Passwd H3 (3.1-cvs) - en to pl translation catalogue (979 entries)

en:  &#151; %s is ready to perform the maintenance operations checked below.
pl: %s - gotowy do wykonania cyklicznych operacji zaznaczonych poniżej.

en:  (%s days ago)
pl:  (%s dni temu)

en:  (Accesskey %s)
pl: (klucz dostępu %s)

en:  (in %s days)
pl:  (w ciągu %s dni)

en:  (today)
pl:  (dziś)

en:  (tomorrow)
pl:  (jutro)

en:  (yesterday)
pl:  (wczoraj)

en: "%s" is not a valid choice.
pl: "%s" nie jest prawidłowym wyborem.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
pl: "%s" nie jest skonfigurowany w rejestrze Horde.

en: "%s" was added to the groups system.
pl: Udało się dodać "%s" do grup.

en: "%s" was added to the permissions system.
pl: Udało się dodać "%s" do uprawnień.

en: "%s" was not created: %s.
pl: "%s" nie został utworzony: %s.

en: %d %s and %s
pl: %d %s i %s

en: %d-day forecast
pl: %d-dniowa prognoza

en: %s - Notice
pl: %s - Uwaga

en: %s Administration
pl: Administracja %s

en: %s Fingerprint
pl: %s odcisk palca

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
pl: %s - operacje cykliczne - potwierdzenie

en: %s Setup
pl: Konfiguracja %s

en: %s Sign Up
pl: Rejestracja %s

en: %s already exists.
pl: %s już istnieje.

en: %s does not exist or is not executable.
pl: %s nie istnieje lub nie jest wykonywalny.

en: %s extension cannot be loaded!
pl: Nie można załadować rozszerzenia %s!

en: %s is required
pl: %s jest wymagany

en: %s minutes
pl: %s minut

en: %s not found.
pl: %s nieznaleziony.

en: %s to %s of %s
pl: %s do %s z %s

en: %s's Address Book
pl: Książka adresowa %s

en: %s's Calendar
pl: Kalendarz %s

en: %s's Notepad
pl: Notatnik %s

en: %s's Tasklist
pl: Lista zadań %s

en: %s: unable to load driver: %s
pl: %s: nie można załadować drivera: %s

en: -- select --
pl: -- wybierz --

en: 12 Hour Format
pl: 12-godzinny format

en: 24 Hour Format
pl: 24-godzinny format

en: 24 hours
pl: 24 godz.

en: <Previous
pl: <Poprzedni

en: A fatal error has occurred
pl: Nastąpił błąd krytyczny

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
pl: Potrzebny jest klucz publiczny PGP do zaszyfrowania wiadomości.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
pl: Potrzebny jest klucz publiczny PGP do sprawdzenia podpisanej wiadomości.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to decrypt a message.
pl: Potrzebne są klucz publiczny PGP, klucz prywatny PGP oraz hasło do odszyfrowania wiadomości.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
pl: Potrzebne są klucz publiczny PGP, klucz prywatny PGP oraz hasło do podpisania wiadomości.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
pl: Potrzebne są klucz publiczny S/MIME, klucz prywatny S/MIME oraz hasło do odszyfrowania wiadomości.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
pl: Potrzebne są klucz publiczny S/MIME, klucz prywatny S/MIME oraz hasło do podpisania wiadomości.

en: A public SMIME key is required to encrypt a message.
pl: Potrzebny jest klucz publiczny SMIME do zaszyfrowania wiadomości.

en: ADSI error %s.
pl: Błąd ADSI %s.

en: About this editor
pl: O tym edytorze

en: About...
pl: O programie...

en: Access Denied.
pl: Dostęp zabroniony

en: Account Password
pl: Hasło do konta

en: Account frozen.
pl: Konto zablokowane.

en: Accounting
pl: Konta

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Here:
pl: Dodaj tutaj:

en: Add New Group
pl: Dodaj nową grupę

en: Add New Permission
pl: Dodaj nowe uprawnienie

en: Add a new user:
pl: Dodaj nowego użytkownika:

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: Add new members
pl: Dodaj nowych członków

en: Add pair
pl: Dodaj parę

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
pl: Dodaj menu %s do paska Mozilli

en: Add to address book:
pl: Dodaj do książki adresowej:

en: Add to my address book
pl: Dodaj do mojej ksiązki adresowej

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
pl: Dodano "%s" do systemu. Możesz się zalogować.

en: Adding users is disabled.
pl: Dodawanie użytkowników jest wyłączone.

en: Address
pl: Adres

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: Administration
pl: Administracja

en: Ads
pl: Reklamy

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Algeria
pl: Algieria

en: Align
pl: Wyrównaj

en: Alignment:
pl: Wyrównianie:

en: All
pl: Wszystko

en: All Authenticated Users
pl: Wszyscy uwierzytelnieni użytkownicy

en: All Groups
pl: Wszystkie grupy

en: All Permissions
pl: Wszystkie uprawnienia

en: Allow multiple addresses
pl: Pozwól na wiele adresów

en: Allow setting of ordered list type?
pl: Pozwól na ustawienie listy uporządkowanej?

en: Already exists
pl: Już istnieje

en: Alternate IMSP Login
pl: Alternatywny login IMSP

en: Alternate IMSP Password
pl: Alternatywne hasło IMSP

en: Alternate IMSP Username
pl: Alternatywna nazwa użytkownika IMSP

en: Alternate email address
pl: Alternatywny adres email

en: Alternate text:
pl: Alternatywny tekst:

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: An illegal value was specified.
pl: Została podana nieprawidłowa wartość.

en: Andorra
pl: Andora

en: Anonymous Proxy
pl: Anonimowe Proxy

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Application
pl: Aplikacja

en: Application is ready.
pl: Aplikacja gotowa.

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Approximate Size
pl: Przybliżony rozmiar

en: April
pl: Kwiecień

en: Arabic (Windows-1256)
pl: Arabski (Windows-1256)

en: Archive File Size
pl: Wielkość archiwum

en: Archive Name
pl: Nazwa archiwum

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Art
pl: Sztuka

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
pl: Poproś o potwierdzenie przed wykonaniem operacji cyklicznych?

en: Attempt to delete a non-existent group.
pl: Próba skasowania nieistniejącej grupy.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
pl: Próba skasowania nieistniejącego uprawnienia.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
pl: Próba edytowania nieistniejącego uprawnienia.

en: Attempt to edit a non-existent share.
pl: Próba edytowania nieistniejącego udziału.

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: August
pl: Sierpień

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
pl: Auth_cyrsql: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia imap.

en: Auth_cyrus: Backend does not have required capabilites.
pl: Auth_cyrus: Backend nie posiada wymających możliwości

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
pl: Auth_cyrus: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia imap.

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
pl: Auth_ftp: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia FTP. Skompiluj PHP z parametrem --enable-ftp.

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
pl: Auth_imap: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia IMAP.

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
pl: Auth_krb5: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia krb5.

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
pl: Auth_ldap: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia LDAP.

en: Auth_ldap: Unable to remove user %s
pl: Auth_ldap: Nie udało się usunąć użytkownika %s

en: Auth_ldap: Unable to update user %s
pl: Auth_ldap: Nie udało się uaktualnić użytkownika %s

en: Auth_mcal: Required MCAL extension not found.
pl: Auth_mcal: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia MCAL.

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
pl: Auth_smbauth: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia smbauth.

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się

en: Authentication failed. %s
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
pl: Uwierzytelnienie odrzucone przez serwer RADIUS.

en: Authentication to FTP server failed.
pl: Uwierzytelnienie do serwera FTP nie powiodło się.

en: Available fields:
pl: Dostępne pola:

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: BOFH Excuses
pl: Wymówki BOFH

en: Backend not correctly implemented.
pl: Backend nie poprawnie zaimplementowany.

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Bad kerberos password.
pl: Złe hasło Kerberosa.

en: Bad kerberos username.
pl: Zła nazwa użytkownika Kerberosa

en: Bahamas
pl: Wyspy Bahama

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Baltic (ISO-8859-13)
pl: Bałtycki (ISO-8859-13)

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Birthday
pl: Data urodzenia

en: Block "%s" of application "%s" not found.
pl: Nie znaleziono bloku "%s" z aplikacji "%s"

en: Block Settings
pl: Ustawienia bloku

en: Block Type
pl: Typ bloku

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Border thickness:
pl: Grubość ramki

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Both
pl: Oba

en: Bottom
pl: Dół

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: C_ell Properties...
pl: Właściwości komórki... (_c)

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Can not reset password automatically, contact your administrator.
pl: Nie udało się zresetować hasła automatycznie, skontaktuj się z administratorem.

en: Can't connect to IMAP server: %s
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem IMAP: %s

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Problem Report
pl: Anuluj raport o problemie

en: Cannot delete file "%s".
pl: Nie można skasować pliku "%s"

en: Cannot find a temporary directory.
pl: Nie udało się znaleźć katalogu tymczasowego.

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
pl: Nie można kontynuować bez parametru 'targetFile'.

en: Cannot remove directory "%s".
pl: Nie można skasować katalogu "%s"

en: Cannot route message to specified number.
pl: Nie można przekierować wiadomości do wybranego numeru.

en: Cannot send command to server.
pl: Nie można wysłać polecenia do serwera.

en: Cape Verde
pl: Wyspy Zielonego Przylądka

en: Categories and Labels
pl: Kategorie i oznaczenia

en: Cell Phone
pl: Tel. kom.

en: Cell Properties
pl: Właściwości komórki

en: Cell padding:
pl: Przesunięcie komórki

en: Cell properties
pl: Właściwości komórki

en: Cellphone
pl: Tel. kom.

en: Celtic (ISO-8859-14)
pl: Celtycki (ISO-8859-14)

en: Center
pl: Wycentruj

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowej Afryki

en: Central European (ISO-8859-2)
pl: Środkowoeuropejski (ISO-8859-2)

en: Certificate Details
pl: Szczegóły certyfikatu

en: Certificate Owner
pl: Właściciel certyfikatu

en: Chad
pl: Czad

en: Change
pl: Zmień

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Change password on:
pl: Zmień hasło na:

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
pl: Zmień imię, nazwisko i adres, który inni widzą w Twoich listach email.

en: Change your password
pl: Zmień swoje hasło

en: Changing password on %s
pl: Zmiana hasła na %s

en: Chec_k Link...
pl: Sprawdź link... (_k)

en: Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
pl: Zaznacz pozycję dla której chcesz wykonać operację.

en: China
pl: Chiny

en: Choose a password
pl: Podaj hasło

en: Choose a username
pl: Podaj nazwę użytkownika

en: Choose how to display dates:
pl: Wybierz sposób wyświetlania dat:

en: Choose list style type (for ordered lists)
pl: Wybierz typ listy (dla list wypunktowanych)

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Clear MSOffice tags
pl: Wyczyść tagi MSOffice

en: Click to Continue
pl: Kliknij by kontynuować

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe (Keelinga)

en: Collapse Sidebar
pl: Zwiń pasek boczny

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Color
pl: Kolor

en: Color Picker
pl: Wybierz kolor

en: Colour selection
pl: Wybór koloru

en: Column titles
pl: Tytuły kolumn

en: Command
pl: Komenda

en: Command Shell
pl: Powłoka

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comoros
pl: Komory

en: Company
pl: Firma

en: Compose Message (%s)
pl: Stwórz wiadomość (%s)

en: Computers
pl: Komputery

en: Conditions
pl: Warunki

en: Configuration Differences
pl: Różnice w konfiguracji

en: Configuration is out of date.
pl: Konfiguracja jest nieaktualna.

en: Configure %s
pl: Skonfiguruj %s

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Confirm new password:
pl: Powtórz nowe hasło:

en: Congo
pl: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
pl: Demokratyczna Republika Kongo

en: Connection failed.
pl: Połączenie nie powiodło się.

en: Connection failed:
pl: Połączenie nie powiodło się:

en: Connection refused to the public keyserver.
pl: Odmówiono połączenia do publicznego serwera.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
pl: Odmówiono połączenia do publicznego serwera. Powód: %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem FTP.

en: Contacts were successfully added to your address book.
pl: Kontakty zostały pomyślnie dodane do Twojej książki adresowej.

en: Content type of compressed file:
pl: Typ pliku w archiwum:

en: Contents of "%s"
pl: Zawartość "%s"

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy selection
pl: Skopiuj wybór

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Could not PGP encrypt message.
pl: Nie udało się zaszyfrować (PGP) wiadomości.

en: Could not PGP sign message.
pl: Nie udało się podpisać (PGP) wiadomości.

en: Could not S/MIME encrypt message.
pl: Nie udało się zaszyfrować (S/MIME) wiadomości.

en: Could not S/MIME sign message.
pl: Nie udało się podpisać (S/MIME) wiadomości.

en: Could not bind to LDAP server
pl: Nie można przyłączyć do serwera LDAP

en: Could not bind to LDAP server.
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem LDAP.

en: Could not change password (bad old password?)
pl: Nie można zmienić hasła (błędne stare hasło?)

en: Could not change password.
pl: Nie można zmienić hasła.

en: Could not connect to LDAP server
pl: Nie można połączyć z serwerem LDAP

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem "%s" poprzez FTP: %s

en: Could not decrypt PGP data.
pl: Nie udało się odszyfrować danych PGP.

en: Could not decrypt S/MIME data.
pl: Nie udało się odszyfrować danych S/MIME.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
pl: Nie udało się ustalić adresu e-mail odbiorcy.

en: Could not login to system (no password prompt)
pl: Nie można zalogować się do systemu (brak promptu hasła)

en: Could not obtain public key from the keyserver.
pl: Nie udało się uzyskać z serwera klucza pbulicznego.

en: Could not open "%s" for writing.
pl: Nie udało się otworzyć "%s" do zapisu.

en: Could not open %s.
pl: Nie można otworzyć %s.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
pl: Nie można otworzyć modułu Maintenance_Task %s

en: Could not open directory "%s".
pl: Nie można otworzyć katalogu "%s"

en: Could not open pipe to smbpasswd.
pl: Nie można otworzyć tunelu do smbpasswd.

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
pl: Nie udało się zresetować hasła dla określonego użytkownika. Niektóre albo wszystkiedetale nie są poprawne. Spróbuj ponownie albo skontaktuj się z administratorem

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
pl: Nie można zapisać pliku konfiguracyjnego %s. Możesz albo użyć jednej z opcji by zapisać kod z powrotem na %s albo skopiować ręcznie kod poniżej do %s.

en: Could not start TLS connection to LDAP server
pl: Nie można ustanowić szyfrowanego połączenia TLS do serwera LDAP

en: Could not start passwd program (no old password prompt)
pl: Nie można uruchomić programu passwd (brak promptu do starego hasła)

en: Could not unlink "%s".
pl: Nie można skasować pliku "%s".

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
pl: Nie można znaleźć paska Mozilli. Upewnij się, że jest on otwarty.

en: Country
pl: Kraj

en: Create
pl: Stwórz

en: Create a link
pl: Stwórz link

en: Create a new one
pl: Stwórz nową

en: Credit card number
pl: Numer karty kredytowej

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cuba
pl: Kuba

en: Current Time
pl: Obecny czas

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
pl: Spersonalizuj zadania uruchamiane przy logowaniu do %s.

en: Cut
pl: Wytnij

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Republika Czech

en: Daily
pl: Codziennie

en: Date
pl: Data

en: De_lete Column
pl: _Usuń kolumnę

en: December
pl: Grudzień

en: Default Color
pl: Domyślny kolor

en: Default Identity
pl: Domyślna tożsamość

en: Default Permissions
pl: Domyślne uprawnienia

en: Default permissions
pl: Domyślne uprawnienia

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Group
pl: Usuń Grupę

en: Delete Permission
pl: Usuń uprawnienia

en: Delete and purge messages
pl: Usuń i wyczyść wiadomości

en: Delete cell
pl: Usuń komórkę

en: Delete column
pl: Usuń kolumnę

en: Delete permissions for "%s"
pl: Skasuj uprawnienia dla "%s"

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
pl: Skasować uprawnienia dla "%s" i wszystkie pod-uprawnienia?

en: Delete row
pl: Usuń wiersz

en: Delete selected identity
pl: Skasuj wybraną tożsamość

en: Delete the current column
pl: Usuń aktualną kolumnę

en: Delete the current row
pl: Usuń aktualny wiersz

en: Delete this permission and any sub-permissions?
pl: Skasować to uprawnienie i wszystkie pod-uprawnienia?

en: Denmark
pl: Dania

en: Describe the Problem
pl: Opisz problem

en: Details (also in Horde's logfile):
pl: Detale (również w logu Horde):

en: Details have been logged for the administrator.
pl: Szczegóły zostały zalogowane dla administratora.

en: Direction left to right
pl: Kierunek z lewej do prawej

en: Direction right to left
pl: Kierunek z prawej do lewej

en: Directory
pl: Katalog

en: Display 24-hour times?
pl: Wyświetl czas w formacie 24-godzinnym?

en: Display Options
pl: Ustawienia wyglądu

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Do not delete
pl: Nie kasuj

en: Do not directly access maintenance.php
pl: Brak bezpośredniego dostępu do maintenance.php

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
pl: Czy pierwsza kolumna zawiera pole z nazwami? Jeśli tak, zaznacz to pole wyboru

en: Dominica
pl: Dominika (Wspólnota Dominiki)

en: Dominican Republic
pl: Dominikana (Republika Dominikańska)

en: Download
pl: Ściągnij

en: Download %s
pl: Ściągnij %s

en: Download generated configuration as PHP script.
pl: Ściągnij wygenerowaną konfigurację jako skrypt PHP.

en: Drop down list
pl: Lista rozwijana

en: Drugs
pl: Narkotyki

en: E-Mail
pl: E-mail

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit Group
pl: Usuń Grupę

en: Edit Permission
pl: Zmień uprawnienie

en: Edit Permissions
pl: Zmień uprawnienia

en: Edit Permissions for %s
pl: Zmień uprawnienia dla %s

en: Edit options for:
pl: Zmień ustawienia dla:

en: Edit permissions for %s
pl: Zmień uprawnienia dla %s

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Email Address
pl: Adres email

en: Email addresses must match.
pl: Adresy email muszą do siebie pasować.

en: Emoticons
pl: Emotikony

en: Empty message.
pl: Pusta wiadomość.

en: Empty result.
pl: Brak rezultatów.

en: Enable insertion of images from Photo Galleries in text?
pl: Włącz dodawanie obrazków z galerii zdjęć w tekście?

en: Enable right click context menu?
pl: Włączyć menu kontekstowe pod prawym przyciskiem myszy?

en: End of file.
pl: Koniec pliku.

en: Enlarge Editor
pl: Powiększ edytor

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
pl: Wpisz pytanie, które będzie zadane, jeśli będziesz potrzebować zmienić swoje haslo, na przykład - 'jakie jest imię twojego zwierzaka?':

en: Enter the image URL here
pl: Wpisz adres URL obrazka tutaj

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Error
pl: Błąd

en: Error sending data to smbpasswd.
pl: Błąd przy wysyłaniu danych do smbpasswd.

en: Error writing "%s".
pl: Błąd przy zapisie "%s".

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Europe
pl: Europa

en: Every 15 minutes
pl: Co każde 15 minut

en: Every 2 minutes
pl: Co każde 2 minuty

en: Every 30 seconds
pl: Co każde 30 sekund

en: Every 5 minutes
pl: Co każde 5 minut

en: Every Login
pl: Co każde zalogowanie

en: Every half hour
pl: Co każde pół godziny

en: Every minute
pl: Co każdą minutę

en: Example values:
pl: Przykładowe wartości:

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Expand Sidebar
pl: Rozwiń pasek

en: Expiration Date
pl: Data ekspiracji

en: Failed retrieving preferences.
pl: Błąd podczas uzyskiwania ustawień.

en: Failed to connect to LDAP server.
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem LDAP.

en: Failed to copy from "%s".
pl: Błąd podczas kopiowania z "%s".

en: Failed to copy to "%s".
pl: Błąd podczas kopiowania do "%s".

en: Failed to move to "%s".
pl: Błąd podczas przenoszenia do "%s".

en: Failed to verify old password.
pl: Błąd podczas weryfikacji starego hasła.

en: Failure in changing password on %s: %s
pl: Błąd przy zmianie hasła na %s: %s

en: Falkland Islands (Malvinas)
pl: Falklandy (Malwiny)

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Fatal Error:
pl: Błąd krytyczny:

en: Fax
pl: Faks

en: February
pl: Luty

en: Fiji
pl: Fidżi

en: File Count: %s file
pl: Ilość plików: %s plik

en: File Count: %s files
pl: Ilość plików %s plików

en: File Manager
pl: Menedżer plików

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File selection
pl: Wybór pliku

en: File upload
pl: Wgrywanie pliku

en: File uploads not supported.
pl: Wgrywanie plików nie jest obsługiwane.

en: Filters
pl: Filtry

en: Finland
pl: Finlandia

en: Flip
pl: Odwróć

en: Float
pl: Pływające

en: Food
pl: Jedzenie

en: Forgot your password?
pl: Zapomnieć hasło?

en: France
pl: Francja

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne

en: From
pl: Od

en: Full buffer.
pl: Pełny bufor.

en: Gallery to take image from
pl: Galeria, z której mają być pobrane obrazki

en: Gallery:
pl: Galeria:

en: Generated Code
pl: Wygenerowany kod

en: Germany
pl: Niemcy

en: Go
pl: Idź

en: Google Search
pl: Wyszukiwarka Google

en: Grayscale
pl: Skala szarości

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Group names must be non-empty
pl: Nazwa grupy nie może być pusta

en: Groups
pl: Grupy dyskusyjne

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last cell in row.
pl: HTMLArea tchórzliwie odmawia skasowania ostatniej komórki w wierszu

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last column in table.
pl: HTMLArea tchórzliwie odmawia skasowania ostatniej kolumny w tabeli

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last row in table.
pl: HTMLArea tchórzliwie odmawia skasowania ostatniego wiersza w tabeli

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonalda

en: Help
pl: Pomoc

en: Help using editor
pl: Pomoc w używaniu edytora

en: Here is the beginning of the file:
pl: Początek pliku:

en: Ho_me
pl: _Start

en: Holy See (Vatican City State)
pl: Watykan (Stolica Apostolska)

en: Home
pl: Początek

en: Home Address
pl: Adres domowy

en: Home Phone
pl: Tel. dom.

en: Hong Kong
pl: HongKong

en: Horde/Kolab: No object of type %s found in message %s
pl: Horde/Kolab: Nie znaleziono obiektu typy %s w wiadomości %s

en: Horde/Kolab: Successfully removed %s "%s"
pl: Horde/Kolab: Udało się usunąć %s "%s"

en: Horde/Kolab: The integration engine requires the 'domxml' PHP extension
pl: Horde/Kolab: Silnik integracyjny wymaga rozszerzenia 'domxml'

en: Horizontal Rule
pl: Pozioma linia

en: Horizontal padding
pl: Poziome przesunięcie

en: Horizontal:
pl: Poziomo:

en: How did you get here? (Please report!)
pl: Jak się tu dostałeś? (Proszę zaraportować!)

en: How many columns would you like to merge?
pl: Ile kolumn chciałbyś połączyć?

en: How many fields (columns) are there?
pl: Ile jest pól (kolumn)

en: How many rows would you like to merge?
pl: Ile wierszy chciałbyś połączyć?

en: Hungary
pl: Węgry

en: IP lockdown violation.
pl: Naruszenie blokady IP

en: Iceland
pl: Islandia

en: Icons Only
pl: Tylko ikony

en: Icons with text
pl: Ikony z tekstem

en: Identity's name:
pl: Nazwa tożsamości:

en: If you don't see any icons using Internet Explorer, you may need to check this box to turn off PNG transparency.
pl: Jeśli nie widzisz żadnych ikon używając Internet Explorera, zaznacz ten przycisk, by wyłączyć przezroczyste PNG.

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
pl: Jeśli widzisz tą wiadomość ale nie obrazek, obrazek nie może być wyświetlony przez twoją przeglądarkę

en: Image Preview:
pl: Podgląd obrazków:

en: Image URL
pl: Grafika

en: Image URL:
pl: Grafika:

en: Image from gallery
pl: Obrazek z galerii

en: Image from gallery:
pl: Obrazek z galerii:

en: Image upload
pl: Wgrywanie pliku

en: Images
pl: Grafika

en: Imported field: %s
pl: Importowane pole: %s

en: Imported fields:
pl: Importowane pola:

en: Incorrect Password
pl: Nieprawidłowe hasło

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
pl: Nieprawidłowy użytkownik lub alternatywny adres email. Spróbuj ponownie albo skontaktuj się z administratorem.

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Insert Image
pl: Dodaj obrazek

en: Insert Table
pl: Dodaj tabelę

en: Insert Web Link
pl: Dodaj link...

en: Insert _Column Before
pl: Dodaj kolumnę przed

en: Insert a new column after the current one
pl: Dodaj nową kolumnę za bieżącą

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
pl: Wpisz adres email, na który ma być wysłane nowe hasło:

en: Insert the required answer to the security question:
pl: Podaj wymaganą odpowiedź potrzebną do pytania bezpieczeństwa:

en: Invalid data submitted.
pl: Wysłane nieprawidłowe dane.

en: Invalid destination address.
pl: Nieprawidłowy adres docelowy.

en: Invalid file format
pl: Nieprawidłowy format pliku

en: Invalid license key.
pl: Nieprawidłowy klucz licencji.

en: Iran, Islamic Republic of
pl: Iran

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Israel
pl: Izrael

en: Issuer
pl: Wydawca

en: Italy
pl: Włochy

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: January
pl: Styczeń

en: Japan
pl: Japonia

en: Japanese (ISO-2022-JP)
pl: Japoński (ISO-2022-JP)

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: Justify
pl: Wyrównaj

en: Justify Center
pl: Wyrównaj do środka

en: Justify Full
pl: Wyrównaj do marginesów

en: Justify Left
pl: Wyrównaj do lewej

en: Justify Right
pl: Wyrównaj do prawej

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Keep original?
pl: Zachować oryginał?

en: Kenya
pl: Kenia

en: Kerberos server rejected authentication.
pl: Serwer Kerberos odrzucił autoryzację.

en: Key Creation
pl: Tworzenie klucza

en: Key Fingerprint
pl: Odcisk klucza

en: Key Length
pl: Długość klucza

en: Key Type
pl: Typ klucza

en: Key already exists on the public keyserver.
pl: Klucz już istnieje na publicznym serwerze kluczy.

en: Kids
pl: Dzieci

en: Korea, Democratic People's Republic of
pl: Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna

en: Korea, Republic of
pl: Republika Korei

en: Korean (EUC-KR)
pl: Koreański (EUC-KR)

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: La_yout
pl: Wygląd (_y)

en: Language
pl: Język

en: Lao People's Democratic Republic
pl: Laos

en: Last login: %s
pl: Ostatnie logowanie: %s

en: Last login: %s from %s
pl: Ostatnie logowanie: %s z %s

en: Last login: Never
pl: Ostatnie logowanie: nigdy

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Lebanon
pl: Liban

en: Libyan Arab Jamahiriya
pl: Libia

en: Link points to:
pl: Link wskazuje na:

en: Link the email address to the compose page when displaying
pl: Łącz adres email ze stroną nowej wiadomości przy wyświetlaniu

en: List - user can see the folder
pl: Lista - użytkownik może widzieć folder

en: List Help Topics
pl: Wyświetl tematy pomocy

en: Listing users is disabled.
pl: Listowanie użytkowników jest wyłączone.

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Local time:
pl: Czas lokalny:

en: Locale and Time
pl: Ustawienia lokalne i czas

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Login Tasks
pl: Zadania przy logowaniu

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
pl: Logowanie nie powiodło się, ponieważ podałeś nieprawidłowe hasło lub nazwę użytkownika.

en: Login failed.
pl: Logowanie nie powiodło się.

en: Lower greek letters
pl: Małe litery greckie

en: Lower latin letters
pl: Małe litery łacińskie

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: MS-TNEF Attachment contained no data.
pl: Załącznik MS-TNEF nie zawiera danych.

en: Macao
pl: Makau

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
pl: Macedonia

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Mail
pl: Poczta

en: Mail Admin
pl: Administracja pocztą

en: Make lin_k...
pl: Twórz link

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
pl: Zarządzaj listą kategorii, którymi będziesz oznaczał pozycje, i kolorami z nimi związanymi.

en: Map24 map
pl: mapa Map24

en: MapQuest map
pl: Mapa MapQuest

en: March
pl: Marzec

en: Margin
pl: Margines

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Matching fields
pl: Pasujące pola

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: May
pl: Maj

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Menu mode:
pl: Tryb menu:

en: Merge cells
pl: Połącz komórki

en: Message
pl: Wiadomość

en: Metar block not available.
pl: Blok "Metar" nie jest dostępny.

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
pl: Blok "Metar" nie jest dostępny. Szczegóły zdarzenia zostały zalogowane dla administratora.

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia, Federated States of
pl: Mikronezja

en: Mime Type
pl: Typ Mime

en: Minimum password age has not yet expired
pl: Minimalny wiek hasła jeszcze nie minął

en: Mo
pl: Pn

en: Modified Date
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Modify URL
pl: Zmień link

en: Moldova, Republic of
pl: Republika Mołdawii

en: Monaco
pl: Monako

en: Monthly
pl: Co miesiąc

en: Moon Phases
pl: Fazy księżyca

en: Morocco
pl: Maroko

en: Move Down
pl: Przesuń w dół

en: Move Left
pl: Przesuń w lewo

en: Move Right
pl: Przesuń w prawo

en: Move Up
pl: Przesuń w górę

en: Move down
pl: Przenieś w dół

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: My Account
pl: Konto

en: My Portal
pl: Mój portal

en: Myanmar
pl: Birma

en: NO, I Do NOT Agree
pl: NIE, NIE zgadzam się

en: Name
pl: Nazwisko

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: Network
pl: Sieć

en: Never
pl: Nigdy

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Category
pl: Nowa kategoria

en: New Username (optional)
pl: Nowa nazwa użytkownika (opcjonalnie)

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: New password not valid (too short, bad password, too similar, ...)
pl: Nowe hasło nie jest poprawne (zbyt krótkie, złe, zbyt podobne itp.)

en: New password:
pl: Nowe hasło:

en: New window (_blank)
pl: Nowe okno (_b)

en: News
pl: Wiadomości

en: Next
pl: Następne

en: Next options
pl: Następne opcje

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: No available configuration data to show differences for.
pl: Brak konfiguracji, by pokazać różnicę.

en: No change.
pl: Bez zmian.

en: No configuration information specified for %s.
pl: Brak konfiguracji dla %s.

en: No file uploaded
pl: Nie wgrano pliku

en: No password provided for HTTP authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia HTTP.

en: No password provided for IMAP authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia IMAP.

en: No password provided for Kerberos authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia Kerberos.

en: No password provided for LDAP authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia LDAP.

en: No password provided for Login authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia LOGIN.

en: No password provided for PASSWD authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia PASSWD.

en: No password provided for SMB authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia SMB.

en: No prompt returned from server.
pl: Nie otrzymano promptu od serwera.

en: No such backend "%s" found.
pl: Nie znaleziono backendu "%s".

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
pl: Nie znaleziono wersji w oryginalnej konfiguracji. Wygeneruj ponownie konfigurację

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
pl: Nie znaleziono wersji w twojej konfiguracji. Wygeneruj ponownie konfigurację

en: None
pl: Żadna

en: Norfolk Island
pl: Norfolk

en: Norway
pl: Norwegia

en: Not implemented.
pl: Nie zaimplementowano.

en: Not set
pl: Nieustawione

en: Not supported.
pl: Nieobsługiwane

en: Notes
pl: Uwagi

en: Notice
pl: Uwaga

en: November
pl: Listopad

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Number of rows
pl: Liczba wierszy

en: October
pl: Październik

en: Office
pl: Biuro

en: Old password is incorrect.
pl: Stare hasło jest nieprawidłowe.

en: Old password:
pl: Stare hasło:

en: Only offensive fortunes
pl: Tylko ofensywne fortunki

en: Only one email address allowed.
pl: Tylko jeden adres e-mail jest dozwolony.

en: Open in a new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Options
pl: Opcje

en: Options for %s
pl: Opcje %s

en: Organisation
pl: Organizacja

en: Organisational Unit
pl: Jednostka organizacyjna

en: Organizing
pl: Organizator

en: Other
pl: Inne

en: Other Information
pl: Inne informacje

en: Owner Permissions
pl: Inne uprawnienia

en: PAM authentication is not available.
pl: Uwierzytelnienie PAM nie jest dostępne.

en: PGP Digital Signature
pl: Cyfrowy podpis PGP

en: PGP Encrypted Data
pl: Wiadomość zaszyfrowana PGP

en: PGP Public Key
pl: Klucz publiczny PGP

en: PGP Signed/Encrypted Data
pl: Wiadomość zaszyfrowana/podpisana kluczem PGP

en: PHP Code
pl: Kod PHP

en: PHP Shell
pl: Powłoka PHP

en: P_HP Shell
pl: Powłoka P_HP

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Passwd is not properly configured.
pl: Passwd nie jest prawidłowo skonfigurowane.

en: Password
pl: Hasło

en: Password changed on %s.
pl: Zmieniono hasło na %s.

en: Password column "%s" not found in password table.
pl: Nie znaleziono kolumny hasła "%s" w tabeli haseł.

en: Password incorrect
pl: Hasło nieprawidłowe

en: Password module can't find the supplied bin.
pl: Moduł haseł nie mógł znaleźć właściwej binarki.

en: Password module is missing required parameters.
pl: Modułowi haseł brakuje wymaganych parametrów.

en: Password module is missing target parameter.
pl: Modułowi haseł brakuje docelowego parametru.

en: Password module is not properly configured
pl: Moduł haseł nie jest poprawnie skonfigurowany

en: Password module is not properly configured.
pl: Moduł haseł nie jest skonfigurowany prawidłowo.

en: Password with confirmation
pl: Hasło z potwierdzeniem

en: Password:
pl: Hasło:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Passwords must match.
pl: Hasła muszą pasować.

en: Paste
pl: Wklej

en: Paste from clipboard
pl: Wklej ze schowka

en: Perform Maintenance Operations
pl: Wykonaj cykliczne operacje

en: Perform maintenance operations on login?
pl: Wykonaj cykliczne operacje podczas logowania?

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Permissions for
pl: Uprawnienia dla

en: Personal Information
pl: Informacje osobiste

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Phone
pl: Telefon

en: Pixels
pl: Piksele

en: Please click into some cell
pl: Proszę kliknąć w jakąś komórkę

en: Please confirm that you want to remove this element:
pl: Na pewno usunąć ten wybrany element:

en: Please confirm that you want to unlink this element.
pl: Na pewno usunąć wybrany element:

en: Please enter a valid IP address.
pl: Proszę podać poprawny adres IP.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
pl: Proszę podać prawidłową datę, sprawdz ilość dni w miesiącu.

en: Please enter a valid time.
pl: Proszę podać poprawny czas.

en: Please provide a new password
pl: Proszę podać nowe hasło

en: Please provide a summary of the problem.
pl: Proszę opisać problem.

en: Please provide your current password
pl: Proszę podać aktualne hasło

en: Please provide your username and password
pl: Proszę podać nazwę użytkownika i hasło

en: Please read the following text.  You MUST agree with the terms to use the system.
pl: Proszę przeczytać następujący tekst. MUSISZ się zgodzić z warunkami, jeśli chcesz użyć systemu.

en: Please verify your new password
pl: Proszę zweryfikować swoje nowe hasło

en: Poland
pl: Polska

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Positioning of this image
pl: Pozycjonowanie obrazka

en: Positioning of this table
pl: Pozycjonowanie tabeli

en: Preview
pl: Podgląd

en: Print document
pl: Wydrukuj dokument

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Problem Description
pl: Opis problemu

en: Projects
pl: Projekty

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Public Key Algorithm
pl: Algorytm klucza publicznego

en: Public Key Info
pl: Informacje o kluczu publicznym

en: Public/Private keypair not generated successfully.
pl: Para kluczy osobistych nie została wygenerowana pomyślnie.

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Qatar
pl: Katar

en: Query
pl: Zapytanie

en: RSA Public Key (%d bit)
pl: Klucz publiczny RSA (%d bitów)

en: Really delete %s? This operation cannot be undone.
pl: Czy na pewno skasować %s? Ta operacja nie może być cofnięta.

en: Really remove user data for user %s? This operation cannot be undone.
pl: Czy na pewno skasować dane %s? Ta operacja nie może być cofnięta.

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
pl: Odśwież dynamiczne elementy menu:

en: Refresh Portal View:
pl: Odśwież widok serwisu:

en: Remote Servers
pl: Zdalne serwery

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
pl: Zdalny URL (http://www.example.com/horde):

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Block
pl: Usuń blok

en: Remove column
pl: Usuń kolumnę

en: Remove pair
pl: Usuń parę

en: Remove the
pl: Usuń

en: Remove user
pl: Usuń użytkownika

en: Remove user: %s
pl: Usuń użytkownika: %s

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
pl: Wymagane 'drivery' są źle skonfigurowane w konfiguracji composite

en: Required 'phptype' not specified in Passwd SQL configuration.
pl: Wymagany parametr 'phptype' nie jest określony w konfiguracji hasła SQL.

en: Required 'phptype' not specified in SQL configuration.
pl: Wymagany parametr 'phptype' nie jest określony w konfiguracji SQL.

en: Required Field
pl: Wymagane pole

en: Reset
pl: Przywróć

en: Reset Password
pl: Zresetuj hasło

en: Reset Your Password
pl: Zresetuj Twoje hasło

en: Results
pl: Wyniki

en: Return to Options
pl: Powrót do opcji

en: Rich Text Editor Options
pl: Rozbudowany edytor tekstu

en: Role
pl: Stanowisko

en: Romania
pl: Rumunia

en: Rotate 180
pl: Obróć o 180 stopni

en: Rotate Left
pl: Obróć w lewo

en: Rotate Right
pl: Obróć w prawo

en: Row properties
pl: Właściwości rzędu

en: Rows:
pl: Wiersze:

en: Run
pl: Wykonaj

en: Russian Federation
pl: Rosja

en: Rwanda
pl: Ruanda

en: S/MIME Encrypted Message
pl: Wiadomość zaszyfrowana S/MIME

en: SASL authentication is not available.
pl: Uwierzytelnienie SASL nie jest dostępne.

en: SQL Shell
pl: Powloka SQL

en: S_QL Shell
pl: Powłoka S_QL

en: Sa
pl: So

en: Saint Helena
pl: Święta Helena

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Save
pl: Zapisz

en: Save "%s"
pl: Zapisz "%s"

en: Save %s
pl: Zapisz %s

en: Save Options
pl: Zapisz opcje

en: Search
pl: Szukaj

en: Select Files
pl: Wybierz pliki

en: Select the date delimiter:
pl: Wybierz znak podziału daty:

en: Select the date format:
pl: Wybierz format daty:

en: Select the identity you want to change:
pl: Wybierz tożsamość do zmiany:

en: Select the time delimiter:
pl: Wybierz znak podziału daty:

en: Select the time format:
pl: Wybierz format czasu:

en: Select two matching fields.
pl: Wybierz dwa pasujące pola.

en: Select your color scheme.
pl: Wybierz schemat kolorów.

en: Select your preferred language:
pl: Wybierz twój preferowany język:

en: Send Problem Report
pl: Wyślij raport o problemie

en: Send SMS
pl: Wyślij SMS

en: September
pl: Wrzesień

en: Serbia and Montenegro
pl: Serbia i Montenegro

en: Serial Number
pl: Numer seryjny

en: Set
pl: Ustaw

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
pl: Ustaw zdalne serwery, do których chcesz mieć dostęp z serwisu.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
pl: Ustaw preferowany język, strefę czasową i opcje daty.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
pl: Ustaw usługę początkową, schemat kolorów, odświeżanie strony i inne opcje wyświetlania

en: Setup
pl: Konfiguracja

en: Seychelles
pl: Szeszele

en: Short Summary
pl: Krótki opis

en: Show
pl: Pokaż

en: Show last login time when logging in?
pl: Pokazywać czas ostatniego zalogowania po logowaniu?

en: Show option to keep original
pl: Pokazywać opcję do zachowywania oryginału

en: Show the %s Menu on the left?
pl: Pokaż menu %s po lewej?

en: Sign up if not registered
pl: Zarejestruj się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś

en: Signature
pl: Podpis

en: Signature Algorithm
pl: Algorytm podpisu

en: Singapore
pl: Singapur

en: Size
pl: Wielkość

en: Skip Maintenance
pl: Pomiń operacje cykliczne

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: South Africa
pl: Południowa Afryka

en: South European (ISO-8859-3)
pl: Południowoeuropejski (ISO-8859-3)

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Special Character Input
pl: Edycja znaków specjalnych

en: Split cell
pl: Podziel komórkę

en: Split column
pl: Podziel kolumnę

en: Split row
pl: Podziel wiersz

en: State or Province
pl: Wojewódźtwo lub stan

en: Street Address
pl: Adres domowy

en: Strikethrough
pl: Przekreślenie

en: Strip domain from the address
pl: Usuń domenę z adresu

en: Style [CSS]
pl: Styl [CSS]

en: Su
pl: N

en: Subject
pl: Temat

en: Submit
pl: Wyślij

en: Success
pl: Powodzenie

en: Successfully added "%s" to the system.
pl: Udało się dodać "%s" do systemu.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
pl: Udało się usunąć dane użytkownika "%s" z systemu.

en: Successfully deleted "%s".
pl: Udało się usunąć "%s".

en: Successfully removed "%s" from the system.
pl: Udało się usunąć "%s" z systemu.

en: Successfully updated "%s"
pl: Udało się uaktualnić "%s"

en: Sunrise/Sunset
pl: Wschód/zachód słońca

en: Suriname
pl: Surinam

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Syrian Arab Republic
pl: Syria

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Taiwan, Province of China
pl: Tajwan

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Tanzania, United Republic of
pl: Tanzania

en: Tasks
pl: Zadania

en: Telephone Number
pl: Numer telefonu

en: Text Only
pl: Tylko tekst

en: Th
pl: Cz

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Thank you for using the system.
pl: Dziękujemy za korzystanie z serwisu.

en: The Maintenance:: class did not load successfully
pl: Klasa Maintenance nie została załadowana

en: The file can not be copied onto itself.
pl: Plik nie może zostać skopiowany na siebie.

en: The file contained no data.
pl: Plik nie zawiera danych.

en: The identity "%s" has been deleted.
pl: Tożsamość "%s" została usunięta.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
pl: Wiadomość wysłana %s do %s z tematem "%s" została wyświetlona.
    Nie ma gwarancji, że wiadomość została przeczytana albo zrozumiana.

en: The program used to view this data type (%s) was not found on the system.
pl: Program używany do przeglądania danego typu danych (%s) nie został znaleziony w systemie.

en: The requested website for changing user passwords could not be reached.
pl: Nie można wyświetlić wymaganej do zmiany haseł użytkowników strony.

en: The server "%s" has been deleted.
pl: Serwer "%s" został usunięty.

en: The server "%s" has been saved.
pl: Serwer "%s" został zapisany.

en: The uploaded file could not be saved.
pl: Wgrywany plik nie mógł być zapisany.

en: The username could not be found.
pl: Nazwa użytkownika nie została znaleziona.

en: The weather.com block is not available.
pl: Blok weather.com nie jest dostępny.

en: There are no options available.
pl: Nie ma żadnych dostępnych opcji.

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
pl: Wystąpił problem przy dodawaniu "%s" do systemu: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
pl: Wystąpił problem przy usuwaniu danych dla użytkownika "%s" w systemie:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
pl: Wystąpił problem przy usuwaniu "%s" z systemu.

en: There was a problem updating "%s": %s
pl: Wystąpił problem przy uaktualnianiu "%s": %s

en: There was an error displaying this message part
pl: Wystąpił błąd podczas wyświetlania tej części wiadomości

en: There was an error importing the iCalendar data.
pl: Wystąpił błąd poczas importowania danych iCalendar.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
pl: Plik nie wygląda na poprawne archiwum RAR.

en: This does not appear to be a valid zip file.
pl: Plik nie wygląda na poprawne archiwum ZIP.

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: This field may only contain integers.
pl: To pole może zawierać tylko liczby.

en: This field may only contain numbers and the colon.
pl: To pole może zawierać tylko liczby i przecinek.

en: This field may only contain octal values.
pl: To pole może zaweierać tylko liczby ósemkowe.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
pl: To pole może zaweierać tylko liczby rozdzielone przecinkiem albo spacją

en: This field must be a valid number.
pl: To pole musi być poprawną liczbą.

en: This is %s.
pl: To jest %s.

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
pl: Wiadomość została napisana w innej niż twoja stronie kodowej (%s).

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
pl: Ten serwer nie potrafi rozpakowywać archiwów zip i gzip.

en: Time
pl: Czas

en: Time format
pl: Format czasu

en: Time out.
pl: Czas minął.

en: Title
pl: Tytuł

en: To
pl: Do

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
pl: Aby wybrać wielokrotne pola przytrzymaj przycisk Ctrl (PC) lub Command (Mac) podczas klikania.

en: Today
pl: Dziś

en: Toggle HTML Source
pl: Przełącz na źródło HTML

en: Tomorrow
pl: Jutro

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: True or false
pl: Prawda lub fałsz

en: Tu
pl: Wt

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkish (ISO-8859-9)
pl: Turecki (ISO-8859-9)

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Unable to change to %s.
pl: Błąd podczas zmiany do %s.

en: Unable to connect to SQL server.
pl: Nie można połączyć z serwerem SQL.

en: Unable to decompress data.
pl: Błąd podczas rozpakowywania danych.

en: Unable to open expect stream!
pl: Nie można otworzyć oczekiwanego strumienia!

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
pl: Błąd przy zmianie nazwy %s na %s: folder docelowy już istnieje

en: Unable to translate this Word document
pl: Nie można przetłumaczyć tego dokumentu Worda

en: Undo Changes
pl: Cofnij zmiany

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: USA

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unnamed
pl: Bez nazwy

en: Unsupported Extension
pl: Nieobsługiwane rozszerzenie

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Upload
pl: Załaduj

en: Upper latin letters
pl: Wielkie litery łacińskie

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Use SSL
pl: Użyj SSL

en: User %s is not authorised for %s.
pl: Użytkownik %s nie jest autoryzowany dla %s

en: User Options
pl: Opcje użytkownika

en: User Registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: User not found
pl: Nie znaleziono użytkownika

en: User not found.
pl: Nie znaleziono użytkownika.

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username "%s" already exists.
pl: Użytkownik o nazwie "%s" już istnieje.

en: Username:
pl: Użytkownik:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Users in the system:
pl: Użytkownicy w systemie:

en: Vacation
pl: Wakacje

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
pl: Weryfikacja zawiodła - wiadomość mogła być zmieniana.

en: Version
pl: Wersja

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: View %s
pl: Pokaż %s

en: View an external web page
pl: Pokaż stronę WWW

en: View as %s
pl: Pokaż jako %s

en: Virgin Islands, British
pl: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: Virgin Islands, U.S.
pl: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: We
pl: Śr

en: Web
pl: WWW

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Welcome
pl: Witamy

en: Welcome to %s
pl: Witamy w %s

en: Welcome, %s
pl: Witamy, %s

en: Western (ISO-8859-1)
pl: Zachodni (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
pl: Zachodni (ISO-8859-15)

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: What application should %s display after login?
pl: Jaką aplikację ma %s wyświetlać po zalogowaniu się?

en: What is the delimiter character?
pl: Jaki jest znak separatora?

en: What is the quote character?
pl: Jaki jest znak cytowania?

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
pl: Jakie wtyczki aktywować w Rozbudowanym edytorze tekstu.

en: Width of the %s menu on the left (takes effect on next log-in):
pl: Szerokość lewego menu %s (zmiana zacznie obowiązywać przy następnym logowaniu):

en: Width of the table
pl: Szerokość tabelki

en: Work Address
pl: Adres do pracy

en: Work Phone
pl: Tel. do pracy

en: YY
pl: RR

en: YYYY
pl: RRRR

en: Yearly
pl: Co rok

en: Yemen
pl: Jemen

en: Yes
pl: Tak

en: Yes, I Agree
pl: Tak, zgadzam się

en: You are in TEXT MODE.  Use the [<>] button to switch back to WYSIWYG.
pl: Jesteś w trybie tekstowym. Używj przycisku [<>], by wrócić do WYSIWYG.

en: You are not authenticated.
pl: Nie jesteś autoryzowany.

en: You can not have the '\' character in your full name.
pl: Nie możesz mieć znaku '\' w imieniu i nazwisku.

en: You can't change password for user %s
pl: Nie możesz zmienić hasła dla użytkownika %s

en: You have been logged out.
pl: Wylogowałeś się.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
pl: Musisz opisać problem zanim go wyślesz.

en: You must give your current password
pl: Musisz wpisać swoje obecne hasło

en: You must give your new password
pl: Musisz wprowadzić swoje nowe hasło

en: You must specify a username to remove.
pl: Musisz określić użytkownika, którego chcesz usunąć.

en: You must specify the username to add.
pl: Musisz określić użytkownika, którego chcesz dodać.

en: You must verify your new password
pl: Musisz zweryfikować swoje nowe hasło

en: Your %s session has expired. Please login again.
pl: Twoja %s sesja wygasła. Zaloguj się jeszcze raz.

en: Your Email Address
pl: Twój adres e-mail

en: Your From: address:
pl: Twój adres Od:

en: Your Information
pl: Twoje informacje

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
pl: Twój adres internetowy się zmienił od początku sesji %s. W związku z bezpieczeństwem Twojego konta musisz zalogować się ponownie.

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your authentication backend does not support adding users, or the feature has been disabled for some other reason.
pl: Ten system autentykacji nie obsługuje dodawania użytkowników, lub ta opcja została wyłączona.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
pl: Ten system autentykacji nie obsługuje listowania użytkowników, lub ta opcja została wyłączona.

en: Your current time zone:
pl: Twoja obecna strefa czasowa:

en: Your default identity:
pl: Domyślna tożsamość:

en: Your full name:
pl: Twoje pełne imię i nazwisko:

en: Your new password for %s is: %s
pl: Twoim nowym hasłem w %s jest: %s

en: Your new password is too long; passwords may not be more than %d characters long!
pl: Twoje howe hasło jest zbyt długie. Hasło nie może być dłuższe niż %d znaków!

en: Your new password is too simple to guess!  Not changed!
pl: Twoje nowe hasło jest zbyt proste do odgadnięcia! Nie zmieniam!

en: Your new password is too simple to guess. Not changed!
pl: Twoje nowe hasło jest zbyt proste do odgadnięcia. Nie zmieniam!

en: Your new password must be at least %d characters long!
pl: Twoje hasło musi posiadać przynajmniej %d znaków!

en: Your new password must be different from your current password
pl: Twoje nowe hasło musi się różnić od obecnego

en: Your new password must contain at least %d alphabetic characters.
pl: Twoje nowe hasło musi zawierać przynajmniej %d liter.

en: Your new password must contain at least %d alphanumeric characters.
pl: Twoje nowe hasło musi zawierać przynajmniej %d znaków alfanumerycznych.

en: Your new password must contain at least %d different types of characters. The types are: lower, upper, numeric, and symbols.
pl: Twoje nowe hasło musi zawierać przynajmniej %d różne typów znaków. Typy znaków to: małe litery, duże litery, cyfry, symbole.

en: Your new password must contain at least %d lowercase characters.
pl: Twoje nowe hasło musi zawierać przynajmniej %d małych liter.

en: Your new password must contain at least %d numeric characters.
pl: Twoje nowe hasło musi zawierać przynajmniej %d cyfrę(y).

en: Your new password must contain at least %d uppercase characters.
pl: Twoje nowe hasło musi zawierać przynajmniej %d dużych liter.

en: Your new password must contain less than %d whitespace characters.
pl: Twoje nowe hasło musi zawierać mniej niż %d białych znaków (spacji itp.).

en: Your new password must not contain whitespace characters.
pl: Twoje hasło nie może zawierać białych znaków (spacji itp.).

en: Your new passwords didn't match
pl: Twoje nowe hasła nie zgadzają się

en: Your options have been updated for the duration of this session.
pl: Twoje ustawienia zostały uaktualnione na czas trwania tej sesji.

en: Your options have been updated.
pl: Twoje ustawienia zostały uaktualnione.

en: Your password could not be changed.
pl: Twoje hasło nie może być zmienione.

en: Your passwords do not match
pl: Twoje hasła nie są zgodne

en: Your remote servers:
pl: Twoje zdalne serwery:

en: Yugoslavia
pl: Jugosławia

en: Zaire
pl: Zair

en: [Hide Quoted Text]
pl: [Ukryj cytowany tekst]

en: [Problem Report]
pl: [Raport o problemie]

en: [Show Quoted Text -
pl: [Pokaż cytowany tekst -

en: [Show Quoted Text - %s lines]
pl: [Pokaż cytowany tekst - %s linii]

en: _Administration
pl: _Administracja

en: _Delete Row
pl: _Usuń wiersz

en: _Groups
pl: _Grupy

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _Log in
pl: _Zaloguj

en: _Log out
pl: _Wyloguj

en: _Modify Link...
pl: Zmień link...

en: _Options
pl: _Opcje

en: _Permissions
pl: _Uprawnienia

en: _Remove Link...
pl: Usuń link...

en: _Setup
pl: _Konfiguracja

en: _Users
pl: _Użytkownicy

en: address book
pl: książka adresowa

en: calendar
pl: kalendarz

en: file
pl: plik

en: name
pl: Nazwisko

en: notepad
pl: notatnik

en: pixels
pl: pixeli

en: show differences
pl: pokaż różnice

en: unnamed
pl: bez nazwy
