Passwd - en to cs translation catalogue (1857 entries)

en:  (%s days ago)
cs:  (před %s dny)

en:  (Accesskey %s)
cs:  (Přístupový klíč %s)

en:  (in %s days)
cs:  (v %s dnech)

en:  (today)
cs:  (dnes)

en:  (tomorrow)
cs:  (zítra)

en:  (yesterday)
cs:  (včera)

en:  at
cs:  rychlost

en: "%s" is not a directory.
cs: "%s" není adresářem.

en: "%s" is not a valid choice.
cs: "%s" nelze zvolit.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
cs: "%s" není nakonfigurován v registrech Horde systému.

en: "%s" tree renderer not found.
cs: "%s" překladač nebyl nalezen.

en: "%s" was added to the groups system.
cs: "%s" byl přidán do systému skupin.

en: "%s" was added to the permissions system.
cs: "%s" byl přidán do systému přístupových práv.

en: "%s" was not created: %s.
cs: "%s" nebyl vytvořen: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
cs: %.2fMB použito z %.2fMB možných (%.2f%%)

en: %d %s and %s
cs: %d %s a %s

en: %d days until your password expires.
cs: Zbývá %d dní do vypršení platnosti hesla.

en: %d-day forecast
cs: %d-denní předpověď

en: %s - Notice
cs: %s - oznámení

en: %s Fingerprint
cs: %s otisk

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
cs: %s operace údržby - potvrzení

en: %s Setup
cs: %s nastavení

en: %s Sign Up
cs: %s registrace

en: %s Terms of Agreement
cs: %s podmínky používání

en: %s already exists.
cs: %s již existuje.

en: %s at %s %s
cs: %s na %s %s

en: %s is ready to perform the maintenance operations checked below. Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
cs: %s je připraven provést operace údržby. Zaškrtněte všechny operace, které chcete teď provést.

en: %s is required
cs: %s je požadováno

en: %s minutes
cs: %s minut

en: %s not found.
cs: %s nebylo nalezeno.

en: %s to %s of %s
cs: %s až %s z %s

en: %s's Address Book
cs: %s adresář

en: %s's Calendar
cs: %s kalendář

en: %s's Notepad
cs: %s zápisník

en: %s's Tasklist
cs: %s seznam úkolů

en: %s: This message may not be from whom it claims to be. Beware of following any links in it or of providing the sender with any personal information.
cs: %s: Tato zpráva nemusí být důvěryhodná. Dejte si pozor na odkazy v ní nebo na poskytování osobních dat jejímu odesílateli.

en: %s: unable to load driver: %s
cs: %s: nelze použít driver : %s

en: , gusting
cs: , nárazový

en: , gusting %s %s
cs: , nárazový %s %s

en: , variable from %s to %s
cs: , proměnná od %s do %s

en: -- select --
cs: -- výběr --

en: 12 Hour Format
cs: 12 hodinový formát

en: 24 Hour Format
cs: 24 hodinový formát

en: 24 hours
cs: 24 hodin

en: <Previous
cs: <Předchozí

en: A database backend is required for this block.
cs: Pro tento blok je vyžadován databázový zdroj.

en: A fatal error has occurred
cs: Vyskytla se závažná chyba

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
cs: Pro zašifrování zprávy je nutno použít veřejný PGP klíč.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
cs: Pro verifikaci podepsané zprávy je nutno použít veřejný PGP klíč.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to decrypt a message.
cs: Pro dešifrování zprávy je nutno použít veřejný PGP klíč, privátní PGP klíč a heslo.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
cs: Pro podepsání zprávy je nutno použít veřejný PGP klíč, privátní PGP klíč a heslo.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
cs: Pro dešifrování zprávy je nutno použít veřejný S/MIME klíč, privátní S/MIME klíč a heslo.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
cs: Pro podepsání zprávy je nutno použít veřejný S/MIME klíč, privátní S/MIME klíč a heslo.

en: A public SMIME key is required to encrypt a message.
cs: Pro zašifrování zprávy je nutno použít veřejný S/MIME klíč.

en: ADSI error %s.
cs: ADSI chyba %s.

en: AM Clouds
cs: Dopoledne zataženo

en: AM Light Rain
cs: Dopolední lehký déšť

en: AM Light Snow
cs: Lehké ranní sněžení

en: AM Rain
cs: Ranní déšť

en: AM Showers
cs: Ranní přeháňky

en: AM Snow Showers
cs: Ranní sněhové přeháňky

en: About this editor
cs: Informace o tomto editoru

en: About...
cs: Informace...

en: Absbottom
cs: Text dolů do obrázku

en: Absmiddle
cs: Text doprostřed obrázku

en: Access Denied.
cs: Přístup Zamítnut.

en: Access denied creating VFS directory.
cs: Vytvoření VFS adrasáře nebylo povoleno.

en: Access denied creating VFS file.
cs: Vytvoření VFS souboru nebylo povoleno.

en: Account Information
cs: Uživatelské informace

en: Account Password
cs: Uživatelské heslo

en: Account frozen.
cs: Uživatelký účet byl zablokován.

en: Accounting
cs: Uživatelké účty

en: Add
cs: Vlož

en: Add Child Group
cs: Přidat podskupinu

en: Add Child Permission
cs: Přidat pod-práva

en: Add Here:
cs: Přidat:

en: Add Members
cs: Přidat členy

en: Add New Group
cs: Přidat novou skupinu

en: Add New Permission
cs: Přidat nová práva

en: Add a child group to "%s"
cs: Přidat podskupinu do "%s"

en: Add a child permission to "%s"
cs: Přidat pod-práva do "%s"

en: Add a new user:
cs: Přidat nového uživatele:

en: Add column
cs: Přidat sloupec

en: Add pair
cs: Přidat pár

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
cs: Přidat %s menu jako boční sloupec Mozilly

en: Add to address book:
cs: Přidat do adresáře:

en: Add to my address book
cs: Přidat do mého adresáře

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
cs: "%s" bylo přidáno do systému, ale nelze přidat následující informace: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
cs: "%s" bylo přidáno do systému. Nyní se můžete přihlásit.

en: Adding users is disabled.
cs: Přidávání uživatelů je zablokováno.

en: Address
cs: Adresa

en: Address Book
cs: Adresář

en: Administer - set permissions for other users
cs: Vykonávat administraci - nastavení přístupových práv pro ostatní uživatele

en: Administration
cs: Administrace

en: Ads
cs: Inzeráty

en: Afghanistan
cs: Afghánistán

en: Albania
cs: Albánie

en: Algeria
cs: Alžírsko

en: Alias
cs: Přezdívka/Alias

en: Align
cs: Zarovnat

en: Alignment:
cs: Zarovnání:

en: All
cs: Vše

en: All Authenticated Users
cs: Všichni ověření uživatelé

en: All Groups
cs: Všechny skupiny

en: All Permissions
cs: Všechna uživatelská práva

en: All four sides
cs: Všechny čtyři strany

en: Allow multiple addresses
cs: Povolit více adres

en: Allow setting of ordered list type?
cs: Povolit nastavení typu setříděný seznam?

en: Already exists
cs: Již existuje

en: Alternate IMSP Login
cs: Alternativní IMSP přihlášení do systému

en: Alternate IMSP Password
cs: Alternativní IMSP heslo

en: Alternate IMSP Username
cs: Alternativní IMSP uživatelské jméno

en: Alternate email address
cs: Alternativní e-mailová adresa

en: Alternate templates
cs: Alternativní vzory

en: Alternate text:
cs: Alternativní text:

en: American Samoa
cs: Americká Samoa

en: An illegal value was specified.
cs: Byla zadána nepovolená hodnota.

en: An unknown error has occured.
cs: Nastala neznámá chyba.

en: Andorra
cs: Andora

en: Anonymous Proxy
cs: Anonymní proxy

en: Answer
cs: Odpověď

en: Antarctica
cs: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
cs: Antigua a Barbuda

en: Application
cs: Aplikace

en: Application List
cs: Seznam aplikací

en: Application is ready.
cs: Aplikace je připravena

en: Apply to Child Shares
cs: Použít pro dědičné sdílení

en: Approve
cs: Schválit

en: Approximate Size
cs: Přibližná velikost

en: April
cs: Duben

en: Arabic (Windows-1256)
cs: Arabsky (Windows-1256)

en: Archive File Size
cs: Velikost archivovaného souboru

en: Archive Name
cs: Jméno archivu

en: Are you sure you want to remove the signup request for %s ?
cs: Určitě chcete vymazat žádost o přihlášení do %s?

en: Are you sure you wish to delete "%s" and any sub-groups?
cs: Určitě si přejete vymazat "%s" a podskupiny?

en: Armenia
cs: Arménie

en: Armenian (ARMSCII-8)
cs: Arménský (ARMSCII-8)

en: Art
cs: Umění

en: Ascii Art
cs: Ascii umění

en: Asia/Pacific Region
cs: Asie/region Tichého oceánu

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
cs: Požádat o potvrzení před provedením operací údržby?

en: Assignment columns
cs: Sloupce s úkoly

en: Attempt to delete a non-existent group.
cs: Pokus o vymazání neexistující skupiny.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
cs: Pokus o vymazání neexistujících uživatelských práv.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
cs: Pokus o úpravu neexistujících uživatelských práv.

en: Attempt to edit a non-existent share.
cs: Pokus o úpravu neexistujícího sdíleného objektu.

en: Attributes
cs: Atributy

en: August
cs: Srpen

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
cs: Auth_cyrsql: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro imap.

en: Auth_cyrus: Backend does not have required capabilites.
cs: Auth_cyrus: Zdroj nemá požadované schopnosti.

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
cs: Auth_cyrus: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro imap.

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
cs: Auth_ftp: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro ftp. Kompilujte PHP s --enable-ftp

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
cs: Auth_imap: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro IMAP.

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
cs: Auth_krb5: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro krb5.

en: Auth_ldap: Adding users is not supported for Active Directory
cs: Auth_ldap: Přidávání uživatelů není pro Active Directory  podporováno.

en: Auth_ldap: Removing users is not supported for Active Directory
cs: Auth_ldap: Odstraňování uživatelů není pro Active Directory podporováno.

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
cs: Auth_ldap: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro LDAP

en: Auth_ldap: Unable to add user %s. This is what the server said:
cs: Auth_ldap: Nelze přidat uživatele %s. Hlášení serveru:

en: Auth_ldap: Unable to remove user %s
cs: Auth_ldap: Nelze vymazat uživatele %s

en: Auth_ldap: Unable to update user %s
cs: Auth_ldap: Nelze aktualizovat uživatele %s

en: Auth_ldap: Updating users is not supported for Active Directory.
cs: Auth_ldap: Aktualizace uživatelů není pro AD podporováno.

en: Auth_mcal: Required MCAL extension not found.
cs: Auth_mcal: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro MCAL.

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
cs: Auth_smbauth: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro smbauth.

en: Authentication at IMAP server failed.
cs: Selhalo ověření na IMAP severu.

en: Authentication failed
cs: Ověření selhalo

en: Authentication failed. %s
cs: Ověření selhalo. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
cs: Ověření bylo zamítnuto RADIUS serverem.

en: Authentication to FTP server failed.
cs: Selhalo ověření FTP severem.

en: Authentication to the SMB server failed.
cs: Selhalo ověření na SMB serveru.

en: Available fields:
cs: Dostupná pole:

en: Azerbaijan
cs: Azerbajdžán

en: BOFH Excuses
cs: BOFH výmluvy

en: Backend not correctly implemented.
cs: Backend není správně implementován.

en: Background
cs: Pozadí

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Bad kerberos password.
cs: Špatné heslo pro kerberos.

en: Bad kerberos username.
cs: Špatné uživatelské jméno pro kerberos.

en: Bahamas
cs: Bahamy

en: Baltic (ISO-8859-13)
cs: Baltické (ISO-8859-13)

en: Bangladesh
cs: Bangladéš

en: Base graphics directory "%s" not found.
cs: Nebyl nalezen adresář "%s"  s grafikou.

en: Baseline
cs: Základ

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Belize
cs: Beliz

en: Bermuda
cs: Bermudy

en: Bhutan
cs: Bhútán

en: Birthday
cs: Narozeniny

en: Block "%s" of application "%s" not found.
cs: Nelze nalézt část "%s" aplikace "%s".

en: Block Settings
cs: Nastavení bloku

en: Block Type
cs: Typ bloku

en: Bold
cs: Tučně

en: Bolivia
cs: Bolívie

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Border
cs: Okraj

en: Border thickness:
cs: Šířka okraje:

en: Borders
cs: Okraje

en: Bosnia and Herzegovina
cs: Bosna a Hercegovina

en: Both
cs: Oba

en: Bottom
cs: Dolní část

en: Brazil
cs: Brazílie

en: British Indian Ocean Territory
cs: Britská teritoria v Indickém oceáně

en: Bulgaria
cs: Bulharsko

en: Bulleted List
cs: Seznam s odrážkami

en: Burundi
cs: Burunda

en: CRL Distribution Points
cs: CRL distribuční body

en: C_ell Properties...
cs: Vlastnosti b_uňky...

en: Cache init was not completed.
cs: Nebyl uveden distribuční seznam.

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Calm
cs: Bezvětří

en: Cambodia
cs: Kambodža

en: Cameroon
cs: Kamerun

en: Can't administer external session handlers.
cs: Chyba při správě externí rutiny sezení (session handler).

en: Can't connect to IMAP server: %s
cs: Nelze se připojit k IMAP serveru: %s

en: Can't open file "%s".
cs: Nelze otevřít soubor "%s".

en: Canada
cs: Kanada

en: Cancel
cs: Storno

en: Cancel Problem Report
cs: Storno hlášení problému

en: Cannot copy file(s) - source and destination are the same.
cs: Nelze kopírovat soubor(y) - zdroj a cíl jsou totožné.

en: Cannot delete file "%s".
cs: Nelze vymazat soubor "%s".

en: Cannot find a temporary directory.
cs: Nelze najít dočasný adresář.

en: Cannot move file(s) - destination is within source.
cs: Nelze přesunout soubor(y) - cíl je uvnitř zdroje.

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
cs: Nelze pokračovat bez parametru 'targetFile'.

en: Cannot remove directory "%s".
cs: Nelze vymazat adresář "%s".

en: Cannot remove, %d children exist.
cs: Nelze vymazat, protože existují podskupiny %d.

en: Cannot reorder, number of entries supplied for reorder does not match number stored.
cs: Nelze provést změnu uspořádání, počet poskytnutých položek pro nové uspořádání neodpovídá počtu uložených položek.

en: Cannot reset password automatically, contact your administrator.
cs: Heslo nelze nastavit automaticky, kontaktujte Vašeho systémového administrátora, prosím.

en: Cannot route message to specified number.
cs: Nelze zaslat zprávu na zadané číslo.

en: Cannot write to file "%s"
cs: Nelze zapsat do souboru "%s"

en: Caption
cs: Titulky

en: Carrier
cs: Spojení

en: Categories and Labels
cs: Kategorie a značky

en: Cayman Islands
cs: Kajmanské ostrovy

en: Cell Phone
cs: Mobilní telefon

en: Cell Properties
cs: Možnosti buňky

en: Cell padding:
cs: Odstup mezi buňkami:

en: Cell properties
cs: Vlastnosti buňky

en: Cell spacing:
cs: Mezery mezi buňkami:

en: Cellphone
cs: Mobilní telefon

en: Celtic (ISO-8859-14)
cs: Keltský (ISO-8859-14)

en: Center
cs: Střed

en: Central African Republic
cs: Středoafrická republika

en: Central European (ISO-8859-2)
cs: Středoevropský (ISO-8859-2)

en: Certificate Details
cs: Podrobnosti certifikátu

en: Certificate Owner
cs: Vlastník certifikátu

en: Certificate Policies
cs: Podmínky certifikátu

en: Chad
cs: Čad

en: Change
cs: Změnit

en: Change Password
cs: Změnit Heslo

en: Change Your Password
cs: Změna Vašeho hesla

en: Change password on:
cs: Změnit heslo v:

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
cs: Nastavení jména a emailové adresy. Tyto položky lidé uvidí, když si čtou nebo odpovídají na Vaše zprávy.

en: Change your password
cs: Změnit Vaše heslo

en: Changing password on %s
cs: Změnit heslo v %s

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
cs: Změna hesla není podporována systémem, kontaktujte svého administrátora.

en: Char
cs: Znak

en: Chec_k Link...
cs: Zkont_rolovat odkaz...

en: China
cs: Čína

en: Chinese Simplified (GB2312)
cs: Čínština zjednodušená (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
cs: Tradiční čínština (Big5)

en: Choose Application:
cs: Zvolte aplikaci:

en: Choose a password
cs: Zvolte heslo

en: Choose a username
cs: Zvolte uživatelské jméno

en: Choose how to display dates:
cs: Vybrat zobrazení datumu:

en: Choose list style type (for ordered lists)
cs: Vybrat typ stylu seznamu (pro řazené seznamy)

en: Christmas Island
cs: Vánoční ostrov

en: Class definition of %s not found.
cs: Nebyla nalezena definice třídy %s.

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Clear MSOffice tags
cs: Vyčistit značky z MSOffice

en: Clear Query
cs: Odstranit požadavek

en: Clear out user: %s
cs: Odstranění uživatele: %s

en: Clear user
cs: Odstranit uživatele

en: Clear user data
cs: Odstranění údajů o uživateli

en: Clearing Late
cs: Pozdní vyjasnění

en: Click to Continue
cs: Klikněte pro pokračování

en: Clickatell via HTTP
cs: Clickatell přes HTTP

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Clouds
cs: Zataženo

en: Clouds Early
cs: Ranní oblačnost

en: Cloudy
cs: Oblačno

en: Cocos (Keeling) Islands
cs: Kokosové ostrovy

en: Collapse Sidebar
cs: Sklapnout boční lištu

en: Collapsed borders
cs: Sklapnout okraje

en: Colombia
cs: Kolumbie

en: Color
cs: Barva

en: Color Picker
cs: Výběr barev

en: Colour selection
cs: Paleta barev

en: Cols:
cs: Sloupce:

en: Column titles
cs: Názvy sloupce

en: Comics
cs: Komiksy

en: Command
cs: Příkaz

en: Command Shell
cs: Příkazová konzola

en: Comment
cs: Poznámka

en: Common Name
cs: Obecné jméno

en: Comoros
cs: Komoros

en: Company
cs: Firma

en: Computers
cs: Počítače

en: Condition
cs: Podmínka

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Configuration Differences
cs: Rozdíly v nastavení

en: Configuration is out of date.
cs: Je třeba aktualizovat nastavení.

en: Configure %s
cs: Nastavit %s

en: Confirm Password
cs: Potvrdit heslo

en: Confirm new password:
cs: Potvrdit nové heslo:

en: Congo
cs: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
cs: Kongo, Demokratická republika

en: Connection failed.
cs: Spojení selhalo.

en: Connection failed:
cs: Spojení selhalo:

en: Connection refused to the public keyserver.
cs: Bylo zamítnuto spojení s veřejným klíčovým serverem.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
cs: Bylo zamítnuto spojení s veřejným klíčovým serverem. Důvod : %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
cs: Selhalo spojení s FTP serverem.

en: Contacts
cs: Kontakty

en: Contacts were successfully added to your address book.
cs: Kontakty byly úspěšně přidány do Vašeho adresáře.

en: Content type of compressed file:
cs: Typ obsahu pakovaného souboru:

en: Contents of "%s"
cs: Obsah "%s"

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Cook Islands
cs: Cookovy ostrovy

en: Cookie
cs: Koláček

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy failed: %s
cs: Kopírování selhalo: %s

en: Copy selection
cs: Kopírovat výběr

en: Cost ID
cs: ID tarifu

en: Costa Rica
cs: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
cs: Pobřeží slonoviny

en: Could not PGP encrypt message:
cs: Zprávu nelze šifrovat pomocí PGP:

en: Could not PGP sign message:
cs: Zprávu nelze podepsat pomocí PGP:

en: Could not S/MIME encrypt message.
cs: Zprávu nelze šifrovat pomocí S/MIME.

en: Could not S/MIME sign message.
cs: Zprávu nelze podepsat pomocí S/MIME.

en: Could not add contact. %s
cs: Nelze přidat kontakt. %s

en: Could not bind to LDAP server.
cs: Nelze se připojit k LDAP serveru.

en: Could not bind to ldap server
cs: Nelze se domluvit s ldap serverem

en: Could not check balance. %s
cs: Nelze zkontrolovat účet. %s

en: Could not connect to LDAP server.
cs: Nelze se připojit k LDAP serveru.

en: Could not connect to ldap server
cs: Nelze se připojit na ldap server

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
cs: Nelze se připojit k serveru "%s" pomocí FTP: %s

en: Could not create distribution list. %s
cs: Nelze vytvořit distribuční seznam. %s

en: Could not decrypt PGP data:
cs: Nelze dešifrovat PGP data:

en: Could not decrypt S/MIME data.
cs: Nelze dešifrovat S/MIME data.

en: Could not delete contact. %s
cs: Nelze smazat kontakt. %s

en: Could not delete distribution list. %s
cs: Nelze smazat distribuční seznam. %s

en: Could not delete setup upgrade script "%s".
cs: Nelze smazat nastavovací skript pro aktualizaci "%s".

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
cs: Nelze zjistit e-mailovou adresu příjemce.

en: Could not fetch complete address book.
cs: Nelze získat úplný adresář.

en: Could not fetch complete distribution list.
cs: Nelze získat úplný distribuční seznam.

en: Could not fetch the complete list of distribution lists.
cs: Nelze získat úplný seznam distribučních seznamů.

en: Could not load strategy "%s".
cs: Strategie "%s" je nedostupná.

en: Could not mkdir "%s".
cs: Nelze vytvořit "%s".

en: Could not obtain public key from the keyserver.
cs: Nelze získat veřejný klíč z klíčového serveru.

en: Could not open "%s" for writing.
cs: Nelze otevřít "%s" k zápisu.

en: Could not open %s.
cs: Nelze otevřít %s.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
cs: Nelze provést operace údržby pro modul %s

en: Could not open directory "%s".
cs: Nelze otevřít adresář "%s".

en: Could not open pipe to smbpasswd.
cs: Nelze otevřít linku na smbpasswd.

en: Could not reach the LDAP server.
cs: Nelze hledat v LDAP serveru.

en: Could not read %s.
cs: Nelze číst %s.

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
cs: Nelze resetovat heslo pro daného uživatele. Všechny nebo některé z podrobností nebyly správně zadány. Zkuste to znovu nebo pokud potřebujete pomoc, kontaktujte správce systému.

en: Could not retrieve ACL
cs: Nelze získat ACL

en: Could not retrieve address book. %s
cs: Nelze získat adresář. %s

en: Could not retrieve distribution list. %s
cs: Nelze získat distribuční seznam. %s

en: Could not retrieve distribution lists. %s
cs: Nelze získat distribuční seznamy. %s

en: Could not retrieve server's capabilities
cs: Nelze získat schopnosti serveru

en: Could not revert configuration.
cs: Nelze přepnout konfiguraci.

en: Could not rmdir "%s".
cs: Nelze odstranit adresář "%s".

en: Could not save %s configuration.
cs: Nelze uložit konfiguraci pro %s.

en: Could not save a backup configuation.
cs: Nelze uložit záložní konfiguraci.

en: Could not save a backup configuation: %s
cs: Nelze uložit záložní konfiguraci: %s.

en: Could not save setup upgrade script to: "%s".
cs: Nelze uložit nastavovací script pro aktualizaci do: "%s".

en: Could not save the backup configuration file %s.
cs: Nelze uložit zálohu konfiguračního souboru %s.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
cs: Nelze zapsat konfigurační soubor %s. Můžete použít jednu z možností k uložení kódu zpět do  %s nebo ručně zkopírovat níže uvedený kód do %s.

en: Could not search the LDAP server.
cs: Nelze hledat v LDAP serveru.

en: Could not unlink "%s".
cs: Nelze smazat "%s".

en: Could not update contact. %s
cs: Nelze aktualizovat kontakt. %s

en: Could not update distribution list. %s
cs: Nelze aktualizovat distribuční seznam. %s

en: Could not write configuration for "%s": %s
cs: Nelze uložit konfiguraci pro "%s": %s

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
cs: Nelze nalézt boční lištu pro Mozillu. Prosím přesvědčte se, že je otevřená.

en: Couldn't give user "%s" the following rights for the folder "%s": %s
cs: Uživateli "%s" nelze poskytnout následující práva pro složku "%s": %s

en: Counted text
cs: Odpočítaný text

en: Country
cs: Země

en: Courses
cs: Vyučovací předměty

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create a link
cs: Vytvořit odkaz

en: Create a new one
cs: Vytvořit novou

en: Create sub folders
cs: Vytvořit podsložky

en: Creator Permissions
cs: Tvůrce práv

en: Credit card number
cs: Číslo kreditní karty

en: Croatia
cs: Chorvatsko

en: Cuba
cs: Kuba

en: Current 4 Phases
cs: Aktuální 4 fáze

en: Current Sessions
cs: Aktuální sezení

en: Current Time
cs: Aktuální čas

en: Current URL is
cs: Aktuální URL je

en: Current Users
cs: Aktuální uživatelé

en: Current Weather
cs: Aktuální počasí

en: Current condition:
cs: Aktuální podmínky:

en: Current style
cs: Nynější styl

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
cs: Nastavení úkolů prováděných při přihlášení do %s.

en: Cut
cs: Vystřihnout

en: Cut selection
cs: Vystřihnout výběr

en: Cyprus
cs: Kypr

en: Cyrillic (KOI8-R)
cs: Azbuka (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
cs: Azbuka (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
cs: Azbuka/Ukrajina (KOI8-U)

en: Czech Republic
cs: Česká republika

en: DSN (see http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)
cs: DSN (viz http://pear.php.net/manual/cs/package.database.db.intro-dsn.php)

en: Daily
cs: Denně

en: DataTree Browser
cs: DataTree prohlížeč

en: Database Lookup
cs: Hledání v databázi

en: Date
cs: Datum

en: Date Received
cs: Přijato dne

en: Date selection
cs: Výběr datumu

en: Date: %s; time: %s
cs: Datum: %s; čas: %s

en: Day
cs: Den

en: De_lete Column
cs: Sma_zat sloupec

en: December
cs: Prosinec

en: Decimal numbers
cs: Čísla desítkové soustavy

en: Decrease Indent
cs: Zmenšit odsazení

en: Default
cs: Implicitní

en: Default Color
cs: Implicitní barva

en: Default Identity
cs: Implicitní identita

en: Default Shell
cs: Implicitní shell

en: Definitions
cs: Definice

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Cell
cs: Smazat buňku

en: Delete Group
cs: Smazat skupinu

en: Delete Log
cs: Smazat Log

en: Delete Permission
cs: Smazat práva

en: Delete and purge messages
cs: Smazat a vyčistit zprávy

en: Delete cell
cs: Smazat buňku

en: Delete column
cs: Smazat sloupec

en: Delete existing alternate template
cs: Smazat existující alternativní vzor

en: Delete messages
cs: Smazat zprávy

en: Delete permissions for "%s"
cs: Smazat práva pro "%s"

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
cs: Smazat práva a podpráva pro "%s"?

en: Delete row
cs: Smazat řádek

en: Delete selected identity
cs: Smazat vybranou(é) identitu(y)

en: Delete sub folders
cs: Smazat podsložky

en: Delete the current column
cs: Smazat současný sloupec

en: Delete the current row
cs: Smazat současný řádek

en: Deleted setup upgrade script "%s".
cs: Konfigurační script pro aktualizaci "%s" byl smazán.

en: Delivery time
cs: Čas doručení

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Describe the Problem
cs: Popsat problém

en: Description
cs: Popis

en: Details (also in Horde's logfile):
cs: Podrobnosti (také v log souboru Horde):

en: Details have been logged for the administrator.
cs: Podrobnosti byly zaznamenány do log souboru pro administrátora.

en: Development
cs: Vývoj

en: Dew Point
cs: Rosný bod

en: Dew Point for last hour:
cs: Rosný bod za poslední hodinu:

en: Dew point:
cs: Rosný bod:

en: Direction left to right
cs: Směr z leva doprava

en: Direction right to left
cs: Směr z prava doleva

en: Directory
cs: Adresář

en: Display 24-hour times?
cs: Zobrazit 24-hodinový čas?

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: Display detailed forecast
cs: Zobrazit detailní předpověď

en: Display forecast (TAF)
cs: Zobrazit předpověď (TAF)

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Disposition Notification
cs: Dispoziční upozornění

en: Do not delete
cs: Nesmazat

en: Do not directly access maintenance.php
cs: Nepřistupovat přímo do maintenance.php

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
cs: Obsahuje první řádek název sloupců? Pokud ano, zaškrtněte tento rámeček:

en: Dominica
cs: Dominika

en: Dominican Republic
cs: Dominikánská republika

en: Don't have an account? Sign up.
cs: Nemáte účet? Zaregistrujte se.

en: Download
cs: Stažení

en: Download %s
cs: Stažení %s

en: Download generated configuration as PHP script.
cs: Stahnout generovanou konfiguraci jako PHP skript.

en: Drop down list
cs: Roletový seznam

en: Drugs
cs: Drogy

en: E-Mail
cs: E-mail

en: EMail-to-SMS gateway driver, for carriers which provide this service.
cs: Ovladač brány pro EMail-na-SMS

en: Ecuador
cs: Ekvádor

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Block
cs: Upravit blok

en: Edit Group
cs: Upravit skupinu

en: Edit Permission
cs: Upravit práva

en: Edit Permissions
cs: Upravit práva

en: Edit Permissions for %s
cs: Upravit práva pro %s

en: Edit options for:
cs: Upravit možnosti pro:

en: Edit permissions for "%s"
cs: Upravit práva pro "%s"

en: Edit permissions for %s
cs: Upravit práva pro %s

en: Education
cs: Výuka

en: Element...
cs: Prvek...

en: Email Address
cs: Emailová adresa

en: Email addresses must match.
cs: Emailové adresy se musí shodovat.

en: Email with confirmation
cs: Email s potvrzením

en: Email-to-SMS Gateway
cs: Brána Email-na-SMS

en: Emoticons
cs: Ikonky s emocemi

en: Empty message.
cs: Prázdná zpráva.

en: Empty result.
cs: Prázdný výsledek.

en: Empty search terms
cs: Prázdný termín pro vyhledávání

en: Enable insertion of images from Photo Galleries in text?
cs: Povolit vkládání obrazků z foto galerií do textu?

en: Enable right click context menu?
cs: Aktivovat pravé kliknutí pro kontextové menu?

en: End year
cs: Konec roku

en: Enlarge Editor
cs: Zvětšit editor

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
cs: Zadejte bezpečnostní otázku, na kterou budete muset odpovědět pokud si budete chtít resetovat své heslo, např. 'Jaké je jméno Vašeho psa?':

en: Enter the image URL here
cs: Zde vložit URL obrázku

en: Enter the letters below:
cs: Zadejte znaky:

en: Equatorial Guinea
cs: Rovníková Guinea

en: Error
cs: Chyba

en: Error creating block: %s
cs: Nastala chyba při vytváření bloku: %s.

en: Error deleting sync anchor: %s
cs: Nastala chyba při synchronizaci: %s

en: Error deleting sync log: %s
cs: Nastala chyba při mazání sync logu: %s.

en: Error getting content: %s
cs: Nastala chyba při načítání obsahu: %s

en: Error sending data to smbpasswd.
cs: Nastala chyba při zasílání dat do smbpasswd.

en: Error updating password: %s
cs: Nastala chyba při aktualizaci hesla: %s

en: Error with email message.
cs: Nastala chyba s poštovní zprávou.

en: Error writing "%s".
cs: Chyba při zápisu "%s".

en: Estonia
cs: Estonsko

en: Ethiopia
cs: Etiopie

en: Ethnic
cs: Etnické

en: Europe
cs: Evropa

en: Every 15 minutes
cs: Každých 15 minut

en: Every 2 minutes
cs: Každé 2 minuty

en: Every 30 seconds
cs: Každých 30 sekund

en: Every 5 minutes
cs: Každých 5 minut

en: Every Login
cs: Každé přihlášení do systému

en: Every half hour
cs: Každou půl hodinu

en: Every minute
cs: Každou minutu

en: Example values:
cs: Vzorový příklad hodnot:

en: Execute
cs: Provést

en: Expand
cs: Rozvinout

en: Expected ')'
cs: Očekávána ')'

en: Expected bare word or quoted search term
cs: Očekáváno samostatné slovo nebo hledaný termín v uvozovkách

en: Expiration Date
cs: Datum pro konec platnosti

en: FG Color
cs: Barva popředí

en: FTP upload of setup
cs: Přenos konfigurace pomocí FTP

en: Failed retrieving preferences.
cs: Selhalo získání možností.

en: Failed to connect to LDAP server.
cs: Nelze se připojit k LDAP serveru.

en: Failed to connect to SMB server.
cs: Nelze se připojit k SMB serveru.

en: Failed to copy from "%s".
cs: Selhalo kopírování z "%s".

en: Failed to copy to "%s".
cs: Selhalo kopírování do "%s".

en: Failed to create new SASL connection.
cs: Selhalo založení nového SASL spojení.

en: Failed to move to "%s".
cs: Selhalo přesunutí do "%s".

en: Failed to retrieve: %s
cs: Selhalo získání: %s

en: Failed to verify old password.
cs: Selhala verifikace starého hesla.

en: Failure in changing password on %s: %s
cs: Změna hesla selhala pro %s: %s

en: Fair
cs: Dobré

en: Falkland Islands (Malvinas)
cs: Falklandské ostrovy (Malviny)

en: Faroe Islands
cs: Farijské ostrovy

en: Fatal Error:
cs: Závažná chyba:

en: Faxes
cs: Faxy

en: February
cs: Únor

en: Feels Like
cs: Cítit se jako

en: Feels like:
cs: Cítit se jako:

en: Few Showers
cs: Drobné přeháňky

en: Few Snow Showers
cs: Drobné sněhové přeháňky

en: Field matrix
cs: Matice pole

en: File
cs: Soubor

en: File Count: %s file
cs: Počet souborů: %s soubor

en: File Count: %s files
cs: Počet souborů: %s souborů

en: File Manager
cs: Správce souborů

en: File Name
cs: Název souboru

en: File selection
cs: Výběr souboru

en: File upload
cs: Přenést soubor

en: File uploads not supported.
cs: Přenos souborů není podporován.

en: Filters
cs: Filtry

en: Finland
cs: Finsko

en: First Half
cs: První polovina

en: First Quarter
cs: První čtvrtina

en: Fix ratio
cs: Pevné měřítko

en: Flip
cs: Přehodit

en: Float
cs: Plovoucí

en: Fog
cs: Mlha

en: Folder %s does not exist
cs: Složka %s neexistuje

en: Font Color
cs: Barva písma

en: Food
cs: Jídlo

en: For browsers that don't support images
cs: Pro prohlížeče nepodporující obrázky

en: Forecast (TAF)
cs: Předpověď (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
cs: Předpověď počasí pro dny (poznámka: předpověď je pro dny i noci; toto může vytvořit poměrně obsáhlý seznam.

en: Forgot your password?
cs: Zapomněli jste Vaše heslo?

en: Forms
cs: Formuláře

en: Fortune
cs: Štěstí

en: Fortune type
cs: Typ štěstí

en: Fortunes
cs: Štěstí

en: Fortunes 2
cs: Štěstí 2

en: Forums
cs: Fóra

en: Forwards
cs: Přeposlání

en: Fr
cs: Pá

en: Frames
cs: Rámy

en: France
cs: Francie

en: France, Metropolitan
cs: Francie, metropolitní

en: Freezing Drizzle
cs: Mrznoucí mrholení

en: French Guiana
cs: Francouská Guaiána

en: French Polynesia
cs: Francouská Polynésie

en: French Southern Territories
cs: Francouská jižní teritoria

en: From
cs: Od

en: From the
cs: Od

en: Full Description
cs: Podrobný popis

en: Full Moon
cs: Úplněk

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: Gallery to take image from
cs: Galerie pro výběr obrázků

en: Gallery:
cs: Galerie:

en: Gambia
cs: Gambie

en: Generate %s Configuration
cs: Vytvořit %s konfiguraci

en: Generated Code
cs: Vygenerovaný kód

en: Georgia
cs: Gruzínsko

en: Germany
cs: Německo

en: Given Name
cs: Křestní jméno

en: Global Options
cs: Základní možnosti

en: Go
cs: Jdi na

en: Google Maps
cs: Mapy Google

en: Google Search
cs: Vyhledávání pomocí Googlu

en: Grayscale
cs: Stupně šedi

en: Greece
cs: Řecko

en: Greek (ISO-8859-7)
cs: Řecké (ISO-8859-7)

en: Greenland
cs: Grónsko

en: Group Administration
cs: Administrace pro skupiny

en: Group names must be non-empty
cs: Musí být zadáno jméno skupiny

en: Group_ldap: Unable to add group %s. This is what the server said:
cs: Group_ldap: Nelze přidat skupinu %s. Hlášení serveru:

en: Group_ldap: Unable to delete group %s
cs: Group_ldap: Nelze smazat skupinu %s

en: Group_ldap: Unable to update group %s
cs: Group_ldap: Nelze aktualizovat skupinu %s

en: Groups
cs: Skupiny

en: Guest Permissions
cs: Práva hostů

en: Guestbook
cs: Kniha hostů

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last cell in row.
cs: HTMLArea zbaběle odmítá smazat poslední buňku na řádku.

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last column in table.
cs: HTMLArea zbaběle odmítá smazat poslední buňku ve sloupci tabulky.

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last row in table.
cs: HTMLArea zbaběle odmítá smazat poslední řádek v tabulce.

en: HTTP Authentication not found.
cs: Ověřování pomocí HTTP nebylo nalezeno.

en: Hash-Algorithm
cs: Hash-algoritmus

en: Haze
cs: Mlhavo

en: Header
cs: Hlavička

en: Headers
cs: Hlavičky

en: Heard Island and McDonald Islands
cs: Heard Island a McDonald Islands

en: Heavy T-Storm
cs: Silná bouřka

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
cs: Hebrejština (ISO-8859-8-I)

en: Height
cs: Výška

en: Help
cs: Nápověda

en: Help using editor
cs: Nápověda pro editor

en: Helper
cs: Pomocník

en: Hemisphere
cs: Hemisféra

en: Here is the beginning of the file:
cs: Zde je začátek souboru:

en: High
cs: Vysoká

en: Ho_me
cs: _Horde

en: Holy See (Vatican City State)
cs: Svaté Město (Vatikán)

en: Home Address
cs: Adresa domů

en: Home Directory
cs: Domácí adresář

en: Home Phone
cs: Telefon domů

en: Horde/Kolab: Invalid %s XML data encountered in message %s
cs: Horde/Kolab: Neplatné %s XML data ve zprávě %s

en: Horde/Kolab: No message corresponds to object %s
cs: Horde/Kolab: Žádná zpráva se neshoduje s objektem %s

en: Horde/Kolab: No object of type %s found in message %s
cs: Horde/Kolab: Nebyl nalezen žádný objekt typu %s ve zprávě %s

en: Horde/Kolab: Successfully removed %s "%s"
cs: Horde/Kolab: Úspěšné odstranění %s "%s"

en: Horde/Kolab: The integration engine requires the 'domxml' PHP extension
cs: Horde/Kolab: Integrační nástroj potřebuje PHP příponu 'domxml'

en: Horde/Kolab: Unable to create new XML tree for object %s
cs: Horde/Kolab: Nelze vytvořit nový strom XML pro objekt %s

en: Horde/Kolab: Unable to remove %s "%s": %s
cs: Horde/Kolab: Nelze odstranit %s "%s": %s

en: Horde/Kolab: Unable to retrieve MIME ID for the part of type %s
cs: Horde/Kolab: Nelze získat MIME ID pro část typu %s

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise %s "%s": %s
cs: Horde/Kolab: Nelze synchronizovat %s "%s": %s

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise shares: %s
cs: Horde/Kolab: Nelze synchronizovat sdílené objekty: %s

en: Horde/Kolab: Unknown share "%s"
cs: Horde/Kolab: Neznámý sdílený objekt "%s"

en: Horizontal Rule
cs: Vodorovné pravítko

en: Horizontal padding
cs: Horizontální odstup

en: Horizontal:
cs: Horizontální:

en: How did you get here? (Please report!)
cs: Jak jste se sem dostali? (Zašlete prosím zprávu!)

en: How many columns would you like to merge?
cs: Kolik sloupců chcete spojit?

en: How many fields (columns) are there?
cs: Kolik je tam polí (sloupců)?

en: How many rows would you like to merge?
cs: Kolik řádků chcete spojit?

en: Humidity
cs: Vlhkost

en: Humidity:
cs: Vlhkost:

en: Humorists
cs: Humorné

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: IMAP mailbox creation failed: %s
cs: Selhalo vytvoření IMAPové schránky: %s

en: IMAP mailbox deletion failed: %s
cs: Selhalo smazání IMAPové schránky: %s

en: IMAP mailbox quota creation failed: %s
cs: Selhalo nastavení kvóty pro IMAPovou schránku: %s

en: IP Address
cs: IP adresa

en: IP Address not available.
cs: IP adresa není dostupná.

en: IP Address not within allowed CIDR block.
cs: IP adresa není v povoleném CIDR rozsahu.

en: IP lockdown violation.
cs: Porušení integrity IP.

en: I_nsert Row Before
cs: V_ložte řádek před

en: Iceland
cs: Island

en: Icons Only
cs: Pouze ikony

en: Icons for %s
cs: Ikony pro %s

en: Icons with text
cs: Ikony s textem

en: Identity's name:
cs: Název identity:

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
cs: Pokud zobrazení není v pořádku, %s otevřít v novém okně.

en: If you don't see any icons using Internet Explorer, you may need to check this box to turn off PNG transparency.
cs: Pokud používáte Internet Explorer a nevidíte žádné ikony, zřejmě potřebujete označit tento rámeček pro vypnutí PNG transparence.

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
cs: Pokud vidíte tuto zprávu místo obrázku, obrázek který chcete přenést nelze Vaším prohlížečem zobrazit.

en: Image Preview:
cs: Náhled obrázku:

en: Image URL
cs: URL obrázku

en: Image URL:
cs: URL obrázku:

en: Image from gallery
cs: Obrázek z galerie

en: Image from gallery:
cs: Obrázek z galerie:

en: Image upload
cs: Přenos obrázku

en: Images
cs: Obrázky

en: Import, Step %d
cs: Import, krok %d

en: Imported field: %s
cs: Importované pole: %s

en: Imported fields:
cs: Importovaná pole:

en: In_sert Row After
cs: Vložit řádku za

en: Incorrect Password
cs: Neplatné Heslo

en: Incorrect action code given.
cs: Byl zadán nesprávný akční kód.

en: Incorrect username and/or password.
cs: Nesprávně zadané uživatelské jméno a/nebo heslo.

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
cs: Nesprávné uživatelské jméno nebo alternativní adresa. Zkuste ještě jednou nebo kontaktujte Vašeho systémového administrátora.

en: Increase Indent
cs: Zvětšit odsazení

en: India
cs: Indie

en: Individual Users
cs: Jednotliví uživatelé

en: Indonesia
cs: Indonésie

en: Info
cs: Informace

en: Information
cs: Informace

en: Information no longer available.
cs: Informace již nejsou dostupné.

en: Inherited Members
cs: Zdědění členové

en: Insert C_olumn After
cs: Vložit s_loupec za

en: Insert Image
cs: Vložit obrázek

en: Insert Table
cs: Vložit tabulku

en: Insert Web Link
cs: Vložit webový odkaz

en: Insert _Column Before
cs: Vložit _sloupec před

en: Insert a new column after the current one
cs: Vložit nový sloupec za současný

en: Insert a new column before the current one
cs: Vložit nový sloupec před současný

en: Insert a new row after the current one
cs: Vložit nový řádek za současný

en: Insert a new row before the current one
cs: Vložit nový řádek před současný

en: Insert a paragraph after the current node
cs: Vložit odstavec za současný uzel

en: Insert a paragraph before the current node
cs: Vložit odstavec před současný uzel

en: Insert alternate template
cs: Vložit alternativní vzor

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
cs: Vložte emailovou adresu, na kterou obdržíte nové heslo:

en: Insert cell after
cs: Vložit buňku za

en: Insert cell before
cs: Vložit buňku před

en: Insert column after
cs: Vložit sloupec za

en: Insert column before
cs: Vložit sloupec před

en: Insert messages
cs: Vložit zprávy

en: Insert paragraph after
cs: Vložit odstavec za

en: Insert paragraph before
cs: Vložit odstavec před

en: Insert row after
cs: Vložit řádek za

en: Insert row before
cs: Vložit řádek před

en: Insert the required answer to the security question:
cs: Vložte požadovanou odpověď na bezpečnostní otázku:

en: Insert/Modify Image
cs: Vložit/upravit obrázek

en: Insert/Modify Link
cs: Vložit/upravit odkaz

en: Insufficient credit to send to the distribution list.
cs: Nedostatečný kredit k odeslání zprávy na distribuční seznam.

en: Insufficient credit.
cs: Nedostatečný kredit.

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Integer list
cs: Seznam celých čísel

en: Invalid UDH. (User Data Header).
cs: Nesprávné UDH. (User Data Header).

en: Invalid ZIP data
cs: Neplatná ZIP data

en: Invalid application.
cs: Neplatná aplikace.

en: Invalid batch ID.
cs: Neplatné identifikační číslo (ID) dávky.

en: Invalid data submitted.
cs: Byla zadána neplatná data

en: Invalid destination address.
cs: Neplatná adresa příjemce.

en: Invalid file format
cs: Neplatný formát souboru

en: Invalid license key.
cs: Neplatný licenční klíč.

en: Invalid location provided.
cs: Neplatné umístění.

en: Invalid msg_type.
cs: Neplatný msg_type.

en: Invalid or missing api_id.
cs: Neplatné nebo chybějící api_id.

en: Invalid or missing parameters.
cs: Neplatné nebo chybějící parametry.

en: Invalid parent permission.
cs: Neplatná vlastnická práva.

en: Invalid partner id.
cs: Neplatná identifikace partnera.

en: Invalid product code.
cs: Neplatný kód produktu.

en: Invalid protocol.
cs: Neplatný protokol.

en: Invalid recipient: "%s"
cs: Neplatný příjemce: "%s"

en: Invalid share object
cs: Neplatný sdílený objekt

en: Invalid source address.
cs: Neplatná adresa odesílatele.

en: Invalid unicode data.
cs: Neplatná data unicode.

en: Inventory
cs: Inventář

en: Invert selection
cs: Obrátit výběr

en: Iran, Islamic Republic of
cs: Írán, Islámská republika

en: Iraq
cs: Irák

en: Ireland
cs: Irsko

en: Isle of Man
cs: Ostrov muže

en: Isolated T-Storms
cs: Ojedinělé bouřky

en: Issuer
cs: Poskytovatel

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Italy
cs: Itálie

en: Jamaica
cs: Jamajka

en: January
cs: Leden

en: Japan
cs: Japonsko

en: Japanese (ISO-2022-JP)
cs: Japonština (ISO-2022-JP)

en: Jersey
cs: Trikot

en: Jordan
cs: Jordánsko

en: July
cs: Červenec

en: June
cs: Červen

en: Justify
cs: Zarovnat

en: Justify Center
cs: Zarovnat na střed

en: Justify Full
cs: Zarovnat vyplněním

en: Justify Left
cs: Zarovnat doleva

en: Justify Right
cs: Zarovnat doprava

en: Kazakhstan
cs: Kazachstán

en: Keep original?
cs: Uchovat originál?

en: Kenya
cs: Keňa

en: Kerberos server rejected authentication.
cs: Kerberos server zamítnul ověření.

en: Kernel Newbies
cs: Nováčci kernelu

en: Key Creation
cs: Vytvoření klíče

en: Key Fingerprint
cs: Vytvoření otisku klíče

en: Key Length
cs: Délka klíče

en: Key Type
cs: Typ klíče

en: Key Usage
cs: Užití klíče

en: Key already exists on the public keyserver.
cs: Klíč již existuje na veřejném klíčovém serveru.

en: Kids
cs: Děti

en: Korea, Democratic People's Republic of
cs: KLDR

en: Korea, Republic of
cs: Korea

en: Korean (EUC-KR)
cs: Korejsky (EUC-KR)

en: Kuwait
cs: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
cs: Kyrgizstán

en: La_yout
cs: _Rozložení

en: Language
cs: Jazyk

en: Lao People's Democratic Republic
cs: Laos, Lidově Demokraticka Republika

en: Last Half
cs: Druhá polovina

en: Last Password Change
cs: Poslední změna hesla

en: Last Quarter
cs: Poslední čtvrtina

en: Last Updated:
cs: Poslední aktualizace:

en: Last login: %s
cs: Poslední přihlášení: %s

en: Last login: %s from %s
cs: Poslední přihlášení: %s z %s

en: Last login: Never
cs: Poslední přihlášení: Nikdy

en: Latvia
cs: Litva

en: Law
cs: Právo

en: Layout
cs: Rozložení

en: Leave empty for no border
cs: Nechat prázdné bez okraje

en: Lebanon
cs: Libanon

en: Left
cs: Doleva

en: Left header
cs: Levá hlavička

en: Left values
cs: Hodnoty nalevo

en: Level
cs: Úroveň

en: Liberia
cs: Libérie

en: Libyan Arab Jamahiriya
cs: Libie

en: Liechtenstein
cs: Lichtenštejnsko

en: Light Drizzle
cs: Lehké mrholení

en: Light Rain
cs: Lehký déšť

en: Light Rain Early
cs: Brzký lehký déšť

en: Light Rain Late
cs: Později lehký déšť

en: Light Rain Shower
cs: Lehké dešťové srážky

en: Light Rain with Thunder
cs: Lehký déšť s hřměním

en: Light Snow
cs: Lehké sněžení

en: Light Snow Shower
cs: Lehké sněhové přeháňky

en: Link
cs: Odkaz

en: Link URL
cs: Odkaz na URL

en: Link access key
cs: Odkaz na přístupový klíč

en: Link points to:
cs: Odkazy ukazují na:

en: Link target
cs: Odkaz na cíl

en: Link text
cs: Odkaz na text

en: Link the email address to the compose page when displaying
cs: Použít odkazy na emailové adresy při zobrazování stránky pro psaní zpráv

en: Link title attribute
cs: Odkaz na název atributu

en: Links
cs: Odkazy

en: Linux Cookie
cs: Linuxové cookie

en: List - user can see the folder
cs: Seznam - uživatel může vidět složku

en: List Databases
cs: Seznam databází

en: List Help Topics
cs: Seznam témat nápovědy

en: List Tables
cs: Seznam tabulek

en: List-Archive
cs: Seznam-Archiv

en: List-Help
cs: Seznam-Nápověda

en: List-Id
cs: Seznam-Id

en: List-Owner
cs: Seznam-Vlastník

en: List-Post
cs: Seznam-Odeslání

en: List-Subscribe
cs: Seznam-Přihlášení

en: List-Unsubscribe
cs: Seznam-Odhlášení

en: Listing sessions failed: %s
cs: Výpis sezení není dostupný: %s

en: Listing users failed: %s
cs: Výpis uživatelů není dostupný: %s

en: Listing users is disabled.
cs: Výpis uživatelů není dostupný.

en: Literature
cs: Literatura

en: Lithuania
cs: Lotyšsko

en: Loading...
cs: Nahrávání...

en: Local time:
cs: Místní čas:

en: Locale and Time
cs: Locale a čas

en: Location
cs: Místo

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Log of previous sync session
cs: Záznam předchozí synchronizace.

en: Log out
cs: Odhlášení

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Login Tasks
cs: Úkoly prováděné při přihlášení

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
cs: Selhalo přihlášení do systému. Pravděpodobně Vaše uživatelské jméno a/nebo heslo nebylo správně zadáno.

en: Login failed.
cs: Přihlášení selhalo.

en: Long text
cs: Dlouhý text

en: Love
cs: Láska

en: Low
cs: Nízká

en: Lower greek letters
cs: Malá řecká písmena

en: Lower latin letters
cs: Malá tiskací písmena

en: Lower roman numbers
cs: Malé římské číslice

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: MOTD
cs: Zpráva dne

en: MS-TNEF Attachment contained no data.
cs: Připojený soubor MS-NTEF neobsahuje žádná data.

en: Macao
cs: Makao

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
cs: Makedonie, bývalá Republika Jugoslávie

en: Madagascar
cs: Madagaskar

en: Magic
cs: Magie

en: Mail
cs: Pošta

en: Mail Admin
cs: Administrátor pošty

en: Make lin_k...
cs: Vytvořit od_kaz...

en: Malaysia
cs: Malajsie

en: Maldives
cs: Maldivy

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
cs: Pro umožnění ovládání kategorií je zapotřebí označit položky barvami, které jsou přiřazeny k těmto kategoriím.

en: Map24 map
cs: Mapa Map24

en: MapQuest map
cs: Mapa MapQuest

en: Mappings stored.
cs: Mapování bylo uloženo.

en: March
cs: Březen

en: Margin
cs: Okraj

en: Mark with Seen/Unseen flags
cs: Označit značkou Prohlédnuto/Neprohlédnuto

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
cs: Označit jinými značkami (jako Důležité/Odpovězené)

en: Marshall Islands
cs: Maršalské Ostrovy

en: Matching fields
cs: Shodující se pole

en: Mauritania
cs: Mauretánie

en: Mauritius
cs: Mauricius

en: Max allowed credit.
cs: Maximalní povolený kredit

en: Max message parts exceeded.
cs: Byla překročena maximalní délka zprávy.

en: Max temp last 24 hours:
cs: Nejvyšší teplota za posledních 24 hodin:

en: Max temp last 6 hours:
cs: Nejvyšší teplota za posledních 6 hodin:

en: Maximum Number of Portal Blocks
cs: Maximalní počet blokování portálů

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: May
cs: Květen

en: Medicine
cs: Medicína

en: Members
cs: Členové

en: Menu mode:
cs: Módy pro menu:

en: Merge cells
cs: Spojit buňky

en: Message
cs: Zpráva

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
cs: Zpráva byla ověřena v pořádku, ale nelze ověřit podpisový certifikát.

en: Message expired.
cs: Zpráva propadla.

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Metar Weather
cs: Počasí

en: Metar block not available.
cs: Blok o počasí není dostupný.

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
cs: Blok o počasí není dostupný. Podrobnosti byly zaznamenány pro systémového administrátora do logu.

en: MetarDB is not connected.
cs: MetarDB není připojena.

en: Method
cs: Metoda

en: Method "%s" is not defined
cs: Metoda "%s" není definována

en: Method not defined. Called method: %s
cs: Metoda není definována: Volaná metoda: %s

en: Metric
cs: Metrický

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Micronesia, Federated States of
cs: Mikronésie, Federace

en: Middle
cs: Uprostřed

en: Mime Type
cs: Typ Mime

en: Min temp last 24 hours:
cs: Nejnižší teplota za posledních 24 hodin:

en: Min temp last 6 hours:
cs: Nejnižší teplota za posledních 6 hodin:

en: Minimum password age has not yet expired
cs: Minimální doba platnosti hesla ještě nevypršela

en: Mirror
cs: Zrcadlově

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Missing PEAR package HTTP_Request.
cs: Programový balík HTTP_Request chybí v PEAR.

en: Missing configuration. You have to generate it now if you want to use this application.
cs: Chybějící konfigurace. Pokud si přejete používat tuto aplikaci, musíte vygenerovat konfigurační soubor.

en: Missing message ID.
cs: Chybějící ID zprávy (identifikační číslo)

en: Missing required PEAR package Mail.
cs: Požadovaný programový balík Mail chybí v PEAR.

en: Missing session ID.
cs: Chybějící ID pro relaci.

en: Mo
cs: Po

en: Mobile Mail
cs: Mobilní pošta

en: Moderate
cs: Mírný

en: Modified Date
cs: Datum poslední změny

en: Modify URL
cs: Změňit URL

en: Modulus
cs: Modul

en: Moldova, Republic of
cs: Moldávie

en: Monaco
cs: Monako

en: Mongolia
cs: Mongolsko

en: Month and year
cs: Měsíc a rok

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Montserrat
cs: Monserat

en: Moon Phases
cs: Fáze Měsíce

en: More fields found in line %d than the expected %d.
cs: Na řádku %d bylo nalezeno více políček než očekávaných %d.

en: Morocco
cs: Maroko

en: Mostly Clear
cs: Převážně jasno

en: Mostly Cloudy
cs: Převážně oblačno

en: Mostly Cloudy and Windy
cs: Převážně oblačno a větrno

en: Mostly Sunny
cs: Převážně slunečno

en: Move Down
cs: Posunout dolů

en: Move Left
cs: Posunout doleva

en: Move Right
cs: Posunout doprava

en: Move Up
cs: Posunout nahoru

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Mozambique
cs: Mosambik

en: Multi-level drop down lists
cs: Více-úrovňové roletové seznamy

en: Multiple selection
cs: Vícenásobná selekce

en: My Account
cs: Můj účet

en: My Account Information
cs: Informace o účtu

en: My Portal
cs: Můj portál

en: My Portal Layout
cs: Moje rozložení portálu

en: NO, I Do NOT Agree
cs: NE, NESOUHLASÍM

en: Name
cs: Jméno

en: Namibia
cs: Namibie

en: Nepal
cs: Nepál

en: Netherlands
cs: Nizozemí

en: Netherlands Antilles
cs: Nizozemské Antily

en: Netscape SSL server name
cs: Jméno Netscape SSL serveru

en: Netscape certificate comment
cs: Poznámka k certifikátu Netscapu

en: Netscape certificate type
cs: Typ certifikátu Netscapu

en: Network
cs: Síť

en: Never
cs: Nikdy

en: New Caledonia
cs: Nová Kaledonie

en: New Category
cs: Nová kategorie

en: New Moon
cs: Měsíc v první čtvrtině

en: New Username (optional)
cs: Nové uživatelské jméno (nepovinné)

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: New password
cs: Nové heslo

en: New password will expire on %x.
cs: Nové heslo vyprší %x.

en: New password:
cs: Nové heslo:

en: New passwords don't match.
cs: Hesla se musí shodovat.

en: New window (_blank)
cs: Nové okno (_prázdné)

en: News
cs: Novinky

en: Next
cs: Další

en: Next 4 Phases
cs: Další 4 fáze

en: Next options
cs: Další možnosti

en: Next>
cs: Další>

en: Nicaragua
cs: Nikaragua

en: Nigeria
cs: Nigérie

en: Night
cs: Noc

en: No
cs: Ne

en: No available configuration data to show differences for.
cs: Žadná konfigurační data nejsou dostupná pro zobrazení rozdílů.

en: No available strategy for making ISO images.
cs: Není dostupná žádná strategie pro tvorbu ISO obrazů.

en: No batch template.
cs: Bez dávkového vzoru.

en: No block exists at the requested position
cs: Na požadované pozici neexistuje žádný blok

en: No calendar name provided for MCAL authentication.
cs: Nebylo poskytnuto žádné jméno pro kalendář při ověřování pomocí MCAL.

en: No change.
cs: Bez změny.

en: No children can be added to this permission.
cs: Nelze přidat žádná pod-práva k těmto právům.

en: No configuration information specified for %s.
cs: Nebyly uvedeny žádné konfigurační informace pro %s.

en: No configuration information specified for FTP VFS.
cs: Nebyly uvedeny žádné konfigurační informace pro FTP VFS.

en: No configuration information specified for SQL VFS.
cs: Nebyly uvedeny žádné konfigurační informace pro SQL VFS.

en: No configuration information specified for SQL-File VFS.
cs: Nebyly uvedeny žádné konfigurační informace pro SQL-File VFS.

en: No credit left.
cs: Nemáte žádný kredit.

en: No destination supplied.
cs: Nebyl poskytnut žádný cíl.

en: No file uploaded
cs: Žádný soubor nebyl přenesen

en: No icons found.
cs: Nebyly nalezeny žádné ikony.

en: No location is set.
cs: Nebylo vybráno žádné místo.

en: No location provided.
cs: Nebylo vybráno žádné místo.

en: No message supplied.
cs: Nebyly poskytnuty žádné zprávy.

en: No name specified.
cs: Nebylo uvedeno žádné jméno.

en: No number specified.
cs: Nebylo uvedeno žádné číslo.

en: No offensive fortunes
cs: Bez neslušných

en: No password provided for HTTP authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření pomocí HTTP.

en: No password provided for IMAP authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření pomocí IMAP.

en: No password provided for Kerberos authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření pomocí Kerberos.

en: No password provided for Login authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření přihlášení se do systému.

en: No password provided for PASSWD authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření pomocí PASSWD.

en: No password provided for SMB authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření pomocí SMB.

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
cs: Nebyla poskytnuta cesta k binárnímu souboru OpenSSL. Binární soubor OpenSSL je zapotřebí pro práci s PKCS 12 daty.

en: No pending signups.
cs: Žádné nevyřízené žádosti o přihlášení.

en: No quota set.
cs: Není nastavena žádná quota.

en: No rules
cs: Bez pravidel

en: No separator specified.
cs: Nebyl uveden žádné oddělovač.

en: No sides
cs: Bez okrajů

en: No such backend '%s' found.
cs: '%s' backend nebyl nalezen.

en: No such file
cs: Soubor neexistuje

en: No temporary directory available for cache.
cs: Žádný z dočasných adresářů není dostupný pro cache.

en: No username and/or password sent.
cs: Nebylo odesláno žádné uživatelské jméno a/nebo heslo.

en: No valid XML data returned
cs: Nebyla navrácena žádná platná XML data.

en: No values
cs: Žádné hodnoty

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
cs: V originální konfiguraci nebyla nalezena verze. Obnovte konfiguraci.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
cs: Ve Vaší konfiguraci nebyla nalezena verze. Obnovte konfiguraci.

en: None
cs: Žádný

en: None (use implicit)
cs: Žádný (použijte implicitní)

en: Nordic (ISO-8859-10)
cs: Severský (ISO-8859-10)

en: Norfolk Island
cs: Norfolkské ostrovy

en: Northern Hemisphere
cs: Severní polokoule

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariánské ostrovy

en: Norway
cs: Norsko

en: Not After
cs: Není po

en: Not Before
cs: Není před

en: Not a directory
cs: Není adresářem

en: Not found.
cs: Nenalezeno.

en: Not implemented.
cs: Není implementováno.

en: Not set
cs: Není nastaveno

en: Not supported.
cs: Není podporováno.

en: Notes
cs: Poznámka

en: Nothing to browse, go back.
cs: Nic k prohlédnutí, běžte zpět.

en: November
cs: Listopad

en: Number
cs: Číslo

en: Number of characters
cs: Počet znaků

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Number of rows
cs: Počet řádků

en: Numbers not specified for updating in distribution list.
cs: Nebyla zadána čísla pro aktualizaci distribučního seznamu.

en: Object
cs: Objekt

en: Object Creator
cs: Tvůrce objektů

en: Octal
cs: Osmičkový

en: October
cs: Říjen

en: Offense filter
cs: Filtrovat neslušné

en: Office
cs: Kancelář

en: Old and new passwords must be different.
cs: Nové heslo se musí od starého lišit.

en: Old password
cs: Staré heslo

en: Old password is not correct.
cs: Nesprávné heslo.

en: Old password:
cs: Staré heslo:

en: Oman
cs: Omán

en: Onclick event
cs: Událost kliknutí

en: Only IMAP servers support shared folders.
cs: Sdílené složky jsou poskytovány pouze IMAP servery.

en: Only offensive fortunes
cs: Pouze neslušné

en: Only one email address allowed.
cs: Je povolena pouze jedna e-mailová adresa.

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
cs: Pouze vlastník nebo systémový administrátor může měnit práva pro sdílený objekt.

en: Open in a new window
cs: Otevřít v novém okně.

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
cs: Chyba OpenSSL: Nelze získat data z podepsané části S/MIME.

en: Opens this link in a new window
cs: Otevřít tento odkaz v novém okně

en: Operating System
cs: Operační systém

en: Options
cs: Možnosti

en: Options for %s
cs: Možnosti pro %s

en: Ordered List
cs: Seřazený seznam

en: Organisation
cs: Organizace

en: Organisational Unit
cs: Organizační jednotka

en: Organizing
cs: Organizování

en: Original application template
cs: Originální vzor pro žádost

en: Original templates in %s:
cs: Originální vzor v %s:

en: Other
cs: Ostatní

en: Other Information
cs: Ostatní informace

en: Owner Permissions
cs: Uživatelská práva

en: PAM authentication is not available.
cs: Ověření pomocí PAM není dostupné.

en: PGP Digital Signature
cs: PGP digitální podpis

en: PGP Encrypted Data
cs: PGP šifrovaná data

en: PGP Public Key
cs: Veřejný PGP klíč

en: PGP Signed/Encrypted Data
cs: Data podepsaná/šifrovaná pomocí PGP

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: PHP Shell
cs: PHP konzola

en: PM Light Rain
cs: Odpolední lehký déšť

en: PM Rain
cs: Odpolední déšť

en: PM Showers
cs: Odpolední přeháňky

en: PM Snow
cs: Odpolední sněžení

en: PM Snow Showers
cs: Odpolední sněhové přeháňky

en: PM Sun
cs: Odpolední slunce

en: PM T-Storms
cs: Odpolední bouřky

en: POSIX extension is missing
cs: Chybí POSIX rozšíření

en: P_HP Shell
cs: P_HP konzola

en: Padding
cs: Odstupy

en: Pakistan
cs: Pákistán

en: Palestinian Territory, Occupied
cs: Palestinské teritorium, okupované

en: Papua New Guinea
cs: Papua Nová Guinea

en: Partly Cloudy
cs: Místy zataženo

en: Passwd is not properly configured.
cs: Passwd není správně nakonfigurován.

en: Password
cs: Heslo

en: Password changed on %s.
cs: Heslo změněno v %s.

en: Password changed successfully.
cs: Heslo bylo úspěšně změněno.

en: Password incorrect
cs: Nesprávné heslo

en: Password module can't find the supplied bin.
cs: Password modul nenalezl poskytnutou schránku.

en: Password module is missing required parameters.
cs: Chybí požadované parametry pro modul Password.

en: Password module is missing target parameter.
cs: Chybí cílový parametr pro modul Password.

en: Password module is not properly configured
cs: Modul Password není správně konfigurován

en: Password module is not properly configured.
cs: Modul Password není správně konfigurován.

en: Password required for RADIUS authentication.
cs: Pro ověření pomocí RADUIS je nutno zadat heslo.

en: Password with confirmation
cs: Heslo s potvrzením

en: Password:
cs: Heslo:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Passwords must match.
cs: Hesla se musí shodovat.

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste from clipboard
cs: Vložit ze schránky

en: Path
cs: Cesta

en: Pending Signups:
cs: Žádosti o přihlášení:

en: People
cs: Lidé

en: Percent
cs: Procent

en: Perform Maintenance Operations
cs: Provést operace údržby

en: Perform maintenance operations on login?
cs: Provést operace údržby při přihlášení do systému?

en: Permission
cs: Práva

en: Permission "%s" not deleted.
cs: Práva "%s" nebyla smazána.

en: Permission Denied
cs: Přístup odepřen

en: Permissions
cs: Práva

en: Permissions Administration
cs: Administrační práva

en: Personal Information
cs: Osobní informace

en: Pets
cs: Domácí zvířata

en: Philippines
cs: Filipíny

en: Phone
cs: Telefon

en: Photos
cs: Fotografie

en: Pixels
cs: Pixelů

en: Platitudes
cs: Fráze

en: Please click into some cell
cs: Prosím klikněte na nějakou buňku

en: Please confirm that you want to remove this element:
cs: Prosím potvrďte, že si přejete odstranit tento prvek:

en: Please confirm that you want to unlink this element.
cs: Prosím potvrďte, že si přejete odstranit tento prvek.

en: Please enter a month and a year.
cs: Prosím zadejte měsíc a rok.

en: Please enter a name for the new category:
cs: Prosím zadejte název nové kategorie:

en: Please enter a valid IP address.
cs: Prosím zadejte správnou IP adresu..

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
cs: Prosím zadejte správný datum a zkontrolujte počet dní v měsíci.

en: Please enter a valid time.
cs: Prosím zadejte správný čas.

en: Please provide a summary of the problem.
cs: Prosím uveďte shrnutí Vašeho problému.

en: Please provide your username and password
cs: Prosím zadejte Vaše uživatelské jméno a heslo

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
cs: Prosím přečtěte si následující text. MUSÍTE souhlasit s podmínkami pro používání systému.

en: Please type the new category name:
cs: Prosím zadejte nový název kategorie:

en: Poland
cs: Polsko

en: Politics
cs: Politika

en: Polls
cs: Hlasování

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Positioning of this image
cs: Umístění tohoto obrázku

en: Positioning of this table
cs: Umístění tabulky

en: Post to this folder (not enforced by IMAP)
cs: Zaslat do této složky (není poskytnuto IMAPem)

en: Precipitation for last %s hour(s):
cs: Srážky za poslední(ch) %s hodin(u):

en: Precipitation<br />chance
cs: Srážková<br />možnost

en: Prefs_ldap: Required LDAP extension not found.
cs: Prefs_ldap: Nebyla nalezena požadovaná přípona LDAP.

en: Prefs_session: Required session extension not found.
cs: Prefs_session: Nebyla nalezena požadovaná přípona sekce.

en: Pressure
cs: Barometrický tlak

en: Pressure at sea level:
cs: Barometrický tlak na úrovni moře:

en: Pressure:
cs: Barometrický tlak:

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview the image in a new window
cs: Náhled obrázku v novém okně

en: Previous options
cs: Předchozí možnosti

en: Print document
cs: Tisknout dokument

en: Private Key
cs: Privátní klíč

en: Problem
cs: Problém

en: Problem Description
cs: Popis problému

en: Projects
cs: Projekty

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Public Key Algorithm
cs: Algoritmus pro veřejný klíč

en: Public Key Info
cs: Veřejný klíč

en: Public/Private keypair not generated successfully.
cs: Veřejný/privátní klíčový pár nebyl úspěšně vytvořen.

en: Puerto Rico
cs: Portoriko

en: Purge messages
cs: Vyčistit zprávy

en: Qatar
cs: Katar

en: Query
cs: Vyhledání

en: Quota
cs: Limit

en: RSA Public Key (%d bit)
cs: RSA veřejný klíč (%d bitů)

en: Radio selection
cs: Spřažené tlačítko

en: Rain
cs: Déšť

en: Rain Early
cs: Brzký déšť

en: Rain Late
cs: Pozdní déšť

en: Rain Shower
cs: Dešťové přeháňky

en: Rain and Snow
cs: Déšť se sněhem

en: Rain to Snow
cs: Déšť až sníh

en: Random Fortune
cs: Náhodně vybrané štěstí

en: Ratio
cs: Poměr

en: Read
cs: Čtecí

en: Read messages
cs: Přečtené zprávy

en: Really delete %s? This operation cannot be undone.
cs: Opravdu smazat %s? Tato operace je nevratná.

en: Really remove user data for user %s? This operation cannot be undone.
cs: Opravdu smazat uživatelská data pro uživatele %s? Tato operace je nevratná.

en: Redoes your last action
cs: Opakovat poslední akci

en: Refresh
cs: Aktualizovat

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
cs: Obnovit dynamické prvky menu:

en: Refresh Portal View:
cs: Obnova zobrazení portálu:

en: Relationship Browser
cs: Prohlížeč vztahů

en: Reload
cs: Znovunačtení

en: Remarks
cs: Hodnoty

en: Remote Servers
cs: Vzdálené servery.

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
cs: Vzdálená URL (http://www.example.com/horde):

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove Block
cs: Odstranit blok

en: Remove column
cs: Odstranit sloupec

en: Remove formatting
cs: Odstranit formátování

en: Remove pair
cs: Odstranit pár

en: Remove saved script from server's temporary directory.
cs: Odstratit uložený skript z dočasného adresáře na serveru.

en: Remove the
cs: Odstranit

en: Remove this node from the document
cs: Odstranit tuto část dokumentu

en: Remove user
cs: Odstranit uživatele

en: Remove user: %s
cs: Odstranit uživatele: %s

en: Request couldn't be answered. Returned errorcode:
cs: Nelze odpovědět na požadavek. Chybové hlášení:

en: Requested service could not be found.
cs: Požadovaná služba nenalezena.

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
cs: Požadované "%s" nebylo uvedeno v konfiguraci pro %s.

en: Required "%s" not specified in VFS configuration.
cs: Požadované "%s" nebylo uvedeno v konfiguraci pro VFS.

en: Required "%s" not specified in configuration.
cs: Požadované "%s" nebylo uvedeno v konfiguraci.

en: Required 'drivers' is misconfigured in Composite configuration.
cs: Požadované 'drivery' jsou nesprávně konfigurovány v Kompoziční konfiguraci.

en: Required 'phptype' not specified in Passwd SQL configuration.
cs: Nebyl zadán požadovaný 'phptype' v konfiguraci Passwd SQL.

en: Required 'phptype' not specified in SQL configuration.
cs: Nebyl zadán požadovaný 'phptype' v konfiguraci SQL.

en: Required Field
cs: Požadované pole

en: Reset
cs: Smazat

en: Reset Password
cs: Výchozí nastavení hesla

en: Reset Your Password
cs: Výchozí nastavení Vašeho hesla

en: Restore Last Query
cs: Obnovit poslední požadavek

en: Results
cs: Výsledky

en: Return to Options
cs: Návrat do možností

en: Retype new password
cs: Znovu zadejte nové heslo

en: Revert Configuration
cs: Přepnout konfiguraci

en: Rich Text Editor Options
cs: Možnosti Rich Text editoru

en: Riddles
cs: Hádanky

en: Right
cs: Doprava

en: Right header
cs: Hlavička napravo

en: Right values
cs: Hodnoty napravo

en: Ro_w Properties...
cs: Vlastnosti řá_dku

en: Role
cs: Úloha

en: Romania
cs: Rumunsko

en: Rotate 180
cs: Otočit o 180°

en: Rotate Left
cs: Otočit doleva

en: Rotate Right
cs: Otočit doprava

en: Row Properties
cs: Vlastnosti řádku

en: Row properties
cs: Vlastnosti řádku

en: Rows:
cs: Řádky:

en: Rules
cs: Pravidla

en: Rules will appear between all rows and columns
cs: Pravidla se uplatní mezi všemi řádky a sloupci

en: Rules will appear between columns only
cs: Pravidla se uplatní pouze mezi sloupci

en: Rules will appear between rows only
cs: Pravidla se uplatní pouze mezi řádky

en: Run
cs: Provést

en: Russian Federation
cs: Ruská federace

en: S/MIME Cryptographic Signature
cs: S/MIME šifrovaný podpis

en: S/MIME Encrypted Message
cs: S/MIME šifrovaná zpráva

en: SASL authentication is not available.
cs: Ověření pomocí SASL není dostupné.

en: SMS Messaging
cs: SMS zprávy

en: SQL Shell
cs: SQL konzola

en: SQL statement for value lookups
cs: SQL příkaz pro hledání hodnoty

en: SUCCESS
cs: ÚSPĚCH

en: S_QL Shell
cs: S_QL konzola

en: Sa
cs: So

en: Saint Helena
cs: Svatá Helena

en: Saint Kitts and Nevis
cs: Svatý Kitts a Nevis

en: Same frame (_self)
cs: Stejný rám (_self)

en: Satellite Provider
cs: Vlastník satelitu

en: Saudi Arabia
cs: Saudská Arábie

en: Save
cs: Uložit

en: Save "%s"
cs: Uložit "%s"

en: Save %s
cs: Uložit %s

en: Save Options
cs: Uložení možností

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
cs: Uložit vytvořený konfigurační PHP skript do dočasného adresáře na serveru.

en: Saved %s configuration.
cs: Konfigurace %s uložena.

en: Saved setup upgrade script to: "%s".
cs: Konfigurační skript pro aktualizaci byl uložen do: "%s".

en: Scattered T-Storms
cs: Ojedinělé bouřky

en: Science
cs: Věda

en: Search
cs: Vyhledat

en: Search Engines
cs: Vyhledávací nástroje

en: Select Files
cs: Vybrat soubory

en: Select a date
cs: Vybrat datum

en: Select a group to add
cs: Vybrat skupinu, která bude přidána

en: Select a new owner
cs: Vybrat nového vlastníka

en: Select a server
cs: Vybrat server

en: Select a user to add
cs: Vybrat uživatele, který bude přidán

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Select all date components.
cs: Vybrat všechny části datumu.

en: Select an object
cs: Vybrat objekt

en: Select none
cs: Vybrat nic

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
cs: Vyberte potřebné znaky z níže uvedených boxů. Poté je můžete kopírovat a vložit z textové oblasti.

en: Select the date and time format:
cs: Zvolte formát datumu a času:

en: Select the date delimiter:
cs: Vyberte oddělovací znak pro datum:

en: Select the date format:
cs: Vyberte formát datumu:

en: Select the day and time order:
cs: Zvolte pořadí dne a času:

en: Select the identity you want to change:
cs: Vyberte identitu, kterou si přejete změnit:

en: Select the time delimiter:
cs: Vyberte oddělovací znak pro čas:

en: Select the time format:
cs: Vyberte formát času:

en: Select two matching fields.
cs: Vyberte dvě odpovídající pole.

en: Select your color scheme.
cs: Vyberte barevný motiv.

en: Select your preferred language:
cs: Vyberte Vámi preferovaný jazyk:

en: Send Problem Report
cs: Poslat zprávu o problému

en: Send SMS
cs: Poslat SMS

en: September
cs: Září

en: Serbia and Montenegro
cs: Srbsko a Černá Hora

en: Serial Number
cs: Sériové číslo

en: Server data wrong or not available.
cs: Data serveru jsou špatná nebo nedostupná.

en: Session Admin
cs: Administrátorské sezení

en: Session ID expired.
cs: ID sekce zaniklo.

en: Sessions
cs: Sezení

en: Set
cs: Nastavit

en: Set options to allow you to reset your password if you ever forget it.
cs: Nastavit možnosti pro povolení resetu hesla, pokud ho zapomenete.

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
cs: Nastavit vzdálené servery tak, že budou přístupné z portálu.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
cs: Nastavení Vámi preferovaného jazyka, časového pásma a typu datumu.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
cs: Nastavení počáteční aplikace, barevného motivu, obnovování stránek a dalších možností zobrazení.

en: Setup
cs: Nastavení

en: Setup upgrade scripts available
cs: Nastavovací konfigurační skripty pro aktualizaci jsou dostupné

en: Several locations possible with the parameter:
cs: Některá místa lze nastavit s tímto parametrem:

en: Shopping
cs: Nakupování

en: Short Summary
cs: Krátké shrnutí

en: Should access keys be defined for most links?
cs: Měly by být přístupové klíče definovány pro většinu odkazů?

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
cs: Zobrazit rozdíly mezi současnou a předchozí konfigurací.

en: Show last login time when logging in?
cs: Zobrazit čas posledního přihlášení do systému?

en: Show option to keep original
cs: Zobrazit možnost udržení originálu

en: Show picker
cs: Zobrazit sběrač

en: Show table operations menu bar?
cs: Zobrazit menu operační lištu pro tabulky?

en: Show the %s Menu on the left?
cs: Zobrazit %s menu nalevo?

en: Show the Table Cell Properties dialog
cs: Zobrazit dialog pro vlastnosti buněk v tabulkách

en: Show the Table Properties dialog
cs: Zobrazit dialog vlastností tabulek

en: Show the Table Row Properties dialog
cs: Zobrazit dialog vlastností řádek tabulek

en: Show the image properties dialog
cs: Zobrazit dialog vlastností obrázků

en: Show upload
cs: Zobrazit přenos

en: Showers
cs: Přeháňky

en: Showers Early
cs: Brzké přeháňky

en: Showers Late
cs: Pozdní přeháňky

en: Showers in the Vicinity
cs: Přeháňky v okolí

en: Shrink
cs: Zmenšit

en: Shrink or move neighbouring block(s) out of the way first
cs: Zmenšit nebo posunout do sousedního bloku(ů), z cesty prvnímu

en: Sign up
cs: Registrovat se

en: Signature
cs: Podpis

en: Signature Algorithm
cs: Algoritmus pro podpis

en: Singapore
cs: Singapur

en: Size
cs: Velikost

en: Skip Maintenance
cs: Vynechat údržbu

en: Slovakia
cs: Slovensko

en: Slovenia
cs: Slovinsko

en: Snow
cs: Sněžení

en: Snow Shower
cs: Sněhová přeháňka

en: Snow Showers
cs: Sněhové přeháňky

en: Snow Showers Early
cs: Ranní sněhové přeháňky

en: Snow Showers Late
cs: Pozdní sněhové přeháňky

en: Snow depth:
cs: Sněhová pokrývka:

en: Snow equivalent in water:
cs: Vodní ekvivalent pro sníh:

en: Solomon Islands
cs: Šalamounovy ostrovy

en: Somalia
cs: Somálsko

en: Songs & Poems
cs: Písně a básně

en: Sort order selection
cs: Směr třídění

en: Source address
cs: Zdrojová adresa

en: South Africa
cs: Jižní Afrika

en: South European (ISO-8859-3)
cs: Jihoevropský (ISO-8859-3)

en: Southern Hemisphere
cs: Jižní polokoule

en: Space between adjacent cells
cs: Prostor mezi sousedními buňkami

en: Space between content and border in cell
cs: Prostor mezi obsahem a hranicemi v buňce

en: Spacer
cs: Mezerník

en: Spacing
cs: Mezery

en: Spacing and padding
cs: Odstupy a mezery

en: Spain
cs: Španělsko

en: Special Character Input
cs: Vstup pro zvláštní znaky

en: Split cell
cs: Rozdělit buňku

en: Split column
cs: Rozdělit sloupec

en: Split row
cs: Rozdělit řádek

en: Sports
cs: Sport

en: Start year
cs: Rok začátku

en: State or Province
cs: Stát či provincie

en: Status
cs: Stav

en: Storage format
cs: Formát uložení

en: Street Address
cs: Ulice

en: Strikethrough
cs: Přeškrtnutý

en: String list
cs: Seznam řetězce

en: Strip domain from the address
cs: Odstranit doménové jméno z adresy

en: Style [CSS]
cs: Styl [CSS]

en: Su
cs: Ne

en: Subdirectory "%s" not found.
cs: Podadresář "%s" nebyl nalezen.

en: Subject
cs: Předmět

en: Submit
cs: Podat

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
cs: Byla podána žádost o přidání "%s" do systému. Budete se moci přihlásit až po kladném vyřízení Vaší žádosti.

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Success
cs: Úspěšně

en: Successfully added "%s" to the system.
cs: "%s" byl(a) úspěšně přidán(a) do systému.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
cs: Data pro uživatele "%s" byla úspěšně odstraněna ze systému.

en: Successfully deleted "%s".
cs: "%s" úspěšně odstraněno.

en: Successfully removed "%s" from the system.
cs: "%s" úspěšně odstraněn(a) ze systému.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
cs: Konfigurace byla úspěšně změněna. Obnovte stránku.

en: Successfully saved backup configuration.
cs: Úspěšné uložení záložní konfigurace.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
cs: Úspěšné uložení zálohy konfiguračního souboru %s.

en: Successfully updated "%s"
cs: Úspěšná aktualizace "%s"

en: Successfully wrote %s
cs: %s bylo úspěšně zapsáno

en: Sudan
cs: Sudán

en: Summary
cs: Shrnutí

en: Sun Rise
cs: Svítání

en: Sun Set
cs: Západ Slunce

en: Sunny
cs: Slunečno

en: Sunrise
cs: Východ Slunce

en: Sunrise/Sunset
cs: Východ/západ Slunce

en: Sunrise:
cs: Východ Slunce:

en: Sunset
cs: Západ Slunce

en: Sunset:
cs: Západ Slunce:

en: Superscript
cs: Horní index

en: Support
cs: Podpora

en: Surname
cs: Příjmení

en: Swaziland
cs: Swazilsko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Sync log deleted
cs: Smazán sync log

en: Syntax error in search terms
cs: Syntaxová chyba v hledaném textu

en: Syrian Arab Republic
cs: Sýrie

en: T-Storm
cs: Bouřka

en: T-Storm and Windy
cs: Bouřka a větrno

en: T-Storms
cs: Bouřky

en: T-Storms Early
cs: Brzké bouřky

en: TSV file
cs: TSV soubor

en: Table Properties
cs: Vlastnosti tabulky

en: Table Set
cs: Tabulka

en: Table properties
cs: Vlastnosti tabulky

en: Taiwan, Province of China
cs: Taiwan, provincie Číny

en: Tajikistan
cs: Tadžikistán

en: Tanzania, United Republic of
cs: Tanzánie, Spojená republika

en: Target:
cs: Cíl:

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Telephone Number
cs: Telefonní číslo

en: Temp for last hour:
cs: Teplota za poslední hodinu:

en: Temperature
cs: Teplota

en: Temperature:
cs: Teplota:

en: Temperature<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s
cs: Teplota<br />(%sMax%s/%sMin%s) &deg;%s

en: Template "%s" not found.
cs: Vzor "%s" nebyl nalezen.

en: Template Administration
cs: Vzor pro administraci

en: Text Only
cs: Pouze text

en: Text align
cs: Zarovnání textu

en: Texttop
cs: Vrch textu

en: Th
cs: Čt

en: Thai (TIS-620)
cs: Thajsky (TIS-620)

en: Thailand
cs: Thajsko

en: The FTP extension is not available.
cs: Přípona pro FTP není dostupná.

en: The History system is disabled.
cs: Systém historie je vypnutý.

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
cs: Integrační algoritmy v Horde/Kolab nepodporují "%s"

en: The IMSP log could not be initialized.
cs: IMSP záznam nelze inicializovat.

en: The Maintenance:: class did not load successfully
cs: Neúspěšné načtení třídy Maintenance::

en: The Options window has closed. Exiting.
cs: Bylo uzavřeno okno s možnostmi. Ukončeno.

en: The administrator needs to configure a permanent Permissions backend if you want to use Permissions.
cs: Administrítor potřebuje nakonfigurovat trvalá práva v systému, pokud si přejete použít práva.

en: The bottom side only
cs: Pouze spodní strana

en: The contact ID number was not specified, left blank or was not found in the database.
cs: Nebylo uvedeno ID pro kontakt, nebylo nalezeno v databázi nebo bylo úplně vynecháno.

en: The contact was successfully added to your address book.
cs: Kontakt byl úspěšně přidán do Vašeho adresáře.

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
cs: K ověření podepsané zprávy je třeba oddělený blok s PGP podpisem.

en: The distribution list ID was either not specified, left blank or not found in the database.
cs: Nebylo uvedeno ID distribučního seznamu, nebylo nalezeno v databázi nebo bylo úplně vynecháno.

en: The distribution list was not specified.
cs: Nebyl uveden distribuční seznam.

en: The encryption features require a secure web connection.
cs: Šifrovací možnosti lze využít pouze při bezpečném spojení s webem (https).

en: The file %s should contain a %s setting.
cs: Soubor %s by měl obsahovat nastavení %s.

en: The file %s should contain some %s settings.
cs: Soubor %s by měl obsahovat některá z nastavení %s.

en: The file contained no data.
cs: Soubor neobsahuje žádná data.

en: The following are the headers for this message/rfc822 message.
cs: Následují hlavičky pro message/rfc822 zprávu

en: The full screen mode is known to cause problems with Internet Explorer, due to browser bugs that we weren't able to workaround.  You might experience garbage display, lack of editor functions and/or random browser crashes.  If your system is Windows 9x it's very likely that you'll get a 'General Protection Fault' and need to reboot.\n\nYou have been warned.  Please press OK if you still want to try the full screen editor.
cs: Je známé, že mód přes celou obrazovku v Internet Exploreru působí problémy, protože se v něm vyskytuje chyba, které se nelze vyhnout. Jako následek může být náhodné zhroucení tohoto programu, chybějící funkce editoru nebo nesprávné zobrazování. Pokud je Váš systemém Winodws 9x, je velmi pravděpodobné, že se objeví chybové hlášení 'General Protection Fault' a budete muset restartovat počítač.\n\nByli jste varováni. Prosím stiskněte OK pokud si přejete pokračovat v módu přes celou obrazovku.

en: The identity "%s" has been deleted.
cs: Identita "%s" byla smazána.

en: The left-hand side only
cs: Pouze na levé straně

en: The location of the GnuPG binary must be given to the Crypt_pgp:: class.
cs: Umístění binárního souboru GnuPG musí být zadáno do třídy Crypt_pgp::.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
cs: Zpráva zaslaná v %s k %s s předmětem "%s" byla zobrazena.
    Toto nezaručuje, že zpráva byla přečtena nebo že jí adresát(ka) rozuměl(a).

en: The name to use when linking to the compose page
cs: Název, který bude použit při odkazování na stránce tvorby zpráv

en: The number of fields must be numeric.
cs: Počet políček musí být platné číslo.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_smime:: class.
cs: Třída Horde_Crypt_smime:: vyžaduje modul openssl.

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeded the maximum allowable size
cs: Nelze uložit nastavení "%s", protože jeho velikost přesáhla povolený limit.

en: The program used to view this data type (%s) was not found on the system.
cs: Nebyla nalezena aplikace pro čtení tohoto typu dat (%s).

en: The quote character must be one single character.
cs: Uvozovkový znak musí být jeden samostatný znak.

en: The right and left sides only
cs: Pouze na pravé a levé straně

en: The right-hand side only
cs: Pouze na pravé straně

en: The separator must be one single character.
cs: Oddělovač musí být jeden samostatný znak.

en: The server "%s" has been deleted.
cs: Server "%s" byl vymazán.

en: The server "%s" has been saved.
cs: Server "%s" byl uložen.

en: The signup request for %s has been removed.
cs: Byla odstraněna žádost o přihlášení pro %s.

en: The specified row (%d) does not exist.
cs: Požadovaný řádek (%d) neexistuje.

en: The temporary file "%s" does not exist.
cs: Dočasný soubor "%s" neexistuje.

en: The text you entered did not match the text on the screen.
cs: Vámi zadaný text neodpovídá textu na obrazovce.

en: The top and bottom sides only
cs: Pouze nahoře a dole

en: The top side only
cs: Pouze nahoře

en: The uploaded data was lost since the previous step.
cs: Ztratila se přenesená data z předchozího kroku.

en: The uploaded file could not be saved.
cs: Přenesený soubor nelze uložit.

en: The weather.com block is not available.
cs: Blok weather.com není dostupný.

en: Themes directory "%s" not found.
cs: Nebyl nalezen adresář s tématy  "%s".

en: There are no options available.
cs: Žádné z možností nejsou dostupné.

en: There are no parts that can be displayed inline.
cs: Nebyly nalezeny žádné části, které by bylo možno zobrazit v řádku.

en: There are too many characters in this field. You have entered %s characters; you must enter less than %s.
cs: Příliš mnoho znaků v poli. Zadali jste %s znaků; musíte zadat méně než %s znaků.

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
cs: Nastala chyba při přidávání  "%s" do systému: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
cs: Nastala chyba při odstraňování dat uživatele  "%s" ze systému:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
cs: Nastala chyba při odstraňování "%s" ze systému:

en: There was a problem updating "%s": %s
cs: Nastala chyba při aktualizaci  "%s": %s

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
cs: Nastala chyba při přenosu souboru: %s nebyl přenesen.

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
cs: Nastala chyba při přenosu souboru. %s nemůže být větší než maximální povolená velikost (%d bytů).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
cs: Nastala chyba při přenosu souboru: byla přenesena jen část souboru %s.

en: There was an error displaying this message part
cs: Došlo k chybě při zobrazování této části zprávy

en: There was an error importing the contact data.
cs: Nastala chyba při importování kontaktu.

en: There was an error importing the iCalendar data.
cs: Při importování iCalendar dat došlo k chybě.

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
cs: Chyba v konfiguračním formuláři. Zřejmě jste vynechali požadované pole.

en: There was an error performing the specified address book function. Please try again later.
cs: Nastala chyba při provádění zadané operace v adresáři. Prosím zkuste to později.

en: There was an error updating the contact details. Please try again later.
cs: Nastala chyba při aktualizaci kontaktu. Prosím zkuste to později.

en: There was an error updating the distribution list. Please try again later.
cs: Nastala chyba při aktualizaci distribučního seznamu. Prosím zkuste to později.

en: This IMAP server does not support sharing folders.
cs: Tento IMAP server nepodporuje sdílení složek.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
cs: Toto nevypadá jako platný rar archiv.

en: This does not appear to be a valid zip file.
cs: Toto nevypadá jako platný zip soubor.

en: This does not seem to be a valid card number.
cs: Toto nevypadá jako platné číslo karty.

en: This driver allows sending of messages through the Clickatell (http://clickatell.com) gateway, using the HTTP API
cs: Tento ovladač umožňuje posílání zpráv pomocí Clickatell (http://clickatell.com) brány při použití HTTP API

en: This driver allows sending of messages through the WIN (http://winplc.com) gateway, using the HTTP API
cs: Tento ovladač umožňuje posílání zpráv pomocí WIN (http://winplc.com) brány, přes HTTP API

en: This driver allows sending of messages through the sms2email (http://sms2email.com) gateway, using the HTTP API
cs: Tento ovladač umožňuje posílání zpráv pomocí sms2email (http://sms2email.com) brány při použití HTTP API

en: This driver allows sending of messages via SMTP through the Vodafone Italy gateway, only to Vodafone numbers. It requires an email account with Vodafone Italy (http://www.190.it).
cs: Tento ovladač umožňuje posílání zpráv pomocí SMTP do Vodafone Italy brány pouze pro čísla poskytnuté Vodafonem. Musíte mít emailový účet u Vodafone Italy (http://www.190.it).

en: This field is required.
cs: Toto pole je nutné vyplnit.

en: This field may only contain integers.
cs: Toto pole může obsahovat pouze celá čísla.

en: This field may only contain numbers and the colon.
cs: Toto pole může obsahovat pouze celá čísla a dvojtečku.

en: This field may only contain octal values.
cs: Toto pole může obsahovat pouze osmičkové čísla.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
cs: Toto pole musí být seznam celých čísel oddělených čárkou nebo mezerou

en: This field must be a valid number.
cs: Toto pole musí být platné číslo.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
cs: Toto pole musí pbsahovat barevný kód v šestnáckovém RGB formátu, např. '#1234af'.

en: This form has already been processed.
cs: Tento formulář již byl zpracován.

en: This is %s.
cs: Toto je %s.

en: This is a Kolab Groupware object. To view this object you will need an email client that understands the Kolab Groupware format. For a list of such email clients please visit %s
cs: Toto je objekt Kolab Groupwaru. K zhlédnutí tohoto objektu je zapotřebí mít poštovního klienta, který rozumí formátu Kolab Groupwaru. Pro seznam takových klientů prosím navštivte %s

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
cs: Tato zpráva byla napsána v jiné znakové sadě (%s) než Vaší.

en: This number must be at least one.
cs: Toto číslo musí být nejméně jedna.

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
cs: Server nemůže rozbalit zip a gzip soubory.

en: This system is currently deactivated.
cs: Tento systém je v současnosti deaktivovaný.

en: This value must be a number.
cs: Tato hodnota musí být číslo.

en: This window must be called from an Options window
cs: Toto okno muže být voláno pouze z okna možností

en: Thunder
cs: Hřmění

en: Tickets
cs: Lístky

en: Time
cs: Čas

en: Time Tracking
cs: Sledování času

en: Time format
cs: Formát času

en: Time selection
cs: Výběr času

en: Timestamp or unknown
cs: datum a čas nebo neznámý

en: Title
cs: Titul

en: Title (tooltip):
cs: Titul (tip):

en: To
cs: Komu

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
cs: Pokud si přejete vybrat více položek, zmáčkněte klávesu Control (PC) nebo Command (Mac) a klikněte na položku.

en: Today
cs: Dnes

en: Toggle HTML Source
cs: Přepnout na HTML zdroj

en: Tomorrow
cs: Zítra

en: Too many invalid logins during the last minutes.
cs: Příliš mnoho chybných přihlášení během posledních minut.

en: Top
cs: Vrch

en: Top frame (_top)
cs: Horní rám (_top)

en: Translations
cs: Překlady

en: Trinidad and Tobago
cs: Trinidad a Tobago

en: True or false
cs: Správně nebo špatně

en: Tu
cs: Út

en: Tunisia
cs: Tunisko

en: Turkey
cs: Turecko

en: Turkish (ISO-8859-9)
cs: Turecky (ISO-8859-9)

en: Turkmenistan
cs: Turkmenistán

en: Turks and Caicos Islands
cs: Turks a Caicos ostrovy

en: Type your choice:
cs: Napište Vaši volbu:

en: URL for your script delivery status report
cs: URL pro zprávu o stavu zaslaného skriptu

en: Ukraine
cs: Ukrajina

en: Unable to access VFS directory.
cs: VFS adresář je nepřístupný.

en: Unable to add extra user information when signing up.
cs: Při registraci nelze přidat extra uživatelské údaje.

en: Unable to change permission for VFS file "%s".
cs: Nelze změnit práva pro VFS soubor "%s".

en: Unable to change permission for VFS file %s/%s.
cs: Nelze změnit práva pro VFS soubor %s/%s.

en: Unable to change to %s.
cs: Nelze změnit na %s.

en: Unable to check file size of "%s".
cs: Nelze zjistit velikost "%s".

en: Unable to check file size of "%s/%s".
cs: Nelze zjistit velikost souboru "%s/%s".

en: Unable to connect to SQL server.
cs: Nelze se připojit na SQL server.

en: Unable to connect with SSL.
cs: Nelze se připojit pomocí SSL.

en: Unable to copy VFS file.
cs: Nelze kopírovat VFS soubor.

en: Unable to create VFS directory "%s".
cs: Nelze vytvořit VFS adresář "%s".

en: Unable to create VFS directory.
cs: Nelze vytvořit VFS adresář.

en: Unable to create VFS file.
cs: Nelze vytvořit VFS soubor.

en: Unable to create VFS folder "%s".
cs: Nelze vytvořit VFS adresář "%s".

en: Unable to create empty VFS file.
cs: Nelze vytvořit prázdný VFS soubor.

en: Unable to decompress data.
cs: Nelze rozbalit data.

en: Unable to delete "%s", the directory is not empty.
cs: Nelze vymazat "%s", protože adresář není prázdný.

en: Unable to delete "%s": %s.
cs: Nelze vymazat "%s": %s.

en: Unable to delete %s, the directory is not empty
cs: Nelze vymazat %s, protože adresář není prázdný.

en: Unable to delete VFS directory recursively.
cs: Nelze rekurzivě odstranit VFS adresář.

en: Unable to delete VFS directory.
cs: Nelze vymazat VFS adresář.

en: Unable to delete VFS directory: %s.
cs: Nelze vymazat VFS adresář: %s.

en: Unable to delete VFS file "%s".
cs: Nelze vymazat VFS soubor "%s".

en: Unable to delete VFS file.
cs: Nelze vymazat VFS soubor.

en: Unable to delete VFS folder "%s".
cs: Nelze vymazat VFS adresář "%s".

en: Unable to delete VFS recursively: %s.
cs: Nelze rekurzivně odstranit VFS: %s.

en: Unable to determine current directory.
cs: Nelze určit aktuální adresář.

en: Unable to extract certificate details
cs: Nelze zjistit podrobnosti o certifikátu.

en: Unable to load the definition of %s.
cs: Definice %s není dostupná.

en: Unable to move VFS file.
cs: Nelze přesunout VFS soubor.

en: Unable to open VFS file "%s".
cs: Nelze přesunout VFS soubor "%s".

en: Unable to open VFS file for writing.
cs: VFS soubor nelze otevřít pro zápis.

en: Unable to open VFS file.
cs: Nelze otevřít VFS soubor.

en: Unable to open compressed archive.
cs: Nelze otevřít archivovaný soubor.

en: Unable to read VFS file (filesize() failed).
cs: Nelze číst VFS soubor (selhalo filesize()).

en: Unable to read VFS file (size() failed).
cs: Nelze číst VFS soubor (selhalo size()).

en: Unable to read file:
cs: Nelze číst soubor:

en: Unable to read the vfsroot directory.
cs: Nelze číst z vfsroot adresáře.

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
cs: Nelze přejmenovat %s na %s: cílová složka již existuje

en: Unable to rename VFS directory.
cs: VFS adresář nelze přejmenovat.

en: Unable to rename VFS directory: %s.
cs: VFS adresář nelze přejmenovat: %s.

en: Unable to rename VFS file "%s".
cs: Nelze přejmenovat VFS soubor "%s".

en: Unable to rename VFS file %s/%s.
cs: Nelze přejmenovat VFS soubor %s/%s.

en: Unable to rename VFS file.
cs: Nelze přejmenovat VFS soubor.

en: Unable to run 'mkisofs'.
cs: Nelze provést 'mkisofs'.

en: Unable to translate this Word document
cs: Tento dokument Word nelze přeložit

en: Unable to trigger free/busy update for %s
cs: Nelze spustit volno/zaneprázdněno aktualizaci pro %s

en: Unable to write VFS file "%s".
cs: Nelze zapsat do VFS souboru "%s".

en: Unable to write VFS file (copy() failed).
cs: Nelze zapsat data do VFS souboru (selhalo copy()).

en: Unable to write VFS file data.
cs: Nelze zapsat data do VFS souboru

en: Unable to write VFS file, quota will be exceeded.
cs: Nelze zapsat data do VFS souboru, byl překročen limit.

en: Underline
cs: Podtrhnuté

en: Undo Changes
cs: Storno změn

en: Undoes your last action
cs: Stornovat poslení akci

en: Unexpected response from server on connection:
cs: Neočekávaná odpověď serveru na spojení:

en: Unexpected response from server to:
cs: Neočekávaná odpověď serveru:

en: Unfiled
cs: Nevyplněno

en: United Arab Emirates
cs: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
cs: Velká Británie

en: United States
cs: Spojené Státy Americké

en: United States Minor Outlying Islands
cs: Spojené Státy Menšinových ostrovů

en: Units
cs: Jednotky

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unknown apimsgid (API Message ID).
cs: Neznámé apimsgid (API Message ID).

en: Unknown climsgid (Client Message ID).
cs: Neznámé climsgid (Client Message ID).

en: Unknown location provided.
cs: Bylo zadáno neznámé místo.

en: Unknown username or password.
cs: Neznámé uživatelské jméno nebo heslo.

en: Unlink the current element
cs: Odpojit současný prvek

en: Unnamed
cs: Beze jména

en: Unprivileged scripts cannot access Cut/Copy/Paste programatically for security reasons.  Click OK to see a technical note at mozilla.org which shows you how to allow a script to access the clipboard.
cs: Neprivilegované skripty nemohou využívat funkca Vyjmout/Kopírovat/Vlož z bezpečnostních důvodů. Klikněte na OK abyste viděli technickou zprávu z mozilla.org, která vysvětluje, jak nastavit skript pro přístup ke schránce.

en: Unset color
cs: Nenastavená barva

en: Unsupported Extension
cs: Nepodporovaná přípona

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update %s
cs: Aktualizovat %s

en: Update user
cs: Aktualizovat uživatele

en: Updated "%s".
cs: Aktualizováno "%s".

en: Upgrade script deleted.
cs: Skript pro aktualizaci byl vymazán.

en: Upload
cs: Přenos

en: Uploaded all application setup files to the server.
cs: Všechny soubory pro nastavení aplikací byly přeneseny na server.

en: Upper latin letters
cs: Velká tiskací písmena

en: Upper roman numbers
cs: Velké římské číslice

en: Use Current: %s
cs: Použít aktuální: %s

en: Use SSL
cs: Použít SSL

en: Use if name/password is different for IMSP server.
cs: Použít pokud jméno/heslo jsou jiné než pro IMSP server.

en: User
cs: Uživatel

en: User %s is not authorised for %s.
cs: Uživatel %s není oprávněn k používání %s.

en: User Administration
cs: Administrace uživatelů

en: User Options
cs: Uživatelské možnosti

en: User Registration
cs: Registrace uživatelů

en: User Registration has been disabled for this site.
cs: Na tomto serveru není možná registrace uživatelů.

en: User account not found
cs: Uživatelský účet nebyl nalezen

en: User not found
cs: Uživatel nebyl nalezen

en: User not found.
cs: Uživatel nebyl nalezen.

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username "%s" already exists.
cs: Uživatelské jméno "%s" již existuje.

en: Username:
cs: Uživatelské Jméno:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Users in the system:
cs: Seznam uživatelů:

en: Uzbekistan
cs: Uzbekistán

en: VFS directory does not exist.
cs: VFS adresář neexistuje.

en: Vacation
cs: Dovolená

en: Valid locations found include:
cs: Nalezená platná místa zahrnují:

en: Validity
cs: Platnost

en: Value in minutes from now.
cs: Hodnota v minutách.

en: Value is over the maximum length of %s.
cs: Hodnota překračuje maximální délku %s.

en: Values
cs: Hodnoty

en: Values to select from
cs: Vybrané hodnoty z

en: Variable
cs: Proměnné

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
cs: Selhala verifikace - tato zpráva mohla být zfalšována.

en: Version
cs: Verze

en: Vertical align
cs: Vertikální zarovnání

en: Vertical padding
cs: Vertikální odstup

en: Vertical:
cs: Vertikální:

en: Very High
cs: Velmi vysoká

en: Viet Nam
cs: Vietnam

en: Vietnamese (VISCII)
cs: Vietnamsky (VISCII)

en: View %s
cs: Zobrazit %s

en: View an external web page
cs: Zobrazit externí webstránku

en: View as %s
cs: Zobrazit jako %s

en: Virgin Islands, British
cs: Pannenské Ostrovy, Britské

en: Virgin Islands, U.S.
cs: Pannenské Ostrovy, U.S.

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Visibility:
cs: Viditelnost:

en: Vodafone Italy via SMTP
cs: Vodafone Italy přes SMTP

en: WARN
cs: UPOZORNIT

en: WARNING!!! REMOVE SCRIPT MANUALLY FROM %s.
cs: UPOZORNĚNÍ!!! ODSTRAŇTE SKRIPT RUČNĚ Z %s.

en: WIN via HTTP
cs: WIN za použití HTTP

en: Warning
cs: Upozornění

en: We
cs: St

en: Weather Forecast
cs: Předpověď počasí

en: Weather data provided by
cs: Data o počasí poskytuje

en: Web Site
cs: Web server

en: Weekly
cs: Týdně

en: Welcome
cs: Vítejte

en: Welcome to %s
cs: Vítejte v %s

en: Welcome, %s
cs: Vítejte, %s

en: Western (ISO-8859-1)
cs: Západní (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
cs: Západní (ISO-8859-15)

en: Western Sahara
cs: Západní Sahara

en: What application should %s display after login?
cs: Kterou aplikaci má %s zobrazit po přihlášení do systému?

en: What is the delimiter character?
cs: Jaký je oddělovací znak?

en: What is the quote character?
cs: Jaký je znak pro citaci?

en: Whereis Australia map
cs: Mapa Austrálie

en: Which phases
cs: Které fáze

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
cs: Volba rozšíření pro Rich Text editor.

en: Width
cs: Šířka

en: Width in CSS units
cs: Šířka v CSS jednotkách

en: Width of the %s menu on the left (takes effect on next log-in):
cs: Šířka %s menu vlevo (změna se objeví při dalším přihlášení):

en: Width of the table
cs: Šířka tabulky

en: Width unit
cs: Jednotka šířky

en: Width:
cs: Šířka:

en: Wind
cs: Vítr

en: Wind Early
cs: Ranní vítr

en: Wind speed in knots
cs: Rychlost větru v uzlech

en: Wind:
cs: Vítr:

en: Wind:
cs: Vítr:

en: Wisdom
cs: Moudrost

en: Wishlist
cs: Seznam přání

en: Work
cs: Práce

en: Work Address
cs: Adresa do zaměstnání

en: Work Phone
cs: Telefon do zaměstnání

en: Wrong number of fields in line %d. Expected %d, found %d.
cs: Chybný počet políček na řádku %d. Očekáváno %d, nalezeno %d.

en: Wrong number of fields. Expected %d, found %d.
cs: Chybný počet políček. Očekáváno %d, nalezeno %d.

en: Wrong offset %d while reading a VFS file.
cs: Chybná poloha %d při čtení VFS souboru.

en: X509v3 Basic Constraints
cs: X509v3 základní omezení

en: X509v3 Extended Key Usage
cs: X509v3 rozšířené použití klíče

en: X509v3 Subject Alternative Name
cs: X509v3 alternativní jméno osoby

en: X509v3 Subject Key Identifier
cs: X509v3 identifikátor klíče

en: X509v3 extensions
cs: X509v3 rozšíření

en: YY
cs: RR

en: YYYY
cs: RRRR

en: Yahoo! map
cs: Mapa Yahoo!

en: Yearly
cs: Ročně

en: Yemen
cs: Jemen

en: Yes
cs: Ano

en: Yes, I Agree
cs: Ano, souhlasím

en: You are in TEXT MODE.  Use the [<>] button to switch back to WYSIWYG.
cs: Jste v TEXTOVÉM MÓDU. Použijte [<>] tlačítka k zpětnému přepnutí do WYSIWYG.

en: You are not allowed to create more than %d blocks.
cs: Nemáte opravnění vytvořit více než %d bloků.

en: You are not authenticated.
cs: Nebyli jste správně ověřeni.

en: You can't change password for user %s
cs: Nelze modifikovat heslo pro uživatele %s

en: You cannot have the '\' character in your full name.
cs: Znak '\' nemůže být součástí Vašeho jména.

en: You did not enter a valid email address.
cs: Byla zadána neplatná e-mailová adresa.

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in %s.
cs: Nemapovali jste žádná pole z importovaného souboru k odpovídajícím polím v %s.

en: You have been logged out.
cs: Byli jste odhlášeni ze systému.

en: You have to enter a valid cellphone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
cs: Vložte číslo mobilního telefonu, použijte jen číslic nebo případně '+' pro mezinárodní čisla.

en: You have to enter a valid value.
cs: Musíte zadat platnou hodnotu.

en: You must configure a DataTree backend to use Signups.
cs: Musíte konfigurovat databázi dat, pokud si přejete používat Registrace.

en: You must configure a VFS backend.
cs: Musíte konfigurovat VFS backend.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
cs: Musíte nejdříve popsat problém a poté ho odeslat.

en: You must enter the URL where this link points to
cs: Musíte zadat URL na které bude tento odkaz ukazovat

en: You must give your current password
cs: Prosím zadejte Vaše současné heslo

en: You must give your new password
cs: Prosím zadejte Vaše nové heslo

en: You must select an server to be deleted.
cs: Musíte vybrat server, který bude smazán.

en: You must specify a username to clear out.
cs: Musíte vybrat uživatelské jméno, které bude smazáno.

en: You must specify a username to remove.
cs: Musíte zadat uživatelské jméno, které bude odstraněno.

en: You must specify the username to add.
cs: Neuvedli jste uživatelské jméno, které bude přidáno.

en: You must specify the username to update.
cs: Neuvedli jste uživatelské jméno pro aktualizaci.

en: You must specify what action to perform.
cs: Musíte zadat akci, která bude provedena.

en: You must type a new category name.
cs: Musíte zadat jméno nové kategorie.

en: You must verify your new password
cs: Musíte verifikovat Vaše nové heslo

en: You need to provide an Italian phone number
cs: Musíte zadat italské telefonní číslo

en: Your %s session has expired. Please login again.
cs: Vaše %s relace byla ukončena. Opět se přihlašte, prosím.

en: Your Email Address
cs: Vaše emailová adresa

en: Your From: address:
cs: Vaše Od-koho: adresa:

en: Your Information
cs: Vaše informace

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
cs: V relaci %s se změnila Vaše internetová adresa. Z bezpečnostních důvodů se musíte opět přihlásit.

en: Your Name
cs: Vaše jméno

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
cs: Váš ověřovací systém nepodporuje přidávání uživatelů. Pokud chcete používat Horde ke správě uživatelských účtů, musíte použít jiný systém pro ověřování.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
cs: Váš ověřovací systém nepodporuje výpis uživatelů anebo tato možnost není přístupná z jiných důvodů.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
cs: Zdá se, že v průběhu relace %s se změnil Váš prohlížeč. Z bezpečnostních důvodů se musíte opět přihlásit.

en: Your browser does not support this feature.
cs: Váš prohlížeč nepodporuje tuto možnost.

en: Your browser does not support this print option. Press Control/Command + P to print.
cs: Váš prohlížeč neumožňuje tisk tímto způsobem. Stisknutím Ctrl/Command + P spustíte tisk.

en: Your current time zone:
cs: Vaše současné časové pásmo:

en: Your default identity has been changed.
cs: Vaše implicitní identita byla upravena.

en: Your default identity:
cs: Vaše implicitní identita

en: Your full name:
cs: Vaše úplné jméno:

en: Your login has expired.
cs: Vaše přihlášení vypršelo.

en: Your new password for %s is: %s
cs: Vaše nové heslo pro %s je: %s

en: Your new password is too long; passwords may not be more than %d characters long!
cs: Vaše nové heslo je příliš dlouhé; heslo nesmí být delší než %d znaků!

en: Your new password is too simple to guess!  Not changed!
cs: Vaše nové heslo je příliš jednoduché k uhádnutí!  Heslo nebylo změněno!

en: Your new password is too simple to guess. Not changed!
cs: Vaše nové heslo je příliš jednoduché k uhádnutí. Heslo nebylo změněno!

en: Your new password must be at least %d characters long!
cs: Vaše nové heslo musí být alespoň %d znaků dlouhé!

en: Your new password must be different from your current password
cs: Vaše nové heslo musí být jiné než Vaše staré heslo

en: Your new password must contain at least %d alphabetic characters.
cs: Vaše nové heslo musí obsahovat alespoň %d pismen.

en: Your new password must contain at least %d alphanumeric characters.
cs: Vaše nové heslo musí obsahovat alespoň %d alfanumerických znaků.

en: Your new password must contain at least %d different types of characters. The types are: lower, upper, numeric, and symbols.
cs: Vaše nové heslo musí obsahovat alespoň %d různých typů znaků. Typy jsou: malé, velké písmena, číslice a různé znaky.

en: Your new password must contain at least %d lowercase characters.
cs: Vaše nové heslo musí obsahovat alespoň %d malých písmen.

en: Your new password must contain at least %d numeric characters.
cs: Vaše nové heslo musí obsahovat alespoň %d číslic.

en: Your new password must contain at least %d uppercase characters.
cs: Vaše nové heslo musí obsahovat alespoň %d velkých písmen.

en: Your new password must contain less than %d whitespace characters.
cs: Vaše nové heslo musí obsahovat alespoň %d mezer.

en: Your new password must not contain whitespace characters.
cs: Vaše nové heslo nesmí obsahovat mezery.

en: Your new passwords didn't match
cs: Vaše nové hesla se neshodují

en: Your options have been updated for the duration of this session.
cs: Vaše nastavení bylo aktualizováno pro trvání této relace.

en: Your options have been updated.
cs: Vaše nastavení bylo aktualizováno.

en: Your password has been reset
cs: Vaše heslo bylo resetováno.

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
cs: Vaše heslo bylo resetováno, zkontrolujte si zprávy elektronické pošty a přihlašte se s Vaším novým heslem.

en: Your password has expired.
cs: Vypršela platnost Vašeho hesla.

en: Your remote servers:
cs: Vaše vzdálené servery:

en: Yugoslavia
cs: Jugoslávie

en: Zaire
cs: Zair

en: Zambia
cs: Zambie

en: Zimbabwe
cs: Zimbabve

en: [Hide Quoted Text]
cs: [Ukrýt citovaný text]

en: [Problem Report]
cs: [Hlášení problému]

en: [Show Quoted Text -
cs: [Zobrazit citovaný text -

en: [Show Quoted Text - %s lines]
cs: [Zobrazit citovaný text - %s řádků]

en: [line %s of %s]
cs: [řádek %s z %s]

en: _Administration
cs: _Administrace

en: _Delete Row
cs: _Smazat řádek

en: _Groups
cs: _Skupiny

en: _Image Properties...
cs: _Vlastnosti obrázku...

en: _Log in
cs: _Přihlášení

en: _Log out
cs: _Odhlášení

en: _Modify Link...
cs: _Modifikovat odkaz...

en: _Options
cs: _Možnosti

en: _Permissions
cs: _Práva

en: _Remove Link...
cs: _Odstranit odkaz...

en: _Setup
cs: _Nastavení

en: _Table Properties...
cs: _Vlastnosti tabulky...

en: _Users
cs: _Uživatelé

en: address book
cs: adresář

en: addressee unknown
cs: neznámá adresa

en: calendar
cs: kalendář

en: calm
cs: bezvětří

en: cannot create output file
cs: nelze vytvořit výstupní soubor

en: cannot open input
cs: nelze otevřít vstup

en: click here
cs: kliknout zde

en: command line usage error
cs: chybné použití příkazové řádky

en: configuration error
cs: Chyby v nastavení

en: critical system file missing
cs: chybí důležitý systémový soubor

en: data format error
cs: chybný formát dat

en: edit
cs: upravit

en: entry not found
cs: položka nenalezena

en: falling
cs: srážky

en: file
cs: soubor

en: from the %s (%s) at %s %s
cs: z %s (%s) rychlostí %s %s

en: gusting
cs: nárazový

en: host name unknown
cs: neznámé jméno počítače

en: immediate
cs: okamžitě

en: inline
cs: v řadě

en: input/output error
cs: chyba vstupu/výstupu

en: internal software error
cs: vnitřní chyba programu

en: ldap_start_tls failed
cs: ldap_start_tls selhal

en: lines]
cs: řádků]

en: mkisofs error code %d while making ISO.
cs: chybový kód mkisofs %d při vytváření ISO.

en: name
cs: jméno

en: not implemented
cs: není implementováno

en: not yet implemented
cs: není dosud implementováno

en: notepad
cs: zápisník

en: percent
cs: procent

en: permission denied
cs: Přístup odepřen

en: pixels
cs: pixelů

en: remote error in protocol
cs: vzdálená chyba v protokolu

en: rising
cs: stoupající

en: service unavailable
cs: služba není dostupná

en: show differences
cs: zobrazit rozdíly

en: sms2email via HTTP
cs: sms2email za použití HTTP

en: steady
cs: vytrvalé

en: system error
cs: chyba systému

en: task list
cs: seznam úkolů

en: temporary failure
cs: dočasná chyba

en: type the password twice to confirm
cs: pro potvrzení napište heslo dvakrát

en: unified
cs: sjednocený

en: unnamed
cs: bez názvu

en: user select
cs: vybrat uživatele
