:
sk: Nepodarilo sa podpísať správu pomocou PGP:

en: Could not S/MIME encrypt message.
sk: Nepodarilo sa zašifrovať správu pomocou S/MIME.

en: Could not S/MIME sign message.
sk: Nepodarilo sa podpísať správu pomocou S/MIME.

en: Could not add contact. %s
sk: Nepodarilo sa pridať kontakt. %s.

en: Could not bind to LDAP server
sk: Nepodarilo sa prihlásiť do LDAP serveru

en: Could not bind to LDAP server.
sk: Nepodarilo sa prihlásiť do LDAP serveru.

en: Could not bind to MSAD server.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k MSAD serveru.

en: Could not bind to ldap server
sk: Nepodarilo sa prihlásiť k ldap serveru

en: Could not check balance. %s
sk: Nepodarilo sa overiť zostatok na účte. %s

en: Could not connect to LDAP server.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k LDAP serveru.

en: Could not connect to ldap server
sk: Nepodarilo sa pripojiť k ldap serveru

en: Could not connect to memcache servers.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serverom memcache.

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru "%s" pomocou FTP: %s

en: Could not create distribution list. %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť zoznam príjemcov. %s

en: Could not decrypt PGP data:
sk: Nepodarilo sa dešifrovať údaje pomocou PGP:

en: Could not decrypt S/MIME data.
sk: Nepodarilo sa dešifrovať S/MIME údaje.

en: Could not delete contact. %s
sk: Nepodarilo sa vymazať kontakt. %s

en: Could not delete distribution list. %s
sk: Nepodarilo sa vymazať zoznam príjemcov. %s

en: Could not delete setup upgrade script "%s".
sk: Nepodarilo sa vymazať skript na aktualizáciu konfigurácie "%s".

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
sk: Nepodarilo sa určiť e-mailovú adresu príjemcu.

en: Could not fetch complete address book.
sk: Nepodarilo sa stiahnuť celý adresár.

en: Could not fetch complete distribution list.
sk: Nepodarilo sa získať kompletný zoznam príjemcov.

en: Could not fetch the complete list of distribution lists.
sk: Nepodarilo sa získať kompletný zoznam zoznamov príjemcov.

en: Could not load strategy "%s".
sk: Nepodarilo sa načítať stratégiu "%s".

en: Could not mkdir "%s".
sk: Nepodarilo sa spustiť mkdir "%s".

en: Could not obtain public key from the keyserver.
sk: Nepodarilo sa získať verejný kľúč zo servera kľúčov.

en: Could not open "%s" for writing.
sk: Nepodarilo sa otvoriť "%s" pre zápis.

en: Could not open %s.
sk: Nepodarilo sa otvoriť %s.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
sk: Nepodarilo sa otvoriť modul Maintenance_Task %s

en: Could not open directory "%s".
sk: Nepodarilo sa otvoriť priečinok "%s".

en: Could not open pipe to smbpasswd.
sk: Nepodarilo sa pripojiť k programu smbpasswd.

en: Could not reach the LDAP server
sk: Nepodarilo sa spojiť s LDAP serverom.

en: Could not reach the LDAP server: %s
sk: Nepodarilo sa spojiť s LDAP serverom: %s

en: Could not read %s.
sk: Nepodarilo sa prečítať %s.

en: Could not read response PDU
sk: Nepodarilo sa načídať odpoveď PDU

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
sk: Nepodarilo sa obnoviť heslo zadaného používateľa. Niektoré alebo všetky podrobnosti nie sú správne. Skúste to znovu alebo kontaktujte Vášho administrátora, ak potrebujete pomoc.

en: Could not retrieve ACL
sk: Nemožno získať ACL

en: Could not retrieve address book. %s
sk: Nepodarilo sa získať adresár. %s

en: Could not retrieve distribution list. %s
sk: Nepodarilo sa získať zoznam príjemcov. %s

en: Could not retrieve distribution lists. %s
sk: Nepodarilo sa získať zoznamy príjemcov %s

en: Could not retrieve server's capabilities
sk: Nemožno získať informácie o vlastnostiach servera

en: Could not revert configuration.
sk: Nepodarilo sa vrátiť konfiguráciu.

en: Could not rmdir "%s".
sk: Nepodarilo sa spustiť rmdir "%s"..

en: Could not save %s configuration.
sk: Nepodarilo sa uložiť konfiguráciu %s.

en: Could not save a backup configuation.
sk: Nepodarilo sa uložiť zálohu konfigurácie.

en: Could not save a backup configuation: %s
sk: Nepodarilo sa uložiť zálohu konfigurácie: %s.

en: Could not save setup upgrade script to: "%s".
sk: Nepodarilo sa uložiť skript na aktualizáciu konfigurácie do: "%s".

en: Could not save the backup configuration file %s.
sk: Nepodarilo sa uložiť zálohu konfigurácie do súboru %s.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
sk: Nepodarilo sa uložiť konfiguračný súbor %s. Môžete buď vybrať jednu z možností na uloženie kódu naspäť do %s alebo spopírovať nižšie uvedený kód manuálne do %s.

en: Could not search the LDAP server.
sk: Nepodarilo sa hľadať na LDAP serveri.

en: Could not search the MSAD server.
sk: Nepodarilo sa hľadať na MSAD serveri.

en: Could not unlink "%s".
sk: Nepodarilo sa spustiť unlink "%s".

en: Could not update contact. %s
sk: Nepodarilo sa aktualizovať kontakt. %s

en: Could not update distribution list. %s
sk: Nepodarilo sa aktualizovať zoznam príjemcov. %s

en: Could not write configuration for "%s": %s
sk: Nepodarilo sa zapísať konfiguráciu pre "%s": %s

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
sk: Nemožno nájsť Mozilla Sidebar. Skontrolujte, že je sidebar otvorený.

en: Couldn't give user "%s" the following rights for the folder "%s": %s
sk: Používateľovi "%s" sa nepodarilo pridať práva pre priečinok "%s": %s

en: Counted text
sk: Počítaný text

en: Country
sk: Krajina

en: Country drop down list
sk: Výber krajín

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create Folder
sk: Vytvoriť priečinok

en: Create Folders
sk: Vytvoriť priečinky

en: Create a new one
sk: Vytvoriť nový

en: Create sub folders
sk: Vytvoriť podpriečinok

en: Creator Permissions
sk: Práva tvorcu

en: Credit card number
sk: Číslo kreditnej karty

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Croatia/Hrvatska
sk: Chorvátsko

en: Cuba
sk: Kuba

en: Current 4 Phases
sk: Aktuálne 4 fázy

en: Current Alarms
sk: Aktuálne alarmy

en: Current Sessions
sk: Aktuálne relácie

en: Current Time
sk: Aktuálny čas

en: Current Weather
sk: Aktuálne počasie

en: Current condition:
sk: Aktuálne podmienky:

en: Current user is not a standard Kolab user.
sk: Aktuálny používateľ nie je štandardným používateľom Kolab.

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
sk: Nastavenie úloh, ktoré sa spúšťajú pri prihlásení do aplikácie %s.

en: Cyrillic (KOI8-R)
sk: Kyrilické (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
sk: Kyrilické (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
sk: Kyrilické/Ukrajinské (KOI8-U)

en: Czech Republic
sk: Česká republika

en: DSN (see http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)
sk: DSN (pozri http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)

en: Daily
sk: Denne

en: Data
sk: Údaje

en: Data value for %s is empty in Kolab XML object!
sk: Hodnota údaju pre %s je prázdna v Kolab XML objekte!

en: DataTree Browser
sk: Prezerač dátového stromu (DataTree)

en: Database
sk: Databáza

en: Database lookup
sk: Hľadanie v databáze

en: Date
sk: Dátum

en: Date Received
sk: Dátum prijatia

en: Date and time selection
sk: Výber dátumu a času

en: Date selection
sk: Výber dátumu

en: Date: %s; time: %s
sk: Dátum: %s; čas: %s

en: Day
sk: Deň

en: Default
sk: Prednastavené

en: Default Color
sk: Prednastavená farba

en: Default Identity
sk: Vaša prednastavená identita

en: Default Shell
sk: Prednastavený shell

en: Definitions
sk: Definície

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete "%s"
sk: Vymazať "%s"

en: Delete All SyncML Data
sk: Vymazať všetky SyncML dáta

en: Delete Folders
sk: Vymazať priečinky

en: Delete Group
sk: Vymazať skupinu

en: Delete Permission
sk: Vymazať právo

en: Delete and purge messages
sk: Vymazať a odstrániť správy

en: Delete messages
sk: Vymazať správy

en: Delete permissions for "%s"
sk: Vymazať práva pre "%s"

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
sk: Naozaj chcete vymazať práva a všetky podpráva pre "%s"?

en: Delete selected identity
sk: Vymazať vybranú identitu

en: Delete sub folders
sk: Vymazať podpriečinky

en: Delete/purge
sk: Vymazať/vyprázdniť

en: Deleted setup upgrade script "%s".
sk: Skript na aktualizáciu konfigurácie "%s" bol vymazaný.

en: Deleted synchronization session for device "%s" and database "%s".
sk: Vymazané sedenie synchronizácie pre zariadenie "%s" a databázu "%s".

en: Delivery time
sk: Čas doručenia

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Department
sk: Oddelenie

en: Describe the Problem
sk: Popíšte problém

en: Description
sk: Popis

en: Details have been logged for the administrator.
sk: Detaily boli zaznamenané pre administrátora.

en: Details:
sk: Podrobnosti:

en: Development
sk: Vývoj

en: Device
sk: Zariadenie

en: Dew Point
sk: Rosný bod

en: Dew Point for last hour:
sk: Rosný bod za poslednú hodinu:

en: Dew point:
sk: Rosný bod:

en: Dial %s
sk: Vytočiť %s

en: Directory %s is not writeable
sk: Do priečinka %s nie je možné zapisovať.

en: Dismiss
sk: Odvolať

en: Display 24-hour times?
sk: Zobrazovať čas v 24-hodinovom formáte?

en: Display Options
sk: Nastavenie zobrazenia

en: Display detailed forecast
sk: Zobraziť detailnú predpoveď

en: Display forecast (TAF)
sk: Zobraziť predpoveď (TAF)

en: Display format
sk: Formát zobrazenia

en: Disposition Notification
sk: Potvrdenie o doručení

en: Djibouti
sk: Džibutsko

en: Do not delete
sk: Nevymazať

en: Do not directly access maintenance.php
sk: Nepoužívajte priamo maintenance.php

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
sk: Obsahuje prvý riadok názvy polí? Ak áno, zaškrtnite políčko:

en: Domestic Address
sk: Vnútroštátna adresa

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

en: Don't have an account? Sign up.
sk: Nemáte prístup? Zaregistrujte sa.

en: Download %s
sk: Stiahnuť %s

en: Download generated configuration as PHP script.
sk: Stiahnuť vygenerovanú konfiguráciu ako PHP skript.

en: Drizzle
sk: Mrholenie

en: Drop down list
sk: Zoznam s výberom

en: Drugs
sk: Drogy

en: Dynamic Mail
sk: Dynamická pošta

en: E characters
sk: E znakov

en: E-Mail
sk: E-mail

en: EU VAT identification
sk: Identifikácia európskeho IČ DPH

en: East Timor
sk: Východný Timor

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit "%s"
sk: Upraviť "%s"

en: Edit Block
sk: Upraviť blok

en: Edit Group
sk: Upraviť skupinu

en: Edit Permission
sk: Upraviť právo

en: Edit options for:
sk: Upraviť nastavenia pre:

en: Edit permissions
sk: Upraviť práva

en: Edit permissions for "%s"
sk: Upraviť práva pre "%s"

en: Education
sk: Vzdelávanie

en: El Salvador
sk: Salvádor

en: Email Address
sk: Emailová adresa:

en: Email Notification
sk: Upozornenie e-mailom

en: Email addresses must match.
sk: E-mailové adresy musia byť rovnaké.

en: Email addresses to confirm not found.
sk: E-mailová adresa na potvrdenie nebola nájdená.

en: Email with confirmation
sk: E-mail s potvrdením

en: Email-to-SMS Gateway
sk: Brána Email-na-SMS

en: Emoticons
sk: Emotikony

en: Empty message.
sk: Prázdna správa.

en: Empty result
sk: Prázdny výsledok

en: Empty result.
sk: Prázdny výsledok.

en: End year
sk: Koniec roka

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
sk: Zadajte bezpečnostnú otázku, na ktorú budete musieť odpovedať ak zabudnete heslo, napr. 'ako sa volá moje zvieratko?':

en: Enter the letters below:
sk: Zadajte písmená nižšie:

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Error
sk: Chyba

en: Error connecting to LDAP server %s!
sk: Nepodarilo sa spojiť s LDAP serverom %s!

en: Error converting notes.
sk: Nastala chyba pri konvertovaní poznámok.

en: Error deleting from path %s; must be [app]/[path]
sk: Nepodarilo sa vymazať z cesty %s; musí byť vo formáte [aplikácia]/[cesta]

en: Error deleting synchronization session:
sk: Chyba pri vymazávaní sedenia synchronizácie:

en: Error deleting synchronization sessions:
sk: Chyba pri vymazávaní nastavení synchronizácie:

en: Error searching for user with the email address "%s"!
sk: Chyba pri hľadaní užívateľa s e-mailovou adresou "%s"!

en: Error sending PDU
sk: Chyba pri odosielaní PDU

en: Error sending data to smbpasswd.
sk: Nastala chyba pri posielaní údajov programu smbpasswd.

en: Error setting LDAP protocol on server %s to v3: %s
sk: Chyba nastavenia protokolu LDAP na serveri %s na v3: %s

en: Error updating password: %s
sk: Chyba pri aktualizácii hesla: %s.

en: Error with email message.
sk: Chyba v e-mailovej správe.

en: Error writing "%s".
sk: Chyba pri zápise "%s".

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Ethnic
sk: Etnické

en: Europe
sk: Európa

en: European Union
sk: Európska únia

en: Every 15 minutes
sk: Každých 15 minút

en: Every 2 minutes
sk: Každé 2 minúty

en: Every 30 seconds
sk: Každých 30 sekúnd

en: Every 5 minutes
sk: Každých 5 minút

en: Every Login
sk: Pri každom prihlásení

en: Every half hour
sk: Každú polhodinu

en: Every hour
sk: Každú hodinu

en: Every minute
sk: Každú minútu

en: Example values:
sk: Napríklad:

en: Execute
sk: Spustiť

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Expiration Date
sk: Dátum expirácie

en: Extra Large
sk: Veľmi veľké

en: FTP upload of setup
sk: Nahrať konfiguráciu na FTP

en: Fade to Green
sk: Únik do zelenej

en: Failed fetching IMAP message %s. Error was %s
sk: Zlyhalo sťahovanie IMAP správy %s. Chyba: %s

en: Failed fetching body of IMAP message %s. Error was %s
sk: Zlyhalo sťahovanie tela IMAP správy %s. Chyba: %s

en: Failed fetching headers of IMAP message %s. Error was %s
sk: Zlyhalo sťahovanie hlavičiek IMAP správy %s. Chyba: %s

en: Failed to connect to LDAP server.
sk: Nastala chyba pri spojení s LDAP serverom.

en: Failed to connect to MSAD server.
sk: Nepodarilo sa spojiť s MSAD serverom.

en: Failed to connect to SMB server.
sk: Nepodarilo sa spojiť s SMB serverom.

en: Failed to copy from "%s".
sk: Nepodarilo sa kopírovať z "%s".

en: Failed to copy to "%s".
sk: Nepodarilo sa kopírovať do "%s".

en: Failed to create new SASL connection.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť nové SASL spojenie.

en: Failed to load Kolab Format driver %s
sk: Nepodarilo sa nahrať ovladač Kolab Format %s

en: Failed to load Kolab IMAP driver %s
sk: Nepodarilo sa nahrať ovladač Kolab IMAP %s

en: Failed to load Kolab XML driver %s
sk: Nepodarilo sa nahrať ovladač Kolab XML %s

en: Failed to move to "%s".
sk: Nepodarilo sa presunúť do "%s".

en: Failed to retrieve: %s
sk: Nepodarilo sa získať: %s

en: Failed to verify old password.
sk: Nepodarilo sa overiť staré heslo.

en: Failure in changing password on %s: %s
sk: Chyba pri zmene hesla na %s: %s

en: Fair
sk: Dobré

en: Falkland Islands (Malvinas)
sk: Falklandské ostrovy (Malvíny)

en: Faroe Islands
sk: Faerské ostrovy

en: Fatal Error:
sk: Závažná chyba:

en: February
sk: Február

en: Feed
sk: Dávka

en: Feed Address
sk: Adresa feedu

en: Feels Like
sk: Pocit teploty

en: Feels like:
sk: Pocit teploty:

en: Few Showers
sk: Malé zrážky

en: Few Snow Showers
sk: Drobné snehové prehánky

en: Field matrix
sk: Maticové pole

en: Figlet font
sk: Figlet písmo

en: Fiji
sk: Fidži

en: File Count: %d file | File Count: %d files
sk[0]: Počet súborov: %d súbor
sk[1]: Počet súborov: %d súbory
sk[2]: Počet súborov: %d súborov

en: File Manager
sk: Správca súborov

en: File Name
sk: Meno súboru

en: File selection
sk: Výber súboru

en: File upload
sk: Nahratie súboru

en: File uploads not supported.
sk: Nahrávanie súborov nie je podporované.

en: Filters
sk: Filtre

en: Finland
sk: Fínsko

en: First Half
sk: Prvá polovica

en: First Quarter
sk: Prvá štvrť

en: Fix ratio
sk: Pevný pomer

en: Flip
sk: Otočiť

en: Fog
sk: Hmla

en: Fog Early
sk: Spočiatku hmla

en: Fog Late
sk: Neskôr hmla

en: Foggy
sk: Hmlisto

en: Folder "%s" does not exist
sk: Priečinok "%s" neexistuje

en: Font
sk: Písmo

en: Food
sk: Potrava

en: Forecast (TAF)
sk: Predpoveď (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
sk: Predpoveď na uvedený počet dní (pamätajte na to, že predpoveď je pre dni aj noci a tak môže veľké číslo vytvoriť veľmi široký blok)

en: Forgot your password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Forms
sk: Formuláre

en: Fortune
sk: Fortuna

en: Fortune type
sk: Typ fortuny

en: Fortunes
sk: Fortuny

en: Fortunes 2
sk: Fortuny 2

en: Forums
sk: Fóra

en: Forwards
sk: Presmerovania

en: Found %s results when expecting only one!
sk: Bolo nájedených %s výsledkov namiesto jedného!

en: Fr
sk: Pia

en: France
sk: Francúzsko

en: France, Metropolitan
sk: Francúzsko (Európa)

en: Freezing Drizzle
sk: Mrznúci dážď

en: French Guiana
sk: Francúzska Guayana

en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné teritóriá

en: From
sk: Od

en: From the
sk: Zo smeru

en: Full Description
sk: Úplný popis

en: Full Moon
sk: Spln

en: Full Name
sk: Celé meno:

en: Gabon
sk: Gabun

en: Generate %s Configuration
sk: Generovať konfiguráciu pre aplikáciu %s

en: Generated Code
sk: Generovaný kód

en: Germany
sk: Nemecko

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: Given Name
sk: Krstné meno

en: Global Options
sk: Všeobecné nastavenia

en: Go
sk: Odoslať

en: Google Search
sk: Hľadať na Google

en: Google search is not enabled.
sk: Hľadanie Google nie je zapnuté.

en: Grayscale
sk: Odtiene šedej

en: Greece
sk: Grécko

en: Greek (ISO-8859-7)
sk: Grécky (ISO-8859-7)

en: Green
sk: Zelená

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Grey
sk: Šedá

en: Group Administration
sk: Administrácia skupín

en: Group names must be non-empty
sk: Mená skupín nesmú byť prázdne

en: Group was not created: %s.
sk: Skupina nebola vytvorená: %s.

en: Group_ldap: Unable to add group "%s". This is what the server said:
sk: Group_ldap: nepodarilo sa pridať skupinu "%s". Server odpovedal:

en: Group_ldap: Unable to delete group "%s". This is what the server said: %s
sk: Group_ldap: Nepodarilo sa vymazať skupinu "%s". Server odpovedal: %s

en: Group_ldap: Unable to update group "%s". This is what the server said: %s
sk: Group_ldap: Nepodarilo sa aktualizovať skupinu "%s". Server odpovedal: %s

en: Groups
sk: Skupiny

en: Guest Permissions
sk: Práva anonymných používateľov

en: HTML Version of Message
sk: HTML verzia správy

en: HTTP Authentication not found.
sk: HTTP autentifikácia nebola nájdená.

en: Hash-Algorithm
sk: Algoritmus hashovacej funkcie

en: Haze
sk: Opar

en: Header
sk: Hlavička

en: Headers
sk: Hlavičky

en: Heard Island and McDonald Islands
sk: Heardov ostrov a McDonaldove ostrovy

en: Heard and McDonald Islands
sk: Heardov ostrov a McDonaldove ostrovy

en: Heavy Rain
sk: Ťažký dážď

en: Heavy T-Storm
sk: Silná búrka

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
sk: Hebrejsky (ISO-8859-8-I)

en: Height
sk: Výška

en: Help
sk: Pomocník

en: Help _Topics
sk: Zoznam _tém Pomocníka

en: Helpers
sk: Pomocníci

en: Hemisphere
sk: Pologuľa

en: Here is the beginning of the file:
sk: Tu je začiatok súboru:

en: Hi-Contrast
sk: Vysoký kontrast

en: Hide Results
sk: Skryť výsledky

en: High
sk: Vysoká

en: Holy See (Vatican City State)
sk: Vatikán

en: Home Address
sk: Domáca adresa

en: Home Directory
sk: Domáci priečinok

en: Home Phone
sk: Telefón domov

en: Horde Website
sk: Webová stránka Horde

en: Horde/Kolab: No object of type %s found in message %s
sk: Horde/Kolab: v správe %s nebol nájdený žiaden objekt typu %s

en: Horde/Kolab: Unable to retrieve MIME ID for the part of type %s
sk: Horde/Kolab: nepodarilo sa získať MIME ID pre časť typu %s

en: Horde_Kolab_Server_ldap needs a base_dn parameter!
sk: Horde_Kolab_Server_ldap vyžaduje parameter base_dn!

en: Horde_Kolab_Server_ldap needs a server parameter!
sk: Horde_Kolab_Server_ldap vyžaduje parameter server!

en: Host
sk: Server

en: How many fields (columns) are there?
sk: Zadajte počet polí (stĺpcov)?

en: How many seconds before we check for new articles?
sk: Koľko sekúnd pred kontrolou, či nie sú nové články?

en: Humidity
sk: Vlhkosť

en: Humidity:
sk: Vlhkosť:

en: Humorists
sk: Humoristi

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: I characters
sk: I znakov

en: IMAP error. Folder: %s. Error: %s
sk: Chyba IMAP. Priečinok: %s. Chyba: %s

en: IMAP error. Message: %s. Error: %s
sk: Chyba IMAP. Správa: %s. Chyba: %s

en: IMAP error. Server: %s. Error: %s
sk: Chyba IMAP. Server: %s. Chyba: %s

en: IMAP mailbox creation failed: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť IMAP schránku: %s

en: IMAP mailbox deletion failed: %s
sk: Nepodarilo sa vymazať IMAP schránku: %s

en: IMAP mailbox quota creation failed: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť IMAP kvótu: %s

en: IP Address not available.
sk: IP adresa nie je dostupná.

en: IP Address not within allowed CIDR block.
sk: IP adresa nie je v rámci dovoleného CIDR bloku.

en: IP address
sk: IP adresa

en: IP lockdown violation.
sk: Porušenie pravidla o pevnej IP adrese.

en: Iceland
sk: Island

en: Icons Only
sk: Iba ikony

en: Icons for %s
sk: Ikony %s

en: Icons with text
sk: Ikony a text

en: Ideas
sk: Nápady

en: Identity's name:
sk: Názov identity:

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
sk: Ak sa nezobrazí korektne, %s a otvorí sa v novom okne.

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
sk: Ak vidíte túto správu a nevidíte obrázok, obrázok, ktorý ste chceli nahrať, nemôže byť zobrazený vo Vašom prehliadači.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image CAPTCHA
sk: Obrázok CAPTCHA

en: Image upload
sk: Nahratie obrázku

en: Import, Step %d
sk: Import, krok %d

en: Imported field: %s
sk: Importované pole: %s

en: Imported fields:
sk: Importované polia:

en: In the lists below select both, a field imported from the source file at the left, and the matching field available in your address book at the right. Then hit "Add pair" to mark them for the import. Once your are finished hit "Next".
sk: V zoznamoch nižšie vyberte oboje - pole importované zo zdrojového súboru vľavo a odpovedajúce pole vo Vašom adresári vpravo. Potom stlačte "Pridať pár" na označenie poľa na import. Keď ste výber ukončili, stlačte "Ďalej".

en: Incorrect Password
sk: Nesprávne heslo

en: Incorrect action code given.
sk: Bol zadaný nesprávny kód akcie.

en: Incorrect username and/or password.
sk: Nesprávne používateľské meno a/alebo heslo

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
sk: Nesprávne používateľské meno alebo alternatívna adresa. Skúste to znovu alebo kontaktujte správcu Vášho systému, ak potrebujete pomoc.

en: Individual Users
sk: Jednotliví používatelia

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Information
sk: Informácie

en: Information no longer available.
sk: Informácie už nie sú k dispozícii.

en: Inherited Members
sk: Prevzaní členovia

en: Inline Notification
sk: Vložené upozornenie

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
sk: Zadajte e-mailovú adresu, na ktorú dostanete nové heslo:

en: Insert messages
sk: Vložte správy

en: Insert the required answer to the security question:
sk: Zadajte požadovanú odpoveď na bezpečnostnú otázku:

en: Insertion of images from Photo Galleries in text
sk: Vloženie obrázkov z Galérií do textu

en: Insufficient credit to send to the distribution list.
sk: Na odosielanie pre zoznam príjemcov nemáte dostatočný kredit.

en: Insufficient credit.
sk: Nedostatočný kredit.

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Integer list
sk: Zoznam celých čisel

en: Internal Error: An attribute must ALWAYS match itself: %s
sk: Interná chyba: atribút musí VŽDY odpovedať sám sebe: %s

en: Internal LDAP error.  Details have been logged for the administrator.
sk: Interná chyba LDAP.  Detaily boli zaznamenané pre administrátora.

en: Internal database error.  Details have been logged for the administrator.
sk: Interná chyba databázy.  Detaily boli zaznamenané pre administrátora.

en: International Address
sk: Medzinárodná adresa

en: Invalid Kolab object type "%s".
sk: Neplatný objekt Kolab typu "%s".

en: Invalid UDH. (User Data Header).
sk: Nepladné UDH (User Data Header, Hlavička používateľských údajov).

en: Invalid VAT identification number format.
sk: Neplatný formát IČ DPH

en: Invalid ZIP data
sk: Neplatné PSČ.

en: Invalid application.
sk: Neplatná aplikácia.

en: Invalid basedn configured
sk: Neplatná konfigurácia basedn

en: Invalid batch ID.
sk: Neplatné ID dávky.

en: Invalid character in e-mail address: %s.
sk: Neplatný znak v e-mailovej adrese: %s.

en: Invalid data submitted.
sk: Boli odoslané neplatné údaje.

en: Invalid destination address.
sk: Neplatná cieľová adresa.

en: Invalid file format
sk: Neplatný formát súboru

en: Invalid group ID passed (bad DN syntax)
sk: Odovzdané nesprávne skupinové ID (nesprávna syntax DN)

en: Invalid license key.
sk: Neplatný licenčný kľúč.

en: Invalid location provided.
sk: Neplatná lokalita.

en: Invalid msg_type.
sk: Neplatná hodnota msg_type.

en: Invalid or missing api_id.
sk: Neplatná alebo chýbajúca hodnota api_id.

en: Invalid or missing parameters.
sk: Neplatné alebo chýbajúce parametre.

en: Invalid parent permission.
sk: Neplatné rodičovské právo.

en: Invalid partner id.
sk: Neplatné partner ID.

en: Invalid product code.
sk: Neplatný kód produktu.

en: Invalid protocol.
sk: Neplatný protokol

en: Invalid recipient: "%s"
sk: Neplatný príjemca: "%s"

en: Invalid response from server.
sk: Neočakávaná odpoveď od servera.

en: Invalid source address.
sk: Neplatná zdrojová adresa.

en: Invalid unicode data.
sk: Neplatné údaje unicode.

en: Inventory
sk: Inventár

en: Invert selection
sk: Invertovať výber

en: Iran, Islamic Republic of
sk: Irán

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Isolated T-Storms
sk: Ojedinelé búrky

en: Israel
sk: Izrael

en: Issuer
sk: Vydavateľ

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: January
sk: Január

en: Japan
sk: Japonsko

en: Japanese (ISO-2022-JP)
sk: Japonsky (ISO-2022-JP)

en: Jordan
sk: Jordán

en: July
sk: Júl

en: June
sk: Jún

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Keep original?
sk: Ponechať originál?

en: Kenya
sk: Keňa

en: Kerberos server rejected authentication.
sk: Kerberos server zamietol autentifikáciu.

en: Kernel Newbies
sk: Kernel-nováčikovia

en: Key Creation
sk: Vytvorenie kľúča

en: Key Fingerprint
sk: Digitálny odtlačok kľúča

en: Key ID
sk: ID kľúča

en: Key Length
sk: Dĺžka kľúča

en: Key Type
sk: Typ kľúča

en: Key Usage
sk: Použitie kľúča

en: Key already exists on the public keyserver.
sk: Kľúč už existuje na serveri verejných kľúčov.

en: Keyword
sk: Kľúčové slovo

en: Kids
sk: Deti

en: Kolab cache: Object uid %s does not exist in the cache!
sk: Kolab cache: objekt uid %s neexistuje vo vyrovnávacej pamäti!

en: Korea, Democratic People's Republic of
sk: Ľudovodemokratická republika Kórea

en: Korea, Republic of
sk: Kórejská republika

en: Korean (EUC-KR)
sk: Kórejsky (EUC-KR)

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgišsko

en: LDAP Error: Empty result for: %s.
sk: Chyba LDAP: Prázdny výsledok pre: %s.

en: LDAP Error: Failed to search using filter %s. Error was: %s
sk: Chyba LDAP: Nepodarilo sa hľadať pomocou filtra %s. Chyba: %s

en: LDAP Error: No such dn: %s: %s
sk: Chyba LDAP: Neexistujúce dn: %s: %s

en: LDAP Error: No such object: %s: %s
sk: Chyba LDAP: Neexistujúci objekt: %s: %s

en: Language
sk: Jazyk

en: Lao People's Democratic Republic
sk: Laos

en: Large
sk: Veľké

en: Last Half
sk: Posledná polovica

en: Last Password Change
sk: Posledná zmena hesla

en: Last Quarter
sk: Posledná štvrť

en: Last Updated:
sk: Posledná aktualizácia:

en: Last login: %s
sk: Posledné prihlásenie: %s

en: Last login: %s from %s
sk: Posledné prihlásenie: %s z %s

en: Last login: Never
sk: Posledné prihlásenie: nikdy

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Lavender
sk: Levanduľa

en: Law
sk: Právo

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Left header
sk: Hlavička vľavo

en: Left values
sk: Hodnoty vľavo

en: Liberia
sk: Libéria

en: Libyan Arab Jamahiriya
sk: Líbya

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Light Blue
sk: Svetlomodrá

en: Light Drizzle
sk: Ľahké mrholenie

en: Light Rain
sk: Ľahký dážď

en: Light Rain Early
sk: Spočiatku ľahký dážď

en: Light Rain Late
sk: Neskôr ľahký dážď

en: Light Rain Shower
sk: Ľahké dažďové prehánky

en: Light Rain with Thunder
sk: Ľahký dážď s hrmením

en: Light Snow
sk: Ľahké sneženie

en: Light Snow Early
sk: Spočiatku ľahké sneženie

en: Light Snow Late
sk: Neskôr ľahké sneženie

en: Light Snow Shower
sk: Ľahké snehové prehánky

en: Link
sk: Linka

en: Link URL
sk: Odkaz URL

en: Link access key
sk: Klávesová skratka pre odkaz

en: Link style
sk: Štýl odkazu

en: Link target
sk: Cieľ odkazu

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Link the email address to the compose page when displaying?
sk: Prepojiť e-mailovú adresu so stránkou na písanie pošty

en: Link title attribute
sk: Atribút link title

en: Links
sk: Linky

en: List
sk: Zoznam

en: List - user can see the folder
sk: Zoznam - používateľ uvidí priečinok

en: List Databases
sk: Vypísať zoznam databáz

en: List Tables
sk: Vypísať zoznam tabuliek

en: Listing alarms failed: %s
sk: Nepodarilo sa zobraziť alarmy: %s

en: Listing sessions failed: %s
sk: Nepodarilo sa zobraziť relácie: %s

en: Listing users is disabled.
sk: Zobrazovanie zoznamu používateľov je zakázané.

en: Literature
sk: Literatúra

en: Lithuania
sk: Litva

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Local time:
sk: Miestny čas:

en: Locale and Time
sk: Lokalizácia a čas

en: Location
sk: Lokalita

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: Login
sk: Prihlásenie

en: Login Tasks
sk: Úlohy pri prihlásení

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
sk: Prihlásenie zlyhalo, pretože ste zadali nesprávne používateľské meno alebo heslo.

en: Login failed.
sk: Prihlásenie zlyhalo.

en: Long text
sk: Dlhý text

en: Love
sk: Láska

en: Low
sk: Nízka

en: Loyola Blue
sk: Loyola modrá

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: MOTD
sk: Správa dňa

en: MS-TNEF Attachment contained no data.
sk: Príloha MS-TNEF neobsahovala žiadne údaje.

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
sk: Macedónsko

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Magic
sk: Mágia

en: Mail
sk: Pošta

en: Mail Admin
sk: Poslať e-mail administrátorovi

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
sk: Spravovať zoznam kategórií, s ktorými označujete položky a farby asociované s týmito kategóriami.

en: MapQuest map
sk: Mapa MapQuest

en: March
sk: Marec

en: Mark (Other)
sk: Označiť (iné)

en: Mark (Seen)
sk: Označiť (prečítané)

en: Mark with Seen/Unseen flags
sk: Označiť príznakmi Prečítané/Neprečítané

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
sk: Označiť inými príznakmi (napr. Dôležité/Zodpovedané)

en: Marshall Islands
sk: Marshallove ostrovy

en: Martinique
sk: Martinik

en: Matching fields:
sk: Vyhovujúce polia:

en: Mauritania
sk: Mauretánia

en: Mauritius
sk: Maurítius

en: Max allowed credit.
sk: Maximálny povolený kredit.

en: Max message parts exceeded.
sk: Bol prekročený maximálny počet častí správy.

en: Max temp last 24 hours:
sk: Najvyššia teplota za posledných 24 hodín:

en: Max temp last 6 hours:
sk: Najvyššia teplota za posledných 6 hodín:

en: Maximum Number of Portal Blocks
sk: Maximálny počet portálových blokov

en: Maximum file size in bytes
sk: Maximálna dĺžka v bajtoch

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: May
sk: Máj

en: Medicine
sk: Medicína

en: Medium
sk: Stredné

en: Members
sk: Členovia

en: Memcache session tracking not enabled.
sk: Sledovanie relácií memcache nie je zapnuté.

en: Menu mode:
sk: Zobrazenie menu:

en: Message
sk: Správa

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
sk: Správa bola úspešne overená, ale certifikát podpisu sa nepodarilo overiť.

en: Message expired.
sk: Platnosť správy vypršala.

en: Message type
sk: Typ správy

en: Metar Weather
sk: Počasie Metar

en: Metar block not available.
sk: Údaje Metar nie sú dostupné.

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
sk: Údaje Metar nie sú k dispozícii. Detaily boli zaznamenané pre administrátora.

en: MetarDB is not connected.
sk: MetarDB nie je pripojená.

en: Method
sk: Metóda

en: Method "%s" is not defined
sk: Metóda "%s" nie je definovaná

en: Metric
sk: Metrické

en: Micronesia, Federated States of
sk: Mikronézske federatívne štáty

en: Mime Type
sk: Typ Mime

en: Min temp last 24 hours:
sk: Najnižšia teplota za posledných 24 hodín:

en: Min temp last 6 hours:
sk: Najnižšia teplota za posledných 6 hodín:

en: Minimum password age has not yet expired
sk: Minimálna platnosť hesla ešte nevypršala

en: Mirror
sk: Zrkadlovo obrátiť

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Missing configuration. You must generate it before using this application.
sk: Chýba konfigurácia. Ak chcete používať túto aplikáciu, musíte teraz vytvoriť konfiguráciu.

en: Missing message ID.
sk: Chýba ID správy.

en: Missing session ID.
sk: Chýba ID relácie.

en: Mo
sk: Pon

en: Mobile Mail
sk: Mobilný mail

en: Mobile phone number
sk: Mobilné číslo

en: Moderate
sk: Mierny

en: Modified Date
sk: Dátum poslednej zmeny

en: Moldova, Republic of
sk: Moldavsko

en: Monaco
sk: Monako

en: Monday
sk: Pondelok

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Montenegro
sk: Čierna hora

en: Month and year
sk: Mesiac a rok

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Moon Phases
sk: Mesačné fázy

en: More fields found in line %d than the expected %d.
sk: V riadku %d bolo nájdených viac polí ako očakávaných %d.

en: Morocco
sk: Maroko

en: Mostly Clear
sk: Prevažne jasno

en: Mostly Cloudy
sk: Prevažne oblačno

en: Mostly Cloudy and Windy
sk: Prevažne oblačno a veterno

en: Mostly Sunny
sk: Prevažne slnečno

en: Move Down
sk: Presunúť dolu

en: Move Left
sk: Presunúť vľavo

en: Move Right
sk: Presunúť vpravo

en: Move Up
sk: Presunúť hore

en: Move down
sk: Presunúť dolu

en: Move up
sk: Presunúť hore

en: Mozambique
sk: Mozabmik

en: Multi-level drop down lists
sk: Viacúrovňové vyberacie zoznamy

en: Multiple selection
sk: Viacnásobný výber

en: Must supply a valid lock ID.
sk: Musíte zadať platné ID zámku.

en: My Account
sk: Moje konto

en: My Account Information
sk: Informácie o Vašom účte

en: My Portal
sk: Môj portál

en: My Portal Layout
sk: Vzhľad môjho portálu

en: NO, I Do NOT Agree
sk: Nie, NESÚHLASÍM.

en: Name
sk: Meno

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Netherlands Antilles
sk: Holandské Antily

en: Netscape Base URL
sk: Základná URL Netscape

en: Netscape CA Revocation URL
sk: URL pre zneplatnenie certifikátov CA Netscape

en: Netscape CA policy URL
sk: URL pre politiku CA Netscape

en: Netscape Renewal URL
sk: URL pre obnovenie platnosti certifikátov Netscape

en: Netscape Revocation URL
sk: URL pre zneplatnenie certifikátov Netscape

en: Netscape SSL server name
sk: Meno SSL servera Netscape

en: Netscape certificate comment
sk: Komentár certifikátu Netscape

en: Netscape certificate type
sk: Typ certifikátu Netscape

en: Network Tools
sk: Sieťové nástroje

en: Never
sk: Nikdy

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: New Category
sk: Nová kategória

en: New Message to %s
sk: Nová správa pre %s

en: New Moon
sk: Nov

en: New Username (optional)
sk: Nové používateľské meno (nepovinné)

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: New password
sk: Nové heslo

en: New password will expire on %s.
sk: Platnosť nového hesla vyprší %s.

en: New password:
sk: Nové heslo:

en: New passwords don't match.
sk: Nové heslá musia byť rovnaké.

en: Next
sk: Ďalej

en: Next 4 Phases
sk: Nasledujúce 4 fázy

en: Next options
sk: Ďalšie nastavenia

en: Next>
sk: Ďalej>

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: Night
sk: Noc

en: No
sk: Nie

en: No Sound
sk: Bez zvuku

en: No available configuration data to show differences for.
sk: Nie sú dostupné žiadne konfiguračné údaje, pre ktoré by sa dali zobraziť rozdiely.

en: No available strategy for making ISO images.
sk: Pre vytváranie ISO obrazov nie je k dispozícii žiadna stratégia.

en: No batch template.
sk: Neexistuje šablóna pre dávku.

en: No block exists at the requested position
sk: Na požadovanej pozícii neexistuje žiaden blok.

en: No change.
sk: Žiadna zmena.

en: No children can be added to this permission.
sk: K tomuto právu nemožno pridať žiadne podriadené práva.

en: No configuration information specified for %s.
sk: Pre %s nebola určená konfigurácia.

en: No configuration information specified for FTP VFS.
sk: Pre FTP VFS nebola určená konfigurácia.

en: No configuration information specified for SQL VFS.
sk: Pre SQL VFS nebola určená konfigurácia.

en: No configuration information specified for SQL-File VFS.
sk: Pre SQL-File VFS nebola určená konfigurácia.

en: No configuration information specified for SSH2 VFS.
sk: Pre SSH2 VFS nebola určená konfigurácia.

en: No credit left.
sk: Žiaden kredit.

en: No destination supplied.
sk: Nebolo špecifikované miesto určenia.

en: No file uploaded
sk: Súbor nebol nahraný.

en: No icons found.
sk: Žiadne ikony neboli nájdené.

en: No location is set.
sk: Nie je nastavená lokalita.

en: No location provided.
sk: Nie je nastavená lokalita.

en: No lock driver configured!
sk: Žiaden ovladač zámku nie je nastavený!

en: No message corresponds to object %s
sk: Objektu %s nezodpovedá žiadna správa.

en: No message supplied.
sk: Nebola zadaná žiadna správa.

en: No name specified.
sk: Nebolo špecifikované žiadne meno.

en: No number specified.
sk: Nebolo špecifikované číslo.

en: No offensive fortunes
sk: Žiadne urážlivé fortuny

en: No or unreadable content in Kolab XML object
sk: Žiaden alebo nečitateľný obsah v Kolab XML objekte

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
sk: Nebola zadaná cesta k programu OpenSSL. Program OpenSSL je potrebný na prácu s údajmi PKCS 12.

en: No pending signups.
sk: Žiadne prebiehajúce prihlásenia.

en: No quota set.
sk: Žiane kvóta nenastavené.

en: No recurrence
sk: Bez opakovania

en: No separator specified.
sk: Nebol určený oddelovač.

en: No stable version exists yet.
sk: Žiadne stabilné verzie ešte nie sú k dispozícii.

en: No such backend "%s" found.
sk: Backend "%s" nebol nájdený.

en: No such file
sk: Súbor neexistuje

en: No such user.
sk: Užívateľ neexistuje.

en: No temporary directory available for cache.
sk: Pre vyrovnávaciu pamäť nie je dostupný žiaden dočasný priečinok.

en: No username and/or password sent.
sk: Nebolo odoslané používateľské meno a/alebo heslo.

en: No valid XML data returned
sk: Neboli vrátené platné XML údaje

en: No values
sk: Žiadne hodnoty

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
sk: V pôvodnej konfigurácii nebola nájdená žiadna verzia. Vygenerujte znovu konfiguráciu.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
sk: V konfigurácii nebola nájdená žiadna verzia. Vygenerujte znovu konfiguráciu.

en: None
sk: Žiaden

en: Nordic (ISO-8859-10)
sk: Severské (ISO-8859-10)

en: Norfolk Island
sk: Ostrov Norfolk

en: Northern Hemisphere
sk: Severná pologuľa

en: Northern Mariana Islands
sk: Severné Mariánske ostrovy

en: Norway
sk: Nórsko

en: Not After
sk: Neplatí po

en: Not Before
sk: Neplatí pred

en: Not a directory
sk: Nie je adresár

en: Not implemented!
sk: Nie je implementované!

en: Not implemented.
sk: Nie je implementované.

en: Not supported.
sk: Nie je podporované.

en: Notes
sk: Poznámky

en: Nothing to browse, go back.
sk: Nič na prezeranie, vráťte sa späť.

en: Number
sk: Číslo

en: Number of articles to display
sk: Počet článkov na zobrazenie

en: Number of characters
sk: Počet znakov

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: Numbers not specified for updating in distribution list.
sk: Pre aktualizáciu zoznamu príjemcov neboli špecifikované čísla.

en: O characters
sk: O znakov

en: Object
sk: Objekt

en: Object Creator
sk: Autor objektu

en: Object not found.
sk: Objekt nebol nájdený.

en: Object type %s not allowed for folder type %s!
sk: Typ objektu %s nie je povolený pre typ priečinka %s!

en: Octal
sk: Osmičkový

en: October
sk: Október

en: Offense filter
sk: Filter na nadávky

en: Office
sk: Pracovisko

en: Old and new passwords must be different.
sk: Staré a nové heslo musia byť odlišné.

en: Old object %s does not exist.
sk: Starý objekt %s neexistuje

en: Old object %s does not map to a uid.
sk: Starý objekt %s nepasuje k uid

en: Old password
sk: Staré heslo

en: Old password is not correct.
sk: Staré heslo je nesprávne.

en: Old password:
sk: Staré heslo:

en: Oman
sk: Omán

en: Onclick event
sk: Operácia pri kliknutí

en: Only IMAP servers support shared folders.
sk: Iba IMAP servery podporujú zdieľané priečinky.

en: Only offensive fortunes
sk: Iba urážlivé fortuny

en: Only one email address allowed.
sk: Je prípustná iba jedna e-mailová adresa.

en: Only one email address is allowed.
sk: Je prípustná iba jedna e-mailová adresa.

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
sk: Vlastníka alebo práva vlastníka pre zdieľaný objekt môže zmeniť iba vlastník alebo systémový administrátor

en: Open in a new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
sk: Chyba OpenSSL: nepodarilo sa získať údaje z podpísanej časti S/MIME.

en: Operating System
sk: Operačný systém

en: Options
sk: Nastavenia

en: Options for %s
sk: Nastavenia %s

en: Organisation
sk: Organizácia

en: Organisational Unit
sk: Organizačná jednotka

en: Organizing
sk: Organizovanie

en: Other
sk: Iné

en: Other Information
sk: Ďalšie informácie

en: Other characters
sk: Iné znaky

en: Owner
sk: Vlastník

en: Owner of folder %s cannot be determined.
sk: Nepodarilo sa zistiť vlastníka priečinka %s.

en: Owner:
sk: Vlastník:

en: PAM authentication is not available.
sk: PAM autentifikácia nie je dostupná.

en: PEAR::Mail backend
sk: Backend PEAR::Mail

en: PGP Digital Signature
sk: Digitálny podpis PGP

en: PGP Encrypted Data
sk: Údaje zašifrované pomocou PGP

en: PGP Key
sk: PGP kľúč

en: PGP Public Key
sk: PGP verejný kľúč

en: PGP Signed/Encrypted Data
sk: Údaje podpísané/zašifrované pomocou PGP

en: PHP Code
sk: PHP kód

en: PHP does not support imap_myrights.
sk: Tento server nepodporuje imap_myrights.

en: PM Clouds
sk: Popoludní oblačno

en: PM Dizzle
sk: Popoludní ľahké mrholenie

en: PM Fog
sk: Popoludní hmla

en: PM Light Rain
sk: Popoludní ľahký dážď

en: PM Light Snow
sk: Popoludní ľahké sneženie

en: PM Rain
sk: Popoludní dážď

en: PM Showers
sk: Popoludní prehánky

en: PM Snow
sk: Popoludní sneh

en: PM Snow Showers
sk: Popoludní snehové prehánky

en: PM Sun
sk: Popoludní slnečno

en: PM T-Showers
sk: Popoludní prehánky a búrky

en: PM T-Storms
sk: Popoludní búrky

en: POSIX extension is missing
sk: Rozšírenie POSIX chýba

en: Palau
sk: Palauské ostrovy

en: Palestinian Territory, Occupied
sk: Palestínske územie

en: Papua New Guinea
sk: Papua Nová Guinea

en: Parcel Address
sk: Doručovacia adresa pre balíky

en: Partly Cloudy
sk: Čiastočne oblačno

en: Passwd is not properly configured.
sk: Modul Passwd nie je správne nakonfigurovaný.

en: Password
sk: Heslo

en: Password changed on %s.
sk: Heslo na %s zmenené.

en: Password changed successfully.
sk: Heslo bolo úspešne zmenené.

en: Password incorrect
sk: Nesprávne heslo

en: Password module can't find the supplied bin.
sk: Modul na zmenu hesiel nemohol nájsť dodaný binárny program.

en: Password module is missing required parameters.
sk: Modulu Password chýbajú požadované parametre.

en: Password module is missing target parameter.
sk: Modulu Password chýba parameter cieľa.

en: Password module is not properly configured
sk: Modul Password nie je správne nakonfigurovaný

en: Password module is not properly configured.
sk: Modul Password nie je správne nakonfigurovaný.

en: Password required for RADIUS authentication.
sk: Pre autentifikáciu RADIUS je vyžadované heslo.

en: Password with confirmation
sk: Heslo s potvrdením

en: Password:
sk: Heslo:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords must match.
sk: Heslá musia byť rovnaké.

en: Paste
sk: Vložiť

en: Path to the GnuPG binary
sk: Cesta k programu GnuPG

en: Pending Signups:
sk: Prebiehajúce registrácie:

en: People
sk: Ľudia

en: Perform Maintenance Operations
sk: Vykonať operácie údržby

en: Perform maintenance operations on login?
sk: Vykonať operácie údržby pri prihlásení?

en: Permission
sk: Právo

en: Permission "%s" not deleted.
sk: Právo "%s" nebolo vymazané.

en: Permission Denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Permissions
sk: Práva

en: Permissions Administration
sk: Administrácia práv

en: Personal Information
sk: Osobné informácie

en: Pets
sk: Domáce zvieratá

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Phone
sk: Telefón

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Photo
sk: Fotografia

en: Photos
sk: Fotografie

en: Pitcairn Island
sk: Pitcairnove ostrovy

en: Plaintext Version of Message
sk: Verzia správy v čistom texte

en: Please choose a sound.
sk: Prosím vyberte zvuk.

en: Please enter a month and a year.
sk: Zadajte prosím mesiac a rok.

en: Please enter a name for the new category:
sk: Zadajte prosím meno pre novú kategóriu:

en: Please enter a valid IP address.
sk: Zadajte prosím platnú IP adresu.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
sk: Zadajte prosím platný dátum, skontrolujte počet dní v mesiaci.

en: Please enter a valid time.
sk: Zadajte prosím platný čas.

en: Please provide a new password
sk: Prosím zadajte nové heslo

en: Please provide a summary of the problem.
sk: Prosím uveďte zhrnutie problému.

en: Please provide your current password
sk: Prosím zadajte aktuálne heslo

en: Please provide your username and password
sk: Prosím zadajte svoje používateľské meno a heslo

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
sk: Prečítajte si prosím nasledujúci text. MUSÍTE súhlasiť s podmienkami, ak chcete používať tento systém.

en: Please type the new category name:
sk: Zadajte prosím meno pre novú kategóriu:

en: Please verify your new password
sk: Prosím zadajte ešte raz nové heslo

en: Poland
sk: Poľsko

en: Politics
sk: Politika

en: Polls
sk: Ankety

en: Popup Notification
sk: Upozornenie vo vyskakovacom okne

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Post
sk: Vložiť

en: Post to this folder (not enforced by IMAP)
sk: Odoslať do tohto priečinka (nevynucuje IMAP)

en: Postal Address
sk: Poštová adresa

en: Precipitation for last %d hour:  | Precipitation for last %d hours:
sk[0]: Zrážky za poslednú %d hodinu:
sk[1]: Zrážky za posledné %d hodiny:
sk[2]: Zrážky za posledných %d hodín:

en: Precipitation<br />chance
sk: Pravdepodobnosť<br />zrážok

en: Preference storage directory is not available.
sk: Priečinok na uloženie nastavení nie je k dispozícii.

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Preferred Address
sk: Preferovaná adresa

en: Prefs_ldap: Required LDAP extension not found.
sk: Prefs_ldap: požadované rozšírenie LDAP nebolo nájdené.

en: Pressure
sk: Tlak

en: Pressure at sea level:
sk: Tlak na úrovni mora:

en: Pressure:
sk: Tlak:

en: Preview
sk: Ukážka

en: Previous options
sk: Predchádzajúce nastavenia

en: Private Key
sk: Privátny kľúč

en: Problem
sk: Problém

en: Problem Description
sk: Popis problému

en: Prompt text
sk: Výzva na zadanie textu

en: Protect address from spammers?
sk: Ochrániť adresu pred spamermi?

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Public Key Algorithm
sk: Algoritmus verejného kľúča

en: Public Key Info
sk: Informácie o verejnom kľúči

en: Public/Private keypair not generated successfully.
sk: Verejný/privátny kľúčový pár nebol úspešne vygenerovaný.

en: Puerto Rico
sk: Portoriko

en: Purge
sk: Vyprázdniť

en: Purge messages
sk: Vyprázdniť správy

en: Purple Horde
sk: Fialové Horde

en: Qatar
sk: Katar

en: Query
sk: Dotaz

en: Quota
sk: Kvóta

en: RSA Public Key (%d bit)
sk: RSA verejný kľúč (%d bitov)

en: Radio selection
sk: Prepínač s výberom

en: Rain
sk: Dážď

en: Rain Early
sk: Spočiatku dážď

en: Rain Late
sk: Neskôr dážď

en: Rain Shower
sk: Dažďové prehánky

en: Rain and Snow
sk: Dážď a sneh

en: Rain to Snow
sk: Dážď až sneh

en: Random Fortune
sk: Náhodná Fortune

en: Ratio
sk: Pomer

en: Read
sk: Čítať

en: Read messages
sk: Čítať správy

en: Really delete "%s"? This operation cannot be undone.
sk: Naozaj vymazať "%s"? Túto operáciu nemožno vrátiť späť.

en: Really delete this block?
sk: Naozaj chcete vyzmazať tento blok?

en: Really remove user data for user "%s"? This operation cannot be undone.
sk: Naozaj vymazať používateľské údaje pre používateľa "%s"? Túto operáciu nemožno vrátiť späť.

en: Realm:
sk: Doména:

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
sk: Obnoviť prvky dynamického menu:

en: Refresh Portal View:
sk: Obnoviť zobrazenie portálu:

en: Refresh rate:
sk: Obnovovacia frekvencia:

en: Regex
sk: Regulárny výraz

en: Relationship browser
sk: Prehliadač vzťahov

en: Remarks
sk: Postrehy

en: Remote Host:
sk: Vzdialený počítač:

en: Remote Servers
sk: Vzdialené servery

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
sk: Vzdialená URL (http://www.example.com/horde):

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove pair
sk: Odstrániť pár

en: Remove saved script from server's temporary directory.
sk: Odstrániť uložený skript z dočasného priečinka na serveri.

en: Remove user
sk: Odstrániť používateľa

en: Remove user: %s
sk: Odstrániť používateľa: %s

en: Reply-To
sk: Odpovedať na

en: Request couldn't be answered. Returned errorcode:
sk: Na požiadavku nebolo možné odpovedať. Návratový kód chyby:

en: Requested service could not be found.
sk: Požadovaná služba nebola nájdená.

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
sk: V konfigurácii %s nie je zadaná požadovaná položka "%s".

en: Required "%s" not specified in VFS configuration.
sk: V konfigurácii VFS nie je zadaná požadovaná položka "%s".

en: Required "%s" not specified in configuration.
sk: V konfigurácii nie je zadaná požadovaná položka "%s".

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
sk: V konfigurácii Composite nie je špecifikovaná požadovaná položka 'drivers'

en: Required 'phptype' not specified in Passwd SQL configuration.
sk: V konfigurácii Passwd SQL nie je špecifikovaná požadovaná položka 'phptype'

en: Required 'phptype' not specified in SQL configuration.
sk: V konfigurácii SQL nie je špecifikovaná požadovaná položka 'phptype'

en: Required Field
sk: Vyžadované pole

en: Required secret is invalid - potentially malicious request.
sk: Vyžadovaný kód je neplatný - možná zlomyseľná požiadavka.

en: Reset
sk: Vymazať formulár

en: Reset Password
sk: Obnoviť heslo

en: Reset Your Password
sk: Obnoviť Vaše heslo

en: Restore Last Query
sk: Vrátiť posledný príkaz

en: Results
sk: Výsledky

en: Results for %s
sk: Výsledky pre %s

en: Retrieving DN failed. Error was: %s
sk: Nepodarilo sa získať DN. Chyba: %s

en: Retrieving attributes failed. Error was: %s
sk: Nepodarilo sa získať atribúty. Chyba: %s

en: Return to Options
sk: Návrat na nastavenia

en: Returned error message:
sk: Navrátené chybové hlásenie:

en: Retype new password
sk: Zopakujte nové heslo

en: Reunion Island
sk: Ostrov Reunion

en: Revert Configuration
sk: Vrátiť konfiguráciu

en: Revocation key not generated successfully.
sk: Revokačný kľúč nebol úspešne vytvorený.

en: Rich Text Editor Options
sk: Nastavenia rozšíreného textového editoru

en: Riddles
sk: Hádanky

en: Right click context menu
sk: Kontextové menu pod pravým tlačidlom

en: Right header
sk: Hlavička vpravo

en: Right values
sk: Hodnoty vpravo

en: Role
sk: Rola

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Rotate 180
sk: Otočiť o 180

en: Rotate Left
sk: Otočiť vľavo

en: Rotate Right
sk: Otočiť vpravo

en: Run
sk: Spustiť

en: Russian Federation
sk: Ruská federácia

en: S/MIME Cryptographic Signature
sk: S/MIME kryptografický podpis

en: S/MIME Encrypted Message
sk: Správa zašifrovaná pomocou S/MIME

en: S/MIME Key
sk: S/MIME kľúč

en: SASL authentication is not available.
sk: SASL autentifikácia nie je dostupná.

en: SMPP Gateway
sk: Brána SMPP

en: SQL statement for value lookups
sk: Príkaz SQL pre vyhľadávanie hodnôt

en: SUCCESS
sk: ÚSPECH

en: Sa
sk: So

en: Saint Helena
sk: Svätá Helena

en: Saint Kitts and Nevis
sk: Svätý Kitts a Nevis

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: Saint Pierre and Miquelon
sk: Sv. Pierre a Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadiny

en: Sao Tome and Principe
sk: Sao Tome a Principe

en: Satellite Provider
sk: Satelitný poskytovateľ

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Save
sk: Uložiť

en: Save "%s"
sk: Uložiť "%s"

en: Save Options
sk: Uložiť nastavenia

en: Save and Finish
sk: Uložiť a ukončiť

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
sk: Uložiť vygenerovanú konfiguráciu ako PHP skript do dočasného priečinka Vášho servera.

en: Saved %s configuration.
sk: Konfigurácia %s bola uložená.

en: Saved setup upgrade script to: "%s".
sk: Skript na aktualizáciu nastavení bol uložený do: "%s".

en: Scattered Showers
sk: Ojedinelé zrážky

en: Scattered T-Storms
sk: Ojedinelé búrky

en: Science
sk: Veda

en: Sea_rch
sk: Hľadať

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Engines
sk: Vyhľadávače

en: Search failed. Error was: %s
sk: Hľadanie zlyhalo. Chyba: %s

en: Search:
sk: Hľadať:

en: Select Files
sk: Vyberte súbory

en: Select a date
sk: Vyberte dátum

en: Select a group to add:
sk: Vyberte skupinu na pridanie:

en: Select a new owner:
sk: Vyberte nového vlastníka:

en: Select a server
sk: Vyberte server

en: Select a user to add:
sk: Vyberte používateľa na pridanie:

en: Select all
sk: Vyberte všetko

en: Select all date components.
sk: Vyberte všetky komponenty dátumu

en: Select an image
sk: Vyberte obrázok

en: Select an object
sk: Vyberte objekt

en: Select editor plugins
sk: Vyberte doplnky do editora

en: Select none
sk: Nevybrať nič

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
sk: Vyberte znaky, ktoré potrebujete, z okienok nižšie. Potom ich môžete skopírovať a vložiť z textového poľa.

en: Select the date and time format:
sk: Vyberte formát dátumu a času:

en: Select the date delimiter:
sk: Vyberte oddeľovač vo formáte dátumu:

en: Select the date format:
sk: Vyberte formát dátumu:

en: Select the day and time order:
sk: Vyberte zobrazenie dátumu a času:

en: Select the identity you want to change:
sk: Vyberte identitu, ktorú chcete zmeniť:

en: Select the time delimiter:
sk: Vyberte oddeľovač vo formáte času:

en: Select the time format:
sk: Vyberte formát času:

en: Select your color scheme.
sk: Vyberte si farebnú schému

en: Select your preferred language:
sk: Vyberte jazyk:

en: Self-destructing...
sk: Samodeštrukcia...

en: Send Problem Report
sk: Poslať správu o probléme

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Sending failed: %s
sk: Odosielanie zlyhalo: %s

en: Sensor:
sk: Senzor:

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Serbia and Montenegro
sk: Srbsko a Čierna hora

en: Serial Number
sk: Sériové číslo

en: Server Time
sk: Serverový čas

en: Server data wrong or not available.
sk: Údaje zo servera sú nesprávne alebo nie sú k dispozícii.

en: Session Admin
sk: Správa relácií

en: Session ID expired.
sk: Platnosť ID relácie vypršala.

en: Session Timestamp:
sk: Časová pečať relácie:

en: Sessions
sk: _Relácie

en: Set
sk: Množina hodnôt

en: Set authentication credentials like user names and passwords for external servers.
sk: Nastavte autentifikačné údaje ako napr. používateľské mená a heslá pre externé servery.

en: Set options to allow you to reset your password if you ever forget it.
sk: Nastavte možnosti na obnovenie Vášho hesla ak ho zabudnete.

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
sk: Nastavenie vzdialených serverov, ku ktorým chcete pristupovať z Vášho portálu.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
sk: Vyberte jazyk, časovú zónu a nastavenia dátumu.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
sk: Nastavenie aplikácie spúšťanej pri štarte, farebnej schémy, intervalu obnovovania stránky a iných vlastností zobrazenia.

en: Setup
sk: Na_stavenia

en: Setup upgrade scripts available
sk: Sú dostupné skripty na upgrade nastavení

en: Several locations possible with the parameter:
sk: Do úvahy prichádza niekoľko lokalít pomocou parametra:

en: Seychelles
sk: Seychely

en: Share "%s" does not exist.
sk: Zdieľanie "%s" neexistuje.

en: Share ID %d does not exist.
sk: ID zdieľania %d neexistuje.

en: Share names are not supported in this driver
sk: Názvy pre zdieľania nie sú týmto ovladačom podporované

en: Shibboleth authentication not available.
sk: Autentifikácia Shibboleth nie je dostupná.

en: Short Summary
sk: Krátky súhrn

en: Should access keys be defined for most links?
sk: Majú sa pre väčšinu odkazov vytvoriť skratkové klávesy?

en: Show
sk: Zobraziť

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
sk: Zobraziť rozdiely medzi práve uloženou a novovygenerovanou konfiguráciou.

en: Show extra detail?
sk: Zobraziť extra detaily?

en: Show icon?
sk: Zobraziť ikonu?

en: Show last login time when logging in?
sk: Má sa pri prihlásení zobraziť čas posledného prihlásenia?

en: Show option to keep original?
sk: Zobraziť možnosť na ponechanie originálu?

en: Show picker?
sk: Zobraziť nástroj na výber farieb?

en: Show seconds?
sk: Zobraziť sekundy?

en: Show the %s Menu on the left?
sk: Zobraziť menu %s na ľavej strane?

en: Show upload?
sk: Zobraziť upload?

en: Showers
sk: Prehánky

en: Showers Early
sk: Spočiatku prehánky

en: Showers Late
sk: Neskôr prehánky

en: Showers in the Vicinity
sk: Preháňky v okolí

en: Shrink
sk: Zmenšiť

en: Shrink or move neighbouring block(s) out of the way first
sk: Najprv musíte zmenšiť alebo presunúť susedný blok(y)

en: Sign up
sk: Zaregistrovať sa

en: Signature
sk: Podpis

en: Signature Algorithm
sk: Algoritmus podpisu

en: Singapore
sk: Singapur

en: Size
sk: Veľkosť

en: Skip Maintenance
sk: Preskočiť údržbu

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Small
sk: Malé

en: Snooze...
sk: Odložiť...

en: Snow
sk: Sneh

en: Snow Early
sk: Spočiatku sneženie

en: Snow Late
sk: Neskôr sneženie

en: Snow Shower
sk: Snehová prehánka

en: Snow Showers
sk: Snehové prehánky

en: Snow Showers Early
sk: Spočiatku snehové prehánky

en: Snow Showers Late
sk: Neskôr snehové prehánky

en: Snow depth:
sk: Hĺbka snehu:

en: Snow equivalent in water:
sk: Množstvo vody ekvivalentné snehu:

en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove ostrovy

en: Somalia
sk: Somálsko

en: Songs & Poems
sk: Piesne a básne

en: Sort order selection
sk: Výber smeru triedenia

en: Sound selection
sk: Výber zvuku

en: Source address
sk: Zdrojová adresa

en: South Africa
sk: Južná Afrika

en: South European (ISO-8859-3)
sk: Juhoeurópske (ISO-8859-3)

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sk: Južná Georgia a South Sandwich Islands

en: Southern Hemisphere
sk: Južná pologuľa

en: Soviet Union
sk: Sovietsky Zväz

en: Spacer
sk: Oddeľovač

en: Spain
sk: Španielsko

en: Special Character Input
sk: Vloženie špeciálnych znakov

en: Special characters
sk: Špeciálne znaky

en: Specify either the DN or a search result!
sk: Zadajte DN alebo výsledok hľadania!

en: Sports
sk: Športy

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: Standard
sk: Štandardné

en: Start year
sk: Počiatočný rok

en: State or Province
sk: Štát alebo provincia

en: Status
sk: Stav

en: Storage format
sk: Formát uloženia

en: Street Address
sk: Bydlisko

en: String list
sk: Zoznam reťazcov

en: String list returning an array
sk: Zoznam reťazcov vracajúcich array

en: Su
sk: Ne

en: Subdirectory "%s" not found.
sk: Podpriečinok "%s" nebol nájdený.

en: Subject
sk: Predmet

en: Submit
sk: Odoslať

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
sk: Požiadavka na pridanie "%s" do systému bola odoslaná. Nemôžete sa prihlásiť, kým nebude Vaša požiadavka schválená.

en: Success
sk: Úspech

en: Successfully added "%s" to the system.
sk: Úspešne pridané do systému: "%s".

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
sk: Vymazanie údajov zo systému pre používateľa "%s" bolo úspešné.

en: Successfully deleted "%s".
sk: Úspešne vymazané: "%s".

en: Successfully removed "%s" from the system.
sk: Vymazanie "%s" zo systému bolo úspešné.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
sk: Návrat ku konfigurácii bol úspešný. Pre zobrazenie zmien znovu načítajte stránku.

en: Successfully saved backup configuration.
sk: Záloha konfigurácie bola uložená.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
sk: Záložný súbor s konfiguráciou %s bol úspešne uložený.

en: Successfully updated "%s"
sk: Úspešne aktualizované: "%s"

en: Successfully wrote %s
sk: Úspešne uložené: %s

en: Sudan
sk: Sudán

en: Sun Rise
sk: Východ slnka

en: Sun Set
sk: Západ slnka

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Sunny
sk: Slnečno

en: Sunrise
sk: Východ slnka

en: Sunrise/Sunset
sk: Východ/západ slnka

en: Sunrise:
sk: Východ slnka:

en: Sunset
sk: Západ slnka

en: Sunset:
sk: Západ slnka:

en: Suriname
sk: Surinam

en: Surname
sk: Priezvisko

en: Svalbard and Jan Mayen
sk: Svalbard a Jan Mayen

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
sk: Svalbard a Jan Mayen ostrovy

en: Swaziland
sk: Svazijsko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Syndicated Feed
sk: Syndikovaná dávka

en: Syrian Arab Republic
sk: Sýria

en: T-Showers
sk: Prehánky a búrky

en: T-Showers Early
sk: Spočiatku prehánky a búrky

en: T-Showers Late
sk: Neskôr prehánky a búrky

en: T-Storm
sk: Búrka

en: T-Storm and Windy
sk: Búrka a veterno

en: T-Storms
sk: Búrky

en: T-Storms Early
sk: Spočiatku búrky

en: T-Storms Late
sk: Neskôr búrky

en: TSV file
sk: TSV súbor

en: Table Set
sk: Tabuľka

en: Table operations menu bar
sk: Menu s tabuľkovými operáciami

en: Tag Cloud
sk: Oblak s heslami

en: Taiwan, Province of China
sk: Taiwan, provincia Číny

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Tango Blue
sk: Tango modrá

en: Tanzania, United Republic of
sk: Tanzánia

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Telephone Number
sk: Telefónne číslo

en: Temp for last hour:
sk: Teplota za poslednú hodinu:

en: Temperature
sk: Teplota

en: Temperature:
sk: Teplota:

en: Temperature<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s
sk: Teplota<br />(%sMax%s/%sMin%s) &deg;%s

en: Template "%s" not found.
sk: Šablóna "%s" nebola nájdená.

en: Text Area
sk: Textová oblasť

en: Text Only
sk: Iba text

en: Th
sk: Št

en: Thai (TIS-620)
sk: Thajské (TIS-620)

en: Thailand
sk: Thajsko

en: The FTP extension is not available.
sk: Rozšírenie FTP nie je dostupné.

en: The History system is disabled.
sk: Systém histórie je vypnutý.

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
sk: Integrácia Horde/Kolab nepodporuje "%s"

en: The IMSP log could not be initialized.
sk: Log IMSP sa nepodarilo inicializovať.

en: The Kolab group driver requires LDAP support.
sk: Ovládač Kolab group vyžaduje podporu LDAP.

en: The Kolab share object has not been initialized yet!
sk: Zdieľaný objekt Kolab ešte nebol inicializovaný!

en: The Maintenance:: class did not load successfully
sk: Trieda Maintenance:: sa nenačítala úspešne

en: The SSH2 PECL extension is not available.
sk: Rozšírenie PECL SSH2 nie je k dispozícii.

en: The URL for the Kolab IMAP Server is not available!
sk: URL pre server Kolab IMAP nie je k dispozícii!

en: The administrator needs to configure a permanent Permissions backend if you want to use Permissions.
sk: Administrátor musí skonfigurovať permanentný backend pre Práva, ak chcete používať Práva.

en: The alarm backend is not currently available.
sk: Backend pre alarm momentálne nie je k dispozícii.

en: The alarm backend is not currently available: %s
sk: Backend pre alarm momentálne nie je k dispozícii: %s

en: The alarm has been deleted.
sk: Alarm bol vymazaný.

en: The alarm has been saved.
sk: Alarm bol uložený.

en: The contact ID number was not specified, left blank or was not found in the database.
sk: ID číslo kontaktu nebolo špecifikované, bolo ponechané prázdne alebo nebolo nájdené v databáze.

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
sk: Na overenie podpísanej správy je požadovaný oddelený blok s PGP podpisom.

en: The distribution list ID was either not specified, left blank or not found in the database.
sk: ID zoznamu príjemcov buď nebolo špecifikované, alebo bolo ponechané prázdne alebo nebolo nájdené v databáze.

en: The distribution list was not specified.
sk: Nebol určený zoznam príjemcov.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
sk: E-mailová adresa %s bola pridaná do Vaších identít. Toto okno môžete zavrieť.

en: The encryption features require a secure web connection.
sk: Šifrovanie vyžaduje bezpečné pripojenie (https).

en: The file %s should contain a %s setting.
sk: Súbor %s by mal obsahovať nastavenie %s.

en: The file %s should contain some %s settings.
sk: Súbor %s by mal obsahovať niektoré nastavenia %s.

en: The file contained no data.
sk: Súbor neobsahoval žiadne údaje.

en: The following applications encountered errors removing user data: %s
sk: Nasledovné aplikácie zaznamenali chyby pri odstraňovaní používateľských údajov: %s

en: The full error message is logged in Horde's log file, and is shown below only to administrators. Non-adminitrative users will not see error details.
sk: Úplná správa o chybe bola zaznamenaná do logového súboru Horde a je zobrazená nižšie iba administrátorom. Ostatným užívateľom nie sú zobrazené podrobnosti chyby.

en: The identity "%s" has been deleted.
sk: Identita "%s" bola vymazaná.

en: The image file size could not be determined or it was 0 bytes. The upload may have been interrupted.
sk: Veľkosť súboru s obrázkom nemohla byť zistená alebo to bolo 0 bajtov. Upload mohol byť prerušený.

en: The image file was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
sk: Súbor s obrázkom je väčší ako najväčšia povolená veľkosť (%d bajtov).

en: The links that caused this warning have the same background color as this message.
sk: Odkazy, ktoré spôsobili toto varobanie majú rovnakú farbu pozadia ako táto správa.

en: The location of the GnuPG binary must be given to the Crypt_pgp:: class.
sk: Trieda Crypt_pgp:: potrebuje poznať umiestnenie programu GnuPG.

en: The member state service could not be reached in time. Try again later or with a different member state.
sk: Služba členského štátu nebola dosiahnutá v určenom časovom limite. Skúste neskôr alebo vyberte iný členský štát.

en: The member state service is currently not available. Try again later or with a different member state.
sk: Služba členského štátu nie je dostupná. Skúste neskôr alebo vyberte iný členský štát.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
sk: Správa odoslaná %s pre %s s predmetom "%s" bola zobrazená.
    
    Neexistuje však záruka, že správa bola prečítaná alebo pochopená.

en: The name to use when linking to the compose page
sk: Meno, ktoré sa má použiť pri linkovaní na stránku na písanie správ

en: The new from address can't be verified, try again later:
sk: Nová adresa odosielateľa nemohla byť overená, skúste neskôr:

en: The number of fields must be numeric.
sk: Počet polí musí byť číslo.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_smime:: class.
sk: Trieda Horde_Crypt_smime:: vyžaduje modul openssl.

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeded the maximum allowable size
sk: Nastavenie "%s" sa nepodarilo uložiť, pretože jeho údaje prekračujú maximálnu povolenú veľkosť

en: The preferences backend is currently unavailable and your preferences have not been loaded. You may continue to use the system with default settings.
sk: Backend nastavení momentálne nie je dostupný a Vaše nastavenia neboli nahrané. Môžete pokračovať so štandardnými nastaveniami systému.

en: The program used to view this data type (%s) was not found on the system.
sk: Program používaný na zobrazenie tohto údajového typu (%s) nebol nájdený.

en: The provided country code is invalid.
sk: Uvedený kód štátu je neplatný.

en: The quote character must be one single character.
sk: Znak uvodzoviek musí byť jeden samostatný znak.

en: The separator must be one single character.
sk: Separátor musí byť jeden samostatný znak.

en: The server "%s" has been deleted.
sk: Server "%s" bol vymazaný.

en: The server "%s" has been saved.
sk: Server "%s" bol uložený.

en: The service is currently not available. Try again later.
sk: Služba momentálne nie je dostupná. Skúste neskôr.

en: The service is currently too busy. Try again later.
sk: Služba je momentálne preťažená. Skúste neskôr.

en: The share has already been initialized!
sk: Toto zdielanie už bolo inicializované!

en: The signup request for "%s" has been removed.
sk: Žiadosť o prihlásenie "%s" bola vymazaná.

en: The specified row (%d) does not exist.
sk: Určený riadok (%d) neexistuje.

en: The text you entered did not match the text on the screen.
sk: Zadaný text neodpovedá textu na obrazovke.

en: The uploaded data was lost since the previous step.
sk: Nahrané údaje sa od predchádzajúceho kroku stratili.

en: The uploaded file could not be saved.
sk: Nahraný súbor sa nepodarilo uložiť.

en: The user "%s" already exists.
sk: Užívateľ "%s" už existuje.

en: The weather.com block is not available.
sk: Blok weather.com nie je dostupný.

en: Themes directory "%s" not found.
sk: Priečinok s témami "%s" nebol nájdený.

en: There are no email addresses to confirm.
sk: Žiadne e-mailové adresy na potvrdenie.

en: There are no options available.
sk: Žiadne nastavenia nie sú dostupné.

en: There are no parts that can be displayed inline.
sk: Žiadne alternatívne časti nemožno zobraziť v tele správy.

en: There are too many characters in this field. You have entered %d character;  | There are too many characters in this field. You have entered %d characters;
sk[0]: V tomto poli je príliš veľa znakov. Zadali ste %d znak;
sk[1]: V tomto poli je príliš veľa znakov. Zadali ste %d znaky;
sk[2]: V tomto poli je príliš veľa znakov. Zadali ste %d znakov;

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
sk: Nastala chyba pri pridávaní "%s" do systému: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
sk: Nastala chyba pri odstraňovaní údajov používateľa "%s" zo systému:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
sk: Nastala chyba pri odstraňovaní "%s" zo systému:

en: There was a problem updating "%s": %s
sk: Nastala chyba pri aktualizácii "%s": %s

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
sk: Vyskytol sa problém s nahrávaním súboru: %s nebol nahraný.

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
sk: Vyskytol sa problém s nahrávaním súboru: %s bol väčší ako najväčší povolený limit (%d bajtov).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
sk: Vyskytol sa problém s ukladaním súboru: %s bol nahraný len čiastočne.

en: There was an error displaying this message part
sk: Nastala chyba pri zobrazovaní tejto časti správy

en: There was an error importing the contact data:
sk: Nastala chyba pri importe údajov kontaktu:

en: There was an error importing the iCalendar data.
sk: Nastala chyba pri importe údajov iCalendar.

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
sk: Nastala chyba v konfiguračnom formulári. Pravdepodobne ste nevyplnili požadované pole.

en: There was an error performing the specified address book function. Please try again later.
sk: Nastala chyba pri vykonávaní určenej funkcie adresára. Prosím skúste to neskôr.

en: There was an error reading the contact data.
sk: Nastala chyba pri čítaní údajov o kontakte.

en: There was an error updating the contact details. Please try again later.
sk: Nastala chyba pri aktualizácii detailov kontaktu. Prosím skúste to neskôr.

en: There was an error updating the distribution list. Please try again later.
sk: Nastala chyba pri aktualizácii zoznamu príjemcov. Prosím skúste to znovu.

en: This IMAP server does not support sharing folders.
sk: Tento IMAP server nepodporuje zdieľanie priečinkov.

en: This VAT identification number is invalid.
sk: Toto IČ DPH je neplatné.

en: This VAT identification number is valid.
sk: Toto IČ DPH je platné.

en: This alarm cannot be snoozed.
sk: Tento alarm nemôže byť odložený.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
sk: Toto pravdepodobne nie je platný archív rar.

en: This does not appear to be a valid zip file.
sk: Toto pravdepodobne nie je platný archív zip.

en: This does not seem to be a valid card number.
sk: Toto pravdepodobne nie je platné číslo karty.

en: This driver allows sending of messages through an SMPP gateway.
sk: Tento ovládač umožňuje odosielanie správ cez bránu SMPP.

en: This driver allows sending of messages through an email-to-SMS gateway, for carriers which provide this service.
sk: Tento ovládač umožňuje posielanie správ cez bránu email-to-SMS, pre operátorov, ktorí podporujú túto službu.

en: This driver allows sending of messages through the Clickatell (http://clickatell.com) gateway, using the HTTP API
sk: Tento ovládač umožňuje posielanie správ cez bránu Clickatell (http://clickatell.com) pomocou HTTP API

en: This driver allows sending of messages through the WIN (http://winplc.com) gateway, using the HTTP API
sk: Tento ovládač umožňuje posielanie správ cez bránu WIN (http://winplc.com) pomocou HTTP API

en: This driver allows sending of messages through the sms2email (http://sms2email.com) gateway, using the HTTP API
sk: Tento ovládač umožňuje posielanie správ cez bránu sms2email (http://sms2email.com) pomocou HTTP API

en: This driver allows sending of messages via SMTP through the Vodafone Italy gateway, only to Vodafone numbers. It requires an email account with Vodafone Italy (http://www.190.it).
sk: Tento ovládač umožňuje posielať správy cez SMTP cez bránu Vodafone Italy (iba na čísla Vodafone). Vyžaduje e-mailový účet Vodafone Italy (http://www.190.it).

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: This field may only contain integers.
sk: Toto pole môže obsahovať iba čísla.

en: This field may only contain numbers and the colon.
sk: Toto pole môže obsahovať iba čísla a dvojbodku.

en: This field may only contain octal values.
sk: Toto pole môže obsahovať iba osmičkové hodnoty.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
sk: Toto pole musí byť zoznam čísel oddelených čiarkou alebo medzerou

en: This field must be a valid number.
sk: Toto pole musí byť platné číslo.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
sk: Toto pole musí obsahovať kód farby v šestnástkovom formáte RGB, napríklad '#1234af'.

en: This form has already been processed.
sk: Tento formulár už bol spracovaný.

en: This is a Kolab Groupware object. To view this object you will need an email client that understands the Kolab Groupware format. For a list of such email clients please visit %s
sk: Toto je objekt Kolab Groupware. Pre zobrazenie tohto objektu potrebujete e-mailového klienta, ktorý rozumie formátu Kolab Groupware. Pre zoznam takýchto klientov navštívte prosím %s

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
sk: Táto správa bola napísaná v inej ako Vami používanej znakovej sade (%s).

en: This number must be at least one.
sk: Toto číslo musí byť najmenej 1.

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
sk: Tento server nedokáže dekomprimovať súbory zip a gzip.

en: This system is currently deactivated.
sk: Systém je momentálne deaktivovaný.

en: This value must be a number.
sk: Táto hodnota musí byť číselná.

en: Thunder
sk: Hrmenie

en: Time
sk: Čas

en: Time format
sk: Formát času

en: Time selection
sk: Výber času

en: Timestamp or unknown
sk: Časová pečať alebo neznáme

en: Timestamps of successful synchronization sessions
sk: Časové záznamy úspečných sedení synchronizácie

en: Title
sk: Titulok

en: To
sk: Pre

en: To exclude a particular field form the import or to correct a wrong match select a field in the lists below and hit "Remove pair".
sk: Ak chcete vyňať učité pole z importu alebo opraviť zlé priradenie vyberte pole v zoznamoch a kliknite na "Odstrániť pár".

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
sk: Pre výber viacerých položiek držte počas klikania klávesu Control (PC) alebo Command (Mac).

en: Today
sk: Dnes

en: Tomorrow
sk: Zajtra

en: Too many invalid logins during the last minutes.
sk: Príliš veľa neplatných prihlásení v posledných minútach.

en: Translations
sk: Preklady

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: True or false
sk: Pravda alebo nepravda

en: Tu
sk: Ut

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkey
sk: Turecko

en: Turkish (ISO-8859-9)
sk: Turecky (ISO-8859-9)

en: Turks and Caicos Islands
sk: Turks a Caicos

en: Type your choice:
sk: Zadajte Vašu voľbu:

en: U characters
sk: U znakov

en: UID not found in Kolab XML object
sk: UID nebolo nájdené v Kolab XML objekte

en: URL for your script delivery status report
sk: URL Vášho skriptu pre správu o doručení

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: Unable to access VFS directory.
sk: Nepodarilo sa uskutočniť prístup k VFS adresáru.

en: Unable to add %s: destination folder already exists
sk: Nepodarilo sa pridať %s: cieľový priečinok už existuje

en: Unable to bind to the LDAP server as %s!
sk: Nepodarilo sa prihlásiť do LDAP servera ako %s!

en: Unable to change permission for VFS file "%s".
sk: Nepodarilo sa zmeniť právo pre VFS súbor "%s".

en: Unable to change permission for VFS file %s/%s.
sk: Nepodarilo sa zmeniť právo pre VFS súbor %s/%s.

en: Unable to change to %s.
sk: Nepodarilo sa zmeniť na %s.

en: Unable to check file size of "%s".
sk: Nepodarilo sa skontrolovať veľkosť súbora "%s".

en: Unable to check file size of "%s/%s".
sk: Nepodarilo sa skontrolovať veľkosť súbora "%s/%s".

en: Unable to connect to SQL server.
sk: Nepodarilo sa spojiť s SQL serverom.

en: Unable to connect with SSL.
sk: Nepodarilo sa spojiť pomocou SSL.

en: Unable to copy VFS file.
sk: Nepodarilo sa skopírovať VFS súbor.

en: Unable to create VFS directory "%s".
sk: Nepodarilo sa vytvoriť VFS adresár "%s".

en: Unable to create VFS directory.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť VFS adresár.

en: Unable to create VFS file.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť VFS súbor.

en: Unable to create VFS folder "%s".
sk: Nepodarilo sa vytvoriť VFS priečinok "%s".

en: Unable to create directory %s; must be [app]/[path]
sk: Nepodarilo sa vytvoriť priečinok %s; musí byť vo formáte [aplikácia]/[cesta]

en: Unable to create empty VFS file.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť prázdny VFS súbor.

en: Unable to create temporary file.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť temporárny súbor.

en: Unable to decompress data.
sk: Nepodarilo sa dekomprimovať údaje.

en: Unable to delete "%s", the directory is not empty.
sk: Nepodarilo sa vymazať "%s", adresár nie je prázdny.

en: Unable to delete "%s": %s.
sk: Nemožno vymazať "%s": %s.

en: Unable to delete %s, the directory is not empty
sk: Nepodarilo sa vymazať %s, adresár nie je prázdny

en: Unable to delete VFS directory recursively.
sk: Nepodarilo sa rekurzívne vymazať VFS adresár.

en: Unable to delete VFS directory.
sk: Nepodarilo sa vymazať VFS priečinok.

en: Unable to delete VFS directory: %s.
sk: Nepodarilo sa vymazať VFS priečinok: %s.

en: Unable to delete VFS file "%s".
sk: Nepodarilo sa vymazať VFS súbor "%s".

en: Unable to delete VFS file.
sk: Nepodarilo sa vymazať VFS súbor.

en: Unable to delete VFS folder "%s".
sk: Nepodarilo sa vymazať VFS priečinok "%s".

en: Unable to delete VFS recursively: %s.
sk: Nepodarilo sa rekurzívne vymazať VFS: %s.

en: Unable to determine current directory.
sk: Nepodarilo sa určiť aktuálny priečinok.

en: Unable to execute smbclient.
sk: Nepodarilo sa spustiť program smbclient.

en: Unable to extract certificate details
sk: Nepodarilo sa zistiť podrobnosti o certifikáte.

en: Unable to load the definition of %s.
sk: Nemožné nahrať definíciu %s.

en: Unable to move VFS file.
sk: Nepodarilo sa presunúť VFS súbor.

en: Unable to open VFS file "%s".
sk: Nepodarilo sa otvoriť VFS súbor "%s".

en: Unable to open VFS file for writing.
sk: Nepodarilo sa otvoriť VFS súbor na zápis.

en: Unable to open VFS file.
sk: Nepodarilo sa otvoriť VFS súbor.

en: Unable to open compressed archive.
sk: Nepodarilo sa otvoriť komprimovaný archív.

en: Unable to open temporary file.
sk: Nepodarilo sa otvoriť temporárny súbor.

en: Unable to read VFS file (filesize() failed).
sk: Nepodarilo sa prečítať VFS súbor (funkcia filesize() zlyhala).

en: Unable to read VFS file (size() failed).
sk: Nepodarilo sa prečítať VFS súbor (funkcia size() zlyhala).

en: Unable to read the vfsroot directory.
sk: Nepodarilo sa čítať adresár vfsroot.

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
sk: Nepodarilo sa premenovať %s na %s: cieľový priečinok už existuje

en: Unable to rename %s; must be [app]/[path] and within the same application.
sk: Nepodarilo sa premenovať priečinok %s; musí byť vo formáte [aplikácia]/[cesta]

en: Unable to rename VFS directory.
sk: Nepodarilo sa premenovať VFS adresár.

en: Unable to rename VFS directory: %s.
sk: Nepodarilo sa premenovať VFS adresár: %s.

en: Unable to rename VFS file "%s".
sk: Nepodarilo sa premenovať VFS súbor "%s".

en: Unable to rename VFS file %s/%s.
sk: Nepodarilo sa premenovať VFS súbor %s/%s.

en: Unable to rename VFS file.
sk: Nepodarilo sa premenovať VFS súbor.

en: Unable to run 'mkisofs'.
sk: Nepodarilo sa spustiť 'mkisofs'.

en: Unable to translate this RTF document
sk: Nepodarilo sa preložiť tento RTF dokument

en: Unable to translate this Word document
sk: Nepodarilo sa preložiť tento dokument Word

en: Unable to translate this WordPerfect document
sk: Nepodarilo sa preložiť tento dokument WordPerfect

en: Unable to trigger free/busy update for folder %s on URL %s
sk: Nepodarilo sa aktualizovať voľnosť/dostupnosť pre priečinok %s na URL %s

en: Unable to write VFS file "%s".
sk: Nepodarilo sa zapísať VFS súbor "%s".

en: Unable to write VFS file (copy() failed).
sk: Nepodarilo sa zapísať VFS súbor (funkcia copy() zlyhala).

en: Unable to write VFS file data.
sk: Nepodarilo sa zapísať údaje VFS súboru.

en: Unable to write VFS file, quota will be exceeded.
sk: Nepodarilo sa zapísať VFS súbor, kvóta budú presiahnuté.

en: Unable to write temporary file.
sk: Nepodarilo sa zapísať temporárny súbor.

en: Undo Changes
sk: Zrušiť zmeny

en: Unexpected response from server on connection:
sk: Neočakávaná odpoveď od servera počas spojenia:

en: Unexpected response from server to:
sk: Neočakávaná odpoveď od servera na:

en: Unexpected response from server, try again later.
sk: Neočakávaná odpoveď od servera na, skúste neskôr.

en: Unfiled
sk: Nenastavená

en: Unicode (UTF-8)
sk: Unikód (UTF-8)

en: United Arab Emirates
sk: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty Americké

en: United States Minor Outlying Islands
sk: USA Menšie odľahlé ostrovy

en: Units
sk: Jednotky

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unknown apimsgid (API Message ID).
sk: Neznáme apimsgid (API Message ID).

en: Unknown climsgid (Client Message ID).
sk: Neznáme climsgid (Client Message ID).

en: Unknown location provided.
sk: Neznáma lokalita.

en: Unknown username or password.
sk: Neznáme používateľské meno alebo heslo.

en: Unkown Kolab object type for DN %s.
sk: Neznámy typ objektu Kolab pre DN %s.

en: Unnamed
sk: Nepomenovaná

en: Unsupported
sk: Nepodporované

en: Unsupported Extension
sk: Nepodporované rozšírenie

en: Update
sk: Aktualizácia

en: Update %s
sk: Aktualizovať %s

en: Update user
sk: Aktualizovať používateľa

en: Updated "%s".
sk: Aktualizácia "%s" bola úspešná.

en: Upgrade script deleted.
sk: Skript na upgrade bol vymazaný.

en: Upload
sk: Nahrať

en: Uploaded all application setup files to the server.
sk: Všetky súbory s konfiguráciou boli nahrané na server.

en: Usage
sk: Použitie

en: Usage:
sk: Použitie:

en: Use Current: %s
sk: Použiť aktuálne: %s

en: Use SSL
sk: Použiť SSL

en: Use if name/password is different for IMSP server.
sk: Použite v prípade, že je meno/heslo odlišné pre IMSP server.

en: User
sk: Používateľ

en: User Administration
sk: Správa používateľov

en: User Options
sk: Používateľské nastavenia

en: User Registration
sk: Registrácia používateľa

en: User Registration has been disabled for this site.
sk: Registrácia používateľov bola pre tento systém zakázaná.

en: User account not found
sk: Používateľský účet nebol nájdený.

en: User not found
sk: Používateľ nebol nájdený

en: User not found.
sk: Používateľ nebol nájdený.

en: User to add:
sk: Vyberte používateľa na pridanie:

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Users
sk: Používatelia

en: Users in the system:
sk: Používatelia systému:

en: VAT id number verification
sk: Overenie IČ DPH

en: VAT identification number:
sk: IČ DPH:

en: VAT number
sk: IČ DPH

en: VFS directory does not exist.
sk: VFS adresár neexistuje.

en: Vacation
sk: Dovolenka

en: Validity
sk: Platnosť

en: Value in minutes from now.
sk: Platnosť v minútach odteraz.

en: Value is over the maximum length of %d.
sk: Hodnota je dlhšia ako maximálna dĺžka %d.

en: Values
sk: Hodnoty

en: Values to select from
sk: Hodnoty, z ktorých si môžete vybrať

en: Variable
sk: Premenná

en: Verification failed - an unknown error has occurred.
sk: Overenie zlyhalo - nastala neznáma chyba.

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
sk: Overenie zlyhalo - táto správa mohla byť sfalšovaná.

en: Version
sk: Verzia

en: Version Control
sk: Manažment verzií

en: Very High
sk: Veľmi vysoká

en: Viet Nam
sk: Vietnam

en: Vietnamese (VISCII)
sk: Vietnamsky (VISCII)

en: View %s
sk: Zobraziť %s

en: View %s [%s]
sk: Zobraziť ako %s [%s]

en: View an external web page
sk: Zobraziť externú www stránku

en: Virgin Islands, British
sk: Britské Panenské ostrovy

en: Virgin Islands, U.S.
sk: Americké Panenské ostrovy

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Visibility:
sk: Viditeľnosť:

en: Vodafone Italy via SMTP
sk: Vodafone Italy cez SMTP

en: WARN
sk: VAROVANIE

en: WARNING!!! REMOVE SCRIPT MANUALLY FROM %s.
sk: UPOZORNENIE!!! ODSTRÁŇTE SKRIPT Z %s RUČNE.

en: WIN via HTTP
sk: WIN cez HTTP

en: Wallis and Futuna
sk: Wallis a Futuna

en: Wallis and Futuna Islands
sk: Wallis a Futuna ostrovy

en: Warning
sk: Varovanie

en: We
sk: St

en: Weather Forecast
sk: Predpoveď počasia

en: Weather data provided by
sk: Údaje o počasí poskytuje

en: Web Site
sk: WWW stránka

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome to %s
sk: Víta Vás %s

en: Welcome, %s
sk: Vitajte, %s

en: Western (ISO-8859-1)
sk: Západné (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
sk: Západné (ISO-8859-15)

en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

en: What application should %s display after login?
sk: Ktorú aplikáciu má %s zobraziť po prihlásení?

en: What is the delimiter character?
sk: Aký je znak pre oddeľovač?

en: What is the quote character?
sk: Aký je znak pre úvodzovku?

en: Whereis Australia map
sk: Whereis mapa Austrálie

en: Which day would you like to be displayed as the first day of the week?
sk: Ktorý deň mý byť zobrazený ako prvý deň v týždni?

en: Which phases
sk: Ktoré fázy

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
sk: Ktoré zásuvné moduly povoliť pre rozšírený textový editor.

en: Width in CSS units
sk: Šírka v jednotkách CSS

en: Width of the %s menu on the left:
sk: Šírka menu %s na ľavej strane:

en: Wind
sk: Vietor

en: Wind Early
sk: Spočiatku veterno

en: Wind Late
sk: Neskôr veterno

en: Wind speed in knots
sk: Rýchlosť vetra v uzloch

en: Wind:
sk: Vietor:

en: Wind:
sk: Vietor:

en: Wisdom
sk: Múdrosť

en: Wishlist
sk: Wishlists

en: Work
sk: Práca

en: Work Address
sk: Adresa do práce

en: Work Phone
sk: Telefón do práce

en: Write of preferences to %s failed
sk: Zápis nastavení do %s bol neúspešný

en: Wrong number of fields in line %d. Expected %d, found %d.
sk: Nesprávny počet polí v riadku %d. Očakávané %d, nájdené %d.

en: Wrong number of fields. Expected %d, found %d.
sk: Nesprávny počet polí. Očakávané %d, nájdené %d.

en: Wrong offset %d while reading a VFS file.
sk: Nesprávne odsadenie %d počas čítania súbora VFS.

en: Wrong version number found: %s (should be %d)
sk: Bolo nájdené nesprávne číslo verzie: %s (má byť %d)

en: X509v3 Basic Constraints
sk: Základné obmedzenia X509v3

en: X509v3 Extended Key Usage
sk: Použitie rozšíreného kľúča X509v3

en: X509v3 Subject Alternative Name
sk: Alternatívne meno subjektu X509v3

en: X509v3 Subject Key Identifier
sk: Identifikátor kľúča subjektu X509v3

en: X509v3 extensions
sk: X509v3 rozšírenia

en: Yearly
sk: Ročne

en: Yemen
sk: Jemen

en: Yes
sk: Ano

en: Yes, I Agree
sk: Súhlasím.

en: You are not allowed to add groups.
sk: Nie ste autentifikovaný.

en: You are not allowed to add shares.
sk: Nemáte právo pridávať zdieľania.

en: You are not allowed to change groups.
sk: Nemáte právo meniť skupiny.

en: You are not allowed to change shares.
sk: Nemáte právo meniť zdieľania.

en: You are not allowed to create more than %d block. | You are not allowed to create more than %d blocks.
sk[0]: Nemáte právo vytvoriť viac ako %d blok.
sk[1]: Nemáte právo vytvoriť viac ako %d bloky.
sk[2]: Nemáte právo vytvoriť viac ako %d blokov.

en: You are not allowed to delete groups.
sk: Nemáte právo vymazať skupiny.

en: You are not allowed to delete shares.
sk: Nemáte právo zrušiť zdieľania.

en: You are not allowed to list groups of shares.
sk: Nemáte právo zobraziť zoznam skupín zdieľaní.

en: You are not allowed to list share permissions.
sk: Nemáte právo čítať práva k zdieľaniu.

en: You are not allowed to list shares.
sk: Nemáte právo zobraziť zoznam zdieľaní.

en: You are not allowed to list users of groups.
sk: Nemáte právo zobraziť zoznam užívateľov v skupinách.

en: You are not allowed to list users of shares.
sk: Nemáte právo zobraziť zoznam užívateľov v zdielaniach.

en: You are not allowed to remove user data.
sk: Nemáte právo odstrániť užívateľské údaje.

en: You are not authenticated.
sk: Nie ste autentifikovaný.

en: You can't change password for user %s
sk: Nemôžete zmeniť heslo pre používateľa %s

en: You cannot have the '\' character in your full name.
sk: Vo Vašom mene nemôžete použiť znak '\'.

en: You did not authenticate.
sk: Nie ste autentifikovaný.

en: You did not enter a valid email address.
sk: Nezadali ste platnú e-mailovú adresu.

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in %s.
sk: Neurčili ste vzťah medzi žiadnymi poliami z importovaného súboru a zodpovedajúcimi poľami v %s.

en: You have been logged out.
sk: Boli ste odhlásený.

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
sk: Požiadali ste o pridanie e-mailovej adresy "%s" do zoznamu Vaších osobných e-mailových adries.
    
    Kliknite na nasledujúci odkaz pre potvrdenie, že je to naozaj Vaša adresa:
    %s
    
    Ak neviete, čo táto správa znamená, môžete ju vymazať.

en: You must choose a date.
sk: Musíte vybrať dátum.

en: You must choose a time.
sk: Musíte vybrať čas.

en: You must configure a VFS backend.
sk: Musíte nastaviť backend pre VFS.

en: You must configure a backend to use Signups.
sk: Nastavenie backendu je vyžadované pre používanie Signups.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
sk: Musíte popísať problém predtým, ako odošlete správu o probléme.

en: You must enter a valid phone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
sk: Musíte zadať platné telefónne číslo, ktoré obsahuje iba číslice a voliteľnú predponu '+' pre medzinárodný formát.

en: You must enter a valid value.
sk: Musíte zadať platnú hodnotu.

en: You must enter an email address.
sk: Musíte zadať e-mailovú adresu.

en: You must enter at least one email address.
sk: Musíte zadať aspoň jednu e-mailovú adresu.

en: You must give your current password
sk: Musíte zadať Vaše aktuálne heslo

en: You must give your new password
sk: Musíte zadať Vaše nové heslo

en: You must provide a setting for "%s".
sk: Musíte zadať nastavenie pre "%s".

en: You must select an server to be deleted.
sk: Musíte vybrať server, ktorý má byť vymazaný.

en: You must specify a username to clear out.
sk: Musíte určiť meno používateľa, ktorého chcete vymazať.

en: You must specify a username to remove.
sk: Musíte určiť meno používateľa, ktorého chcete vymazať.

en: You must specify the username to add.
sk: Musíte určiť meno používateľa, ktorého chcete pridať.

en: You must specify the username to update.
sk: Musíte určiť používateľa, ktorý sa má aktualizovať.

en: You must specify what action to perform.
sk: Musíte určiť akciu, ktorá sa má vykonať.

en: You must type a new category name.
sk: Musíte zadať meno novej kategórie.

en: You must verify your new password
sk: Musíte ešte raz zadať Vaše nové heslo

en: You need to provide an Italian phone number
sk: Musíte zadať talianské telefónne číslo.

en: Your %s session has expired. Please login again.
sk: Platnosť Vašej relácie pre aplikáciu %s vypršala. Prosím prihláste sa znovu.

en: Your Email Address
sk: Vaša e-mailová adresa

en: Your From: address:
sk: Vaša e-mailová adresa použitá pre odchádzajúcu poštu:

en: Your Information
sk: Vaše informácie

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
sk: Vaša internetová adresa sa zmenila od začiatku Vašej relácie %s. Pre Vašu bezpečnosť sa musíte znovu prihlásiť.

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
sk: Váš autentifikačný modul nepodporuje pridávanie používateľov. Ak chcete aby Horde spravoval užívateľské účty, musíte vybrať iný autentifikačný modul.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
sk: Váš autentifikačný modul nepodporuje zobrazovanie zoznamu používateľov, alebo bola táto možnosť z nejakého dôvodu zakázaná.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
sk: Zdá sa, že Váš prehliadač sa zmenil od začiatku Vašej relácie %s. Pre Vašu bezpečnosť sa musíte znovu prihlásiť.

en: Your browser does not support this feature.
sk: Váš prehliadač nepodporuje túto funkciu.

en: Your browser does not support this print option. Press Control/Command + P to print.
sk: Váš prehliadač nepodporuje túto funkciu tlače. Stlačte Control/Command + P pre tlač.

en: Your current time zone:
sk: Vaša aktuálna časová zóna:

en: Your default identity has been changed.
sk: Vaša prednastavená identita bola zmenená.

en: Your default identity:
sk: Prednastavená identita:

en: Your full name:
sk: Vaše meno:

en: Your login has expired.
sk: Vaše prihlásenie vypršalo.

en: Your new password for %s is: %s
sk: Vaše nové heslo pre %s je: %s

en: Your new password is too long; passwords may not be more than %d characters long!
sk: Vaše nové heslo je príliš dlhé; heslá nesmú byť dlhšie ako %d znakov!

en: Your new password is too simple to guess!  Not changed!
sk: Vaše nové heslo je príliš jednoduché na uhádnutie! Nezmenené!

en: Your new password is too simple to guess. Not changed!
sk: Vaše nové heslo je príliš jednoduché na uhádnutie. Nezmenené!

en: Your new password must be at least %d characters long!
sk: Vaše nové heslo musí mať aspoň %d znakov!

en: Your new password must be different from your current password
sk: Vaše nové heslo musí byť iné ako aktuálne heslo

en: Your new password must contain at least %d alphabetic characters.
sk: Vaše nové heslo musí obsahovať najmenej %d písmen.

en: Your new password must contain at least %d alphanumeric characters.
sk: Vaše nové heslo musí obsahovať najmenej %d alfanumerických znakov.

en: Your new password must contain at least %d different types of characters. The types are: lower, upper, numeric, and symbols.
sk: Vaše nové heslo musí obsahovať najmenej %d typov znakov. Typy znakov sú: malé písmená, veľké písmená, číslice a symboly.

en: Your new password must contain at least %d lowercase characters.
sk: Vaše nové heslo musí obsahovať najmenej %d malých písmen.

en: Your new password must contain at least %d numeric characters.
sk: Vaše nové heslo musí obsahovať najmenej %d číslic.

en: Your new password must contain at least %d uppercase characters.
sk: Vaše nové heslo musí obsahovať najmenej %d veľkých písmen.

en: Your new password must contain less than %d whitespace characters.
sk: Vaše nové heslo musí obsahovať menej ako %d medzier.

en: Your new password must not contain whitespace characters.
sk: Vaše nové heslo nesmie obsahovať medzery.

en: Your new passwords didn't match
sk: Vaše nové heslá nie sú rovnaké

en: Your options have been updated for the duration of this session.
sk: Vaše nastavenia boli aktualizované pre túto reláciu.

en: Your options have been updated.
sk: Vaše nastavenia boli aktualizované.

en: Your password has been reset
sk: Vaše heslo bolo obnovené

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
sk: Vaše heslo bolo obnovené, skontrolujte si poštu a prihláste sa s Vaším novým heslom.

en: Your password has expired
sk: Vašemu heslu vypršala platnosť

en: Your password has expired.
sk: Vašemu heslu vypršala platnosť.

en: Your passwords do not match
sk: Vaše heslá nie sú rovnaké

en: Your remote servers:
sk: Vaše vzdialené servery:

en: Yugoslavia
sk: Juhoslávia

en: Zaire
sk: Zair

en: [Hide Quoted Text]
sk: [Skryť citovaný text]

en: [None]
sk: [Žiadne]

en: [Problem Report]
sk: [Správa o probléme]

en: [Unknown]
sk: [Neznáme]

en: [line %d of %s]
sk: [riadok %d v %s]

en: [options]
sk: [parametre]

en: _Alarms
sk: _Alarmy

en: _Groups
sk: _Skupiny

en: _Home
sk: Do_mov

en: _Log in
sk: _Prihlásiť sa

en: _Log out
sk: _Odhlásiť sa

en: _Options
sk: _Nastavenia

en: _Permissions
sk: _Práva

en: _Setup
sk: Na_stavenie

en: _Users
sk: Po_užívatelia

en: addressee unknown
sk: adresát neznámy

en: ambiguous option: %s (%s?)
sk: nejasný parameter: %s (%s?)

en: attachment
sk: príloha

en: calm
sk: bezvetrie

en: cannot create output file
sk: nepodarilo sa vytvoriť výstupný súbor

en: cannot open input
sk: nepodarilo sa otvoriť vstup

en: click here
sk: kliknite sem

en: command line usage error
sk: chyba príkazového riadku

en: configuration error
sk: chyba v konfigurácii

en: critical system file missing
sk: kritický systémový súbor chýba

en: data format error
sk: chyba formátu údajov

en: entry not found
sk: záznam nebol nájdený

en: falling
sk: klesá

en: file
sk: súbor

en: from the %s (%s) at %s %s
sk: zo smeru %s (%s) rýchlosťou %s %s

en: gusting
sk: , v nárazoch

en: h:
sk: v:

en: host name unknown
sk: meno hostu neznáme

en: immediate
sk: okamžite

en: inline
sk: v správe

en: input/output error
sk: chyba pri vstupe/výstupe

en: internal software error
sk: interná softvérová chyba

en: ldap_start_tls failed
sk: ldap_start_tls zlyhalo

en: mkisofs error code %d while making ISO.
sk: počas vytvárania ISO nastala chyba mkisofs %d

en: no such option: %s
sk: neexistujúci parameter: %s

en: not yet implemented
sk: zatiaľ neimplementované

en: option %s: %s
sk: parameter %s: %s

en: option %s: invalid choice: '%s' (choose from %s)
sk: parameter %s: nesprávna voľba: '%s' (vybrať z %s)

en: option %s: invalid floating-point value: '%s'
sk: parameter %s: nesprávna hodnota pre floating-point: '%s'

en: option %s: invalid integer value: '%s'
sk: parameter %s: nesprávna hodnota pre integer: '%s'

en: option %s: invalid long integer value: '%s'
sk: parameter %s: nesprávna hodnota pre long integer: '%s'

en: permission denied
sk: právo odmietnuté

en: remote error in protocol
sk: vzdialená chyba v protokole

en: rising
sk: stúpa

en: service unavailable
sk: Údaje Metar nie sú dostupné.

en: show differences
sk: zobraziť rozdiely

en: show program's version number and exit
sk: vypísať číslo verzie programu a ukončiť

en: show this help message and exit
sk: vypísať túto správu s pomocou a ukončiť

en: sms2email via HTTP
sk: sms2email cez HTTP

en: steady
sk: ustálený

en: system error
sk: systémová chyba

en: temporary failure
sk: dočasné zlyhanie

en: type the password twice to confirm
sk: pre potvrdenie zadajte heslo dvakrát

en: unified
sk: unifikované

en: unknown error
sk: neznáma chyba

en: unnamed
sk: nepomenovaná

en: user select
sk: definuje používateľ

en: w:
sk: š:

en: you must enter less than %d.
sk: musíte zadať menej ako %d.
