Passwd 3.1-cvs - en to lt translation catalogue (1963 entries)

en:  (%s days ago)
lt:  (prieš %s dienas)

en:  (Accesskey %s)
lt:  (mygtukas %s)

en:  (in %s days)
lt:  (po %s dienų)

en:  (today)
lt:  (šiandien)

en:  (tomorrow)
lt:  (rytoj)

en:  (yesterday)
lt:  (vakar)

en: "%s" is not a directory.
lt: "%s" yra ne katalogas.

en: "%s" is not a valid choice.
lt: "%s" yra neleistina reikšmė.

en: "%s" is not a valid email address.
lt: "%s" yra neteisingas el. pašto adresas.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
lt: Modulis "%s" nesukonfigūruotas Horde registre.

en: "%s" share driver not found.
lt: Nėra "%s" dalinimosi tvarkyklės.

en: "%s" tree renderer not found.
lt: Nėra "%s" medžio generatoriaus.

en: "%s" was added to the groups system.
lt: Grupė "%s" sukurta.

en: "%s" was added to the permissions system.
lt: Teisė "%s" sukurta.

en: "%s" was not created: %s.
lt: "%s" nebuvo sukurta: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
lt: Užimta %.2fMB iš galimų %.2fMB (%.2f%%)

en: %d %s and %s
lt: %d %s ir %s

en: %d day until your password expires. | %d days until your password expires.
lt[0]: Iki jūsų slaptažodžio galiojimo pabaigos liko %d diena.
lt[1]: Iki jūsų slaptažodžio galiojimo pabaigos liko %d dienos.
lt[2]: Iki jūsų slaptažodžio galiojimo pabaigos liko %d dienų.

en: %d days until your password expires.
lt: Iki jūsų slaptažodžio galiojimo pabaigos liko %d dienų(os)

en: %d minutes
lt: %d min.

en: %d to %d of %d
lt: nuo %d iki %d iš %d

en: %d-day forecast
lt: %d-dienų prognozė

en: %s - Notice
lt: %s - pastaba

en: %s Fingerprint
lt: %s antspaudas

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
lt: %s profilaktikos veiksmai - patvirtinimas

en: %s Setup
lt: %s konfigūracija

en: %s Sign Up
lt: %s registracija

en: %s Terms of Agreement
lt: %s nuostatos

en: %s already exists.
lt: %s jau egzistuoja.

en: %s at %s %s
lt: %s %s %s

en: %s does not exist or is not executable.
lt: %s neegzistuoja arba nėra paleidžiamasis failas.

en: %s extension cannot be loaded!
lt: Nepavyko užkrauti %s modulio!

en: %s is not authorised for %s.
lt: Vartotojas %s neautorizuotas priėjimui prie %s.

en: %s is ready to perform the maintenance operations checked below. Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
lt: %s pasirengęs atlikti profilaktikos veiksmus. Pažymėkite, kurias operacijas norite atlikti.

en: %s is required
lt: %s yra privalomas

en: %s not found.
lt: %s nerastas.

en: %s's Address Book
lt: %s adresų knygelė

en: %s's Calendar
lt: %s kalendorius

en: %s's Notepad
lt: %s užrašų knygelė

en: %s's Tasklist
lt: %s darbų sąrašas

en: %s: This message may not be from whom it claims to be. Beware of following any links in it or of providing the sender with any personal information.
lt: %s: Šis laiškas gali būti ne nuo to asmens kuriuo apsimetama. Patariame nespausti ant nuorodų laiške ir nesiųsti siuntėjui jokių asmeninių duomenų.

en: %s: unable to load driver: %s
lt: %s: nepavyko užkrauti tvarkyklės: %s

en: , gusting
lt: , gūsiai

en: , gusting %s %s
lt: , gūsiai %s %s

en: , variable from %s to %s
lt: , kinta nuo %s iki %s

en: -- select --
lt: -- pasirinkite --

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 hour
lt: 1 valanda

en: 12 Hour Format
lt: 12 valandų formatas

en: 15 minutes
lt: 15 minučių

en: 24 Hour Format
lt: 24 valandų formatas

en: 24 hours
lt: 24 valandos

en: 5 minutes
lt: 5 minutės

en: 6 hours
lt: 6 valandos

en: <Previous
lt: <Ankstesnis

en: A characters
lt: A simboliai

en: A database backend is required for this block.
lt: Šiam blokui reikalinga vieta duomenų bazėje.

en: A fatal error has occurred
lt: Įvyko rimta klaida

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
lt: Adresu "%s" išsiųstas laiškas, kad patikrinti, jog tai tikrai jūsų el. pašto adresas. Naujas el. pašto adresas bus aktyvuotas tada, kai jį patvirtinsite.

en: A newer version (%s) exists.
lt: Yra nauja versija (%s).

en: A passphrase is required to decrypt a message.
lt: Norėdami atkoduoti laišką privalote žinoti slaptąją frazę.

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
lt: Norėdami užkoduoti laišką privalote turėti viešąjį PGP raktą.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
lt: Norėdami patikrinti pasirašytą laišką privalote turėti viešąjį PGP raktą.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
lt: Norėdami pasirašyti laišką privalote turėti viešąjį ir slaptąjį PGP raktus, bei žinoti slaptąją frazę.

en: A public S/MIME key is required to encrypt a message.
lt: Norėdami užkoduoti laišką privalote turėti viešąjį S/MIME raktą.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
lt: Norėdami atkoduoti laišką privalote turėti viešąjį ir slaptąjį S/MIME raktus, bei žinoti slaptąją frazę.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
lt: Norėdami pasirašyti laišką privalote turėti viešąjį ir slaptąjį S/MIME raktus, bei žinoti slaptąją frazę.

en: ADSI error %s.
lt: ADSI klaida %s.

en: AM Clouds
lt: Naktį debesuota

en: AM Dizzle
lt: Naktį smulkus lietus

en: AM Fog
lt: Naktį rūkas

en: AM Light Rain
lt: Naktį lengvas lietus

en: AM Light Snow
lt: Naktį nedidelis sniegas

en: AM Rain
lt: Naktį lietus

en: AM Showers
lt: Naktį liūtis

en: AM Snow
lt: Naktį sniegas

en: AM Snow Showers
lt: Naktį pūga

en: AM Sun
lt: Ryte saulėta

en: AM T-Storms
lt: Naktį audra

en: About...
lt: Apie...

en: Access Denied.
lt: Neužtenka teisių.

en: Access denied creating VFS directory.
lt: Sistema neturi teisių sukurti VFS katalogą.

en: Access denied creating VFS file.
lt: Sistema neturi teisių sukurti VFS failą.

en: Account Information
lt: Informacija apie jus

en: Account Password
lt: Slaptažodis

en: Account frozen.
lt: Sąskaita užšaldyta.

en: Accounting
lt: Apskaita

en: Add
lt: Sukurti

en: Add Child Permission
lt: Sukurti poteises

en: Add Content
lt: Pridėti turinį

en: Add Here:
lt: Bloko įterpimas:

en: Add Members
lt: Narių įtraukimas

en: Add New Permission
lt: Sukurti naujas teises

en: Add Permission
lt: Sukurti teisę

en: Add a child group to "%s"
lt: Pogrupio grupei "%s" sukūrimas

en: Add a child permission to "%s"
lt: Poteisės teisei "%s" sukūrimas

en: Add a new group
lt: Sukurti naują grupę

en: Add a new user:
lt: Naujo vartotojo sukūrimas:

en: Add new alarm
lt: Sukurti naują perspėjimą

en: Add pair
lt: Pridėti porą

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
lt: Pridėti %s meniu prie Mozilos įrankių juostos

en: Add to address book:
lt: Įtraukti į adresų knygelę:

en: Add to my address book
lt: Įtraukti į mano adresų knygelę:

en: Add user
lt: Sukurti vartotoją

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
lt: Vartotojas "%s" sukurtas, tačiau papildoma registracijos informacija nebuvo išsaugota: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
lt: Vartotojas "%s" sukurtas. Galite prisijungti.

en: Adding users is disabled.
lt: Vartotojų kūrimas išjungtas.

en: Address
lt: Adresas

en: Address Book
lt: Adresai

en: Administer
lt: Valdyti

en: Administer - set permissions for other users
lt: Valdyti - gali nustatyti teises kitiems vartotojams

en: Administration
lt: Valdymas

en: Ads
lt: Baneriai

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Aland Islands
lt: Alandų salos

en: Alarm
lt: Perspėjimas

en: Alarm end
lt: Perspėjimo pabaigos data

en: Alarm methods
lt: Perspėjimo būdas

en: Alarm not found
lt: Perspėjimo nėra

en: Alarm start
lt: Perspėjimo pradžios data

en: Alarm text
lt: Perspėjimo tekstas

en: Alarm title
lt: Perspėjimo pavadinimas

en: Alarms
lt: Perspėjimai

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: Alias
lt: Pravardė

en: All
lt: Visos

en: All Authenticated Users
lt: Visi prisijungę vartotojai

en: All Groups
lt: Visos grupės

en: All Permissions
lt: Visos teisės

en: Allow multiple addresses?
lt: Leisti keletą adresų?

en: Allow setting of ordered list type
lt: Leisti naudoti surūšiuotą sąrašą

en: Already exists
lt: Jau egzistuoja

en: Alternate IMSP Login
lt: Alternatyvus IMSP prisijungimas

en: Alternate IMSP Password
lt: Alternatyvus IMSP slaptažodis

en: Alternate IMSP Username
lt: Alternatyvus IMSP vartotojo vardas

en: Alternate email address
lt: Alternatyvus el. pašto adresas

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: An illegal value was specified.
lt: Įvedėte neleistiną reikšmę.

en: An unknown error has occured.
lt: Įvyko nežinoma klaida

en: An unknown person
lt: Nežinomas asmuo

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilai

en: Anonymous Proxy
lt: Anoniminis proxy serveris

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigua ir Barbuda

en: Application
lt: Modulis

en: Application Context:
lt: Modulio kontekstas:

en: Application List
lt: Modulių sąrašas

en: Application is ready.
lt: Modulis veikia gerai.

en: Application is up-to-date.
lt: Naudojamas naujausias modulis.

en: Apply to Child Shares
lt: Pritaikyti ir pošakiams

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: April
lt: Balandis

en: Arabic (Windows-1256)
lt: Arabiška (Windows-1256)

en: Archive File Size
lt: Archyvo failo dydis

en: Archive Name
lt: Archyvo failo pavadinimas

en: Are you sure you want to delete '%s'?
lt: Ar tikrai norite ištrinti '%s'?

en: Are you sure you want to remove the signup request for "%s"?
lt: Ar tikrai norite ištrinti "%s" registracijos prašymą?

en: Are you sure you wish to delete "%s" and any sub-groups?
lt: Ar tikrai norite ištrinti "%s" ir visus pogrupius?

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Armenian (ARMSCII-8)
lt: Armėniška (ARMSCII-8)

en: Art
lt: Menas

en: Ascension Island
lt: Kristaus žengimo į dangų sala

en: Ascii Art
lt: Acsii menas

en: Asia/Pacific Region
lt: Azija/Ramiojo vandenyno regionas

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
lt: Ar prašyti patvirtinti profilaktikos veiksmus?

en: Assignment columns
lt: Priskyrimo stulpeliai

en: Attempt to delete a non-existent group.
lt: Bandote ištrinti neegzistuojančią grupę.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
lt: Bandote ištrinti neegzistuojančias teises.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
lt: Bandote redaguoti neegzistuojančias teises.

en: Attempt to edit a non-existent share.
lt: Bandote redaguoti neegzistuojantį elementą.

en: Attributes
lt: Atributai

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
lt: Auth_cyrsql: nerastas reikalingas IMAP modulis.

en: Auth_cyrus: Backend does not have required capabilites.
lt: Auth_cyrus: cyrus neturi reikiamų galimybių.

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
lt: Auth_cyrus: nerastas reikalingas IMAP modulis.

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
lt: Auth_ftp: nerastas reikalingas FTP modulis. Sukompiliuokite PHP su --enable-ftp parametru.

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
lt: Auth_imap: nerastas reikalingas IMAP modulis.

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
lt: Auth_krb5: nerastas reikalingas krb5 modulis.

en: Auth_ldap: Adding users is not supported for Active Directory
lt: Auth_ldap: Active Directory modulis kurti vartotojų negali

en: Auth_ldap: Removing users is not supported for Active Directory
lt: Auth_ldap: Active Directory modulis trinti vartotojų negali

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
lt: Auth_ldap: nerastas reikalingas LDAP modulis.

en: Auth_ldap: Unable to add user "%s". This is what the server said:
lt: Auth_ldap: nepavyko sukurti vartotojo "%s". Serverio pranešimas:

en: Auth_ldap: Unable to remove user "%s"
lt: Auth_ldap: nepavyko ištrinti vartotojo "%s"

en: Auth_ldap: Unable to update user "%s"
lt: Auth_ldap: nepavyko atnaujinti vartotojo "%s"

en: Auth_ldap: Updating users is not supported for Active Directory.
lt: Auth_ldap: Active Directory modulis atnaujinti vartotojų negali.

en: Auth_msad: Unable to add user "%s". This is what the server said:
lt: Auth_msad: nepavyko sukurti vartotojo "%s". Serverio pranešimas:

en: Auth_msad: Unable to remove user "%s"
lt: Auth_msad: nepavyko ištrinti vartotojo "%s"

en: Auth_msad: Unable to update user "%s"
lt: Auth_msad: nepavyko atnaujinti vartotojo "%s"

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
lt: Auth_smbauth: nerastas reikalingas smbauth modulis.

en: Authentication at IMAP server failed.
lt: Prisijungti prie IMAP serverio nepavyko.

en: Authentication failed
lt: Prisijungti nepavyko

en: Authentication failed. %s
lt: Prisijungti nepavyko. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
lt: RADIUS serveris neleidžia autentifikuotis.

en: Authentication to FTP server failed.
lt: Prisijungti prie FTP serverio nepavyko.

en: Authentication to SSH2 server failed.
lt: Prisijungti prie SSH2 serverio nepavyko.

en: Authentication to the SMB server failed.
lt: Prisijungti prie SMB serverio nepavyko.

en: Available fields:
lt: Galimi laukai:

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Azur
lt: Žydras

en: BOFH Excuses
lt: BOFH atsiprašymai

en: Backend not correctly implemented.
lt: Slaptažodžio keitimo posistemė neteisingai realizuota.

en: Bad kerberos password.
lt: Neteisingas kerberos slaptažodis.

en: Bad kerberos username.
lt: Neteisingas kerberos vartotojo vardas.

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Baltic (ISO-8859-13)
lt: Baltiška (ISO-8859-13)

en: Bangladesh
lt: Bagladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Barbie
lt: Barbė

en: Base graphics directory "%s" not found.
lt: Nėra pagrindinio grafikos katalogo "%s".

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Birthday
lt: Gimtadienis

en: Block "%s" of application "%s" not found.
lt: Bloko "%s" modulyje "%s" nėra.

en: Block Settings
lt: Bloko parametrai

en: Block Type
lt: Bloko tipas

en: Blue Moon
lt: Mėlynas mėnulis

en: Blue and White
lt: Mėlynas ir baltas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bookmarks
lt: Atžymos

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Both
lt: Visos

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bouvet Island
lt: Buvet sala

en: Brazil
lt: Brazilija

en: British Indian Ocean Territory
lt: Britų Indijos vandenyno teritoja

en: Brown
lt: Rudas

en: Browser:
lt: Naršyklė:

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjaus darusalemas

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkinas Fasas

en: Burnt Orange
lt: Prinokęs apelsinas

en: Burundi
lt: Burundija

en: CRL Distribution Points
lt: CRL paskirstymo punktai

en: Cache init was not completed.
lt: Nebaigtas kešo iniciavimas.

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Calm
lt: Ramu

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Camouflage
lt: Kamufliažas

en: Can't connect to IMAP server: %s
lt: Negaliu prisijungti prie IMAP serverio: %s

en: Canada
lt: Kanada

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Problem Report
lt: Atšaukti problemos pranešimą

en: Cannot add this share! The name has not yet been set.
lt: Sukurti nepavyko! Reikia įvesti pavadinimą.

en: Cannot administer external session handlers.
lt: Valdyti išorinių sesijų negalima.

en: Cannot connect to IMAP server: %s
lt: Negaliu prisijungti prie IMAP serverio: %s

en: Cannot copy file(s) - source and destination are the same.
lt: Nepavyko nukopijuoti failo(ų) - šaltinis ir tikslas yra tokie patys.

en: Cannot delete file "%s".
lt: Negaliu ištrinti failo "%s".

en: Cannot find a temporary directory.
lt: Negaliu rasti laikinojo katalogo.

en: Cannot modify the owner of a share!
lt: Nepavyko pakeisti savininko!

en: Cannot move file(s) - destination is within source.
lt: Nepavyko perkelti failo(ų) - tikslas yra šaltinyje.

en: Cannot open file "%s".
lt: Negaliu atidaryti failo "%s".

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
lt: Negaliu apdoroti 'targetFile' parametro.

en: Cannot remove directory "%s".
lt: Negaliu ištrinti katalogo "%s".

en: Cannot remove, %d child exists. | Cannot remove, %d children exist.
lt[0]: Negaliu ištrinti. Egzistuoja %d pošakis.
lt[1]: Negaliu ištrinti. Egzistuoja %d pošakiai.
lt[2]: Negaliu ištrinti. Egzistuoja %d pošakių.

en: Cannot remove, %d children exist.
lt: Negaliu ištrinti. Egzistuoja %d pošakiai(ių).

en: Cannot reorder, number of entries supplied for reorder does not match number stored.
lt: Negaliu perrūšiuoti. Įvestas įrašų skaičius nesutampa su įrašų skaičiumi duomenų bazėje.

en: Cannot reset password automatically, contact your administrator.
lt: Automatinis slaptažodžio pakeitimas neveikia, susisiekite su administratoriumi.

en: Cannot route message to specified number.
lt: Negaliu nukreipti žinutės į nurodytą numerį.

en: Cannot send command to server.
lt: Nepavyko nusiųsti komandos į serverį.

en: Cannot write to file "%s"
lt: Negaliu įrašyti į failą "%s".

en: Cape Verde
lt: Keipverdis

en: Carrier
lt: Nešikas

en: Categories and Labels
lt: Kategorijos

en: Category
lt: Kategorija

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Cell Phone
lt: Mobilus telefonas

en: Celtic (ISO-8859-14)
lt: Keltų (ISO-8859-14)

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Central European (ISO-8859-2)
lt: Centrinės Europos (ISO-8859-2)

en: Certificate Details
lt: Sertifikato detalės

en: Certificate Owner
lt: Sertifikato savininkas

en: Certificate Policies
lt: Sertifikato teisės

en: Chad
lt: Čadas

en: Change
lt: Pakeisti

en: Change Password
lt: Slaptažodžio keitimas

en: Change Your Password
lt: Slaptažodžio keitimas

en: Change password for:
lt: Slaptažodžio keitimas serveryje:

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
lt: Jūsų vardo ir adreso, kuriuos matys žmonės, skaitantys ir atsakinėjantys į Jūsų laiškus, keitimas.

en: Change your password
lt: Slaptažodžio keitimas

en: Changing password for %s
lt: Slaptažodžio keitimas serveryje %s

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
lt: Dabartinė konfigūracija neleidžia keisti slaptažodžių. Susisiekite su savo administratoriumi.

en: Character to split multiple addresses with
lt: Simbolis adresų atskyrimui

en: Check
lt: Patikrinti

en: Check for newer versions
lt: Patikrinti ar nėra naujų versijų

en: Checking
lt: Tikrinama

en: Child
lt: Pogrupis

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Chinese Simplified (GB2312)
lt: Kinietiška paprasta (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
lt: Kinietiška tradicinė (Big5)

en: Choose Application:
lt: Pasirinkite modulį:

en: Choose a password
lt: Pasirinkite slaptažodį

en: Choose a username
lt: Pasirinkite vartotojo vardą

en: Choose how to display dates:
lt: Pasirinkite kaip vaizduoti datas:

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Class definition of %s not found.
lt: Klasės %s nėra.

en: Clear
lt: Giedra

en: Clear Query
lt: Išvalyti užklausą

en: Clear out user: %s
lt: Vartotojo duomenų valymas: %s

en: Clear user
lt: Išvalyti vartotojo duomenis

en: Clear user data
lt: Išvalyti vartotojo duomenis

en: Clearing Late
lt: Giedra vakare

en: Click to Continue
lt: Tęsti

en: Clickatell via HTTP
lt: Clickatell per HTTP

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Clouds
lt: Debesuota

en: Clouds Early
lt: Debesuota ryte

en: Cloudy
lt: Debesuota

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokoso (Kylingo) salos

en: Collapse
lt: Suskleisti

en: Collapse Sidebar
lt: Suskleisti įrankių juostą

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Color Picker
lt: Spalvų paletė

en: Colour selection
lt: Spalvos pasirinkimas

en: Column titles
lt: Stulpelių pavadinimai

en: Comics
lt: Komiksai

en: Command
lt: Komanda

en: Command Shell
lt: Komandinė eilutė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Common Name
lt: Vardas/pavardė

en: Comoros
lt: Komorai

en: Company
lt: Kompanija

en: Computers
lt: Kompiuteriai

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Configuration
lt: Nustatymai

en: Configuration Differences
lt: Nustatymų pasikeitimai

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
lt: Sinchronizavimo su PDA, mobiliaisiais telefonais ir Outlook nustatymai.

en: Configuration is out of date.
lt: Reikia atnaujinti konfigūracinį failą.

en: Configure %s
lt: Konfigūruoti %s

en: Confirm Password
lt: Slaptažodis dar kartą

en: Confirm new email address
lt: Patvirtinti naują el. pašto adresą

en: Confirm new password:
lt: Pakartokite naują slaptažodį:

en: Congo
lt: Kongas

en: Congo, Republic of
lt: Kongo Respublika

en: Congo, The Democratic Republic of the
lt: Demokratinė Kongo Respublika

en: Connection failed.
lt: Prisijungti nepavyko.

en: Connection failed:
lt: Prisijungti nepavyko:

en: Connection refused to the public keyserver.
lt: Prisijungti prie viešųjų raktų serverio nepavyko.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
lt: Prisijungti prie viešųjų raktų serverio nepavyko, nes: %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
lt: Prisijungti prie FTP serverio nepavyko.

en: Connection to SSH2 server failed.
lt: Nepavyko prisijungti prie SSH2 serverio.

en: Contacts
lt: Kontaktai

en: Contacts were successfully added to your address book.
lt: Konkaktai sėkmingai įtraukti į Jūsų adresų knygelę

en: Content type of compressed file: %s
lt: Suspausto failo tipas: %s

en: Contents of "%s"
lt: "%s" turinys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Cookie
lt: Laimės žinutės

en: Copy failed: %s
lt: Nukopijuoti nepavyko: %s

en: Cornflower
lt: Rugiagėlė

en: Cost ID
lt: Vertės ID

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cote d'Ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: Could not PGP encrypt message:
lt: Nepavyko užkoduoti PGP laiško:

en: Could not PGP sign message:
lt: Nepavyko pasirašyti PGP laiško:

en: Could not S/MIME encrypt message.
lt: Nepavyko užkoduoti S/MIME laiško.

en: Could not S/MIME sign message.
lt: Nepavyko pasirašyti S/MIME laiško.

en: Could not add contact. %s
lt: Nepavyko pridėti kontakto. %s

en: Could not bind to LDAP server
lt: Nepavyko autentifikuotis į LDAP serverį.

en: Could not bind to LDAP server.
lt: Nepavyko autentifikuotis į LDAP serverį.

en: Could not bind to MSAD server.
lt: Nepavyko autentifikuotis į MSAD serverį.

en: Could not change password (bad old password?)
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodžio (blogas senas slaptažodis?)

en: Could not change password.
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodžio

en: Could not check balance. %s
lt: Nepavyko patikrinti balanso. %s

en: Could not connect to LDAP server
lt: Nepavyko prisijungti prie LDAP serverio

en: Could not connect to LDAP server.
lt: Nepavyko prisijungti prie LDAP serverio.

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie "%s" serverio per FTP: %s

en: Could not create distribution list. %s
lt: Nepavyko sukurti distribucijos sąrašo. %s

en: Could not decrypt PGP data:
lt: Nepavyko atkoduoti PGP duomenų:

en: Could not decrypt S/MIME data.
lt: Nepavyko atkoduoti S/MIME duomenų.

en: Could not delete contact. %s
lt: Nepavyko ištrinti kontakto. %s

en: Could not delete distribution list. %s
lt: Nepavyko ištrinti distribucijos sąrašo. %s

en: Could not delete setup upgrade script "%s".
lt: Nepavyko ištrinti atnaujinimo skripto "%s".

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
lt: Nepavyko nustatyti gavėjo el. pašto adreso.

en: Could not fetch complete address book.
lt: Pavyko gauti visos adresų knygelės.

en: Could not fetch complete distribution list.
lt: Nepavyko gauti viso distribucijos sąrašo.

en: Could not fetch the complete list of distribution lists.
lt: Nepavyko gauti viso distribucijos sąrašų sąrašo.

en: Could not load strategy "%s".
lt: Nepavyko užkrauti strategijos "%s".

en: Could not login to system (no password prompt)
lt: Nepavyko prisijungti prie sistemos (sistema neužklausė slaptažodžio)

en: Could not mkdir "%s".
lt: Nepavyko sukurti katalogo "%s".

en: Could not obtain public key from the keyserver.
lt: Nepavyko gauti viešojo rakto iš raktų serverio.

en: Could not open "%s" for writing.
lt: Nepavyko atidaryti "%s" rašymui.

en: Could not open %s.
lt: Nepavyko atidaryti %s.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
lt: Nepavyko atidaryti Maintenance_Task modulio %s

en: Could not open directory "%s".
lt: Nepavyko atidaryti katalogo "%s".

en: Could not open pipe to smbpasswd.
lt: Klaida jungiantis prie smbpasswd.

en: Could not reach the LDAP server
lt: Nepavyko pasiekti LDAP serverio.

en: Could not reach the LDAP server: %s
lt: Nepavyko pasiekti LDAP serverio: %s

en: Could not read %s.
lt: Nepavyko skaityti %s.

en: Could not read response PDU
lt: Nepavyko perskaityti atsakymo PDU

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodžio šiam vartotojui. Kai kuri arba visa informacija yra netiksli. Pabandykite dar kartą arba susisiekite su savo administratoriumi jeigu reikalinga pagalba.

en: Could not retrieve ACL
lt: Nepavyko gauti ACL

en: Could not retrieve address book. %s
lt: Nepavyko gauti adresų knygelės. %s

en: Could not retrieve distribution list. %s
lt: Nepavyko gauti distribucijos sąrašo. %s

en: Could not retrieve distribution lists. %s
lt: Nepavyko gauti distribucijos sąrašų. %s

en: Could not retrieve server's capabilities
lt: Nepavyko nustatyti serverio galimybių

en: Could not revert configuration.
lt: Nepavyko atkeisti nustatymų.

en: Could not rmdir "%s".
lt: Nepavyko ištrinti katalogo "%s".

en: Could not save %s configuration.
lt: Nepavyko išsaugoti %s nustatymų.

en: Could not save a backup configuation.
lt: Nepavyko padaryti atsarginės nustatymų kopijos.

en: Could not save a backup configuation: %s
lt: Nepavyko padaryti atsarginės nustatymų kopijos: %s

en: Could not save setup upgrade script to: "%s".
lt: Nepavyko išsaugoti atnaujinimo skript į: "%s".

en: Could not save the backup configuration file %s.
lt: Nepavyko padaryti atsarginės %s nustatymų failo kopijos.

en: Could not save the compiled template file "%s".
lt: Nepavyko išsaugoti sukompiliuoto šablono failo "%s".

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
lt: Nepavyko išsaugoti %s nustatymų failo. Jūs galite arba naudotis atnaujinimo skriptu %s arba patys nukopijuoti kodą apačioje į %s.

en: Could not search the LDAP server.
lt: Nepavyko paieška LDAP serveryje.

en: Could not search the MSAD server.
lt: Nepavyko paieška MSAD serveryje.

en: Could not start TLS connection to LDAP server
lt: Nepavyko prisijungti prie LDAP serverio per TLS

en: Could not start passwd program (no old password prompt)
lt: Nepavyko paleisti passwd programos (sistema neužklausę seno slaptažodžio)

en: Could not unlink "%s".
lt: Nepavyko nutraukti ryšio "%s".

en: Could not update contact. %s
lt: Nepavyko atnaujinti kontakto. %s

en: Could not update distribution list. %s
lt: Nepavyko atnaujinti distribucijos sąrašo. %s

en: Could not write configuration for "%s": %s
lt: Nepavyko užrašyti "%s" nustatymų: %s

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
lt: Nepavyko rasti Mozilos įrankių juostos. Įsitikinkite, kad ji atidaryta.

en: Couldn't give user "%s" the following rights for the folder "%s": %s
lt: Nepavyko suteikti šių teisių vartotojui "%s" kateloge "%s": %s

en: Counted text
lt: Ribotas tekstas

en: Country
lt: Valstybė

en: Country drop down list
lt: Išsiskleidžiantis valstybių sąrašas

en: Courses
lt: Kursai

en: Create
lt: Sukurti

en: Create Folder
lt: Sukurti katalogą

en: Create Folders
lt: Sukurti katalogus

en: Create a new one
lt: Sukurti naują aprašą

en: Create sub folders
lt: Sukurti pakatalogius

en: Creator Permissions
lt: Savininko teisės

en: Credit card number
lt: Kreditinės kortelės numeris

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Croatia/Hrvatska
lt: Kroatija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Current 4 Phases
lt: Dabartinės 4 fazės

en: Current Alarms
lt: Esami perspėjimai

en: Current Sessions
lt: Esamos sesijos

en: Current Time
lt: Dabartinis laikas

en: Current Weather
lt: Dabartinės oro sąlygos

en: Current condition:
lt: Dabartinės sąlygos:

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
lt: Veiksmų, atliekamų prisijungus prie %s, nustatymas.

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Cyrillic (KOI8-R)
lt: Kirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lt: Kirilica (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
lt: Kirilica/Ukrainietiška (KOI8-U)

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: DSN (see http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)
lt: DSN (žiūrėkite http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)

en: Daily
lt: Kasdien

en: Data
lt: Duomenys

en: Data value for %s is empty in Kolab XML object!
lt: Kolab XML objekte nėra %s reikšmės!

en: DataTree
lt: Duomenų medis

en: DataTree Browser
lt: Duomenų medžio naršyklė

en: Database lookup
lt: Duomenų bazės turinys

en: Date
lt: Data

en: Date Received
lt: Gauta

en: Date and time selection
lt: Datos ir laiko pasirinkimas

en: Date selection
lt: Datos pasirinkimas

en: Date: %s; time: %s
lt: Data: %s; laikas: %s

en: Day
lt: Diena

en: December
lt: Gruodis

en: Default
lt: Standartinė reikšmė

en: Default Color
lt: Standartinė spalva

en: Default Identity
lt: Standartinis aprašas

en: Default Shell
lt: Pagrindinė komandinė eilutė

en: Default folder of type %s does not exist!
lt: Standartinis %s tipo katalogas neegzistuoja!

en: Definitions
lt: Apibrėžimai

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete "%s"
lt: Ištrinti "%s"

en: Delete Folders
lt: Ištrinti katalogus

en: Delete Group
lt: Ištrinti grupę

en: Delete Permission
lt: Ištrinti teisę

en: Delete and purge messages
lt: Visiškai ištrinti laiškus

en: Delete messages
lt: Ištrinti laiškus

en: Delete permissions for "%s"
lt: "%s" teisių trynimas

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
lt: Ar tikrai norite ištrinti "%s" teises ir visas poteises?

en: Delete selected identity
lt: Ištrinti pasirinktą aprašą

en: Delete sub folders
lt: Ištrinti pakatalogius

en: Delete/purge
lt: Ištrinti/išvalyti

en: Deleted setup upgrade script "%s".
lt: Atnaujinimo skriptas "%s" ištrintas.

en: Delivery time
lt: Pristatymo laikas

en: Denmark
lt: Danija

en: Department
lt: Departamentas

en: Describe the Problem
lt: Problemos aprašymas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Details (also in Horde's logfile):
lt: Detaliau (taip pat žiūrėkite Horde log faile):

en: Details have been logged for the administrator.
lt: Administratoriui išsiųstas detalus aprašymas.

en: Development
lt: Vystymas

en: Dew Point
lt: Drėgnumas

en: Dew Point for last hour:
lt: Drėgnumas paskutinę valandą:

en: Dew point:
lt: Drėgnumas:

en: Dial %s
lt: Rinkti %s

en: Dismiss
lt: Atlikta

en: Display 24-hour times?
lt: Rodyti 24-ių val. formatą?

en: Display Options
lt: Vaizdavimo nustatymai

en: Display detailed forecast
lt: Rodyti detalią progronę

en: Display forecast (TAF)
lt: Rodyti progronę (TAF)

en: Display format
lt: Vaizdavimo formatas

en: Disposition Notification
lt: Laiško pristatymo pranešimai

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Do not delete
lt: Netrinti

en: Do not directly access maintenance.php
lt: Nesikreipkite tiesiogiai į maintenance.php

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
lt: Ar pirmas įrašas yra lauko vardai?

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Don't have an account? Sign up.
lt: Neturite vartotojo vardo? Užsiregistruokite.

en: Download %s
lt: Atsisiųsti %s

en: Download generated configuration as PHP script.
lt: Atsisiųsti sugeneruotus nustatymus kaip PHP skriptą.

en: Drop down list
lt: Išsiskleidžiantis sąrašas

en: Drugs
lt: Vaistai

en: Dynamic Mail
lt: Dinaminis paštas

en: E characters
lt: E simboliai

en: E-Mail
lt: El. pašto adresas

en: EU VAT identification
lt: EU VAT identifikacija

en: East Timor
lt: Rytų Timoras

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit "%s"
lt: Redaguoti "%s"

en: Edit Block
lt: Keisti bloko parametrus

en: Edit Group
lt: Redaguoti grupę

en: Edit Permission
lt: Redaguoti teises

en: Edit options for:
lt: Keisti nustatymus:

en: Edit permissions
lt: Redaguoti teises

en: Edit permissions for "%s"
lt: "%s" teisių redagavimas

en: Education
lt: Ugdymas

en: Egypt
lt: Egiptas

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Email
lt: El. paštas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Email Notification
lt: Perspėjimas el. paštu

en: Email addresses must match.
lt: El. pašto adresai turi sutapti.

en: Email addresses to confirm not found.
lt: Nepavyko rasti patvirtinamo el. pašto adreso.

en: Email with confirmation
lt: El. pašto adresas su patvirtinimu

en: Email-to-SMS Gateway
lt: El. pašto-SMS vartai

en: Emoticons
lt: Šypsenėlės

en: Empty message.
lt: Žinutė tuščia.

en: Empty result
lt: Rezultatas tuščias

en: Empty result.
lt: Rezultatas tuščias.

en: End of file.
lt: Failo pabaiga.

en: End year
lt: Galiniai metai

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
lt: Įrašykite klausimą, kuris jums bus užduotas jeigu pamiršite savo slaptažodį, pvz.: 'koks yra Jūsų gyvūno vardas?':

en: Enter the letters below:
lt: Įrašykite raides apačioje:

en: Enter value for pref_name:
lt: Įrašykite pref_name reikšmę:

en: Enter value for pref_scope:
lt: Įrašykite pref_scope reikšmę:

en: Equatorial Guinea
lt: Ekvatoriaus Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Error
lt: Klaida

en: Error deleting from path %s; must be [app]/[path]
lt: Klaida trinant iš katalogo %s; turi būti [modulis]/[kelias]

en: Error deleting sync anchor: %s
lt: Klaida trinant sinchronizavimo inkarą: %s

en: Error deleting sync info: %s
lt: Klaida trinant sinchronizavimo informaciją: %s

en: Error deleting sync log: %s
lt: Klaida trinant sinchronizavimo žurnalą: %s

en: Error searching for user with the ID "%s"!
lt: Klaida ieškant vartotojo, kurio ID "%s"!

en: Error searching for user with the email address "%s"!
lt: Klaida ieškant vartotojo, kurio el. pašto adresas "%s"!

en: Error searching for user with the uid "%s"!
lt: Klaida ieškant vartotojo, kurio uid "%s"!

en: Error sending PDU
lt: Klaida siunčiant PDU

en: Error sending data to smbpasswd.
lt: Klaida siunčiant duomenis smbpasswd komandai.

en: Error setting LDAP protocol on server %s to v3!
lt: Klaida keičiant LDAP protokolą į versiją 3 serveryje %s!

en: Error updating password: %s
lt: Klaida atnaujinant slaptažodį: %s

en: Error with email message.
lt: Klaida laiške.

en: Error writing "%s".
lt: Klaida rašant "%s".

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Ethnic
lt: Etninės

en: Europe
lt: Europa

en: European Union
lt: Europos Sąjunga

en: Every 15 minutes
lt: Kas 15 minučių

en: Every 2 minutes
lt: Kas 2 minutes

en: Every 30 seconds
lt: Kas 30 sekundžių

en: Every 5 minutes
lt: Kas 5 minutes

en: Every Login
lt: Kiekvieno prisijungimo metu

en: Every half hour
lt: Kas pusvalandį

en: Every hour
lt: Kas valandą

en: Every minute
lt: Kas minutę

en: Example values:
lt: Pavyzdžiui:

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Expand
lt: Išskleisti

en: Expiration Date
lt: Galiojimo data

en: Exponent
lt: Eksponentė

en: Extra Large
lt: Labai didelis

en: FTP upload of setup
lt: Nustatymų siuntimas per FTP

en: Fade to Green
lt: Pereinantis į žalią

en: Failed fetching IMAP message %s. Error was %s
lt: Nepavyko gauti IMAP laiško %s. Įvykusi klaida %s

en: Failed fetching body of IMAP message %s. Error was %s
lt: Nepavyko gauti IMAP laiško %s turinio. Įvykusi klaida %s

en: Failed fetching headers of IMAP message %s. Error was %s
lt: Nepavyko gauti IMAP laiško %s antraščių. Įvykusi klaida %s

en: Failed to connect to LDAP server.
lt: Nepavyko prisijungti prie LDAP serverio.

en: Failed to connect to MSAD server.
lt: Nepavyko prisijungti prie MSAD serverio.

en: Failed to connect to SMB server.
lt: Nepavyko prisijungti prie SMB serverio.

en: Failed to copy from "%s".
lt: Nepavyko nukopijuoti iš "%s".

en: Failed to copy to "%s".
lt: Nepavyko nukopijuoti į "%s".

en: Failed to create new SASL connection.
lt: Nepavyko sukurti naujo SASL ryšio.

en: Failed to load Kolab IMAP driver %s
lt: Nepavyko užkrauti Kolab IMAP tvarkyklės %s

en: Failed to load Kolab XML driver %s
lt: Nepavyko užkrauti Kolab XML tvarkyklės %s

en: Failed to move to "%s".
lt: Nepavyko perkelti į "%s".

en: Failed to retrieve: %s
lt: Nepavyko gauti: %s

en: Failed to verify old password.
lt: Nepavyko patikrinti seno slaptažodžio.

en: Failure in changing password for %s: %s
lt: Klaida keičiant slaptažodį serveryje %s: %s

en: Fair
lt: Švelnus

en: Falkland Islands (Malvinas)
lt: Folklandų salos (Malvinai)

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Fatal Error:
lt: Kritinė klaida:

en: Fax
lt: Faksas

en: Faxes
lt: Faksai

en: February
lt: Vasaris

en: Feels Like
lt: Atrodo lyg

en: Feels like:
lt: Atrodo lyg:

en: Few Showers
lt: Trumpalaikis lietus

en: Few Snow Showers
lt: Trumpalaikė pūga

en: Field matrix
lt: Laukelių matrica

en: Figlet font
lt: Šriftas

en: Fiji
lt: Fidžis

en: File Count: %d file | File Count: %d files
lt[0]: Failų skaičius: %d failas
lt[1]: Failų skaičius: %d failai
lt[2]: Failų skaičius: %d failų

en: File Manager
lt: Failų tvarkymas

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: File selection
lt: Failo pasirinkimas

en: File upload
lt: Failo siuntimas

en: File uploads not supported.
lt: Naršyklė nepalaiko failų siuntimo.

en: Filters
lt: Filtrai

en: Finland
lt: Suomija

en: First Half
lt: Pirmoji pusė

en: First Quarter
lt: Pirmasis ketvirtis

en: Fix ratio
lt: Nustatytas koeficientas

en: Flash
lt: Blykstė

en: Flip
lt: Atvirkščias

en: Fog
lt: Rūkas

en: Fog Late
lt: Rūkas vakare

en: Foggy
lt: Rūkanota

en: Folder "%s" does not exist
lt: Katalogas "%s" neegzistuoja

en: Font
lt: Šriftas

en: Food
lt: Maistas

en: Forecast (TAF)
lt: Orų prognozė (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
lt: Orų prognozės apimtis (įsidėmėkite, kad ši funkcija gražina ir dienos ir nakties prognozę; per didelis skaičius gali sudarkyti dizainą)

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote savo slaptažodį?

en: Forms
lt: Formos

en: Fortune
lt: Frazė

en: Fortune type
lt: Frazių tipas

en: Fortunes
lt: Frazės

en: Fortunes 2
lt: Frazės 2

en: Forums
lt: Diskusijos

en: Forwards
lt: Persiuntimai

en: Fr
lt: Penk.

en: France
lt: Prancūzija

en: France, Metropolitan
lt: Prancūzija, Metropolis

en: Freezing Drizzle
lt: Lijundra

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos pietinės teritorijos

en: From
lt: Nuo

en: From the
lt: Nuo

en: Full Description
lt: Pilnas aprašymas

en: Full Moon
lt: Pilnatis

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: Full buffer.
lt: Buferis pilnas.

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Generate %s Configuration
lt: Generuoti %s nustatymus

en: Generated Code
lt: Sugeneruotas kodas

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Given Name
lt: Vardas

en: Global Options
lt: Globalūs nustatymai

en: Go
lt: Rodyti

en: Goedel
lt: Gadelis

en: Google Maps
lt: Google žemėlapis

en: Google Search
lt: Google paieška

en: Google search is not enabled.
lt: Google paieška yra išjungta.

en: Grayscale
lt: Nespalvotas

en: Greece
lt: Graikija

en: Greek (ISO-8859-7)
lt: Graikiška (ISO-8859-7)

en: Green
lt: Žalias

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Grey
lt: Pilkas

en: Group Administration
lt: Grupių administravimas

en: Group names must be non-empty
lt: Grupės vardas turi būti netuščias

en: Group was not created: %s.
lt: Grupė nebuvo sukurta: %s.

en: Group_ldap: Unable to add group "%s". This is what the server said:
lt: Group_ldap: nepavyko sukurti grupės "%s". Serverio pranešimas:

en: Group_ldap: Unable to delete group "%s". This is what the server said: %s
lt: Group_ldap: nepavyko ištrinti grupės "%s". Serverio pranešimas: %s

en: Group_ldap: Unable to update group "%s". This is what the server said:
lt: Group_ldap: nepavyko atnaujinti grupės "%s". Serverio pranešimas:

en: Group_ldap: Unable to update group "%s". This is what the server said: %s
lt: Group_ldap: nepavyko atnaujinti grupės "%s". Serverio pranešimas: %s

en: Groups
lt: Grupės

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupė

en: Guam
lt: Guama

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guernsey
lt: Gernsis

en: Guest Permissions
lt: Svečių teisės

en: Guestbook
lt: Svečių knyga

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bissau-Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: HTML Version of Message
lt: Laiško HTML versija

en: HTTP Authentication not found.
lt: Reikalinga HTTP autentifikacija.

en: Haiti
lt: Haitis

en: Hash-Algorithm
lt: Hash-Algoritmas

en: Haze
lt: Migla

en: Header
lt: Antraštė

en: Headers
lt: Antraštės

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Herdo sala ir Makdonaldo salos

en: Heard and McDonald Islands
lt: Herdas ir Makdonaldo salos

en: Heavy Rain
lt: Stiprus lietus

en: Heavy T-Storm
lt: Stipri audra

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
lt: Hebrajiška (ISO-8859-8-I)

en: Height
lt: Aukštis

en: Help
lt: Pagalba

en: Help _Topics
lt: Rodyti pagalbos temas

en: Helper?
lt: Pagalbininkas?

en: Hemisphere
lt: Hemisfera

en: Here is the beginning of the file:
lt: Štai čia yra failo pradžia:

en: Hi-Contrast
lt: Didelio kontrasto

en: Hide Results
lt: Paslėpti rezultatus

en: High
lt: Svarbu

en: Holy See (Vatican City State)
lt: Šventasis Sostas (Vatikano valstija)

en: Home Address
lt: Namų adresas

en: Home Directory
lt: Namų katalogas

en: Home Phone
lt: Namų telefonas

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Horde
lt: Portalas

en: Horde/Kolab: No object of type %s found in message %s
lt: Horde/Kolab: objekto tipas %s nerastas žinutėje %s

en: Horde/Kolab: Unable to retrieve MIME ID for the part of type %s
lt: Horde/Kolab: nepavyko gauti MIME ID daliai %s tipo

en: Host
lt: Serveris

en: How many fields (columns) are there?
lt: Kiek laukų (stulpelių) ten yra?

en: Humidity
lt: Drėgnumas

en: Humidity:
lt: Drėgnumas:

en: Humorists
lt: Jumoreskos

en: Hungary
lt: Vengrija

en: I characters
lt: I simboliai

en: IMAP error. Folder: %s. Error: %s
lt: IMAP klaida. Katalogas: %s. Klaida: %s

en: IMAP error. Message: %s. Error: %s
lt: IMAP klaida. Laiškas: %s. Klaida: %s

en: IMAP error. Server: %s. Error: %s
lt: IMAP klaida. Serveris: %s. Klaida: %s

en: IMAP mailbox creation failed: %s
lt: Nepavyko sukurti IMAP pašto dėžutės: %s

en: IMAP mailbox deletion failed: %s
lt: Nepavyko ištrinti IMAP pašto dėžutės: %s

en: IMAP mailbox quota creation failed: %s
lt: Nepavyko nustatyti IMAP pašto dėžutės dydžio: %s

en: IP Address not available.
lt: Nepavyko gauti IP adreso.

en: IP Address not within allowed CIDR block.
lt: IP adresas neteisingame CIDR bloke.

en: IP address
lt: IP adresas

en: IP lockdown violation.
lt: IP užrakintas.

en: Iceland
lt: Islandija

en: Icons Only
lt: Tik piktogramos

en: Icons for %s
lt: %s piktogramos

en: Icons with text
lt: Piktogramos su tekstu

en: Ideas
lt: Idėjos

en: Identity's name:
lt: Aprašo pavadinimas:

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
lt: Jei negalite perskaityti šio laiško, %s.

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
lt: Jeigu matote šią žinutę vietoj paveikslėlio, kurį norite įkelti, tai Jūsų naršyklė negali jo atvaizduoti.

en: Image CAPTCHA
lt: Paveikslėlio CAPTCHA

en: Image upload
lt: Paveikslėlio įkėlimas

en: Import, Step %d
lt: Įkėlimas, %d žingsnis

en: Imported field: %s
lt: Laukas įkeltas: %s

en: Imported fields:
lt: Įkelti laukai:

en: In the lists below select both, a field imported from the source file at the left, and the matching field available in your address book at the right. Then hit "Add pair" to mark them for the import. Once your are finished hit "Next".
lt: Iš sąrašo apačioje pasirinkite abu, lauką iš įkelto failo kairėję ir atitinkamą lauką iš adresų knygelės dešinėje. Tada paspauskite "Pridėti porą", kad pažymėtumėte juos įkėlimui. Kai baigsite, paspauskite "Toliau".

en: Incorrect Password
lt: Slaptažodis neteisingas

en: Incorrect action code given.
lt: Neteisingas veiksmo kodas.

en: Incorrect username and/or password.
lt: Neteisingas vartotojo vardas ir/arba slaptažodis.

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
lt: Neiteisingas vartotojo vardas arba alternatyvus el. pašto adresas. Bandykite dar kartą arba susisiekite su savo administratoriumi jeigu reikalinga tolesnė pagalba.

en: India
lt: Indija

en: Individual Users
lt: Individualūs vartotojai

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Information
lt: Informacija

en: Information no longer available.
lt: Informacija nebepasiekiama.

en: Inherited Members
lt: Paveldimi nariai

en: Inline Notification
lt: Perspėjimas prisijungus

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
lt: Įrašykite el. pašto adresą, į kurį norite gauti naują slaptažodį:

en: Insert messages
lt: Įterpti laiškus

en: Insert the required answer to the security question:
lt: Įrašykite reikiamą atsakymą į klausimą viršuje:

en: Insertion of images from Photo Galleries in text
lt: Leisti tekste įterpti paveikslėlius iš Nuotraukų galerijos

en: Insufficient credit to send to the distribution list.
lt: Distribucijos sąrašui nusiųsti neužtenka kredito.

en: Insufficient credit.
lt: Neužtenka kredito.

en: Integer
lt: Skaičius

en: Integer list
lt: Skaičių sąrašas

en: Internal Error: An attribute must ALWAYS match itself: %s
lt: Vidinė klaida: atributas turi VISADA atitikti save: %s

en: Invalid UDH. (User Data Header).
lt: Neteisingas UDH. (User Data Header).

en: Invalid VAT identification number format.
lt: Neteisingas VAT identifikacijos skaičiaus formatas.

en: Invalid ZIP data
lt: Neteisingi ZIP duomenys

en: Invalid application.
lt: Neteisingas modulis.

en: Invalid basedn configured
lt: Nurodytas neteisingas basedn parametras

en: Invalid batch ID.
lt: Neteisingas ID.

en: Invalid character in e-mail address: %s.
lt: Neleistinas simbolis el. pašto adrese: %s.

en: Invalid data submitted.
lt: Įvesti neteisingi duomenys.

en: Invalid destination address.
lt: Neteisingas adresas.

en: Invalid file format
lt: Neteisingas failo formatas

en: Invalid group ID passed (bad DN syntax)
lt: Nurodytas neteisingas grupės ID (bloga DN sintaksė)

en: Invalid license key.
lt: Neteisingas licenzijos raktas.

en: Invalid location provided.
lt: Nurodyta neleistina vietovė.

en: Invalid msg_type.
lt: Neteisingas msg_type.

en: Invalid or missing api_id.
lt: Neteisingas arba nėra api_id.

en: Invalid or missing parameters.
lt: Parametrai neteisingi arba jų nėra.

en: Invalid parent permission.
lt: Neteisingos paveldimos teisės.

en: Invalid partner id.
lt: Neteisingas pertnerio id.

en: Invalid product code.
lt: Neteisingas produkto kodas.

en: Invalid protocol.
lt: Neteisingas protokolas.

en: Invalid recipient: "%s"
lt: Neteisingas gavėjas: "%s"

en: Invalid response from server.
lt: Neteisingas serverio atsakymas.

en: Invalid source address.
lt: Neteisingas siuntėjo adresas.

en: Invalid unicode data.
lt: Neteisingi unikodo duomenys.

en: Inventory
lt: Inventorius

en: Invert selection
lt: Apversti pasirinkimą

en: Iran, Islamic Republic of
lt: Islamiška Irano Respublika

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Isolated T-Storms
lt: Izoliuotos T-audros

en: Israel
lt: Izraelis

en: Issuer
lt: Išdavėjas

en: Italy
lt: Italija

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: January
lt: Sausis

en: Japan
lt: Japonija

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lt: Japoniška (ISO-2022-JP)

en: Jersey
lt: Džersis

en: Jordan
lt: Jordanija

en: July
lt: Liepa

en: June
lt: Birželis

en: Kazakhstan
lt: Kazakstanas

en: Keep original?
lt: Išsaugoti originalą?

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kerberos server rejected authentication.
lt: Nepavyko prisijungti prie Kerberos serverio.

en: Kernel Newbies
lt: Branduolio naujokai

en: Key Creation
lt: Rakto kūrimas

en: Key Fingerprint
lt: Rakto atspaudas

en: Key Length
lt: Rakto ilgis

en: Key Type
lt: Rakto tipas

en: Key Usage
lt: Rakto panaudojimas

en: Key already exists on the public keyserver.
lt: Raktas jau yra viešųjų raktų serveryje.

en: Keyword
lt: Raktinis žodis

en: Kids
lt: Vaikai

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kolab XML: Missing function %s!
lt: Kolab XML: nėra funkcijos %s!

en: Kolab cache: Object uid %s does not exist in the cache!
lt: Kolab kešas: keše nėra objekto uid %s!

en: Korea, Democratic People's Republic of
lt: Demokratinė Korėjos Liaudies Respublika

en: Korea, Republic of
lt: Korėjos Respublika

en: Korean (EUC-KR)
lt: Korėjietiška (EUC-KR)

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: LDAP Error searching for DN %s: %s!
lt: Klaida rodant %s: %s

en: Language
lt: Kalba

en: Lao People's Democratic Republic
lt: Laoso Demokratinė Liaudies Respublika

en: Large
lt: Didelis

en: Last Half
lt: Antra pusė

en: Last Password Change
lt: Paskutinį kartą slaptažodis buvo pakeistas.

en: Last Quarter
lt: Paskutinis ketvirtis

en: Last Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Last login: %s
lt: Paskutinis prisijungimas: %s

en: Last login: %s from %s
lt: Paskutinis prisijungimas: %s iš adreso %s

en: Last login: Never
lt: Prisijungėte pirmą kartą

en: Latvia
lt: Latvija

en: Lavender
lt: Levandra

en: Law
lt: Teisė

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Left header
lt: Kairioji antraštė

en: Left values
lt: Kairiosios reikšmės

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Libyan Arab Jamahiriya
lt: Libijos Arabų Emyratai

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Light Blue
lt: Šviesiai mėlynas

en: Light Drizzle
lt: Smulkus lietus

en: Light Rain
lt: Nedidelis lietus

en: Light Rain Early
lt: Nedidelis lietus ryte

en: Light Rain Late
lt: Nedidelis lietus vakare

en: Light Rain Shower
lt: Nedidelė liūtis

en: Light Rain with Thunder
lt: Nedidelis lietus su perkūnija

en: Light Snow
lt: Nedidelis sniegas

en: Light Snow Shower
lt: Nedidelė šlapdriba

en: Limerick
lt: Limerikas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Link URL
lt: Nuorodos URL

en: Link access key
lt: Nuorodos mygtukas

en: Link style
lt: Nuorodos stilius

en: Link target
lt: Nuorodos tikslas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Link the email address to the compose page when displaying?
lt: Padaryti el. pašto adresą nuoroda į laiško rašymo puslapį?

en: Link title attribute
lt: Nuorodos pavadinimo atributas

en: Links
lt: Nuorodos

en: Linux Cookie
lt: Linux laimės žinutės

en: List
lt: Sąrašas

en: List - user can see the folder
lt: Rodyti - vartotojas gali matyti katalogo turinį

en: List Databases
lt: Rodyti duomenų bazių sąrašą

en: List Tables
lt: Rodyti lentelių sąrašą

en: List-Archive
lt: Konferencijos archyvas

en: List-Help
lt: Konferencijos pagalba

en: List-Id
lt: Konferencijos ID

en: List-Owner
lt: Konferencijos savininkas

en: List-Post
lt: Rašyti į konferenciją

en: List-Subscribe
lt: Prisijungti prie konferencijos

en: List-Unsubscribe
lt: Atsijungti nuo konferencijos

en: Listing alarms failed: %s
lt: Parodyti perspėjimų sąrašo nepavyko: %s

en: Listing users failed: %s
lt: Parodyti vartotojų sąrašo nepavyko: %s

en: Listing users is disabled.
lt: Vartotojų sąrašas uždraustas.

en: Literature
lt: Literatūra

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Loading...
lt: Krauna...

en: Local time:
lt: Vietinis laikas:

en: Locale and Time
lt: Lokalė ir laikas

en: Location
lt: Vieta

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Login Tasks
lt: Prisijungimo darbai

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
lt: Prisijungti nepavyko. Neteisingas Jūsų nurodytas vartotojo vardas ir/ar slaptažodis.

en: Login failed.
lt: Prisijungti nepavyko.

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Love
lt: Meilė

en: Low
lt: Nesvarbu

en: Loyola
lt: Lojola

en: Loyola Blue
lt: Mėlyna lojola

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: MS-TNEF Attachment contained no data.
lt: Prikabintame MS-TNEF faile nėra duomėnų.

en: Macao
lt: Makao

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
lt: Makedonija

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Magic
lt: Magija

en: Mail
lt: Paštas

en: Mail Admin
lt: Pašto valdymas

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
lt: Kategorijų sąrašo, kurioms priskiriami objektai, ir su jomis susijusių spalvų keitimas.

en: MapQuest map
lt: MapQuest žemėlapis

en: March
lt: Kovas

en: Mark (Other)
lt: Pažymėti (kita)

en: Mark (Seen)
lt: Pažymėti (kaip perskaitytus)

en: Mark with Seen/Unseen flags
lt: Pažymėti kaip skaitytus/neskaitytus

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
lt: Pažymėti kitais atributais (pvz. svarbu/atsakyta)

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Matching fields:
lt: Sujungti laukai:

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Max allowed credit.
lt: Maksimalus kreditas.

en: Max message parts exceeded.
lt: Maksimalus žinučių dalių kiekis išeikvotas.

en: Max temp last 24 hours:
lt: Maks. temp. pask. 24 val:

en: Max temp last 6 hours:
lt: Maks. temp. pask. 6 val:

en: Maximum Number of Portal Blocks
lt: Maksimalus portalo blokų skaičius

en: Maximum file size in bytes
lt: Maksimalus failo dydis baitais

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: May
lt: Gegužė

en: Mayotte
lt: Mojotė

en: Medicine
lt: Medicina

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Members
lt: Nariai

en: Memcache session tracking not enabled.
lt: Memcache sesijų sekimas yra išjungtas.

en: Menu mode:
lt: Meniu režimas:

en: Message
lt: Žinutė

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
lt: Laiškas pavirtintas, tačiau nepatvirtintas pasirašiusio asmens sertifikatas.

en: Message expired.
lt: Žinutė neišsiųsta.

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Metar Weather
lt: Oro salygos

en: Metar block not available.
lt: Oro sąlygų bloko nėra.

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
lt: Oro sąlygų bloko nėra. Administratoriui išsiųstas detalus aprašymas.

en: MetarDB is not connected.
lt: Neįdiegta Metar duomenų bazė.

en: Method
lt: Būdas

en: Method "%s" is not defined
lt: Būdas "%s" neaprašytas

en: Metric
lt: Matai

en: Mexico
lt: Meksika

en: Micronesia, Federated States of
lt: Mikronezijos Federacinės Valstijos

en: Mime Type
lt: MIME tipas

en: Min temp last 24 hours:
lt: Min. temp. pask. 24 val:

en: Min temp last 6 hours:
lt: Min. temp. pask. 6 hours:

en: Minimum password age has not yet expired
lt: Minimalus slaptažodžio galiojimo laikas dar nepasibaigė

en: Mirror
lt: Atspindys

en: Miscellaneous
lt: Kitos

en: Missing configuration. You must generate it before using this application.
lt: Nustatymų nėra. Jeigu norite naudoti šį modulį, turite jį sukonfigūruoti.

en: Missing message ID.
lt: Nėra žinutės ID.

en: Missing session ID.
lt: Nėra sesijos ID.

en: Mo
lt: Pirm.

en: Mobile Mail
lt: Mobilus paštas

en: Mobile phone number
lt: Mobilaus telefono numeris

en: Moderate
lt: Vidutinis

en: Modified Date
lt: Redagavimo data

en: Modulus
lt: Modulis

en: Moldova, Republic of
lt: Moldovos Respublika

en: Monaco
lt: Monakas

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montenegro
lt: Montenegras

en: Month and year
lt: Mėnesiai ir metai

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Montserrat
lt: Monseratas

en: Moon Phases
lt: Mėnulio fazės

en: More fields found in line %d than the expected %d.
lt: Eilutėje %d rasta daugiau laukų nei tikėtasi %d.

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mostly Clear
lt: Daugiausia giedra

en: Mostly Cloudy
lt: Daugiausia apsinaukę

en: Mostly Cloudy and Windy
lt: Daugiausia apsinaukę ir vėjuota

en: Mostly Sunny
lt: Daugiausia saulėta

en: Move Down
lt: Perkelti žemiau

en: Move Left
lt: Perkelti kairiau

en: Move Right
lt: Perkelti dešiniau

en: Move Up
lt: Perkelti aukščiau

en: Move down
lt: Perkėlimas žemyn

en: Move up
lt: Perkėlimas aukštyn

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Multi-level drop down lists
lt: Keleto lygių išsiskleidžiantis sąrašas

en: Multimap UK map
lt: Multimap UK žemėlapis

en: Multiple selection
lt: Keletas pasirinkimų

en: My Account
lt: Mano sąskaita

en: My Account Information
lt: Informacija apie mane

en: My Portal
lt: Mano portalas

en: My Portal Layout
lt: Mano portalo išdėstymas

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: NO, I Do NOT Agree
lt: NE, NESUTINKU

en: Name
lt: Vardas

en: Namibia
lt: Namibija

en: Nauru
lt: Nauras

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Netherlands Antilles
lt: Nyderlandų Antilai

en: Netscape Base URL
lt: Netscpape bazinis URL

en: Netscape CA Revocation URL
lt: Netscpae serifikato atšaukimo URL

en: Netscape CA policy URL
lt: Netscpae sertifikato teisių URL

en: Netscape Renewal URL
lt: Netscape atnaujinomo URL

en: Netscape Revocation URL
lt: Netscape atšaukimo URL

en: Netscape SSL server name
lt: Netscape SSL serverio vardas

en: Netscape certificate comment
lt: Netscape sertifikato aprašymas

en: Netscape certificate type
lt: Netscape sertifikato tipas

en: Network Tools
lt: Tinklo įrankiai

en: Never
lt: Niekada

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Category
lt: Nauja kategorija

en: New Moon
lt: Naujas mėnulis

en: New Username (optional)
lt: Naujas vartotojo vardas (nebūtinas)

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New password not valid (too short, bad password, too similar, ...)
lt: Neteisingas naujas slaptažodis (per trumpas, blogas, panašus į seną, ...)

en: New password will expire on %s.
lt: Naujas slaptažodis baigs galioti %s.

en: New password:
lt: Naujas slaptažodis:

en: New passwords don't match.
lt: Nauji slaptažodžiai nesutampa.

en: News
lt: Naujienos

en: Next
lt: Toliau

en: Next 4 Phases
lt: Tolesnės 4 fazės

en: Next options
lt: Tolesni nustatymai

en: Next>
lt: Toliau>

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Night
lt: Naktis

en: Niue
lt: Niujė

en: No
lt: Ne

en: No Sound
lt: Be garso

en: No available configuration data to show differences for.
lt: Neužtenka duomenų skirtumų parodymui.

en: No available strategy for making ISO images.
lt: Nenurodyta strategija ISO rašymui.

en: No batch template.
lt: Nėra sudėtinio šablono.

en: No block exists at the requested position
lt: Nurodytoje pozicijoje bloko nėra

en: No change.
lt: Skirtumų nėra.

en: No children can be added to this permission.
lt: Šios teisės negali turėti poteisių.

en: No configuration information specified for %s.
lt: Nėra informacijos apie %s konfigūraciją.

en: No configuration information specified for FTP VFS.
lt: Nėra informacijos apie FTP VFS konfigūraciją.

en: No configuration information specified for SQL VFS.
lt: Nėra informacijos apie SQL VFS konfigūraciją.

en: No configuration information specified for SQL-File VFS.
lt: Nėra informacijos apie SQL-File VFS konfigūraciją.

en: No configuration information specified for SSH2 VFS.
lt: Nėra informacijos apie SSH2 VFS konfigūraciją.

en: No credit left.
lt: Kreditas išeikvotas.

en: No destination supplied.
lt: Neįvestas gavėjas.

en: No file uploaded
lt: Failas nenusiųstas

en: No icons found.
lt: Piktogramų nėra.

en: No location is set.
lt: Nenustatyta vietovė.

en: No location provided.
lt: Nenurodyta vietovė.

en: No message corresponds to object %s
lt: Objekto %s neatitinka joks laiškas

en: No message supplied.
lt: Neįrašėte žinutės.

en: No name specified.
lt: Neįrašėte vardo.

en: No number specified.
lt: Neįrašėte numerio.

en: No offensive fortunes
lt: Nerodyti įžeidžiančių frazių

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
lt: Neįvestas kelias iki OpenSSL pagrindinių failų. OpenSSL reikalinga darbui su PKCS 12 duomenimis.

en: No pending signups.
lt: Nepatvirtintų registracijų nėra.

en: No preference "%s" found in scope "%s".
lt: Nustatymo parametro "%s" "%s" srityje nėra.

en: No prompt returned from server.
lt: Serveris nepaklausė slaptažodžio.

en: No quota set.
lt: Kvota nenustatyta.

en: No recurrence
lt: Nepasikartojantis

en: No separator specified.
lt: Nenurodytas atskyrimo simbolis.

en: No stable version exists yet.
lt: Stabili versija dar neegzistuoja.

en: No such backend "%s" found.
lt: "%s" posistemės nėra.

en: No such file
lt: Tokio failo nėra

en: No such object %s!
lt: Objekto %s nėra!

en: No temporary directory available for cache.
lt: Spartinimui nėra laikinojo katalogo.

en: No username and/or password sent.
lt: Vartotojo vardas ir/arba slaptažodis nenusiųstas.

en: No valid XML data returned
lt: Teisingų XML duomenų nėra

en: No values
lt: Nėra reikšmių

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
lt: Konfigūraciniame faile nėra versijos. Pergeneruokite nustatymus.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
lt: Konfigūraciniame faile nėra versijos. Pergeneruokite nustatymus.

en: None
lt: Nenurodyta

en: Nordic (ISO-8859-10)
lt: Šiaurės (ISO-8859-10)

en: Norfolk Island
lt: Norfolko salos

en: Northern Hemisphere
lt: Šiaurinė hemisfera

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurinės Marijanų salos

en: Norway
lt: Norvegija

en: Not After
lt: Ne po to

en: Not Before
lt: Ne prieš tai

en: Not a directory
lt: Ne katalogas

en: Not implemented.
lt: Nerealizuota.

en: Not supported.
lt: Nepalaikomas.

en: Notes
lt: Užrašai

en: Nothing to browse, go back.
lt: Nėra ką peržiūrėti, eikite atgal.

en: November
lt: Lapkritis

en: Number
lt: Numeris

en: Number of characters
lt: Simbolių skaičius

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Number of rows
lt: Eilučių skaičius

en: Numbers not specified for updating in distribution list.
lt: Neįvesti distribucijos sąrašo atnaujinimo skaičiai.

en: O characters
lt: 0 simboliai

en: Object
lt: Objektas

en: Object Creator
lt: Objekto savininkas

en: Object not found.
lt: Objektas nerastas.

en: Octal
lt: Aštuntainis

en: October
lt: Spalis

en: Offense filter
lt: Žiaurumo filtras

en: Office
lt: Ofisas

en: Old and new passwords must be different.
lt: Naujasis slaptažodis turi skirtis nuo dabartinio.

en: Old object %s does not exist.
lt: Senasis objektas %s neegzistuoja

en: Old object %s does not map to a uid.
lt: Senasis objektas %s nesurištas su uid.

en: Old password
lt: Senas slaptažodis

en: Old password is incorrect.
lt: Neteisingas senas slaptažodis.

en: Old password is not correct.
lt: Senas slaptažodis neteisingas.

en: Old password:
lt: Senas slaptažodis:

en: Oman
lt: Omanas

en: Onclick event
lt: Įvykis vykdomas paspaudus pele

en: Only IMAP servers support shared folders.
lt: Katalogų dalijimąsi palaiko tik IMAP serveriai.

en: Only offensive fortunes
lt: Tik įžeidžiančios frazės

en: Only one email address allowed.
lt: Leidžiamas tik vienas el. pašto adresas.

en: Only one email address is allowed.
lt: Leidžiamas tik vienas el. pašto adresas.

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
lt: Elemento savininko teises gali keisti tik jo savininkas arba sistemos administratorius

en: Open in a new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
lt: OpenSSL klaida: nepavyko gauti duomenų iš pasirašytos S/MIME dalies.

en: Operating System
lt: Opracinės sistemos

en: Options
lt: Nustatymai

en: Options for %s
lt: %s nustatymai

en: Organisation
lt: Organizacija

en: Organisational Unit
lt: Padalinys

en: Organizing
lt: Sisteminimas

en: Other
lt: Kita

en: Other Information
lt: Kita informacija

en: Other characters
lt: Kiti simboliai

en: Owner Permissions
lt: Savininiko teisės

en: Owner of folder %s cannot be determined.
lt: Nepavyko nustatyti katalogo %s savininko.

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: PAM authentication is not available.
lt: Nėra PAM autentifikacijos mechanizmo.

en: PEAR::Mail backend
lt: PEAR::Mail modulis

en: PGP Digital Signature
lt: PGP skaitmeninis parašas

en: PGP Encrypted Data
lt: PGP užkoduota informacija

en: PGP Public Key
lt: PGP viešasis raktas

en: PGP Signed/Encrypted Data
lt: PGP pasirašyti/užkoduoti duomenys

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: PHP Shell
lt: PHP CLI

en: PM Clouds
lt: Dieną debesuota

en: PM Dizzle
lt: Dieną smulkus lietus

en: PM Fog
lt: Dieną rūkas

en: PM Light Rain
lt: Dieną lengvas lietus

en: PM Light Snow
lt: Dieną nedidelis sniegas

en: PM Rain
lt: Dieną lietus

en: PM Showers
lt: Dieną liūtis

en: PM Snow
lt: Dieną sniegas

en: PM Snow Showers
lt: Dieną pūga

en: PM Sun
lt: Dieną saulėta

en: PM T-Storms
lt: Dieną audra

en: POSIX extension is missing
lt: Nerastas POSIX modulis

en: P_HP Shell
lt: P_HP CLI

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Palestinian Territory, Occupied
lt: Užimtoji Palestinos teritorija

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Partly Cloudy
lt: Dalinai debesuota

en: Passwd is not properly configured.
lt: Slaptažodžio keitimo modulis nesukonfigūruotas.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password changed on %s.
lt: Slaptažodis serveryje %s pakeistas.

en: Password changed successfully.
lt: Slaptažodis sėkmingai pakeistas.

en: Password column "%s" not found in password table.
lt: Slaptažodžių lentelėje nėra slaptažodžio stulpelio "%s".

en: Password incorrect
lt: Slaptažodis neteisingas

en: Password module can't find the supplied bin.
lt: Slaptažodžio keitimo modulis negali rasti reikiamų duomenų.

en: Password module is missing required parameters.
lt: Slaptažodžio keitimo modulis neranda reikalingų parametrų.

en: Password module is missing target parameter.
lt: Slaptažodžio keitimo modulis neranda nustatytų parametrų.

en: Password module is not properly configured
lt: Slaptažodžio keitimo modulis nesukonfigūruotas

en: Password module is not properly configured.
lt: Slaptažodžio keitimo modulis nesukonfigūruotas.

en: Password required for RADIUS authentication.
lt: RADIUS autentifikacijai reikia slaptažodžio.

en: Password with confirmation
lt: Slaptažodis su patvirtinimu

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Passwords must match.
lt: Slaptažodžiai turi sutapti.

en: Paste
lt: Įkelti

en: Pending Signups:
lt: Nepatvirtintos registracijos:

en: People
lt: Žmonės

en: Perform Maintenance Operations
lt: Atlikti profilaktinius veiksmus

en: Perform maintenance operations on login?
lt: Ar atlikti profilaktinius veiksmus prisijungimo metu?

en: Permission
lt: Teisės

en: Permission "%s" not deleted.
lt: Teisė "%s" neištrinta.

en: Permission Denied
lt: Neužtenka teisių

en: Permissions
lt: Teisės

en: Permissions Administration
lt: Teisių administravimas

en: Personal Information
lt: Asmeninė informacija

en: Pets
lt: Gyvūnai

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: Pitcairn
lt: Pitkranas

en: Pitcairn Island
lt: Pitkrano sala

en: Plaintext Version of Message
lt: Tekstinė laiško versija

en: Platitudes
lt: Banalybės

en: Please choose a sound.
lt: Pasirinkite garsą.

en: Please enter a month and a year.
lt: Įveskite mėnesį ir metus.

en: Please enter a name for the new category:
lt: Įveskite naujos kategorijos pavadinimą:

en: Please enter a valid IP address.
lt: Įveskite teisingą IP adresą.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
lt: Įveskite teisingą datą, patikrinkite dienų skaičių mėnesyje.

en: Please enter a valid time.
lt: Įveskite teisingą laiką.

en: Please provide a new password
lt: Nurodykite naują slaptažodį

en: Please provide a summary of the problem.
lt: Aprašykite problemą.

en: Please provide your current password
lt: Nurodykite savo darbartinį slaptažodį

en: Please provide your username and password
lt: Nurodykite savo vartotojo vardą bei slaptažodį

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
lt: Prašome perskaityti šį tekstą. Jūs PRIVALOTE sutikti su sąlygomis, jei norite naudotis sistema.

en: Please type the new category name:
lt: Įveskite naują kategorijos pavadinimą:

en: Please verify your new password
lt: Pakartokite savo naują slaptažodį

en: Poland
lt: Lenkija

en: Politics
lt: Politikai

en: Polls
lt: Balsavimai

en: Popup Notification
lt: Perspėjimas iššokančiame lange

en: Port
lt: Portas

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Post
lt: Įrašyti

en: Post to this folder (not enforced by IMAP)
lt: Išsaugoti šiame kataloge (negalioja IMAP)

en: Precipitation for last %d hour:  | Precipitation for last %d hours:
lt[0]: Krituliai pask. %d valandą:
lt[1]: Krituliai pask. %d valandas:
lt[2]: Krituliai pask. %d valandų:

en: Precipitation<br />chance
lt: Kritulių<br />galimybė

en: Preferences "%s" deleted in scope "%s".
lt: Nustatymai "%s" ištrinti iš "%s" srities.

en: Prefs_ldap: Required LDAP extension not found.
lt: Prefs_ldap: nerastas reikalingas LDAP modulis.

en: Pressure
lt: Slėgis

en: Pressure at sea level:
lt: Slėgis jūros lygyje:

en: Pressure:
lt: Slėgis:

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Previous options
lt: Ankstesni nustatymai

en: Private Key
lt: Slaptasis raktas

en: Problem
lt: Problema

en: Problem Description
lt: Problemos aprašymas

en: Projects
lt: Projektai

en: Prompt text
lt: Prašymas tekstui

en: Protect address from spammers?
lt: Apsaugoti adresą nuo interneto šiukšlių?

en: Public Key
lt: Viešasis raktas

en: Public Key Algorithm
lt: Viešojo rakto algoritmas

en: Public Key Info
lt: Informacija apie viešąjį raktą

en: Public/Private keypair not generated successfully.
lt: Viešojo/slaptojo raktų pora nesugeneruota.

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Purge
lt: Išvalyti

en: Purge messages
lt: Išvalyti laiškus

en: Purple Horde
lt: Horde purpurinis

en: Qatar
lt: Kataras

en: Query
lt: Užklausa

en: Quota
lt: Kvota

en: RSA Public Key (%d bit)
lt: RSA viešasis raktas (%d bitai)

en: Radio selection
lt: 'Radio' pasirinkimas

en: Rain
lt: Lietus

en: Rain Early
lt: Lietus ryte

en: Rain Late
lt: Lietus vakare

en: Rain Shower
lt: Liūtis

en: Rain and Snow
lt: Lietus ir sniegas

en: Rain to Snow
lt: Lietus pereinantis į sniegą

en: Random Fortune
lt: Atsitiktinė frazė

en: Ratio
lt: Santykis

en: Read
lt: Skaityti

en: Read messages
lt: Skaityti laiškus

en: Really delete "%s"? This operation cannot be undone.
lt: Tikrai ištrinti "%s"? Gražinti atgal nebegalėsite.

en: Really remove user data for user "%s"? This operation cannot be undone.
lt: Tikrai ištrinti vartotojo "%s" duomenis? Gražinti atgal nebegalėsite.

en: Realm:
lt: Sritis:

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
lt: Atnaujinti kairiojo meniu elementus:

en: Refresh Portal View:
lt: Atnaujinti portalo vaizdą:

en: Refresh rate:
lt: Atnaujinimo dažnumas:

en: Relationship browser
lt: Sąryšių naršyklė

en: Reload
lt: Perkrauti

en: Remarks
lt: Pastabos

en: Remote Host:
lt: IP adresas:

en: Remote Servers
lt: Nutolę serveriai

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
lt: Nutolęs URL (http://www.pavyzdys.com/horde):

en: Remove
lt: Ištrinti

en: Remove pair
lt: Ištrinti porą

en: Remove saved script from server's temporary directory.
lt: Ištrinti atnaujinimo skriptą iš serverio laikinojo katalogo.

en: Remove user
lt: Ištrinti vartotoją

en: Remove user: %s
lt: Vartotojo trynimas: %s

en: Request couldn't be answered. Returned errorcode:
lt: Negaliu atsakyti į užklausą. Klaidos kodas:

en: Requested service could not be found.
lt: Nepavyko rasti reikalingo serviso.

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
lt: Parametras "%s" nenurodytas %s konfigūracijoje.

en: Required "%s" not specified in VFS configuration.
lt: Parametras "%s" nenurodytas VFS konfigūracijoje.

en: Required "%s" not specified in configuration.
lt: Parametras "%s" nenurodytas konfigūracijoje.

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
lt: Parametras 'drivers' neteisingai sukonfigūruotas nustatymuose.

en: Required 'phptype' not specified in Passwd SQL configuration.
lt: Parametras 'phptype' nenurodytas Passwd SQL konfigūracijoje.

en: Required 'phptype' not specified in SQL configuration.
lt: Parametras 'phptype' nenurodytas SQL konfigūracijoje.

en: Required Field
lt: Privalomas laukas

en: Required secret is invalid - potentially malicious request.
lt: Privalomas slaptas laukas yra neteisingas - gali būti kad turite piktavališkų kėslų.

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Reset Password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Reset Your Password
lt: Slaptažodžio keitimas

en: Restore Last Query
lt: Atnaujinti paskutinę užklausą

en: Results
lt: Rezultatai

en: Results for %s
lt: %s rezultatai

en: Return to Options
lt: Grįžti į nustatymus

en: Retype new password
lt: Pakartokite naują slaptažodį

en: Reunion
lt: Rejūnija

en: Reunion Island
lt: Rejūnijos sala

en: Revert Configuration
lt: Atstatyti konfigūraciją

en: Rich Text Editor Options
lt: HTML redaktoriaus nustatymai

en: Riddles
lt: Mįslės

en: Right click context menu
lt: Įjungti dešiniojo pelės mygtuko meniu

en: Right header
lt: Dešinioji antraštė

en: Right values
lt: Dešiniosios reikšmės

en: Role
lt: Rolė

en: Romania
lt: Rumunija

en: Rotate 180
lt: Pasukti 180

en: Rotate Left
lt: Pasukti kairėn

en: Rotate Right
lt: Pasukti dešinėn

en: Run
lt: Vykdyti

en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: S/MIME Cryptographic Signature
lt: S/MIME parašas

en: S/MIME Encrypted Message
lt: S/MIME užkoduotas laiškas

en: SASL authentication is not available.
lt: Nėra SASL autentifikacijos mechanizmo.

en: SMPP Gateway
lt: SMPP vartai

en: SMS Messaging
lt: SMS žinutės

en: SQL Shell
lt: SQL CLI

en: SQL statement for value lookups
lt: SQL užklausa reikšmėms gauti

en: SUCCESS
lt: PAVYKO

en: S_QL Shell
lt: S_QL CLI

en: Sa
lt: Šešt.

en: Saint Helena
lt: Šventoji Helena

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Saint Kitsas ir Nevisas

en: Saint Lucia
lt: Saint Liucija

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Šventasis Petras ir Migelonas

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Saint Vincentas ir Grenadinai

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sao Tome and Principe
lt: Sao Tome ir Principė

en: Satellite Provider
lt: Palydovas

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save "%s"
lt: Išsaugoti "%s"

en: Save Options
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Save and Finish
lt: Išsaugoti ir baigti

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
lt: Išsaugoti sugeneruotus nustatymus kaip PHP skriptą jūsų serverio laikinajame kataloge.

en: Saved %s configuration.
lt: %s nustatymai išsaugoti.

en: Saved setup upgrade script to: "%s".
lt: Atnaujinimo skriptas išsaugotas į: "%s".

en: Scattered Showers
lt: Trumpalaikės liūtys

en: Scattered T-Storms
lt: Trumpalaikės audros

en: Science
lt: Mokslas

en: Sea_rch
lt: Ieškoti

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Engines
lt: Paieška

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: Select Files
lt: Pasirinkite failus

en: Select a date
lt: Pasirinkite datą

en: Select a group to add:
lt: Pasirinkite grupę:

en: Select a new owner:
lt: Pasirinkite naują savininką:

en: Select a server
lt: Pasirinkite serverį

en: Select a user to add:
lt: Pasirinkite vartotoją:

en: Select all
lt: Pažymėti viską

en: Select all date components.
lt: Pasirinkite visus datos komponentus.

en: Select an image
lt: Pasirinkite paveikslėlį

en: Select an object
lt: Pasirinkite objektą

en: Select editor plugins
lt: Pasirinkite redaktorių

en: Select none
lt: Nepažymėti nieko

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
lt: Iš žemiau esančių sąrašų pasirinkite reikiamus simbolius. Vėliau galite juos nukopijuoti į laišką.

en: Select the date and time format:
lt: Pasirinkite datos ir laiko formatą:

en: Select the date delimiter:
lt: Pasirinkite datos skirtuką:

en: Select the date format:
lt: Pasirinkite datos formatą:

en: Select the day and time order:
lt: Pasirinkite datos ir laiko kryptį:

en: Select the identity you want to change:
lt: Pasirinkite aprašą kurį norite redaguoti:

en: Select the time delimiter:
lt: Pasirinkite laiko skirtuką:

en: Select the time format:
lt: Pasirinkite laiko formatą:

en: Select your color scheme.
lt: Pasirinkite spalvų derinį.

en: Select your preferred language:
lt: Pasirinkite norimą kalbą:

en: Self-destructing...
lt: Išsitrina...

en: Send Problem Report
lt: Siųsti problemos pranešimą

en: Send SMS
lt: Siųsti SMS

en: Sending failed: %s
lt: Siuntimas nepavyko: %s

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Sensor:
lt: Sensorius:

en: September
lt: Rugsėjis

en: Serbia
lt: Serbija

en: Serbia and Montenegro
lt: Serbija ir Montenegras

en: Serial Number
lt: Serijos numeris

en: Server data wrong or not available.
lt: Neteisingi arba neegzistuoja serverio duomenys.

en: Session Admin
lt: Sesijų valdymas

en: Session ID expired.
lt: Sesijos ID pasibaigė.

en: Session Timestamp:
lt: Sesijos laikas:

en: Sessions
lt: _Sesijos

en: Set
lt: Rinkinys

en: Set options to allow you to reset your password if you ever forget it.
lt: Nustatymai leidžiantys Jums pasikeisti slaptažodį, jeigu jį kada nors pamiršite.

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
lt: Nutolusių serverių, kuriuos norite matyti iš portalo, nustatymai.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
lt: Kalbos, laiko zonos ir datos nustatymai.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
lt: Puslapio spalvų, atsinaujinimo dažnumo ir kitų vaizdavimo parametrų nustatymai.

en: Setup
lt: Konfigūracija

en: Setup upgrade scripts available
lt: Rastas atnaujinimo skriptas

en: Several locations possible with the parameter:
lt: Su šiuo parametru galimos kelios vietovės:

en: Seychelles
lt: Seišelai

en: Share "%s" does not exist.
lt: "%s" neegzistuoja

en: Share ID "%s" not found.
lt: Dalijimosi katalogas, kurio ID "%s" nerastas.

en: Shibboleth authentication not available.
lt: Nėra Shibboleth autentifikacijos mechanizmo.

en: Shopping
lt: Parduotuvė

en: Short Summary
lt: Trumpas aprašymas

en: Should access keys be defined for most links?
lt: Ar naudoti klaviatūros mygtukus valdymui?

en: Show
lt: Rodyti

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
lt: Parodyti skirtumus tarp išsaugoto ir ką tik sugeneruoto konfigūracinio failo.

en: Show icon?
lt: Rodyti piktogramą?

en: Show last login time when logging in?
lt: Rodyti paskutinio prisijungimo laiką?

en: Show option to keep original?
lt: Rodyti galimybę palikti originalą?

en: Show picker?
lt: Rodyti spalvų paletę?

en: Show seconds?
lt: Rodyti sekundes?

en: Show the %s Menu on the left?
lt: Rodyti %s meniu kairėje?

en: Show upload?
lt: Rodyti failų įkėlimą?

en: Showers
lt: Liūtis

en: Showers Early
lt: Liūtis ryte

en: Showers Late
lt: Liūtis vakare

en: Showers in the Vicinity
lt: Liūtis kaimynystinėse apylinkėse

en: Shrink
lt: Sumažinti

en: Shrink or move neighbouring block(s) out of the way first
lt: Sumažinti arba pastumti kaimyninius blokus

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Sign up
lt: Registracija

en: Signature
lt: Parašas

en: Signature Algorithm
lt: Parašo algoritmas

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Size
lt: Dydis

en: Skip Maintenance
lt: Praleisti profilaktiką

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Small
lt: Mažas

en: Snooze...
lt: Miegoti...

en: Snow
lt: Sniegas

en: Snow Shower
lt: Pūga

en: Snow Showers
lt: Pūgos

en: Snow Showers Early
lt: Pūgos ryte

en: Snow Showers Late
lt: Pūgos vakare

en: Snow depth:
lt: Sniego gylis:

en: Snow equivalent in water:
lt: Sniego kiekis vandeniu:

en: Solomon Islands
lt: Solomono salos

en: Songs & Poems
lt: Dainos ir Eilėraščiai

en: Sort order selection
lt: Rūšiavimo tvarkos pasirinkimas

en: Source address
lt: Siuntėjo adresas

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South European (ISO-8859-3)
lt: Pietų Europos (ISO-8859-3)

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžijos ir Pietų Sandvičo salos

en: Southern Hemisphere
lt: Pietinė hemisfera

en: Soviet Union
lt: Sovietų Sąjunga

en: Spacer
lt: Tarpas

en: Spain
lt: Ispanija

en: Spam
lt: Spamas

en: Special Character Input
lt: Specifinių simbolių įterpimas

en: Special characters
lt: Specialūs simboliai

en: Sports
lt: Sportas

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Standard
lt: Standartas

en: Star Trek
lt: Star Trek'as

en: Start year
lt: Pradiniai metai

en: State or Province
lt: Rajonas arba provincija

en: Status
lt: Būsena

en: Storage format
lt: Saugojimo formatas

en: Street Address
lt: Gatvės adresas

en: String list
lt: Žodžių sąrašas

en: Su
lt: Sekm.

en: Subdirectory "%s" not found.
lt: Pakatalogio "%s" nėra.

en: Subject
lt: Tema

en: Submit
lt: Įvesti

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
lt: Vartotojas "%s" sukurtas sistemoje. Kol jis nepatvirtintas, prisijungti negalėsite.

en: Success
lt: Sėkminga

en: Successfully added "%s" to the system.
lt: "%s" sėkmingai sukurtas sistemoje.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
lt: Vartotojo "%s" duomenys sėkmingai ištrinti iš sistemos.

en: Successfully deleted "%s".
lt: "%s" sėkmingai ištrinta.

en: Successfully removed "%s" from the system.
lt: "%s" sėkmingai ištrintas iš sistemos.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
lt: Konfigūracija atstatyta sėkmingai. Perkraukite puslapį, kad pamatytumėte pakeitumus.

en: Successfully saved backup configuration.
lt: Atsarginė konfigūracijos kopija sėkmingai išsaugota.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
lt: Atsarginė konfigūracijos kopija sėkmingai išsaugota į failą %s.

en: Successfully updated "%s"
lt: "%s" sėkmingai atnaujintas.

en: Successfully wrote %s
lt: %s sėkmingai užrašytas.

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Sun Rise
lt: Saulėtekis

en: Sun Set
lt: Saulėlygis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Sunny
lt: Saulėta

en: Sunrise
lt: Saulėtekis

en: Sunrise/Sunset
lt: Saulėtekis/Saulėlydis

en: Sunrise:
lt: Saulėtekis:

en: Sunset
lt: Saulėlygis

en: Sunset:
lt: Saulėlygis:

en: Support
lt: Aptarnavimas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Surname
lt: Pavardė

en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardas ir Džanmainas

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
lt: Svalbardo ir Džanmaino salos

en: Swaziland
lt: Svazilandas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Sync log deleted
lt: Sinchronizacijos žurnalas ištrintas

en: Syrian Arab Republic
lt: Sirijos Arabų Respublika

en: T-Storm
lt: Audra

en: T-Storm and Windy
lt: Audra ir vėjuota

en: T-Storms
lt: Audros

en: T-Storms Early
lt: Audros ryte

en: TSV file
lt: TSV failas

en: Table Set
lt: Lentelė

en: Table operations menu bar
lt: Rodyti lentelės operacijų meniu

en: Tag Cloud
lt: Raktiniai žodžiai

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Taiwan, Province of China
lt: Taivanas, Kinijos provincija

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tango Blue
lt: Mėlynas Tango

en: Tanzania, United Republic of
lt: Jungtinė Tanzanijos Respublika

en: Tasks
lt: Darbai

en: Teal
lt: Žalsvas

en: Telephone Number
lt: Telefono numeris

en: Temp for last hour:
lt: Temp. pask. valandą:

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Temperature:
lt: Temperatūra:

en: Temperature<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s
lt: Temperatūra<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s

en: Template "%s" not found.
lt: Nerastas "%s" šablonas.

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Area
lt: Teksto laukas

en: Text Only
lt: Tik tekstas

en: Th
lt: Ketv.

en: Thai (TIS-620)
lt: Tailandietiška (TIS-620)

en: Thailand
lt: Tailandas

en: The FTP extension is not available.
lt: Nėra FTP modulio.

en: The History system is disabled.
lt: Istorijos sistema yra išjungta.

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
lt: Horde/Kolab integracijos varikliukas nepalaiko "%s"

en: The IMSP log could not be initialized.
lt: Nepavyko inicijuoti IMSP žurnalo.

en: The Maintenance:: class did not load successfully
lt: Nepavyko užkrauti Maintenance:: klasės

en: The SSH2 PECL extension is not available.
lt: Nėra SSH2 PECL modulio.

en: The administrator needs to configure a permanent Permissions backend if you want to use Permissions.
lt: Jeigu norite naudoti nustatymus, paprašykite kad administratorius sukonfigūruotų pastovią duomenų bazę nustatymams saugoti.

en: The alarm backend is not currently available.
lt: Perspėjimai šiuo metu nepasiekiami.

en: The alarm backend is not currently available: %s
lt: Perspėjimai šiuo metu nepasiekiami: %s

en: The alarm has been deleted.
lt: Perspėjimas ištrintas.

en: The alarm has been saved.
lt: Perspėjimas išsaugotas.

en: The contact ID number was not specified, left blank or was not found in the database.
lt: Neįrašėte contakto ID numerio arba jis nerastas duomenų bazėje.

en: The contact was successfully added to your address book.
lt: Kontaktas sėkmingai įtrauktas į Jūsų adresų knygelę.

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
lt: Norėdami patikrinti laišką privalote turėti atskirą PGP parašo bloką.

en: The distribution list ID was either not specified, left blank or not found in the database.
lt: Neįrašėte distribucijos sąrašo ID arba jis nerastas duomenų bazėje.

en: The distribution list was not specified.
lt: Neįrašėte distribucijos sąrašo.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
lt: El. pašto adresas %s įtrauktas į jūsų aprašą. Dabar galite uždaryti šį langą.

en: The encryption features require a secure web connection.
lt: PGP užkodavimo galimybė reikalauja saugaus prisijungimo. Bandykite rašyti https:// adreso pradžioje.

en: The file %s should contain a %s setting.
lt: Failas %s privalo turėti %s parametrą.

en: The file %s should contain some %s settings.
lt: Failas %s privalo turėti kai kuriuos %s parametrus.

en: The file contained no data.
lt: Faile nėra duomenų.

en: The following applications encountered errors removing user data: %s
lt: Šiam moduliui nepavyko ištrinti vartotojo duomenų: %s

en: The identity "%s" has been deleted.
lt: Aprašas "%s" ištrintas.

en: The image file size could not be determined or it was 0 bytes. The upload may have been interrupted.
lt: Nepavyko nustatyti paveikslėlio failo dydžio arba jo dydis buvo 0 baitų. Įkėlimas nutrauktas.

en: The image file was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
lt: Paveikslėio failas yra didesnis negu leidžiamas dydis (%d baitai).

en: The location of the GnuPG binary must be given to the Crypt_pgp:: class.
lt: Crypt_pqp:: klasei reikia nurodyti kur yra GnuPG failai.

en: The member state service could not be reached in time. Try again later or with a different member state.
lt: Nepavyko laiku pasiekti šalies serviso. Pabandykite vėliau arba pasirinkite kitą šalį.

en: The member state service is currently not available. Try again later or with a different member state.
lt: Šalies servisas šiuo metu neprieinamas. Pabandykite vėliau arba pasirinkite kitą šalį.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
lt: Laiškas išsiųstas %s adresatui %s tema "%s" buvo parodytas.
    
    Tačiau tai negarantuoja kad laiškas buvo perskaitytas arba suprastas.

en: The name to use when linking to the compose page
lt: Pavadinimas kurį naudosite nuorodoje į laiško rašymo puslapį

en: The new from address can't be verified, try again later:
lt: Naujas adresas nepatvirtintas, pabandykite vėliau:

en: The number of fields must be numeric.
lt: Laukų skaičiaus reikšmė turi būti iš skaičių.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_smime:: class.
lt: Horde_Crypt_smime:: klasei reikalingas OpenSSL modulis.

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeded the maximum allowable size
lt: Negaliu išsaugoti nustatymo "%s", nes duomenų dydis viršyja leistiną ribą

en: The preferences backend is currently unavailable and your preferences have not been loaded. You may continue to use the system with default settings.
lt: Nustatymų posistemė šiuo metu neprieinama, todėl jūsų nustatymai nebuvo užkrauti. Tačiau galite naudotis sistema su standartiniais nustatymais.

en: The program used to view this data type (%s) was not found on the system.
lt: Programa, skirta peržiūrėti šį duomenų tipą (%s), nerasta sistemoje.

en: The provided country code is invalid.
lt: Nurodytas šalies kodas yra neteisingas.

en: The quote character must be one single character.
lt: Citavimo simbolis turi būti sudarytas iš vieno simbolio.

en: The requested website for changing user passwords could not be reached.
lt: Vartotojų slaptažodžių keitimo puslapis nepasiekiamas.

en: The separator must be one single character.
lt: Reikšmių atskyrimo simbolis turi būti sudarytas iš vieno simbolio.

en: The server "%s" has been deleted.
lt: Serveris "%s" ištrintas.

en: The server "%s" has been saved.
lt: Serveris "%s" išsaugotas.

en: The service is currently not available. Try again later.
lt: Servisas šiuo metu neprieinamas. Pabandykite vėliau.

en: The service is currently too busy. Try again later.
lt: Servisas šiuo metu užimtas. Pabandykite vėliau.

en: The signup request for "%s" has been removed.
lt: "%s" registracijos prašymas ištrintas.

en: The specified row (%d) does not exist.
lt: Nurodyta eilutė (%d) neegzistuoja.

en: The text you entered did not match the text on the screen.
lt: Tekstas, kūrį įrašėte, nesutampa su tekstu rodomu ekrane.

en: The uploaded data was lost since the previous step.
lt: Nusiųsti duomenys prarasti.

en: The uploaded file could not be saved.
lt: Negaliu išsaugoti nusiųsto failo.

en: The user "%s" already exists.
lt: Vartotojas "%s" jau egzistuoja

en: The username could not be found.
lt: Tokio vartotojo vardo nėra.

en: The weather.com block is not available.
lt: Weather.com blokas neprieinamas.

en: Themes directory "%s" not found.
lt: Nėra temų katalogo "%s".

en: There are no email addresses to confirm.
lt: Nepatvirtintų adresų nėra.

en: There are no options available.
lt: Nustatymų nėra.

en: There are no parts that can be displayed inline.
lt: Dalių, kurias galima rodyti laiško tekste, nėra.

en: There are too many characters in this field. You have entered %d character;  | There are too many characters in this field. You have entered %d characters;
lt[0]: Šiame lauke įvesta per daug simbolių. Jūs įvedėte %d simbolį;
lt[1]: Šiame lauke įvesta per daug simbolių. Jūs įvedėte %d simbolius;
lt[2]: Šiame lauke įvesta per daug simbolių. Jūs įvedėte %d simbolių;

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
lt: Sukurti "%s" nepavyko: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
lt: Nepavyko ištrinti vartotojo "%s" duomenų iš sistemos:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
lt: Ištrinti "%s" nepavyko:

en: There was a problem updating "%s": %s
lt: Atnaujinti "%s" nepavyko: %s

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
lt: Problemos su failų siuntimu: %s nenusiųstas.

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
lt: Nusiųsti failo nepavyko. Failas %s yra didesnis negu leidžiamas dydis (%d baitai).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
lt: Nusiųsti failo nepavyko. Failas %s tik dalinai nusiųstas.

en: There was an error displaying this message part
lt: Negaliu parodyti šios laiško dalies

en: There was an error importing the contact data.
lt: Klaida įkeliant kontaktinius duomenis.

en: There was an error importing the iCalendar data.
lt: Klaida įkeliant iCalendar duomenis.

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
lt: Klaida konfigūracijos formoje. Greičiausiai neužpildėte reikiamų laukų.

en: There was an error performing the specified address book function. Please try again later.
lt: Klaida atliekant nurodytą adresų knygelės funkciją. Pabandykite vėliau.

en: There was an error updating the contact details. Please try again later.
lt: Klaida atnaujinant kontaktinius duomenis. Pabandykite vėliau.

en: There was an error updating the distribution list. Please try again later.
lt: Klaida atnaujinant distribucijos sąrašą. Pabandykite vėliau.

en: This IMAP server does not support sharing folders.
lt: Šis IMAP serveris nepalaiko katalogų dalijimosi.

en: This VAT identification number is invalid.
lt: Šis VAT identifikacijos numeris yra neteisingas.

en: This VAT identification number is valid.
lt: Šis VAT identifikacijos numeris yra teisingas.

en: This alarm cannot be snoozed.
lt: Šio perspėjimo užmugdyti negalima.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
lt: Atrodo, kad tai netvarkingas RAR archyvas.

en: This does not appear to be a valid zip file.
lt: Atrodo, kad tai netvarkingas ZIP archyvas.

en: This does not seem to be a valid card number.
lt: Atrodo, kad tai neteisingas kortelės numeris.

en: This driver allows sending of messages through an SMPP gateway.
lt: Ši tvarkyklė leidžia siųsti žinutes per SMPP vartus.

en: This driver allows sending of messages through an email-to-SMS gateway, for carriers which provide this service.
lt: Ši tvarkyklė leidžia siųsti žinutes el. pašto į SMS vartus pasinaudojant nešikais, kurie palaiko šį servisą.

en: This driver allows sending of messages through the Clickatell (http://clickatell.com) gateway, using the HTTP API
lt: Ši tvarkyklė leidžia siųsti žinutes per Clickatell (http://clickatell.com) pasinaudojant HTTP protokolu

en: This driver allows sending of messages through the WIN (http://winplc.com) gateway, using the HTTP API
lt: Ši tvarkyklė leidžia siųsti žinutes per WIN (http://winplc.com) pasinaudojant HTTP protokolu

en: This driver allows sending of messages through the sms2email (http://sms2email.com) gateway, using the HTTP API
lt: Ši tvarkyklė leidžia siųsti žinutes per sms2email (http://sms2email.com) pasinaudojant HTTP protokolu

en: This driver allows sending of messages via SMTP through the Vodafone Italy gateway, only to Vodafone numbers. It requires an email account with Vodafone Italy (http://www.190.it).
lt: Ši tvarkyklė leidžia siųsti žinutes SMTP protokolu per Vodafone Italijos vartus, tik Vodafone numeriams. Ji reikalauja el. pašto adreso Vodafone Italy (http://www.190.it).

en: This field is required.
lt: Šis laukas yra privalomas.

en: This field may only contain integers.
lt: Šiame lauke gali būti tik sveikieji skaičiai.

en: This field may only contain numbers and the colon.
lt: Šiame lauke gali būti tik skaičiai ir dvitaškiai.

en: This field may only contain octal values.
lt: Šiame lauke gali būti tik aštuntainiai skaičiai.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
lt: Šiame lauke turi būti kableliais arba tarpais atskirti sveikieji skaičiai

en: This field must be a valid number.
lt: Ši reikšmė turi būti skaičius.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
lt: Šiame lauke gali būti tik spalvos kodas RGB Hex formate, pavyzdžiui '#1234AF'.

en: This form has already been processed.
lt: Ši forma jau apdorota.

en: This is %s.
lt: Tai %s.

en: This is a Kolab Groupware object. To view this object you will need an email client that understands the Kolab Groupware format. For a list of such email clients please visit %s
lt: Tai Kolab Groupware objektas. Norėdami peržiūrėti objektą privalote turėti el. pašto klientą, kuris suprantą šį formatą. Tokių el. pašto klientų sąrašą galite rasti apsilankę %s

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
lt: Šis laiškas buvo parašytas %s koduote. Jūs naudojate kitokią koduotę.

en: This number must be at least one.
lt: Šis skaičius turi būti didesnis už nulį.

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
lt: Šis serveris negali išarchyvuoti zip ir gzip failų.

en: This system is currently deactivated.
lt: Ši sistema dabar išjungta.

en: This value must be a number.
lt: Ši reikšmė turi būti skaičius.

en: Thunder
lt: Perkūnija

en: Tickets
lt: Bilietai

en: Time
lt: Laikas

en: Time Tracking
lt: Laiko apskaita

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Time out.
lt: Baigėsi slaptažodžio keitimo laikas.

en: Time selection
lt: Laiko pasirinkimas

en: Timestamp or unknown
lt: Laikas nežinomas

en: Timor-Leste
lt: Timorlestė

en: Title
lt: Pareigos

en: To
lt: Kam

en: To exclude a particular field form the import or to correct a wrong match select a field in the lists below and hit "Remove pair".
lt: Norėdami ištrinti kurį nors lauką arba pataisyti neteisingą porą, pasirinkite lauką iš sąrašo apačioje ir paspauskite "Pašalinti porą".

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
lt: Norėdami pasirinkti keletą elementų, laikykite Control (PC) arba Commnad (Mac) klavišą, ir pasirinkite pele.

en: Today
lt: Šiandien

en: Togo
lt: Togas

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Too many invalid logins during the last minutes.
lt: Per daug neteisingų prisijungimų per paskutines minutes.

en: Translations
lt: Vertimai

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: True or false
lt: Taip arba ne

en: Tu
lt: Antr.

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkish (ISO-8859-9)
lt: Turkiška (ISO-8859-9)

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnija

en: Turks and Caicos Islands
lt: Turkso ir Kaikoso salos

en: Type your choice:
lt: Įveskite savo pasirinkimą:

en: U characters
lt: U simboliai

en: U.V. index:
lt: U.V. indeksas:

en: UID not found in Kolab XML object
lt: Kolab XML objekte nėra UID

en: URL for your script delivery status report
lt: Skripto pristatymo statuso raporto URL

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: Unable to access VFS directory.
lt: Nepavyko perskaityti VFS katalogo.

en: Unable to add %s: destination folder already exists
lt: Nepavyko sukurti %s: tikslo katalogas jau egzistuoja

en: Unable to bind to the LDAP server as %s!
lt: Vartotojui %s nepavyko autentifikuotis į LDAP serverį!

en: Unable to change permission for VFS file "%s".
lt: Nepavyko pakeisti VFS failo "%s" teisių.

en: Unable to change permission for VFS file %s/%s.
lt: Nepavyko pakeisti teisių VFS failui %s/%s.

en: Unable to change to %s.
lt: Nepavyko pereiti į %s.

en: Unable to check file size of "%s".
lt: Nepavyko patikrinti "%s" failo dydžio.

en: Unable to check file size of "%s/%s".
lt: Nepavyko patikrinti "%s/%s" failo dydžio.

en: Unable to connect to SQL server.
lt: Nepavyko prisijungti prie SQL serverio.

en: Unable to connect with SSL.
lt: Nepavyko prisijungti SSL režimu.

en: Unable to copy VFS file.
lt: Nepavyko nukopijuoti VFS failo.

en: Unable to create VFS directory "%s".
lt: Nepavyko sukurti VFS katalogo "%s".

en: Unable to create VFS directory.
lt: Nepavyko sukurti VFS katalogo.

en: Unable to create VFS file.
lt: Nepavyko sukurti VFS failo.

en: Unable to create VFS folder "%s".
lt: Nepavyko sukurti VFS katalogo "%s".

en: Unable to create directory %s; must be [app]/[path]
lt: Nepavyko sukurti katalogo %s; turi būti [modulis]/[kelias]

en: Unable to create empty VFS file.
lt: Nepavyko sukurti tuščio VFS failo.

en: Unable to decompress data.
lt: Nepavyko išarchyvuoti duomenų.

en: Unable to delete "%s", the directory is not empty.
lt: Nepavyko ištrinti "%s", katalogas netuščias

en: Unable to delete "%s": %s.
lt: Nepavyko ištrinti "%s": %s.

en: Unable to delete %s, the directory is not empty
lt: Nepavyko ištrinti %s, katalogas netuščias

en: Unable to delete VFS directory recursively.
lt: Nepavyko rekursiškai ištrinti VFS katalogo.

en: Unable to delete VFS directory.
lt: Nepavyko ištrinti VFS katalogo.

en: Unable to delete VFS directory: %s.
lt: Nepavyko ištrinti VFS katalogo: %s.

en: Unable to delete VFS file "%s".
lt: Nepavyko ištrinti VFS failo "%s".

en: Unable to delete VFS file.
lt: Nepavyko ištrinti VFS failo.

en: Unable to delete VFS folder "%s".
lt: Nepavyko ištrinti VFS katalogo "%s".

en: Unable to delete VFS recursively: %s.
lt: Nepavyko rekursiškai ištrinti VFS: %s.

en: Unable to determine current directory.
lt: Nepavyko nustatyti dabartinio katalogo.

en: Unable to execute smbclient.
lt: Nepavyko paleisti smbclient.

en: Unable to extract certificate details
lt: Nepavyko gauti sertifikato aprašymo

en: Unable to load the definition of %s.
lt: Nepavyko užkrauti %s aprašymo.

en: Unable to move VFS file.
lt: Nepavyko perkelti VFS failo.

en: Unable to open VFS file "%s".
lt: Nepavyko atidaryti VFS failo "%s".

en: Unable to open VFS file for writing.
lt: Nepavyko atidaryti VFS failo rašymui.

en: Unable to open VFS file.
lt: Nepavyko atidaryti VFS failo.

en: Unable to open compressed archive.
lt: Nepavyko atidaryti suspausto archyvo.

en: Unable to open expect stream!
lt: Nepavyko atidaryti expect srauto!

en: Unable to read VFS file (filesize() failed).
lt: Nepavyko perskaityti VFS failo (filesize() klaida).

en: Unable to read VFS file (size() failed).
lt: Nepavyko perskaityti VFS failo (size() klaida).

en: Unable to read file:
lt: Nepavyko perskaityti failo:

en: Unable to read the vfsroot directory.
lt: Nepavyko perskaityti vfsroot katalogo.

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
lt: Nepavyko pervadinti %s į %s: toks katalogas jau egzistuoja

en: Unable to rename %s; must be [app]/[path] and within the same application.
lt: Nepavyko pervadinti %s; turi būti [modulis]/[kelias] ir tame pačiame modulyje.

en: Unable to rename VFS directory.
lt: Nepavyko pervadinti VFS katalogo.

en: Unable to rename VFS directory: %s.
lt: Nepavyko pervadinti VFS katalogo: %s.

en: Unable to rename VFS file "%s".
lt: Nepavyko pervadinti VFS failo "%s".

en: Unable to rename VFS file %s/%s.
lt: Nepavyko pervadinti VFS failo %s/%s.

en: Unable to rename VFS file.
lt: Nepavyko pervadinti VFS failo.

en: Unable to run 'mkisofs'.
lt: Nepavyko paleisti 'mkisofs'.

en: Unable to translate this RTF document
lt: Nepavyko išversti šio RTF dokumento

en: Unable to translate this Word document
lt: Nepavyko išversti šio Word dokumento

en: Unable to translate this WordPerfect document
lt: Nepavyko išversti šio WordPerfect dokumento

en: Unable to trigger free/busy update for folder %s on URL %s
lt: Kataloge %s adresu %s nepavyko atnaujinti vartotojo užimtumo informacijos

en: Unable to write VFS file "%s".
lt: Nepavyko įrašyti VFS failo "%s".

en: Unable to write VFS file (copy() failed).
lt: Nepavyko įrašyti VFS failo (copy() klaida).

en: Unable to write VFS file data.
lt: Nepavyko įrašyti VFS failo duomenų.

en: Unable to write VFS file, quota will be exceeded.
lt: Nepavyko įrašyti VFS failo, bus viršyta kvota.

en: Undo Changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Unexpected response from server on connection:
lt: Netikėta serverio klaida:

en: Unexpected response from server to:
lt: Netikėta serverio klaida:

en: Unexpected response from server, try again later.
lt: Netikėtas serverio atsakymas, pabandykite vėliau.

en: Unfiled
lt: Nenurodyta

en: Unicode (UTF-8)
lt: Unikodas (UTF-8)

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Valstijos

en: United States Minor Outlying Islands
lt: Jungtinių Valstyjų Atokesnės salos

en: Units
lt: Vienetai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unknown apimsgid (API Message ID).
lt: Nežinomas apimsgid (API Message ID).

en: Unknown climsgid (Client Message ID).
lt: Nežinomas climsgid (Client Message ID).

en: Unknown location provided.
lt: Nurodyta nežinoma vietovė.

en: Unknown username or password.
lt: Nežinomas vartotojo vardas ir/arba slaptažodis.

en: Unnamed
lt: Neįvardintas

en: Unsupported Extension
lt: Plėtinys nepalaikomas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update %s
lt: Atnaujinti %s

en: Update user
lt: Atnaujinti vartotoją

en: Updated "%s".
lt: "%s" atnaujinta.

en: Upgrade script deleted.
lt: Atnaujinimo skriptas ištrintas.

en: Upload
lt: Nusiųsti

en: Uploaded all application setup files to the server.
lt: Visi modulių atnaujinimo failai įkelti į serverį.

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Use Current: %s
lt: Naudoti dabartinę: %s

en: Use SSL
lt: Naudoti SSL

en: Use if name/password is different for IMSP server.
lt: Naudoti jeigu vartotojo vardas/slaptažodis IMSP serveriui yra kitoks.

en: User
lt: Vartotojas

en: User Administration
lt: Vartotojų administravimas

en: User Options
lt: Vartotojo nustatymai

en: User Registration
lt: Vartotojų registracija

en: User Registration has been disabled for this site.
lt: Vartotojų registracija išjungta.

en: User account not found
lt: Tokios vartotojo sąskaitos nėra

en: User name %s is no kolab user!
lt: Vartotojas %s yra ne kolab vartotojas!

en: User not found
lt: Vartotojas nerastas

en: User not found.
lt: Vartotojas nerastas.

en: User to add:
lt: Pasirinkite vartotoją:

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username "%s" already exists.
lt: Vartotojo vardas "%s" jau egzistuoja.

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Users
lt: Vartotojai

en: Users in the system:
lt: Vartotojai šioje sistemoje:

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: VAT id number verification
lt: VAT id numerio patvirtinimas

en: VAT identification number:
lt: VAT identifikacijos numeris:

en: VAT number
lt: VAT numeris

en: VFS directory does not exist.
lt: VFS katalogas neegzistuoja.

en: Vacation
lt: Atostogos

en: Validity
lt: Galiojimas

en: Value in minutes from now.
lt: Reikšmė minutėmis nuo dabar.

en: Value is over the maximum length of %d.
lt: Reikšmė ilgesnė nei %d.

en: Values
lt: Reikšmės

en: Values to select from
lt: Reikšmės iš kurių galima pasirinkti

en: Variable
lt: Kintantis

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
lt: Patvirtinimas nebaigtas - šis laiškas sugadintas.

en: Version
lt: Versija

en: Version Control
lt: Versijų kontrolė

en: Very High
lt: Labai didelis

en: Viet Nam
lt: Vietnamas

en: Vietnamese (VISCII)
lt: Vietnamietiška (VISCII)

en: View %s
lt: Peržiūrėti %s

en: View %s [%s]
lt: Peržiūrėti %s [%s]

en: View an external web page
lt: Rodyti išorinį puslapį

en: Virgin Islands, British
lt: Britų Virdžinijos salos

en: Virgin Islands, U.S.
lt: JAV Virdžinijos salos

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Visibility:
lt: Matomumas:

en: Vodafone Italy via SMTP
lt: Vodafone Italija per SMTP

en: WARNING!!! REMOVE SCRIPT MANUALLY FROM %s.
lt: DĖMESIO!!! PATYS IŠTRINKITE SKRIPTĄ IŠ %s.

en: WIN via HTTP
lt: WIN per HTTP

en: Wallis and Futuna
lt: Valis ir Futuna

en: Wallis and Futuna Islands
lt: Valio ir Futunos salos

en: Warning
lt: Dėmesio

en: We
lt: Treč.

en: Weather Forecast
lt: Orų prognozė

en: Weather data provided by
lt: Orų prognozė pagal

en: Web Site
lt: WWW puslapis

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Welcome to %s
lt: Sveiki atvykę į %s

en: Welcome, %s
lt: Labas, %s

en: Western (ISO-8859-1)
lt: Vakarų (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
lt: Vakarų (ISO-8859-15)

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: What application should %s display after login?
lt: Kokį modulį %s turi rodyti po prisijungimo?

en: What is the delimiter character?
lt: Koks skirtuko simbolis?

en: What is the quote character?
lt: Koks kabučių simbolis?

en: Whereis Australia map
lt: Whereis Australia žemėlapis

en: Which day would you like to be displayed as the first day of the week?
lt: Kuri diena yra pirmoji savaitės diena?

en: Which phases
lt: Kurios fazės

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
lt: HTML redaktoriaus modulių įjungimas.

en: Width in CSS units
lt: Plotis CSS matais

en: Width of the %s menu on the left (takes effect on next log-in):
lt: %s kairiojo meniu plotis (pakeitimai bus matyti po kito prisijungimo):

en: Wind
lt: Vėjas

en: Wind Early
lt: Vėjas ryte

en: Wind speed in knots
lt: Vėjo greitis mazgais

en: Wind:
lt: Vėjas:

en: Wind:
lt: Vėjas:

en: Windows
lt: Langai

en: Wisdom
lt: Išmintis

en: Wishlist
lt: Pageidavimai

en: Work
lt: Darbas

en: Work Address
lt: Darbo adresas

en: Work Phone
lt: Darbo telefonas

en: Wrong number of fields in line %d. Expected %d, found %d.
lt: %d eilutė sudaryta iš neteisingo laukų skaičiaus. Turi būti %d, o yra %d.

en: Wrong number of fields. Expected %d, found %d.
lt: Neteisingas laukų skaičius. Turi būti %d, o yra %d.

en: Wrong offset %d while reading a VFS file.
lt: Klaida skaitant VFS failą. %d yra neteisingas šio failo ofsetas.

en: X509v3 Basic Constraints
lt: X509v3 pagrindiniai nustatymai

en: X509v3 Extended Key Usage
lt: X509v3 išplėsto rakto panaudojimas

en: X509v3 Subject Alternative Name
lt: X509v3 alternatyvus vardas

en: X509v3 Subject Key Identifier
lt: X509v3 rakto identifikatorius

en: X509v3 extensions
lt: X509v3 moduliai

en: Yahoo! map
lt: Yahoo! žemėlapis

en: Yearly
lt: Kasmet

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Yes
lt: Taip

en: Yes, I Agree
lt: Taip, aš sutinku

en: You are not allowed to create more than %d block. | You are not allowed to create more than %d blocks.
lt[0]: Jūs negalite sukurti daugiau nei %d bloko.
lt[1]: Jūs negalite sukurti daugiau nei %d blokus.
lt[2]: Jūs negalite sukurti daugiau nei %d blokų.

en: You are not authenticated.
lt: Jūs neprisijungę.

en: You can't change password for user %s
lt: Jūs negalite pakeisti vartotojo %s slaptažodžio

en: You cannot have the '\' character in your full name.
lt: Savo varde negalite naudoti simbolio '\'.

en: You did not authenticate.
lt: Jūs neprisijungę.

en: You did not enter a valid email address.
lt: Įvedėte neteisingą el. pašto adresą.

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in %s.
lt: Neprijungėte jokių laukų iš įkeliamo failo prie %s atitinkamų laukų.

en: You have been logged out.
lt: Jūs atsijungėte.

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
lt: Jūs paprašėte į savo asmeninių el. pašto adresų sąrašą įtraukti adresą "%s".
    
    Paspauskite ant šios nuorodos, kad patvirtintumėte, jog tai tikrai jūsų adresas:
    %s
    
    Jeigu nežinote ką reiškia šis laiškas, galite jį ištrinti.

en: You must configure a DataTree backend to use Signups.
lt: Norėdami naugotis registracijos sistema, turite sukonfigūruoti duomenų medžio posistemę.

en: You must configure a VFS backend.
lt: Norėdami naugotis registracijos sistema, turite sukonfigūruoti duomenų medžio posistemę.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
lt: Prieš siųsdami pranešimą, aprašykite problemą.

en: You must enter a valid phone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
lt: Turite įvesti teisingą telefono numerį (tik skaičius ir '+', jeigu norite nurodyti tarptautinį kodą).

en: You must enter a valid value.
lt: Turite įvesti teisingą reikšmę.

en: You must enter an email address.
lt: Jūs turite įrašyti el. pašto adresą.

en: You must enter at least one email address.
lt: Jūs turite įrašyti bent vieną el. pašto adresą.

en: You must give your current password
lt: Privalote nurodyti dabartinį slaptažodį

en: You must give your new password
lt: Įveskite naują slaptažodį

en: You must provide a setting for "%s".
lt: Jūs turite nurodyti "%s" nustatymo parametrą.

en: You must select an server to be deleted.
lt: Turite pasirinkti serverį, kurį norite ištrinti.

en: You must specify a username to clear out.
lt: Nurodykite vartotojo vardą, kurio duomenis trinate.

en: You must specify a username to remove.
lt: Nurodykite vartotojo vardą trynimui.

en: You must specify the username to add.
lt: Nurodykite kuriamo vartotojo vardą.

en: You must specify the username to update.
lt: Nurodykite atnaujinamo vartotojo vardą.

en: You must specify what action to perform.
lt: Nurodykite veiksmą.

en: You must type a new category name.
lt: Jūs turite įvesti naujos kategorijos pavadinimą.

en: You must verify your new password
lt: Pakartokite naują slaptažodį

en: You need to provide an Italian phone number
lt: Jūs turite nurodyti itališka telefono numerį

en: Your %s session has expired. Please login again.
lt: %s sesija baigėsi. Prašome prisijungti iš naujo.

en: Your Email Address
lt: Jūsų el. pašto adresas:

en: Your From: address:
lt: El. pašto adresas:

en: Your Information
lt: Informacija apie Jus

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
lt: Nuo %s sesijos pradžios jūsų IP adresas pasikeitė. Turite prisijungti iš naujo.

en: Your Name
lt: Jūsų vardas/pavardė

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
lt: Jūsų sistemos autentifikacijos posistemė nepalaiko vartotojų kūrimo. Jeigu vartotojų tvarkymui norite naudoti Horde, turite pasirinkti kitą autentifikacijos posistemę.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
lt: Jūsų autentifikavimo sistema nepalaiko vartotojų sąrašo, arba ši funkcija uždrausta dėl tam tikrų priežasčių.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
lt: Nuo %s sesijos pradžios jūsų naršyklės tipas pasikeitė. Turite prisijungti iš naujo.

en: Your browser does not support this feature.
lt: Jūsų naršyklė nepalaiko šios galimybės.

en: Your browser does not support this print option. Press Control/Command + P to print.
lt: Jūsų naršyklė nepalaiko šio spausdinimo nustatymo. Norėdami atspausdinti spauskite Control/Command + P.

en: Your current time zone:
lt: Jūsų laiko juosta:

en: Your default identity has been changed.
lt: Jūsų standartinis aprašas buvo pakeistas.

en: Your default identity:
lt: Jūsų standartinis aprašas:

en: Your full name:
lt: Jūsų vardas/pavardė:

en: Your login has expired.
lt: Jūsų vartotojo vardas nebegalioja.

en: Your new password for %s is: %s
lt: Jūsų naujas %s slaptažodis yra: %s

en: Your new password is too long; passwords may not be more than %d characters long!
lt: Jūsų naujasis slaptažodis per ilgas; jame gali būti nedaugiau nei %d simboliai

en: Your new password is too simple to guess!  Not changed!
lt: Slaptažodis per paprastas - įveskite sudėtingesnį!

en: Your new password is too simple to guess. Not changed!
lt: Slaptažodis per paprastas - įveskite sudėtingesnį.

en: Your new password must be at least %d characters long!
lt: Slaptažodis turi būti bent %d simbolių ilgio!

en: Your new password must be different from your current password
lt: Naujasis slaptažodis turi skirtis nuo dabartinio

en: Your new password must contain at least %d alphabetic characters.
lt: Slaptažodyje privalo būti bent %d raidės.

en: Your new password must contain at least %d alphanumeric characters.
lt: Slaptažodyje privalo būti bent %d simboliai.

en: Your new password must contain at least %d different types of characters. The types are: lower, upper, numeric, and symbols.
lt: Jūsų naująjį slaptažodį turi sudaryti bent %d skirtingi simbolių tipai. Tipai: didžiosios raidės, mažosios raidės, skaičiai ir kiti simboliai.

en: Your new password must contain at least %d lowercase characters.
lt: Slaptažodyje privalo būti bent %d mažosios raidės.

en: Your new password must contain at least %d numeric characters.
lt: Slaptažodyte privalo būti bent %d skaičiai.

en: Your new password must contain at least %d uppercase characters.
lt: Slaptažodyje privalo būti bent %d didžiosios raidės.

en: Your new password must contain less than %d whitespace characters.
lt: Naujajame slaptažodyje gali būti nedaugiau nei %d tarpų.

en: Your new password must not contain whitespace characters.
lt: Naujajame slaptažodyje negali būti tarpų.

en: Your new passwords didn't match
lt: Nauji slaptažodžiai nesutampa

en: Your options have been updated for the duration of this session.
lt: Jūsų nustatymai atnaujinti tik iki šios sesijos pabaigos.

en: Your options have been updated.
lt: Jūsų nustatymai atnaujinti.

en: Your password could not be changed.
lt: Jūsų slaptažodžio pakeisti negalima.

en: Your password has been reset
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas. Pasitikrinkite savo paštą ir prisijunkite su nauju slaptažodžiu.

en: Your password has expired
lt: Jūsų slaptažodis nebegalioja

en: Your password has expired.
lt: Jūsų slaptažodis nebegalioja.

en: Your passwords do not match
lt: Jūsų slaptažodžiai nesutampa

en: Your remote servers:
lt: Jūsų nutolę serveriai:

en: Yugoslavia
lt: Jugoslavija

en: Zaire
lt: Zairas

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Zippy
lt: Energingos

en: [Hide Quoted Text]
lt: [Paslėpti cituojamą tekstą]

en: [None]
lt: [Nėra]

en: [Problem Report]
lt: [Problemos pranešimas]

en: [Show Quoted Text -
lt: [Rodyti cituojamą tekstą -

en: [Show Quoted Text - %d line] | [Show Quoted Text - %d lines]
lt[0]: [Rodyti cituojamą tekstą - %d eilutę]
lt[1]: [Rodyti cituojamą tekstą - %d eilutes)]
lt[2]: [Rodyti cituojamą tekstą - %d eilučių]

en: [Unknown]
lt: [Nežinomas]

en: [line %d of %s]
lt: [eilutė %d iš %s]

en: _Alarms
lt: _Perspėjimai

en: _DataTree
lt: _Duomenų medis

en: _Groups
lt: G_rupės

en: _Home
lt: N_amai

en: _Log in
lt: Prisi_jungti

en: _Log out
lt: Atsi_jungti

en: _Options
lt: _Nustatymai

en: _Permissions
lt: _Teisės

en: _Setup
lt: _Konfigūracija

en: _Users
lt: V_artotojai

en: address book
lt: adresų knygelė

en: addressee unknown
lt: adresatas nežinomas

en: calendar
lt: kalendorius

en: calm
lt: ramus

en: cannot create output file
lt: nepavyko sukurti failo

en: cannot open input
lt: nepavyko atidaryti failo

en: click here
lt: spauskite čia

en: command line usage error
lt: komandinės eilutės panaudojimo klaida

en: configuration error
lt: nustatymų klaida

en: critical system file missing
lt: nerastas kritinis sisteminis failas

en: data format error
lt: duomenų formato klaida

en: entry not found
lt: nerastas įrašas

en: falling
lt: krenta

en: file
lt: failas

en: from the %s (%s) at %s %s
lt: nuo %s (%s) %s %s

en: gusting
lt: gūsiai

en: h:
lt: a:

en: host name unknown
lt: adresas nežinomas

en: immediate
lt: tuojau pat

en: inline
lt: paprasti

en: input/output error
lt: įvesties/išvesties klaida

en: internal software error
lt: vidinė programinės įrangos klaida

en: lines]
lt: eilutes]

en: mkisofs error code %d while making ISO.
lt: mkisofs klaidos kodas %d bedarant ISO.

en: name
lt: vardas

en: not yet implemented
lt: dar nerealizuota

en: notepad
lt: užrašų knygelė

en: permission denied
lt: nėra teisių

en: remote error in protocol
lt: nutolusi protokolo klaida

en: rising
lt: kyla

en: service unavailable
lt: servisas neprieinamas

en: show differences
lt: rodyti skirtumus

en: sms2email via HTTP
lt: sms2email per HTTP

en: steady
lt: stabili

en: system error
lt: sistemos klaida

en: task list
lt: darbų sąrašas

en: temporary failure
lt: laikina klaida

en: type the password twice to confirm
lt: slaptažodį turite įrašyti du kartus

en: unified
lt: unifikuoti

en: unknown error
lt: nežinoma klaida

en: unnamed
lt: dalis

en: user select
lt: vartotojo pasirinkimas

en: w:
lt: p:

en: you must enter less than %d.
lt: turite įrašyti mažiau nei %d.
