passwd - en to nl translation catalogue (1836 entries)

en:  (%s days ago)
nl:  (%s dagen geleden)

en:  (Accesskey %s)
nl:  (Sneltoets %s)

en:  (in %s days)
nl:  (over %s dagen)

en:  (today)
nl:  (vandaag)

en:  (tomorrow)
nl:  (morgen)

en:  (yesterday)
nl:  (gisteren)

en:  at
nl:  op

en: "%s" already exists
nl: "%s" bestaat al

en: "%s" is not a directory.
nl: "%s" is geen directory

en: "%s" is not a valid choice.
nl: "%s" is geen geldige keuze.

en: "%s" is not a valid email address.
nl: "%s" is geen geldig e-mailadres.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
nl: "%s" is niet geconfigureerd in het Horde register.

en: "%s" share driver not found.
nl: "%s" share stuurprogramma niet gevonden.

en: "%s" tree renderer not found.
nl: "%s" tree weergever niet gevonden.

en: "%s" was added to the groups system.
nl: "%s" aan het groepensysteem toegevoegd.

en: "%s" was added to the permissions system.
nl: "%s" aan het rechtensysteem toegevoegd.

en: "%s" was not created: %s.
nl: "%s" is niet aangemaakt: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
nl: %.2fMB van %.2fMB gebruikt (%.2f%%)

en: %d %s and %s
nl: %d %s en %s

en: %d contact was successfully added to your address book. | %d contacts were successfully added to your address book.
nl[0]: %d adres is met succes aan uw adresboek toegevoegd.
nl[1]: %d adressen zijn met succes aan uw adresboek toegevoegd.

en: %d day until your password expires. | %d days until your password expires.
nl[0]: wachtwoord verloopt na %d dag
nl[1]: wachtwoord verloopt na %d dagen

en: %d days until your password expires.
nl: wachtwoord verloopt na %d dagen

en: %d minutes
nl: %d minuten

en: %d to %d of %d
nl: %d tot %d van %d

en: %d-day forecast
nl: %d-dag vooruitzicht

en: %s - Notice
nl: %s - Opmerking

en: %s Fingerprint
nl: %s vingerafdruk

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
nl: %s Onderhoudswerkzaamheden - Bevestiging

en: %s Setup
nl: %s Instellen

en: %s Sign Up
nl: %s inschrijven

en: %s Terms of Agreement
nl: %s gebruikersovereenkomst

en: %s already exists.
nl: %s bestaat al.

en: %s at %s %s
nl: %s op %s %s

en: %s authentication credentials
nl: %s authenticatiegegevens

en: %s is not activated.
nl: %s is niet geactiveerd.

en: %s is not authorised for %s.
nl: %s is niet geauthoriseerd voor %s.

en: %s is ready to perform the maintenance operations checked below. Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
nl: %s gereed voor het uitvoeren van onderhoudSelecteer de werkzaamheden, die u op dit moment wilt uitvoeren.

en: %s is required
nl: %s is vereist

en: %s not found.
nl: %s niet gevonden.

en: %s option does not take a value
nl: %s optie kan geen waarde hebben

en: %s option requires %d arguments
nl: %s optie vereist %d argumenten

en: %s option requires an argument
nl: %s optie vereist een argument

en: %s: This message may not be from whom it claims to be. Beware of following any links in it or of providing the sender with any personal information.
nl: %s: De afzender van dit bericht is wellicht niet juist. Pas op met hetvolgen van links en het versturen van persoonlijke informatie

en: , gusting
nl: , windvlagen

en: , gusting %s %s
nl: , windvlagen %s %s

en: , variable from %s to %s
nl: , variabel van %s tot %s

en: -- select --
nl: -- selecteren --

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 12 Hour Format
nl: 12 uursweergave

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 24 Hour Format
nl: 24 uursweergave

en: 24 hours
nl: 24 uurs

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 6 hours
nl: 6 uren

en: <Previous
nl: <Vorige

en: A characters
nl: A tekens

en: A database backend is required for this block.
nl: Een database backend is vereist voor dit blok.

en: A fatal error has occurred
nl: Er heeft zich een fatale fout voorgedaan

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
nl: Een bericht is verzonden naar "%s" ter verificatie dat dit echt uw e-mailadres is. Het nieuwe e-mailadres is geaktiveerd nadat u dit bericht heeft bevestigd.

en: A newer version (%s) exists.
nl: Een nieuwere versie (%s) bestaat.

en: A passphrase is required to decrypt a message.
nl: Een wachtwoord is vereist om een bericht te decoderen.

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
nl: Een openbare PGP sleutel is vereist om een bericht te coderen.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
nl: Een openbare PGP sleutel is vereist om een ondertekend bericht te verifiëren.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
nl: Een openbare PGP sleutel, privé PGP sleutel en wachtwoordregel zijn vereist om een bericht te ondertekenen.

en: A public S/MIME key is required to encrypt a message.
nl: Een openbare S/MIME sleutel is vereist om een bericht te coderen.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
nl: Een openbare S/MIME sleutel, privé S/MIME sleutel en wachtwoordregel zijn vereist om een bericht te decoderen.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
nl: Een openbare S/MIME sleutel, privé S/MIME sleutel en wachtwoordregel zijn vereist om een bericht te ondertekenen.

en: A temporary directory
nl: Een tijdelijke directory

en: AM Clouds
nl: Wolken voor 12.00 uur

en: AM Dizzle
nl: Zacht buitje voor 12.00 uur

en: AM Fog
nl: Mist voor 12.00 uur

en: AM Light Rain
nl: Lichte regen voor 12.00 uur

en: AM Light Snow
nl: Lichte sneeuw voor 12.00

en: AM Rain
nl: Regen voor 12 uur

en: AM Showers
nl: Buien voor 12.00 uur

en: AM Snow
nl: Sneeuw voor 12.00 uur

en: AM Snow Showers
nl: Sneeuwbuien voor 12 uur

en: AM Sun
nl: Zon voor 12.00 uur

en: AM T-Showers
nl: Onweersbuien voor 12.00 uur

en: AM T-Storms
nl: Onweersbuien voor 12.00 uur

en: Access denied creating VFS directory.
nl: Toegang geweigerd bij het maken van VFS directory.

en: Access denied creating VFS file.
nl: Toegang geweigerd bij het maken van VFS bestand.

en: Account Information
nl: Accountinformatie

en: Account Password
nl: Accountwachtwoord

en: Account frozen.
nl: Account bevroren.

en: Accounting
nl: Verantwoording

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Child Permission
nl: Child recht toevoegen

en: Add Content
nl: Inhoud toevoegen

en: Add Here:
nl: Hier toevoegen:

en: Add Members
nl: Leden toevoegen

en: Add New Permission
nl: Nieuw recht toevoegen

en: Add Permission
nl: Recht toevoegen

en: Add a child group to "%s"
nl: Een "childgroep" aan "%s" toevoegen

en: Add a child permission to "%s"
nl: Een "childrecht" aan "%s" toevoegen

en: Add a new group
nl: Nieuwe groep toevoegen

en: Add a new user:
nl: Nieuwe gebruiker toevoegen:

en: Add new alarm
nl: Nieuw alarm toevoegen

en: Add pair
nl: Paar toevoegen

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
nl: Het %s menu toevoegen als een Mozilla Sidebar

en: Add to address book:
nl: Voeg toe aan adresboek:

en: Add to my address book
nl: Voeg toe aan mijn adresboek

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
nl: "%s" aan het systeem toegevoegd, maar kon geen extra inschrijvingsinformatie toevoegen: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
nl: "%s" aan het systeem toegevoegd. U kunt nu aanmelden.

en: Adding users is disabled.
nl: Toevoegen van gebruikers is uitgeschakeld.

en: Address
nl: Adres

en: Address Book
nl: Adresboek

en: Administer
nl: Beheren

en: Administer - set permissions for other users
nl: Beheer - rechten voor andere gebruikers instellen

en: Administration
nl: Beheer

en: Ads
nl: Advertenties

en: Afghanistan
nl: Afganistan

en: Aland Islands
nl: Aland eilanden

en: Alarm end
nl: Alarmeinde

en: Alarm methods
nl: Alarmmethoden

en: Alarm not found
nl: Alarm niet gevonden

en: Alarm start
nl: Alarmstart

en: Alarm text
nl: Alarmtekst

en: Alarm title
nl: Alarmtitel

en: Alarms
nl: Alarmen

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: All
nl: Alle

en: All Authenticated Users
nl: Alle geauthenticeerde gebruikers

en: All Groups
nl: Alle groepen

en: All Permissions
nl: Alle rechten

en: All synchronization sessions deleted.
nl: Alle synchronisatie sessies zijn verwijderd.

en: Allow multiple addresses?
nl: Meerdere adressen toestaan?

en: Allow setting of ordered list type
nl: Instellen van geordende lijsttype toestaan

en: Alternate IMSP Login
nl: Alternatieve IMSP aanmelding

en: Alternate IMSP Password
nl: Alternatief IMSP wachtwoord

en: Alternate IMSP Username
nl: Alternatieve IMSP gebruikersnaam

en: Alternate email address
nl: Alternatief e-mailadres

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: An illegal value was specified.
nl: Een ongeldige waarde opgegeven.

en: An unknown error has occured.
nl: Er heeft zich een onbekende fout voorgedaan.

en: An unknown person
nl: Een onbekende persoon

en: Anonymous Proxy
nl: Anonieme proxy

en: Anonymous user.
nl: Anonieme gebruiker.

en: Answer
nl: Antwoord

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Application
nl: Toepassing

en: Application Context:
nl: Toepassingscontext:

en: Application List
nl: Toepassingenlijst

en: Application is ready.
nl: Toepassing is gereed.

en: Application is up-to-date.
nl: Toepassing is up-to-date.

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Arabic (Windows-1256)
nl: Arabisch (Windows-1256)

en: Archive File Size
nl: Archiefbestandsgrootte

en: Archive Name
nl: Archiefnaam

en: Are you sure you want to delete '%s'?
nl: Weet u zeker dat u '%s' wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove the signup request for "%s"?
nl: Weet u zeker dat u het aanmeldingsverzoek van "%s" wilt verwijderen?

en: Are you sure you wish to delete "%s" and any sub-groups?
nl: Weet u zeker dat u "%s" en alle subgroepen wilt verwijderen?

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Armenian (ARMSCII-8)
nl: Armeens (ARMSCII-8)

en: Art
nl: Kunst

en: Ascension Island
nl: Ascension eiland

en: Ascii Art
nl: Ascii kunst

en: Asia/Pacific Region
nl: Azië/Pacifische Regio

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
nl: Om bevestiging vragen voor het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden?

en: Assignment columns
nl: Opdracht kolommen

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Attempt to delete a non-existent group.
nl: Poging om een niet bestaande groep te verwijderen.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
nl: Poging om een niet bestaand recht te verwijderen.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
nl: Poging om een niet bestaand recht te bewerken.

en: Attempt to edit a non-existent share.
nl: Poging om een niet bestaande share te bewerken.

en: Attribute "%s" not supported!
nl: Attribuut "%s" niet ondersteund!

en: Attributes
nl: Attributen

en: August
nl: Augustus

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
nl: Auth_cyrsql: vereiste imap extentie niet gevonden.

en: Auth_cyrus: Backend does not have required capabilites.
nl: Auth_cyrus: backend heeft niet de vereiste bekwaamheden.

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
nl: Auth_cyrus: vereiste imap extentie niet gevonden.

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
nl: Auth_ftp: vereiste FTP extentie niet gevonden. Compileer PHP met de --enable-ftp optie.

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
nl: Auth_imap: vereiste IMAP extentie niet gevonden.

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
nl: Auth_krb5: vereiste krb5 extentie niet gevonden.

en: Auth_ldap: Adding users is not supported for Active Directory
nl: Auth_ldap: Toevoegen van gebruikers aan AD wordt niet ondersteund

en: Auth_ldap: Removing users is not supported for Active Directory
nl: Auth_ldap: Verwijderen van gebruikers uit AD wordt niet ondersteund

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
nl: Auth_ldap: vereiste LDAP extentie niet gevonden.

en: Auth_ldap: Unable to add user "%s". This is what the server said:
nl: Auth_ldap: Niet in staat gebruiker "%s" toe te voegen. De server meldt:

en: Auth_ldap: Unable to remove user "%s"
nl: Auth_ldap: Niet in staat gebruiker "%s" te verwijderen

en: Auth_ldap: Unable to update user "%s"
nl: Auth_ldap: Niet in staat gebruiker "%s" bij te werken

en: Auth_ldap: Updating users is not supported for Active Directory.
nl: Auth_ldap: Bijwerken van gebruikers in AD wordt niet ondersteund.

en: Auth_msad: Unable to add user "%s". This is what the server said:
nl: Auth_msad: Niet in staat gebruiker "%s" toe te voegen. De server meldt:

en: Auth_msad: Unable to remove user "%s"
nl: Auth_msad: Niet in staat gebruiker "%s" te verwijderen

en: Auth_msad: Unable to update user "%s"
nl: Auth_msad: Niet in staat gebruiker "%s" bij te werken

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
nl: Auth_smbauth: vereiste smbauth extentie niet gevonden.

en: Authentication Credentials
nl: Authenticatiegegevens

en: Authentication at IMAP server failed.
nl: Authenticatie op IMAP server mislukt.

en: Authentication failed
nl: Authenticatie mislukt

en: Authentication failed. %s
nl: Authenticatie mislukt. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
nl: Authenticatie geweigerd door de RADIUS server.

en: Authentication to FTP server failed.
nl: Authenticatie op FTP server mislukt.

en: Authentication to SSH2 server failed.
nl: Authenticatie op SSH2 server mislukt.

en: Authentication to the SMB server failed.
nl: Authenticatie op SMB server mislukt.

en: Available fields:
nl: Beschikbare velden:

en: Azerbaijan
nl: Azerbaidzjan

en: Bad kerberos password.
nl: Fout kerberoswachtwoord.

en: Bad kerberos username.
nl: Foute kerberosgebruikersnaam.

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Baltic (ISO-8859-13)
nl: Baltisch (ISO-8859-13)

en: Base graphics directory "%s" not found.
nl: Basismap voor afbeeldingen van "%s" niet gevonden.

en: Belarus
nl: Wit rusland

en: Belgium
nl: België

en: Birthday
nl: Verjaardag

en: Block "%s" of application "%s" not found.
nl: Blok "%s" van toepassing "%s" niet gevonden.

en: Block Settings
nl: Blokinstellingen

en: Block Type
nl: Bloktype

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: Both
nl: Beiden

en: Bouvet Island
nl: Bouvet eiland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische Oceaan Territorium

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: CRL Distribution Points
nl: CRL Distributiepunten

en: Cache init was not completed.
nl: Cache init is niet afgerond.

en: Calendar
nl: Agenda

en: Calm
nl: Kalm

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Can't connect to IMAP server: %s
nl: Kan niet verbinden met IMAP server: %s

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Cancel Problem Report
nl: Probleemrapport afbreken

en: Cannot administer external session handlers.
nl: Kan geen externe sessie handlers beheren.

en: Cannot connect to IMAP server: %s
nl: Kan niet verbinden met IMAP server: %s

en: Cannot connect to the Kolab LDAP server. PHP does not support LDAP!
nl: Kan niet verbinden met de Kolab LDAP server. PHP ondersteunt geen LDAP!

en: Cannot copy file(s) - source and destination are the same.
nl: Kan geen bestand(en) kopiëren - bron en bestemming zijn dezelfde.

en: Cannot create this folder! The name has not yet been set.
nl: Kan deze map niet maken! De naam is nog niet ingesteld.

en: Cannot delete file "%s".
nl: Kan bestand "%s" niet verwijderen.

en: Cannot find a temporary directory.
nl: Kan geen tijdelijke directory vinden.

en: Cannot move file(s) - destination is within source.
nl: Kan geen bestand(en) verplaatsen - bestemming is binnen de bron.

en: Cannot open file "%s".
nl: Kan bestand "%s" niet openen.

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
nl: Kan niet doorgaan zonder 'targetFile' parameter.

en: Cannot remove directory "%s".
nl: Kan directory "%s" niet verwijderen.

en: Cannot remove, %d child exists. | Cannot remove, %d children exist.
nl[0]: Kan niet verwijderen; %d child bestaat.
nl[1]: Kan niet verwijderen; %d children bestaan.

en: Cannot remove, %d children exist.
nl: Kan niet verwijderen; %d children bestaan.

en: Cannot reorder, number of entries supplied for reorder does not match number stored.
nl: Kan niet opnieuw rangschikken, het aantal invoeren om opnieuw te rangschikken komt niet overeen met het opgeslagen aantal.

en: Cannot reset password automatically, contact your administrator.
nl: Kan wachtwoord niet automatisch resetten, neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Cannot route message to specified number.
nl: Kan bericht niet naar het opgegeven nummer versturen.

en: Cannot trigger shared folder %s.
nl: Kan gedeelde map %s niet triggeren.

en: Cannot write to file "%s"
nl: Kan niet schrijven naar bestand "%s"

en: Cape Verde
nl: Kaap Verde

en: Carrier
nl: Provider

en: Categories and Labels
nl: Categorieën en labels

en: Category
nl: Categorie

en: Cayman Islands
nl: Cayman eilanden

en: Cell Phone
nl: Tel.nr.mobiel

en: Celtic (ISO-8859-14)
nl: Keltisch (ISO-8859-14)

en: Central African Republic
nl: Centraal Afrikaanse Republiek

en: Central European (ISO-8859-2)
nl: Centraal Europees (ISO-8859-2)

en: Certificate Details
nl: Certificaatdetails

en: Certificate Owner
nl: Certificaateigenaar

en: Certificate Policies
nl: Certificaatbeleid

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Change
nl: Wijzigen

en: Change Your Password
nl: Verander uw wachtwoord

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
nl: Wijzig de naam, adres en ondertekening die men ziet bij het lezen en beantwoorden van uw e-mails.

en: Change your password
nl: Wijzig wachtwoord

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
nl: Het veranderen van uw wachtwoord wordt in de huidige configuratie nietondersteund. Neem contact op met de beheerder.

en: Character to split multiple addresses with
nl: Teken waarmee meerdere adressen worden scheiden

en: Check
nl: Controleer

en: Check for newer versions
nl: Controleer op nieuwere versies

en: Checking
nl: Controleren

en: Chile
nl: Chili

en: Chinese Simplified (GB2312)
nl: Chinees vereenvoudigd (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
nl: Chinees traditioneel (Big5)

en: Choose Application:
nl: Kies toepassing:

en: Choose a password
nl: Kies een wachtwoord

en: Choose a username
nl: Kies een gebruikersnaam

en: Choose how to display dates:
nl: Kies datumweergave:

en: Christmas Island
nl: Christmas eiland

en: Class definition of %s not found.
nl: Classdefinitie van %s niet gevonden.

en: Clear
nl: Helder

en: Clear Query
nl: Wis query

en: Clear out user: %s
nl: Wis gebruiker: %s

en: Clear user
nl: Wis gebruiker

en: Clear user data
nl: Wis gebruikersdata

en: Clearing Early
nl: Vroege opklaringen

en: Clearing Late
nl: Late opklaringen

en: Click to Continue
nl: Klik om verder te gaan

en: Client Anchor
nl: Client anker

en: Close Window
nl: Sluit scherm

en: Clouds
nl: Wolken

en: Clouds Early
nl: Wolken vroeg

en: Clouds Late
nl: Wolken laat

en: Cloudy
nl: Bewolkt

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocos (Keeling) eilanden

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Collapse Sidebar
nl: Zijmenu inklappen

en: Color Picker
nl: Kleurenkiezer

en: Colour selection
nl: Kleurselectie

en: Column titles
nl: Kolomtitels

en: Comics
nl: Strips

en: Command
nl: Opdracht

en: Command Shell
nl: Opdrachtshell

en: Comment
nl: Opmerking

en: Common Name
nl: Algemene naam

en: Comoros
nl: Comoren

en: Company
nl: Bedrijf

en: Condition
nl: Conditie

en: Conditions
nl: Condities

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configuration Differences
nl: Verschillen in configuratie

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
nl: Configuratie voor het synchroniseren met PDA's, Smartphones en Outlook.

en: Configuration is out of date.
nl: Configuratie dient bijgewerkt te worden.

en: Configure %s
nl: %s configureren

en: Confirm Password
nl: Bevestig wachtwoord

en: Confirm new email address
nl: Bevestig nieuw e-mailadres

en: Confirm new password:
nl: Nogmaals nieuw wachtwoord:

en: Congo
nl: Kongo

en: Congo, Republic of
nl: Kongo, Republiek van

en: Congo, The Democratic Republic of the
nl: Kongo, De Democratische Republiek van de

en: Connection failed.
nl: Verbinding mislukt.

en: Connection failed:
nl: Verbinding mislukt:

en: Connection refused to the public keyserver.
nl: Verbinding, met de openbare sleutelserver, is geweigerd.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
nl: Verbinding, met de openbare sleutelserver, is geweigerd. Reden: %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
nl: Verbinding met FTP server mislukt.

en: Connection to SSH2 server failed.
nl: Verbinding met de SSH2 server mislukt.

en: Contacts
nl: Contactpersonen

en: Content type of compressed file: %s
nl: Content type van gecomprimeerd bestand: %s

en: Contents of "%s"
nl: Inhoud van "%s"

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Cook Islands
nl: Cook eilanden

en: Copy failed: %s
nl: Kopiëren mislukt: %s

en: Cost ID
nl: Kosten ID

en: Cote d'Ivoire
nl: Ivoorkust

en: Could not PGP encrypt message:
nl: Kon PGP bericht niet coderen:

en: Could not PGP sign message:
nl: Kon PGP bericht niet ondertekenen:

en: Could not S/MIME encrypt message.
nl: Kon bericht niet S/MIME coderen.

en: Could not S/MIME sign message.
nl: Kon bericht niet S/MIME ondertekenen.

en: Could not add contact. %s
nl: Kon adres %s niet toevoegen.

en: Could not bind to LDAP server
nl: Kon geen verbinding met de LDAP server maken

en: Could not bind to LDAP server.
nl: Kon geen verbinding met de LDAP server maken.

en: Could not bind to MSAD server.
nl: Kon geen verbinding met de MSAD server maken.

en: Could not check balance. %s
nl: Kon tegoed %s niet controleren.

en: Could not connect to LDAP server.
nl: Kon niet verbinden met de LDAP server.

en: Could not connect to memcache servers.
nl: Kon niet verbinden met memcache servers.

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
nl: Kon niet verbinden met server "%s" met FTP: %s

en: Could not create distribution list. %s
nl: Kon geen distributielijst %s maken.

en: Could not decrypt PGP data:
nl: Kon PGP data niet decoderen:

en: Could not decrypt S/MIME data.
nl: Kon S/MIME data niet decoderen.

en: Could not delete contact. %s
nl: Kon adres %s niet verwijderen.

en: Could not delete distribution list. %s
nl: Kon distributielijst %s niet verwijderen.

en: Could not delete setup upgrade script "%s".
nl: Kon setup upgrade script "%s" niet verwijderen.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
nl: Kon het e-mailadres van de ontvanger niet bepalen.

en: Could not fetch complete address book.
nl: Kon complete adresboek niet ophalen.

en: Could not fetch complete distribution list.
nl: Kon complete distributielijst niet ophalen.

en: Could not fetch the complete list of distribution lists.
nl: Kon complete lijst van distributielijsten niet ophalen.

en: Could not load strategy "%s".
nl: Kon strategie "%s" niet laden.

en: Could not mkdir "%s".
nl: Kon directory "%s" niet aanmaken.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
nl: Kon de openbare sleutel niet verkrijgen van de sleutelserver.

en: Could not open "%s" for writing.
nl: Kon "%s" niet openen voor schrijven.

en: Could not open %s.
nl: Kon %s niet openen.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
nl: Kon onderhoudstakenmodule %s niet openen

en: Could not open directory "%s".
nl: Kon directory "%s" niet openen.

en: Could not reach the LDAP server
nl: Kon de LDAP server niet bereiken

en: Could not reach the LDAP server: %s
nl: Kon de LDAP server niet bereiken: %s

en: Could not read %s.
nl: Kon %s niet lezen.

en: Could not read response PDU
nl: Kon PDU antwoord niet lezen

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
nl: Kon het wachtwoord van de gewenste gebruiker niet resetten. Sommige of alle details zijn niet juist. Probeer opnieuw of neem contact op met de systeembeheerder, wanneer u verdere hulp nodig heeft.

en: Could not retrieve ACL
nl: Kon ACL niet ophalen

en: Could not retrieve address book. %s
nl: Kon adresboek %s niet ophalen.

en: Could not retrieve distribution list. %s
nl: Kon distributielijst %s niet ophalen.

en: Could not retrieve distribution lists. %s
nl: Kon distributielijsten %s niet ophalen.

en: Could not retrieve server's capabilities
nl: Kon serverbekwaamheden niet ophalen

en: Could not revert configuration.
nl: Kon configuratie niet terugzetten.

en: Could not rmdir "%s".
nl: Kon directory "%s" niet verwijderen.

en: Could not save %s configuration.
nl: Kon configuratie %s niet opslaan.

en: Could not save a backup configuation.
nl: Kon geen backupconfiguratie opslaan.

en: Could not save a backup configuation: %s
nl: Kon backupconfiguratie niet opslaan %s.

en: Could not save setup upgrade script to: "%s".
nl: Kon setup upgrade script niet opslaan als: "%s".

en: Could not save the backup configuration file %s.
nl: Kon backupconfiguratie %s niet opslaan.

en: Could not save the compiled template file "%s".
nl: Kon het gecompileerde sjabloonbestand "%s" niet opslaan.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
nl: Configuratie %s opslaan niet mogelijk. U kunt of een optie voor opslaan van de code op %s gebruiken, of de code handmatig naar %s kopiëren.

en: Could not search the LDAP server.
nl: Kon de LDAP-server niet doorzoeken.

en: Could not search the MSAD server.
nl: Kon de MSAD server niet doorzoeken.

en: Could not unlink "%s".
nl: Kon "%s" niet loskoppelen.

en: Could not update contact. %s
nl: Kon adres %s niet bijwerken.

en: Could not update distribution list. %s
nl: Kon distributielijst %s niet bijwerken.

en: Could not write configuration for "%s": %s
nl: Kon configuratie voor "%s" niet wegschrijven: %s

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
nl: Kon de Mozilla Sidebar niet vinden. Zorg ervoor dat de sidebar open is.

en: Couldn't give user "%s" the following rights for the folder "%s": %s
nl: Kon gebruiker "%s" de volgende rechten op de map "%s" niet geven: %s

en: Counted text
nl: Getelde tekst

en: Country
nl: Land

en: Country drop down list
nl: Landen drop down lijst

en: Create
nl: Maken

en: Create Folder
nl: Maak map

en: Create Folders
nl: Maak mappen

en: Create a new one
nl: Maak een nieuwe

en: Create sub folders
nl: Maak submappen

en: Creator Permissions
nl: Eigenaarrechten

en: Credit card number
nl: Creditcardnummer

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Croatia/Hrvatska
nl: Kroatië/Hrvatska

en: Current 4 Phases
nl: Huidige 4 fases

en: Current Alarms
nl: Huidige alarmen

en: Current Sessions
nl: Huidige sessies

en: Current Time
nl: Huidige tijd

en: Current Weather
nl: Huidig weer

en: Current condition:
nl: Huidige conditie:

en: Current user is not a standard Kolab user.
nl: Huidige gebruiker is geen standaard Kolab gebruiker.

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
nl: Aanpassen van taken tijdens aanmelding bij %s.

en: Cyrillic (KOI8-R)
nl: Cyrillisch (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
nl: Cyrillisch (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
nl: Cyrillisch/Ukrains (KOI8-U)

en: Czech Republic
nl: Tsjechische Republiek

en: DSN (see http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)
nl: DSN (zie http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Data value for %s is empty in Kolab XML object!
nl: Datawaarde voor %s is leeg in Kolab XML object!

en: DataTree Browser
nl: DataTree browser

en: Database lookup
nl: Zoeken in database

en: Date
nl: Datum

en: Date Received
nl: Datum Ontvangen

en: Date and time selection
nl: Datum en tijd selectie

en: Date selection
nl: Datum selectie

en: Date: %s; time: %s
nl: Datum: %s; tijd: %s

en: Day
nl: Dag

en: Default
nl: Standaard

en: Default Color
nl: Standaard kleur

en: Default Identity
nl: Standaard identiteit

en: Default Shell
nl: Standaard Console

en: Default folder of type %s does not exist!
nl: Standaardmap van type "%s" bestaat niet!

en: Definitions
nl: Definities

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete "%s"
nl: Verwijder "%s"

en: Delete All SyncML Data
nl: Alle SyncML data verwijderen

en: Delete Folders
nl: Verwijder mappen

en: Delete Group
nl: Groep verwijderen

en: Delete Permission
nl: Recht verwijderen

en: Delete and purge messages
nl: Verwijder en wis berichten

en: Delete messages
nl: Verwijder berichten

en: Delete permissions for "%s"
nl: Rechten van "%s" verwijderen

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
nl: Rechten en eventuele subrechten voor "%s" verwijderen?

en: Delete selected identity
nl: Geselecteerde identiteit verwijderen

en: Delete sub folders
nl: Verwijder submappen

en: Delete/purge
nl: Verwijderen/wissen

en: Deleted setup upgrade script "%s".
nl: Setup upgrade script "%s" verwijderd.

en: Deleted synchronization session for device "%s" and database "%s".
nl: Verwijderde synchronisatie sessie voor apparaat "%s" en database "%s".

en: Delivery time
nl: Aflevertijd

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Department
nl: Afdeling

en: Describe the Problem
nl: Beschrijf het probleem

en: Description
nl: Beschrijving

en: Details have been logged for the administrator.
nl: Details zijn gelogd voor de systeembeheerder.

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Device
nl: Apparaat

en: Dew Point
nl: Dauwpunt

en: Dew Point for last hour:
nl: Dauwpunt voor het afgelopen uur:

en: Dew point:
nl: Dauwpunt:

en: Dial %s
nl: %s kiezen

en: Directory %s is not writeable
nl: Directory %s is schrijfbeveiligd

en: Dismiss
nl: Opheffen

en: Display 24-hour times?
nl: 24-uurs tijdweergave?

en: Display Options
nl: Weergaveopties

en: Display detailed forecast
nl: Gedetailleerde voorspelling tonen

en: Display forecast (TAF)
nl: Weersvoorspelling tonen (TAF)

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Disposition Notification
nl: Voorbereidingsnotificatie

en: Do not delete
nl: Niet verwijderen

en: Do not directly access maintenance.php
nl: maintenance.php niet direct aanspreken

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
nl: Bevat de eerste rij de veldnamen? Zo ja, dit hokje aanvinken:

en: Domestic Address
nl: Thuisadres

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Don't have an account? Sign up.
nl: Geen account? Meld je aan

en: Download %s
nl: %s downloaden

en: Download generated configuration as PHP script.
nl: Download gegenereerde configuratie als PHP script.

en: Drizzle
nl: Zacht buitje

en: Drop down list
nl: Drop down lijst

en: Dynamic Mail
nl: Dynamische Mail

en: E characters
nl: E tekens

en: EU VAT identification
nl: EU BTW identificatie

en: East Timor
nl: Oost Timor

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit "%s"
nl: "%s" bewerken

en: Edit Block
nl: Blok bewerken

en: Edit Group
nl: Groep bewerken

en: Edit Permission
nl: Recht bewerken

en: Edit options for:
nl: Opties bewerken voor:

en: Edit permissions
nl: Rechten bewerken

en: Edit permissions for "%s"
nl: Rechten van "%s" bewerken

en: Education
nl: Onderwijs

en: Egypt
nl: Egypte

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Notification
nl: E-mailnotificatie

en: Email addresses must match.
nl: E-mailadressen moeten overeenkomen.

en: Email addresses to confirm not found.
nl: E-mailadressen om te bevestigen niet gevonden.

en: Email with confirmation
nl: E-mail met bevestiging

en: Email-to-SMS Gateway
nl: E-mail-naar-SMS gateway

en: Empty message.
nl: Leeg bericht.

en: Empty result
nl: Geen resultaat

en: Empty result.
nl: Geen resultaat.

en: End year
nl: Eindjaar

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
nl: Geef een beveiligingsvraag die u gevraagd wordt, wanneer het nodig is om uw wachtwoord te resetten, b.v. 'wat is de naam van uw huisdier?':

en: Enter the letters below:
nl: Voer onderstaande letters in:

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinee

en: Error
nl: Fout

en: Error connecting to LDAP server %s!
nl: Fout bij verbinden met LDAP server %s!

en: Error converting notes.
nl: Fout bij omzetten van notities

en: Error deleting from path %s; must be [app]/[path]
nl: Fout bij verwijderen vanuit pad %s; dient te zijn [app]/[pad]

en: Error deleting synchronization session:
nl: Fout bij verwijderen van synchronisatiesessie:

en: Error deleting synchronization sessions:
nl: Fout bij verwijderen van synchronisatiesessies:

en: Error searching for user with the ID "%s"!
nl: Fout bij zoeken naar gebruiker met ID "%s"!

en: Error searching for user with the email address "%s"!
nl: Fout bij zoeken naar gebruiker met e-mailadres "%s"!

en: Error searching for user with the uid "%s"!
nl: Fout bij zoeken naar gebruiker met de uid "%s"!

en: Error sending PDU
nl: Fout bij verzenden van PDU

en: Error setting LDAP protocol on server %s to v3!
nl: Fout bij instellen van LDAP protocol op server %s naar v3!

en: Error setting LDAP protocol on server %s to v3: %s
nl: Fout bij instellen van LDAP protocol op server %s naar v3: %s

en: Error updating password: %s
nl: Fout bij vernieuwen van wachtwoord: %s.

en: Error with email message.
nl: Fout met e-mailbericht.

en: Error writing "%s".
nl: Fout bij schrijven van "%s".

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Ethnic
nl: Etnisch

en: Europe
nl: Europa

en: European Union
nl: Europese Unie

en: Every 15 minutes
nl: Elke 15 minuten

en: Every 2 minutes
nl: Elke 2 minuten

en: Every 30 seconds
nl: Elke 30 seconden

en: Every 5 minutes
nl: Elke 5 minuten

en: Every Login
nl: Elke aanmelding

en: Every half hour
nl: Elk half uur

en: Every hour
nl: Elk uur

en: Every minute
nl: Elke minuut

en: Example values:
nl: Voorbeeldwaarden:

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Expiration Date
nl: Vervaldatum

en: Extra Large
nl: Extra groot

en: FTP upload of setup
nl: FTP upload van setup

en: Failed fetching IMAP message %s. Error was %s
nl: Ophalen van IMAP bericht %s mislukt. De fout was %s

en: Failed fetching body of IMAP message %s. Error was %s
nl: Ophalen van body van IMAP bericht %s mislukt. De fout was %s

en: Failed fetching headers of IMAP message %s. Error was %s
nl: Ophalen van headers van IMAP bericht %s. De fout was %s

en: Failed to connect to LDAP server.
nl: Verbinding met de LDAP server is mislukt.

en: Failed to connect to MSAD server.
nl: Verbinding met de MSAD server is mislukt.

en: Failed to connect to SMB server.
nl: Verbinding met de SMB server is mislukt.

en: Failed to copy from "%s".
nl: Kopiëren uit "%s" is mislukt.

en: Failed to copy to "%s".
nl: Kopiëren naar "%s" is mislukt.

en: Failed to create new SASL connection.
nl: Maken van nieuwe SASL verbinding is mislukt.

en: Failed to load Kolab Format driver %s
nl: Laden van Kolab Format stuurprogramma %s is mislukt

en: Failed to load Kolab IMAP driver %s
nl: Laden van Kolab IMAP stuurprogramma %s is mislukt

en: Failed to load Kolab XML driver %s
nl: Laden van Kolab XML stuurprogramma %s is mislukt

en: Failed to move to "%s".
nl: Verplaatsen naar "%s" is mislukt.

en: Failed to retrieve: %s
nl: Kan %s niet ophalen

en: Failure in changing password :
nl: Fout bij veranderen van wachtwoord :

en: Fair
nl: Mooi

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl: Falkland eilanden (Malvinas)

en: Faroe Islands
nl: Faroër eilanden

en: Fatal Error:
nl: Fatale fout:

en: February
nl: Februari

en: Feed Address
nl: Feed adres

en: Feels Like
nl: Voelt als

en: Feels like:
nl: Voelt als:

en: Few Showers
nl: Enkele buien

en: Few Snow Showers
nl: Enkele Sneeuwbuien

en: Field matrix
nl: Veldenmatrix

en: File Count: %d file | File Count: %d files
nl[0]: Aantal bestanden: %d bestand
nl[1]: Aantal bestanden: %d bestanden

en: File Manager
nl: Bestandbeheer

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File selection
nl: Bestand kiezen

en: File upload
nl: Bestandupload

en: File uploads not supported.
nl: Bestanduploads worden niet ondersteund.

en: First Half
nl: Eerste helft

en: First Quarter
nl: Eerste kwartaal

en: Fix ratio
nl: Verhouding herstellen

en: Flip
nl: Omkeren

en: Fog
nl: Mist

en: Fog Early
nl: Mist vroeg

en: Fog Late
nl: Mist laat

en: Foggy
nl: Mistig

en: Folder "%s" does not exist
nl: Map "%s" bestaat niet

en: Folder %s does not exist
nl: Map %s bestaat niet

en: Folder %s does not exist!
nl: Map %s bestaat niet!

en: Folder %s has type "%s" not "event"!
nl: Map %s heeft type "%s" niet "gebeurtenis"!

en: Food
nl: Voedsel

en: Forecast (TAF)
nl: Weersvoorspelling (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
nl: Vooruitzichtdagen (merk op dat het gegeven vooruitzicht dagen en nachten geeft; een groot aantal kan resulteren in een breed blok)

en: Forgot your password?
nl: Uw wachtwoord vergeten?

en: Forms
nl: Formulieren

en: Fortune type
nl: Fortunetype

en: Forwards
nl: Doorsturen

en: Found %s results when expecting only one!
nl: %s resultaten gevonden, maar verwachtte slechts één!

en: Fr
nl: Vr

en: France
nl: Frankrijk

en: France, Metropolitan
nl: Frankrijk, Hoofdstedelijk

en: Freezing Drizzle
nl: Koude motregen

en: French Guiana
nl: Frans Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans Polynesië

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke Territoria

en: From
nl: Van

en: From the
nl: Van de

en: Full Description
nl: Volledige beschrijving

en: Full Moon
nl: Volle maan

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Generate %s Configuration
nl: Genereer %s configuratie

en: Generated Code
nl: Gegenereerde code

en: Georgia
nl: Georgië

en: Germany
nl: Duitsland

en: Given Name
nl: Voornaam

en: Global Options
nl: Globale opties

en: Go
nl: Ga

en: Google Maps
nl: Google kaarten

en: Google Search
nl: Google zoeken

en: Google search is not enabled.
nl: Google zoeken is niet ingeschakeld.

en: Grayscale
nl: Grijsschaal

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greek (ISO-8859-7)
nl: Grieks (ISO-8859-7)

en: Greenland
nl: Groenland

en: Group Administration
nl: Groepsbeheer

en: Group names must be non-empty
nl: Groepnamen mogen niet leeg zijn

en: Group was not created: %s.
nl: Groep is niet aangemaakt: %s.

en: Group_ldap: Unable to add group "%s". This is what the server said:
nl: Group_ldap: Niet in staat groep "%s" toe te voegen. De server meldt:

en: Group_ldap: Unable to delete group "%s". This is what the server said: %s
nl: Group_ldap: Niet in staat groep "%s" te verwijderen. De server meldt: %s

en: Group_ldap: Unable to update group "%s". This is what the server said: %s
nl: Group_ldap: Niet in staat groep "%s" bij te werken. De server meldt: %s

en: Groups
nl: Groepen

en: Guest Permissions
nl: Gast rechten

en: Guestbook
nl: Gastenboek

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: HTML Version of Message
nl: HTML versie van bericht

en: HTTP Authentication not found.
nl: HTTP authenticatie niet gevonden.

en: Hash-Algorithm
nl: Hash-algorithme

en: Haze
nl: Nevel

en: Header
nl: Kop

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heard eiland en McDonald eilanden

en: Heard and McDonald Islands
nl: Heard en McDonald eilanden

en: Heavy Rain
nl: Zware regen

en: Heavy T-Storm
nl: Zware onweersbui

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
nl: Hebreeuws (ISO-8859-8-I)

en: Height
nl: Hoogte

en: Help _Topics
nl: _Help onderdelen

en: Hemisphere
nl: Halfrond

en: Here is the beginning of the file:
nl: Hier is het begin van het bestand:

en: Hide Results
nl: Verberg resultaten

en: High
nl: Hoog

en: Holy See (Vatican City State)
nl: Holy See (Vaticaanstad)

en: Home Address
nl: Adres (privé)

en: Home Phone
nl: Tel.nr. (privé)

en: Horde/Kolab: No object of type %s found in message %s
nl: Horde/Kolab: Geen object van type %s gevonden in bericht %s

en: Horde/Kolab: Unable to retrieve MIME ID for the part of type %s
nl: Horde/Kolab: Niet in staat het MIME ID, voor het gedeelte met type %s, op te halen

en: Horde_Kolab_Server_ldap needs a base_dn parameter!
nl: Horde_Kolab_Server_ldap vereist een base_dn parameter!

en: Horde_Kolab_Server_ldap needs a server parameter!
nl: Horde_Kolab_server_ldap vereist een serverparameter!

en: How many fields (columns) are there?
nl: Hoeveel velden (kolommen) zijn er?

en: How many seconds before we check for new articles?
nl: Hoeveel seconden voor we controleren op nieuwe artikelen?

en: Humidity
nl: Vochtigheid

en: Humidity:
nl: Vochtigheid:

en: Humorists
nl: Humoristen

en: Hungary
nl: Hongarije

en: I characters
nl: I tekens

en: IMAP error. Folder: %s. Error: %s
nl: IMAP fout. Map: %s. Fout: %s

en: IMAP error. Message: %s. Error: %s
nl: IMAP fout. Bericht: %s. Fout: %s

en: IMAP error. Server: %s. Error: %s
nl: IMAP fout. Server: %s. Fout: %s

en: IMAP mailbox creation failed: %s
nl: Maken van IMAP mailbox mislukt: %s

en: IMAP mailbox deletion failed: %s
nl: Verwijderen van IMAP mailbox mislukt: %s

en: IMAP mailbox quota creation failed: %s
nl: Maken van IMAP mailbox quota mislukt: %s

en: IP Address not available.
nl: IP adres niet beschikbaar.

en: IP Address not within allowed CIDR block.
nl: IP adres valt niet binnen het toegestane CIDR blok.

en: IP address
nl: IP Adres

en: IP lockdown violation.
nl: IP lockdown overtreding.

en: Iceland
nl: IJsland

en: Icons Only
nl: Alleen pictogrammen

en: Icons for %s
nl: Ikonen voor %s

en: Icons with text
nl: Pictogrammen met tekst

en: Identity's name:
nl: Identiteitsnaam:

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
nl: Wanneer het niet goed wordt weergegeven, %s om het in een nieuw scherm te openen.

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
nl: Wanneer u dit bericht ziet, maar geen afbeelding, dan kan de afbeelding die u wilt uploaden niet door uw browser worden weergegeven.

en: Image CAPTCHA
nl: Afbeelding CAPTCHA

en: Image upload
nl: Afbeeldingsupload

en: Import, Step %d
nl: Importeren, stap %d

en: Imported field: %s
nl: Geimporteerd veld: %s

en: Imported fields:
nl: Geimporteerde velden:

en: In the lists below select both, a field imported from the source file at the left, and the matching field available in your address book at the right. Then hit "Add pair" to mark them for the import. Once your are finished hit "Next".
nl: Selecteer uit onderstaande lijsten een geimporteerd veld uit het bronbestand aan de linkerkant en het overeenkomende veld beschikbaar in uw adresboek aan de rechterkant. Klik daarna op "Paar toevoegen" om deze te markeren voor import. Wanneer u hiermee klaar bent klik op "Volgende".

en: Incorrect action code given.
nl: Onjuiste bewerkingscode opgegeven.

en: Incorrect username and/or password.
nl: Onjuiste gebruikersnaam en/of wachtwoord.

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
nl: Onjuiste gebruikersnaam of alternatief adres. Probeer opnieuw of neem contact op met de systeembeheerder, wanneer u verdere hulp nodig heeft.

en: Individual Users
nl: Individuele gebruikers

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Information
nl: Informatie

en: Information no longer available.
nl: Informatie niet meer beschikbaar

en: Inherited Members
nl: Overgeërfde leden

en: Inline Notification
nl: Inline notificatie

en: Insert
nl: Invoegen

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
nl: Een e-mailadres invoegen, waar u het nieuwe wachtwoord kan ontvangen:

en: Insert messages
nl: Berichten invoegen

en: Insert the required answer to the security question:
nl: Het gewenste antwoord voor de beveiligingsvraag invoegen:

en: Insertion of images from Photo Galleries in text
nl: Invoegen van afbeeldingen uit fotoalbums in tekst

en: Insufficient credit to send to the distribution list.
nl: Onvoldoende krediet om naar de distributielijst te zenden.

en: Insufficient credit.
nl: Onvoldoende krediet

en: Integer list
nl: Integer lijst

en: Internal Error: An attribute must ALWAYS match itself: %s
nl: Interne fout: Een attribuut dient ALTIJD met zich zelf overeen te komen: %s

en: Internal LDAP error.  Details have been logged for the administrator.
nl: Interne LDAP fout. Details zijn gelogd voor de systeembeheerder.

en: Internal database error.  Details have been logged for the administrator.
nl: Interne database fout. Details zijn gelogd voor de systeembeheerder.

en: International Address
nl: Internationaal adres

en: Invalid Kolab object type "%s".
nl: Ongeldig Kolab object type "%s".

en: Invalid UDH. (User Data Header).
nl: Ongeldige UDH. (User Data Header).

en: Invalid VAT identification number format.
nl: Ongeldig BTW identificatie nummerformaat.

en: Invalid ZIP data
nl: Ongeldige ZIP data

en: Invalid application.
nl: Ongeldige toepassing.

en: Invalid basedn configured
nl: Ongeldige basedn ingesteld

en: Invalid batch ID.
nl: Ongeldig batch ID.

en: Invalid character in e-mail address: %s.
nl: Ongeldig teken in e-mailadres: %s.

en: Invalid data submitted.
nl: Ongeldige data opgegeven.

en: Invalid destination address.
nl: Ongeldig bestemmingadres.

en: Invalid file format
nl: Ongeldig tijdformaat

en: Invalid group ID passed (bad DN syntax)
nl: Ongeldig groep ID gepasseerd (slechte DN syntax)

en: Invalid license key.
nl: Ongeldige licentiesleutel.

en: Invalid location provided.
nl: Ongeldige locatie opgegeven.

en: Invalid msg_type.
nl: Ongeldig msg_type.

en: Invalid or missing api_id.
nl: Ongeldig of ontbrekend api_id.

en: Invalid or missing parameters.
nl: Ongeldige of ontbrekende parameters.

en: Invalid parent permission.
nl: Ongeldig parent recht.

en: Invalid partner id.
nl: Ongeldig partner id.

en: Invalid product code.
nl: Ongeldige productcode.

en: Invalid protocol.
nl: Ongeldig protocol.

en: Invalid recipient: "%s"
nl: Ongeldige ontvanger: "%s"

en: Invalid response from server.
nl: Ongeldig antwoord van server.

en: Invalid source address.
nl: Ongeldig bronadres.

en: Invalid unicode data.
nl: Ongeldige unicode data.

en: Inventory
nl: Inventaris

en: Invert selection
nl: Selectie omkeren

en: Iran, Islamic Republic of
nl: Iran, Islamitische Republiek van

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Isle of Man
nl: Eiland Man

en: Isolated T-Storms
nl: Geisoleerde onweersbuien

en: Israel
nl: Israël

en: Issuer
nl: Uitgever

en: Italy
nl: Italië

en: January
nl: Januari

en: Japanese (ISO-2022-JP)
nl: Japans (ISO-2022-JP)

en: Jordan
nl: Jordanië

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Keep original?
nl: Origineel behouden?

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kerberos server rejected authentication.
nl: Kerberos server weigerde authenticatie.

en: Key Creation
nl: Sleutel maken

en: Key Fingerprint
nl: Sleutelvingerafdruk

en: Key ID
nl: Sleutel ID

en: Key Length
nl: Sleutellengte

en: Key Type
nl: Sleuteltype

en: Key Usage
nl: Sleutelgebruik

en: Key already exists on the public keyserver.
nl: De sleutel bestaat al op de openbare sleutelserver.

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Kids
nl: Kinderen

en: Kolab XML: Missing function %s!
nl: Kolab XML: Ontbrekende functie %s!

en: Kolab cache: Object uid %s does not exist in the cache!
nl: Kolab cache: Object uid %s bestaat niet in de cache!

en: Korea, Democratic People's Republic of
nl: Korea, Democratische Volksrepubliek van

en: Korea, Republic of
nl: Korea, Republiek van

en: Korean (EUC-KR)
nl: Koreaans (EUC-KR)

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kyrgiesië

en: LDAP Error searching for DN %s: %s!
nl: LDAP fout bij zoeken naar DN %s: %s!

en: LDAP Error: Empty result for: %s.
nl: LDAP fout: Leeg resultaat voor: %s.

en: LDAP Error: Failed to search using filter %s. Error was: %s
nl: LDAP fout: Zoeken d.m.v. filter %s mislukt. De fout was: %s

en: LDAP Error: No such dn: %s: %s
nl: LDAP fout: Geen dergelijke DN: %s: %s

en: LDAP Error: No such object: %s: %s
nl: LDAP fout: Geen dergelijk object: %s: %s

en: Language
nl: Taal

en: Lao People's Democratic Republic
nl: Democratische Volksrepubliek Lao

en: Large
nl: Groot

en: Last Half
nl: Laatste helft

en: Last Password Change
nl: Laatste wijziging wachtwoord

en: Last Quarter
nl: Laatste kwartier

en: Last Updated:
nl: Laatst bijgewerkt:

en: Last login: %s
nl: Laatste aanmelding: %s

en: Last login: %s from %s
nl: Laatste aanmelding: %s van %s

en: Last login: Never
nl: Laatste aanmelding: Nooit

en: Latvia
nl: Letland

en: Law
nl: Rechten

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Left header
nl: Linkse kop

en: Left values
nl: Linkse waarden

en: Libyan Arab Jamahiriya
nl: Libische Arabische Jamahiriya

en: Light Drizzle
nl: Zacht buitje

en: Light Rain
nl: Lichte regen

en: Light Rain Early
nl: Lichte regen vroeg

en: Light Rain Late
nl: Lichte regen

en: Light Rain Shower
nl: Lichte regenbui

en: Light Rain with Thunder
nl: Lichte regen met onweer

en: Light Snow
nl: Lichte sneeuw

en: Light Snow Early
nl: Lichte sneeuw vroeg

en: Light Snow Late
nl: Lichte sneeuw laat

en: Light Snow Shower
nl: Lichte sneeuwbui

en: Link access key
nl: Link sneltoets

en: Link style
nl: Link stijl

en: Link target
nl: Link doel

en: Link text
nl: Link tekst

en: Link the email address to the compose page when displaying?
nl: Link het e-mailadres aan de nieuw bericht pagina tijdens weergave?

en: Link title attribute
nl: Link titel attribuut

en: List
nl: Groepen

en: List - user can see the folder
nl: Lijst - gebruiker kan de map zien

en: List Databases
nl: Databaselijst

en: List Tables
nl: Tabellijst

en: List-Archive
nl: Lijst-Archief

en: List-Help
nl: Lijst-Help

en: List-Id
nl: Lijst-Id

en: List-Owner
nl: Lijst-Eigenaar

en: List-Post
nl: Lijst-Post

en: List-Subscribe
nl: Lijst-Inschrijven

en: List-Unsubscribe
nl: Lijst-Uitschrijven

en: Listing alarms failed: %s
nl: Weergeven van alarmen mislukt: %s

en: Listing sessions failed: %s
nl: Weergeven van sessies mislukt: %s

en: Listing users is disabled.
nl: Weergeven van gebruikerslijst is uitgeschakeld.

en: Literature
nl: Literatuur

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Loading...
nl: Laden...

en: Local time:
nl: Lokale tijd:

en: Locale and Time
nl: Landinstelling en tijd

en: Location
nl: Locatie

en: Log in
nl: Aanmelden

en: Log out
nl: Afmelden

en: Login
nl: Aanmelden

en: Login Tasks
nl: Aanmeldtaken

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
nl: Aanmelding mislukt omdat uw gebruikersnaam of wachtwoord onjuist is ingevoerd.

en: Login failed.
nl: Aanmelding mislukt.

en: Logout
nl: Afmelden

en: Long text
nl: Lange tekst

en: Love
nl: Liefde

en: Low
nl: Laag

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: MS-TNEF Attachment contained no data.
nl: MS-TNEF bijlage bevatte geen data.

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
nl: Macedonië, De vroegere Joegoslavische Republiek van

en: Magic
nl: Magie

en: Mail
nl: E-mail

en: Mail Admin
nl: Mailbeheerder

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Maladiven

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
nl: Beheer uw lijst met categorieën en de corresponderende kleuren, waarmee onderdelen worden gelabeld

en: MapQuest map
nl: MapQuestkaart

en: March
nl: Maart

en: Mark (Other)
nl: Markeren (Anders)

en: Mark (Seen)
nl: Markeren (Gezien)

en: Mark with Seen/Unseen flags
nl: Markeer met Gezien/Niet Gezien vlaggen

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
nl: Markeer met andere vlaggen (b.v. Belangrijk/Beantwoord)

en: Marshall Islands
nl: Marchall eilanden

en: Matching fields:
nl: Overeenkomende velden:

en: Mauritania
nl: Mauretanië

en: Max allowed credit.
nl: Maximaal toegestaan krediet.

en: Max message parts exceeded.
nl: Maximum berichtonderdelen overschreden.

en: Max temp last 24 hours:
nl: Maximum temperatuur van de afgelopen 24 uur:

en: Max temp last 6 hours:
nl: Maximum temperatuur van de afgelopen 6 uur:

en: Maximum Number of Portal Blocks
nl: Maximum aantal Portaalblokken.

en: Maximum file size in bytes
nl: Maximale bestandsgrootte in bytes

en: Maximum length
nl: Maximale lengte

en: May
nl: Mei

en: Medicine
nl: Geneeskunde

en: Medium
nl: Middel

en: Members
nl: Leden

en: Memcache session tracking not enabled.
nl: Memcache sessietracking is niet ingeschakeld.

en: Message
nl: Bericht

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
nl: Bericht met succes geverifieerd, maar het certificaat van de ondergetekende kon niet worden geverifieerd.

en: Message expired.
nl: Bericht verlopen.

en: Message type
nl: Berichttype

en: Metar Weather
nl: Metar Weer

en: Metar block not available.
nl: METAR blok is niet beschikbaar.

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
nl: METAR blok is niet beschikbaar. Details zijn gelogd voor de systeembeheerder.

en: MetarDB is not connected.
nl: MetarDB is niet verbonden.

en: Method
nl: Methode

en: Method "%s" is not defined
nl: Methode "%s" is niet gedefinieerd

en: Method not defined. Called method: %s
nl: Methode niet gedefinieerd. Gebruikte methode: %s

en: Metric
nl: Metrisch

en: Micronesia, Federated States of
nl: Micronesië, Federale Staten van

en: Mime Type
nl: Mime type

en: Min temp last 24 hours:
nl: Minimum temperatuur van de afgelopen 24 uur:

en: Min temp last 6 hours:
nl: Minimum temperatuur van de afgelopen 6 uur:

en: Minimum password age has not yet expired
nl: Minimum geldigheidsduur van wachtwoord nog niet verlopen

en: Miscellaneous
nl: Allerhande

en: Missing configuration. You must generate it before using this application.
nl: Ontbrekende configuratie. U dient deze te genereren, voordat u deze toepassing kunt gebruiken.

en: Missing message ID.
nl: Ontbrekend bericht ID.

en: Missing session ID.
nl: Ontbrekend sessie ID.

en: Mo
nl: Ma

en: Mobile Mail
nl: Mobiele e-mail

en: Mobile phone number
nl: Mobiele telefoonnummer

en: Moderate
nl: Gemiddeld

en: Modified Date
nl: Wijzigingsdatum

en: Moldova, Republic of
nl: Moldavië, Republiek van

en: Monday
nl: Maandag

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Month and year
nl: Maand en jaar

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Moon Phases
nl: Maanfasen

en: More fields found in line %d than the expected %d.
nl: Meer velden gevonden in regel %d dan de verwachte %d.

en: Morocco
nl: Marokko

en: Mostly Clear
nl: Voornamelijk onbewolkt

en: Mostly Cloudy
nl: Voornamelijk bewolkt

en: Mostly Cloudy and Windy
nl: Voornamelijk bewolkt en winderig

en: Mostly Sunny
nl: Voornamelijk zonnig

en: Move Down
nl: Naar beneden

en: Move Left
nl: Naar links

en: Move Right
nl: Naar rechts

en: Move Up
nl: Naar boven

en: Move down
nl: Naar beneden

en: Move up
nl: Naar boven

en: Multi-level drop down lists
nl: Multi-level drop down lijsten

en: Multiple selection
nl: Meervoudige selectie

en: Must supply a valid lock ID.
nl: Een geldig lock ID moet opgegeven worden.

en: My Account
nl: Mijn account

en: My Account Information
nl: Uw Accountinformatie

en: My Portal
nl: Mijn portaal

en: My Portal Layout
nl: Mijn portaallayout

en: Myanmar
nl: Birma

en: NO, I Do NOT Agree
nl: Nee, ik accepteer de voorwaarden NIET

en: Name
nl: Naam

en: Namibia
nl: Namibië

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlands Antillen

en: Netscape Base URL
nl: Netscape Basis URL

en: Netscape CA Revocation URL
nl: Netscape CA intrekking URL

en: Netscape CA policy URL
nl: Netscape CA beleid URL

en: Netscape Renewal URL
nl: Netscape vernieuwing URL

en: Netscape Revocation URL
nl: Netscape intrekking URL

en: Netscape SSL server name
nl: Netscape SSL servernaam

en: Netscape certificate comment
nl: Netscape certificaatcommentaar

en: Netscape certificate type
nl: Netscape certificaattype

en: Network Tools
nl: Netwerk tools

en: Never
nl: Nooit

en: New Caledonia
nl: Nieuw Caledonië

en: New Category
nl: Nieuwe categorie

en: New Message to %s
nl: Nieuw bericht aan %s

en: New Moon
nl: Nieuwe maan

en: New Username (optional)
nl: Nieuwe gebruikersnaam (optioneel)

en: New Zealand
nl: Nieuw Zeeland

en: New password
nl: Nieuw Wachtwoord

en: New password will expire on %s.
nl: Nieuw wachtwoord zal verlopen op %s.

en: New password:
nl: Nieuw wachtwoord:

en: New passwords don't match.
nl: Wachtwoorden moeten overeenkomen.

en: News
nl: Nieuws

en: Next
nl: Volgende

en: Next 4 Phases
nl: Volgende 4 fases

en: Next options
nl: Volgende opties

en: Next>
nl: Volgende>

en: Night
nl: Nacht

en: No
nl: Nee

en: No Sound
nl: Geen geluid

en: No available configuration data to show differences for.
nl: Geen beschikbare configuratiedata om verschillen te laten zien.

en: No available strategy for making ISO images.
nl: Geen beschikbare strategie voor het maken van ISO images.

en: No batch template.
nl: Geen batchsjabloon.

en: No block exists at the requested position
nl: Er bestaat geen blok op de gevraagde positie

en: No change.
nl: Geen wijzigingen.

en: No children can be added to this permission.
nl: Aan dit recht kunnen geen child rechten worden toegevoegd.

en: No configuration information specified for %s.
nl: Geen configuratieinformatie opgegeven voor %s.

en: No configuration information specified for FTP VFS.
nl: Geen configuratieinformatie opgegeven voor FTP VFS.

en: No configuration information specified for SQL VFS.
nl: Geen configuratieinformatie opgegeven voor SQL VFS.

en: No configuration information specified for SQL-File VFS.
nl: Geen configuratieinformatie opgegeven voor SQL-bestand VFS.

en: No configuration information specified for SSH2 VFS.
nl: Geen configuratieinformatie opgegeven voor SSH2 VFS.

en: No credit left.
nl: Geen krediet meer.

en: No destination supplied.
nl: Geen bestemming opgegeven.

en: No file uploaded
nl: Geen bestand uploaded

en: No icons found.
nl: Geen ikonen gevonden

en: No location is set.
nl: Er is geen locatie ingesteld.

en: No location provided.
nl: Geen locatie opgegeven.

en: No lock driver configured!
nl: Geen lock driver gedefinieerd!

en: No message corresponds to object %s
nl: Geen bericht correspondeert met object %s

en: No message supplied.
nl: Geen bericht geleverd.

en: No name specified.
nl: Geen naam opgegeven.

en: No number specified.
nl: Geen getal opgegeven.

en: No offensive fortunes
nl: Geen beledigende fortunes

en: No or unreadable content in Kolab XML object
nl: Geen of onleesbare inhoud in Kolab XML object

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
nl: Geen pad naar de OpenSSL binary opgegeven. De OpenSSL binary is nodig om te kunnen werken met PKCS 12 data.

en: No pending signups.
nl: Geen hangende inschrijvingen.

en: No quota set.
nl: Geen quota ingesteld.

en: No recurrence
nl: Geen herhaling

en: No separator specified.
nl: Geen scheidingsteken opgegeven

en: No stable version exists yet.
nl: Er bestaat nog geen stabiele versie.

en: No such file
nl: Bestand bestaat niet

en: No such object %s!
nl: Geen dergelijk object %s!

en: No such user.
nl: Geen dergelijke gebruiker.

en: No temporary directory available for cache.
nl: Geen tijdelijk directory beschikbaar voor cache.

en: No username and/or password sent.
nl: Geen gebruikersnaam en/of wachtwoord verzonden.

en: No valid XML data returned
nl: Geen geldige XML data teruggestuurd

en: No values
nl: Geen waarden

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
nl: Geen versie gevonden in originele configuratie. Hergenereer configuratie.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
nl: Geen versie gevonden in uw configuratie. Hergenereer configuratie.

en: None
nl: Geen

en: Nordic (ISO-8859-10)
nl: Noord Europees (ISO-8859-10)

en: Norfolk Island
nl: Norfolk eiland

en: Northern Hemisphere
nl: Noordelijk halfrond

en: Northern Mariana Islands
nl: Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Not After
nl: Niet na

en: Not Before
nl: Niet voor

en: Not a directory
nl: Geen directory

en: Not implemented!
nl: Niet geimplementeerd!

en: Not implemented.
nl: Niet geimplementeerd.

en: Not supported.
nl: Niet ondersteund.

en: Notes
nl: Notities

en: Nothing to browse, go back.
nl: Niets te bladeren, ga terug.

en: Number
nl: Getal

en: Number of articles to display
nl: Aantal artikelen om weer te geven

en: Number of characters
nl: Aantal karakters

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Number of rows
nl: Aantal rijen

en: Numbers not specified for updating in distribution list.
nl: Getallen niet opgegeven voor bijwerken in een distributielijst.

en: O characters
nl: O tekens

en: Object Creator
nl: Objecteigenaar

en: Object not found.
nl: Object niet gevonden.

en: Object type %s not allowed for folder type %s!
nl: Object type %s niet toegestaan voor map type %s!

en: Octal
nl: Octaal

en: October
nl: Oktober

en: Offense filter
nl: Beledigingfilter

en: Office
nl: Kantoor

en: Old and new passwords must be different.
nl: Oud en nieuw wachtwoord moeten verschillend zijn.

en: Old object %s does not exist.
nl: Oud object %s bestaat niet.

en: Old object %s does not map to a uid.
nl: Aan oud object %s is geen uid gekoppeld.

en: Old password
nl: Oud Wachtwoord

en: Old password is not correct.
nl: Het oude wachtwoord is onjuist

en: Old password:
nl: Oud wachtwoord:

en: Onclick event
nl: Onclick gebeurtenis

en: Only IMAP servers support shared folders.
nl: Alleen IMAP servers ondersteunen gedeelde mappen.

en: Only offensive fortunes
nl: Alleen beledigende fortunes

en: Only one email address allowed.
nl: Slecht één e-mailadres toegestaan.

en: Only one email address is allowed.
nl: Slecht één e-mailadres is toegestaan.

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
nl: Alleen de eigenaar of een systeembeheerder mag de eigenaarrechten van een share wijzigen

en: Open in a new window
nl: Open in een nieuw scherm

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
nl: OpenSSL fout: kon geen data uit het ondertekende S/MIME onderdeel halen.

en: Operating System
nl: Besturingssyteem

en: Options
nl: Opties

en: Options for %s
nl: Opties voor %s

en: Organisation
nl: Organistatie

en: Organisational Unit
nl: Organisatie eenheid

en: Organizing
nl: Organiseren

en: Other
nl: Andere

en: Other Information
nl: Andere informatie

en: Other characters
nl: Andere tekens

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner of folder %s cannot be determined.
nl: Eigenaar van map %s kan niet worden bepaald.

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: PAM authentication is not available.
nl: PAM authenticatie is niet beschikbaar.

en: PGP Digital Signature
nl: Digitale PGP handtekening

en: PGP Encrypted Data
nl: Gecodeerde PGP data

en: PGP Key
nl: PGP sleutel

en: PGP Public Key
nl: Openbare PGP sleutel

en: PGP Signed/Encrypted Data
nl: Ondertekende/gecodeerde PGP data

en: PHP Code
nl: PHP code

en: PHP Shell
nl: PHP shell

en: PHP does not support imap_myrights.
nl: PHP ondersteunt geen imap_myrights.

en: PM Clouds
nl: Wolken na 12.00 uur

en: PM Dizzle
nl: Zacht buitje na 12.00 uur

en: PM Fog
nl: Mist na 12.00 uur

en: PM Light Rain
nl: Lichte regen na 12.00 uur

en: PM Light Snow
nl: Lichte sneeuw na 12.00 uur

en: PM Rain
nl: Regen na 12 uur

en: PM Showers
nl: Buien na 12.00 uur

en: PM Snow
nl: Na 12 uur sneeuw

en: PM Snow Showers
nl: Na 12 uur sneeuwbuien

en: PM Sun
nl: Na 12 uur zon

en: PM T-Showers
nl: Onweersbuien na 12.00 uur

en: PM T-Storms
nl: Onweersbuien na 12.00 uur

en: POSIX extension is missing
nl: POSIX extensie mist

en: P_HP Shell
nl: PHP _Shell

en: Palestinian Territory, Occupied
nl: Palestijns Territorium, Bezet

en: Papua New Guinea
nl: Papua Nieuw Guinea

en: Parcel Address
nl: Pakketpostadres

en: Partly Cloudy
nl: Gedeeltelijk bewolkt

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password changed successfully.
nl: Wachwoord is gewijzigd.

en: Password changed!
nl: Wachtwoord veranderd!

en: Password incorrect
nl: Wachtwoord onjuist

en: Password module is not properly configured
nl: Password is niet juist geconfigureerd

en: Password required for RADIUS authentication.
nl: Wachtwoord is vereist voor RADIUS authenticatie.

en: Password with confirmation
nl: Wachtwoord met bevestiging

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Passwords must match.
nl: Wachtwoorden moeten overeenkomen.

en: Paste
nl: Plakken

en: Path to the GnuPG binary
nl: Pad naar de GnuPG bibliotheek

en: Pending Signups:
nl: Hangende inschrijvingen:

en: People
nl: Mensen

en: Perform Maintenance Operations
nl: Onderhoudswerkzaamheden uitvoeren

en: Perform maintenance operations on login?
nl: Onderhoudswerkzaamheden uitvoeren bij aanmelding?

en: Permission
nl: Recht

en: Permission "%s" not deleted.
nl: Recht "%s" niet verwijderd.

en: Permission Denied
nl: Toegang geweigerd

en: Permissions
nl: Rechten

en: Permissions Administration
nl: Rechtenbeheer

en: Personal Information
nl: Persoonlijke informatie

en: Pets
nl: Huisdieren

en: Philippines
nl: Philippijnen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Photo
nl: Foto

en: Photos
nl: Foto's

en: Pitcairn Island
nl: Pitcairn eiland

en: Plaintext Version of Message
nl: Platte-tekstversie van bericht

en: Please choose a sound.
nl: Kies een geluid, a.u.b.

en: Please enter a month and a year.
nl: Geef een maand en een jaar, a.u.b.

en: Please enter a name for the new category:
nl: Een naam voor de nieuwe categorie invoeren, a.u.b.:

en: Please enter a valid IP address.
nl: Geef een geldig IP adres, a.u.b.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
nl: Geef een geldige datum a.u.b., controleer het aantal dagen in de maand.

en: Please enter a valid time.
nl: Geef een geldige tijd, a.u.b.

en: Please provide a summary of the problem.
nl: Geef een samenvatting van het probleem, a.u.b.

en: Please provide your username and password
nl: Geef uw gebruikersnaam en wachtwoord, a.u.b.

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
nl: Lees de volgende tekst, a.u.b. U dient de voorwaarden te accepteren om het systeem te gebruiken.

en: Please type the new category name:
nl: Geef de nieuwe categorienaam, a.u.b.:

en: Poland
nl: Polen

en: Politics
nl: Politiek

en: Polls
nl: Peilingen

en: Popup Notification
nl: Popup notificatie

en: Port
nl: Poort

en: Post
nl: Versturen

en: Post to this folder (not enforced by IMAP)
nl: Stuur naar deze map (niet afgedwongen door IMAP)

en: Postal Address
nl: Postadres

en: Precipitation for last %d hour:  | Precipitation for last %d hours:
nl[0]: Neerslag van het afgelopen %d uur:
nl[1]: Neerslag van de afgelopen %d uren:

en: Precipitation<br />chance
nl: Neerslag<br />kans

en: Preference storage directory is not available.
nl: Voorkeursinstelling opslagdirectory is niet beschikbaar.

en: Preferences
nl: Voorkeursinstellingen

en: Preferred Address
nl: Voorkeursadres

en: Prefs_ldap: Required LDAP extension not found.
nl: Prefs_ldap: vereiste LDAP extentie niet gevonden.

en: Pressure
nl: Luchtdruk

en: Pressure at sea level:
nl: Luchtdruk op zeeniveau:

en: Pressure:
nl: Luchtdruk:

en: Preview
nl: Beoordelen

en: Previous options
nl: Vorige opties

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: Problem
nl: Probleem

en: Problem Description
nl: Probleembeschrijving

en: Problem?
nl: Probleem?

en: Prompt text
nl: Prompt tekst

en: Protect address from spammers?
nl: Bescherm adres tegen spammers?

en: Public Key
nl: Openbare sleutel

en: Public Key Algorithm
nl: Openbare sleutel algorithme

en: Public Key Info
nl: Openbare sleutel Info

en: Public/Private keypair not generated successfully.
nl: Openbaar/privé sleutelpaar niet gegenereerd.

en: Purge
nl: Wissen

en: Purge messages
nl: Wis berichten

en: Qatar
nl: Quatar

en: RSA Public Key (%d bit)
nl: RSA openbare sleutel (%d bit)

en: Radio selection
nl: Keuzerondje selectie

en: Rain
nl: Regen

en: Rain Early
nl: Vroeg regen

en: Rain Late
nl: Laat regen

en: Rain Shower
nl: Regenbui

en: Rain and Snow
nl: Regen en sneeuw

en: Rain to Snow
nl: Regen overgaand in sneeuw

en: Ratio
nl: Verhouding

en: Read
nl: Lezen

en: Read messages
nl: Lees berichten

en: Really delete "%s"? This operation cannot be undone.
nl: "%s" echt verwijderen? Deze bewerking kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Really delete this block?
nl: Echt dit blok verwijderen?

en: Really remove user data for user "%s"? This operation cannot be undone.
nl: Gebruikersdata van gebruiker "%s" echt verwijderen? Deze bewerking kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
nl: Ververs dynamische menu onderdelen:

en: Refresh Portal View:
nl: Portalweergave verversen:

en: Refresh rate:
nl: Verversingsfrequentie:

en: Relationship browser
nl: Betrekkingen browser

en: Remarks
nl: Opmerkingen

en: Remote Host:
nl: Host op afstand:

en: Remote Servers
nl: Servers op afstand

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
nl: URL op afstand (http://www.example.com/horde):

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove pair
nl: Paar verwijderen

en: Remove saved script from server's temporary directory.
nl: Verwijder het opgeslagen script uit de tijdelijke directory op de server.

en: Remove user
nl: Gebruiker verwijderen

en: Remove user: %s
nl: Verwijder gebruiker: %s

en: Reply-To
nl: Antwoorden aan

en: Request couldn't be answered. Returned errorcode:
nl: Verzoek kon niet worden beantwoord. Geretourneerde foutcode:

en: Requested service could not be found.
nl: Gevraagde service kon niet worden gevonden.

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
nl: Vereiste "%s" niet opgegeven in %s configuratie.

en: Required "%s" not specified in VFS configuration.
nl: Vereiste "%s" niet opgegeven in VFS configuratie.

en: Required "%s" not specified in configuration.
nl: Vereiste "%s" niet opgegeven in configuratie.

en: Required Field
nl: Vereist veld

en: Required secret is invalid - potentially malicious request.
nl: Vereiste beveiligingssleutel is ongeldig - mogelijk kwaadwillig verzoek.

en: Reset
nl: Herstellen

en: Reset Password
nl: Reset wachtwoord

en: Reset Your Password
nl: Reset uw wachtwoord

en: Restore Last Query
nl: Laatste query herstellen

en: Results
nl: Resultaten

en: Results for %s
nl: Resultaten voor %s

en: Retrieving DN failed. Error was: %s
nl: Ophalen van DN mislukt. De fout was: %s

en: Retrieving attributes failed. Error was: %s
nl: Ophalen van attributen mislukt. De fout was: %s

en: Return to Options
nl: Terug naar opties

en: Returned error message:
nl: Teruggegeven foutbericht:

en: Retype new password
nl: Type wachtwoord opnieuw

en: Reunion Island
nl: Reunion eiland

en: Revert Configuration
nl: Configuratie terugzetten

en: Revocation key not generated successfully.
nl: Herroepping sleutel niet gegenereerd.

en: Rich Text Editor Options
nl: Rich Text Editor opties

en: Riddles
nl: Raadsels

en: Right click context menu
nl: Rechtsklikken contextmenu

en: Right header
nl: Rechtse kop

en: Right values
nl: Rechtse waarden

en: Role
nl: Rol

en: Romania
nl: Roemenië

en: Rotate 180
nl: 180 draaien

en: Rotate Left
nl: Naar links draaien

en: Rotate Right
nl: Naar rechts draaien

en: Run
nl: Starten

en: Russian Federation
nl: Russische Federatie

en: S/MIME Cryptographic Signature
nl: Cryptografische S/MIME handtekening

en: S/MIME Encrypted Message
nl: S/MIME gecodeerd bericht

en: S/MIME Key
nl: S/MIME sleutel

en: SASL authentication is not available.
nl: SASL authenticatie is niet beschikbaar.

en: SMPP Gateway
nl: SMPP gateway

en: SQL Shell
nl: SQL shell

en: SQL statement for value lookups
nl: SQL statement voor opzoeken waarden

en: SUCCESS
nl: SUCCES

en: S_QL Shell
nl: S_QL shell

en: Sa
nl: Za

en: Saint Helena
nl: St Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nl: St Kitts en Nevis

en: Saint Lucia
nl: St Lucia

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: St Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: St Vincent en de Grenadines

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tome en Principe

en: Satellite Provider
nl: Satellietprovider

en: Saudi Arabia
nl: Saudi Arabië

en: Save
nl: Opslaan

en: Save "%s"
nl: "%s" opslaan

en: Save Options
nl: Opties opslaan

en: Save and Finish
nl: Opslaan en afsluiten

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
nl: Gegenereerde configuratie als PHP script opgeslagen in de tijdelijke directory van uw server.

en: Saved %s configuration.
nl: %s configuratie opgeslagen

en: Saved setup upgrade script to: "%s".
nl: Setup upgrade script opgeslagen naar: "%s".

en: Scattered Showers
nl: Verspreide buien

en: Scattered T-Storms
nl: Verspreide onweersbuien

en: Science
nl: Wetenschap

en: Sea_rch
nl: _Zoeken

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Engines
nl: Zoekmachines

en: Search failed. Error was: %s
nl: Zoeken mislukt: De fout was: %s

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Select Files
nl: Selecteer bestanden

en: Select a date
nl: Selecteer een datum

en: Select a group to add:
nl: Selecteer een groep om toe te voegen:

en: Select a new owner:
nl: Selecteer een nieuwe eigenaar:

en: Select a server
nl: Selecteer een server

en: Select a user to add:
nl: Selecteer een gebruiker om toe te voegen:

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Select all date components.
nl: Selecteer alle datumcomponenten.

en: Select an image
nl: Selecteer een afbeelding

en: Select an object
nl: Selecteer een object

en: Select editor plugins
nl: Selecteer editor plugins

en: Select none
nl: Selecteer niets

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
nl: Selecteer de benodigde karakters uit de onderstaande vakjes. U kunt deze dan kopiëren en plakken in het tekstgebied.

en: Select the date and time format:
nl: Selecteer het datum- en tijdsformaat:

en: Select the date delimiter:
nl: Selecteer het datumscheidingsteken:

en: Select the date format:
nl: Selecteer het datumformaat:

en: Select the day and time order:
nl: Selecteer de dag- en tijdsvolgorde:

en: Select the identity you want to change:
nl: Selecteer de identiteit die u wilt wijzigen:

en: Select the time delimiter:
nl: Selecteer het tijdscheidingsteken:

en: Select the time format:
nl: Selecteer het tijdsformaat:

en: Select your color scheme.
nl: Selecteer uw kleurschema.

en: Select your preferred language:
nl: Selecteer uw taal voorkeur:

en: Self-destructing...
nl: Zelf-vernietigen...

en: Send Problem Report
nl: Probleemrapport verzenden

en: Send SMS
nl: Verzend SMS

en: Sending failed: %s
nl: Verzenden mislukt: %s

en: Serbia
nl: Servië

en: Serbia and Montenegro
nl: Servië en Montenegro

en: Serial Number
nl: Serienummer

en: Server Time
nl: Servertijd

en: Server data wrong or not available.
nl: Server data fout of niet beschikbaar.

en: Session Admin
nl: Sessiebeheer

en: Session ID expired.
nl: Sessie ID verlopen.

en: Session Timestamp:
nl: Sessie tijdstempel:

en: Sessions
nl: Sessies

en: Set
nl: Instellen

en: Set authentication credentials like user names and passwords for external servers.
nl: Authenticatiegegevens, zoals gebruikersnamen en wachtwoorden, instellen voor externe servers.

en: Set options to allow you to reset your password if you ever forget it.
nl: Instellen van opties om u toe te staan uw wachtwoord te resetten, wanneer u dit bent vergeten.

en: Set the language that menu items, explanations, and help are in.
nl: Stel de taal in voor menu items, verklaringen en help in

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
nl: Instellen van servers op afstand die u wilt benaderen vanuit uw portal.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
nl: Instellen van uw gewenste taal, tijdzone en datumopties.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
nl: Instellen van uw opstarttoepassing, kleurschema, paginaverversing en andere weergaveopties.

en: Setup
nl: Instellen

en: Setup upgrade scripts available
nl: Setup upgrade scripts beschikbaar

en: Several locations possible with the parameter:
nl: Verschillende locaties mogelijk met de paramater:

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Share "%s" does not exist.
nl: Share "%s" bestaat niet.

en: Share ID %d does not exist.
nl: Share ID %d bestaat niet.

en: Share names are not supported in this driver
nl: Sharenamen worden niet ondersteund in dit stuurprogramma

en: Shibboleth authentication not available.
nl: Shibboleth authenticatie is niet beschikbaar.

en: Shopping
nl: Winkelen

en: Short Summary
nl: Korte samenvatting

en: Should access keys be defined for most links?
nl: Dienen sneltoetsen voor de meeste links gedefinieerd te worden?

en: Show
nl: Weergeven

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
nl: Verschillen laten zien tussen de huidige opgeslagen configuratie en de nieuwe gegenereerde configuratie.

en: Show extra detail?
nl: Extra detail weergeven?

en: Show icon?
nl: Pictogram weergeven?

en: Show last login time when logging in?
nl: Laatste aanmeldingstijd weergeven bij aanmelden?

en: Show option to keep original?
nl: Optie weergeven om origineel te bewaren?

en: Show picker?
nl: Kiezer weergeven?

en: Show seconds?
nl: Seconden weergeven?

en: Show the %s Menu on the left?
nl: %s menu aan de linkerkant weergeven?

en: Show upload?
nl: Upload weergeven?

en: Showers
nl: Buien

en: Showers Early
nl: Buien vroeg

en: Showers Late
nl: Buien laat

en: Showers in the Vicinity
nl: Lokale Buien

en: Shrink
nl: Verkleinen

en: Shrink or move neighbouring block(s) out of the way first
nl: Verklein of verplaats naburige blokken eerst

en: Sign up
nl: Intekenen

en: Signature
nl: Handtekening

en: Signature Algorithm
nl: Handtekening algorithme

en: Size
nl: Grootte

en: Skip Maintenance
nl: Onderhoud overslaan

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Small
nl: Klein

en: Snooze...
nl: Sluimeren...

en: Snow
nl: Sneeuw

en: Snow Early
nl: Sneeuw vroeg

en: Snow Late
nl: Sneeuw laat

en: Snow Shower
nl: Sneeuwvlaag

en: Snow Showers
nl: Sneeuwbuien

en: Snow Showers Early
nl: Sneeuwbuien vroeg

en: Snow Showers Late
nl: Sneeuwbuien laat

en: Snow depth:
nl: Sneeuwdiepte:

en: Snow equivalent in water:
nl: Sneeuwequivalent in water:

en: Solomon Islands
nl: Solomon eilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: Some of Password module's configuration files are missing:
nl: Een aantal configuratie bestanden van de Password module ontbreken:

en: Songs & Poems
nl: Liederen en gedichten

en: Sort order selection
nl: Sorteervolgorde selectie

en: Sound selection
nl: Geluidselectie

en: Source address
nl: Bronadres

en: South Africa
nl: Zuid Afrika

en: South European (ISO-8859-3)
nl: Zuid Europees (ISO-8859-3)

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: Zuid Georgië en de Zuid Sandwich eilanden

en: Southern Hemisphere
nl: Zuidelijk halfrond

en: Soviet Union
nl: Sovjet Unie

en: Spacer
nl: Scheidingsteken

en: Spain
nl: Spanje

en: Special Character Input
nl: Speciaal karakter invoer

en: Special characters
nl: Speciale tekens

en: Specify either the DN or a search result!
nl: Geef of een DN of een zoekresultaat op!

en: Sports
nl: Sport

en: Standard
nl: Standaard

en: Start year
nl: Startjaar

en: State or Province
nl: Staat of provincie

en: Storage format
nl: Opslagformaat

en: Street Address
nl: Adres

en: String list
nl: Stringlijst

en: String list returning an array
nl: Stringlijst gaf een array terug

en: Su
nl: Zo

en: Subdirectory "%s" not found.
nl: Subdirectory "%s" niet gevonden

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Submit
nl: Bevestigen

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
nl: Verzoek verstuurd om "%s" aan het systeem toe te voegen. U kunt niet aanmelden tot uw verzoek is goedgekeurd.

en: Success
nl: Gelukt

en: Successfully added "%s" to the system.
nl: "%s" met succes aan het systeem toegevoegd.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
nl: Data van gebruiker "%s" met succes uit het systeem verwijderd.

en: Successfully deleted "%s".
nl: "%s" met succes verwijderd.

en: Successfully removed "%s" from the system.
nl: "%s" met succes uit het systeem verwijderd.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
nl: Configuratie met succes teruggezet. Vernieuw om wijzigingen te zien.

en: Successfully saved backup configuration.
nl: Backupconfiguratie met success opgeslagen.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
nl: Backupconfiguratie met success opgeslagen in %s.

en: Successfully updated "%s"
nl: "%s" met succes bijgewerkt

en: Successfully wrote %s
nl: %s met succes geschreven

en: Sudan
nl: Soedan

en: Sun Rise
nl: Zonsopgang

en: Sun Set
nl: Zonsondergang

en: Sunday
nl: Zondag

en: Sunny
nl: Zonnig

en: Sunrise
nl: Zonsopgang

en: Sunrise/Sunset
nl: Zonsopgang/Zonsondergang

en: Sunrise:
nl: Zonsopgang:

en: Sunset
nl: Zonsondergang

en: Sunset:
nl: Zonsondergang:

en: Surname
nl: Achternaam

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
nl: Spitsbergen en Jan Mayen eilanden

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syndicated Feed
nl: Syndicated feed

en: Syrian Arab Republic
nl: Syrische Arabische Republiek

en: T-Showers
nl: Onweersbuien

en: T-Showers Early
nl: Onweersbuien vroeg

en: T-Showers Late
nl: Onweersbuien laat

en: T-Storm
nl: Onweersbui

en: T-Storm and Windy
nl: Onweersbui en winderig

en: T-Storms
nl: Onweersbuien

en: T-Storms Early
nl: Onweersbuien vroeg

en: T-Storms Late
nl: Onweer laat

en: TSV file
nl: TSV bestand

en: Table Set
nl: Tabellenset

en: Table operations menu bar
nl: Tabelbewerkingstaakbalk weergeven

en: Tag Cloud
nl: Tag cloud

en: Taiwan, Province of China
nl: Taiwan, Provincie van China

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Tanzania, United Republic of
nl: Tanzania, Verenigde Republiek van

en: Tasks
nl: Taken

en: Telephone Number
nl: Telefoonnummer

en: Temp for last hour:
nl: Temperatuur van het afgelopen uur:

en: Temperature
nl: Temperatuur

en: Temperature:
nl: Temperatuur:

en: Temperature<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s
nl: Temperatuur<br />(%sHoog%s/%sLaag%s) &graden;%s

en: Template "%s" not found.
nl: Sjabloon "%s" niet gevonden.

en: Text
nl: Tekst

en: Text Area
nl: Tekstgebied

en: Text Only
nl: Alleen tekst

en: Th
nl: Do

en: Thai (TIS-620)
nl: Thais (TIS-620)

en: The FTP extension is not available.
nl: De FTP extentie is niet beschikbaar.

en: The History system is disabled.
nl: Het historiesysteem is uitgeschakeld.

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
nl: De Horde/Kolab integratie ondersteunt "%s" niet

en: The IMSP log could not be initialized.
nl: Het IMSP log kon niet worden geinitialiseerd.

en: The Kolab group driver requires LDAP support.
nl: Het Kolab groep stuurprogramma vereist LDAP ondersteuning.

en: The Kolab share object has not been initialized yet!
nl: Het gedeelde Kolab object is nog niet geïnitialiseerd!

en: The Maintenance:: class did not load successfully
nl: De Maintenance:: class werd niet geladen

en: The SSH2 PECL extension is not available.
nl: De SSH2 PECL extensie is niet beschikbaar.

en: The URL for the Kolab IMAP Server is not available!
nl: De URL voor de Kolab IMAP server is niet beschikbaar!

en: The administrator needs to configure a permanent Permissions backend if you want to use Permissions.
nl: De beheerder dient een permanent rechtenbackend te configureren als u rechten wilt gebruiken.

en: The alarm backend is not currently available.
nl: Het alarm backend is momenteel niet beschikbaar.

en: The alarm backend is not currently available: %s
nl: Het alarm backend is momenteel niet beschikbaar: %s

en: The alarm has been deleted.
nl: Het alarm is verwijderd.

en: The alarm has been saved.
nl: Het alarm is opgeslagen.

en: The contact ID number was not specified, left blank or was not found in the database.
nl: Het contact ID nummer is niet opgegeven, leeg gelaten of is niet gevonden in de database.

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
nl: Het losgekoppelde PGP ondertekeningsblok is vereist om het ondertekende bericht te verifiëren.

en: The distribution list ID was either not specified, left blank or not found in the database.
nl: Het distrubutielijst ID is niet opgegeven, leeg gelaten of is niet gevonden in de database.

en: The distribution list was not specified.
nl: De distributielijst is niet opgegeven.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
nl: Het e-mailadres %s is toegevoegd aan uw identiteiten. U kunt nu dit scherm afsluiten.

en: The encryption features require a secure web connection.
nl: De codeermogelijkheden vereisen een beveiligde webverbinding.

en: The file %s should contain a %s setting.
nl: Het bestand %s dient een %s instelling te bevatten.

en: The file %s should contain some %s settings.
nl: Het bestand %s dient enige %s instellingen te bevatten.

en: The file contained no data.
nl: Het bestand bevatte geen data.

en: The following applications encountered errors removing user data: %s
nl: De volgende toepassingen kwamen fouten tegen bij verwijderen van gebruikersdata: %s

en: The full error message is logged in Horde's log file, and is shown below only to administrators. Non-adminitrative users will not see error details.
nl: Het volledige foutbericht is gelogd in Horde's logbestand en is hier beneden alleen voor beheerders weergegeven. Niet-beheerders zullen geen foutdetails zien.

en: The identity "%s" has been deleted.
nl: De identiteit "%s" is verwijderd.

en: The image file size could not be determined or it was 0 bytes. The upload may have been interrupted.
nl: De grootte van het afbeeldingbestand kon niet worden bepaald of het was 0 bytes. De upload kan zijn onderbroken.

en: The image file was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
nl: Het afbeeldingbestand is groter dan de maximum toelaatbare grootte (%d bytes).

en: The links that caused this warning have the same background color as this message.
nl: De links die deze waarschuwing hebben veroorzaakt hebben dezelfde achtergrondkleur als dit bericht.

en: The location of the GnuPG binary must be given to the Crypt_pgp:: class.
nl: De plaats van het GnuPG programma dient opgegeven te worden in de Crypt_pgp:: class.

en: The member state service could not be reached in time. Try again later or with a different member state.
nl: De lidstaat service kon niet op tijd worden bereikt. Probeer later opnieuw of met een andere lidstaat.

en: The member state service is currently not available. Try again later or with a different member state.
nl: De lidstaat service is momenteel niet beschikbaar. Probeer later opnieuw of met een andere lidstaat.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
nl: Het bericht verstuurd op %s aan %s met onderwerp "%s" is weergegeven.
    
    Dit is geen garantie dat het bericht is gelezen of begrepen.

en: The name to use when linking to the compose page
nl: De naam die gebruikt wordt bij linken naar de nieuw bericht pagina

en: The new from address can't be verified, try again later:
nl: Het nieuwe adres kan niet worden geverifieerd, probeer later opnieuw:

en: The number of fields must be numeric.
nl: Deze waarde moet een geldig getal zijn.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_smime:: class.
nl: De openssl module is vereist voor de Horde_Crypt_smime:: class.

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeded the maximum allowable size
nl: De voorkeursinstelling "%s" kon niet worden opgeslagen, omdat de data de maximum toelaatbare grootte overschrijdt.

en: The preferences backend is currently unavailable and your preferences have not been loaded. You may continue to use the system with default settings.
nl: Het voorkeursinstellingenbackend is momenteel niet beschikbaar en uw voorkeursinstellingen zijn niet geladen. U kunt het systeem gebruiken met standaardinstellingen.

en: The program used to view this data type (%s) was not found on the system.
nl: Het programma om dit datatype (%s) te bekijken, werd niet op het systeem gevonden.

en: The provided country code is invalid.
nl: De opgegeven landcode is ongeldig.

en: The quote character must be one single character.
nl: U kunt slechts één teken gebruiken voor tekstbegrenzing.

en: The separator must be one single character.
nl: Scheidingsteken mag maar één teken zijn.

en: The server "%s" has been deleted.
nl: De server "%s" is verwijderd.

en: The server "%s" has been saved.
nl: De server "%s" is opgeslagen.

en: The service is currently not available. Try again later.
nl: De service momenteel niet beschikbaar. Probeer later opnieuw.

en: The service is currently too busy. Try again later.
nl: De service is momenteel te druk. Probeer later opnieuw.

en: The share has already been initialized!
nl: De gedeelde bron is reeds geïnitialiseerd!

en: The signup request for "%s" has been removed.
nl: Het aanmeldingsverzoek voor "%s" is verwijderd.

en: The specified row (%d) does not exist.
nl: De opgegeven rij (%d) bestaat niet.

en: The text you entered did not match the text on the screen.
nl: De door u ingevoerde tekst komt niet overeen met de tekst op het scherm.

en: The uploaded data was lost since the previous step.
nl: De uploaded data is na de voorgaande stap verloren gegaan.

en: The uploaded file could not be saved.
nl: Het uploaded bestand is niet opgeslagen.

en: The user "%s" already exists.
nl: De gebruiker "%s" bestaat al.

en: The weather.com block is not available.
nl: Het weather.com blok is niet beschikbaar.

en: Themes directory "%s" not found.
nl: Themadirectory "%s" niet gevonden.

en: There are no email addresses to confirm.
nl: Er zijn geen e-mailadressen om te bevestigen.

en: There are no options available.
nl: Geen opties beschikbaar.

en: There are no parts that can be displayed inline.
nl: Er zijn geen onderdelen, welke inline weergegeven kunnen worden.

en: There are too many characters in this field. You have entered %d character;  | There are too many characters in this field. You have entered %d characters;
nl[0]: Er zijn te veel karakters in dit veld. U heeft %d karakter opgegeven;
nl[1]: Er zijn te veel karakters in dit veld. U heeft %d karakters opgegeven;

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
nl: Een probleem met het toevoegen van "%s" aan het systeem: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
nl: Een probleem met het verwijderen van data van gebruiker "%s" uit het systeem:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
nl: Een probleem met het verwijderen van "%s" uit het systeem:

en: There was a problem updating "%s": %s
nl: Een probleem met het bijwerken van "%s": %s

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
nl: Een probleem met de bestandsupload: Geen %s werd geupload.

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
nl: Een probleem met de bestandsupload: Het %s is groter dan de maximum toelaatbare grootte (%d bytes).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
nl: Een probleem met de bestandsupload: Het %s is slechts gedeeltelijk geupload.

en: There was an error displaying this message part
nl: Een fout bij het bekijken van dit berichtonderdeel

en: There was an error importing the contact data:
nl: Een fout bij het importeren van de adresdata:

en: There was an error importing the iCalendar data.
nl: Een fout bij het importeren van de iCalendardata.

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
nl: Een fout in het configuratieformulier. Misschien bent u een verplicht veld vergeten.

en: There was an error performing the specified address book function. Please try again later.
nl: Een fout bij het uitvoeren van de opgegeven adresboekfunctie. Probeer later opnieuw, a.u.b.

en: There was an error reading the contact data.
nl: Een fout bij het lezen van de adresdata.

en: There was an error updating the contact details. Please try again later.
nl: Een fout met het bijwerken van de adresdetails. Probeer later opnieuw, a.u.b.

en: There was an error updating the distribution list. Please try again later.
nl: Een fout met het bijwerken van de distributielijst. Probeer later opnieuw, a.u.b.

en: This IMAP server does not support sharing folders.
nl: Deze IMAP server ondersteunt geen deling van mappen.

en: This VAT identification number is invalid.
nl: Dit BTW identificatienummer is ongeldig.

en: This VAT identification number is valid.
nl: Dit BTW identificatienummer is geldig.

en: This alarm cannot be snoozed.
nl: Dit alarm kan niet gesluimerd worden.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
nl: Dit lijkt niet een geldig rar bestand te zijn.

en: This does not appear to be a valid zip file.
nl: Dit lijkt niet een geldig zip bestand te zijn.

en: This does not seem to be a valid card number.
nl: Dit lijkt niet een geldig kaartnummer te zijn.

en: This driver allows sending of messages through an SMPP gateway.
nl: Dit stuurprogramma geeft de mogelijkheid om berichten via een SMPP gateway te verzenden.

en: This driver allows sending of messages through an email-to-SMS gateway, for carriers which provide this service.
nl: Dit stuurprogramma geeft de mogelijkheid om berichten via een e-mail-naar-SMS gateway te verzenden, bij providers die deze service bieden.

en: This driver allows sending of messages through the Clickatell (http://clickatell.com) gateway, using the HTTP API
nl: Dit stuurprogramma geeft de mogelijkheid om berichten via de Clickatell (http://clickatell.com) gateway te verzenden, d.m.v. de HTTP API

en: This driver allows sending of messages through the WIN (http://winplc.com) gateway, using the HTTP API
nl: Dit stuurprogramma geeft de mogelijkheid om berichten via de WIN (http://winplc.com) gateway te verzenden, d.m.v. de HTTP API

en: This driver allows sending of messages through the sms2email (http://sms2email.com) gateway, using the HTTP API
nl: Dit stuurprogramma geeft de mogelijkheid om berichten via de sms2email (http://sms2email.com) gateway te verzenden, d.m.v. de HTTP API

en: This driver allows sending of messages via SMTP through the Vodafone Italy gateway, only to Vodafone numbers. It requires an email account with Vodafone Italy (http://www.190.it).
nl: Dit stuurprogramma geeft de mogelijkheid om berichten via SMTP d.m.v. de Vodafone Italy gateway te verzenden naar Vodafone nummers. Hiervoor is een Vodafone Italy e-mailadres (http://www.190.it) noodzakelijk.

en: This field is required.
nl: Dit veld is vereist

en: This field may only contain integers.
nl: Dit veld mag alleen integers bevatten.

en: This field may only contain numbers and the colon.
nl: Dit veld mag alleen getallen en de dubbele punt bevatten.

en: This field may only contain octal values.
nl: Dit veld mag alleen octaal waarden bevatten.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
nl: Dit veld dient een komma of spatie gescheiden lijst met integers te zijn

en: This field must be a valid number.
nl: Deze waarde dient een geldig getal te zijn.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
nl: Dit veld dient een kleurcode in RGB HEX-formaat te bevatten, b.v. '#1234af'.

en: This file controls the default preferences for Password module, and also controls which preferences users can alter.
nl: Dit bestand regelt de standaard instellingen voor de Password module, en ookwelke instellingen de gebruiker kan veranderen.

en: This file controls the stylesheet that is used to set colors and fonts in addition to or overriding Horde defaults.
nl: Dit bestand beheert de stylesheet die gebruikt wordt om kleuren en lettertypen toe te voegen of de standaard instelling van Horde de overschrijven

en: This form has already been processed.
nl: Dit formulier is reeds verwerkt.

en: This is a Kolab Groupware object. To view this object you will need an email client that understands the Kolab Groupware format. For a list of such email clients please visit %s
nl: Dit is een Kolab Groupware object. Om dit object weer te geven heeft u een e-mail client nodig die het Kolab Groupware formaat begrijpt. Voor een lijst met deze e-mailclients, bezoek %s, a.u.b.

en: This is the main Password module configuration file. It contains paths and options for all Password module scripts.
nl: Dit is het belangrijkste configuratie bestand van de Password module. Het bevat paden en opties voor alle Password module scripts.

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
nl: Dit bericht is in een andere karakterset (%s) geschreven, dan uw eigen.

en: This number must be at least one.
nl: Dit getal dient tenminste één te zijn.

en: This request cannot be completed because the link you followed or the form you submitted was only valid for %s minutes
nl: Dit verzoek kan niet worden uitgevoerd omdat de link die u volgde of het formulier dat u bevestigde slechts %s minuten geldig was

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
nl: Deze server kan geen zip en gzip bestanden uitpakken.

en: This system is currently deactivated.
nl: Het systeem is momenteel uitgeschakeld.

en: This value must be a number.
nl: Deze waarde dient een getal te zijn.

en: Thunder
nl: Onweer

en: Time
nl: Tijd

en: Time Tracking
nl: Tijdplanning

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Time selection
nl: Tijdselectie

en: Timestamp or unknown
nl: Tijd of onbekend

en: Timestamps of successful synchronization sessions
nl: Tijdstippen van succesvolle synchronisatiesessies

en: Title
nl: Titel

en: To
nl: Aan

en: To exclude a particular field form the import or to correct a wrong match select a field in the lists below and hit "Remove pair".
nl: Om een bepaald veld uit te sluiten van de import of om een verkeerde overeenkomst te corrigeren selecteer een veld uit onderstaande lijsten en klik op "Paar verwijderen".

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
nl: Om meerdere onderdelen te selecteren, houd de Control (PC) of Command (Mac) toets vast tijdens klikken.

en: Today
nl: Vandaag

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: Too many invalid logins during the last minutes.
nl: Te veel ongeldige aanmeldingen gedurende de laatste minuten.

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: True or false
nl: True of false

en: Tu
nl: Di

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turkish (ISO-8859-9)
nl: Turks (ISO-8859-9)

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks en Caicos eilanden

en: Type your choice:
nl: Typ uw keuze:

en: U characters
nl: U tekens

en: UID not found in Kolab XML object
nl: UID niet gevonden in Kolab XML object

en: URL for your script delivery status report
nl: URL voor uw afleveringsstatusrapport script

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Unable to access VFS directory.
nl: Niet in staat VFS directory aan te spreken.

en: Unable to add %s: destination folder already exists
nl: Niet in staat om %s toe te voegen: bestemmingsmap bestaat al

en: Unable to bind to the LDAP server as %s!
nl: Kon niet verbinden met de LDAP-server als %s!

en: Unable to change permission for VFS file "%s".
nl: Niet in staat de rechten van VFS bestand "%s" te wijzigen.

en: Unable to change permission for VFS file %s/%s.
nl: Niet in staat de rechten van VFS bestand %s/%s te wijzigen.

en: Unable to change to %s.
nl: Niet in staat te wijzigen naar %s.

en: Unable to check file size of "%s".
nl: Niet in staat bestandsgrootte van "%s" te controleren.

en: Unable to check file size of "%s/%s".
nl: Niet in staat bestandsgrootte van "%s/%s" te controleren.

en: Unable to connect with SSL.
nl: Niet in staat met SSL te verbinden.

en: Unable to copy VFS file.
nl: Niet in staat VFS bestand te kopiëren.

en: Unable to create VFS directory "%s".
nl: Niet in staat VFS directory "%s" te maken.

en: Unable to create VFS directory.
nl: Niet in staat VFS directory te maken.

en: Unable to create VFS file.
nl: Niet in staat VFS bestand te maken.

en: Unable to create VFS folder "%s".
nl: Kan VFS map "%s" niet aanmaken.

en: Unable to create directory %s; must be [app]/[path]
nl: Niet in staat directory %s te maken; dient te zijn [app]/[pad]

en: Unable to create empty VFS file.
nl: Niet in staat een leeg VFS bestand te maken.

en: Unable to create temporary file.
nl: Niet in staat een tijdelijk bestand te maken.

en: Unable to decompress data.
nl: Niet in staat data uit te pakken.

en: Unable to delete "%s", the directory is not empty.
nl: Niet in staat "%s" te verwijderen, de directory is niet leeg

en: Unable to delete "%s": %s.
nl: Kan "%s": %s niet verwijderen

en: Unable to delete %s, the directory is not empty
nl: Niet in staat %s te verwijderen, de directory is niet leeg

en: Unable to delete VFS directory recursively.
nl: Niet in staat VFS directory recursief te verwijderen.

en: Unable to delete VFS directory.
nl: Niet in staat VFS directory te verwijderen.

en: Unable to delete VFS directory: %s.
nl: Niet in staat VFS directory %s te verwijderen.

en: Unable to delete VFS file "%s".
nl: Niet in staat VFS bestand "%s" te verwijderen.

en: Unable to delete VFS file.
nl: Niet in staat VFS bestand te verwijderen.

en: Unable to delete VFS folder "%s".
nl: Kan VFS map "%s" niet verwijderen.

en: Unable to delete VFS recursively: %s.
nl: Niet in staat VFS %s recursief te verwijderen.

en: Unable to determine current directory.
nl: Niet in staat huidige directory te bepalen.

en: Unable to execute smbclient.
nl: Niet in staat smbclient uit te voeren.

en: Unable to extract certificate details
nl: Niet in staat certificaatdetails uit te filteren

en: Unable to load the definition of %s.
nl: Niet in staat om de definitie van %s te laden.

en: Unable to move VFS file.
nl: Niet in staat VFS bestand te verplaatsen.

en: Unable to open VFS file "%s".
nl: Niet in staat VFS bestand "%s" te openen.

en: Unable to open VFS file for writing.
nl: Niet in staat VFS bestand te openen voor schrijven.

en: Unable to open VFS file.
nl: Niet in staat VFS bestand te openen.

en: Unable to open compressed archive.
nl: Niet in staat het ingepakte bestand te openen.

en: Unable to open temporary file.
nl: Niet in staat een tijdelijk bestand te openen.

en: Unable to read VFS file (filesize() failed).
nl: Niet in staat VFS bestand te lezen (filesize() mislukt).

en: Unable to read VFS file (size() failed).
nl: Niet in staat VFS bestand te lezen (size() mislukt).

en: Unable to read the vfsroot directory.
nl: Niet in staat vfsroot directory te openen.

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
nl: Niet in staat om %s te hernoemen naar %s: bestemmingsmap bestaat al

en: Unable to rename %s; must be [app]/[path] and within the same application.
nl: Niet in staat %s te hernoemen; dient te zijn [app]/[pad] en binnen dezelfde applicatie.

en: Unable to rename VFS directory.
nl: Niet in staat VFS directory te hernoemen.

en: Unable to rename VFS directory: %s.
nl: Niet in staat VFS directory %s te hernoemen.

en: Unable to rename VFS file "%s".
nl: Niet in staat VFS bestand "%s" te hernoemen.

en: Unable to rename VFS file %s/%s.
nl: Niet in staat VFS bestand %s/%s te hernoemen.

en: Unable to rename VFS file.
nl: Niet in staat VFS bestand te hernoemen.

en: Unable to run 'mkisofs'.
nl: Kan 'mkisofs' niet uitvoeren.

en: Unable to translate this RTF document
nl: Niet in staat dit RTF document te vertalen

en: Unable to translate this Word document
nl: Niet in staat dit Word document te vertalen

en: Unable to translate this WordPerfect document
nl: Niet in staat dit WordPerfect document te vertalen

en: Unable to trigger free/busy update for folder %s on URL %s
nl: Niet in staat vrij/bezet update te triggeren voor map %s op URL %s

en: Unable to write VFS file "%s".
nl: Niet in staat VFS bestand "%s" te schrijven.

en: Unable to write VFS file (copy() failed).
nl: Niet in staat VFS bestand te schrijven (copy() failed).

en: Unable to write VFS file data.
nl: Niet in staat VFS bestandsdata te schrijven.

en: Unable to write VFS file, quota will be exceeded.
nl: Niet in staat VFS bestand te schrijven, quota zal worden overschreden.

en: Unable to write temporary file.
nl: Niet in staat een tijdelijk bestand te schrijven.

en: Undo Changes
nl: Herstel wijzigingen

en: Unexpected response from server on connection:
nl: Onverwacht antwoord van de server op verbinding:

en: Unexpected response from server to:
nl: Onverwacht antwoord van server aan:

en: Unexpected response from server, try again later.
nl: Onverwacht antwoord van server, probeer later opnieuw.

en: Unfiled
nl: Onbenoemd

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koningkrijk

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Verenigde Staten, kleine buiten liggende eilanden

en: Units
nl: Eenheden

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown apimsgid (API Message ID).
nl: Onbekend apimsgid (API Message ID).

en: Unknown climsgid (Client Message ID).
nl: Onbekend climsgid (Client Message ID).

en: Unknown location provided.
nl: Onbekende locatie opgegeven.

en: Unknown username or password.
nl: Onbekende gebruikersnaam of wachtwoord.

en: Unkown Kolab object type for DN %s.
nl: Onbekend Kolab object type voor DN %s.

en: Unnamed
nl: Onbenoemd

en: Unsupported
nl: Niet ondersteund

en: Unsupported Extension
nl: Niet ondersteunde extentie

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update %s
nl: %s bijwerken

en: Update user
nl: Gebruiker bijwerken.

en: Updated "%s".
nl: "%s" is bijgewerkt.

en: Upgrade script deleted.
nl: Upgrade script verwijderd.

en: Uploaded all application setup files to the server.
nl: Alle toepassing setupbestanden naar de server geupload.

en: Usage
nl: Gebruik

en: Usage:
nl: Gebruik:

en: Use Current: %s
nl: Gebruik huidige: %s

en: Use SSL
nl: Gebruik SSL

en: Use if name/password is different for IMSP server.
nl: Gebruiken wanneer naam/wachtwoord verschilt met IMSP server.

en: User
nl: Gebruiker

en: User Administration
nl: Gebruikersbeheer

en: User Options
nl: Gebruikersopties

en: User Registration
nl: Gebruikersregistratie

en: User Registration has been disabled for this site.
nl: Gebruikersregistratie is uitgeschakeld op deze site.

en: User account not found
nl: Gebruiker niet gevonden.

en: User is not a standard Kolab user.
nl: Gebruiker is geen standaard kolab gebruiker

en: User to add:
nl: Gebruiker om toe te voegen:

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username:
nl: Gebuikersnaam:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users in the system:
nl: Gebruikers in het systeem:

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: VAT id number verification
nl: BTW idnummer verificatie

en: VAT identification number:
nl: BTW identificatienummer:

en: VAT number
nl: BTW nummer

en: VFS directory does not exist.
nl: VFS directory bestaat niet.

en: Vacation
nl: Afwezigheid

en: Validity
nl: Geldigheid

en: Value in minutes from now.
nl: Waarde in minuten vanaf nu.

en: Value is over the maximum length of %d.
nl: Waarde is groter dan de maximale lengte van %d.

en: Values
nl: Waarden

en: Values to select from
nl: Waarden waaruit geselecteerd kan worden

en: Variable
nl: Variabele

en: Verification failed - an unknown error has occurred.
nl: Verificatie mislukt - Er heeft zich een onbekende fout voorgedaan.

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
nl: Verificatie mislukt - er kan met dit bericht geknoeid zijn.

en: Version
nl: Versie

en: Version Control
nl: Versiecontrole

en: Very High
nl: Erg hoog

en: Viet Nam
nl: Vietnam

en: Vietnamese (VISCII)
nl: Vietnamees (VISCII)

en: View %s
nl: %s bekijken

en: View %s [%s]
nl: Bekijk %s [%s]

en: View an external web page
nl: Bekijk een externe webpagina

en: Virgin Islands, British
nl: Maagden eilanden, Britse

en: Virgin Islands, U.S.
nl: Maagden eilanden, V.S.

en: Visibility
nl: Zicht

en: Visibility:
nl: Zicht:

en: WARNING!!! REMOVE SCRIPT MANUALLY FROM %s.
nl: WAARSCHUWING!!!  VERWIJDER SCRIPT HANDMATIG UIT %s.

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Wallis and Futuna Islands
nl: Wallis en Futuna eilanden

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: We
nl: Wo

en: We cannot verify that this request was really sent by you. It could be a malicious request.
nl: Wij kunnen niet verifiëren dat dit verzoek echt door u is verzonden. Het is mogelijk een kwaadaardig verzoek.

en: Weather Forecast
nl: Weersvooruitzicht

en: Weather data provided by
nl: Weerbericht gegevens geleverd door

en: Web Site
nl: Website

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Welcome
nl: Welkom

en: Welcome to %s
nl: Welkom bij %s

en: Welcome, %s
nl: Welkom, %s

en: Western (ISO-8859-1)
nl: Westers (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
nl: Westers (ISO-8859-15)

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: What application should %s display after login?
nl: Welke toepassing dient %s weer te geven na aanmelding?

en: What is the delimiter character?
nl: Wat is het scheidingskarakter?

en: What is the quote character?
nl: Wat is het citaatkarakter?

en: Whereis Australia map
nl: Whereis Australië kaart

en: Which day would you like to be displayed as the first day of the week?
nl: Welke dag wilt u weergegeven hebben als de eerste dag van de week?

en: Which phases
nl: Welke fasen

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
nl: Welke plugins voor de Rich Text editor inschakelen.

en: Width in CSS units
nl: Breedte in CSS eenheden

en: Width of the %s menu on the left:
nl: Breedte van het %s menu aan de linkerkant:

en: Wind Early
nl: Eerst wind

en: Wind Late
nl: Wind laat

en: Wind speed in knots
nl: Windsnelheid in knopen

en: Wisdom
nl: Wijsheid

en: Wishlist
nl: Wensenlijst

en: Work
nl: Werk

en: Work Address
nl: Werkadres

en: Work Phone
nl: Tel.nr. (werk)

en: Write of preferences to %s failed
nl: Schrijven van voorkeursinstellingen naar %s mislukt

en: Wrong number of fields in line %d. Expected %d, found %d.
nl: Fout aantal velden in regel %d. Verwacht %d, gevonden %d.

en: Wrong number of fields. Expected %d, found %d.
nl: Fout aantal velden. Verwacht %d, gevonden %d

en: Wrong offset %d while reading a VFS file.
nl: Verkeerde offset %d bij lezen van VFS bestand.

en: Wrong version number found: %s (should be %d)
nl: Verkeerd versienummer gevonden: %s ( dient %d te zijn)

en: X509v3 Basic Constraints
nl: X509v3 basisbeperkingen

en: X509v3 Extended Key Usage
nl: X509v3 uitgebreid sleutelgebruik

en: X509v3 Subject Alternative Name
nl: X509v3 alternatieve onderwerpnaam

en: X509v3 Subject Key Identifier
nl: X509v3 onderwerp sleutelidentificator

en: X509v3 extensions
nl: X509v3 extenties

en: YY
nl: JJ

en: YYYY
nl: JJJJ

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Yemen
nl: Jemen

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, I Agree
nl: Ja, ik accepteer de voorwaarden

en: You are not allowed to add groups.
nl: U mag geen groepen toevoegen.

en: You are not allowed to add shares.
nl: U mag geen shares toevoegen.

en: You are not allowed to change groups.
nl: U mag geen groepen wijzigen.

en: You are not allowed to change shares.
nl: U mag geen shares wijzigen.

en: You are not allowed to create more than %d block. | You are not allowed to create more than %d blocks.
nl[0]: U mag niet meer dan %d blok maken.
nl[1]: U mag niet meer dan %d blokken maken.

en: You are not allowed to delete groups.
nl: U mag geen groepen verwijderen.

en: You are not allowed to delete shares.
nl: U mag geen shares verwijderen.

en: You are not allowed to list groups of shares.
nl: U mag geen lijst van groepen van shares opvragen.

en: You are not allowed to list share permissions.
nl: U mag geen lijst met sharerechten opvragen.

en: You are not allowed to list shares.
nl: U mag geen lijst met shares opvragen.

en: You are not allowed to list users of groups.
nl: U mag geen lijst met gebruikers of groepen opvragen.

en: You are not allowed to list users of shares.
nl: U mag geen lijst met gebruikers of shares opvragen.

en: You are not allowed to remove user data.
nl: U mag geen gebruikersdata verwijderen.

en: You are not authenticated.
nl: U bent niet geauthentificeerd.

en: You can not change passwd for other user
nl: U kan niet een wachtwoord veranderen van een andere gebruiker

en: You can't change password for user %s
nl: U kan niet het wachtwoord wijzigen voor gebruiker %s

en: You cannot have the '\' character in your full name.
nl: U kunt geen '\' karakter in uw vollege naam hebben.

en: You did not authenticate.
nl: U heeft niet geauthentificeerd.

en: You did not enter a valid email address.
nl: U heeft geen geldig e-mailadres opgegeven.

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in %s.
nl: U heeft geen velden uit het geimporteerde bestand gekoppeld met de overeenkomstige velden in %s.

en: You have been logged out.
nl: U bent afgemeld.

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
nl: U heeft verzocht het e-mailadres "%s" aan de lijst met uw persoonlijke e-mailadressen toe te voegen.
    
    Ga naar de volgende link om te bevestigen dat dit echt uw adres is:
    %s
    
    Wanneer u niet weet wat dit bericht betekent, kunt u het verwijderen.

en: You must choose a date.
nl: U dient een datum te kiezen.

en: You must choose a time.
nl: U dient een tijd te kiezen.

en: You must configure a VFS backend.
nl: U dient een VFS backend te configureren.

en: You must configure a backend to use Signups.
nl: U dient een backend te configureren om inschrijvingen te kunnen gebruiken.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
nl: U dient het probleem te beschrijven, voordat u het probleemrapport kunt verzenden.

en: You must enter a valid phone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
nl: U dient een geldig telefoonnummer in te voeren, alleen cijfers met een optionele '+' voor het internationale kiesvoorvoegsel.

en: You must enter a valid value.
nl: U dient een geldige waarde in te voeren.

en: You must enter an email address.
nl: U dient een e-mailadres in te voeren.

en: You must enter at least one email address.
nl: U dient tenminste één e-mailadres in te voeren.

en: You must give your new password
nl: U moet uw nieuwe wachtwoord geven

en: You must give your old password
nl: U moet uw oude wachtwoord geven

en: You must give your userid
nl: U moet uw nieuwe gebruikersnaam geven

en: You must provide a setting for "%s".
nl: U dient een instelling voor "%s" op te geven.

en: You must select an server to be deleted.
nl: U dient een server te selecteren om te verwijderen.

en: You must specify a username to clear out.
nl: U dient een gebruikersnaam op te geven om te wissen.

en: You must specify a username to remove.
nl: U dient een gebruikersnaam op te geven om te verwijderen.

en: You must specify the username to add.
nl: U dient een gebruikersnaam op te geven om toe te voegen.

en: You must specify the username to update.
nl: U dient een gebruikersnaam op te geven om bij te kunnen werken.

en: You must specify what action to perform.
nl: U dient een bewerking op te geven welke uitgevoerd moet worden.

en: You must type a new category name.
nl: U dient een nieuwe categorienaam op te geven.

en: You must verify your new password
nl: U moet uw nieuwe wachtwoord verifiëren

en: You need to provide an Italian phone number
nl: U dient een Italiaans telefoonnummer op te geven

en: Your %s session has expired. Please login again.
nl: Uw %s sessie is verlopen. Opnieuw aanmelden, a.u.b.

en: Your Email Address
nl: Uw e-mailadres

en: Your From: address:
nl: Uw Van: adres:

en: Your Information
nl: Uw Informatie

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
nl: Uw internetadres is gewijzigd sinds het begin van uw %s sessie. Om uw veiligheid te beschermen, dient u zich opnieuw aan te melden.

en: Your Name
nl: Uw naam:

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
nl: Het toevoegen van gebruikers wordt niet ondersteund door uw authenticatie Wanneer u Horde wilt gebruiken voor het beheren van gebruikersaccounts, dient u een ander authenticatie backend te gebruiken.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
nl: Het weergeven van een gebruikerslijst wordt niet ondersteund door uw authenticatie backend, of deze optie is om andere redenen uitgeschakeld.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
nl: Uw browser lijkt te zijn gewijzigd sinds het begin van uw %s sessie. Om uw veiligheid te beschermen, dient u zich opnieuw aan te melden.

en: Your browser does not support this feature.
nl: Uw browser ondersteunt deze mogelijkheid niet.

en: Your browser does not support this print option. Press Control/Command + P to print.
nl: Uw browser ondersteunt deze printoptie niet. Druk op Control/Command + P om af te drukken.

en: Your current time zone:
nl: Uw huidige tijdzone:

en: Your default identity has been changed.
nl: Uw standaard identiteit is gewijzigd.

en: Your default identity:
nl: Uw standaard identiteit:

en: Your full name:
nl: Uw volledige naam:

en: Your login has expired.
nl: Uw wachtwoord is verlopen.

en: Your new password for %s is: %s
nl: Uw nieuwe wachtwoord voor %s is: %s

en: Your new passwords didn't match
nl: Uw nieuwe wachtwoord kwam niet overeen

en: Your options have been updated for the duration of this session.
nl: Uw opties zijn bijgewerkt voor deze sessie.

en: Your options have been updated.
nl: Uw opties zijn bijgewerkt.

en: Your password has been reset
nl: Uw wachtwoord is gereset

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
nl: Uw wachtwoord is vernieuwd, controleer uw e-mail en meld aan met uw nieuwe wachtwoord.

en: Your password has expired
nl: Uw wachtwoord is verlopen

en: Your password has expired.
nl: Uw wachtwoord is verlopen

en: Your remote servers:
nl: Uw servers op afstand:

en: Yugoslavia
nl: Joegoslavië

en: Zaire
nl: Zaïre

en: [Hide Quoted Text]
nl: [Verberg aangehaalde tekst]

en: [None]
nl: [Geen]

en: [Problem Report]
nl: [Probleemrapport]

en: [Unknown]
nl: [Onbekend]

en: [line %d of %s]
nl: [regel %d van %s]

en: [options]
nl: [opties]

en: _Alarms
nl: _Alarmen

en: _Groups
nl: _Groepen

en: _Log in
nl: _Aanmelden

en: _Log out
nl: _Afmelden

en: _Options
nl: _Opties

en: _Permissions
nl: _Rechten

en: _Setup
nl: _Instellen

en: _Users
nl: Ge_bruikers

en: addressee unknown
nl: Onbekende geadresseerde

en: ambiguous option: %s (%s?)
nl: Dubbelzinnige optie: %s (%s?)

en: attachment
nl: bijlage

en: calm
nl: Kalm

en: cannot create output file
nl: Kan geen outputbestand maken

en: cannot open input
nl: Kan input niet openen

en: click here
nl: Klik hier

en: command line usage error
nl: commandoregel gebruiksfout

en: configuration error
nl: Configuratiefout

en: critical system file missing
nl: kritiek systeembestand ontbreekt

en: data format error
nl: data formaat fout

en: entry not found
nl: invoer niet gevonden

en: falling
nl: dalend

en: file
nl: bestand

en: from the %s (%s) at %s %s
nl: van de %s (%s) op %s %s

en: gusting
nl: windvlagen

en: host name unknown
nl: hostnaam onbekend

en: immediate
nl: onmiddelijk

en: input/output error
nl: input/output fout

en: internal software error
nl: interne softwarefout

en: mkisofs error code %d while making ISO.
nl: mkisofs foutcode %d bij het aanmaken van ISO.

en: name
nl: naam

en: no such option: %s
nl: Geen dergelijke optie: %s

en: not yet implemented
nl: Nog niet van toepassing

en: option %s: %s
nl: optie %s: %s

en: option %s: invalid choice: '%s' (choose from %s)
nl: optie %s: ongeldige keuze: '%s' (kies uit %s)

en: option %s: invalid floating-point value: '%s'
nl: optie %s: ongeldige floating-point waarde: '%s'

en: option %s: invalid integer value: '%s'
nl: optie %s: ongeldige integer waarde: '%s'

en: option %s: invalid long integer value: '%s'
nl: optie %s: ongeldige lange integer waarde: '%s'

en: permission denied
nl: toegang geweigerd

en: remote error in protocol
nl: remote fout in protocol

en: rising
nl: stijgend

en: service unavailable
nl: Service niet beschikbaar

en: show differences
nl: toon verschillen

en: show program's version number and exit
nl: Programmaversienummer weergeven en afsluiten

en: show this help message and exit
nl: Dit helpbericht weergeven en afsluiten

en: steady
nl: stabiel

en: system error
nl: systeemfout

en: temporary failure
nl: tijdelijke fout

en: type the password twice to confirm
nl: Voer, ter bevestiging, het wachtwoord twee maal in

en: unknown error
nl: onbekende fout

en: unnamed
nl: onbenoemd

en: user select
nl: Gebruikerselectie

en: you must enter less than %d.
nl: U dient minder dan %d in te voeren.
