Passwd 3.0.1-cvs - en to et translation catalogue (1855 entries)

en:  (%s days ago)
et:  (%s päeva tagasi)

en:  (Accesskey %s)
et:  (Kiirklahv %s)

en:  (in %s days)
et:  (%s päeva pärast)

en:  (today)
et:  (täna)

en:  (tomorrow)
et:  (homme)

en:  (yesterday)
et:  (eile)

en:  at
et:  kiirusega

en: "%s" is not a directory.
et: "%s" ei ole kataloog.

en: "%s" is not a valid choice.
et: "%s" ei ole võimalik valik.

en: "%s" is not a valid email address.
et: "%s" ei ole korrektne maili aadress.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
et: "%s" ei ole Horde registris häälestatud.

en: "%s" share driver not found.
et: "%s" jagatud ketast ei leitud.

en: "%s" tree renderer not found.
et: "%s" puu esitajat ei leitud.

en: "%s" was added to the groups system.
et: "%s" lisati gruppide süsteemi.

en: "%s" was added to the permissions system.
et: "%s" lisati õiguste süsteemi.

en: "%s" was not created: %s.
et: "%s" ei loodud: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
et: %.2fMB kasutatud kokku %.2fMB-st (%.2f%%)

en: %d %s and %s
et: %d %s ja %s

en: %d day until your password expires.
et: Sinu parool aegub %d päeva pärast.

en: %d days until your password expires.
et: Sinu parool aegub %d päeva pärast.

en: %d minutes
et: %d minutit

en: %d to %d of %d
et: %d kuni %d %d-st

en: %d-day forecast
et: %d päeva ennustus

en: %s - Notice
et: %s - Tähelepanu

en: %s Fingerprint
et: %s sõrmejälg

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
et: %s hooldustööd - kinnitus

en: %s Setup
et: %s paigaldus

en: %s Sign Up
et: %s konto taotlemine

en: %s Terms of Agreement
et: %s kasutustingimused

en: %s already exists.
et: %s on juba olemas.

en: %s at %s %s
et: %s kiirusega %s %s

en: %s does not exist or is not executable.
et: %s puudub või pole käivitatav.

en: %s is not authorised for %s.
et: Kasutajal %s ei ole lubatud %s.

en: %s is ready to perform the maintenance operations checked below. Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
et: %s on valmis tegema allpool loetletud hooldustööd. Märgista tööd, mida soovid praegu teha.

en: %s is required
et: %s on kohustuslik

en: %s not found.
et: %s ei leitud.

en: %s's Address Book
et: Kasutaja %s aadressiraamat

en: %s's Calendar
et: Kasutaja %s kalender

en: %s's Notepad
et: Kasutaja %s märkmed

en: %s's Tasklist
et: Kasutaja %s ülesanded

en: %s: This message may not be from whom it claims to be. Beware of following any links in it or of providing the sender with any personal information.
et: %s: See teade ei pruugi olla saatjalt, kellelt see paistab olevat. Ära kiirusta klõpsama selles esinevaid linke või esitama saatjale isiklikku infot.

en: %s: unable to load driver: %s
et: %s: ei õnnestu laadida draiverit: %s

en: , gusting
et: , tuuleiilid

en: , gusting %s %s
et: , tuuleiilid %s %s

en: , variable from %s to %s
et: , vahemikus %s kuni %s

en: -- select --
et: -- vali --

en: 1 day
et:  1 päev

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 12 Hour Format
et: 12-tunnine esitus

en: 15 minutes
et: 15 minutit

en: 24 Hour Format
et: 24-tunnine esitus

en: 24 hours
et: 24 tundi

en: 5 minutes
et: 5 minutit

en: 6 hours
et: 6 tundi

en: <Previous
et: <Eelmine

en: A characters
et: Märgid

en: A database backend is required for this block.
et: See blokk vajab andmebaasi tuge.

en: A fatal error has occurred
et: Juhtus kohutav viga

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
et: Mail on saadetud "%s" kontrollimaks et see on sinu aadress. Uus email aktiviseeritakse kohe kui sa oled kinnitanud.

en: A newer version (%s) exists.
et: Uuem versioon (%s) on olemas.

en: A passphrase is required to decrypt a message.
et: Kirja dekrüpteerimiseks on vajalik parool.

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
et: Kirja krüpteerimiseks on vaja avalikku PGP võtit.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
et: Allkirja kontrollimiseks on vaja avalikku PGP võtit.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
et: Kirja allkirjastamiseks on vaja avalikku PGP võtit, salajast PGP võtit ja salasõna.

en: A public S/MIME key is required to encrypt a message.
et: Kirja krüpteerimiseks on vaja avalikku S/MIME võtit.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
et: Krüpteeritud kirja avamiseks on vaja avalikku S/MIME võtit, salajast S/MIME võtit ja salasõna.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
et: Kirja allkirjastamiseks on vaja avalikku S/MIME võtit, salajast S/MIME võtit ja salasõna.

en: ACL for %s is %s
et: Õigused kasutajale %s on %s

en: ADSI error %s.
et: ADSI viga %s.

en: AM Clouds
et: EL pilvine

en: AM Dizzle
et: Tibutab vihma

en: AM Fog
et: Udu

en: AM Light Rain
et: EL kerge vihm

en: AM Light Snow
et: Kerge lumesadu

en: AM Rain
et: EL vihm

en: AM Showers
et: EL hoovihm

en: AM Snow
et: Lumi

en: AM Snow Showers
et: EL tugev lumesadu

en: AM Sun
et: Päike

en: AM T-Storms
et: Äikesetorm

en: AM/PM
et: EL/PL

en: About...
et: Info...

en: Access Denied.
et: Juurdepääs keelatud.

en: Access denied creating VFS directory.
et: VFS kataloogi loomiseks juurdepääs keelatud

en: Access denied creating VFS file.
et: VFS faili loomiseks juurdepääs keelatud.

en: Account Information
et: Konto info

en: Account Password
et: Konto salasõna

en: Account frozen.
et: Konto lukustatud.

en: Accounting
et: Raamatupidamine

en: Add
et: Lisa

en: Add Child Permission
et: Lisa alamõigus

en: Add Content
et: Lisa allikas

en: Add Here:
et: Lisa siia:

en: Add Members
et: Lisa liikmeid

en: Add New Permission
et: Lisa uus õigus

en: Add Permission
et: Lisa õigusi

en: Add a child group to "%s"
et: Lisa grupp "%s" alla

en: Add a child permission to "%s"
et: Lisa õigus "%s" alla

en: Add a new group
et: Lisa uus grupp

en: Add a new user:
et: Lisa uus kasutaja:

en: Add new alarm
et: Lisa uus teavitus

en: Add pair
et: Lisa paar

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
et: Tee %s menüü Mozilla külgribaks

en: Add to address book:
et: Lisa aadressiraamatusse:

en: Add to my address book
et: Lisa minu aadressiraamatusse

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
et: "%s" lisati süsteemi, kuid täiendavat liitumisinfot polnud võimalik lisada: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
et: "%s" lisati süsteemi. Nüüd võid sisse logida.

en: Adding users is disabled.
et: Kasutajate lisamine pole lubatud.

en: Address
et: Aadress

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Administer
et: Haldus

en: Administer - set permissions for other users
et: Haldus - muuda teiste kasutajate õigusi

en: Administration
et: Haldus

en: Ads
et: Reklaam

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Aland Islands
et: Ahvenamaa

en: Alarm
et: Teavitus

en: Alarm end
et: Teavituse lõpp

en: Alarm methods
et: Teavitus meetod

en: Alarm not found
et: Teavitust ei leitud

en: Alarm start
et: Teavituse algus

en: Alarm text
et: Teavituse tekst

en: Alarm title
et: Teavituse pealkiri

en: Alarms
et: Teavitused

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alzeeria

en: All
et: Kõik

en: All Authenticated Users
et: Kõik sisselogitud kasutajad

en: All Groups
et: Kõik grupid

en: All Permissions
et: Kõik õigused

en: Allow multiple addresses?
et: Luba mitut aadressi?

en: Allow setting of ordered list type
et: Luba määrata järjestatud loendi tüüp

en: Already exists
et: On juba olemas

en: Alternate IMSP Login
et: Alternatiivne IMSP konto

en: Alternate IMSP Password
et: Alternatiivne IMSP salasõna

en: Alternate IMSP Username
et: Alternatiivne IMSP kasutajanimi

en: Alternate email address
et: Alternatiivne e-posti aadress

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: An illegal value was specified.
et: Sisestati lubamatu väärtus.

en: An unknown error has occured.
et: Juhtus tundmatu viga

en: An unknown person
et: Tundmatu inimene

en: Angola
et: Angoola

en: Anonymous Proxy
et: Anonüümne vahendaja

en: Answer
et: Vastus

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Application
et: Rakendus

en: Application Context:
et: Rakenduste Sisu:

en: Application List
et: Rakenduste nimekiri

en: Application is ready.
et: Rakendus on töövalmis.

en: Application is up-to-date.
et: Rakendus on uusima versiooniga.

en: Apply to Child Shares
et: Rakenda alamjagudele

en: Approve
et: Kinnita

en: April
et: Aprill

en: Arabic (Windows-1256)
et: Araabia (Windows-1256)

en: Archive File Size
et: Arhiivi suurus

en: Archive Name
et: Arhiivi nimi

en: Are you sure you want to delete '%s'?
et: Kas oled kindel, et soovid %s kustutada?

en: Are you sure you want to remove the signup request for "%s"?
et: Oled sa kindel et soovid %s liitumissoovi kustutada?

en: Are you sure you wish to delete "%s" and any sub-groups?
et: Oled sa kindel et soovid kustutada grupi "%s" ja kõik tema alamgrupid?

en: Argentina
et: Argentiina

en: Armenia
et: Armeenia

en: Armenian (ARMSCII-8)
et: Armeenia (ARMSCII-8)

en: Art
et: Kunst

en: Ascension Island
et: Lihavõttesaar

en: Ascii Art
et: ASCII joonistus

en: Asia/Pacific Region
et: Aasia/Vaikse ookeani piirkond

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
et: Küsi hooldustööde tegemiseks kinnitust

en: Assignment columns
et: Veerud

en: Attempt to delete a non-existent group.
et: Katse kustutada olematut gruppi.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
et: Katse kustutada olematut õigust.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
et: Katse muuta olematut õigust.

en: Attempt to edit a non-existent share.
et: Katse muuta olematut jagu.

en: Attributes
et: Atribuudid

en: Australia
et: Austraalia

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
et: Auth_cyrsql: vajalikku IMAP laiendust ei leitud.

en: Auth_cyrus: Backend does not have required capabilites.
et: Auth_cyrus: süsteemil puuduvad vajalikud võimed.

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
et: Auth_cyrus: vajalikku IMAP laiendust ei leitud.

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
et: Auth_ftp: Vajalikku FTP laiendust ei leitud. Kompileeri PHP võtmega --enable-ftp.

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
et: Auth_imap: Vajalikku IMAP laiendust ei leitud.

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
et: Auth_krb5: Vajalikku krb5 laiendust ei leitud.

en: Auth_ldap: Adding users is not supported for Active Directory
et: Auth_ldap: Active Directory'sse kasutajate lisamise tugi puudub

en: Auth_ldap: Removing users is not supported for Active Directory
et: Auth_ldap: Active Directoryst kasutajate eemaldamise tugi puudub

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
et: Auth_ldap: Vajalikku LDAP laiendust ei leitud.

en: Auth_ldap: Unable to add user "%s". This is what the server said:
et: Auth_ldap: Ei saa lisada kasutajat "%s". Server ütles:

en: Auth_ldap: Unable to remove user "%s"
et: Auth_ldap: Ei saa eemaldada kasutajat "%s"

en: Auth_ldap: Unable to update user "%s"
et: Auth_ldap: Ei saa muuta kasutajat "%s"

en: Auth_ldap: Updating users is not supported for Active Directory.
et: Auth_ldap: Active Directory kasutajate muutmise tugi puudub.

en: Auth_msad: Unable to add user "%s". This is what the server said:
et: Auth_msad: Ei saa lisada kasutajat "%s". Server ütles:

en: Auth_msad: Unable to remove user "%s"
et: Auth_msad: Ei saa eemaldada kasutajat "%s"

en: Auth_msad: Unable to update user "%s"
et: Auth_msad: Ei saa muuta kasutajat "%s"

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
et: Auth_smbauth: Vajalikku smbauth laiendust ei leitud.

en: Authentication at IMAP server failed.
et: IMAP serverisse sisselogimine nurjus.

en: Authentication failed
et: Sisselogimine nurjus

en: Authentication failed. %s
et: Sisselogimine nurjus. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
et: RADIUS server ei lubanud sisse logida.

en: Authentication to FTP server failed.
et: FTP serverisse sisselogimine nurjus.

en: Authentication to SSH2 server failed.
et: SSH2 serverisse sisselogimine nurjus.

en: Authentication to the SMB server failed.
et: SMB serverisse sisselogimine nurjus.

en: Available fields:
et: Kasutatavad väljad:

en: Azerbaijan
et: Aserbaidzaan

en: BOFH Excuses
et: BOFH ettekäänded

en: Backend not correctly implemented.
et: Alusrakendus ei ole korralikult paigaldatud.

en: Bad kerberos password.
et: Vale kerberose salasõna.

en: Bad kerberos username.
et: Vale kerberose kasutajanimi.

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Baltic (ISO-8859-13)
et: Balti (ISO-8859-13)

en: Base graphics directory "%s" not found.
et: Graafika põhikataloogi "%s" ei leitud.

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Block "%s" of application "%s" not found.
et: Blokki "%s" rakenduses "%s" ei leitud.

en: Block Settings
et: Bloki häälestus

en: Block Type
et: Bloki tüüp

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Bosnia and Herzegovina
et: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Both
et: Mõlemad

en: Bouvet Island
et: Bouvet saar

en: Brazil
et: Brasiilia

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India Ookeani Territoorium

en: Brunei Darussalam
et: Brunei Sultaniriik

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: CRL Distribution Points
et: Tühistusnimekirja jaotuspunktid

en: Cache init was not completed.
et: Vahemälu initsialiseerimine ei jõudnud lõpule.

en: Calendar
et: Kalender

en: Calm
et: Vaikne

en: Cambodia
et: Kambodzha

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Can't connect to IMAP server: %s
et: Ei saa ühendust IMAP serveriga: %s

en: Canada
et: Kanada

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel Problem Report
et: Loobu

en: Cannot add this share! The name has not yet been set.
et: Ei saa lisada jagatud kausta! Nime pole määratud.

en: Cannot administer external session handlers.
et: Väliseid sessioonihaldureid pole võimalik administreerida.

en: Cannot connect to IMAP server: %s
et: Ei saa ühendust IMAP serveriga: %s

en: Cannot copy file(s) - source and destination are the same.
et: Ei saa kopeerida faili - lähe ja siht on samad.

en: Cannot delete file "%s".
et: Ei õnnestu kustutada faili "%s".

en: Cannot find a temporary directory.
et: Ei leia ajutist kataloogi

en: Cannot modify the owner of a share!
et: Ei saa jagatud kausta omaniku muuta

en: Cannot move file(s) - destination is within source.
et: Ei saa liigutada faili - siht on lähte sees.

en: Cannot open file "%s".
et: Ei õnnestu avada faili "%s".

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
et: Ilma 'targetFile' parameetrita ei saa jätkata.

en: Cannot remove directory "%s".
et: Ei õnnestu eemaldada kataloogi "%s".

en: Cannot remove, %d child exists.
et: Ei saa eemaldada, %d-l on alluvaid.

en: Cannot remove, %d children exist.
et: Ei saa eemaldada, %d-l on alluvaid.

en: Cannot reorder, number of entries supplied for reorder does not match number stored.
et: Ei saa ümber järjestada, ümberjärjestamiseks määratud kannete arv ei klapi salvestatud arvuga.

en: Cannot reset password automatically, contact your administrator.
et: Parooli ei saa automaatselt tühistada, võta ühendust administraatoriga.

en: Cannot route message to specified number.
et: Ei saa suunata teadet määratud numbrile.

en: Cannot send command to server.
et: Ei saa juhtida serverit.

en: Cannot write to file "%s"
et: Ei õnnestu kirjutada faili "%s"

en: Cape Verde
et: Rohelise Neeme saared

en: Carrier
et: Teenusepakkuja

en: Categories and Labels
et: Kategooriad ja märgendid

en: Category
et: Kategoorja

en: Cayman Islands
et: Caymani Saared

en: Cell Phone
et: Mobiiltelefon

en: Celtic (ISO-8859-14)
et: Kelti (ISO-8859-14)

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Central European (ISO-8859-2)
et: Kesk-Euroopa (ISO-8859-2)

en: Certificate Details
et: Sertifikaadi üksikasjad

en: Certificate Owner
et: Sertifikaadi omanik

en: Certificate Policies
et: Sertifikaadi poliitikad

en: Chad
et: Tshaad

en: Change
et: Muuda

en: Change Password
et: Vaheta salasõna

en: Change Your Password
et: Muuda salasõna

en: Change password on:
et: Vaheta salasõna süsteemis:

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
et: Muuda nime ja aadressi mida inimesed näevad kui nad sinu kirju loevad ja neile vastavad.

en: Change your password
et: Muuda oma salasõna

en: Changing password on %s
et: Salasõna muutmine süsteemis: %s

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
et: Süsteemi konfiguratsioon ei võimalda salasõna muuta. Võta ühendust  administraatoriga.

en: Character to split multiple addresses with
et: Märk millega eraldada mitut aadressi

en: Check
et: Kontrolli

en: Check for newer versions
et: Kontrolli uuemat versiooni

en: Checking
et: Kontrollin

en: Child
et: Laps

en: Chile
et: Tshiili

en: China
et: Hiina

en: Chinese Simplified (GB2312)
et: Hiina lihtsustatud (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
et: Hiina traditsiooniline (Big5)

en: Choose %s
et: Vali %s

en: Choose Application:
et: Vali rakendus:

en: Choose a password
et: Vali salasõna

en: Choose a username
et: Vali kasutajanimi

en: Choose how to display dates:
et: Vali kuupäevade esitusviis:

en: Christmas Island
et: Jõulusaared

en: Class definition of %s not found.
et: Klassi %s kirjeldust ei leitud.

en: Clear
et: Selge

en: Clear Query
et: Tühjenda päring

en: Clear out user: %s
et: Eemalda kasutaja: %s

en: Clear user
et: Eemalda kasutaja

en: Clear user data
et: Tühjenda kasutaja andmed

en: Clearing Late
et: Õhtul selgineb

en: Click to Continue
et: Klõpsa jätkamiseks

en: Clickatell via HTTP
et: Clickatell üle HTTP

en: Close Window
et: Sule aken

en: Clouds
et: Pilved

en: Clouds Early
et: Hommikul pilves

en: Cloudy
et: Pilves

en: Cocos (Keeling) Islands
et: Kookossaared (Keelingi saared)

en: Collapse
et: Sule

en: Collapse Sidebar
et: Peida külgriba

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Color Picker
et: Värvivalik

en: Colour selection
et: Värvi valik

en: Column titles
et: Veergude pealkirjad

en: Comics
et: Koomiksid

en: Command
et: Käsk

en: Command Shell
et: Käsurida

en: Comment
et: Kommentaar

en: Common Name
et: Lihtnimi

en: Comoros
et: Komoorid

en: Company
et: Firma

en: Computers
et: Arvutid

en: Condition
et: Ilm

en: Conditions
et: Ilm

en: Configuration
et: Konfiguratsioon

en: Configuration Differences
et: Konfiguratsiooni erinevused

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
et: Seadistus sünkroniseerimiseks PDAde, nutitelefonide ja Outlookiga.

en: Configuration is out of date.
et: Seadistus on aegunud.

en: Configure %s
et: Seadista %s

en: Confirm Password
et: Kinnita salasõna

en: Confirm new email address
et: Kinnita uus aadress

en: Confirm new password:
et: Korda uut salasõna:

en: Congo
et: Kongo

en: Congo, Republic of
et: Moldova Vabariik

en: Congo, The Democratic Republic of the
et: Kongo Demokraatlik Vabariik

en: Connection failed.
et: Ühendus nurjus.

en: Connection failed:
et: Ühendus nurjus:

en: Connection refused to the public keyserver.
et: Avalik võtmeserver ei anna ühendust.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
et: Avalik võtmeserver ei anna ühendust. Põhjus: %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
et: Ühendus FTP serveriga nurjus.

en: Connection to SSH2 server failed.
et: Ühendus SSH2 serveriga nurjus.

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Contacts were successfully added to your address book.
et: Kontaktid õnnestus lisada sinu aadressiraamatusse.

en: Content type of compressed file: %s
et: Pakitud faili tüüp: %s

en: Contents of "%s"
et: "%s" sisu

en: Continue
et: Jätka

en: Cook Islands
et: Cooki Saared

en: Cookie
et: Mõttetera

en: Copy failed: %s
et: Kopeerimine nurjus: %s

en: Costa Rica
et: Kostariika

en: Could not PGP encrypt message:
et: Ei saanud kirja PGPga krüptida:

en: Could not PGP sign message:
et: Ei saanud kirja PGPga allkirjastada:

en: Could not S/MIME encrypt message.
et: Ei saanud kirja S/MIMEga krüptida.

en: Could not S/MIME sign message.
et: Ei saanud kirja S/MIMEga allkirjastada.

en: Could not add contact. %s
et: Ei saanud lisada kontakti. %s

en: Could not bind to LDAP server
et: Ei saanud sisse LDAP serverisse

en: Could not bind to LDAP server.
et: Ei saanud sisse LDAP serverisse.

en: Could not bind to MSAD server.
et: Ei saanud sisse MSAD serverisse.

en: Could not check balance. %s
et: Ei saanud kontojääki kontrollida. %s

en: Could not connect to LDAP server
et: Ei saanud ühendust LDAP serveriga

en: Could not connect to LDAP server.
et: Ei saanud ühendust LDAP serveriga.

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
et: Ei saanud serveriga "%s" FTP abil ühendust: %s

en: Could not create distribution list. %s
et: Jaotusnimekirja loomine nurjus. %s

en: Could not decrypt PGP data:
et: Ei saanud PGP andmeid dekrüptida:

en: Could not decrypt S/MIME data.
et: Ei saanud S/MIME andmeid dekrüptida.

en: Could not delete contact. %s
et: Ei saanud kustutada kontakti. %s

en: Could not delete distribution list. %s
et: Ei saanud kustutada jaotusnimekirja. %s

en: Could not delete setup upgrade script "%s".
et: Ei saanud kustutada paigalduse uuendamise skripti "%s".

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
et: Ei suutnud välja selgitada adressaadi e-posti aadress

en: Could not fetch complete address book.
et: Kogu aadressiraamatu kohaletirimine nurjus.

en: Could not fetch complete distribution list.
et: Kogu jaotusnimekirja kohaletirimine nurjus.

en: Could not fetch the complete list of distribution lists.
et: Kogu jaotusnimekirjade nimekirja kohaletirimine nurjus.

en: Could not load strategy "%s".
et: Ei õnnestunud laadida strateegiat "%s".

en: Could not mkdir "%s".
et: mkdir "%s" nurjus.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
et: Ei saanud võtmeserverist avalikku võtit kätte.

en: Could not open "%s" for writing.
et: "%s" avamine kirjutamiseks nurjus.

en: Could not open %s.
et: %s avamine nurjus.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
et: Ei suutnud käivitada hooldustöö moodulit %s

en: Could not open directory "%s".
et: Ei saanud avada kataloogi "%s".

en: Could not open pipe to smbpasswd.
et: Ei õnnestunud avada toru smbpasswd-ga.

en: Could not reach the LDAP server
et: Ei saanud kätte LDAP serverit.

en: Could not reach the LDAP server: %s
et: Ei saanud kätte LDAP serverit: %s

en: Could not read %s.
et: %s lugemine nurjus.

en: Could not read response PDU
et: Ei saanud lugeda vastuse PDU'd

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
et: Soovitud kasutaja parooli tühjendamine nurjus. Mõned andmed ei ole õiged. Proovi uuesti või võta ühendust administraatoriga, kui vajad siiski abi.

en: Could not retrieve ACL
et: ACLi laadimine ebaõnnestus

en: Could not retrieve address book. %s
et: Aadressiraamatu laadimine ebaõnnestus. %s

en: Could not retrieve distribution list. %s
et: Jaotusnimekirja laadimine ebaõnnestus. %s

en: Could not retrieve distribution lists. %s
et: Jaotusnimekirjade laadimine ebaõnnestus. %s

en: Could not retrieve server's capabilities
et: Serveri võimaluste laadimine ebaõnnestus

en: Could not revert configuration.
et: Konfiguratsiooni tagasimuutmine nurjus.

en: Could not rmdir "%s".
et: rmdir "%s" ei õnnestunud.

en: Could not save %s configuration.
et: %s seadistuse salvestamine nurjus.

en: Could not save a backup configuation.
et: Konfiguratsiooni varukoopia salvestamine nurjus.

en: Could not save a backup configuation: %s
et: Konfiguratsiooni varukoopia salvestamine nurjus: %s

en: Could not save setup upgrade script to: "%s".
et: Paigalduse uuendamise skripti ei saanud salvestada kohta: "%s".

en: Could not save the backup configuration file %s.
et: Ei õnnestunud salvestada konfiguratsioonifaili varukoopiat %s.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
et: Konfiguratsioonifaili %s ei õnnestunud salvestada. Sa võid kasutada üht võimalust koodi salvestamiseks tagasi faili %s või kopeerida kood käsitsi faili %s.

en: Could not search the LDAP server.
et: LDAP otsing nurjus.

en: Could not search the MSAD server.
et: LDAP otsing nurjus.

en: Could not start TLS connection to LDAP server
et: Ei saanud alustada TLS ühedust LDAP serveriga

en: Could not unlink "%s".
et: unlink "%s" nurjus.

en: Could not update contact. %s
et: Kontakti uuendamine nurjus. %s

en: Could not update distribution list. %s
et: Jaotusnimekirja uuendamine nurjus. %s

en: Could not write configuration for "%s": %s
et: "%s" seadistuse salvestamine nurjus: %s

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
et: Ei leidnud Mozilla külgriba. Vaata et külgriba oleks avatud.

en: Couldn't give user "%s" the following rights for the folder "%s": %s
et: Kasutajale "%s" ei saanud anda järgmisi õiguseid kaustale "%s": %s

en: Counted text
et: Piiratud pikkusega tekst

en: Country
et: Riik

en: Country drop down list
et: Maade nimekiri

en: Courses
et: Kursused

en: Create
et: Loo

en: Create Folder
et: Loo kaust

en: Create Folders
et: Loo kaust

en: Create a new one
et: Lisa uus

en: Create sub folders
et: Lisa alamkaustad

en: Creating free/busy information from %s to %s
et: Tekkitan vaba/hõivatud info %s kohta %s

en: Creator Permissions
et: Autori õigused

en: Credit card number
et: Krediitkaardi number

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Croatia/Hrvatska
et: Horvaatia

en: Cuba
et: Kuuba

en: Current 4 Phases
et: Praegused 4 faasi

en: Current Alarms
et: Aktiivsed Teavitused

en: Current Sessions
et: Aktiivsed sessioonid

en: Current Time
et: Kellaaeg

en: Current Weather
et: Praegune ilm

en: Current condition:
et: Praegune ilm:

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
et: Häälesta töid mida tehakse sisenemisel %s-i.

en: Cyprus
et: Küpros

en: Cyrillic (KOI8-R)
et: Kirillitsa (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
et: Kirillitsa (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
et: Kirillitsa/Ukraina (KOI8-U)

en: Czech Republic
et: Tsehhi Vabariik

en: DD
et: PP

en: DSN (see http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)
et: DSN (vaata http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)

en: Daily
et: Iga päev

en: Data
et: Kuupäev

en: Data value for %s is empty in Kolab XML object!
et: Andme väärtus %s on tühi Kolabi XML objektis!

en: DataTree
et: AndmePuu

en: DataTree Browser
et: DataTree sirvija

en: Database lookup
et: Andmebaasiotsing

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Received
et: Saabumise kuupäev

en: Date and time selection
et: Kuupäeva valik

en: Date selection
et: Kuupäeva valik

en: Date: %s; time: %s
et: Kuupäev: %s; aeg: %s

en: Day
et: Päev

en: December
et: Detsember

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Color
et: Vaikimisi värv

en: Default Identity
et: Vaikeidentiteet

en: Default Shell
et: Vaikimisi shell

en: Default folder of type %s does not exist!
et: Vaike kataloogi tüübiga %s pole olemas!

en: Definitions
et: Sõnaseletused

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete "%s"
et: Kustuta "%s"

en: Delete Folders
et: Kustuta kaust(ad)

en: Delete Group
et: Kustuta grupp

en: Delete Permission
et: Kustuta õigus

en: Delete and purge messages
et: Kustuta ja eemalda kirjad

en: Delete messages
et: Kirjade kustutamine

en: Delete permissions for "%s"
et: Kustuta õigused "%s"-le

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
et: Kustuta õigused "%s"-le ja kõik alamõigused?

en: Delete selected identity
et: Kustuta valitud identiteet

en: Delete sub folders
et: Kustuta alamkaustad

en: Delete/purge
et: Kustuta

en: Deleted setup upgrade script "%s".
et: Kustutasin paigalduse uuendamise skripti "%s".

en: Delivery time
et: Kättetoimetamise aeg

en: Denmark
et: Taani

en: Department
et: Osakond

en: Describe the Problem
et: Kirjelda probleemi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Details (also in Horde's logfile):
et: Üksikasjad (kantud ka Horde logifaili):

en: Details have been logged for the administrator.
et: Üksikasjad logiti administraatori jaoks.

en: Development
et: Arendus

en: Dew Point
et: Kastepunkt

en: Dew Point for last hour:
et: Eelmise tunni kastepunkt

en: Dew point:
et: Kastepunkt:

en: Dial %s
et: Helista %s

en: Dismiss
et: Lõpeta

en: Display 24-hour times?
et: Esita kellaajad 24-tunnisena

en: Display Options
et: Ekraani seaded

en: Display detailed forecast
et: Näita põhjalikku ennustust

en: Display forecast (TAF)
et: Näita ennustust (TAF)

en: Display format
et: Ekraani seaded

en: Do not delete
et: Ära kustuta

en: Do not directly access maintenance.php
et: Ära ürita maintenance.php faili otse käivitada

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
et: Kui esimene rida sisaldab väljade nimesid, märgi see ruut:

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: Don't have an account? Sign up.
et: Sul pole kontot? Registreeru.

en: Download %s
et: Salvesta %s

en: Download generated configuration as PHP script.
et: Salvesta loodud seadistus PHP skriptina.

en: Drop down list
et: Nimekiri

en: Drugs
et: Ravimid

en: Dynamic Mail
et: Dünaamiline Mail

en: E characters
et: E täht

en: E-Mail
et: E-post

en: East Timor
et: Ida-Timor

en: Ecuador
et: Ekuador

en: Edit
et: Muuda

en: Edit "%s"
et: Muuda "%s"

en: Edit Block
et: Muuda blokki

en: Edit Group
et: Muuda gruppi

en: Edit Permission
et: Muuda õigust

en: Edit options for:
et: Muuda seadeid:

en: Edit permissions
et: Muuda õigusi

en: Edit permissions for "%s"
et: Muuda "%s" õigusi

en: Education
et: Haridus

en: Egypt
et: Egiptus

en: Email
et: E-post

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Email Notification
et: Maili teavitus

en: Email addresses must match.
et: E-posti aadressid peavad klappima.

en: Email addresses to confirm not found.
et: Maili aadressi kinnitust ei leitud.

en: Email with confirmation
et: E-post kinnitusega

en: Email-to-SMS Gateway
et: E-post-SMSile lüüs

en: Emoticons
et: Smailid

en: Empty message.
et: Sõnum on tühi.

en: Empty result
et: Tühi tulemus

en: Empty result.
et: Tulemus on tühi.

en: End year
et: Aasta lõpp

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
et: Sisesta salajane küsimus mida sinult küsitakse parooli muutmiseks, näiteks 'mis on sinu lemmiklooma nimi?':

en: Enter the letters below:
et: Sisesta alla tähed:

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Ginea

en: Error
et: Viga

en: Error deleting from path %s; must be [app]/[path]
et: Viga kustutamise %s; peab olema [app]/[path]

en: Error deleting sync anchor: %s
et: Viga sünkroniseerimisankru kustutamisel: %s

en: Error deleting sync info: %s
et: Viga sünkroniseerimise infoi kustutamisel: %s

en: Error deleting sync log: %s
et: Viga sünkroniseerimise logi kustutamisel: %s

en: Error searching for user with the ID "%s"!
et: Viga kasutaja otsimisel ID'ga "%s"!

en: Error searching for user with the email address "%s"!
et: Viga kasutaja otsimisel mailiga "%s"!

en: Error searching for user with the uid "%s"!
et: Viga kasutaja otsimisel uid'ga "%s"!

en: Error sending PDU
et: Viga PDU saatmisel

en: Error sending data to smbpasswd.
et: Viga andmete saatmisel smbpasswd-le.

en: Error setting LDAP protocol on server %s to v3!
et: Viga LDAP protokolli määramisel v3 serveril %s!

en: Error updating password: %s
et: Viga salasõna muutmisel: %s

en: Error with email message.
et: Viga e-posti teates.

en: Error writing "%s".
et: Viga "%s" kirjutamisel.

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Ethnic
et: Rahvuslik

en: Europe
et: Euroopa

en: European Union
et: Euroopa Liit

en: Every 15 minutes
et: Iga 15 minuti tagant

en: Every 2 minutes
et: Iga 2 minuti tagant

en: Every 30 seconds
et: Iga 30 sekundi tagant

en: Every 5 minutes
et: Iga 5 minuti tagant

en: Every Login
et: Igal sisselogimisel

en: Every half hour
et: Iga poole tunni tagant

en: Every hour
et: Iga tund

en: Every minute
et: Kord minutis

en: Example values:
et: Näidisväärtused:

en: Execute
et: Käivita

en: Expand
et: Laienda

en: Expiration Date
et: Aegumise kuupäev

en: Exponent
et: Eksponent

en: Extended ACL for %s is %s
et: Laiendatud Õiguse kasutajale %s on %s

en: Extra Large
et: Eriti Suur

en: FTP upload of setup
et: Seadistuse üleslaadimine FTP kaudu

en: Failed fetching IMAP message %s. Error was %s
et: Ebaõnnestus tõmmat IMAP kirja %s. Viga oli %s

en: Failed fetching body of IMAP message %s. Error was %s
et: Ebaõnnestus tõmmata IMAP kirja %s sisu. Viga oli %s

en: Failed fetching headers of IMAP message %s. Error was %s
et: Ebaõnnestust tõmmata IMAP kirja %s päist. Viga oli %s

en: Failed to connect to LDAP server.
et: Ei saanud ühendust LDAP serveriga.

en: Failed to connect to MSAD server.
et: Ei saanud ühendust MSAD serveriga.

en: Failed to connect to SMB server.
et: Ei saanud ühendust SMB serveriga.

en: Failed to copy from "%s".
et: Ei saanud kopeerida "%s"-st.

en: Failed to copy to "%s".
et: Ei saanud kopeerida "%s"-i.

en: Failed to create new SASL connection.
et: Uue SASL ühenduse loomine nurjus.

en: Failed to load Kolab IMAP driver %s
et: Ei saanud laadida Kolab IMAP draiverit %s

en: Failed to load Kolab XML driver %s
et: Ei saanud laadida Kolab XML draiverit %s

en: Failed to move to "%s".
et: Ei saanud tõsta "%s"-i.

en: Failed to retrieve: %s
et: Ei saanud tirida: %s

en: Failed to verify old password.
et: Vana salasõna kontroll nurjus.

en: Failure in changing password on %s: %s
et: Salasõna muutmine %s süsteemis nurjus: %s

en: Fair
et: Hea

en: Falkland Islands (Malvinas)
et: Falklandi saared (Malviinid)

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Fatal Error:
et: Kohutav viga:

en: Fax
et: Faks

en: Faxes
et: Faksid

en: February
et: Veebruar

en: Feels Like
et: Tundub nagu

en: Feels like:
et: Tundub nagu:

en: Few Showers
et: Üksikud vihmahood

en: Few Snow Showers
et: Üksikud lumesajuhood

en: Fiji
et: Fidzi

en: File Count: %d file
et: Failide arv: %s fail

en: File Manager
et: Failihaldur

en: File Name
et: Faili nimi

en: File selection
et: Faili valik

en: File upload
et: Faili üleslaadimine

en: File uploads not supported.
et: Failide üleslaadimist ei toetata.

en: Filters
et: Filtrid

en: Finland
et: Soome

en: First Half
et: Esimene pool

en: First Quarter
et: Esimene veerand

en: Fix ratio
et: Säilita suhe

en: Flip
et: Peegelda

en: Fog
et: Udu

en: Foggy
et: Udu

en: Folder "%s" does not exist
et: Kausta "%s" pole olemas

en: Folder %s does not exist!
et: Kausta "%s" pole olemas!

en: Folder %s has type "%s" not "event"!
et: Kaustal %s on tüüp "%s" aga mitte "event"!

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Food
et: Toit

en: Forecast (TAF)
et: Ennustus (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
et: Päevade arv (olgu öeldud et tagastatav ennustus sisaldab nii päevi kui öid; suur arv võib bloki laiaks venitada)

en: Forgot your password?
et: Unustasid salasõna?

en: Forms
et: Vormid

en: Fortune
et: Kild

en: Fortune type
et: Killu tüüp

en: Fortunes
et: Killud

en: Fortunes 2
et: Killud 2

en: Forums
et: Foorumid

en: Forwards
et: Edastus

en: Fr
et: Re

en: France
et: Prantsusmaa

en: France, Metropolitan
et: Prantsusmaa, Euroopa-osa

en: Freezing Drizzle
et: Tibutab vihma

en: French Guiana
et: Prantsuse Guajaana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: From
et: Kellelt

en: From the
et: Suunaga

en: Full Description
et: Põhjalik kirjeldus

en: Full Moon
et: Täiskuu

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Generate %s Configuration
et: Genereeri %s konfiguratsioon

en: Generated Code
et: Genereeritud kood

en: Georgia
et: Gruusia

en: Germany
et: Saksamaa

en: Ghana
et: Gaana

en: Given Name
et: Eesnimi

en: Global Options
et: Üldised seaded

en: Go
et: Mine

en: Goedel
et: Gödel

en: Google Maps
et: Google kaardid

en: Google Search
et: Google otsing

en: Google search is not enabled.
et: Google'st otsimine ei ole lubatud.

en: Grayscale
et: Halltoonidesse

en: Greece
et: Kreeka

en: Greek (ISO-8859-7)
et: Kreeka (ISO-8859-7)

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Group Administration
et: Gruppide haldus

en: Group names must be non-empty
et: Gruppide nimed ei või olla tühjad

en: Group was not created: %s.
et: Gruppi %s ei loodud.

en: Group_ldap: Unable to add group "%s". This is what the server said:
et: Group_ldap: Ei saa lisada gruppi "%s". Server ütles:

en: Group_ldap: Unable to delete group "%s". This is what the server said: %s
et: Group_ldap: Ei saa kustutada gruppi "%s". Server ütles: %s

en: Group_ldap: Unable to update group "%s". This is what the server said:
et: Group_ldap: Ei saa muuta gruppi "%s". Server ütles:

en: Group_ldap: Unable to update group "%s". This is what the server said: %s
et: Group_ldap: Ei saa muuta gruppi "%s". Server ütles: %s

en: Groups
et: Grupid

en: Guatemala
et: Guatemaala

en: Guest Permissions
et: Külalise õigused

en: Guestbook
et: Külalisteraamat

en: Guinea
et: Ginea

en: Guinea-Bissau
et: Ginea-Bissau

en: Guyana
et: Guajaana

en: HTML Version of Message
et: Kirja HTML variant

en: HTTP Authentication not found.
et: HTTP autentimist ei leitud.

en: Haiti
et: Haiiti

en: Hash-Algorithm
et: Räsialgoritm

en: Haze
et: Hägu

en: Header
et: Päis

en: Headers
et: Päised

en: Heard Island and McDonald Islands
et: Heardi saar ja McDonaldi saared

en: Heard and McDonald Islands
et: Heardi saar ja McDonaldi saared

en: Heavy T-Storm
et: Ränk äikesetorm

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
et: Heebrea (ISO-8859-8-I)

en: Height
et: Kõrgus

en: Help
et: Abi

en: Help _Topics
et: Abiinfo teemade nimekiri

en: Helper?
et: Abiline?

en: Hemisphere
et: poolkera

en: Here is the beginning of the file:
et: Siin on faili algus

en: Hide Results
et: Peida tulemused

en: High
et: Kõrge

en: Holy See (Vatican City State)
et: Püha Tool (Vatikani Linnriik)

en: Home Address
et: Kodune aadress

en: Home Directory
et: Kodukataloog

en: Home Phone
et: Kodune telefon

en: Honduras
et: Honduuras

en: Hong Kong
et: Hongkong

en: Horde/Kolab: No object of type %s found in message %s
et: Horde/Kolab: Ei leitud ühtki %s tüüpi objekti kirjas %s

en: Horde/Kolab: Unable to retrieve MIME ID for the part of type %s
et: Horde/Kolab: Ei õnnestu hankida MIME ID-d %s tüüpi osa jaoks

en: Host
et: Võõrustaja

en: How many fields (columns) are there?
et: Kui palju välju (veerge) on?

en: Humidity
et: Niiskus

en: Humidity:
et: Niiskus:

en: Humorists
et: Humoristid

en: Hungary
et: Ungari

en: I characters
et: I täht

en: IMAP error. Folder: %s. Error: %s
et: IMAP viga. Kaust: %s. Viga oli %s

en: IMAP error. Message: %s. Error: %s
et: IMAP viga. Kiri: %s. Viga oli %s

en: IMAP error. Server: %s. Error: %s
et: IMAP viga. Server: %s. Viga oli %s

en: IMAP mailbox creation failed: %s
et: IMAP postkasti loomine nurjus: %s

en: IMAP mailbox deletion failed: %s
et: IMAP postkasti kustutamine nurjus: %s

en: IMAP mailbox quota creation failed: %s
et: IMAP postkasti kvoodi loomine nurjus: %s

en: IP Address not available.
et: IP aadress pole teada.

en: IP Address not within allowed CIDR block.
et: IP aadress ei kuulu lubatud CIDR blokki.

en: IP address
et: IP aadress

en: IP lockdown violation.
et: IP piirangu rikkumine.

en: Iceland
et: Island

en: Icons Only
et: Ainult ikoonid

en: Icons for %s
et: %s ikoonid

en: Icons with text
et: Ikoonid ja tekst

en: Id
et: ID

en: Identity's name:
et: Identiteedi nimi:

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
et: Kui seda õieti ei näidata, %s ja see avatakse uues aknas.

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
et: Kui sa näed seda teadet aga pilti ei näe, siis ei oska sinu veebilehitseja näidata seda pilti, mida soovid üles laadida.

en: Image
et: Pilt

en: Image CAPTCHA
et: Pildi CAPTCHA

en: Image upload
et: Pildi üleslaadimine

en: Import, Step %d
et: Import, samm %d

en: Imported field: %s
et: Imporditud väli: %s

en: Imported fields:
et: Imporditud väljad:

en: In the lists below select both, a field imported from the source file at the left, and the matching field available in your address book at the right. Then hit "Add pair" to mark them for the import. Once your are finished hit "Next".
et: All olevast listist vali mõlema, väli mida importida alge failist on vasakul ja vastav väli aadressi raamatus on paremal. Mõlema valimise järel vajuta nupp "Lisa paar". Peale kõikide väljade sidumist vajuta nuppu "Edasi".

en: Incorrect Password
et: Vale salasõna

en: Incorrect action code given.
et: Esitati vale tegevuse kood.

en: Incorrect username and/or password.
et: Vale kasutajanimi ja/või parool.

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
et: Vale kasutajanimi või alternatiivne aadress. Proovi uuesti või võta ühendust administraatoriga.

en: Individual Users
et: Üksikud kasutajad

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Information
et: Informatsioon

en: Information no longer available.
et: Teave ei ole enam kättesaadav.

en: Inherited Members
et: Päritud Liikmed

en: Inline Notification
et: Rivis teavitused

en: Insert
et: Sisesta

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
et: Sisesta mailiaadress kuhu saaks sulle uue parooli saata:

en: Insert messages
et: Lisa kirjad

en: Insert the required answer to the security question:
et: Kirjuta salaküsimuse õige vastus:

en: Insertion of images from Photo Galleries in text
et: Luba teksti sisse lisada pilte fotogaleriidest

en: Insufficient credit to send to the distribution list.
et: Jaotusnimekirjale saatmiseks ei jätku krediiti.

en: Insufficient credit.
et: Krediiti ei jätku.

en: Integer
et: Täisarv

en: Integer list
et: Täisarvude nimekiri

en: Internal Error: An attribute must ALWAYS match itself: %s
et: Sisemine Viga: Tunnus peab ALATI ühilduma endaga: %s

en: Invalid UDH. (User Data Header).
et: Vigane UDH (User Data Header).

en: Invalid ZIP data
et: Vigased ZIP andmed.

en: Invalid application.
et: Vigane rakendus.

en: Invalid basedn configured
et: Vigane basedn seadistatud

en: Invalid batch ID.
et: Vale batch ID

en: Invalid character in e-mail address: %s.
et: Lubamatu märk e-posti aadressis: %s.

en: Invalid data submitted.
et: Sisestati vigased andmed.

en: Invalid destination address.
et: Vigane sihtaadress.

en: Invalid file format
et: Vale failiformaat

en: Invalid group ID passed (bad DN syntax)
et: Vigane gruppi ID edastati (vigane DN kirje)

en: Invalid license key.
et: Vigane litsentsivõti.

en: Invalid location provided.
et: Sisestati vigane asukoht

en: Invalid msg_type.
et: Vigane msg_type

en: Invalid or missing api_id.
et: api_id on puudu või vigane.

en: Invalid or missing parameters.
et: Vigased või puuduvad parameetrid.

en: Invalid parent permission.
et: Vigane ülemõigus.

en: Invalid partner id.
et: Vigane partneri ID

en: Invalid product code.
et: Vigane tootekood.

en: Invalid protocol.
et: Vigane protokoll.

en: Invalid recipient: "%s"
et: Vigane saaja: "%s"

en: Invalid response from server.
et: Ootamatu vastus serverilt.

en: Invalid source address.
et: Vigane lähteaadress.

en: Invalid unicode data.
et: Vigased unicode andmed.

en: Inventory
et: Nimekiri

en: Invert selection
et: Pöördvalik

en: Iran, Islamic Republic of
et: Iraani Islamivabariik

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Isle of Man
et: Mani saar

en: Isolated T-Storms
et: Üksikud äikesetormid

en: Israel
et: Iisrael

en: Issuer
et: Väljaandja

en: Italy
et: Itaalia

en: Jamaica
et: Jamaika

en: January
et: Jaanuar

en: Japan
et: Jaapan

en: Japanese (ISO-2022-JP)
et: Jaapani (ISO-2022-JP)

en: Jordan
et: Jordaania

en: July
et: Juuli

en: June
et: Juuni

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Keep original?
et: Säilita originaal?

en: Kenya
et: Keenia

en: Kerberos server rejected authentication.
et: Kerberose server ei lasknud sisse.

en: Kernel Newbies
et: Kerneli võhikud

en: Key Creation
et: Võtme loomine

en: Key Fingerprint
et: Võtme sõrmejälg

en: Key Length
et: Võtme pikkus

en: Key Type
et: Võtme tüüp

en: Key Usage
et: Võtme kasutus

en: Key already exists on the public keyserver.
et: Võti on avalikus serveris juba olemas.

en: Keyword
et: Märksõna

en: Kids
et: Lapsed

en: Kolab XML: Missing function %s!
et: Kolab XML: Puuduv funktsioon %s!

en: Kolab cache: Object uid %s does not exist in the cache!
et: Kolabi vahemälu: Objeckti uid %s ei ole vahemälus!

en: Korea, Democratic People's Republic of
et: Korea Rahvademokraatlik Vabariik

en: Korea, Republic of
et: Korea Vabariik

en: Korean (EUC-KR)
et: Korea (EUC-KR)

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: LDAP Error searching for DN %s: %s!
et: LDAPi viga otsimisel %s: %s!

en: Language
et: Keel

en: Lao People's Democratic Republic
et: Laose Rahvademokraatlik Vabariik

en: Large
et: Suur

en: Last Half
et: Viimane pool

en: Last Password Change
et: Viimane parooli muutus

en: Last Quarter
et: Viimane veerand

en: Last Updated:
et: Viimati muudetud:

en: Last login: %s
et: Eelmine külastus: %s

en: Last login: %s from %s
et: Eelmine külastus: %s aadressilt %s

en: Last login: Never
et: Eelmine külastus: mitte kunagi

en: Latvia
et: Läti

en: Law
et: Seadus

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Left header
et: Vasak päis

en: Left values
et: Vasakud väärtused

en: Liberia
et: Libeeria

en: Libyan Arab Jamahiriya
et: Liibüa Araabia Vabariik

en: Light Drizzle
et: Tibutab vihma

en: Light Rain
et: Seenevihm

en: Light Rain Early
et: Hommikul tibutab vihma

en: Light Rain Late
et: Õhtul tibutab vihma

en: Light Rain Shower
et: Kerge hoovihm

en: Light Rain with Thunder
et: Kerge vihm ja äike

en: Light Snow
et: Kerge lumesadu

en: Light Snow Shower
et: Kerge lumetorm

en: Limerick
et: Limerik

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Link access key
et: Lingi võti

en: Link style
et: Lingi stiil

en: Link target
et: Lingi siht

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Link the email address to the compose page when displaying?
et: Esitamisel seosta e-posti aadress uue kirja aknaga?

en: Link title attribute
et: Lingi pealkirja tunnus

en: Links
et: Lingid

en: Linux Cookie
et: Linuxi präänik

en: List
et: Nimekiri

en: List - user can see the folder
et: List - kasutaja võib kausta näha

en: List Databases
et: Andmebaaside loetelu

en: List Tables
et: Tabelite loetelu

en: Listing alarms failed: %s
et: Teavituste nimekirja näitamine ebaõnnestus: %s

en: Listing users failed: %s
et: Kasutajate nimekirja esitamine nurjus: %s

en: Listing users is disabled.
et: Kasutajate nimekirja pole lubatud näha.

en: Literature
et: Kirjandus

en: Lithuania
et: Leedu

en: Loading...
et: Laen...

en: Local time:
et: Kohalik aeg:

en: Locale and Time
et: Regioon ja aeg

en: Location
et: Asukoht

en: Log in
et: Logi sisse

en: Log out
et: Logi välja

en: Login
et: Kasutajanimi

en: Login Tasks
et: Tööd sisselogimisel

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
et: Sisselogimine nurjus, kuna kasutajanimi või parool polnud õige.

en: Login failed.
et: Sisselogimine nurjus.

en: Long text
et: Pikk tekst

en: Love
et: Armastus

en: Low
et: Madal

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: MM
et: KK

en: MS-TNEF Attachment contained no data.
et: MS-TNEF lisand ei sisaldanud andmeid.

en: Macao
et: Makao

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
et: Makedoonia (Endine Jugoslaavia Vabariik)

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Magic
et: Maagia

en: Mail
et: E-post

en: Mail Admin
et: Posti administraator

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
et: Seadista kategooriaid, mida kasutatakse üksuste märgendamiseks ja nendele kategooriatele vastavaid värve.

en: MapQuest map
et: MapQuest kaart

en: March
et: Märts

en: Mark (Other)
et: Märgi (teised)

en: Mark (Seen)
et: Märgi (loetuks)

en: Mark with Seen/Unseen flags
et: Tähista loetud/lugemata staatus

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
et: Tähista muu staatus (nt. tähtis/vastatud)

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Matching fields:
et: Sobivad väljad:

en: Mauritania
et: Mauretaania

en: Mauritius
et: Mauriitius

en: Max allowed credit.
et: Suurim lubatud krediit.

en: Max message parts exceeded.
et: Kirja osade piirang ületatud.

en: Max temp last 24 hours:
et: Viimase 24 tunni kõrgeim temperatuur:

en: Max temp last 6 hours:
et: Viimase 6 tunni kõrgeim temperatuur:

en: Maximum Number of Portal Blocks
et: Suurim portaali blokkide arv

en: Maximum file size in bytes
et: Suurim faili suurus baitides

en: Maximum length
et: Suurim pikkus

en: May
et: Mai

en: Medicine
et: Meditsiin

en: Medium
et: Keskmine

en: Members
et: Liikmed

en: Memcache session tracking not enabled.
et: Memcahe sessiooni jälgimine ei ole lubatud

en: Menu mode:
et: Menüü esitus:

en: Message
et: Teade

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
et: Kiri on edukalt kontrollitud, ent allkirjastaja sertifikaati ei saanud kontrollida.

en: Message expired.
et: Teade on aegunud.

en: Message type
et: Teate tüüp

en: Metar Weather
et: Metar ilm

en: Metar block not available.
et: Metar blokk ei ole saadaval.

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
et: Metar blokk ei ole saadaval. Üksikasjad logiti administraatori jaoks.

en: MetarDB is not connected.
et: MetarDB ühendus puudub.

en: Method
et: Meetod

en: Method "%s" is not defined
et: Meetod "%s" ei ole defineeritud

en: Metric
et: Meeter

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia, Federated States of
et: Mikroneesia Föderatsioon

en: Mime Type
et: MIME tüüp

en: Min temp last 24 hours:
et: Viimase 24 tunni madalaim temperatuur:

en: Min temp last 6 hours:
et: Viimase 6 tunni madalaim temperatuur

en: Minimum password age has not yet expired
et: Salasõna vähim kehtivusaeg pole veel täis

en: Mirror
et: Peegelda

en: Miscellaneous
et: Mitmesugust

en: Missing configuration. You must generate it before using this application.
et: Konfiguratsioon puudub. Kui tahad seda rakendust kasutada, pead enne genereerima konfiguratsiooni.

en: Missing message ID.
et: Puudub sõnumi ID.

en: Missing session ID.
et: Puudub sessiooni ID.

en: Mo
et: Es

en: Mobile Mail
et: Mobiilne e-post

en: Mobile phone number
et: Mobiil telefoninumber

en: Moderate
et: Mõõdukas

en: Modified Date
et: Muutmise kuupäev

en: Modulus
et: Jääk

en: Moldova, Republic of
et: Moldova Vabariik

en: Monaco
et: Monako

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Month and year
et: Kuu ja aasta

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Moon Phases
et: Kuufaasid

en: More fields found in line %d than the expected %d.
et: Reas %d leiti rohkem välju kui eeldatav %d.

en: Morocco
et: Maroko

en: Mostly Clear
et: Valdavalt selge

en: Mostly Cloudy
et: Valdavalt pilves

en: Mostly Cloudy and Windy
et: Valdavalt pilves ja tuuline

en: Mostly Sunny
et: Valdavalt päikesepaisteline

en: Move Down
et: Nihuta alla

en: Move Left
et: Nihuta vasakule

en: Move Right
et: Nihuta paremale

en: Move Up
et: Nihuta üles

en: Move down
et: Nihuta alla

en: Move up
et: Nihuta üles

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Multi-level drop down lists
et: Mitmetasemeline loend

en: Multimap UK map
et: Multimap UK kaart

en: Multiple selection
et: Valik

en: My Account
et: Minu konto

en: My Account Information
et: Minu konto info

en: My Portal
et: Minu portaal

en: My Portal Layout
et: Minu portaali kujundus

en: NO, I Do NOT Agree
et: EI, ma EI OLE nõus

en: Name
et: Nimi

en: Namibia
et: Namiibia

en: Nepal
et: Nepaal

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi Antillid

en: Netscape CA Revocation URL
et: Netscape CA tühistuse URL

en: Netscape Renewal URL
et: Netscape uuenduse URL

en: Netscape Revocation URL
et: Netscape tühistuse URL

en: Netscape SSL server name
et: Netscape SSL serveri nimi

en: Netscape certificate comment
et: Netscape sertifikaadi kommentaar

en: Netscape certificate type
et: Netscape sertifikaadi tüüp

en: Network Tools
et: Võrgu vahendid

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: New Category
et: Uus kategooria

en: New Message to %s
et: Uus kiri %s-le

en: New Moon
et: Noorkuu

en: New Username (optional)
et: Uus kasutajanimi (pole kohustuslik)

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: New password
et: Uus salasõna

en: New password will expire on %s.
et: Uus salasõna aegub %s.

en: New password:
et: Uus salasõna:

en: New passwords don't match.
et: Salasõnad peavad klappima.

en: News
et: Uudised

en: Next
et: Järgmine

en: Next 4 Phases
et: Järgmised 4 faasi

en: Next options
et: Järgmised seaded

en: Next>
et: Järgmine>

en: Nicaragua
et: Nikaraagua

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Night
et: Öö

en: No
et: Ei

en: No ACL found for %s
et: Õigusi ei leitud %s

en: No Sound
et: Helid puuduvad

en: No available configuration data to show differences for.
et: Puuduvad konfiguratsiooniandmed mille erinevusi näidata.

en: No available strategy for making ISO images.
et: Puudub strateegia ISOde loomiseks.

en: No batch template.
et: Puudub mall.

en: No block exists at the requested position
et: Selles asukohas ei ole blokki

en: No change.
et: Erinevusi ei ole.

en: No children can be added to this permission.
et: Sellele õigusele ei saa alamaid lisada.

en: No configuration information specified for %s.
et: %s häälestusinfo puudub.

en: No configuration information specified for FTP VFS.
et: FTP VFS häälestusinfo puudub.

en: No configuration information specified for SQL VFS.
et: SQL VFS häälestusinfo puudub.

en: No configuration information specified for SQL-File VFS.
et: SQL-File VFS häälestusinfo puudub.

en: No configuration information specified for SSH2 VFS.
et: Konfiguratsioon puudub SSH2 VFS jaoks.

en: No credit left.
et: Krediit on ammendatud.

en: No destination supplied.
et: Sihtkoht määramata.

en: No extended ACL value found for %s
et: Pikendatud õiguste väärtust ei leitud %s

en: No file uploaded
et: Faili ei laetud

en: No icons found.
et: Ikoone ei leitud.

en: No location is set.
et: Asukoht määramata.

en: No location provided.
et: Asukoht määramata

en: No message corresponds to object %s
et: Ükski kiri ei vasta objektile %s

en: No message supplied.
et: Sõnum puudub.

en: No name specified.
et: Nimi puudub.

en: No number specified.
et: Number puudub.

en: No offensive fortunes
et: Ainult viisakad killud

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
et: OpenSSL programmi asukoht ei ole määratud. OpenSSL programm on vajalik PKCS#12 andmetega töötamiseks.

en: No pending signups.
et: Ootel liitumissoove ei ole.

en: No prompt returned from server.
et: Viipa ei tagastaud serverist.

en: No quota set.
et: Piirangut ei ole.

en: No recurrence
et: Korduvus puudub

en: No relevance value found for %s
et: Asjakohast väärtust ei leitud %s

en: No separator specified.
et: Eraldaja pole määratud.

en: No stable version exists yet.
et: Stabiilne versioon puudub.

en: No such backend "%s" found.
et: Alusrakendust "%s" ei leitud.

en: No such file
et: Sellist faili ei ole

en: No such object %s!
et: Sellist objekti %s pole!

en: No temporary directory available for cache.
et: Puhverdamiseks puudub ajutine kataloog.

en: No username and/or password sent.
et: Kasutajanime ja/või salasõna ei saadetud.

en: No valid XML data returned
et: Ei tagastatud korrektseid XML andmeid

en: No values
et: Väärtused puuduvad

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
et: Algne konfiguratsioon ei sisalda versiooni. Loo konfiguratsioon uuesti.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
et: Sinu konfiguratsioon ei sisalda versiooni. Loo konfiguratsioon uuesti.

en: None
et: Määramata

en: Nordic (ISO-8859-10)
et: Põhjamaad (ISO-8859-10)

en: Norfolk Island
et: Norfolki saar

en: Northern Hemisphere
et: Põhjapoolkera

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaani saared

en: Norway
et: Norra

en: Not After
et: Mitte hiljem kui

en: Not Before
et: Mitte varem kui

en: Not a directory
et: Ei ole kataloog

en: Not implemented.
et: Pole teostatud.

en: Not supported.
et: Ei ole toetatud.

en: Notes
et: Märkmed

en: Nothing to browse, go back.
et: Pole midagi sirvida, mine tagasi.

en: Number
et: Arv

en: Number of characters
et: Märkide arv

en: Number of columns
et: Veergude arv

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Numbers not specified for updating in distribution list.
et: Jaotusnimekirjas muutmisele kuuluvad numbrid pole määratud.

en: O characters
et: O täht

en: Object
et: Objekt

en: Object Creator
et: Objekti looja

en: Object not found.
et: Objekti ei leitud.

en: Octal
et: Kaheksandnumber

en: October
et: Oktoober

en: Offense filter
et: Viisakuse aste

en: Office
et: Kontoritöö

en: Old and new passwords must be different.
et: Vana ja uus salasõna peavad olema erinevad.

en: Old object %s does not exist.
et: Vana objekti %s ei eksisteeri.

en: Old object %s does not map to a uid.
et: Vana object %s ei ole seotud uid'ga.

en: Old password
et: Praegune salasõna

en: Old password is not correct.
et: Praegune salasõna ei ole õige.

en: Old password:
et: Vana salasõna:

en: Oman
et: Omaan

en: Onclick event
et: Vajutamise sündmus

en: Only IMAP servers support shared folders.
et: Ühiskaustu võimaldavad ainult IMAP serverid.

en: Only offensive fortunes
et: Ainult ebaviisakad killud

en: Only one email address allowed.
et: Lubatud on ainult üks e-posti aadress.

en: Only one email address is allowed.
et: Lubatud on ainult üks maili aadress.

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
et: Jao omanikku või omaniku õigusi saab muuta ainult omanik või süsteemi administraator.

en: Open in a new window
et: Ava uues aknas

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
et: OpenSSL viga: Andmete eraldamine allkirjastatud S/MIME osast nurjus.

en: Operating System
et: Operatsioonisüsteem

en: Options
et: Seaded

en: Options for %s
et: Seadistus: %s

en: Organisation
et: Organisatsioon

en: Organisational Unit
et: Allüksus

en: Organizing
et: Info

en: Other
et: Muu

en: Other Information
et: Muu info

en: Other characters
et: Teised tähed

en: Owner Permissions
et: Omaniku õigused

en: Owner of folder %s cannot be determined.
et: Kausta %s omaniku ei õnnestunud kindlaks teha.

en: Owner:
et: Omanik:

en: PAM authentication is not available.
et: PAM autentimine ei ole saadaval.

en: PEAR::Mail backend
et: PEAR::Mail tugi

en: PGP Digital Signature
et: PGP digitaalallkiri

en: PGP Encrypted Data
et: PGP krüptitud andmed

en: PGP Public Key
et: PGP avalik võti

en: PGP Signed/Encrypted Data
et: PGP allkirjastatud/krüptitud andmed

en: PHP Code
et: PHP kood

en: PHP Shell
et: PHP käsurida

en: PM Clouds
et: Pilvine

en: PM Dizzle
et: Tibutab vihma

en: PM Fog
et: Udu

en: PM Light Rain
et: PL kerge vihm

en: PM Light Snow
et: Kerge lumesadu

en: PM Rain
et: PL vihm

en: PM Showers
et: PL hoovihmad

en: PM Snow
et: PL lumi

en: PM Snow Showers
et: PL tihe lumesadu

en: PM Sun
et: PL päike

en: PM T-Storms
et: PL äikesetorm

en: POSIX extension is missing
et: POSIX laiendus puudub

en: P_HP Shell
et: P_HP käsurida

en: Palestinian Territory, Occupied
et: Palestiina okupeeritud territoorium

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Ginea

en: Paraguay
et: Paraguai

en: Partly Cloudy
et: Vahelduv pilvisus

en: Passwd is not properly configured.
et: Passwd moodul ei ole korralikult häälestatud.

en: Password
et: Salasõna

en: Password changed on %s.
et: Salasõna süsteemis %s muudetud!

en: Password changed successfully.
et: Salasõna muudetud.

en: Password column "%s" not found in password table.
et: Salasõnade tabelis ei leitud salasõna veergu "%s".

en: Password incorrect
et: Vale salasõna

en: Password module can't find the supplied bin.
et: Salasõna moodul ei leia etteantud programmi.

en: Password module is missing required parameters.
et: Salasõna moodulil puuduvad vajalikud parameetrid.

en: Password module is missing target parameter.
et: Salasõna moodulil puudub target parameeter.

en: Password module is not properly configured
et: Salasõna moodul ei ole korralikult häälestatud

en: Password module is not properly configured.
et: Salasõna moodul ei ole korralikult häälestatud

en: Password required for RADIUS authentication.
et: RADIUS autentimiseks on vajalik salasõna.

en: Password with confirmation
et: Salasõna kinnitusega

en: Password:
et: Salasõna:

en: Password:
et: Salasõna:

en: Passwords must match.
et: Salasõnad peavad klappima.

en: Paste
et: Aseta

en: Pending Signups:
et: Ootel liitumissoovid:

en: People
et: Inimesed

en: Perform Maintenance Operations
et: Käivita hooldustööd

en: Perform maintenance operations on login?
et: Tee sisselogimisel hooldustöid

en: Permission
et: Õigus

en: Permission "%s" not deleted.
et: Õigust "%s" ei kustutatud.

en: Permission Denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Permissions
et: Õigused

en: Permissions Administration
et: Õiguste haldus

en: Personal Information
et: Isiklik info

en: Peru
et: Peruu

en: Pets
et: Lemmikloomad

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Phone
et: Telefon

en: Phone number
et: Telefoninumber

en: Photos
et: Fotod

en: Pitcairn Island
et: Pitcairn

en: Plaintext Version of Message
et: Kirja tekstikuju

en: Platitudes
et: Mõttetused

en: Please choose a sound.
et: Palun vale heli.

en: Please enter a month and a year.
et: Sisesta kuu ja aasta.

en: Please enter a name for the new category:
et: Sisesta selle uue kategooria nimi:

en: Please enter a valid IP address.
et: Sisesta korrektne IP aadress.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
et: Sisesta korrektne kuupäev, kontrolli päevade arvu kuus.

en: Please enter a valid time.
et: Sisesta korrektne aeg.

en: Please provide a new password
et: Sa pead sisestama uue salasõna

en: Please provide a summary of the problem.
et: Kirjelda probleemi.

en: Please provide your current password
et: Sa pead sisestama kehtiva salasõna

en: Please provide your username and password
et: Sisesta oma kasutajanimi ja salasõna

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
et: Loe järgnev tekst läbi. Süsteemi kasutamiseks PEAD tingimustega nõustuma.

en: Please type the new category name:
et: Kirjuta uue kategooria nimi:

en: Please verify your new password
et: Uus salasõna tuleb sisestada kaks korda

en: Poland
et: Poola

en: Politics
et: Poliitika

en: Polls
et: Küsitlused

en: Popup Notification
et: Hüpik teavitamine

en: Post to this folder (not enforced by IMAP)
et: Kirjuta sellesse kausta (IMAP ei kontrolli)

en: Precipitation for last %d hour:
et: Viimase %s tunni sademed:

en: Precipitation<br />chance
et: Sademete<br />tõenäosus

en: Prefs_ldap: Required LDAP extension not found.
et: Prefs_ldap: Vajalikku LDAP laiendust ei leitud.

en: Pressure
et: Õhurõhk

en: Pressure at sea level:
et: Õhurõhk merepinnal:

en: Pressure:
et: Õhurõhk:

en: Preview
et: Eelvaade

en: Previous options
et: Eelmised seaded

en: Private Key
et: Salajane võti

en: Problem
et: Probleem

en: Problem Description
et: Probleemi kirjeldus

en: Projects
et: Projektid

en: Prompt text
et: Selgitav tekst

en: Protect address from spammers?
et: Kaitse aadressi spammi eest?

en: Public Key
et: Avalik võti

en: Public Key Algorithm
et: Avaliku võtme algoritm

en: Public Key Info
et: Avaliku võtme info

en: Public/Private keypair not generated successfully.
et: Võtmepaari genereerimine ei õnnestunud.

en: Puerto Rico
et: Puertoriiko

en: Purge
et: Kustuta

en: Purge messages
et: Kustutatud kirjade eemaldamine

en: Qatar
et: Katar

en: Query
et: Päring

en: Quota
et: Piirang

en: RSA Public Key (%d bit)
et: RSA avalik võti (%d bitti)

en: Radio selection
et: Valik

en: Rain
et: Vihm

en: Rain Early
et: Hommikul vihm

en: Rain Late
et: Õhtul vihm

en: Rain Shower
et: Hoovihm

en: Rain and Snow
et: Vihm ja lumi

en: Rain to Snow
et: Vihm ja lumi

en: Random Fortune
et: Juhuslik kild

en: Ratio
et: Protsent

en: Read
et: Loe

en: Read messages
et: Loe kirju

en: Really delete "%s"? This operation cannot be undone.
et: Kas tõesti kustutada "%s"? See toiming on pöördumatu.

en: Really remove user data for user "%s"? This operation cannot be undone.
et: Kas tõesti kustutada kasutaja "%s" andmed? See toiming on pöördumatu.

en: Realm:
et: Valdus:

en: Refresh
et: Värskenda

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
et: Värskenda dünaamilised menüü elemendid:

en: Refresh Portal View:
et: Värskenda portaali vaade:

en: Refresh rate:
et: Värskendamise kiirus:

en: Regex
et: Regulaaravaldis

en: Relationship browser
et: Suhete sirvija

en: Relevance for %s is %s
et: %s on seotud %s

en: Reload
et: Lae uuesti

en: Remarks
et: Märkused

en: Remote Host:
et: Väline võõrustaja:

en: Remote Servers
et: Välised serverid

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
et: Väline URL (http://www.example.com/horde):

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove pair
et: Eemalda paar

en: Remove saved script from server's temporary directory.
et: Kustuta salvestatud skript serveri ajutisest kataloogist.

en: Remove user
et: Kustuta kasutaja

en: Remove user: %s
et: Kustuta kasutaja: %s

en: Request couldn't be answered. Returned errorcode:
et: Päringule polnud võimalik vastata. Tagastati veakood:

en: Requested service could not be found.
et: Soovitavat teenust ei leitud.

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
et: Vajalik "%s" puudub %s seadistuses.

en: Required "%s" not specified in VFS configuration.
et: Vajalik "%s" puudub VFS seadistuses.

en: Required "%s" not specified in configuration.
et: Vajalik "%s" puudub seadistuses.

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
et: Kohustuslik parameeter 'drivers' on Composite seadistuses valesti määratud.

en: Required 'phptype' not specified in Passwd SQL configuration.
et: SQL häälestuses puudub vajalik 'phptype'.

en: Required 'phptype' not specified in SQL configuration.
et: SQL häälestuses puudub vajalik 'phptype'.

en: Required Field
et: Kohustuslik väli

en: Required secret is invalid - potentially malicious request.
et: Nõutud saladus on kehtetu - võimalik pahatahtlik päring.

en: Reset
et: Tühjenda vorm

en: Reset Password
et: Muuda salasõna

en: Reset Your Password
et: Unustasin oma salasõna

en: Restore Last Query
et: Taasta eelmine päring

en: Results
et: Tulemused

en: Results for %s
et: Tulemused %s

en: Return to Options
et: Tagasi seadistusse

en: Retype new password
et: Korda uut salasõna

en: Reunion Island
et: Lihavõttesaar

en: Revert Configuration
et: Võta konfiguratsioon tagasi

en: Rich Text Editor Options
et: Rich Text Editori seadistus

en: Riddles
et: Mõistatused

en: Right click context menu
et: Luba paremklõpsuga hüpikmenüü

en: Right header
et: Parem päis

en: Right values
et: Paremad väärtused

en: Role
et: Roll

en: Romania
et: Rumeenia

en: Rotate 180
et: Pööra 180

en: Rotate Left
et: Pööra vasakule

en: Rotate Right
et: Pööra paremale

en: Run
et: Käivita

en: Russian Federation
et: Vene Föderatsioon

en: Rwanda
et: Ruanda

en: S/MIME Cryptographic Signature
et: S/MIME krüptograafiline allkiri

en: S/MIME Encrypted Message
et: S/MIME krüptitud kiri

en: SASL authentication is not available.
et: SASL autentimine ei ole saadaval.

en: SMPP Gateway
et: SMPP Lüüs

en: SMS Messaging
et: SMS lühisõnumid

en: SQL Shell
et: SQL käsurida

en: SQL statement for value lookups
et: SQL avaldis väärtuste leidmiseks

en: SUCCESS
et: ÕNNESTUS

en: S_QL Shell
et: S_QL käsurida

en: Sa
et: La

en: Saint Kitts and Nevis
et: Saint Kitts ja Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
et: Saint Pierre ja Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: Sao Tome and Principe
et: Sao Tome ja Principe

en: Satellite Provider
et: Satelliitside kasutaja

en: Saudi Arabia
et: Saudi Araabia

en: Save
et: Salvesta

en: Save "%s"
et: Salvesta "%s"

en: Save Options
et: Salvesta seadistus

en: Save and Finish
et: Salvesta ja Lõppeta

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
et: Salvesta genereeritud konfiguratsioon PHP skriptina serveri ajutisse kataloogi.

en: Saved %s configuration.
et: %s konfiguratsioon salvestatud.

en: Saved setup upgrade script to: "%s".
et: Paigalduse uuendamise skript salvestatud faili: "%s".

en: Scattered T-Storms
et: Hajusad äikeshood

en: Science
et: Teadus

en: Sea_rch
et: Otsing

en: Search
et: Otsing

en: Search Engines
et: Otsingumootorid

en: Search:
et: Otsing:

en: Select Files
et: Vali failid

en: Select a date
et: Vali kuupäev

en: Select a group to add:
et: Vali lisatav grupp:

en: Select a new owner:
et: Vali uus omanik:

en: Select a server
et: Vali server

en: Select a user to add:
et: Vali lisatav kasutaja:

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select all date components.
et: Vali kõik kuupäeva koostisosad.

en: Select an image
et: Vali pilt

en: Select an object
et: Vali objekt

en: Select editor plugins
et: Vali redaktori plugin

en: Select none
et: Ära vali midagi

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
et: Vali vajalikud märgid kastidest. Siis saad need kopeerida kirja sisse.

en: Select the date and time format:
et: Vali kuupäeva esitusviis:

en: Select the date delimiter:
et: Vali kuupäeva eraldaja:

en: Select the date format:
et: Vali kuupäeva esitusviis:

en: Select the day and time order:
et: Vali nädala esitusviis:

en: Select the identity you want to change:
et: Vali identiteet mida soovid muuta:

en: Select the time delimiter:
et: Vali kellaaja eraldaja:

en: Select the time format:
et: Vali kellaaja esitusviis:

en: Select your color scheme.
et: Vali värviskeem.

en: Select your preferred language:
et: Vali oma lemmikkeel:

en: Self-destructing...
et: Enese hävitus...

en: Send Problem Report
et: Saada probleemi kirjeldus

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Sending failed: %s
et: Saatmine nurjus: %s

en: Serbia and Montenegro
et: Serbia ja Montenegro

en: Serial Number
et: Järjenumber

en: Server data wrong or not available.
et: Serveri andmed on valed või puuduvad.

en: Session Admin
et: Sessioonide haldus

en: Session ID expired.
et: Sessiooni ID on aegunud.

en: Session Timestamp:
et: Sessiooni aeg:

en: Sessions
et: Sessioonid

en: Set
et: Hulk

en: Set options to allow you to reset your password if you ever forget it.
et: Määra andmed mis võimaldavad sul oma parooli ära muuta kui sa selle unustad.

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
et: Seadista välised serverid mida soovid oma portaalis kasutada.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
et: Pane paika oma keele, ajavööndi ja kuupäeva seadistus.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
et: Määra oma algrakendus, värviskeem, lehekülje värskendamise sagedus ja muud  esituse seaded.

en: Setup
et: Paigaldus

en: Setup upgrade scripts available
et: Olemasolevad paigalduse uuendamise skriptid

en: Several locations possible with the parameter:
et: Parameeter määrab mitu võimalikku asukohta:

en: Seychelles
et: Seishellid

en: Share "%s" does not exist.
et: Jagatud "%s" ei eksisteeri

en: Share ID "%s" not found.
et: Jagatud ID "%s" ei leitud.

en: Shibboleth authentication not available.
et: Shibboleth autentimine ei ole saadaval.

en: Shopping
et: Ostlemine

en: Short Summary
et: Lühikokkuvõte

en: Should access keys be defined for most links?
et: Kas enamusele linkidele tuleks määrata kiirklahvid?

en: Show
et: Näita

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
et: Näita olemasoleva ja äsja genereeritud konfiguratsiooni erinevusi.

en: Show icon?
et: Näita ikoone?

en: Show last login time when logging in?
et: Näita sisselogimisel eelmise sisselogimise aega

en: Show option to keep original?
et: Paku võimalust originaali säilitamiseks?

en: Show picker?
et: Näita valijat?

en: Show seconds?
et: Näita sekundeid?

en: Show the %s Menu on the left?
et: Näita vasakul %s menüüd

en: Show upload?
et: Näita uploadi?

en: Showers
et: Hoovihm

en: Showers Early
et: Hommikul hoovihmad

en: Showers Late
et: Õhtul hoovihmad

en: Showers in the Vicinity
et: Hoovihmad ümbruskonnas

en: Shrink
et: Kitsenda

en: Shrink or move neighbouring block(s) out of the way first
et: Kitsenda kõigepealt naaberblokke või nihuta need eest ära

en: Sign up
et: Liitu

en: Signature
et: Allkiri

en: Signature Algorithm
et: Allkirja algoritm

en: Singapore
et: Singapur

en: Size
et: Suurus

en: Skip Maintenance
et: Jäta hooldus vahele

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Small
et: Väike

en: Snooze...
et: Tukasta...

en: Snow
et: Lumi

en: Snow Shower
et: Tihe lumesadu

en: Snow Showers
et: Tihedad lumesajud

en: Snow Showers Early
et: Hommikul tihedad lumesajud

en: Snow Showers Late
et: Õhtul tihedad lumesajud

en: Snow depth:
et: Lume paksus:

en: Snow equivalent in water:
et: Lume vee-ekvivalent:

en: Solomon Islands
et: Saalomoni saared

en: Somalia
et: Somaalia

en: Songs & Poems
et: Laulud ja luuletused

en: Sort order selection
et: Sorteerimisjärjekorra valik

en: Source address
et: Lähteaadress

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: South European (ISO-8859-3)
et: Lõuna-Euroopa (ISO-8859-3)

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
et: Lõuna-Georgia ja Lõuna-Sandwichi Saared

en: Southern Hemisphere
et: Lõunapoolkera

en: Soviet Union
et: NSVL

en: Spacer
et: Eraldaja

en: Spain
et: Hispaania

en: Spam
et: Rämpspost

en: Special Character Input
et: Erimärkide sisestus

en: Special characters
et: Erimärgid

en: Sports
et: Sport

en: Start year
et: Algusaasta

en: State or Province
et: Osariik või maakond

en: Status
et: Olek

en: Storage format
et: Salvestusformaat

en: Street Address
et: Tänav ja maja

en: String list
et: Stringide loend

en: Su
et: Pü

en: Subdirectory "%s" not found.
et: Alamkataloogi "%s" ei leitud.

en: Subject
et: Teema

en: Submit
et: Kinnita

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
et: Soov "%s" lisamiseks süsteemi on salvestatud. Sa ei saa sisse logida enne kui sinu soov on heaks kiidetud.

en: Success
et: Läks korda

en: Successfully added "%s" to the system.
et: "%s" on süsteemi lisatud.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
et: "%s" andmed on süsteemist eemaldatud.

en: Successfully deleted "%s".
et: "%s" on kustutatud.

en: Successfully removed "%s" from the system.
et: "%s" on süsteemist eemaldatud.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
et: Konfiguratsioon on tagasi võetud. Muutuste nägemiseks värskenda vaadet.

en: Successfully saved backup configuration.
et: Konfiguratsiooni varukoopia õnnestus salvestada.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
et: Konfiguratsioonifaili varukoopia %s õnnestus salvestada.

en: Successfully updated "%s"
et: "%s" muutmine õnnestus.

en: Successfully wrote %s
et: %s kirjutamine õnnestus

en: Sudan
et: Sudaan

en: Sun Rise
et: Päikesetõus

en: Sun Set
et: Päikeseloojang

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Sunny
et: Päikesepaisteline

en: Sunrise
et: Päikesetõus

en: Sunrise/Sunset
et: Päikesetõus/loojang

en: Sunrise:
et: Päikesetõus:

en: Sunset
et: Päikeseloojang

en: Sunset:
et: Päikeseloojang:

en: Support
et: Tugi

en: Suriname
et: Surinami

en: Surname
et: Perekonnanimi

en: Svalbard and Jan Mayen
et: Svalbard ja Jan Mayen

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
et: Svalbard ja Jan Mayen

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Shveits

en: Sync log deleted
et: Sünkroniseerimise logi kustutatud

en: Syrian Arab Republic
et: Süüria Araabia Vabariik

en: T-Storm
et: Äikesetorm

en: T-Storm and Windy
et: Tuuline ja äikeseline

en: T-Storms
et: Äikesepuhangud

en: T-Storms Early
et: Hommikul äikesepuhangud

en: TSV file
et: TSV fail

en: Table Set
et: Tabelite hulk

en: Table operations menu bar
et: Näita tabelitoimingute menüüriba

en: Tag Cloud
et: Pilvine

en: Taiwan
et: Taivan

en: Taiwan, Province of China
et: Taivan, Hiina provints

en: Tajikistan
et: Tadzikistan

en: Tanzania, United Republic of
et: Tansaania Ühendvabariik

en: Tasks
et: Tööd

en: Telephone Number
et: Telefoninumber

en: Temp for last hour:
et: Viimase tunni temperatuur:

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Temperature:
et: Temperatuur:

en: Temperature<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s
et: Temperatuur<br />(%sMax%s/%sMin%s) &deg;%s

en: Template "%s" not found.
et: Malli "%s" ei leitud.

en: Text
et: Tekst

en: Text Area
et: Teksti ala

en: Text Only
et: Ainult tekst

en: Th
et: Ne

en: Thai (TIS-620)
et: Tai (TIS-620)

en: Thailand
et: Tai

en: The FTP extension is not available.
et: FTP laiendus ei ole saadaval.

en: The History system is disabled.
et: History süsteem on välja lülitatud.

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
et: Horde/Kolab integratsioonimootor ei toeta "%s"-i

en: The IMSP log could not be initialized.
et: IMSP logi algväärtustamine nurjus.

en: The Maintenance:: class did not load successfully
et: Maintenance:: klassi laadimine nurjus

en: The SSH2 PECL extension is not available.
et: SSH2 PECL laiendus ei ole saadaval.

en: The administrator needs to configure a permanent Permissions backend if you want to use Permissions.
et: Kui tahad kasutada õigusi, peab administraator seadistama püsiva õiguste süsteemi.

en: The alarm backend is not currently available.
et: Teavituste mootor pole hetkel saadaval.

en: The alarm backend is not currently available: %s
et: Teavituste mootor pole hetkel saadaval: %s

en: The alarm has been deleted.
et: Teavitus on kustutatud.

en: The alarm has been saved.
et: Teavitus on salvestatud.

en: The contact ID number was not specified, left blank or was not found in the database.
et: Kontakti ID numbrit ei määratud, jäeti tühjaks või see puudub andmebaasis.

en: The contact was successfully added to your address book.
et: Kirje õnnestus lisada sinu aadressiraamatusse.

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
et: Allkirjastatud kirja kontrollimiseks on vaja eraldi PGP allkirjablokki.

en: The distribution list ID was either not specified, left blank or not found in the database.
et: Jaotusnimekirja ID on määramata, jäeti tühjaks või puudub andmebaasis.

en: The distribution list was not specified.
et: Jaotusnimekiri pole määratud.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
et: Aadress "%s" on lisatud sinu identiteedile. Võid sulgeda selle akna.

en: The encryption features require a secure web connection.
et: Krüptimiseks on vaja turvalist HTTP ühendust.

en: The file %s should contain a %s setting.
et: Fail %s peaks sisaldama %s määrangut.

en: The file %s should contain some %s settings.
et: Fail %s peaks sisaldama mingeid %s määranguid.

en: The file contained no data.
et: Fail ei sisaldanud andmeid.

en: The following applications encountered errors removing user data: %s
et: Esines viga kasutaja andmete eemaldamisel programmis: %s

en: The identity "%s" has been deleted.
et: Identiteet "%s" on kustutatud.

en: The image file size could not be determined or it was 0 bytes. The upload may have been interrupted.
et: Pildi suurust ei õnnestunu kindlaks teha või see oli 0 baiti. Ülesselaadimine on katkestatud.

en: The image file was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
et: Pildi fail oli suurem kui maksimaalne lubatud suurus (%d baiti).

en: The location of the GnuPG binary must be given to the Crypt_pgp:: class.
et: Crypt_pgp:: klassi jaoks peab olema määratud GnuPG programmi asukoht.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
et: Kiri mis saadeti %s aadressile %s teemaga "%s" on avatud.
    
    See ei garanteeri et kiri läbi loeti või sellest aru saadi.

en: The name to use when linking to the compose page
et: Nimi mida kasutada editori lehega linkimisel

en: The new from address can't be verified, try again later:
et: Uut saaja aadressi ei saanud kinnitada, proovi hiljem uuesti:

en: The number of fields must be numeric.
et: Väljade arv peab olema arv.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_smime:: class.
et: Horde_Crypt_smime:: klass vajab openssl moodulit.

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeded the maximum allowable size
et: Eelistust "%s" ei õnnestunud salvestada, kuna andmete hulk ületas suurima lubatud määra

en: The preferences backend is currently unavailable and your preferences have not been loaded. You may continue to use the system with default settings.
et: Seadistuste mootor ei ole hetkel saadaval ja sinu seadistused on laadimata. Sa võid jätkata vaike sätetega.

en: The program used to view this data type (%s) was not found on the system.
et: Seda tüüpi andmete (%s) vaatamiseks vajalikku programmi ei leitud süsteemist.

en: The provided country code is invalid.
et: Maa kood on vale.

en: The quote character must be one single character.
et: Jutumärk peab olema üks märk.

en: The separator must be one single character.
et: Eraldaja peab olema üks märk.

en: The server "%s" has been deleted.
et: Server "%s" on kustutatud.

en: The server "%s" has been saved.
et: Server "%s" on salvestatud.

en: The service is currently not available. Try again later.
et: See teenus ei ole hetkel saadaval. Proovi hiljem uuesti.

en: The service is currently too busy. Try again later.
et: Teenus on hetkel ülekoormatud. Proovi hiljem uuesti.

en: The signup request for "%s" has been removed.
et: "%s" liitumissoov on eemaldatud.

en: The specified row (%d) does not exist.
et: Määratud rida (%d) pole olemas.

en: The text you entered did not match the text on the screen.
et: Sinu sisestatud tekst ei kattu ekraanil olevaga.

en: The uploaded data was lost since the previous step.
et: Saadetud andmed on vahepeal kaotsi läinud.

en: The uploaded file could not be saved.
et: Saadetud faili ei saanud salvestada.

en: The user "%s" already exists.
et: Kasutaja "%s" on juba olemas.

en: The weather.com block is not available.
et: weather.com blokk ei ole kättesaadav.

en: Themes directory "%s" not found.
et: Kujunduste kataloogi "%s" ei leitud.

en: There are no email addresses to confirm.
et: Polnudki aadresse, mida kinnitada.

en: There are no options available.
et: Ei ole midagi seadistada.

en: There are no parts that can be displayed inline.
et: Kirjal ei ole vahetult esitatavaid osi.

en: There are too many characters in this field. You have entered %d character;
et: Selles väljas on liialt palju märke. Sa sisestasid %s märki; lubatud pole rohkem kui %s.

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
et: "%s" lisamisel süsteemi tekkis probleem: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
et: Kasutaja "%s" andmete süsteemist eemaldamisel tekkis probleem:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
et: "%s" eemaldamisel süsteemist tekkis probleem:

en: There was a problem updating "%s": %s
et: "%s" muutmisel tekkis probleem: %s

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
et: Faili laadimisel serverisse tekkis probleem: %s ei laetud.

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
et: Faili laadimisel serverisse tekkis probleem: %s oli suurem kui võimaldab piirang (%d baiti).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
et: Faili laadimisel serverisse tekkis probleem: %s laeti ainult osaliselt.

en: There was an error displaying this message part
et: Selle kirja osa esitamisel tekkis viga

en: There was an error importing the contact data.
et: Kontaktandmete importimisel tekkis viga.

en: There was an error importing the iCalendar data.
et: iCalendar'i andmete importimisel tekkis viga.

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
et: Seadistuse vormil esines viga. Ehk jätsid täitmata mõne kohustusliku välja.

en: There was an error performing the specified address book function. Please try again later.
et: Soovitud aadressiraamatu operatsiooni sooritamisel tekkis viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: There was an error updating the contact details. Please try again later.
et: Kontaktandmete uuendamisel tekkis viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: There was an error updating the distribution list. Please try again later.
et: Jaotusnimekirja uuendamisel tekkis viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: This IMAP server does not support sharing folders.
et: See IMAP server ei võimalda kaustade jagamist.

en: This alarm cannot be snoozed.
et: Teavitust ei saa hilisemaks lükata.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
et: See ei näi olevat korralik RAR arhiiv.

en: This does not appear to be a valid zip file.
et: See ei näi olevat korralik ZIP fail.

en: This does not seem to be a valid card number.
et: See ei näi olevat kehtiv kaardi number.

en: This driver allows sending of messages through an SMPP gateway.
et: See draiver võimaldab saata sõnumeid läbi SMPP lüüsi.

en: This driver allows sending of messages through an email-to-SMS gateway, for carriers which provide this service.
et: See draiver võimaldab saata sõnumeid läbi mail-SMS lüüsi, teenusepakkujale kes seda toetab.

en: This driver allows sending of messages through the Clickatell (http://clickatell.com) gateway, using the HTTP API
et: See draiver võimaldab saata sõnumeid läbi Clickatell (http://clickatell.com) lüüsi, kasutades HTTP APIt

en: This driver allows sending of messages through the WIN (http://winplc.com) gateway, using the HTTP API
et: See draiver võimaldab saata sõnumeid läbi WIN (http://winplc.com) lüüsi, kasutades HTTP APIt.

en: This driver allows sending of messages through the sms2email (http://sms2email.com) gateway, using the HTTP API
et: See draiver võimaldab saata sõnumeid läbi sms2email (http://sms2email.com) lüüsi, kasutades HTTP APIt.

en: This driver allows sending of messages via SMTP through the Vodafone Italy gateway, only to Vodafone numbers. It requires an email account with Vodafone Italy (http://www.190.it).
et: See draiver võimaldab sõnumite saatmist SMTP protokolliga läbi Vodafone Italy lüüsi, ainult Vodafone numbritele. Selleks on vaja Vodafone Italy e-posti kontot (http://www.190.it)

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: This field may only contain integers.
et: See väli võib sisaldada vaid täisarve.

en: This field may only contain numbers and the colon.
et: See väli võib sisaldada ainult numbreid ja koolonit.

en: This field may only contain octal values.
et: See väli võib sisaldada ainult kaheksandarve.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
et: See väli peab olema komaga või tühikuga eraldatud täisarvude loend

en: This field must be a valid number.
et: See väli peab olema korrektne arv.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
et: See väli peab sisaldama värvikoodi RGB Hex kujul, näiteks '#1234af'.

en: This form has already been processed.
et: See vorm on juba läbi töötatud.

en: This is %s.
et: See on %s.

en: This is a Kolab Groupware object. To view this object you will need an email client that understands the Kolab Groupware format. For a list of such email clients please visit %s
et: See on Kolab Groupware objekt. Selle objekti vaatamiseks vajad e-posti klienti mis mõistab Kolab Groupware formaati. Selliste e-posti klientide nimekirja leiad aadressilt %s

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
et: See kiri on kirjutatud märgistikus (%s) mis erineb sinu omast.

en: This number must be at least one.
et: See arv peab olema vähemalt üks.

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
et: See server ei mõista lahti pakkida zip ja gzip faile.

en: This system is currently deactivated.
et: See süsteem on praegu välja lülitatud.

en: This value must be a number.
et: Selle koha peal peab olema arv.

en: Thunder
et: Äike

en: Tickets
et: Helpdesk

en: Time
et: Aeg

en: Time Tracking
et: Tööajatabel

en: Time format
et: Aja esitus

en: Time selection
et: Aja valik

en: Timestamp or unknown
et: Aega või tundmatu

en: Timor-Leste
et: Ida-Timor

en: Title
et: Pealkiri

en: To
et: Kellele

en: To exclude a particular field form the import or to correct a wrong match select a field in the lists below and hit "Remove pair".
et: Kindla välja eemaldamisest importimise listist või vale paari parandamiseks vajuta sellele ja siis nuppule "Eemalda paar"-

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
et: Mitme objekti valimiseks hoia all Ctrl (PC) või Command (Mac) klahvi ja klõpsa objektidel.

en: Today
et: Täna

en: Tomorrow
et: Homme

en: Too many invalid logins during the last minutes.
et: Viimastel minutitel on liiga palju nurjunud sisselogimisi.

en: Translations
et: Tõlked

en: Trinidad and Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: True or false
et: Tõde või vale

en: Tu
et: Te

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkey
et: Türgi

en: Turkish (ISO-8859-9)
et: Türgi (ISO-8859-9)

en: Turks and Caicos Islands
et: Turks ja Caicos

en: Type your choice:
et: Kirjuta oma valik:

en: U characters
et: U täht

en: U.V. index:
et: UV-indeks:

en: UID not found in Kolab XML object
et: UIDi ei leitud Kolab XML objektist

en: URL for your script delivery status report
et: Sinu skripti kättetoimetamisraporti URL

en: Ukraine
et: Ukraina

en: Unable to access VFS directory.
et: Ei pääse ligi VFS kataloogile.

en: Unable to add %s: destination folder already exists
et: Ei õnnestunud lisada %s: siht kaust on juba olemas

en: Unable to bind to the LDAP server as %s!
et: Ei saanud sisse LDAP serverisse kasutajana %s!

en: Unable to change permission for VFS file "%s".
et: Ei saa muuta VFS faili "%s" õigusi.

en: Unable to change permission for VFS file %s/%s.
et: Ei saa muuta VFS faili %s/%s õigusi.

en: Unable to change to %s.
et: Ei saa minna kataloogi %s.

en: Unable to check file size of "%s".
et: Faili "%s" suurust pole võimalik kontrollida.

en: Unable to check file size of "%s/%s".
et: Faili "%s/%s" suurust pole võimalik kontrollida.

en: Unable to connect to SQL server.
et: Ei saa ühendust SQL serveriga.

en: Unable to connect with SSL.
et: SSL ühenduse algatamine nurjus.

en: Unable to copy VFS file.
et: VFS faili kopeerimine nurjus.

en: Unable to create VFS directory "%s".
et: VFS kataloogi "%s" loomine nurjus.

en: Unable to create VFS directory.
et: VFS kataloogi loomine nurjus.

en: Unable to create VFS file.
et: VFS faili loomine nurjus.

en: Unable to create VFS folder "%s".
et: VFS kausta "%s" loomine nurjus.

en: Unable to create directory %s; must be [app]/[path]
et: Ei õnnestu luua kausta %s; peab olema kujul [app]/[path]

en: Unable to create empty VFS file.
et: Ei saa luua tühja VFS faili.

en: Unable to decompress data.
et: Lahtipakkimine nurjus.

en: Unable to delete "%s", the directory is not empty.
et: "%s" ei saa kustutada, kataloog ei ole tühi.

en: Unable to delete "%s": %s.
et: Ei saa kustutada "%s": %s.

en: Unable to delete %s, the directory is not empty
et: %s ei saa kustutada, kataloog ei ole tühi

en: Unable to delete VFS directory recursively.
et: VFS kataloogipuu kustutamine nurjus.

en: Unable to delete VFS directory.
et: VFS kataloogi kustutamine nurjus.

en: Unable to delete VFS directory: %s.
et: Ei saa kustutada VFS kataloogi: %s.

en: Unable to delete VFS file "%s".
et: Ei saa kustutada VFS faili "%s".

en: Unable to delete VFS file.
et: VFS faili kustutamine nurjus.

en: Unable to delete VFS folder "%s".
et: Ei saa kustutada VFS kausta "%s".

en: Unable to delete VFS recursively: %s.
et: Ei saa kustutada VFSi rekursiivselt: %s.

en: Unable to determine current directory.
et: Jooksvat kataloogi ei õnnestu tuvastada.

en: Unable to execute smbclient.
et: Viga smbcliendiga.

en: Unable to extract certificate details
et: Ei saa kätte sertifikaadi üksikasju

en: Unable to load the definition of %s.
et: %s definitsiooni laadimine nurjus.

en: Unable to move VFS file.
et: VFS faili ümbertõstmine nurjus.

en: Unable to open VFS file "%s".
et: Ei saa avada VFS faili "%s".

en: Unable to open VFS file for writing.
et: Ei saa avada VFS faili muutmiseks.

en: Unable to open VFS file.
et: VFS faili avamine nurjus.

en: Unable to open compressed archive.
et: Pakitud arhiivi avamine nurjus.

en: Unable to read VFS file (filesize() failed).
et: Ei saa lugeda VFS faili (filesize() nurjus).

en: Unable to read VFS file (size() failed).
et: Ei saa lugeda VFS faili (size() nurjus).

en: Unable to read file:
et: Ei õnnestu lugeda faili:

en: Unable to read the vfsroot directory.
et: vfsroot kataloogi lugemine nurjus.

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
et: %s ei saa ümber nimetada %s-ks: sihtkaust on juba olemas.

en: Unable to rename %s; must be [app]/[path] and within the same application.
et: Ei ole võimalik ümber nimetada %s; peab olema [app]/[path] ja samas programmis.

en: Unable to rename VFS directory.
et: VFS kataloogi ümbernimetamine nurjus.

en: Unable to rename VFS directory: %s.
et: Ei saa ümber nimetada VFS kataloogi: %s

en: Unable to rename VFS file "%s".
et: Ei saa ümber nimetada VFS faili "%s".

en: Unable to rename VFS file %s/%s.
et: Ei suuda ümber nimetada VFS faili %s/%s.

en: Unable to rename VFS file.
et: VFS faili ümbernimetamine nurjus.

en: Unable to run 'mkisofs'.
et: Ei õnnestu käivitada 'mkisofs'.

en: Unable to translate this RTF document
et: Seda RTF dokumenti ei õnnestunud tõlgendada.

en: Unable to translate this Word document
et: Seda Wordi dokumenti on võimatu tõlgendada

en: Unable to translate this WordPerfect document
et: Seda WordPerfecti dokumenti ei õnnestunud tõlgendada

en: Unable to trigger free/busy update for folder %s on URL %s
et: Ei õnnestunud uuendada vaba/kinni infot kaustas %s URLiga %s

en: Unable to write VFS file "%s".
et: Ei saa kirjutada VFS faili "%s".

en: Unable to write VFS file (copy() failed).
et: Ei saa kirjutada VFS faili (copy() nurjus).

en: Unable to write VFS file data.
et: VFS faili andmete salvestamine nurjus.

en: Unable to write VFS file, quota will be exceeded.
et: Ei saa kirjutada VFS faili, kettakvoot läheb lõhki.

en: Undo Changes
et: Taasta algseis

en: Unexpected response from server on connection:
et: Ootamatu vastus serverilt ühenduse loomisel:

en: Unexpected response from server to:
et: Ootamatu vastus serverilt:

en: Unexpected response from server, try again later.
et: Ootamatu vastus serverilt, proovi hiljem uuesti.

en: Unfiled
et: Kategooriata

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: United States Minor Outlying Islands
et: Ameerika Ühendriikide väikesaared

en: Units
et: Ühikud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown apimsgid (API Message ID).
et: Tundmatu apimsgid (API Message ID).

en: Unknown climsgid (Client Message ID).
et: Tundmatu climsgid (Client Message ID).

en: Unknown folder type for folder %s.
et: Tundmatu kausta tüüp %s.

en: Unknown location provided.
et: Määrati tundmatu asukoht.

en: Unknown username or password.
et: Tundmatu kasutajanimi ja salasõna.

en: Unnamed
et: Nimetu

en: Unsupported Extension
et: Toetamata laiendus

en: Update
et: Kinnita

en: Update %s
et: Muuda %s

en: Update user
et: Muuda kasutaja

en: Updated "%s".
et: "%s" muudetud.

en: Upgrade script deleted.
et: Uuenduse skript kustutatud.

en: Upload
et: Lae serverisse

en: Uploaded all application setup files to the server.
et: Kõik rakenduse paigaldusfailid on serverisse laetud.

en: Uruguay
et: Uruguai

en: Use Current: %s
et: Kasuta praegust: %s

en: Use SSL
et: Kasuta SSLi

en: Use if name/password is different for IMSP server.
et: Kasuta juhul kui nimi/salasõna IMSP serveris on erinev.

en: User
et: Kasutaja

en: User Administration
et: Kasutajahaldus

en: User Options
et: Kasutaja seadistus

en: User Registration
et: Kasutaja registreerimine

en: User Registration has been disabled for this site.
et: Selles saidis kasutajate registreerimist ei võimaldata.

en: User account not found
et: Kasutajakontot ei leitud

en: User name %s is no kolab user!
et: Kasutaja %s ei ole kolabi kasutaja!

en: User not found
et: Kasutajat ei leitud

en: User not found.
et: Kasutajat ei leitud.

en: User to add:
et: Lisa kasutaja:

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username "%s" already exists.
et: Kasutajanimi "%s" on juba olemas.

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Users
et: Kasutajad

en: Users in the system:
et: Kasutajad süsteemis:

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: VFS directory does not exist.
et: VFS kataloogi pole olemas.

en: Vacation
et: Puhkus

en: Validity
et: Kehtivus

en: Value in minutes from now.
et: Minutite arv praegusest hetkest alates.

en: Value is over the maximum length of %d.
et: Väärtus ületab %d maksimumpikkuse.

en: Values
et: Väärtused

en: Values to select from
et: Väärtused mille hulgast valida

en: Variable
et: Muutlik

en: Venezuela
et: Venetsueela

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
et: Kontrollimine nurjus - see kiri võib olla pahatahtlikult muudetud.

en: Version
et: Järjenumber

en: Version Control
et: Versioonihaldus

en: Very High
et: Väga kõrge

en: Viet Nam
et: Vietnam

en: Vietnamese (VISCII)
et: Vietnami (VISCII)

en: View %s
et: Vaata %s

en: View %s [%s]
et: Vaata %s[%s]

en: View an external web page
et: Vaata välist veebilehte

en: Virgin Islands, British
et: Briti Neitsisaared

en: Virgin Islands, U.S.
et: USA Neitsisaared

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Visibility:
et: Nähtavus:

en: Vodafone Italy via SMTP
et: Vodafone Italy üle SMTP

en: WARN
et: HOIATUS

en: WARNING!!! REMOVE SCRIPT MANUALLY FROM %s.
et: HOIATUS!!! KUSTUTA SKRIPT KÄSITSI KATALOOGIST %s.

en: WIN via HTTP
et: WIN üle HTTP

en: Wallis and Futuna
et: Wallis ja Futuna

en: Wallis and Futuna Islands
et: Wallis ja Futuna

en: Warning
et: Hoiatus

en: We
et: Ko

en: Weather Forecast
et: Ilmaennustus

en: Weather data provided by
et: Ilmaandmeid pakub

en: Web Site
et: Veebisait

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Welcome to %s
et: Tere tulemast %s-i

en: Welcome, %s
et: Tere tulemast, %s

en: Western (ISO-8859-1)
et: Lääne (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
et: Lääne (ISO-8859-15)

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: What application should %s display after login?
et: Millise rakenduse peaks %s pärast sisselogimist avama?

en: What is the delimiter character?
et: Millist märki kasutatakse eraldajana?

en: What is the quote character?
et: Millist märki kasutatakse jutumärgina?

en: Whereis Australia map
et: Whereis Australia kaart

en: Which day would you like to be displayed as the first day of the week?
et: Mis päevaga peaks nädal algama.

en: Which phases
et: Millised faasid

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
et: Milliseid pluginaid lubada Rich Text editoris.

en: Width in CSS units
et: Laius CSS ühikutes

en: Width of the %s menu on the left (takes effect on next log-in):
et: %s menüü laius vasakul (hakkab mõjuma järgmisel sisselogimisel):

en: Wind
et: Tuul

en: Wind Early
et: Hommikul tuul

en: Wind speed in knots
et: Tuule kiirus sõlmedes

en: Wind:
et: Tuul:

en: Wind:
et: Tuul:

en: Wisdom
et: Tarkus

en: Wishlist
et: Soovinimekiri

en: Work
et: Töö

en: Work Address
et: Töökoha aadress

en: Work Phone
et: Töötelefon

en: Wrong number of fields in line %d. Expected %d, found %d.
et: Reas %d on vale arv välju. Peaks olema %d, aga on %d.

en: Wrong number of fields. Expected %d, found %d.
et: Vale arv välju. Peaks olema %d, aga on %d.

en: Wrong offset %d while reading a VFS file.
et: Vale alguspunkt %d VFS faili lugemisel.

en: X509v3 Basic Constraints
et: X509v3 põhilised piirangud

en: X509v3 Extended Key Usage
et: X509v3 võtme laiendatud kasutus

en: X509v3 Subject Alternative Name
et: X509v3 subjekti alternatiivne nimi

en: X509v3 Subject Key Identifier
et: X509v3 subjekti võtme identifikaator

en: X509v3 extensions
et: X509v3 laiendused

en: YY
et: AA

en: YYYY
et: AAAA

en: Yahoo! map
et: Yahoo! kaart

en: Yearly
et: Kord aastas

en: Yemen
et: Jeemen

en: Yes
et: Jah

en: Yes, I Agree
et: Jah, olen nõus

en: You are not allowed to create more than %d block.
et: Ei ole lubatud luua rohkem kui %d blokki.

en: You are not authenticated.
et: Sa ei ole sisse logitud.

en: You can't change password for user %s
et: Sa ei saa muuta kasutaja %s salasõna

en: You cannot have the '\' character in your full name.
et: Sinu täisnimi ei või sisaldada '\' märki.

en: You did not authenticate.
et: Sa ei ole sisse logitud.

en: You did not enter a valid email address.
et: Sa ei sisestanud korrektset e-posti aadressi.

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in %s.
et: Sa ei seadnud imporditud faili välju vastavusse %s väljadega.

en: You have been logged out.
et: Sind logiti välja.

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
et: Teil on palutud lisada aadress "%s" oma personaalsesse aadressi raamatusse.
    
    Järgne antud lingile et kinnitada maili aadressi kuuluvust teile:
    %s
    Kui sa ei saa aru sellest kirjast palun kustuta see.

en: You must configure a DataTree backend to use Signups.
et: Liitumise lubamiseks pead seadistama DataTree süsteemi.

en: You must configure a VFS backend.
et: Sa pead seadistama VFS süsteemi.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
et: Enne saatmist oleks tark probleemi kirjeldada.

en: You must enter a valid phone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
et: Sa pead sisestama kehtiva mobiiltelefoni numbri mis sisaldab ainult numbreid ja mille alguses võib olla '+' rahvusvahelise suunakoodi tunnusena.

en: You must enter a valid value.
et: Sa pead sisestama korrektse väärtuse.

en: You must enter an email address.
et: Sa pead sisestama maili aadressi.

en: You must enter at least one email address.
et: Kirjal peab olema vähemalt üks saaja.

en: You must give your current password
et: Sa pead sisestama oma kehtiva salasõna

en: You must give your new password
et: Sa pead sisestama oma uue salasõna

en: You must provide a setting for "%s".
et: Sa pead määrama sätted "%s".

en: You must select an server to be deleted.
et: Pead määrama kustutatava serveri.

en: You must specify a username to clear out.
et: Pead määrama kasutajanime mida tühjendada.

en: You must specify a username to remove.
et: Pead määrama kasutajanime mida eemaldada.

en: You must specify the username to add.
et: Pead määrama kasutajanime mida lisada.

en: You must specify the username to update.
et: Pead määrama kasutajanime mida muuta.

en: You must specify what action to perform.
et: Pead määrama tegevuse, mida soovid teha.

en: You must type a new category name.
et: Pead sisestama uue kategooria nime.

en: You must verify your new password
et: Uus salasõna tuleb sisestada kaks korda

en: You need to provide an Italian phone number
et: Pead sisestama Itaalia telefoninumbri

en: Your %s session has expired. Please login again.
et: Sinu %s sessioon on aegunud. Palun logi uuesti sisse.

en: Your Email Address
et: Sinu e-posti aadress:

en: Your From: address:
et: Sinu saatja aadress:

en: Your Information
et: Sinu info

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
et: Sinu internetiaadress on %s sessiooni jooksul muutunud. Turvalisuse tagamiseks pead uuesti sisse logima.

en: Your Name
et: Sinu nimi

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
et: Sinu autentimissüsteem ei võimalda kasutajaid lisada. Kui soovid Horde abil kasutajaid hallata, pead kasutama teistsugust autentimissüsteemi.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
et: Sinu autentimissüsteem ei võimalda kasutajate nimekirja näha, või on see võimalus mingil muul põhjusel välja lülitatud.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
et: Sinu veebilehitseja näib olevat %s sessiooni jooksul muutunud. Turvalisuse tagamiseks pead uuesti sisse logima.

en: Your browser does not support this feature.
et: Sinu veebilehitseja ei võimalda seda omadust kasutada.

en: Your browser does not support this print option. Press Control/Command + P to print.
et: Sinu veebilehitseja ei võimalda niimoodi trükkida. Vajuta trükkimiseks Control+P või Command+P.

en: Your current time zone:
et: Sinu ajavöönd:

en: Your default identity has been changed.
et: Sinu vaikeidentiteet on muudetud.

en: Your default identity:
et: Sinu vaikeidentiteet:

en: Your full name:
et: Sinu täielik nimi:

en: Your login has expired.
et: Sinu sisselogimine on aegunud.

en: Your new password for %s is: %s
et: Sinu uus %s salasõna on: %s

en: Your new password is too long; passwords may not be more than %d characters long!
et: Uus salasõna on liiga pikk; salasõna ei tohi olla pikem kui %d märki!

en: Your new password is too simple to guess!  Not changed!
et: Uut salasõna on liiga lihtne ära arvata! Salasõna ei muudetud!

en: Your new password is too simple to guess. Not changed!
et: Uut salasõna on liiga lihtne ära arvata. Salasõna ei muudetud!

en: Your new password must be at least %d characters long!
et: Uus salasõna peab olema vähemalt %d märki pikk!

en: Your new password must be different from your current password
et: Uus salasõna peab erinema praegusest salasõnast

en: Your new password must contain at least %d alphabetic characters.
et: Uus salasõna peab sisaldama vähemalt %d tähte.

en: Your new password must contain at least %d alphanumeric characters.
et: Uus salasõna peab sisaldama vähemalt %d tähte või numbrit.

en: Your new password must contain at least %d different types of characters. The types are: lower, upper, numeric, and symbols.
et: Uus salasõna peab sisaldama vähemalt %d eri tüüpi märki. Tüübid on: väiketäht, suurtäht, number ja muu märk.

en: Your new password must contain at least %d lowercase characters.
et: Uus salasõna peab sisaldama vähemalt %d väiketähte.

en: Your new password must contain at least %d numeric characters.
et: Uus salasõna peab sisaldama vähemalt %d numbrit.

en: Your new password must contain at least %d uppercase characters.
et: Uus salasõna peab sisaldama vähemalt %d suurtähte.

en: Your new password must contain less than %d whitespace characters.
et: Uus salasõna peab sisaldama vähem kui %d tühikut.

en: Your new password must not contain whitespace characters.
et: Uus salasõna ei tohi sisaldada tühikuid.

en: Your new passwords didn't match
et: Sisestatud salasõnad ei klapi

en: Your options have been updated for the duration of this session.
et: Muudatused on salvestatud selle sessiooni lõpuni.

en: Your options have been updated.
et: Muudatused on salvestatud.

en: Your password has been reset
et: Sinu salasõna on vahetatud

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
et: Sinu salasõna on vahetatud, vaata oma e-posti ja logi sisse uue salasõnaga.

en: Your password has expired
et: Sinu salasõna on aegunud

en: Your password has expired.
et: Sinu salasõna on aegunud.

en: Your passwords do not match
et: Salasõnad ei klapi

en: Your remote servers:
et: Sinu välised serverid:

en: Yugoslavia
et: Jugoslaavia

en: Zaire
et: Zair

en: Zambia
et: Sambia

en: [Hide Quoted Text]
et: [Peida osundatud tekst]

en: [None]
et: [Määramata]

en: [Problem Report]
et: [Horde probleem]

en: [Show Quoted Text -
et: [Näita osundatud teksti -

en: [Unknown]
et: [Tundmatu]

en: [line %d of %s]
et: [rida %d %s-st]

en: _Alarms
et: _Meelde tuletus

en: _CLI
et: Käsu_rida

en: _Groups
et: _Grupid

en: _Home
et: _Avaleht

en: _Log in
et: _Logi sisse

en: _Log out
et: _Logi välja

en: _Options
et: _Seadistus

en: _Permissions
et: Õig_used

en: _Setup
et: _Paigaldus

en: _Users
et: _Kasutajad

en: address book
et: aadressiraamat

en: addressee unknown
et: adressaat tundmatu

en: calendar
et: kalender

en: calm
et: vaikne

en: cannot create output file
et: väljundfaili loomine nurjus

en: cannot open input
et: sisendi avamine nurjus

en: click here
et: klõpsa siia

en: command line usage error
et: käsurea kasutamise viga

en: configuration error
et: seadistuse viga

en: critical system file missing
et: elutähtis süsteemifail on puudu

en: data format error
et: andmete formaadi viga

en: entry not found
et: kannet ei leitud

en: falling
et: langeb

en: file
et: fail

en: from the %s (%s) at %s %s
et: suund %s (%s) ja kiirus %s %s

en: gusting
et: puhanguline

en: h:
et: k:

en: hh
et: tt

en: host name unknown
et: tundmatu hostinimi

en: immediate
et: viivitamatu

en: input/output error
et: sisend/väljund viga

en: internal software error
et: tarkvara seesmine viga

en: lines]
et: rida]

en: mkisofs error code %d while making ISO.
et: mkisofs veakood %d ISO loomisel.

en: name
et: nimi

en: not yet implemented
et: pole veel teostatud

en: notepad
et: märkmik

en: permission denied
et: õigused puuduvad

en: remote error in protocol
et: protokolli viga teises otsas

en: rising
et: tõuseb

en: service unavailable
et: teenus pole kättesaadav

en: show differences
et: näita erinevusi

en: sms2email via HTTP
et: sms2email üle HTTP

en: steady
et: ühtlane

en: system error
et: süsteemi viga

en: task list
et: ülesannete nimekiri

en: temporary failure
et: ajutine tõrge

en: type the password twice to confirm
et: kirjuta salasõna eksituse vältimiseks kaks korda

en: unified
et: ühitatud

en: unnamed
et: nimetu

en: user select
et: kasutaja valik

en: w:
et: l:

en: you must enter less than %d.
et: sa pead vähem sisestama kui %d.
