passwd - en to gl translation catalogue (200 entries)

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
gl: Operacións de mantemento %s - Confirmación

en: %s is ready to perform the maintenance operations checked below.
gl: %s está a piques de efectuar as operacións de mantemento marcadas abaixo.

en: '%s' is not configured in the Horde Registry.
gl: '%s' non está configurado no rexistro de Horde.

en: 24 hours
gl: 24 horas

en: <b>A fatal error has occurred:</b>
gl: <b>Produciuse un erro grave: </b>

en: Account Manager
gl: Xestor da conta

en: Add pair
gl: Engadir un par

en: Address
gl: Enderezo

en: Addressbook
gl: Axenda de enderezos

en: Alias
gl: Alcume

en: An illegal value was specified.
gl: O valor que especificou non é válido

en: Available fields:
gl: Campos dispoñibles:

en: Bind to server %s:%d with DN %s failed: [%d] %s
gl: Fallou a asociación co servidor %s:%d usando o DN %s fallou: [%d] %s

en: Birthday
gl: Aniversario

en: Calendar
gl: Calendario

en: Cancel Problem Report
gl: Cancelar o informe de problemas

en: Cell Phone
gl: Teléfono móbil

en: Change your password
gl: Cambie a súa chave de acceso

en: Changing Password on %s
gl: Cambiando a chave de acceso en %s

en: Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
gl: Marque na cuadrícula a operación ou operacións que desexa executar agora.

en: Close Help
gl: Pechar a Axuda

en: Close Help Window
gl: Pechar a xanela da Axuda

en: Close Window
gl: Pechar a xanela

en: Company
gl: Compañía

en: Confirm new password:
gl: Confirme o nova chave de acceso

en: Contents of '%s'
gl: Contido de '%s'

en: Contents of the RAR archive
gl: Contido do arquivo RAR

en: Could not open Maintenance_Task module %s
gl: Fallo ó abrir o módulo de tarefas de mantemento %s

en: Daily
gl: Diariamente

en: Database query failed.
gl: Fallou consulta á base de datos.

en: Default Identity
gl: Identidade predeterminada

en: Describe the Problem
gl: Descrición do problema

en: Details have been logged for the administrator.
gl: Rexistráronse os detalles para o administrador.

en: Display Options
gl: Opcións de visualización

en: Do not directly access maintenance.php
gl: Non acceda directamente a "maintenance.php"

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Empty result.
gl: Sen resultado.

en: Error
gl: Erro

en: Every 15 minutes
gl: Cada 15 minutos

en: Every 30 seconds
gl: Cada 30 segundos

en: Every 5 minutes
gl: Cada 5 minutos

en: Every Login
gl: Cada inicio de sesión

en: Every half hour
gl: Cada media hora

en: Every minute
gl: Cada minuto

en: Example values:
gl: Exemplo de valores:

en: Expected "BEGIN" in the line %d.
gl: Esperábase "BEGIN" na liña %d.

en: Expected "END:%s" in line %d.
gl: Esperábase "END:%s" na liña %d.

en: Failed retrieving preferences.
gl: Fallou ó recuperar as preferencias.

en: Failed retrieving prefs for
gl: Fallou ó recuperar as preferencias para

en: Failed to connect to LDAP preferences server.
gl: Fallou ó intentar conectar co servidor de preferencias LDAP.

en: Failed to connect to LDAP server.
gl: Fallou ó conectar co servidor LDAP.

en: Failed to open an LDAP connection to %s.
gl: Fallou ó abrir a conexión LDAP a %s.

en: Failed to retrieve user's DN: [%d] %s
gl: Fallou ó recuperar o DN do usuario: [%d] %s

en: Failure in changing password :
gl: Fallou o cambio de chave de acceso

en: Full Description:
gl: Descrición completa:

en: Help
gl: Axuda

en: Home Address
gl: Enderezo particular

en: Home Phone
gl: Teléfono particular

en: Horde Login
gl: Validación en Horde

en: Horde System
gl: Sistema Horde

en: Horde Wireless
gl: Horde sen fíos

en: Horde is not properly configured
gl: Horde non se configurou correctamente

en: Import
gl: Importar

en: Import Error:
gl: Erro de importación:

en: Imported field: %s
gl: Campo importado: %s

en: Imported fields:
gl: Campos importados:

en: Language
gl: Lingua

en: List Help Topics
gl: Listar os temas de axuda

en: Log in
gl: Entrar

en: Log out
gl: Pechar a sesión

en: Login failed for some reason. Most likely your username or password was entered incorrectly.
gl: Por algunha razón non se deu iniciado a sesión. Probablemente escribiu incorrectamente o nome de usuario ou a chave de acceso.

en: Logout
gl: Finalizar a sesión

en: Mail
gl: Correo

en: Map Date and Time Fields
gl: Asignar campos de data e hora

en: Map Import Fields
gl: Asignar campos para importar

en: Matching fields
gl: Campos correspondentes

en: Memos
gl: Memorandos

en: Message
gl: Mensaxe

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: My Summary
gl: Resumo

en: Name
gl: Nome

en: Never
gl: Nunca

en: New password:
gl: Chave de acceso nova:

en: No configuration information specified for LDAP Preferences.
gl: Non especificou a configuración para as preferencias LDAP.

en: No configuration information specified for SQL Categories.
gl: Non especificou a configuración para as categorías SQL.

en: No configuration information specified for SQL Preferences.
gl: Non especificou a configuración para as preferencias SQL.

en: No configuration information specified for SQL authentication.
gl: Non especificou a configuración para a autentificación por SQL.

en: No preferences are available.
gl: Non hai preferencias dispoñibles.

en: No preferences were retrieved.
gl: Non se recuperou ningunha das preferencias.

en: Notes
gl: Notas

en: Notification listener %s not found.
gl: Non se atopou o axente de notificación %s.

en: Old password:
gl: Chave de acceso anterior:

en: Options
gl: Opcións

en: Other Information
gl: Outra información

en: Password
gl: Chave de acceso

en: Password changed!
gl: ¡Chave de acceso cambiada!

en: Password module is not properly configured
gl: O módulo para cambiar a chave de acceso non se configurou

en: Perform Maintenance Operations
gl: Realizar operacións de mantemento

en: Phone
gl: Teléfono

en: Please provide a summary of the problem.
gl: Achegue un resumo do problema.

en: Please provide your username and password
gl: Achegue o seu nome de usuario e chave de acceso

en: Problem Description
gl: Descrición do problema

en: Problem?
gl: ¿Problemas?

en: Rebind to server %s:%d with DN %s failed: [%d] %s
gl: A tentativa de asociar o servidor %s:%d con DN %s fallou: [%d] %s

en: Referral target %s for DN %s is not in the authorized server list!
gl: ¡O servidor para a referencia %s para o DN %s non está definido na lista de servidores autorizados!

en: Refresh Summary View:
gl: Actualizar a vista do resumo:

en: Remove pair
gl: Sacar o par

en: Required 'basedn' not specified in authentication configuration.
gl: O campo requirido 'basedn' non foi especificado na configuración de autentificación.

en: Required 'basedn' not specified in preferences configuration.
gl: O campo requirido 'basedn' non foi especificado na configuración das preferencias.

en: Required 'database' not specified in authentication configuration.
gl: O campo requirido 'database' non foi especificado na configuración de autentificación.

en: Required 'database' not specified in categories configuration.
gl: O campo requirido 'database' non foi especificado na configuración das categorías.

en: Required 'database' not specified in preferences configuration.
gl: O campo requirido 'database' non foi especificado na configuración da preferencias.

en: Required 'hostspec' not specified in authentication configuration.
gl: O campo requirido 'hostspec' non foi especificado na configuración da autentificación.

en: Required 'hostspec' not specified in categories configuration.
gl: O campo requirido 'hostspec' non foi especificado na configuración das categorías.

en: Required 'hostspec' not specified in preferences configuration.
gl: O campo requirido 'hostspec' non foi especificado na configuración das preferencias.

en: Required 'password' not specified in authentication configuration.
gl: O campo requirido 'password' non foi especificado na configuración de autentificación.

en: Required 'password' not specified in categories configuration.
gl: O campo requirido 'password' non foi especificado na configuración das categorías.

en: Required 'password' not specified in preferences configuration.
gl: O campo requirido 'password' non foi especificado na configuración das preferencias.

en: Required 'phptype' not specified in authentication configuration.
gl: O campo requirido 'phptype' non foi especificado na configuración de autentificación.

en: Required 'phptype' not specified in categories configuration.
gl: O campo requirido 'phptype' non foi especificado na configuración das categorías.

en: Required 'phptype' not specified in preferences configuration.
gl: O campo requirido 'phptype' non foi especificado na configuración das preferencias.

en: Required 'table' not specified in authentication configuration.
gl: O campo requirido 'table' non foi especificado na configuración de autentificación.

en: Required 'table' not specified in categories configuration.
gl: O campo requirido 'table' non foi especificado na configuración das categorías.

en: Required 'table' not specified in preferences configuration.
gl: O campo requirido 'table' non foi especificado na configuración das preferencias.

en: Required 'tableRelations' not specified in categories configuration.
gl: O campo requirido 'tableRelations' non foi especificado na configuración das categorías.

en: Required 'uid' not specified in authentication configuration.
gl: O campo requirido 'uid' non foi especificado na configuración da autentificación.

en: Required 'uid' not specified in preferences configuration.
gl: O campo requirido 'uid' non foi especificado na configuración das preferencias.

en: Required 'username' not specified in authentication configuration.
gl: O campo requirido 'username' non foi especificado na configuración de autentificación.

en: Required 'username' not specified in categories configuration.
gl: O campo requirido 'username' non foi especificado na configuración das categorías.

en: Required 'username' not specified in preferences configuration.
gl: O campo requirido 'username' non foi especificado na configuración das preferencias.

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Return to Options
gl: Regresar ás opcións

en: Role
gl: Función

en: Save Options
gl: Gardar as opcións

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the textarea.
gl: Seleccione os caracteres que necesite das cuadrículas que atopará mais abaixo. Pode copialos e pegalos dende a área de texto.

en: Select the date delimiter:
gl: Seleccione o delimitador da data:

en: Select the date format:
gl: Seleccione o formato da data:

en: Select the time format:
gl: Seleccione o formato da hora:

en: Select two matching fields.
gl: Seleccione dous campos que coincidan.

en: Select your preferred language:
gl: Seleccione a lingua:

en: Send Problem Report
gl: Enviar o informe de problemas

en: Set rebind proc failed: [%d] %s
gl: Fallou ó establecer o procedemento de reasociación (rebind): [%d] %s

en: Set the language that menu items, explanations, and help are in.
gl: Establece a lingua dos menús, das explicacións e da axuda.

en: Set your page refreshing, and other display options.
gl: Establece a frecuencia de actualización das páxinas e outras opcións de visualización.

en: Set your preferred display language.
gl: Establece a lingua de visualización.

en: Short Summary:
gl: Resumo breve:

en: Skip Maintenance
gl: Omitir o mantemento

en: Some of Horde's configuration files are missing:
gl: Faltan algúns arquivos de configuración de Horde:

en: Some of Password module's configuration files are missing:
gl: Algúns dos arquivos de configuración do módulo para cambiar a chave non se dan atopado:

en: Special Character Input
gl: Entrada de caracteres especiais

en: Success
gl: Correctamente

en: Tasks
gl: Tarefas

en: The registry is how Horde applications find out how to talk to each other. You should list any installed Horde applications that you have here.
gl: O rexistro determina cómo se comunican as aplicacións de Horde entre elas. Inclúa aquí tódalas aplicacións de Horde que desexe usar.

en: This file controls the default preferences for Password module, and also controls which preferences users can alter.
gl: Este arquivo controla as preferencias predeterminadas do módulo para cambiar a chavee ademais controla que preferencias pode mudar o usuario.

en: This file controls the global set of MIME drivers for the Horde framework, allowing applications to make use of programs such as enscript or mswordview to render content into HTML for viewing in a browser.
gl: Este arquivo controla o conxunto global de controladores MIME para a ferramenta Horde, permitindo ás aplicacións facer uso de programas tales como enscript ou mswordview, que traducen o contido a HTML para poder visualizalo nun navegador.

en: This file controls the stylesheet that is used to set colors and fonts for the Horde framework and all applications that do not provide their own settings.
gl: Este arquivo controla a folla de estilo que se usa para establecer as cores e tipos de letra para a ferramente Horde e tódalas aplicacións que non subministren as súas propias configuracións.

en: This file controls the stylesheet that is used to set colors and fonts in addition to or overriding Horde defaults.
gl: Este arquivo controla as follas de estilo que se usan para establecer as cores e tipos de letra, e complemententa ou substitúe os valores predeterminados de Horde.

en: This file maps file extensions to logical MIME types, enabling Horde applications to figure out how to handle some content such as email attachments or CVS checkouts.
gl: Este arquivo asocia as extensións de arquivo a tipos MIME lóxicos, permitindo ás aplicacións Horde comprender cómo manexar certos contidos tal como arquivos anexos no correo ou inspeccións nun CVS.

en: This is the main Horde configuration file. It contains paths and basic items that apply to the core framework and all Horde applications.
gl: Este é o arquivo principal de configuración de Horde. Contén as rutas a arquivos e elementos básicos que lle aplican ó núcleo da ferramenta e a tódalas aplicacións de Horde.

en: This is the main Password module configuration file. It contains paths and options for all Password module scripts.
gl: Este é o arquivo principal de configuración do módulo para cambiar a chave de acceso. Contén as rutas e opcións para tódolos programas (deste módulo).

en: This number must be at least one.
gl: O número debe ser polo menos un 1.

en: This value must be a number.
gl: O valor debe ser un número.

en: Title
gl: Título

en: Type mismatch.
gl: O tipo non coincide.

en: Unable to connect to SQL server.
gl: Non foi posible conectarse ó servidor SQL.

en: Unable to modify preferences: [%d] %s
gl: Non foi posible modificar as preferencias: [%d] %s

en: Unable to register preferences in session.
gl: Non foi posible rexistrar as preferencias na sesión.

en: Unable to translate this Word document
gl: Non foi posible traducir este documento de Word

en: Undo Changes
gl: Desfacer os cambios

en: Unexpected end of file.
gl: Final de arquivo inesperado.

en: Use Default Value
gl: Usar o valor por defecto

en: User Options
gl: Opcións do usuario

en: Username
gl: Usuario

en: Username:
gl: Usuario:

en: Warning
gl: Advertencia

en: Warning!
gl: ¡Aviso!

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Welcome to %s
gl: Benvida a %s

en: Welcome, %s
gl: Benvido/a, %s

en: Work Address
gl: Enderezo do traballo

en: Work Phone
gl: Teléfono do traballo

en: YY
gl: AA

en: Yearly
gl: Anualmente

en: You can not change passwd for other user
gl: Non pode mudar a chave de acceso doutro usuario

en: You can't change password for user %s
gl: Non pode cambiar a chave de acceso do usuario %s

en: You have been logged out.<br />Thank you for using the system.
gl: Finalizou a sesión.<br />Gracias por usar o sistema.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
gl: Describa o problema antes de enviar o informe.

en: You must give your new password
gl: Escriba a nova chave de acceso

en: You must give your old password
gl: Escriba a chave de acceso anterior

en: You must give your userid
gl: Escriba o seu nome de usuario

en: You must verify your new password
gl: Repita a nova chave de acceso

en: Your %s session has expired. Please login again.
gl: Caducou a súa sesión en %s expirou. Inicie unha nova sesión.

en: Your Email Address:
gl: Enderezo de correo electrónico:

en: Your Information
gl: A súa información

en: Your Name:
gl: Nome:

en: Your new passwords didn't match
gl: As novas chaves de acceso son diferentes

en: Your options have been updated.
gl: Actualizáronse as súas opcións.

en: [Problem Report]
gl: [Informe do Problema]

en: [line %s of %s]
gl: [liña %s de %s]

en: vCard
gl: Tarxeta de visita (vCard)
