Passwd 3 ALPHA - en to fa translation catalogue (1574 entries)

en:  (%s days ago)
fa:  (روز قبل %s)

en:  (Accesskey %s)
fa: (کلید دسترسی %s)

en:  (in %s days)
fa: (در %s روز)

en:  (today)
fa:  (امروز)

en:  (tomorrow)
fa:  (فردا)

en:  (yesterday)
fa:  (دیروز)

en:  at
fa:  در

en: "%s" was added to the groups system.
fa: "%s" به گروه‌های سامانه اضافه شد

en: "%s" was added to the permissions system.
fa: "%s" به سامانه مجوز‌ها اضافه شد

en: "%s" was not created: %s.
fa: "%s" ایجاد نشده بود: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
fa: %.2fMB استفاده شده از %.2fMB مجاز (%.2fMB)

en: %d %s and %s
fa: %d %s و %s

en: %d days until your password expires.
fa: اسم رمز شما %d روز دیگر معتبر است.

en: %d-day forecast
fa: پیش­بینی %d-روزه

en: %s - Notice
fa: %s - توجه

en: %s Administration
fa: سرپرستی %s

en: %s Fingerprint
fa: اثر انگشت %s

en: %s KB
fa: کیلوبایت %s

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
fa: %s عملیات نگهداری - تأیید

en: %s Setup
fa:  راه&#x200c;اندازی %s

en: %s Sign Up
fa: %s ثبت نام

en: %s Terms of Agreement
fa: شروط توافق %s

en: %s already exists.
fa: %s از قبل موجود است

en: %s at %s %s
fa: %s در %s %s

en: %s does not exist or is not executable.
fa: %s موجود نیست و یا قابل اجرا نیست

en: %s has cancelled %s.
fa: %s %s را لغو کرده است

en: %s has replied to a free/busy request.
fa: %s به یک درخواست آزاد/مشغول پاسخ داده است

en: %s has replied to the invitation to %s.
fa: %s به دعوت به %s پاسخ داده است

en: %s has sent you free/busy information.
fa: %s اطلاعات آزاد/مشغول را به شما ارسال کرده است

en: %s is ready to perform the maintenance operations checked below. Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
fa: %s آماده اجرای عملیات نگهداری انتخاب شده است. جعبه هر عملیاتی را که هم اکنون می‌خواهید اجرا کنید علامت بزنید

en: %s is required
fa: %s مورد نیاز است

en: %s minutes
fa: %s دقیقه

en: %s not found.
fa: %s پیدا نشد

en: %s requests your free/busy information.
fa: %s اطلاعات آزاد/مشغول شما را درخواست دارد

en: %s requests your presence at %s.
fa: %s حضور شما را در %s خواستار است

en: %s to %s of %s
fa: %s به %s از %s

en: %s wishes to add to %s.
fa: %s مایل به اضافه شدن در %s است

en: %s wishes to make you aware of %s.
fa: %s مایل است شما را از %s آگاه سازد

en: %s wishes to receive the latest information about %s.
fa: %s مایل است آخرین اطلاعات راجع به %s را دریافت کند

en: %s's Address Book
fa: کتابچهٔ آدرس %s

en: %s's Calendar
fa: تقویم %s

en: %s's Tasklist
fa: فهرست وظایف %s

en: %s: unable to load driver: %s
fa: %s: نمی‌توان راه‌انداز را بارکرد: %s

en: '%s' is not a valid choice.
fa: '%s' انتخاب معتبری نیست

en: '%s' is not configured in the Horde Registry.
fa: '%s' در رجیستر هورد پیکربندی نشده است

en: '%s' tree renderer not found.
fa: '%s' اجرا کننده درخت پیدا نشد

en: , gusting
fa: ، باد

en: , gusting %s %s
fa: ، باد %s %s

en: , variable from %s to %s
fa: ، متغییر از %s به %s

en: -- select --
fa:  انتخاب

en: 12 Hour Format
fa: قالب ۱۲ ساعتی

en: 24 Hour Format
fa: قالب ۲۴ ساعتی

en: 24 hours
fa: ۲۴ ساعته

en: A database backend is required for this block.
fa: یک پشتیبان دادگان برای این بلاک مورد نیاز است

en: A fatal error has occurred
fa: یک خطای جدی رخ داده است

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
fa: یک کلید عمومی PGP برای رمزبندی یک پیغام مورد نیاز است

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
fa: یک کلید عمومی PGP برای بازبینی یک پیغام امضاء شده مورد نیاز است

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to decrypt a message.
fa: یک کلید عمومی، یک کلید خصوصی PGP و یک عبارت گذر برای رمزگشایی یک پیغام مورد نیاز است

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
fa: یک کلید عمومی، یک کلید خصوصی PGP و یک عبارت گذر برای امضاء یک پیغام مورد نیاز است

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
fa: یک کلید عمومی، یک کلید خصوصی S/MIME و یک عبارت گذر برای رمزگشایی پیغام مورد نیاز است

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
fa: یک کلید عمومی، یک کلید خصوصی S/MIME و یک عبارت گذر برای امضاء یک پیغام مورد نیاز است

en: A public SMIME key is required to encrypt a message.
fa: یک کلید عمومی S/MIME برای رمزبندی پیغام مورد نیاز است

en: ADSI error %s.
fa: خطای ADSI %s.

en: AM Light Rain
fa: باران سبک صبحگاهی

en: AM Rain
fa: باران صبحگاهی

en: AM Showers
fa: رگبار صبحگاهی

en: AM Snow Showers
fa: تگرگ صبحگاهی

en: AM/PM
fa: صبح/عصر

en: About this editor
fa: درباره این ویراستار

en: About...
fa: درباره...

en: Absbottom
fa: پایین مطلق

en: Absmiddle
fa: وسط مطلق

en: Accept request
fa: پذیرفتن درخواست

en: Accepted
fa: پذیرفته شد

en: Access Denied.
fa: عدم اجازهٔ دسترسی.

en: Access denied creating VFS directory.
fa: ایجاد شاخه VFS مجوز دسترسی ندارد

en: Access denied creating VFS file.
fa: ایجاد پرونده VFS مجوز دسترسی ندارد

en: Account Information
fa: اطلاعات حساب

en: Account Password
fa: اسم رمز حساب

en: Account frozen.
fa: حساب مسدود

en: Accounting
fa: حسابداری

en: Actions
fa: عملیات

en: Add
fa: اضافه کردن

en: Add Child Group
fa: اضافه کردن گروه فرعی

en: Add Child Permission
fa: اضافه کردن مجوز فرعی‌

en: Add Here:
fa: اینجا اضافه کن:

en: Add New Group
fa: اضافه کردن گروه جدید

en: Add New Permission
fa: اضافه کردن مجوز جدید

en: Add a child group to '%s'
fa: اضافه کردن یک گروه فرعی به '%s'

en: Add a child permission to "%s"
fa: اضافه کردن یک مجوز فرعی به "%s"

en: Add a new user:
fa: اضافه کردن یک کاربر جدید:

en: Add column
fa: اضافه کردن ستون

en: Add new members
fa: اضافه کردن اعضای جدید

en: Add pair
fa: اضافه کردن زوج

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
fa:  اضافه کردن گزینگان %s بعنوان نوار جانبی موزیلا

en: Add this to my calendar
fa: اضافه کردن این به تقویم من

en: Add to address book:
fa: اضافه کردن به کتابچهٔ آدرس:

en: Add to my address book
fa: اضافه کردن به کتابچهٔ آدرس من

en: Add user
fa: اضافه كردن کاربر

en: Added '%s' to the system, but could not add additional signup information: %s.
fa: '%s' به سامانه اضافه شد، اما نمی‌توان اطلاعات دیگر افتتاح حساب را اضافه کرد

en: Added '%s' to the system. You can log in now.
fa: '%s' به سامانه اضافه شد. اکنون شما می‌توانید وارد شوید

en: Adding users is disabled.
fa: اضافه کردن کاربران فعال نیست

en: Address
fa: آدرس

en: Address Book
fa: کتابچهٔ آدرس

en: Administer - set permissions for other users
fa: سرپرست سامانه- تعیین مجوزهای کاربران دیگر

en: Administration
fa: سرپرستی

en: Ads
fa: تبلیغات

en: Alias
fa: معادل

en: Align
fa: تراز کردن

en: Alignment:
fa: تراز:

en: All
fa: همه

en: All Authenticated Users
fa: تمامی کاربران تأیید صلاحیت شده

en: All Groups
fa: همه گروه‌ها

en: All Permissions
fa: همه مجوز‌ها

en: All four sides
fa: همهٔ چهار سمت

en: Allow multiple addresses
fa: اجازه چند آدرسی

en: Allow setting of ordered list type?
fa: آیا اجازه تنظیم نوع فهرست مرتب داده شود؟

en: Already exists
fa: از قبل موجود است

en: Alternate IMSP Login
fa: ورود IMSP جایگزین

en: Alternate IMSP Password
fa: اسم رمز IMSP جایگزین

en: Alternate IMSP Username
fa: نام کاربری IMSP جایگزین

en: Alternate email address
fa: آدرس پست الکترونیک جایگزین

en: Alternate templates
fa: الگو‌های جایگزین

en: Alternate text:
fa: متن جایگزین:

en: An illegal value was specified.
fa: یک مقدار نادرست تعیین شده بود

en: Anonymous Proxy
fa: پیشکار

en: Answer
fa: پاسخ

en: Application
fa: برنامهٔ‌ کاربردی

en: Application List
fa: فهرست برنامه‌های کاربردی

en: Application is ready.
fa: برنامه آماده است

en: Apply to Child Shares
fa: اعمال بر روی اشتراکهای فرعی

en: Approve
fa: تصویب

en: Approximate Size
fa: اندازه تقریبی

en: April
fa: آوریل

en: Archive File Size
fa: اندازه پرونده آرشیو

en: Archive Name
fa: نام آرشیو

en: Are you sure you want to remove the signup request for %s ?
fa: آیا شما مطمئنید که می‌خواهید اطلاعات افتتاح حساب %s را پاک کنید؟

en: Are you sure you wish to delete '%s' and any sub-groups?
fa: آیا شما مطمئنید که می‌خواهید '%s' و تمام زیر گروه‌هایش را حذف کنید؟

en: Art
fa: هنر

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
fa: آیا قبل از عملیات نگهداری برای تأیید آن سئوال شود؟

en: Assignment columns
fa: انتساب ستونها

en: Attached is an iCalendar file reply to a request you sent
fa: پیوست یک پرونده تقویم است که پاسخ به درخواست ارسالی شما می‌باشد

en: Attempt to delete a non-existent group.
fa: سعی در حذف گروهی شده است که موجود نیست

en: Attempt to delete a non-existent permission.
fa: سعی در حذف مجوزی شده است که موجود نیست

en: Attempt to edit a non-existent permission.
fa: سعی در ویرایش مجوزی شده است که موجود نیست

en: Attempt to edit a non-existent share.
fa: سعی در ویرایش اشتراکی شده است که موجود نیست

en: Attendees
fa: شرکت کنندگان

en: Attributes
fa: ‌ویژگیها

en: August
fa: آگوست

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
fa: Auth_cyrsql: بسط مورد نیاز IMAP پیدا نشد

en: Auth_cyrus: Backend does not have required capabilites.
fa: Auth_cyrsql: سامانه پشتیبان قابلیتهای مورد نیاز را ندارد

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
fa: Authimp: بسط مورد نیاز IMAP پیدا نشد

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
fa: Auth_ftp: بسط مورد نیاز FTP پیدا نشد

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
fa: Auth_imp: بسط مورد نیاز IMAP پیدا نشد

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
fa: Auth_krb5: بسط مورد نیاز krb5 پیدا نشد

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
fa: Auth_ldap: بسط مورد نیاز LDAP پیدا نشد

en: Auth_ldap: Unable to add user %s. This is what the server said:
fa: Auth_ldap:اضافه کردن کاربر %s ممکن نیست. این چیزی است که کارساز گفته است

en: Auth_ldap: Unable to remove user %s
fa: Auth_ldap:حذف کاربر %s ممکن نیست

en: Auth_ldap: Unable to update user %s
fa: Auth_ldap:بروزرسانی کاربر %s ممکن نیست

en: Auth_mcal: Required MCAL extension not found.
fa: Auth_mcal: بسط مورد نیاز MCAL پیدا نشد

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
fa: Auth_smbauth: بسط مورد نیاز smbauth پیدا نشد

en: Authentication failed
fa: تصدیق هویّت ناموفّق بود

en: Authentication failed. %s
fa: تصدیق هویّت ناموفّق بود. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
fa: تصدیق هویّت از طرف کارساز RADIUS رد شده است

en: Authentication to FTP server failed.
fa: تصدیق هویّت در کارساز FTP ناموفّق بود

en: Available fields:
fa: فیلدهای قابل دسترسی:

en: Awaiting Response
fa: منتظر پاسخ

en: Backend not correctly implemented.
fa: پشتیبان به درستی پیاده‌سازی نشده‌است.

en: Background
fa: پس‌زمینه

en: Background Color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Bad kerberos password.
fa: اسم رمز نادرست kerberos

en: Bad kerberos username.
fa: نام کاربر نادرست kerberos

en: Bare
fa: برهنه

en: Base graphics directory '%s' not found.
fa: شاخه گرافیکی مبنای '%s' یافت نشد

en: Baseline
fa: خط مبنا

en: Block "%s" of application "%s" not found.
fa: بلوک "%s" از برنامهٔ کاربردی "%s" یافت نشد

en: Block Settings
fa: تنظیمات بلوک

en: Block Type
fa: نوع بلوک

en: Bold
fa: سیاه

en: Bookmarks
fa: چوب الف

en: Border
fa: لبه

en: Border thickness:
fa: پهنای لبه:

en: Borders
fa: لبه‌ها

en: Both
fa: هر دو

en: Bottom
fa: پایین

en: Bulleted List
fa: لیست بولت‌دار

en: CRL Distribution Points
fa: نقاط توزیع CRL

en: C_ell Properties...
fa: خصوصیات سلول...

en: Calendar
fa: تقویم

en: Calm
fa: آرام

en: Can not reset password automatically, contact your administrator.
fa: نمی‌توان اسم رمز را بطور خودکار دوباره بازنشاند، با سرپرست سامانه خود تماس بگیرید

en: Can not write to file "%s"
fa: نمی‌توان در پرونده "%s" نوشت

en: Can't connect to IMAP server: %s
fa: نمی‌توان به کارساز پست الکترونیک متصل شد: %s

en: Can't open file "%s".
fa: نمی‌توان پرونده "%s" را باز کرد

en: Cancel
fa: انصراف

en: Cancel Problem Report
fa: انصراف از ارسال گزارش

en: Cannot delete file "%s".
fa: نمی‌توان پرونده "%s" را حذف کرد

en: Cannot find a temporary directory.
fa: نمی‌توان یک شاخه موقت پیدا کرد

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
fa: نمی‌توان بدون پارامتر 'پرونده مقصد' ادامه داد

en: Cannot remove directory "%s".
fa: نمی‌توان شاخه "%s"را حذف کرد

en: Cannot remove, %d children exist.
fa: نمی‌توان حذف نمود، %d فرزند موجود است

en: Cannot reorder, number of entries supplied for reorder does not match number stored.
fa: نمی‌توان دوباره مرتب نمود، برخی از ورودیهای فراهم شده برای مرتب سازی با شماره‌های ذخیره شده، سازگار نیست

en: Cannot route message to specified number.
fa: نمی‌توان پیغام را به شماره تعیین شده گذر داد

en: Caption
fa: عنوان

en: Carrier
fa: حامل

en: Categories and Labels
fa: گروه‌ها و برچسبها

en: Cell Phone
fa: موبایل

en: Cell Properties
fa: خصوصیات سلول

en: Cell padding:
fa: فاصله سلول

en: Cell properties
fa: خصوصیات سلول

en: Cell spacing:
fa: فاصله‌گذاری سلول

en: Cellphone
fa: موبایل

en: Center
fa: مرکز

en: Certificate Details
fa: جزئیات گواهی

en: Certificate Policies
fa: سیاستهای گواهی

en: Chair Person
fa: مدیر

en: Change
fa: تغییر

en: Change Password
fa: تغییر اسم رمز

en: Change Your Password
fa: اسم رمز خود را تغییر دهید

en: Change password on:
fa: تغییر اسم رمز بر روی:

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
fa: تغییردادن نام و آدرسی که افراد هنگام خواندن و پاسخ دادن به نامهٔ شما خواهند دید

en: Change your password
fa: اسم رمز خود را تغییر دهید

en: Changing password on %s
fa: تغییر اسم رمز بر روی %s

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
fa: تغییردادن اسم رمز شما در پیکربندی فعلی پشتیبانی نمی‌شود. با سرپرست سامانه خود تماس بگیرید

en: Char
fa: نویسه

en: Chec_k Link...
fa: بررسی پیوند...

en: Choose a password
fa: انتخاب یک اسم رمز

en: Choose a username
fa: انتخاب یک نام کاربری

en: Choose an action:
fa: انتخاب یک فعالیت:

en: Choose how to display dates:
fa: انتخاب چگونگی نمایش تاریخ:

en: Choose list style type (for ordered lists)
fa: انتخاب نوع سبک فهرست (برای فهرستهای مرتب)

en: Class definition of %s not found.
fa: تعریف کلاس %s یافت نشد

en: Clear
fa: صاف

en: Clear MSOffice tags
fa: پاک کردن تگهای MSOffice

en: Clear out user: %s
fa: پاک کردن کاربر : %s

en: Clear user
fa: پاک کردن کاربر

en: Clear user data
fa: پاک کردن دادهٔ کاربر

en: Click to Continue
fa: برای ادامه، کلیک کنید

en: Clickatell via HTTP
fa: Clickatell از طریق HTTP

en: Close Window
fa: بستن پنجره

en: Clouds
fa: ابرها

en: Cloudy
fa: ابری

en: Collapse Sidebar
fa: جمع شدن نوار کناری

en: Collapsed borders
fa: چمع شدن لبه‌ها

en: Color
fa: رنگ

en: Color Picker
fa: انتخاب کننده رنگ

en: Colour selection
fa: انتخاب رنگ

en: Cols:
fa: ستونها:

en: Column titles
fa: عناوین ستونها

en: Comics
fa: مضحک

en: Command
fa: فرمان

en: Command Shell
fa: پوسته فرمان

en: Comment
fa: توضیح

en: Common Name
fa: نام عمومی

en: Company
fa: شرکت

en: Completed
fa: کامل شد

en: Compose Message (%s)
fa: ایجاد پیغام (%s)

en: Computers
fa: رایانه‌ها

en: Condition
fa: شرط

en: Conditions
fa: شرایط

en: Configuration Differences
fa: تفاوتهای پیکربندی

en: Configuration needs updating.
fa: پیکربندی به بروزرسانی نیاز دارد

en: Configure %s
fa: پیکربندی %s

en: Confirm Password
fa: تأیید اسم رمز

en: Confirm new password:
fa: تأیید اسم رمز جدید:

en: Connection failed.
fa: اتصال ناموفّق بود

en: Connection failed:
fa: اتصال ناموفّق بود

en: Connection refused to the public keyserver.
fa: اتصال به کارساز کلید عمومی رد شد

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
fa: اتصال به کارساز کلید عمومی رد شد. دلیل: %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
fa: اتصال به کارساز FTP ناموفّق بود

en: Contacts
fa: نماسها

en: Contacts were successfully added to your address book.
fa: تماسها با موفّقیّت به کتابچهٔ آدرس شما اضافه شده بود

en: Contents of '%s'
fa: محتوای '%s'

en: Continue
fa: ادامه

en: Cookie
fa: کوکی

en: Copy
fa: رونوشت

en: Copy selection
fa: رونوشت برداشتن از بخش انتخابی

en: Could not PGP encrypt message.
fa: نمی‌تواند پیغام را رمزبندی کند PGP

en: Could not PGP sign message.
fa: نمی‌تواند پیغام را امضاء کند PGP

en: Could not S/MIME encrypt message.
fa: نمی‌تواند پیغام را رمزبندی کند S/MIME

en: Could not S/MIME sign message.
fa: نمی‌تواند پیغام را امضاء کند S/MIME

en: Could not add contact. %s
fa: نمی‌توان تماسها را اضافه کرد %s

en: Could not bind to LDAP server.
fa: نمی‌توان به کارساز LDAP پیوست

en: Could not bind to ldap server
fa: نمی‌توان به کارساز ldap پیوست

en: Could not check balance. %s
fa: نمی‌توان بالانس را چک کرد %s

en: Could not connect to ldap server
fa: نمی‌توان به کارساز ldap متصل شد

en: Could not connect to server '%s' using FTP: %s
fa: نمی‌توان با استفاده از FTP به کارساز '%s' وصل شد: %s

en: Could not create distribution list. %s
fa: نمی‌توان فهرست توزیعی ایجاد کرد. %s

en: Could not decrypt PGP data.
fa: نمی‌توان داده PGP را رمزگشایی نمود

en: Could not decrypt S/MIME data.
fa: نمی‌توان داده S/MIME را رمزگشایی نمود

en: Could not delete contact. %s
fa: نمی‌توان تماس را حذف نمود. %s

en: Could not delete distribution list. %s
fa: نمی‌توان فهرست توزیعی را حذف نمود. %s

en: Could not delete setup upgrade script '%s'.
fa: نمی‌توان اسکریپت بروزرسانی راه‌اندازی را حذف نمود '%s'.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
fa: نمی‌توان آدرس گیرنده نامهٔ الکترونیکی را تشخیص داد

en: Could not fetch complete address book.
fa: نمی‌توان کل کتابچهٔ آدرس را واکشی نمود

en: Could not fetch complete distribution list.
fa: نمی‌توان کل فهرست توزیعی را واکشی نمود

en: Could not fetch the complete list of distribution lists.
fa: نمی‌توان فهرست کامل فهرست توزیعی را واکشی نمود

en: Could not load strategy '%s'.
fa: نمی‌توان استراتژی را بار کرد '%s'

en: Could not mkdir '%s'.
fa: نمی‌توان شاخه '%s'ایجاد کرد

en: Could not obtain public key from the keyserver.
fa: نمی‌توان کلید عمومی را از کارساز کلید بدست آورد

en: Could not open %s.
fa: نمی‌توان %s را باز کرد

en: Could not open '%s' for writing.
fa: نمی‌توان '%s' را برای نوشتن باز کرد

en: Could not open Maintenance_Task module %s
fa: نمی‌توان مدول وظایف نگهداری %s را باز نمود

en: Could not open directory '%s'.
fa: نمی‌توان شاخه '%s' را باز نمود

en: Could not open pipe to smbpasswd.
fa: نمی‌توان راهی به smbpasswd باز کرد.

en: Could not read %s.
fa: نمی‌توان %s را خواند

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
fa: نمی‌توان اسم رمز را برای کاربر مورد نظر بازنشاند. بعضی یا همه جزئیات مربوط به آن نادرست می‌باشد. دوباره سعی کنید یا برای کمک بیشتر با سرپرست سامانه خود تماس بگیرید

en: Could not retrieve ACL
fa: نمی‌توان ACL را دوباره بدست آورد

en: Could not retrieve address book. %s
fa: نمی‌توان کتابچهٔ آدرس را دوباره بدست آورد. %s

en: Could not retrieve distribution list. %s
fa: نمی‌توان فهرست توزیعی را دوباره بدست آورد. %s

en: Could not retrieve distribution lists. %s
fa: نمی‌توان فهرست توزیعی را دوباره بدست آورد. %s

en: Could not retrieve server's capabilities
fa: نمی‌توان قابلیتهای کارساز را دوباره بدست آورد

en: Could not revert configuration.
fa: نمی‌توان پیکربندی را بازگرداند

en: Could not rmdir '%s'.
fa: نمی‌توان شاخه '%s' را حذف نمود .

en: Could not save %s configuration.
fa: نمی‌توان پیکربندی %s را دخیره کرد

en: Could not save a backup configuation.
fa: نمی‌توان پیکربندی پشتیبان را حفظ کرد

en: Could not save a backup configuation: %s
fa: نمی‌توان پیکربندی پشتیبان را حفظ کرد: %s

en: Could not save setup upgrade script to: '%s'.
fa: نمی‌توان اسکریپت بروزرسانی راه‌اندازی را حفظ نمود: '%s'.

en: Could not save the backup configuration file %s.
fa: نمی‌توان پرونده پشتیبان پیکربندی %s را حفظ کرد

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
fa: نمی‌توان پرونده پیکربندی %s را حفظ نمود. شما می توانید از یکی از گزینه‌ها برای حفظ کد بر روی %s استفاده نمایید و یا اینکه از کد به صورت دستی در%s رونوشت تهیه نمایید

en: Could not search the LDAP server.
fa: نمی‌توان کارساز LDAP را جستجو کرد

en: Could not unlink '%s'.
fa: نمی‌توان پیوند '%s' را قطع کرد

en: Could not update contact. %s
fa: نمی‌توان تماس  را بروزرسانی کرد. %s

en: Could not update distribution list. %s
fa: نمی‌توان فهرست توزیعی را بروزرسانی کرد. %s

en: Could not write configuration for '%s': %s
fa: نمی‌توان پیکربندی را برای '%s' نوشت: %s

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
fa: نمی‌توان نوار جانبی موزیلا را پیدا کرد. مطمئن شوید که نوار جانبی باز است

en: Couldn't give user '%s' the following rights for the folder '%s': %s
fa: نمی‌توان به کاربر '%s' دسترسیهای زیر برای پوشه '%s' داد: %s

en: Counted text
fa: متن شمارش شده

en: Country
fa: کشور

en: Courses
fa: دوره‌ها

en: Create
fa: ایجاد

en: Create a link
fa: ایجاد یک پیوند

en: Create a new one
fa: ایجاد یکی جدید

en: Create sub folders
fa: ایجاد زیرپوشه‌ها

en: Creator Permissions
fa: مجوزهای ایجاد کننده

en: Credit card number
fa: شماره کارت اعتباری

en: Current Phase
fa: فاز فعلی

en: Current Time
fa: ساعت فعلی

en: Current URL is
fa: URL فعلی هست

en: Current Weather
fa: آب و هوای فعلی

en: Current condition:
fa: شرایط فعلی:

en: Current style
fa: سبک فعلی

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
fa: سفارشی کردن وظایف هنگام ورود به %s

en: Cut
fa: بریدن

en: Cut selection
fa: بریدن انتخاب

en: Daily
fa: روزانه

en: Data
fa: داده

en: DataTree Browser
fa: مرورگر درخت داده

en: Date
fa: تاریخ

en: Date Received
fa: تاریخ دریافت شده

en: Date selection
fa: تاریخ انتخاب

en: Day
fa: روز

en: De_lete Column
fa: حذف ستون

en: December
fa: دسامبر

en: Decimal numbers
fa: اعداد دهدهی

en: Declined
fa: زوال یافته

en: Decrease Indent
fa: کم کردن تورفتگی

en: Default
fa: پیش فرض

en: Default Color
fa: رنگ پیش فرض

en: Default Identity
fa: هویّت پیش فرض

en: Default Shell
fa: پوستهٔ پیش فرض

en: Definitions
fa: تعاریف

en: Delegate position
fa: نماینده کردن موقعیت

en: Delegated
fa: نماینده

en: Delete
fa: حذف

en: Delete Group
fa: حذف گروه

en: Delete Permission
fa: حذف مجوز

en: Delete and purge messages
fa: حذف و پاکسازی پیغامها

en: Delete cell
fa: حذف سلول

en: Delete column
fa: حذف ستون

en: Delete existing alternate template
fa: حذف الگوی جایگزین موجود

en: Delete permissions for "%s"
fa: حذف مجوزها برای  "%s"

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
fa: آیا مجوزها و زیرمجوزها برای "%s" حذف شود؟

en: Delete row
fa: حذف سطر

en: Delete selected identity
fa: حذف هویّت انتخاب شده

en: Delete the current column
fa: حذف ستون فعلی

en: Delete the current row
fa: حذف سطر فعلی

en: Deleted setup upgrade script '%s'.
fa: اسکریپت حذف شدهٔ بروزرسانی تنظیمات '%s'.

en: Delivery time
fa: زمان ارسال

en: Deny request
fa: رد درخواست

en: Deny request for free/busy information
fa: رد درخواست برای اطلاعات آزاد/مشغول

en: Describe the Problem
fa: شرح مشکل

en: Description
fa: توضیح

en: Details (also in Horde's logfile):
fa: جزِئیات:

en: Details have been logged for the administrator.
fa:  جزئیات برای سرپرست سامانه ثبت شده است

en: Development
fa: گسترش

en: Dew Point
fa: نقطه شبنم

en: Dew Point for last hour:
fa: نقطه شبنم برای ساعت گذشته:

en: Dew point:
fa: نقطه شبنم:

en: Direction left to right
fa: جهت از چپ به راست

en: Direction right to left
fa: جهت از راست به چپ

en: Directory
fa: شاخه

en: Display 24-hour times?
fa: آیا زمان 24 ساعته نمایش داده شود؟

en: Display Options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Display detailed forecast
fa: نمایش جزئیات پیش­بینی

en: Display forecast (TAF)
fa: نمایش پیش­بینی

en: Display format
fa: نمایش قالب

en: Disposition Notification
fa: حالت تذکر

en: Do not delete
fa: حذف نشود

en: Do not directly access maintenance.php
fa: دسترسی مستقیم به maintenance.php ممکن نیست

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
fa: آیا سطر اول شامل فیلد نام می‌باشد؟ اگر چنین است، این جعبه را علامت بزنید:

en: Download
fa: استقرار

en: Download %s
fa: استقرار %s

en: Download generated configuration as PHP script.
fa: استقرار پیکربندی تولید شده بعنوان دست نویس PHP

en: Drop down list
fa: فهرست پایین‌پر

en: Drugs
fa: داروها

en: E-Mail
fa: نامه الکترونیکی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit Block
fa: ویرایش بلوک

en: Edit Group
fa: ویرایش گروه

en: Edit Permission
fa: ویرایش مجوز

en: Edit Permissions
fa: ویرایش مجوزها

en: Edit Permissions for %s
fa: ویرایش مجوزها برای %s

en: Edit options for:
fa: گزینه‌های ویرایش:

en: Edit permissions for "%s"
fa: ویرایش مجوز‌ها برای "%s"

en: Edit permissions for %s
fa: ویرایش مجوز‌ها برای %s

en: Education
fa: تحصیلات

en: Element...
fa: عنصر...

en: Email
fa: نامه الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس نامهٔ الکترونیکی

en: Email addresses must match.
fa: آدرسهای نامه‌های الکترونیکی باید منطبق باشد

en: Email with confirmation
fa: نامهٔ الکترونیکی با تأیید

en: Emoticons
fa: احساسات

en: Empty message.
fa: خالی کردن پیغام

en: Empty result.
fa: خالی کردن نتیجه

en: Empty search terms
fa: خالی کردن موارد جستجو

en: Enable insertion of images from Photo Galleries in text?
fa: آیا درج تصاویر از گالریهای عکس در متن فعال شود؟

en: Enable right click context menu?
fa: آیا گزینگان زمینه روی کلیک راست فعال شود؟

en: End
fa: انتها

en: End year
fa: انتهای سال

en: Enlarge Editor
fa: بزرگ کردن ویراستار

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
fa: یک سئوال امنیتی برای پرسش از شما به هنگام بازنشاندن اسم رمز وارد کنید، مثلاْ 'نام حیوان خانگی شما چیست؟'

en: Enter the image URL here
fa: URL تصویر را اینجا وارد کنید

en: Error
fa: خطا

en: Error creating block: %s
fa: بلوک ایجاد خطا: %s

en: Error getting content: %s
fa: خطا در کسب محتوا:%s

en: Error sending data to smbpasswd.
fa: خطا در ارسال داده به smbpasswd.

en: Error sending reply: %s.
fa: خطا در فرستادن پاسخ: %s.

en: Error updating password: %s
fa: خطا در بروزرسانی اسم رمز : %s

en: Error with email message.
fa: خطا با پیغام نامهٔ الکترونیکی

en: Error writing '%s'.
fa: خطای نوشتن '%s'

en: Ethnic
fa: عتیقه

en: Europe
fa: اروپا

en: Every 15 minutes
fa: هر پانزده دقیقه

en: Every 2 minutes
fa: هر دو دقیقه

en: Every 30 seconds
fa: هر سی دقیقه

en: Every 5 minutes
fa: هر پنج دقیقه

en: Every Login
fa: در هر ورود

en: Every half hour
fa: هر نیم ساعت

en: Every minute
fa: هر دقیقه

en: Example values:
fa: مقادیر مثال:

en: Execute
fa: اجرا

en: Expand
fa: باز کردن

en: Expand Sidebar
fa: بازکردن نوار کناری

en: Expected ')'
fa: انتظار برای '('

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضاء

en: Exponent
fa: نماینده

en: FG Color
fa: رنگ پیش‌زمینه

en: Failed retrieving preferences.
fa:  بازیابی تقدمات ناموفّق بود

en: Failed to connect to LDAP server.
fa:  اتصال به کارساز LDAP ناموفّق بود

en: Failed to connect to SMB server.
fa:  اتصال به کارساز SMB ناموفّق بود

en: Failed to copy from "%s".
fa:  تهیه رونوشت از "%s" ناموفّق بود

en: Failed to copy to "%s".
fa: ایجاد رونوشت در "%s" ناموفّق بود

en: Failed to create new SASL connection.
fa:  ایجاد یک اتصال جدید SASL ناموفّق بود

en: Failed to move to "%s".
fa:  انتقال به "%s" ناموفّق بود

en: Failed to verify old password.
fa: بازبینی اسم رمز قدیمی ناموفّق بود.

en: Failure in changing password on %s: %s
fa: عدم موفّقیّت در تغییر اسم رمز بر %s : %s

en: Fair
fa: لطیف

en: Fatal Error:
fa: خطای جدی:

en: Fax
fa: فکس

en: February
fa: فوریه

en: Few Showers
fa: رگبار خفیف

en: Few Snow Showers
fa: کمی تگرگ

en: File Count: %s file
fa: شمارش پرونده: %s پرونده

en: File Count: %s files
fa: شمارش پرونده: %s پرونده

en: File Manager
fa: مدیر پرونده

en: File Name
fa: نام پرونده

en: File selection
fa: انتخاب پرونده

en: File upload
fa: ارسال پرونده

en: File uploads not supported.
fa: ارسال پرونده پشتیبانی نمی‌شود..

en: Filters
fa: فیلترها

en: First Half
fa: نیمه اول

en: First Quarter
fa: ربع اول

en: Fix ratio
fa: نسبت ثابت

en: Float
fa: اعشاری

en: Fog
fa: مه‌آلود

en: Folder %s does not exist
fa: پوشه %s موجود نیست

en: Font Color
fa: رنگ قلم

en: Food
fa: غذا

en: For browsers that don't support images
fa: برای مرورگرهایی که تصاویر را پشتیبانی نمی‌کنند

en: Forecast (TAF)
fa: پیش­بینی

en: Forgot your password?
fa: اسم رمز خود را فراموش کرده‌ا‌ید؟

en: Forms
fa: فرمها

en: Fortune
fa: طالع

en: Fortune type
fa: نوع طالع

en: Fortunes
fa: طالعها

en: Fortunes 2
fa: طالعها ۲

en: Forums
fa: انجمنها

en: Forwards
fa: ارجاعها

en: Fr
fa: جمعه

en: Frames
fa: چارچوبها

en: Free/Busy Information
fa: اطلاعات آزاد/مشغول

en: Free/Busy Reply
fa: پاسخ آزاد/مشغول

en: Free/Busy Request
fa: درخواست آزاد/مشغول

en: Free/Busy Request Response
fa: پاسخ درخواست آزاد/مشغول

en: From
fa: از

en: From the
fa: از

en: Full Description
fa: شرح کامل

en: Full Moon
fa: ماه کامل

en: Full Name
fa: نام کامل

en: Gallery to take image from
fa: گالری برای دریافت تصویر

en: Gallery:
fa: گالری:

en: Generate %s Configuration
fa: تولید پیکربندی %s

en: Generated Code
fa: کد تولید شده

en: Given Name
fa: نام داده شده

en: Go
fa: برو

en: Google Search
fa: جسنجوی گوگل

en: Grayscale
fa: درجه خاکستری

en: Group Administration
fa: سرپرستی گروه

en: Group names must be non-empty
fa: نام گروه نباید خالی باشد

en: Groups
fa: گروه&#x200c;ها

en: Guest Permissions
fa: مجوزهای مهمان

en: Guestbook
fa: کتابچهٔ یادبود

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last cell in row.
fa: HTMLArea حذف آخرین سلول را در ردیف رد می‌کند

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last column in table.
fa: HTMLArea حذف آخرین ستون را در جدول رد می‌کند

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last row in table.
fa: HTMLArea حذف آخرین ردیف را در جدول رد می‌کند

en: HTTP Authentication not found.
fa: تصدیق هویّت HTTP یافته نشد

en: Hash-Algorithm
fa: الگوریتم Hash

en: Haze
fa: مه‌آلود

en: Header
fa: سرآمد

en: Height
fa: بلندی

en: Help
fa: راهنما

en: Help using editor
fa: راهنمای استفاده از ویرایشگر

en: Helper
fa: کمک کننده

en: Hemisphere
fa: نیم‌کره

en: Here is the beginning of the file:
fa: اینجا ابتدای پرونده‌ می‌باشد:

en: High
fa: بالا

en: History entry names must be non-empty
fa: نام ورودی تاریخی نباید خالی باشد

en: Ho_me
fa: خانه

en: Home
fa: خانه

en: Home Address
fa: آدرس خانه

en: Home Directory
fa: شاخهٔ اصلی

en: Home Phone
fa: شماره تلفن منزل

en: Horde
fa: هورد

en: Horde/Kolab: Invalid %s XML data encountered in message %s
fa: Horde/Kolab: %s با داده نادرست XML در پیغام %s مواجه شده است

en: Horde/Kolab: No message corresponds to object %s
fa: Horde/Kolab: هیچ پیغامی مطابقت با شیء %s ندارد

en: Horde/Kolab: No object of type %s found in message %s
fa: Horde/Kolab: هیچ شیئی از نوع %s در پیغام %s یافت نشد

en: Horde/Kolab: Successfully removed %s "%s"
fa: Horde/Kolab: با موفّقیّت %s "%s" حذف شد

en: Horde/Kolab: Unable to create new XML tree for object %s
fa: Horde/Kolab: تولید یک درخت جدید XML برای شیء %s مقدور نیست

en: Horde/Kolab: Unable to remove %s "%s": %s
fa: Horde/Kolab: حذف %s "%s":%s مقدور نیست

en: Horde/Kolab: Unable to retrieve MIME ID for the part of type %s
fa: Horde/Kolab: بازیابی  MIME ID برای قسمتی از نوع %s مقدور نیست

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise %s "%s": %s
fa: Horde/Kolab: سنکرون کردن %s "%s": %s مقدور نیست

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise shares: %s
fa: Horde/Kolab: سنکرون کردن اشتراکها مقدور نیست: %s

en: Horde/Kolab: Unknown share "%s"
fa: Horde/Kolab: اشتراک ناشناخته "%s"

en: Horizontal Rule
fa: قانون افقی

en: Horizontal padding
fa: فاصله‌گذاری افقی

en: Horizontal:
fa: :افقی

en: How did you get here? (Please report!)
fa: چگونه با اینجا آشنا شدید؟ (لطفاً گزارش دهید)!

en: How many columns would you like to merge?
fa: چند ستون را می‌خواهید ادغام کنید؟

en: How many fields (columns) are there?
fa: چند فیلد (ستون) وجود دارد؟

en: How many rows would you like to merge?
fa: چند سطر را می‌خواهید ادغام کنید؟

en: Humidity
fa: رطوبت

en: Humidity:
fa: رطوبت:

en: IMAP mailbox creation failed: %s
fa: ایجاد نامه‌دان IMAP ناموفّق بود:  %s

en: IMAP mailbox deletion failed: %s
fa: حذف نامه‌دان IMAP ناموفّق بود : %s

en: IMAP mailbox quota creation failed: %s
fa: ایجاد محدودیّت نامه‌دان IMAP ناموفّق بود : %s

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: IP Address not available.
fa: آدرس IP قابل دسترسی نیست

en: IP Address not within allowed CIDR block.
fa: آدرس IP در داخل بلوک CIDR اجازه داده نمی‌شود

en: I_nsert Row Before
fa: ابتدا سطر را وارد کنید

en: Icons Only
fa: فقط آیکونها

en: Icons for %s
fa: آیکونها برای %s

en: Icons with text
fa: آیکونها با متن

en: Identity's name:
fa: نام هویّت:

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
fa: اگر آن به درستی نمایش داده نشد، %s  برای باز کردن آن در یک پنجره جدید

en: If you don't see any icons using Internet Explorer, you may need to check this box to turn off PNG transparency.
fa: اگر شما هیچ آیکونی را در مرورگر نبینید، ممکن است لازم باشد که PNG Transparency را خاموش کنید

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
fa: اگر شما این پیغام را مشاهده کنید اما تصویری را مشاهده نکنید، این به این علت خواهد بود که مرورگر شما فادر به نمایش تصویر نیست

en: Image Preview:
fa: پیش‌نمای تصویر:

en: Image URL
fa: URL تصویر

en: Image URL:
fa: URL تصویر:

en: Image from gallery
fa: تصویر از گالری

en: Image from gallery:
fa: تصویر از گالری:

en: Image upload
fa: ارسال تصویر

en: Images
fa: تصاویر

en: Import, Step %d
fa: درون‌برد، گام %d

en: Imported field: %s
fa: فیلد درون‌برد شده: %s

en: Imported fields:
fa: فیلد‌های درون‌برد شده:

en: In Process
fa: در حال انجام

en: In_sert Row After
fa: بعداً سطر را وارد کنید

en: Incorrect Password
fa: اسم رمز نادرست

en: Incorrect action code given.
fa: کد عملکرد نادرست داده شده است

en: Incorrect username and/or password.
fa:  نام کاربر/اسم رمز  نادرست است

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
fa: نام کاربر یا آدرس جایگزین نادرست می‌باشد. لطفا مجدداْ سعی کنید و یا در صورت نیاز به کمک بیشتر با سرپرست سامانه تماس بگیرید

en: Increase Indent
fa: افزایش تورفتگی

en: Individual Users
fa: کاربران خاص

en: Info
fa: اطلاعات

en: Information
fa: اطلاعات

en: Information no longer available.
fa: اطلاعات دیگر در دسترس نیست

en: Insert C_olumn After
fa: درج ستون بعد از

en: Insert Image
fa: درج تصویر

en: Insert Table
fa: درج جدول

en: Insert Web Link
fa: درج پیوند وب

en: Insert _Column Before
fa: ابتدا ستون را درج کنید

en: Insert a new column after the current one
fa: یک ستون جدید بعد از ستون فعلی درج کنید

en: Insert a new column before the current one
fa: یک ستون جدید قبل از ستون فعلی درج کنید

en: Insert a new row after the current one
fa: یک سطر جدید بعد از سطر فعلی درج کنید

en: Insert a new row before the current one
fa: یک سطر جدید قبل از سطر فعلی درج کنید

en: Insert a paragraph after the current node
fa: یک پاراگراف بعد از گره فعلی درج کنید

en: Insert a paragraph before the current node
fa: یک پاراگراف قبل از گره فعلی درج کنید

en: Insert alternate template
fa: درج الگوی جایگزین

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
fa: یک آدرس پست الکترونیک برای دریافت اسم رمز  جدید درج کنید

en: Insert cell after
fa: درج سلول بعد

en: Insert cell before
fa: درج سلول قبل

en: Insert column after
fa: درج ستون بعد

en: Insert column before
fa: درج ستون قبل

en: Insert messages
fa: درج پیغام

en: Insert paragraph after
fa: درج پاراگراف بعد

en: Insert paragraph before
fa: درج پاراگراف قبل

en: Insert row after
fa: درج سطر بعد

en: Insert row before
fa: درج سطر قبل

en: Insert the required answer to the security question:
fa: پاسخ مورد نیاز را برای سئوال امنیتی درج کنید:

en: Insert/Modify Image
fa: درج/تغییر تصویر

en: Insert/Modify Link
fa: درج/تغییر پیوند

en: Insufficient credit to send to the distribution list.
fa: اعتبار ناکافی برای ارسال به فهرست توزیعی

en: Insufficient credit.
fa: اعتبار ناکافی

en: Integer
fa: عدد صحیح

en: Integer list
fa: فهرست عدد صحیح

en: Invalid Action selected for this component.
fa: عمل نامعتبری برای این مؤلفه انتخاب شده است

en: Invalid UDH. (User Data Header).
fa: UDH نامعتبر

en: Invalid application.
fa: برنامهٔ کاربردی نامعتبر

en: Invalid batch ID.
fa: دسته ID نامعتبر

en: Invalid data submitted.
fa: دادهٔ نامعتبر ارائه شده

en: Invalid destination address.
fa: آدرس مقصد نامعتبر

en: Invalid file format
fa: قالب پروندهٔ نامعتبر

en: Invalid msg_type.
fa: نوع پیغام نامعتبر

en: Invalid or missing api_id.
fa: api_id نامعتبر است و یا از بین رفته است

en: Invalid or missing parameters.
fa: پارامتر نامعتبر و یا از بین رفته

en: Invalid parent permission.
fa: مجوز پدر نامعتبر

en: Invalid protocol.
fa: پروتکل نامعتبر

en: Invalid recipient: "%s"
fa: گیرندهٔ نامعتبر: "%s"

en: Invalid recipient: '%s'
fa: گیرندهٔ نامعتبر: '%s'

en: Invalid share object
fa: شیء به اشتراک گذاشته شدهٔ نامعتبر

en: Invalid source address.
fa: آدرس سرچشمه نامعتبر

en: Invalid unicode data.
fa: داده یونیکد نامعتبر

en: Inventory
fa: موجودی

en: Invert selection
fa: برگرداندن انتخاب

en: Isolated T-Storms
fa: T-Storms

en: Issuer
fa: منتشر کننده

en: Italic
fa: حروف کج

en: January
fa: ژانویه

en: Jersey
fa: زیرپیراهنی

en: July
fa: ژوئیه

en: June
fa: ژوئن

en: Justify
fa: هم‌تراز کردن

en: Justify Center
fa: هم‌ترازی وسط

en: Justify Full
fa: هم‌ترازی کامل

en: Justify Left
fa: هم‌ترازی چپ

en: Justify Right
fa: هم‌ترازی راست

en: Keep original?
fa: اصلی نگه داشته شود؟

en: Kerberos server rejected authentication.
fa: کارساز kerberose تصدیق هویّت را رد کرد

en: Key Creation
fa: ایجاد کلید

en: Key Fingerprint
fa: اثر انگشت کلید

en: Key Length
fa: طول کلید

en: Key Type
fa: نوع کلید

en: Key Usage
fa: کاربرد کلید

en: Key already exists on the public keyserver.
fa: کلید قبلاً در کارساز عمومی کلید موجود است

en: Kids
fa: ‌بچه‌ها

en: La_yout
fa: جانمایی

en: Language
fa: زبان

en: Last Half
fa: نیمهٔ آخر

en: Last Password Change
fa: تغییر آخرین اسم رمز

en: Last Quarter
fa: ربع آخر

en: Last Updated:
fa: آخرین بروزرسانی:

en: Last login: %s
fa: آخرین ورود: %s

en: Last login: %s from %s
fa: آخرین ورود : %s از %s

en: Last login: Never
fa: آخرین ورود: هرگز

en: Law
fa: حقوق

en: Layout
fa: جانمایی

en: Left
fa: چپ

en: Left header
fa: سرآمد چپ

en: Left values
fa: مقادیر چپ

en: Light Drizzle
fa: نم‌نم باران

en: Light Rain
fa: بارندگی سبک

en: Light Rain Early
fa: بارندگی سبک زودهنگام

en: Light Rain Late
fa: بارندگی سبک دیرهنگام

en: Light Rain Shower
fa: بارندگی و رگبار سبک

en: Light Rain with Thunder
fa: باران سبک به همراه رعد

en: Light Snow
fa: برف سبک

en: Light Snow Shower
fa: برف و رگبار سبک

en: Link
fa: پیوند

en: Link points to:
fa: نقاط پیوند به:

en: Link the email address to the compose page when displaying
fa: آدرس پست الکترونیک را به صفحه ایجاد پیغام، به هنگام مشاهده، پیوند دهید

en: Links
fa: پیوند‌ها

en: Linux Cookie
fa: کوکی لینوکس

en: List - user can see the folder
fa: فهرست - کاربر می‌تواند پوشه را ببیند

en: List Databases
fa: فهرست دادگانها‌

en: List Help Topics
fa: فهرست عناوین راهنما

en: List Tables
fa: فهرست جداول

en: List-Archive
fa: فهرست آرشیو

en: List-Help
fa: فهرست راهنما

en: List-Id
fa: فهرست Id

en: List-Owner
fa: فهرست مالک

en: List-Post
fa: فهرست پستی

en: List-Subscribe
fa: فهرست عضویّت

en: List-Unsubscribe
fa: فهرست عدم عضویّت

en: Listing users is disabled.
fa: فهرست کاربران فعال نمی‌باشد

en: Literature
fa: ادبیات

en: Loading...
fa: بارکردن...

en: Local time:
fa: ساعت محلی:

en: Locale and Time
fa: محلیّت و ساعت

en: Location
fa: موقعیت

en: Log in
fa: ورود

en: Log out
fa: خروج

en: Login
fa: ورود

en: Login Tasks
fa: وظایف ورود

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
fa: ورود ناموفّق بود زیرا نام کاربر و یا اسم رمز وارد شده اشتباه بود

en: Login failed.
fa: ورود ناموفّق بود.

en: Long text
fa: متن بلند

en: Love
fa: عشق

en: Low
fa: پایین

en: Lower greek letters
fa: حروف کوچک یونانی

en: Lower latin letters
fa: حروف کوچک لاتین

en: Lower roman numbers
fa: اعداد کوچک یونانی

en: MOTD
fa: پیغام روز

en: MS-TNEF Attachment contained no data.
fa: پیوست MS-TNEF شامل هیچ داده‌ا‌یی نیست

en: Magic
fa: جادو

en: Mail
fa: نامه الکترونیکی

en: Mail Admin
fa: سرپرست نامه

en: Make lin_k...
fa: ساختن پیوند...

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
fa: مدیریت و تعیین رنگ دسته‌هایی که شما موارد را با آنها نام‌گذاری می‌کنید

en: March
fa: مارس

en: Margin
fa: حاشیه

en: Mark with Seen/Unseen flags
fa: علامت گذاری با پرچم مشاهده شده/ مشاهده نشده

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
fa:  علامت گذاری با علائم دیگر (مانند مهم/پاسخ داده شده)

en: Matching fields
fa: فیلد‌های انطباق

en: Max allowed credit.
fa: بیشینه اعتبار مجاز

en: Max message parts exceeded.
fa: تخطی از بیشینه قسمتهای پیغام

en: Max temp last 24 hours:
fa: بیشینه دما در ۲۴ ساعت گذشته:

en: Max temp last 6 hours:
fa: بیشینه دما در ۶ ساعت گذشته:

en: Maximum length
fa: بیشینه طول

en: May
fa: می

en: Medicine
fa: پزشکی

en: Meeting Cancellation
fa: لغو ملاقات

en: Meeting Information
fa: اطلاعات ملاقات

en: Meeting Proposal
fa: پیشنهاد ملاقات

en: Meeting Reply
fa: پاسخ ملاقات

en: Meeting Update
fa: بروزرسانی ملاقات

en: Meeting Update Request
fa: درخواست بروزرسانی ملاقات

en: Members
fa: اعضاء

en: Menu mode:
fa: مد گزینگانی:

en: Merge cells
fa: ادغام سلولها

en: Message
fa: پیغام

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
fa: پیغام با موفّقیّت بازبینی شد اما گواهی امضاء کننده نمی‌تواند بازبینی شود

en: Message expired.
fa: پیغام منقضی شد

en: Message type
fa: نوع پیغام

en: Metar Weather
fa: آب و هوای Metar

en: Metar block not available.
fa: بلوک Metar قابل دسترس نیست

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
fa: بلوک Metar قابل دسترس نیست. جزئیات برای سرپرست سامانه ثبت شده است

en: Method
fa: روش

en: Method '%s' is not defined
fa: روش '%s' تعریف نشده است

en: Metric
fa: اندازه‌ای

en: Middle
fa: وسط

en: Mime Type
fa: نوع Mime

en: Min temp last 24 hours:
fa:  کمینه دمای ۲۴ ساعت گذشته:

en: Min temp last 6 hours:
fa:  کمینه دمای ۶ ساعت گذشته:

en: Minimum password age has not yet expired
fa: حداقل عمر اسم رمز هنوز منقضی نشده‌است

en: Mirror
fa: آینه

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Missing configuration. You have to generate it now if you want to use this application.
fa: پیکربندی موجود نیست. شما اگر می‌خواهید از این برنامهٔ کاربردی استفاده کنید باید آنرا تولید کنید

en: Missing message ID.
fa: از بین رفتن ID پیغام

en: Missing session ID.
fa: از بین رفتن ID نشست

en: Mo
fa: دوشنبه

en: Mobile Mail
fa: پست سلولی

en: Moderate
fa: معتدل کردن

en: Modified Date
fa: تاریخ تغییر یافته

en: Modify URL
fa: تغییر URL

en: Month and year
fa: ماه و سال

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Moon Phases
fa: فازهای ماه

en: Mostly Clear
fa: بیشتر صاف

en: Mostly Cloudy
fa: بیشتر ابری

en: Mostly Sunny
fa: بیشتر آفتابی

en: Move Down
fa: انتقال به پایین

en: Move Left
fa: انتقال به بالا

en: Move Right
fa: انتقال به راست

en: Move Up
fa: انتقال به بالا

en: Move down
fa: انتقال به پایین

en: Move up
fa: انتقال به بالا

en: Multi-level drop down lists
fa: فهرست پایین‌پر چند سطحی

en: Multiple selection
fa: چند انتخابی

en: My Account
fa: حساب من

en: My Account Information
fa: اطلاعات حساب من

en: My Portal
fa: درگاه من

en: My Portal Layout
fa: جانمایی درگاه من

en: NO, I Do NOT Agree
fa: نه، من موافق نیستم

en: Name
fa: نام

en: Needs Action
fa: نیاز به عمل

en: Netscape Base URL
fa: URL پایه Netscape

en: Netscape certificate comment
fa: توضیح گواهی Netscape

en: Netscape certificate type
fa: نوع گواهی Netscape

en: Network
fa: شبکه

en: Never
fa: هرگز

en: New Category
fa: دسته جدید

en: New Moon
fa: ماه نو

en: New Username (optional)
fa: نام کاربری جدید (اختیاری)

en: New password
fa: اسم رمز جدید

en: New password will expire on %x.
fa: اسم رمز لغو خواهد شد در %x

en: New password:
fa: اسم رمز جدید:

en: New passwords don't match.
fa: اسم رمزهای جدید تطابق ندارد

en: New window (_blank)
fa: پنجره جدید (خالی)

en: News
fa: اخبار

en: Newsgroups
fa: گروه‌های خبری

en: Next
fa: بعدی

en: Next Page
fa: صفحه بعدی

en: Next Phase
fa: فاز بعدی

en: Next options
fa: گزینه‌های بعدی

en: Night
fa: شب

en: No
fa: نه

en: No available configuration data to show differences for.
fa: داده پیکربندی در دسترسی برای نشان دادن تفاوتها وجود ندارد

en: No available strategy for making ISO images.
fa: ISO نیست استراتژی در دسترسی برای ساختن تصویر

en: No batch template.
fa: الگوی دسته‌ایی نیست

en: No block exists at the requested position
fa: بلاکی در موقعیت درخواست شده موجود نیست

en: No calendar name provided for MCAL authentication.
fa: هیچ نام تقویمی برای تصدیق هویّت MCAL فراهم نشده است

en: No change.
fa: بدون تغییر

en: No children can be added to this permission.
fa: هیچ مجوز فرعی‌ای نمی‌تواند به این مجوز اضافه شود

en: No configuration information specified for %s.
fa: هیچ اطلاعات پیکربندی برای %s مشخص نشد

en: No configuration information specified for FTP VFS.
fa: هیچ اطلاعات پیکربندی برای FTP VFS مشخص نشد

en: No configuration information specified for SQL VFS.
fa: هیچ اطلاعات پیکربندی برای SQL VFS مشخص نشد

en: No configuration information specified for SQL-File VFS.
fa: هیچ اطلاعات پیکربندی برای SQL-File VFS مشخص نشد

en: No credit left.
fa: هیچ اعتباری باقی نماند

en: No destination supplied.
fa: هیچ مقصدی فراهم نشد

en: No file uploaded
fa: هیچ پرونده‌ایی ارسال نشد

en: No icons found.
fa: هیچ آیکونی‌ پیدا نشد

en: No location is set.
fa: هیچ مکانی تنظیم نشده

en: No message supplied.
fa: هیچ پیغامی فراهم نشد

en: No name specified.
fa: هیچ نامی مشخص نشد

en: No number specified.
fa: هیچ شماره‌ا‌یی مشخص نشد

en: No offensive fortunes
fa: آینده نامطبوعی نیست

en: No password provided for HTTP authentication.
fa: برای تصدیق هویّت HTTP اسم رمزی فراهم نشده است

en: No password provided for IMAP authentication.
fa: برای تصدیق هویّت IMAP اسم رمزی فراهم نشده است

en: No password provided for Kerberos authentication.
fa: برای تصدیق هویّت Kerberos اسم رمزی فراهم نشده است

en: No password provided for Login authentication.
fa: برای تصدیق هویّت ورود اسم رمزی فراهم نشده است

en: No password provided for PASSWD authentication.
fa: برای تصدیق هویّت PASSWD اسم رمزی فراهم نشده است

en: No password provided for SMB authentication.
fa: برای تصدیق هویّت SMB اسم رمزی فراهم نشده است

en: No pending signups.
fa: تقاضای ثبت نامی در انتظار تأیید نیست

en: No rules
fa: بدون قواعد

en: No separator specified.
fa: هیچ جداکننده‌ا‌یی مشخص نشد

en: No sides
fa: بدون سمت

en: No such backend '%s' found.
fa: پشتیبان '%s' پیدانشد.

en: No temporary directory available for cache.
fa: شاخه موقتی برای کاشه موجود نیست

en: No username and/or password sent.
fa: هیچ نام کاربری و یا اسم رمزی ارسال نشد

en: No valid XML data returned
fa: هیچ داده XML معتبری بازگردانده نشده است

en: No values
fa: بدون مقدار

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
fa: نسخه‌ در پیکربندی اصلی پیدا نشد. پیکربندی را دوباره تولید کنید

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
fa: نسخه‌ در پیکربندی شما پیدا نشده است. پیکربندی را دوباره تولید کنید

en: Non Participant
fa: بدون شرکت کننده

en: None
fa: هیچ‌کدام

en: None (use implicit)
fa: هیچ‌کدام (ضمنی استفاده کنید)

en: Northern Hemisphere
fa: نیم کره شمالی

en: Not After
fa: نه بعد

en: Not Before
fa: نه قبل

en: Not a directory
fa: یک شاخه نیست

en: Not implemented.
fa: پیاده‌سازی نشده

en: Not set
fa: تنظیم نشده

en: Not supported.
fa: پشتیبانی نشده

en: Notes
fa: یادداشتها

en: Nothing to browse, go back.
fa: چیزی برای مرور نیست، به عقب برگرد

en: November
fa: نوامبر

en: Number
fa: عدد

en: Number of characters
fa: تعداد نویسه‌ها

en: Number of columns
fa: تعداد ستونها

en: Number of rows
fa: تعداد سطرها

en: Numbers not specified for updating in distribution list.
fa: اعداد برای بروزرسانی فهرست توزیعی مشخص نشدند

en: OK
fa: تأیید

en: Object
fa: شیء

en: Object Creator
fa: ایجاد کننده شیء

en: Octal
fa: هشتایی

en: October
fa: اکتبر

en: Offense filter
fa: فیلتر بی‌حرمتی

en: Office
fa: دفتر کار

en: Old and new passwords must be different.
fa: اسم رمز جدید و اسم رمز فعلی باید متفاوت باشند

en: Old password
fa: اسم رمز قدیمی

en: Old password is not correct.
fa: اسم رمز  قدیمی نادرست است

en: Old password:
fa: اسم رمز قدیمی:

en: Only IMAP servers support shared folders.
fa: تنها کارسازهای IMAPپوشه‌های مشترک را پشتیبانی می‌کنند

en: Only offensive fortunes
fa: فقط آینده نامطبوع

en: Only one email address allowed.
fa: تنها یک آدرس پست الکترونیکی مجاز است

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
fa: تنها مالک یا سرپرست سامانه می‌تواند مالکیت یا مجوزهای مالک را برای یک اشتراک تغییر دهد

en: Open in a new window
fa: در یک پنجره جدید باز شود

en: Opens this link in a new window
fa: این پیوند در یک پنجره جدید باز شود

en: Operating System
fa: سیستم عامل

en: Optional Participant
fa: شریک انتخابی

en: Options
fa: گزینه&#x200c;ها

en: Options for %s
fa: گزینه‌های %s

en: Ordered List
fa: لیست مرتب شده

en: Organisation
fa: سازمان

en: Organisational Unit
fa: واحد سازمانی

en: Organizing
fa: سازماندهی

en: Original application template
fa: الگوی اصلی برنامهٔ کاربردی

en: Original templates in %s:
fa: الگوهای اصلی در %s:

en: Other
fa: دیگر

en: Other Information
fa: اطلاعات دیگر

en: Owner Permissions
fa: مجوز‌های مالک

en: PAM authentication is not available.
fa: تصدیق هویّت PAM قابل دسترسی نیست

en: PGP Digital Signature
fa: امضاء‌ دیجیتالی PGP

en: PGP Encrypted Data
fa: پیغام رمزبندی شدهٔ PGP

en: PGP Public Key
fa:  کلید عمومی PGP

en: PGP Signed/Encrypted Data
fa: پیغام رمزبندی شده/امضاء شده PGP

en: PHP Code
fa: کد PHP

en: PHP Shell
fa: پوسته PHP

en: PM Light Rain
fa: بارندگی سبک عصرگاهی

en: PM Showers
fa: رگبار عصرگاهی

en: PM Snow
fa: برف عصرگاهی

en: PM Snow Showers
fa: تگرگ عصرگاهی

en: PM T-Storms
fa: T-Storms

en: POSIX extension is missing
fa: بسط POSIX از بین رفته ‌است

en: P_HP Shell
fa: پوسته PHP

en: Padding
fa: فاصله‌گذاری

en: Partly Cloudy
fa: قسمتی ابری

en: Passwd is not properly configured.
fa: Passwd به طور کامل پیکربندی نشده است.

en: Password
fa: اسم رمز

en: Password changed on %s.
fa: اسم رمز بر %s تغییر یافت.

en: Password changed successfully.
fa: اسم رمز با موفّقیّت تغییر یافت.

en: Password incorrect
fa: اسم رمز  نادرست است

en: Password module can't find the supplied bin.
fa: مدول اسم رمز باینری مورد نیاز را نتوانست پیدا کند.

en: Password module is missing required parameters.
fa: مدول اسم رمز پارامترهای موردنیاز را ندارد.

en: Password module is missing target parameter.
fa: مدول اسم رمز پارامترهای مقصد را ندارد.

en: Password module is not properly configured
fa: مدول اسم رمز به طور مناسب پیکربندی نشده است

en: Password module is not properly configured.
fa: مدول اسم رمز به طور کامل پیکربندی نشده است.

en: Password required for RADIUS authentication.
fa: اسم رمز  به تصدیق هویّت RADIUS نیاز دارد

en: Password with confirmation
fa: اسم رمز  با تأیید

en: Password:
fa: اسم رمز :

en: Password:
fa: اسم رمز :

en: Passwords must match.
fa: اسم رمز‌ها باید منطبق باشند

en: Paste
fa: چسباندن

en: Paste from clipboard
fa: چسباندن از تخته رسم

en: Path
fa: مسیر

en: Pending Signups:
fa: ثبت نامهای نامعلوم

en: People
fa: مردم

en: Percent
fa: درصد

en: Perform Maintenance Operations
fa: اجرای عملیات نگهداری

en: Perform maintenance operations on login?
fa: آیا عملیات نگهداری در لحظه ورود اجرا شود؟

en: Permission
fa: مجوز

en: Permission "%s" not deleted.
fa: مجوز  "%s" حذف نشد

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Permissions Administration
fa: سرپرستی مجوزها

en: Personal Information
fa: اطلاعات شخصی

en: Pets
fa: حیوانات خانگی

en: Phone
fa: تلفن

en: Photos
fa: عکسها

en: Pixels
fa: پیکسلها

en: Please click into some cell
fa: لطفاً داخل چند سلول کلیک کنید

en: Please confirm that you want to remove this element:
fa: لطفاً تأیید کنید که می‌خواهید این عنصر را حذف کنید:

en: Please confirm that you want to unlink this element.
fa: لطفاً تأیید کنید که می‌خواهید پیوند این عنصرها را قطع کنید

en: Please enter a month and a year.
fa: لطفاً یک ماه و یک سال وارد کنید.

en: Please enter a name for the new category:
fa: لطفاً نامی برای دسته جدید وارد کنید:

en: Please enter a valid IP address.
fa: لطفاً آدرس IP معتبری وارد کنید

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
fa: لطفاً یک تاریخ معتبر وارد کنید، تعداد روزها در ماه را کنترل کنید

en: Please enter a valid time.
fa: لطفاً یک زمان معتبر وارد کنید

en: Please provide a summary of the problem.
fa: لطفاً خلاصه‌ا‌یی از مشکل را بنویسید

en: Please provide your username and password
fa: لطفاً نام کاربر و اسم رمز  خود را آماده کنید

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
fa: لطفاً متن زیر را بخوانید. شما برای استفاده از سامانه باید شروط را قبول کنید

en: Please review the following information, and then select an action from the menu below.
fa: لطفاً اطلاعات زیر را مرور کرده، و سپس یک عمل از گزینگان زیر برگزینید

en: Please select an action from the menu below.
fa: لطفاً یک فعالیت از گزینگان زیر را برگزینید

en: Please type the new category name:
fa: لطفاً نام دسته جدید را وارد کنید:

en: Politics
fa: سیاستها

en: Polls
fa: آراء

en: Positioning of this image
fa: محل قرارگرفتن این تصویر

en: Positioning of this table
fa: محل قرارگرفتن این جدول

en: Post to this folder (not enforced by IMAP)
fa: پست به این پوشه

en: Precip. %
fa: رطوبت. ٪

en: Precipitation for last %s hour(s):
fa: درصد رطوبت در %s ساعت قبل:

en: Prefs_ldap: Required LDAP extension not found.
fa: Prefs_ldap: بسط مورد نیاز LDAP پیدا نشد

en: Prefs_session: Required session extension not found.
fa: Prefs_session: بسط مورد نیاز session پیدا نشد

en: Presentations
fa: ارائه‌ها

en: Pressure
fa: فشار

en: Pressure at sea level:
fa: فشار در سطح دریا:

en: Pressure:
fa: فشار:

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Preview the image in a new window
fa: پیش‌نمایش تصویر در یک پنجره جدید

en: Previous Page
fa: صفحه قبلی

en: Previous options
fa: گزینه‌های قبلی

en: Print document
fa: چاپ سند

en: Private Key
fa: کلید شخصی

en: Problem
fa: مشکل

en: Problem Description
fa: توضیح مشکل

en: Projects
fa: پروژه‌ها

en: Prompt text
fa: متن اعلان

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: Public Key Algorithm
fa: الگوریتم کلید عمومی

en: Public/Private keypair not generated successfully.
fa: جفت کلید عمومی/خصوصی با موفّقیّت تولید نشد

en: Query
fa: پرس‌وجو

en: Quota
fa: سهمیه

en: RSA Public Key (%d bit)
fa:  کلید عمومی RSA (%d بیت)

en: Radio selection
fa: انتخاب رادیو

en: Rain
fa: باران

en: Rain Early
fa: باران زودهنگام

en: Rain Late
fa: باران دیرهنگام

en: Rain Shower
fa: باران و رگبار

en: Rain and Snow
fa: باران و برف

en: Rain to Snow
fa: باران به برف

en: Random Fortune
fa: طالع تصادفی

en: Ratio
fa: نسبت

en: Read
fa: خواندن

en: Read messages
fa: خواندن پیغامها

en: Really delete %s? This operation cannot be undone.
fa: واقعاْ %s حذف شود؟ این عمل قابل واگرد نیست

en: Really remove user data for user %s? This operation cannot be undone.
fa: واقعاً دادهٔ کاربری برای کاربر %s حذف شود؟ این عمل قابل واگرد نیست

en: Redoes your last action
fa: انجام آخرین عمل شما از نو

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
fa: بازآوری عناصر گزینگان دینامیکی:

en: Refresh Portal View:
fa: بازآوری نمای درگاه:

en: Relationship Browser
fa: مرورگر رابطه‌ا‌یی

en: Remarks
fa: توضیحات

en: Remember the free/busy information.
fa: به یادداشتن اطلاعات آزاد/مشغول

en: Remote Servers
fa: کارسازهای راه‌دور

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
fa: URL

en: Remove
fa: حذف

en: Remove Block
fa: حذف بلوک

en: Remove column
fa: حذف ستون

en: Remove formatting
fa: حذف قالب بندی

en: Remove from my calendar
fa: حذف از تقویم من

en: Remove pair
fa: حذف زوج

en: Remove saved script from server's temporary directory.
fa: حذف دست ‌نویسهای حفظ شده در شاخه موقت کارساز

en: Remove the
fa: حذف

en: Remove this node from the document
fa: حذف این گره از سند

en: Remove user
fa: حذف کاربر

en: Remove user: %s
fa: حذف کاربر: %s

en: Reply Sent.
fa: پاسخ فرستاده شد

en: Reply with Not Supported Message
fa: پاسخ با پیغام پشتیبانی نشده

en: Reply with free/busy for next 2 months.
fa: پاسخ با آزاد/مشغول برای ۲ ماه آینده

en: Reply with requested free/busy information.
fa: پاسخ با اطلاعات آزاد/مشغول درخواست شده

en: Reply: %s
fa: پاسخ: %s

en: Request couldn't be answered. Returned errorcode:
fa: تقاضا قابل پاسخگویی نیست. کد خطای برگردانده شده:

en: Required '%s' not specified in %s configuration.
fa: '%s' مورد نیاز در پیکربندی %s مشخص نشده است

en: Required '%s' not specified in VFS configuration.
fa: '%s' مورد نیاز در پیکربندی VFS مشخص نشده است

en: Required '%s' not specified in configuration.
fa: '%s' مورد نیاز در پیکربندی مشخص نشده است

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
fa: فیلد 'drivers' در پیکربندی، غلط پیکربندی شده است.

en: Required 'phptype' not specified in Passwd SQL configuration.
fa: فیلد 'phptype' در پیکربندی مدول passwd  مشخص نشده است.

en: Required 'phptype' not specified in SQL configuration.
fa: فیلد 'phptype' در پیکربندی SQL مشخص نشده است.

en: Required Field
fa: فیلدهای مورد نیاز

en: Required Participant
fa: شریک مورد نیاز

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Reset Password
fa: بازنشانی اسم رمز

en: Reset Your Password
fa: اسم رمز خود را بازنشانی کنید

en: Results
fa: نتایج

en: Return to Options
fa: بازگشت به گزینه‌ها

en: Retype new password
fa: تایپ دوباره اسم رمز  جدید

en: Reunion
fa: گردهمایی

en: Revert Configuration
fa: بازگرداندن پیکربندی

en: Rich Text Editor Options
fa: گزینه‌های ویرایشگر متن

en: Riddles
fa: معماها

en: Right
fa: راست

en: Right header
fa: سرآمد راست

en: Right values
fa: مقادیر راست

en: Ro_w Properties...
fa: خصوصیات سطر...

en: Role
fa: نقش

en: Rotate 180
fa: چرخش ۱۸۰ درجه

en: Rotate Left
fa: چرخش به چپ

en: Rotate Right
fa: چرخش به راست

en: Row Properties
fa: خصوصیات سطر

en: Row properties
fa: خصوصیات سطر

en: Rows:
fa: سطرها:

en: Rules
fa: قواعد

en: Rules will appear between all rows and columns
fa: قواعد بین تمام سطرها و ستونها نمایان خواهد شد

en: Rules will appear between columns only
fa: قواعد فقط بین تمام ستونها نمایان خواهد شد

en: Rules will appear between rows only
fa: قواعد فقط بین تمام سطرها نمایان خواهد شد

en: Run
fa: اجرا

en: S/MIME Encrypted Message
fa: پیغام رمزبندی  شدهٔ S/MIME

en: SASL authentication is not available.
fa: تصدیق هویّت SASL قابل دسترسی نیست

en: SMS Messaging
fa: پیغام SMS

en: SQL Shell
fa: پوسته SQL

en: SUCCESS
fa: موفّقیّت

en: S_QL Shell
fa: پوسته SQL

en: Sa
fa: شنبه

en: Same frame (_self)
fa: همان چارچوب (خودش)

en: Save
fa: حفظ کردن

en: Save %s
fa: حفظ کردن %s

en: Save '%s'
fa: حفظ کردن '%s'

en: Save Options
fa: حفظ گزینه‌ها

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
fa: پیکربندی تولید شده بعنوان دست ‌نویس PHP در شاخهٔ موقت کارساز شما حفظ شود

en: Saved %s configuration.
fa: پیکربندی %s حفظ شد

en: Saved setup upgrade script to: '%s'.
fa: دست ‌نویس بروزرسانی راه‌اندازی حفظ شد در :'%s' .

en: Science
fa: علم

en: Search
fa: جست‌وجو

en: Search Engines
fa: جویشگرها

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Select Files
fa: انتخاب پرونده‌ها

en: Select a date
fa: انتخاب یک تاریخ

en: Select a group to add
fa: انتخاب یک گروه برای اضافه کردن

en: Select a new owner
fa: انتخاب یک مالک جدید

en: Select a server
fa: انتخاب یک کارساز

en: Select a user to add
fa: انتخاب یک کاربر برای اضافه کردن

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Select all date components.
fa: انتخاب تمام مؤلفه‌های تاریخ

en: Select an object
fa: انتخاب یک شئ

en: Select none
fa: انتخاب هیچ‌کدام

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
fa: نویسه‌هایی که لازم دارید را از جعبه زیر انتخاب کنید. سپس شما می‌توانید از آنها در منطقه متن نسخه‌برداری کرده و در محل دیگر بچسبانید

en: Select the date delimiter:
fa: انتخاب محدوده تاریخ:

en: Select the date format:
fa: انتخاب قالب تاریخ:

en: Select the identity you want to change:
fa: انتخاب هویّتی که می‌خواهید تغییر دهید:

en: Select the time delimiter:
fa: انتخاب محدودهٔ زمان:

en: Select the time format:
fa: انتخاب قالب زمان:

en: Select two matching fields.
fa: انتخاب دو فیلد منطبق

en: Select your color scheme.
fa: انتخاب طرح رنگ شما

en: Select your preferred language:
fa: انتخاب زبان مورد نظر شما:

en: Send Latest Information
fa: ارسال آخرین اطلاعات

en: Send Problem Report
fa: ارسال گزارش

en: Send SMS
fa: ارسال SMS

en: Sensor:
fa: حسگر:

en: September
fa: سپتامبر

en: Serial Number
fa: اعداد ترتیبی

en: Session ID expired.
fa: ID نشست منقضی شده است

en: Set
fa: تنظیم

en: Set options to allow you to reset your password if you ever forget it.
fa: تنظیم گزینه‌ها برای اجازه دادن به شما برای بازنشانی اسم رمز به هنگام فراموشی آن

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
fa: تنظیم کارسازهای راه دوری که شما می‌خواهید از درگاه خود به آن دسترسی داشته باشید

en: Set your preferred language, timezone and date options.
fa: انتخاب زبان مورد نظر، ساعت و گزینه‌های تاریخ

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
fa: انتخاب برنامه زمان شروع، طرح رنگ، بازآوری صفحه و بقیه گزینه‌های نمایش

en: Setup
fa: راه&#x200c;اندازی

en: Setup upgrade scripts available
fa: دست ‌نویس  بروزرسانی راه‌اندازی در دسترس است

en: Several locations possible with the parameter:
fa: چندین موقعیّت با پارامتر ممکن است:

en: Shopping
fa: خرید

en: Short Summary
fa: خلاصه کوتاه

en: Should access keys be defined for most links?
fa: آیا کلیدهای دسترسی باید برای بیشتر پیوندها تعریف شوند؟

en: Show
fa: نمایش

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
fa:  نمایش تفاوتهای میان پیکربندی حفظ شده فعلی و تولید شده جدید

en: Show last login time when logging in?
fa: آیا زمان آخرین ورود به هنگام ورود نشان داده شود؟

en: Show option to keep original
fa: نمایش گزینه‌ها برای نگهداری اصل

en: Show picker
fa: انتخاب كننده نمایش

en: Show table operations menu bar?
fa: آیا میله گزینگان عملیات جدول‌ نمایش داده شود؟

en: Show the %s Menu on the left?
fa: آیا گزینگان %s سمت راست نشان داده شود؟

en: Show the Table Cell Properties dialog
fa: نمایش گفت‌وگوی خصوصیات سلول جدول

en: Show the Table Properties dialog
fa: نمایش گفتگوی خصوصیات جدول

en: Show the Table Row Properties dialog
fa: نمایش گفتگوی خصوصیات سطر جدول

en: Show the image properties dialog
fa: نمایش گفتگوی خصوصیات تصویر

en: Show upload
fa: نمایش ارسال

en: Showers
fa: تگرگ

en: Showers Early
fa: رگبار زودهنگام

en: Showers Late
fa: رگبار دیرهنگام

en: Shrink
fa: جمع شدن

en: Shrink or move neighbouring block(s) out of the way first
fa: جمع شدن یا انتقال بلوکهای مجاور

en: Sign up
fa: ثبت نام

en: Sign up if not registered
fa: ثبت نام در صورت ثبت نشده بودن

en: Signature
fa: امضاء

en: Signature Algorithm
fa: الگوریتم امضاء

en: Size
fa: اندازه

en: Skip Maintenance
fa: صرفنظر از نگهداری

en: Snow
fa: برف

en: Snow Shower
fa: تگرگ

en: Snow Showers
fa: تگرگ

en: Snow Showers Early
fa: رگبار زودهنگام

en: Snow Showers Late
fa: رگبار دیرهنگام

en: Snow depth:
fa: عمق برف:

en: Snow equivalent in water:
fa: معادل برف در آب:

en: Songs & Poems
fa: شعرها و آوازها

en: Sort order selection
fa: انتخاب جهت مرتب سازی

en: Source address
fa: آدرس سرچشمه

en: Southern Hemisphere
fa: نیم کره جنوبی

en: Space between adjacent cells
fa: فاصلهٔ بین سلولهای مجاور

en: Space between content and border in cell
fa: فاصلهٔ بین محتوا و لبه در سلول

en: Spacer
fa: فاصله‌گذار

en: Spacing
fa: فاصله

en: Spacing and padding
fa: فاصله‌گذاری و درزگذاری

en: Spam
fa: هرزنامه

en: Special Character Input
fa: کاراکتر خاص وارد شد

en: Split cell
fa: تقسیم سلول

en: Split column
fa: تقسیم ستون

en: Split row
fa: تقسیم سطر

en: Sports
fa: ورزشی

en: Standard
fa: استاندارد

en: Star Trek
fa: ستاره

en: Start
fa: شروع

en: Start year
fa: سال شروع

en: State or Province
fa: وضعیت حوزه‌ها

en: Status
fa: وضعیت‌

en: Storage format
fa: قالب ذخیره سازی

en: Street Address
fa: آدرس خیابان

en: String list
fa: فهرست رشته

en: Style [CSS]
fa: شیوه [CSS]

en: Su
fa: یکشنبه

en: Subdirectory '%s' not found.
fa:  زیرشاخه '%s' پیدا نشد.

en: Subject
fa: عنوان

en: Subject Public Key Info
fa: اطلاعات کلید عمومی موضوع

en: Submit
fa: ارسال

en: Submitted request to add '%s' to the system. You can not log in until your request has been approved.
fa: تقاضای اضافه شدن '%s' به سامانه ارائه شد. تا هنگامی که تقاضای شما تأیید نگردد نمی‌توانید به سامانه وارد شوید

en: Subscript
fa: زیرنویس

en: Success
fa: موفّقیّت

en: Successfully added '%s' to the system.
fa: '%s' با موفّقیّت به سامانه اضافه شد

en: Successfully cleared data for user '%s' from the system.
fa:  دادهٔ کاربر '%s'با موفّقیّت از سامانه پاک شد

en: Successfully deleted "%s".
fa: "%s" با موفّقیّت حذف شد

en: Successfully removed '%s' from the system.
fa: '%s' با موفّقیّت از سامانه پاک شد

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
fa: پیکربندی با موفّقیّت بازگردانده شد. برای مشاهده تغییرات مجدداْ آنرا بار نمایید

en: Successfully saved backup configuration.
fa: پیکربندی پشتیبان با موفّقیّت حفظ شد

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
fa: پرونده پشتیبان پیکربندی %s با موفّقیّت حفظ شد

en: Successfully updated '%s'
fa: '%s' با موفّقیّت به روز شد

en: Successfully wrote %s
fa: %s با موفّقیّت نوشته شد

en: Summary
fa: خلاصه

en: Sun Rise
fa: طلوع آفتاب

en: Sun Set
fa: غروب آفتاب

en: Sunny
fa: آفتابی

en: Sunrise
fa: طلوع

en: Sunrise/Sunset
fa: طلوع/غروب

en: Sunrise:
fa: طلوع:

en: Sunset
fa: غروب

en: Sunset:
fa: غروب:

en: Superscript
fa: بالانویس

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Surname
fa: نام خانوادگی

en: Syntax error in search terms
fa: خطای نحوی در موارد جستجو

en: T-Storm
fa: T-Storms

en: TSV file
fa: پرونده TSV

en: Table
fa: جدول

en: Table Properties
fa: خصوصیات جدول

en: Table properties
fa: خصوصیات جدول

en: Target:
fa: هدف:

en: Tasks
fa: وظایف

en: Telephone Number
fa: شماره تلفن

en: Temp (%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s
fa:  (%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s دما

en: Temp for last hour:
fa: دمای ساعت اخیر:

en: Temperature
fa: درجه حرارت

en: Temperature:
fa: درجه حرارت:

en: Template '%s' not found.
fa:  الگوی '%s'پیدا نشد

en: Template Administration
fa: الگوی سرپرستی

en: Tentatively Accept request
fa: پذیرش آزمایشی درخواست

en: Tentatively Accepted
fa: آزمایشی پذیرفته شده

en: Text
fa: متن

en: Text Only
fa: فقط متن

en: Text align
fa: تراز متن

en: Texttop
fa: بالای متن

en: Th
fa: پنجشنبه

en: Thank you for using the system.
fa: از شما به خاطر استفاده از سامانه متشکریم

en: The FTP extension is not available.
fa: بسط FTP قابل دسترس نیست

en: The Maintenance:: class did not load successfully
fa: نگهداری:: کلاس با موفّقیّت بار نشد

en: The Options window has closed. Exiting.
fa: پنجرهٔ گزینه‌ها بسته شد. خروج

en: The administrator needs to configure a permanent Permissions backend if you want to use Permissions.
fa: سرپرست باید یک پشتیبان مجوزها را،  در صورت تمایل شما به استفاده از مجوزها، پیکربندی کند.

en: The bottom side only
fa: تنها سمت پایین

en: The calendar data is invalid
fa: داده تقویم نامعتبر است

en: The contact ID number was not specified, left blank or was not found in the database.
fa: شماره ID تماس مشخص نشده است، این شماره در دادگان یافت نشد

en: The contact was successfully added to your address book.
fa: تماس  %s با موفّقیّت به کتابچه آدرس شما اضافه شد

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
fa: یک بلوک امضای PGP برای بازبینی یک پیغام امضاء شده مورد نیاز است

en: The distribution list ID was either not specified, left blank or not found in the database.
fa: ID فهرست توزیعی مشخص نشده است و یا در دادگان موجود نیست

en: The distribution list was not specified.
fa: فهرست توزیعی مشخص نشده است

en: The encryption features require a secure web connection.
fa: مشخصه‌‌های رمزبندی نیازمند یک ارتصال امن وب می‌باشند

en: The event has been added to your calendar.
fa: رویداد به تقویم شما اضافه شده است

en: The file %s should contain a %s setting.
fa: پرونده %s باید دارای تنظیم %s باشد

en: The file %s should contain some %s settings.
fa: پرونده %s باید حاوی تنظیمات %s باشد

en: The file can not be copied onto itself.
fa: پرونده بر روی خودش نمی‌تواند رونوشت شود

en: The file contained no data.
fa: پرونده حاوی داده‌ا‌یی نیست

en: The full screen mode is known to cause problems with Internet Explorer, due to browser bugs that we weren't able to workaround.  You might experience garbage display, lack of editor functions and/or random browser crashes.  If your system is Windows 9x it's very likely that you'll get a 'General Protection Fault' and need to reboot.\n\nYou have been warned.  Please press OK if you still want to try the full screen editor.
fa: مد تمام صفحه با IE مشکل دارد و این از مشکلات مرورگر می‌باشد. اگر هنوز می‌خواهید حالت ویرایشگر تمام صفحه را امتحان کنید، لطفاً کلید تأیید را فشار دهید

en: The identity "%s" has been deleted.
fa: هویّت "%s" حذف شده است

en: The left-hand side only
fa: تنها سمت چپ

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
fa: پیغام فرستاده شده روی %s به %s با موضوع "%s" نمایش داده شده است.
    تضمینی برای خوانده شدن و یا درک آن وجود ندارد

en: The name to use when linking to the compose page
fa: نامی که به هنگام پیونددهی به صفحه ایجاد نامه استفاده می‌شود

en: The number of fields must be numeric.
fa: تعداد فیلد‌ها باید یک عدد باشد

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeded the maximum allowable size
fa: اولویت "%s" نمی‌تواند حفظ گردد زیرا مقدار داده آن از حد مجاز بیشتر است

en: The program used to view this data type (%s) was not found on the system.
fa: برنامه‌ا‌یی که برای مشاهده این نوع داده (%s) قبلاً مورد استفاده قرار می‌گرفت، در سامانه موجود نیست

en: The right and left sides only
fa: تنها سمت راست و چپ

en: The right-hand side only
fa: تنها سمت راست

en: The separator must be one single character.
fa: جدا کننده باید یک نویسه باشد

en: The server "%s" has been deleted.
fa: کارساز "%s" حذف شده است

en: The server "%s" has been saved.
fa: کارساز "%s" حفظ شده است

en: The signup request for %s has been removed.
fa: درخواست افتتاح حساب برای %s حذف شده است

en: The specified row does not exist.
fa: ردیف مشخص شده وجود ندارد

en: The task has been added to your tasklist.
fa: وظیفه به لیست وظایف شما اضافه شده است

en: The temporary file "%s" does not exist.
fa: پرونده موقتی  "%s"موجود نیست

en: The top and bottom sides only
fa: تنها سمت بالا و پایین

en: The top side only
fa: تنها سمت بالا

en: The uploaded data was lost since the previous step.
fa: دادهٔ ارسال شده از گام قبلی از دست رفته است

en: The uploaded file could not be saved.
fa: پرونده ارسال شده نمی‌تواند حفظ شود

en: The user's free/busy information was sucessfully stored.
fa: کاربران اطلاعات آزاد/مشغول با موفّقیّت ذخیره شدند

en: The weather.com block is not available.
fa: بلوک weather.com قابل دسترس نیست

en: Themes directory '%s' not found.
fa: شاخه تم '%s' یافت نشد

en: There are no options available.
fa: گزینه‌ا‌‌یی در دسترس نیست

en: There are no parts that can be displayed inline.
fa: بخشی که بتواند برخط نمایش داده شود موجود نیست

en: There are too many characters in this field. You have entered %s characters; you must enter less than %s.
fa: نویسه‌های زیادی در این فیلد قرار دارد. شما %s نویسه وارد کرده‌ا‌ید در حالی که شما باید کمتر از %s نویسه وارد کنید

en: There was a problem adding '%s' to the system. %s.
fa: مشکلی در اضافه کردن '%s' به سامانه رخ داده است. %s

en: There was a problem adding '%s' to the system: %s
fa: مشکلی در اضافه کردن '%s' به سامانه رخ داده است: %s

en: There was a problem clearing data for user '%s' from the system:
fa: مشکلی در پاک کردن دادهٔ کاربر '%s' از سامانه رخ داده است:

en: There was a problem removing '%s' from the system:
fa: مشکلی در حذف '%s' از سامانه رخ داده است:

en: There was a problem updating '%s': %s
fa: مشکلی در بروزرسانی '%s' رخ داده است: %s

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
fa: مشکلی در ارسال پرونده رخ داده است: %s ارسال نشد

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
fa: مشکلی در ارسال پرونده رخ داده است: اندازه %s بیشتر از حد مجاز بوده است ( %d بایت).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
fa: مشکلی در ارسال پرونده وجود داشته است:  %s به صورت تکه‌ا‌یی ارسال شده است

en: There was an error displaying this message part
fa: خطایی در نمایش این بخش پیغام رخ داده است

en: There was an error importing the contact data.
fa: خطایی در درون‌برد کردن داده تماس رخ داده است

en: There was an error importing the event: %s.
fa: خطایی در درون‌برد کردن رویداد رخ داده است: %s.

en: There was an error importing the iCalendar data.
fa: خطایی در درون‌برد کردن دادهٔ تقویم رخ داده است

en: There was an error importing the task: %s.
fa: خطایی در درون‌برد کردن وظیفه رخ داده است: %s.

en: There was an error importing user's free/busy information: %s.
fa: خطایی در درون‌برد کردن اطلاعات آزاد/مشغول کاربران رخ داده است: %s.

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
fa: خطایی در پیکربندی فرم رخ داده است. شاید فیلد مورد نیازی را جا انداخته‌ا‌ید

en: There was an error performing the specified address book function. Please try again later.
fa: خطایی در اجرا کردن عملیات مشخص شدهٔ کتابچه آدرس رخ داده است. لطفاً دوباره سعی کنید

en: There was an error updating the contact details. Please try again later.
fa: خطایی در بروزرسانی جزئیات تماس رخ داده است. لطفاً دوباره سعی کنید

en: There was an error updating the distribution list. Please try again later.
fa: خطایی در بروزرسانی فهرست توزیعی رخ داده است. لطفاً دوباره سعی کنید

en: This IMAP server does not support sharing folders.
fa:  کارساز IMAPپوشه‌های مشترک را پشتیبانی نمی‌کند

en: This action is not supported.
fa: این عمل پشتیبانی نمی‌شود

en: This action is not yet implemented.
fa: این عمل هنوز پیاده‌سازی نشده است

en: This does not appear to be a valid rar archive.
fa:  به نظر نمی‌رسد که آرشیو rar معتبری باشد

en: This does not appear to be a valid zip file.
fa:  به نظر نمی‌رسد که پرونده zip معتبری باشد

en: This does not seem to be a valid card number.
fa: به نظر نمی‌رسد که شماره کارت معتبری باشد

en: This field is required.
fa: این فیلد مورد نیاز است

en: This field may only contain integers.
fa: این فیلد ممکن است شامل اعداد صحیح باشد

en: This field may only contain numbers and the colon.
fa: این فیلد ممکن است شامل اعداد و ویرگول باشد

en: This field may only contain octal values.
fa: این فیلد ممکن است شامل مقادیر هشت هشتی باشد

en: This field must be a comma or space separated list of integers
fa: این فیلد باید حاوی کاما و یا فهرستی از اعداد صحیح جدا شده با نویسه خالی باشد

en: This field must be a valid number.
fa: این فیلد باید یک عدد معتبر باشد

en: This is %s.
fa: این %s می‌باشد

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
fa: این پیغام با مجموعه کاراکتر %s نوشته شده است که با مجموعه کاراکتر شما متفاوت است

en: This number must be at least one.
fa: این عدد حداقل باید یک باشد

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
fa: این کارساز پرونده‌های zip و gzip را باز نمی‌کند

en: This system is currently deactivated.
fa: این سامانه در حال حاضر غیر فعال است

en: This value must be a number.
fa: این مقدار باید عدد باشد

en: This window must be called from an Options window
fa: این پنجره باید از پنجرهٔ گزینه‌‌ها فراخوانی شود

en: Thunder
fa: رعد

en: Tickets
fa: بلیطها

en: Time
fa: زمان

en: Time Tracking
fa: ردیابی زمان

en: Time format
fa: قالب زمان

en: Time selection
fa:  انتخاب زمان

en: Title
fa: عنوان

en: Title (tooltip):
fa: عنوان (راهنمای آنی):

en: To
fa: به

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
fa: برای انتخاب چند فیلد، دکمه Ctrl روی (PC) یا Command روی (Mac) را در مدت کلیک کردن نگهدارید

en: Today
fa: امروز

en: Tomorrow
fa: فردا

en: Top
fa: بالا

en: Top frame (_top)
fa: چارچوب بالا (بالا)

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: True or false
fa: درست و یا نادرست

en: Tu
fa: سه شنبه

en: Type your choice:
fa: انتخاب خود را تایپ کنید:

en: U.V. index:
fa: شاخص U.V. :

en: Unable to access VFS directory.
fa: امکان دسترسی به شاخه VFS نیست

en: Unable to add extra user information when signing up.
fa: امکان اضافه کردن اطلاعات اضافی کاربر به هنگام ثبت نام نیست

en: Unable to change permission for VFS file "%s".
fa: نمی‌توان مجوزها را برای پرونده "%s" تغییر داد

en: Unable to change permission for VFS file %s/%s.
fa: نمی‌توان مجوزها را برای پرونده %s/%s VFS  تغییر داد

en: Unable to change to %s.
fa: نمی‌توان در %s تغییر داد

en: Unable to connect to SQL server.
fa: امکان اتصال به کارساز SQl نمی‌باشد.

en: Unable to connect with SSL.
fa: نمی‌توان با SSL متصل شد

en: Unable to copy VFS file.
fa: نمی‌توان از پرونده VFS رونوشت تهیه نمود

en: Unable to create VFS directory "%s".
fa: نمی‌توان شاخه VFS "%s" را ایجاد نمود

en: Unable to create VFS directory.
fa: نمی‌توان شاخه VFS را ایجاد نمود

en: Unable to create VFS file.
fa: نمی‌توان پرونده VFS را ایجاد نمود

en: Unable to create empty VFS file.
fa: نمی‌توان پرونده خالی VFS  ایجاد نمود

en: Unable to decompress data.
fa: نمی‌توان داده را باز کرد

en: Unable to delete "%s", the directory is not empty.
fa: حذف "%s" ممکن نیست، شاخه خالی نیست

en: Unable to delete "%s": %s.
fa: نمی‌توان "%s" را حذف کرد: %s.

en: Unable to delete %s, the directory is not empty
fa: حذف %s ممکن نیست، شاخه خالی نیست

en: Unable to delete VFS directory recursively.
fa: نمی‌توان شاخه VFS را به صورت تو در تو حذف نمود

en: Unable to delete VFS directory.
fa: نمی‌توان شاخه VFS را حذف نمود

en: Unable to delete VFS directory: %s.
fa: نمی‌توان شاخه VFS را حذف نمود: %s.

en: Unable to delete VFS file "%s".
fa: نمی‌توان پرونده VFS "%s" را حذف نمود

en: Unable to delete VFS file.
fa: نمی‌توان پرونده VFS را حذف نمود

en: Unable to delete VFS recursively: %s.
fa: نمی‌توان VFS را به صورت تو در تو حذف نمود: %s.

en: Unable to determine current directory.
fa: نمی‌توان شاخهٔ فعلی را تشخیص داد

en: Unable to extract certificate details
fa: نمی‌توان جزئیات گواهی را استخراج نمود

en: Unable to load the definition of %s.
fa: نمی‌توان تعریف %s  را بار نمود

en: Unable to move VFS file.
fa: نمی‌توان پرونده VFS را انتقال داد

en: Unable to open VFS file "%s".
fa: نمی‌توان پرونده VFS "%s" را باز نمود

en: Unable to open VFS file for writing.
fa: نمی‌توان پرونده VFS را برای نوشتن باز کرد

en: Unable to open VFS file.
fa: نمی‌توان پرونده VFS را باز نمود

en: Unable to open compressed archive.
fa: نمی‌توان آرشیو فشرده را باز کرد

en: Unable to read the vfsroot directory.
fa: نمی‌توان شاخه vfsroot را خواند

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
fa: نمی‌توان %s را به %s  تغییر نام داد: پوشه مقصد از قبل موجود است

en: Unable to rename VFS directory.
fa: نمی‌توان شاخه VFS را تغییر نام داد

en: Unable to rename VFS directory: %s.
fa: نمی‌توان شاخه VFS را تغییر نام داد: %s.

en: Unable to rename VFS file "%s".
fa: نمی‌توان پرونده VFS "%s" را تغییر نام داد

en: Unable to rename VFS file %s/%s.
fa: نمی‌توان پرونده VFS %s/%s را تغییر نام داد

en: Unable to rename VFS file.
fa: نمی‌توان پرونده VFS را تغییر نام داد

en: Unable to run 'mkisofs'.
fa: نمی‌توان 'mkisofs' را اجرا نمود

en: Unable to translate this Word document
fa: نمی‌توان این سند Word را ترجمه نمود

en: Unable to write VFS file "%s".
fa:  نمی‌توان در پرونده "%s" VFS  نوشت

en: Unable to write VFS file (copy() failed).
fa:  نمی‌توان در پرونده VFS نوشت.

en: Unable to write VFS file data.
fa: نمی‌توان در پروندهٔ داده VFS نوشت

en: Underline
fa: زیرخط‌دار

en: Undo Changes
fa: واگرداندن تغییرات

en: Undoes your last action
fa: واگرداندن آخرین عمل شما

en: Unexpected response from server on connection:
fa: پاسخ غیر منتظره از کارساز بر روی اتصال:

en: Unexpected response from server to:
fa: پاسخ غیر منتظره از کارساز به:

en: Unfiled
fa: غیر حوزه

en: Units
fa: واحدها

en: Unknown
fa: داده ناشناخته

en: Unknown username or password.
fa: نام کاربر و یا اسم رمز ناشناخته

en: Unlink the current element
fa: قطع پیوند عنصر فعلی

en: Unnamed
fa: بی نام

en: Unprivileged scripts cannot access Cut/Copy/Paste programatically for security reasons.  Click OK to see a technical note at mozilla.org which shows you how to allow a script to access the clipboard.
fa: دست ‌نویسهای بدون امتیاز به دلیل امنیتی نمی‌توانند از طریق برنامه نویسی بریده/رونوشت گرفته/چسبیده شوند. کلید تأیید را فشار دهید تا متن فنی‌ا‌یی را در mozilla.org با عنوان چگونگی دسترسی یک دست ‌نویس به تختهٔ رسم را مشاهده کنید

en: Unset color
fa: رنگ تنظیم نشده

en: Unsupported Extension
fa: بسط بدون پشتیبانی

en: Update
fa: بروزرسانی

en: Update %s
fa: بروزرسانی %s

en: Update respondent status
fa: بروزرسانی حالت پاسخگو

en: Update user
fa: بروزرسانی کاربر

en: Updated "%s".
fa: "%s" بروزرسانی شد

en: Upgrade script deleted.
fa: دست‌ نویس بهینه‌سازی حذف شد

en: Upload
fa: ارسال کردن

en: Uploaded all application setup files to the server.
fa: تمام پرونده‌‌های تنظیم برنامه‌های کاربردی به کارساز ارسال شد

en: Upper latin letters
fa: حروف بزرگ لاتین

en: Upper roman numbers
fa: اعداد یونانی بزرگ

en: Use Current: %s
fa:  استفاده فعلی: %s

en: Use SSL
fa: استفاده از SSL

en: Use if name/password is different for IMSP server.
fa: اگر نام/اسم رمز برای کارساز IMSP متفاوت است، استفاده کنید

en: User %s is not authorised for %s.
fa: کاربر %s  برای %s احراز هویّت نشده است

en: User Administration
fa: سرپرستی کاربر

en: User Options
fa: گزینه‌های کاربر

en: User Registration
fa: ثبت نام کاربر

en: User Registration has been disabled for this site.
fa: ثبت کاربر برای این پایگاه غیر فعال شده است

en: User account not found
fa: حساب کاربر پیدا نشد

en: User not found
fa: کاربر پیدا نشد

en: User not found.
fa: کاربر پیدا نشد.

en: Username
fa: نام کاربر

en: Username '%s' already exists.
fa: نام کاربر '%s' از قبل موجود است

en: Username:
fa: نام کاربر:

en: Username:
fa: نام کاربر:

en: Users in the system:
fa: کاربران سامانه:

en: VFS directory does not exist.
fa: شاخه VFS وجود ندارد

en: Vacation
fa: تعطیلات

en: Valid locations found include:
fa: موقعیتهای معتبر یافته شده عبارتند از:

en: Validity
fa: اعتبار

en: Value in minutes from now.
fa: مقدار به دقیقه از حالا

en: Value is over the maximum length of %s.
fa: مقدار از بیشینه طول مجاز %s بیشتر است

en: Values
fa: مقادیر

en: Values to select from
fa: مقادیر برای انتخاب از

en: Variable
fa: متغییر

en: Version
fa: نسخه

en: Version Control
fa: کنترل نسخه

en: Vertical align
fa: تراز عمودی

en: Vertical padding
fa: فاصله‌گذاری عمودی

en: Vertical:
fa: عمودی:

en: Very High
fa: خیلی بالا

en: View %s
fa: نمای %s

en: View an external web page
fa: نمای یک صفحه وب خارجی

en: View as %s
fa:  نما به عنوان %s

en: View event
fa: نمای رویداد

en: View task
fa: نمای وظیفه

en: Visibility
fa: قابلیت مشاهده

en: Visibility:
fa: قابلیت مشاهده:

en: WARNING!!! REMOVE SCRIPT MANUALLY FROM %s.
fa: اخطار!!! دست ‌نویس را بطور دستی از %s حذف کنید

en: Warning
fa: اخطار:

en: We
fa: چهارشنبه

en: Weather Forecast
fa: پیش‌بینی هوا

en: Weather data provided by
fa: داده آب و هوایی فراهم شده به وسیله

en: Weather.com
fa: weather.com

en: Web
fa: وب

en: Web Site
fa: وب‌گاه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Welcome
fa: خوش آمدید

en: Welcome to %s
fa: به %s خوش آمدید

en: Welcome, %s
fa: %s، خوش آمدید

en: What application should %s display after login?
fa: چه برنامهٔ کاربردی را %s باید بعد از ورود نشان دهد؟

en: What is the delimiter character?
fa: نویسهٔ‌ حائل چیست؟

en: What is the quote character?
fa: نویسه‌ی نقل قول چیست؟

en: Which phases
fa: کدام فاز

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
fa: کدام برنامه‌های متصل‌کننده ‌برای ویرایشگر متن فعال باشند

en: Width
fa: عرض

en: Width in CSS units
fa:  پهنا در واحد CSS

en: Width of the %s menu on the left (takes effect on next log-in):
fa: پهنای گزینگان %s در راست (در ورود بعدی موثر می‌گردد):

en: Width of the table
fa: پهنای جدول

en: Width unit
fa: واحد پهنا

en: Width:
fa: پهنا:

en: Wind
fa: باد:

en: Wind Early
fa: باد زودهنگام:

en: Wind speed in knots
fa: سرعت باد برحسب فوت بر ساعت

en: Wind:
fa: باد:

en: Wind:
fa: باد:

en: Wisdom
fa: عقل

en: Wishlists
fa: لیست آرزوها

en: Work
fa: کار

en: Work Address
fa: آدرس محل کار

en: Work Phone
fa: تلفن محل کار

en: YY
fa: ‌YY

en: Yearly
fa: سالانه

en: Yes
fa: آری

en: Yes, I Agree
fa: بله، موافقم

en: You are in TEXT MODE.  Use the [<>] button to switch back to WYSIWYG.
fa: شما در مد متن هستید. از دکمه  [<>] برای برگشتن به WYSIWYG استفاده کنید

en: You are not authenticated.
fa: شما تصدیق هویّت نشدید

en: You can not have the '\' character in your full name.
fa: شما نمی‌توانید نویسه '\' را در نام کامل خود داشته باشید

en: You can't change password for user %s
fa: شما نمی‌توانید اسم رمز کاربر %s را تغییر دهید

en: You did not enter a valid email address.
fa: شما آدرس پست الکترونیک معتبری وارد نکرده‌اید

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in %s.
fa: شما هیچ فیلدی را در پرونده درون‌برد شده به فیلد متقابلی در %s نگاشت نکرده‌اید

en: You have been logged out.
fa: شما خارج شدید

en: You have to enter a valid cellphone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
fa: شما مجبور هستید یک شماره تلفن معتبر وارد کنید، از علامت '+' برای شماره‌های بین المللی استفاده کنید

en: You have to enter a valid value.
fa: شما مجبور هستید یک مقدار معتبر وارد کنید

en: You must configure a DataTree backend to use Signups.
fa: شما باید یک پشتیبان درخت داده برای استفاده از ثبت نام پیکربندی کنید

en: You must configure a VFS backend.
fa: شما باید یک سامانه پشتیبان VFS را پیکربندی کنید

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
fa: قبل از ارسال گزارش، باید مشکل را شرح دهید

en: You must enter the URL where this link points to
fa: شما باید URLای که این پیوند به آن اشاره می‌کند را وارد کنید

en: You must give your current password
fa: شما باید اسم رمز کنونی خود را بدهید

en: You must give your new password
fa: شما باید اسم رمز جدید خود را بدهید

en: You must select an server to be deleted.
fa: شما باید یک کارساز، برای حذف کردن انتخاب کنید

en: You must specify a username to clear out.
fa: شما باید یک نام کاربر، برای حذف کردن مشخص کنید

en: You must specify a username to remove.
fa: شما باید یک نام کاربر، برای حذف شدن مشخص کنید

en: You must specify the username to add.
fa: شما باید یک نام کاربر، برای اضافه کردن مشخص کنید

en: You must specify the username to update.
fa: شما باید یک شناسه کاربر، برای بروزرسانی انتخاب کنید

en: You must specify what action to perform.
fa: شما باید مشخص کنید که چه عملی باید انجام گیرد

en: You must type a new category name.
fa: شما باید نام جدید دسته را تایپ کنید

en: You must verify your new password
fa: شما باید اسم رمز جدید خود را بازبینی کنید

en: Your %s session has expired. Please login again.
fa: نشست %s شما منقضی شده است. لطفاً دوباره وارد شوید

en: Your Email Address
fa: آدرس الکترونیکی شما

en: Your From: address:
fa: آدرس فرستنده: شما:

en: Your Information
fa: اطلاعات شما

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
fa: آدرس اینترنتی شما نسبت به ابتدای نشست %s شما تغییر کرده است.برای رعایت مسائل امنیتی باید دوباره وارد شوید

en: Your Name
fa: نام شما

en: Your authentication backend does not support adding users, or the feature has been disabled for some other reason.
fa: سامانه پشتیبان تصدیق هویّت شما اضافه کردن کاربران را پشتیبانی نمی‌کند، یا شاید بنا به دلیل دیگری این کار انجام نمی‌شود

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
fa: سامانه پشتیبان تصدیق هویّت شما فهرست کردن کاربران را پشتیبانی نمی‌کند، یا شاید بنا به دلیل دیگری این کار انجام نمی‌شود

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
fa: ظاهر مرورگر شما نسبت به ابتدای نشست %s شما تغییر کرده است.برای رعایت مسائل امنیتی باید دوباره وارد شوید

en: Your browser does not support this feature.
fa: مرورگر شما این مشخصه را پشتیبانی نمی‌کند.

en: Your browser does not support this print option. Press Control/Option + P to print.
fa: مرورگر شما این گزینهٔ‌ چاپ را پشتیبانی نمی‌کند. Control/Option + P را برای چاپ فشار دهید

en: Your current time zone:
fa: زمان فعلی منطقه جغرافیایی شما:

en: Your default identity:
fa: هویّت پیش فرض شما:

en: Your full name:
fa: نام کامل شما:

en: Your login has expired.
fa: ورود شما منقضی شده است

en: Your new password for %s is: %s
fa: اسم رمز  جدید شما برای %s هست: %s

en: Your new password is too long; passwords may not be more than %d characters long!
fa: اسم رمز جدید شما بسیار طولانی است، اسم رمزها نباید بیش از %d نویسه باشد!

en: Your new password is too simple to guess!  Not changed!
fa: اسم رمز جدید شما برای حدس زدن بسیار آسان می‌باشد! اسم رمز تغییر نیافت!

en: Your new password is too simple to guess. Not changed!
fa: اسم رمز جدید شما برای حدس زدن بسیار آسان می‌باشد. اسم رمز تغییر نیافت!

en: Your new password must be at least %d characters long!
fa: اسم رمز جدید شما باید حداقل %d نویسه باشد!

en: Your new password must be different from your current password
fa: اسم رمز جدید شما باید با اسم رمز کنونی شما متفاوت باشد

en: Your new password must contain at least %d alphabetic characters.
fa: اسم رمز جدید شما حداقل باید شامل %d نویسهٔ الفبایی باشد.

en: Your new password must contain at least %d alphanumeric characters.
fa: اسم رمز جدید شما حداقل باید شامل %d نویسهٔ الفبایی و عددی باشد.

en: Your new password must contain at least %d different types of characters. The types are: lower, upper, numeric, and symbols.
fa: اسم رمز جدید شما حداقل باید شامل %d از انواع متفاوت نویسه باشد. انواع بدین صورت هستند: حروف کوچک، حروف بزرگ، عددی و نشانه‌ها.

en: Your new password must contain at least %d lowercase characters.
fa: اسم رمز جدید شما حداقل باید شامل %d نویسه با حروف کوچک باشد.

en: Your new password must contain at least %d numeric characters.
fa: اسم رمز جدید شما حداقل باید شامل %d نویسه عددی باشد.

en: Your new password must contain at least %d uppercase characters.
fa: اسم رمز جدید شما حداقل باید شامل %d نویسه با حروف بزرگ باشد.

en: Your new password must contain less than %d whitespace characters.
fa: اسم رمز جدید شما حداکثر باید شامل %d نویسهٔ جای خالی باشد.

en: Your new password must not contain whitespace characters.
fa: اسم رمز جدید شما نباید شامل نویسهٔ جای خالی باشد.

en: Your new passwords didn't match
fa: اسم رمزهای جدید شما تطابق ندارد

en: Your options have been updated for the duration of this session.
fa: گزینه‌های شما برای طول این نشست بروزرسانی شده است

en: Your options have been updated.
fa: گزینه‌های شما بروزرسانی شده است

en: Your password has been reset
fa: اسم رمز  شما بازنشانی شده است

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
fa: اسم رمز شما بازنشانی شده است، پست الکترونیک خود را چک کنید و با اسم رمز جدید خود وارد شوید

en: Your password has expired.
fa: اسم رمز  شما منقضی شده است

en: Your remote servers:
fa: کارساز‌های راه‌دور شما:

en: [Hide Quoted Text]
fa: [پنهان کردن متن نقل قول شده]

en: [Problem Report]
fa: [گزارش مشکل]

en: [Show Quoted Text -
fa: [نمایش متن نقل قول شده -

en: [Show Quoted Text - %s lines]
fa: نمایش متن نقل قول شده[ - %s خط]

en: [line %s of %s]
fa: [خط %s از %s ]

en: _Administration
fa: سرپرستی

en: _CLI
fa: CLI

en: _DataTree
fa: درخت داده

en: _Delete Row
fa: حذف سطر

en: _Groups
fa: گروه&#x200c;ها

en: _Help
fa: راهنما

en: _Image Properties...
fa: خصوصیات تصویر...

en: _Log in
fa: ورود

en: _Log out
fa: خروج

en: _Modify Link...
fa: تغییر پیوند...

en: _Options
fa: گزینه‌ها

en: _Permissions
fa: مجوزها

en: _Remove Link...
fa: حذف پیوند...

en: _Setup
fa: راه&#x200c;اندازی

en: _Table Properties...
fa: خصوصیات جدول...

en: _Users
fa: کاربران

en: address book
fa: کتابچهٔ آدرس

en: calendar
fa: تقویم

en: calm
fa: آرام

en: click here
fa: اینجا را فشار دهید

en: file
fa: پرونده

en: from the %s (%s) at %s %s
fa: از %s (%s) در %s %s

en: gusting
fa: باد

en: immediate
fa: فوراً

en: inline
fa: درخط

en: ldap_start_tls failed
fa: ldap_start_tls ناموفّق بود

en: lines]
fa: خطوط]

en: name
fa: نام

en: not implemented
fa: پیاده سازی نشده

en: not yet implemented
fa: هنوز پیاده سازی نشده است

en: percent
fa: درصد

en: pixels
fa: پیکسلها

en: rising
fa: طلوع

en: show differences
fa: نمایش تفاوتها

en: steady
fa: پی‌درپی

en: task list
fa: فهرست وظیفه

en: type the password twice to confirm
fa: اسم رمز را برای تأیید دوبار وارد کنید

en: unified
fa: یگانه شده

en: unnamed
fa: بی نام

en: user select
fa: انتخاب کاربر
