Ingo h3-1.0.1 - en to pl translation catalogue (908 entries)

en:  &#151; %s is ready to perform the maintenance operations checked below.
pl: %s - gotowy do wykonania cyklicznych operacji zaznaczonych poniżej.

en:  (%s days ago)
pl:  (%s dni temu)

en:  (Accesskey %s)
pl: (klucz dostępu %s)

en:  (in %s days)
pl:  (w ciągu %s dni)

en:  (today)
pl:  (dziś)

en:  (tomorrow)
pl:  (jutro)

en:  (yesterday)
pl:  (wczoraj)

en:  and
pl:  i

en:  or
pl:  lub

en: "%s" is not a valid choice.
pl: "%s" nie jest prawidłowym wyborem.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
pl: "%s" nie jest skonfigurowany w rejestrze Horde.

en: "%s" was added to the groups system.
pl: Udało się dodać "%s" do grup.

en: "%s" was added to the permissions system.
pl: Udało się dodać "%s" do uprawnień.

en: "%s" was not created: %s.
pl: "%s" nie został utworzony: %s.

en: %d %s and %s
pl: %d %s i %s

en: %s - Notice
pl: %s - Uwaga

en: %s Administration
pl: Administracja %s

en: %s Fingerprint
pl: %s odcisk palca

en: %s KB
pl: %s kB

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
pl: %s - operacje cykliczne - potwierdzenie

en: %s Setup
pl: Konfiguracja %s

en: %s Sign Up
pl: Rejestracja %s

en: %s already exists.
pl: %s już istnieje.

en: %s is required
pl: %s jest wymagany

en: %s minutes
pl: %s minut

en: %s not found.
pl: %s nieznaleziony.

en: %s to %s of %s
pl: %s do %s z %s

en: %s's Address Book
pl: Książka adresowa %s

en: %s's Calendar
pl: Kalendarz %s

en: %s's Notepad
pl: Notatnik %s

en: %s's Tasklist
pl: Lista zadań %s

en: -- select --
pl: -- wybierz --

en: 12 Hour Format
pl: 12-godzinny format

en: 24 Hour Format
pl: 24-godzinny format

en: 24 hours
pl: 24 godz.

en: <Previous
pl: <Poprzedni

en: A fatal error has occurred
pl: Nastąpił błąd krytyczny

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
pl: Potrzebny jest klucz publiczny PGP do zaszyfrowania wiadomości.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
pl: Potrzebny jest klucz publiczny PGP do sprawdzenia podpisanej wiadomości.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to decrypt a message.
pl: Potrzebne są klucz publiczny PGP, klucz prywatny PGP oraz hasło do odszyfrowania wiadomości.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
pl: Potrzebne są klucz publiczny PGP, klucz prywatny PGP oraz hasło do podpisania wiadomości.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
pl: Potrzebne są klucz publiczny S/MIME, klucz prywatny S/MIME oraz hasło do odszyfrowania wiadomości.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
pl: Potrzebne są klucz publiczny S/MIME, klucz prywatny S/MIME oraz hasło do podpisania wiadomości.

en: A public SMIME key is required to encrypt a message.
pl: Potrzebny jest klucz publiczny SMIME do zaszyfrowania wiadomości.

en: About this editor
pl: O tym edytorze

en: About...
pl: O programie...

en: Account Password
pl: Hasło do konta

en: Account frozen.
pl: Konto zablokowane.

en: Accounting
pl: Konta

en: Action for blacklisted addresses:
pl: Akcja dla adreówy na czarnej liście:

en: Activate Script
pl: Aktywuj skrypt

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Here:
pl: Dodaj tutaj:

en: Add New Group
pl: Dodaj nową grupę

en: Add New Permission
pl: Dodaj nowe uprawnienie

en: Add a new user:
pl: Dodaj nowego użytkownika:

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: Add new members
pl: Dodaj nowych członków

en: Add pair
pl: Dodaj parę

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
pl: Dodaj menu %s do paska Mozilli

en: Add to address book:
pl: Dodaj do książki adresowej:

en: Add to my address book
pl: Dodaj do mojej ksiązki adresowej

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
pl: Dodano "%s" do systemu. Możesz się zalogować.

en: Adding users is disabled.
pl: Dodawanie użytkowników jest wyłaczone.

en: Additional Settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Address
pl: Adres

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: Administration
pl: Administracja

en: Ads
pl: Reklamy

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Algeria
pl: Algieria

en: All
pl: Wszystko

en: All Authenticated Users
pl: Wszyscy uwierzytelnieni użytkownicy

en: All Groups
pl: Wszystkie grupy

en: All Permissions
pl: Wszystkie uprawnienia

en: All of the following
pl: Zastosowanie wszystkich poniższych reguł

en: Allow multiple addresses
pl: Pozwól na wiele adresów

en: Already exists
pl: Już istnieje

en: Alternate IMSP Login
pl: Alternatywny login IMSP

en: Alternate IMSP Password
pl: Alternatywny hasło IMSP

en: Alternate IMSP Username
pl: Alternatywna nazwa użytkownika IMSP

en: Alternate email address
pl: Alternatywny adres email

en: Alternate text:
pl: Alternatywny tekst:

en: An illegal value was specified.
pl: Została podana nieprawidłowa wartość.

en: Andorra
pl: Andora

en: Anonymous Proxy
pl: Anonimowe Proxy

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Answered
pl: Odpowiedziane

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Any of the following
pl: Części z nich

en: Application
pl: Aplikacja

en: Application is ready.
pl: Aplikacja gotowa

en: Apply Filters
pl: Zastosuj filtry

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: April
pl: Kwiecień

en: Archive File Size
pl: Wielkość archiwum

en: Archive Name
pl: Nazwa archiwum

en: Are you sure you want to delete this rule?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę regułę?

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
pl: Poproś o potwierdzenie przed wykonaniem operacji cyklicznych?

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: August
pl: Sierpień

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
pl: Auth_cyrus: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia imap.

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
pl: Auth_cyrus: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia imap.

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
pl: Auth_ftp: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia FTP. Skompiluj PHP z parametrem --enable .

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
pl: Auth_imap: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia IMAP.

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
pl: Auth_krb5: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia krb5.

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
pl: Auth_ldap: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia LDAP.

en: Auth_ldap: Unable to remove user %s
pl: Auth_ldap: Nie udało się usunąć użytkownika %s

en: Auth_ldap: Unable to update user %s
pl: Auth_ldap: Nie udało się uaktualnić użytkownika %s

en: Auth_mcal: Required MCAL extension not found.
pl: Auth_mcal: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia MCAL.

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
pl: Auth_smbauth: Nie znaleziono wymaganego rozszerzenia smbauth.

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się

en: Authentication failed. %s
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
pl: Uwierzytelnienie odrzucone przez serwer RADIUS.

en: Authentication to FTP server failed.
pl: Uwierzytelnienie do serwera FTP nie powiodło się.

en: Automatically update the script after each change?
pl: Automatycznie uaktualniać skrypt po każdej zmianie?

en: Available fields:
pl: Dostępne pola:

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: BOFH Excuses
pl: Wymówki BOFH

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Bad kerberos password.
pl: Złe hasło Kerberosa.

en: Bad kerberos username.
pl: Zła nazwa użytkownika Kerberosa

en: Bahamas
pl: Wyspy Bahama

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Baltic (ISO-8859-13)
pl: Bałtycki (ISO-8859-13)

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Begins with
pl: Zaczynające się od

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Birthday
pl: Data urodzenia

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: Blacklist Edit
pl: Edycja czarnej listy

en: Blacklist is not supported in the current filtering driver.
pl: Czarna lista nie jest obsługiwana przez obecny sterownik filtrowania.

en: Blacklisted Address
pl: Adres na czarnej liście

en: Blacklisted Addresses
pl: Adresy na czarnej liście

en: Block Settings
pl: Ustawienia bloku

en: Block Type
pl: Typ bloku

en: Body
pl: Treść

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Both
pl: Oba

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: C_ell Properties...
pl: Właściwości komórki... (_c)

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Can not reset password automatically, contact your administrator.
pl: Nie udało się zresetować hasła automatycznie, skontaktuj się z administratorem.

en: Can't connect to IMAP server: %s
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem IMAP: %s

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Problem Report
pl: Anuluj raport o problemie

en: Cannot delete file "%s".
pl: Nie można skasować pliku "%s"

en: Cannot find a temporary directory.
pl: Nie udało się znaleźć katalogu tymczasowego.

en: Cannot remove directory "%s".
pl: Nie można skasować katalogu "%s"

en: Cape Verde
pl: Wyspy Zielonego Przylądka

en: Case Sensitive
pl: Sładnia

en: Categories and Labels
pl: Kategorie i oznaczenia

en: Cell Phone
pl: Tel. kom.

en: Cell Properties
pl: Właściwości komórki

en: Cell properties
pl: Właściwości komórki

en: Cellphone
pl: Tel. kom.

en: Celtic (ISO-8859-14)
pl: Celtycki (ISO-8859-14)

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowej Afryki

en: Central European (ISO-8859-2)
pl: Środkowoeuropejski (ISO-8859-2)

en: Certificate Details
pl: Szczegóły certyfikatu

en: Certificate Owner
pl: Właściciel certyfikatu

en: Chad
pl: Czad

en: Change
pl: Zmień

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
pl: Zmień imię, nazwisko i adres, który inni widzą w Twoich listach email.

en: Changes saved.
pl: Zmiany zapisane.

en: Chec_k Link...
pl: Sprawdź link...

en: Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
pl: Zaznacz pozycję dla której chcesz wykonać operację.

en: China
pl: Chiny

en: Choose a password
pl: Podaj hasło

en: Choose a username
pl: Podaj nazwę użytkownika

en: Choose how to display dates:
pl: Wybierz sposób wyświetlania dat:

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Click to Continue
pl: Kliknij by kontynuować

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe (Keelinga)

en: Collapse Sidebar
pl: Schowaj pasek

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Color
pl: Kolor

en: Color Picker
pl: Wybierz kolor

en: Colour selection
pl: Wybór koloru

en: Column titles
pl: Tytuły kolumn

en: Command
pl: Komenda

en: Command Shell
pl: Powłoka

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comoros
pl: Komory

en: Company
pl: Firma

en: Compose Message (%s)
pl: Stwórz wiadomość (%s)

en: Computers
pl: Komputery

en: Conditions
pl: Warunki

en: Configure %s
pl: Skonfiguruj %s

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Congo
pl: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
pl: Demokratyczna Republika Kongo

en: Connection failed.
pl: Połączenie nie powiodło się.

en: Connection failed:
pl: Połączenie nie powiodło się:

en: Connection refused to the public keyserver.
pl: Odmówiono połączenia do publicznego serwera.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
pl: Odmówiono połączenia do publicznego serwera. Powód: %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem FTP.

en: Contacts were successfully added to your address book.
pl: Kontakty zostały pomyślnie dodane do Twojej książki adresowej.

en: Contains
pl: Zawiera

en: Contents of "%s"
pl: Zawartość "%s"

en: Continue
pl: Konynuuj

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy %s
pl: Kopiuj %s

en: Copy of %s
pl: Skopiowano z %s

en: Copy selection
pl: Skopiuj wybór

en: Could not PGP encrypt message.
pl: Nie udało się zaszyfrować (PGP) wiadomości.

en: Could not PGP sign message.
pl: Nie udało się podpisać (PGP) wiadomości.

en: Could not S/MIME encrypt message.
pl: Nie udało się zaszyfrować (S/MIME) wiadomości.

en: Could not S/MIME sign message.
pl: Nie udało się podpisać (S/MIME) wiadomości.

en: Could not bind to LDAP server.
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem LDAP.

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem "%s" poprzez FTP: %s

en: Could not decrypt PGP data.
pl: Nie udało się odszyfrować danych PGP.

en: Could not decrypt S/MIME data.
pl: Nie udało się odszyfrować danych S/MIME.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
pl: Nie udało się ustalić adresu e-mail odbiorcy.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
pl: Nie udało się uzyskać z serwera klucza pbulicznego.

en: Could not open "%s" for writing.
pl: Nie udało się otworzyć "%s" do zapisu.

en: Could not open %s.
pl: Nie można otworzyć %s.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
pl: Nie można otworzyć modułu Maintenance_Task %s

en: Could not open directory "%s".
pl: Nie można otworzyć katalogu "%s"

en: Could not unlink "%s".
pl: Nie udało się skasować pliku "%s".

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
pl: Nie udało się znaleźć paska Mozilli. Upewnij się, że jest on otwarty.

en: Country
pl: Kraj

en: Create
pl: Stwórz

en: Create a link
pl: Stwórz link

en: Create a new one
pl: Stwórz nową

en: Create new folder
pl: Utwórz nowy folder

en: Credit card number
pl: Numer karty kredytowej

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cuba
pl: Kuba

en: Current Time
pl: Obecny czas

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
pl: Spersonalizuj zadania uruchamiane przy logowaniu do %s.

en: Cut
pl: Wytnij

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Republika Czech

en: DISABLED
pl: WYŁĄCZONE

en: DISABLED:
pl: WYŁACZONE:

en: Daily
pl: Codziennie

en: Date
pl: Data

en: De_lete Column
pl: _Usuń kolumnę

en: Deactivate Script
pl: Deaktywuj skrypt

en: December
pl: Grudzień

en: Default Color
pl: Domyślny kolor

en: Default Identity
pl: Domyślna tożsamość

en: Default Permissions
pl: Domyślne uprawnienia

en: Default permissions
pl: Domyślne uprawnienia

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: Delete Condition
pl: Reguła usuwania

en: Delete Group
pl: Usuń Grupę

en: Delete Permission
pl: Usuń uprawnienia

en: Delete and purge messages
pl: Usuń i wyczyść wiadomości

en: Delete cell
pl: Usuń komórkę

en: Delete column
pl: Usuń kolumnę

en: Delete message completely
pl: Usuń całkowicie wiadomość

en: Delete permissions for "%s"
pl: Skasuj uprawnienia dla "%s"

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
pl: Skasować uprawnienia dla "%s" i wszystkie pod-uprawnienia?

en: Delete row
pl: Usuń wiersz

en: Delete selected identity
pl: Skasuj wybraną tożsamość

en: Delete the current column
pl: Usuń aktualną kolumnę

en: Delete the current row
pl: Usuń aktualny wiersz

en: Delete this permission and any sub-permissions?
pl: Skasować to uprawnienie i wszystkie pod-uprawnienia?

en: Deleted
pl: Usunięto

en: Deliver into my INBOX
pl: Prześlij na moją skrzynkę

en: Deliver into my INBOX and copy to
pl: Prześlij na moją skrzynkę i skopiuj do

en: Deliver into my INBOX and redirect to
pl: Prześlij na moją skrzynkę i przekieruj do

en: Deliver to folder
pl: Przenieś do folderu

en: Denmark
pl: Dania

en: Describe the Problem
pl: Opisz problem

en: Details have been logged for the administrator.
pl: Szczegóły zostały zalogowane dla administratora.

en: Directory
pl: Katalog

en: Disable %s
pl: Wyłącz %s

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Display 24-hour times?
pl: Wyświetl czas w formacie 24-godzinnym?

en: Display Options
pl: Ustawienia wyglądu

en: Display detailed notification when each filter is applied?
pl: Wyświetlać dokładne powiadomienie przy użyciu każdego filtru?

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Do _not send responses to bulk or list messages
pl: _Nie wysyłaj odpowiedzi na listy masowe i grupy subskrypcyjne

en: Do not delete
pl: Nie kasuj

en: Do not directly access maintenance.php
pl: Brak bezpośredniego dostępu do maintenance.php

en: Do this:
pl: Wykonaj:

en: Doesn't begin with
pl: Nie zaczyna się od

en: Doesn't contain
pl: Nie zawiera

en: Doesn't end with
pl: Nie kończy się na

en: Doesn't exist
pl: Nie występuje

en: Dominica
pl: Dominika (Wspólnota Dominiki)

en: Dominican Republic
pl: Dominikana (Republika Dominikańska)

en: Download
pl: Ściągnij

en: Download %s
pl: Ściągnij %s

en: Drugs
pl: Narkotyki

en: E-Mail
pl: E-mail

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit %s
pl: Edytuj %s

en: Edit Group
pl: Usuń Grupę

en: Edit Permission
pl: Zmień uprawnienie

en: Edit Permissions
pl: Zmień uprawnienia

en: Edit Permissions for %s
pl: Zmień uprawnienia dla %s

en: Edit options for:
pl: Zmień ustawienia dla:

en: Edit permissions for %s
pl: Zmień uprawnienia dla %s

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Email Address
pl: Adres email

en: Email addresses must match.
pl: Adresy email muszą do siebie pasować.

en: Emoticons
pl: Emotikony

en: Empty message.
pl: Pusta wiadomość.

en: Empty result.
pl: Brak rezultatów.

en: Enable %s
pl: Włącz %s

en: Enable right click context menu?
pl: Włączyć menu kontekstowe pod prawym przyciskiem myszy?

en: Enabled
pl: Włączone

en: Ends with
pl: Kończące się na

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Error
pl: Błąd

en: Error saving changes.
pl: Błąd przy zapisywaniu zmian.

en: Error writing "%s".
pl: Błąd przy zapisie "%s".

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Europe
pl: Europa

en: Every 15 minutes
pl: Co każde 15 minut

en: Every 2 minutes
pl: Co każde 2 minuty

en: Every 30 seconds
pl: Co każde 30 sekund

en: Every 5 minutes
pl: Co każde 5 minut

en: Every Login
pl: Co każde zalogowanie

en: Every half hour
pl: Co każde pół godziny

en: Every minute
pl: Co każdą minutę

en: Example values:
pl: Przykładowe wartości:

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Existing Rules
pl: Aktualne reguły

en: Exists
pl: Wsytępuje

en: Expand
pl: Rozwiń

en: Expand Sidebar
pl: Rozwiń pasek

en: Failed to connect to LDAP server.
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem LDAP.

en: Failed to copy from "%s".
pl: Błąd podczas kopiowania z "%s".

en: Failed to copy to "%s".
pl: Błąd podczas kopiowania do "%s".

en: Failed to move to "%s".
pl: Błąd podczas przenoszenia do "%s".

en: Falkland Islands (Malvinas)
pl: Falklandy (Malwiny)

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Fatal Error:
pl: Błąd krytyczny:

en: Fax
pl: Faks

en: February
pl: Luty

en: Fiji
pl: Fidżi

en: File Manager
pl: Menedżer plików

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File selection
pl: Wybór pliku

en: File upload
pl: Wgrywanie pliku

en: File uploads not supported.
pl: Wgrywanie plików nie jest obsługiwane.

en: Filter All Messages
pl: Filtruj wszystkie wiadomości

en: Filter Only Seen Messages
pl: Filtruj tylko widziane wiadomości

en: Filter Only Unseen Messages
pl: Filtruj tylko niewidziane wiadomości

en: Filter Options
pl: Opcje filtrowania

en: Filter Rule
pl: Reguła Filtrowania

en: Filter Rules
pl: Reguły Filtrowania

en: Filter _Rules
pl: _Reguły Filtrowania

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
pl: Działanie filtru: skopiowano %s wiadomości do folderu "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
pl: Działanie filtru: usunięto %s wiadomości.

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
pl: Działanie filtru: przeniesiono %s wiadomości do folderu "%s".

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
pl: Działanie filtru: skasowano %s wiadomości pasujących do czarnej listy.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
pl: Działanie filtru: Wiadomość "%s" od "%s" została skopiowana do folderu "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
pl: Działanie filtru: Wiadomość "%s" od "%s" została skasowana.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
pl: Działanie filtru: Wiadomość "%s" od "%s" została przeniesiona do folderu "%s".

en: Filter not found.
pl: Filtr nieznaleziony.

en: Filters
pl: Filtry

en: Finland
pl: Finlandia

en: Food
pl: Jedzenie

en: For an incoming message that matches:
pl: Dla wiadomości przychodzących, które odpowiadają ustawieniom:

en: Forgot your password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Forward
pl: Przekaż

en: France
pl: Francja

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe i Antarktyczne

en: From
pl: Od

en: Germany
pl: Niemcy

en: Go
pl: Idź

en: Google Search
pl: Wyszukiwarka Google

en: Greater than
pl: Większe niż

en: Greater than or equal to
pl: Większe niż lub równe

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Groups
pl: Grupy dyskusyjne

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonalda

en: Help
pl: Pomoc

en: High
pl: Wysoki

en: Ho_me
pl: _Start

en: Holy See (Vatican City State)
pl: Watykan (Stolica Apostolska)

en: Home
pl: Początek

en: Home Address
pl: Adres domowy

en: Home Phone
pl: Tel. dom.

en: Hong Kong
pl: HongKong

en: Horde/Kolab: Successfully removed %s "%s"
pl: Horde/Kolab: Udało się usunąć %s "%s"

en: Hungary
pl: Węgry

en: Iceland
pl: Islandia

en: Icons Only
pl: Tylko ikony

en: Icons with text
pl: Ikony z tekstem

en: Identity's name:
pl: Nazwa tożsamości:

en: Images
pl: Grafika

en: Important
pl: Ważne

en: Imported field: %s
pl: Importowane pole: %s

en: Imported fields:
pl: Importowane pola:

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
pl: Jako miejsce odioru została podana nieistniejąca skrzynka.

en: Insert Image
pl: Wklej obrazek

en: Invalid data submitted.
pl: Wysłane nieprawidłowe dane.

en: Invalid destination address.
pl: Nieprawidłowy adres docelowy.

en: Invalid file format
pl: Nieprawidłowy format pliku

en: Invalid license key.
pl: Nieprawidłowy klucz licencji.

en: Iran, Islamic Republic of
pl: Iran

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Is
pl: Jest

en: Isn't
pl: Nie jest

en: Israel
pl: Izrael

en: Issuer
pl: Wydawca

en: Italy
pl: Włochy

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: January
pl: Styczeń

en: Japan
pl: Japonia

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Key Creation
pl: Tworzenie klucza

en: Key Fingerprint
pl: Odcisk klucza

en: Key Length
pl: Długość klucza

en: Key Type
pl: Typ klucza

en: Key already exists on the public keyserver.
pl: Klucz już istnieje na publicznym serwerze kluczy.

en: Kids
pl: Dzieci

en: Korea, Democratic People's Republic of
pl: Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna

en: Korea, Republic of
pl: Republika Korei

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: La_yout
pl: Wygląd (_y)

en: Language
pl: Język

en: Lao People's Democratic Republic
pl: Laos

en: Last login: %s
pl: Ostatnie logowanie: %s

en: Last login: %s from %s
pl: Ostatnie logowanie: %s z %s

en: Last login: Never
pl: Ostatnie logowanie: nigdy

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Less than
pl: Mniej niż

en: Less than or equal to
pl: Mniej niż lub równe

en: Libyan Arab Jamahiriya
pl: Libia

en: List Help Topics
pl: Wyświetl tematy pomocy

en: List-ID
pl: Wyświetl-ID

en: Listing users is disabled.
pl: Listowanie użytkowników jest wyłączone.

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Local time:
pl: Czas lokalny:

en: Locale and Time
pl: Ustawienia lokalne i czas

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Login Tasks
pl: Zadania przy logowaniu

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
pl: Logowanie nie powiodło się, ponieważ podałeś nieprawidłowe hasło lub nazwę użytkownika.

en: Login failed.
pl: Logowanie nie powiodło się.

en: Low
pl: Niski

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Macao
pl: Makau

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
pl: Macedonia

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Mail
pl: Poczta

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
pl: Zarządzaj listą kategorii, którymi będziesz oznaczał pozycje, i kolorami z nimi związanymi.

en: Mar_k message as deleted
pl: Oznacz wiadomość jako usuniętą (_k)

en: March
pl: Marzec

en: Margin
pl: Margines

en: Mark message as:
pl: Oznacz wiadomość jako:

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Matching fields
pl: Pasujące pola

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: May
pl: Maj

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Menu mode:
pl: Tryb menu:

en: Merge cells
pl: Połącz komórki

en: Message
pl: Wiadomość

en: Metar block not available.
pl: Blok "Metar" nie jest dostępny.

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
pl: Blok "Metar" nie jest dostępny. Szczegóły zdarzenia zostały zalogowane dla administratora.

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Mime Type
pl: Typ Mime

en: Missing address to redirect message to
pl: Brak adresu, na który mają być przekierowywane wiadomości

en: Missing reason for reject
pl: Nie zdefiniowany powód odrzucenia wiadomości

en: Missing reason in vacation.
pl: Nie zdefiniowano tekstu w nocie wakacyjnej.

en: Modified Date
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Modify URL
pl: Zmień link

en: Modulus
pl: Mołdawia

en: Moldova, Republic of
pl: Republika Mołdawii

en: Monaco
pl: Monako

en: Monthly
pl: Co miesiąc

en: Moon Phases
pl: Fazy księżyca

en: Morocco
pl: Maroko

en: Move
pl: Przesuń

en: Move Down
pl: Przesuń w dół

en: Move Left
pl: Przesuń w lewo

en: Move Right
pl: Przesuń w prawo

en: Move Rule Down
pl: Przenieś regułę niżej

en: Move Rule Up
pl: Przenieś regułę wyżej

en: Move Up
pl: Przesuń w górę

en: Move down
pl: Przenieś w dół

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: My Account
pl: Konto

en: My Portal
pl: Mój portal

en: Myanmar
pl: Birma

en: N_umber of days between vacation replies:
pl: Liczba dni pomiędzy odpowiedziami noty wakacyjnej: (_n)

en: Name
pl: Nazwisko

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: Network
pl: Sieć

en: Never
pl: Nigdy

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Category
pl: Nowa kategoria

en: New Rule
pl: Nowa reguła

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: News
pl: Wiadomości

en: Next
pl: Następne

en: Next options
pl: Następne opcje

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: No backend configured for this host
pl: Brak konfiguracji wewnętrznej dla tego hosta

en: No change.
pl: Bez zmian.

en: No configuration information specified for %s.
pl: Brak konfiguracji dla %s.

en: No file uploaded
pl: Nie wgrano pliku

en: No filters. Click "%s" to create a new filter.
pl: Brak filtrów. Kliknij "%s", aby utworzyć nowy.

en: No headers specified
pl: Nie zdefiniowano nagłówków

en: No password provided for HTTP authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia HTTP.

en: No password provided for IMAP authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia IMAP.

en: No password provided for Kerberos authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia Kerberos.

en: No password provided for LDAP authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia LDAP.

en: No password provided for Login authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia LOGIN.

en: No password provided for PASSWD authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia PASSWD.

en: No password provided for SMB authentication.
pl: Nie podano hasła dla uwierzytelnienia SMB.

en: No script generated.
pl: Nie wygenerowano żadnego skryptu.

en: No strings specified
pl: Nie zdfiniowano ciągów

en: None
pl: Żadna

en: Norfolk Island
pl: Norfolk

en: Norway
pl: Norwegia

en: Not equal to
pl: Różne od

en: Not implemented.
pl: Nie zaimplementowano.

en: Not set
pl: Nieustawione

en: Not supported.
pl: Nieobsługiwane

en: Notes
pl: Uwagi

en: Notice
pl: Uwaga

en: November
pl: Listopad

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Number of rows
pl: Liczba wierszy

en: October
pl: Październik

en: Office
pl: Biuro

en: Only one email address allowed.
pl: Twój jeden adres e-mail jest dozwolony.

en: Open in a new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Options
pl: Opcje

en: Options about script updating.
pl: Opcje aktualizacji skryptu

en: Options for %s
pl: Opcje %s

en: Organisation
pl: Organizacja

en: Organisational Unit
pl: Jednostka organizacyjna

en: Organizing
pl: Organizator

en: Other
pl: Inne

en: Other Information
pl: Inne informacje

en: Other Options
pl: Inne opcje

en: Owner Permissions
pl: Inne uprawnienia

en: PAM authentication is not available.
pl: Uwierzytelnienie PAM nie jest dostępne.

en: PGP Digital Signature
pl: Cyfrowy podpis PGP

en: PGP Encrypted Data
pl: Wiadomość zaszyfrowana PGP

en: PGP Public Key
pl: Klucz publiczny PGP

en: PGP Signed/Encrypted Data
pl: Wiadomość zaszyfrowana/podpisana kluczem PGP

en: PHP Code
pl: Kod PHP

en: PHP Shell
pl: Powłoka PHP

en: P_HP Shell
pl: Powłoka P_HP

en: Papua New Guinea
pl: Papua-Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Password
pl: Hasło

en: Password incorrect
pl: Hasło nieprawidłowe

en: Password with confirmation
pl: Hasło z potwierdzeniem

en: Password:
pl: Hasło:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Passwords must match.
pl: Hasło musi pasować.

en: Paste
pl: Wklej

en: Paste from clipboard
pl: Wklej ze schowka

en: Perform Maintenance Operations
pl: Wykonaj cykliczne operacje

en: Perform maintenance operations on login?
pl: Wykonaj cykliczne operacje podczas logowania?

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Permissions for
pl: Uprawnienia dla

en: Personal Information
pl: Informacje osobiste

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Phone
pl: Telefon

en: Please confirm that you want to remove this element:
pl: Na pewno usunąć ten wybrany element:

en: Please confirm that you want to unlink this element.
pl: Na pewno usunąć wybrany element:

en: Please enter a valid IP address.
pl: Proszę podać poprawny adres IP.

en: Please enter a valid time.
pl: Proszę podać poprawny czas.

en: Please enter the name of the new folder:
pl: Proszę podać nazwę nowego folderu:

en: Please provide a summary of the problem.
pl: Proszę opisać problem.

en: Please provide your username and password
pl: Proszę podać nazwę użytkownika i hasło

en: Poland
pl: Polska

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Preview
pl: Podgląd

en: Private Key
pl: Klucz prywatny

en: Problem Description
pl: Opis problemu

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: Public Key Algorithm
pl: Algorytm klucza publicznego

en: Public Key Info
pl: Informacje o kluczu publicznym

en: Public/Private keypair not generated successfully.
pl: Para kluczy osobistych nie została wygenerowana pomyślnie.

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Qatar
pl: Katar

en: Query
pl: Zapytanie

en: RSA Public Key (%d bit)
pl: Klucz publiczny RSA (%d bitów)

en: R_eason
pl: Powód (_r)

en: Received
pl: Otrzymane

en: Redirect to
pl: Przekieruj do

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
pl: Odśwież dynamiczne elementy menu:

en: Refresh Portal View:
pl: Odśwież widok serwisu:

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Reject with reason
pl: Odrzuć wiadomość z podaniem powodu

en: Remote Servers
pl: Zdalne serwery

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Block
pl: Usuń blok

en: Remove column
pl: Usuń kolumnę

en: Remove pair
pl: Usuń parę

en: Remove the
pl: Usuń

en: Remove user
pl: Usuń użytkownika

en: Remove user: %s
pl: Zdalne użytkownika: %s

en: Resent To
pl: Odeślij do

en: Resent-from
pl: Odeślij z

en: Reset
pl: Kasuj

en: Reset Password
pl: Wyczyść hasło

en: Reset Your Password
pl: Wyczyść Twoje hasło

en: Results
pl: Wyniki

en: Return to Filters List
pl: Powrót do opcji listy filtrów

en: Return to Options
pl: Powrót do opcji

en: Return to Rules List
pl: Powrót do listy reguł

en: Rich Text Editor Options
pl: Rozbudowany edytor tekstu

en: Role
pl: Stanowisko

en: Romania
pl: Rumunia

en: Rotate 180
pl: Obróć o 180 stopni

en: Rotate Left
pl: Obróć w lewo

en: Rotate Right
pl: Obróć w prawo

en: Row properties
pl: Właściwości rzędu Properties

en: Rule
pl: Reguła

en: Rule Copied
pl: Reguła skopiowana

en: Rule Deleted
pl: Reguła usunięta

en: Rule Disabled
pl: Reguła wyłączona

en: Rule Enabled
pl: Reguła włączona

en: Rule Name
pl: Nazwa reguły

en: Russian Federation
pl: Rosja

en: Rwanda
pl: Ruanda

en: S/MIME Encrypted Message
pl: Wiadomość zaszyfrowana S/MIME

en: SASL authentication is not available.
pl: Uwierzytelnienie SASL nie jest dostępne.

en: SQL Shell
pl: Powloka SQL

en: S_QL Shell
pl: Powłoka S_QL

en: Saint Helena
pl: Święta Helena

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Save
pl: Zapisz

en: Save "%s"
pl: Zapisz "%s"

en: Save %s
pl: Zapisz %s

en: Save Options
pl: Zapisz opcje

en: Save Settings
pl: Zapisz opcje

en: Script
pl: Skrypt

en: Script Updating
pl: Uaktualnienie skryptu

en: Script not updated.
pl: Skrypt nieuaktualniony.

en: Script successfully activated.
pl: Skrypt aktywowany poprawnie.

en: Script successfully deactivated.
pl: Skrypt deaktywowany poprawnie.

en: Search
pl: Szukaj

en: Seen
pl: Widziane

en: Select Files
pl: Wybierz pliki

en: Select a field
pl: Wybierz pole

en: Select target folder
pl: Wybierz folder docelowy

en: Select the date delimiter:
pl: Wybierz znak podziału daty:

en: Select the date format:
pl: Wybierz format daty:

en: Select the identity you want to change:
pl: Wybierz tożsamość do zmiany:

en: Select the time delimiter:
pl: Wybierz znak podziału daty:

en: Select the time format:
pl: Wybierz format czasu:

en: Select two matching fields.
pl: Wybierz dwa pasujące pola.

en: Select your color scheme.
pl: Wybierz schemat kolorów.

en: Select your preferred language:
pl: Wybierz twój preferowany język:

en: Self-Defined Header
pl: Samodzielnie zdefiniowany nagłówek

en: Send Problem Report
pl: Wyślij raport o problemie

en: Sender
pl: Nadawca

en: September
pl: Wrzesień

en: Serial Number
pl: Numer seryjny

en: Set
pl: Ustaw

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
pl: Ustaw zdalne serwery, do których chcesz mieć dostęp z serwisu.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
pl: Ustaw preferowany język, strefę czasową i opcje daty.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
pl: Ustaw usługę początkową, schemat kolorów, odświeżanie strony i inne opcje wyświetlania

en: Settings successfully updated.
pl: Ustawienia zostały zmienione.

en: Setup
pl: Konfiguracja

en: Seychelles
pl: Szeszele

en: Short Summary
pl: Krótki opis

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Active Script
pl: Pokaż aktywny skrypt

en: Show Current Script
pl: Pokaż obecny skrypt

en: Show last login time when logging in?
pl: Pokazywać czas ostatniego zalogowania po logowaniu?

en: Show the %s Menu on the left?
pl: Pokaż menu %s po lewej?

en: Sign up if not registered
pl: Zarejestruj się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś

en: Signature
pl: Podpis

en: Signature Algorithm
pl: Algorytm podpisu

en: Singapore
pl: Singapur

en: Size
pl: Rozmiar

en: Skip Maintenance
pl: Pomiń operacje cykliczne

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: South Africa
pl: Południowa Afryka

en: South European (ISO-8859-3)
pl: Południowoeuropejski (ISO-8859-3)

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Special Character Input
pl: Edycja znaków specjalnych

en: Split cell
pl: Podziel komórkę

en: Split column
pl: Podziel kolumnę

en: Split row
pl: Podziel wiersz

en: State or Province
pl: Wojewódźtwo lub stan

en: Stop checking if this rule matches?
pl: Zatrzymaj sprawdzanie gdy ta reguła będzie pasować?

en: Street Address
pl: Adres domowy

en: Subje_ct of vacation message:
pl: Temat noty wakacyjnej (_c):

en: Subject
pl: Temat

en: Submit
pl: Wyślij

en: Success
pl: Powodzenie

en: Successfully added "%s" to the system.
pl: Udało się dodać "%s" do systemu.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
pl: Udało się usunąć "%s" z systemu.

en: Successfully deleted "%s".
pl: Udało się usunąć "%s".

en: Successfully removed "%s" from the system.
pl: Udało się usunąć "%s" z systemu.

en: Successfully updated "%s"
pl: Udało się uaktualnić "%s"

en: Sunrise/Sunset
pl: Wschód/zachód słońca

en: Suriname
pl: Surinam

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Syrian Arab Republic
pl: Syria

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Taiwan, Province of China
pl: Tajwan

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Tanzania, United Republic of
pl: Tanzania

en: Tasks
pl: Zadania

en: Telephone Number
pl: Numer telefonu

en: Text Only
pl: Tylko tekst

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Thank you for using the system.
pl: Dziękujemy za korzystanie z serwisu.

en: The driver said:
pl: Sterownik wypluł:

en: The identity "%s" has been deleted.
pl: Tożsamość "%s" została usunięta.

en: The server "%s" has been deleted.
pl: Serwer "%s" został usunięty.

en: The server "%s" has been saved.
pl: Serwer "%s" został zapisany.

en: The weather.com block is not available.
pl: Blok weather.com nie jest dostępny.

en: There are no options available.
pl: Nie ma żadnych dostępnych opcji.

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
pl: Wystąpił problem przy dodawaniu "%s" do systemu: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
pl: Wystąpił problem przy usuwaniu danych dla użytkownika "%s" w systemie:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
pl: Wystąpił problem przy usuwaniu "%s" z systemu.

en: There was a problem updating "%s": %s
pl: Wystąpił problem przy uaktualnianiu "%s": %s

en: There was an error activating the script.
pl: Błąd podczas aktywacji skryptu.

en: There was an error deactivating the script.
pl: Błąd podczas deaktywacji skryptu.

en: There was an error displaying this message part
pl: Wystąpił błąd podczas wyświetlania tej części wiadomości

en: There was an error importing the iCalendar data.
pl: Wystąpił błąd poczas importowania danych iCalendar.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
pl: Plik nie wygląda na poprawne archiwum RAR.

en: This does not appear to be a valid zip file.
pl: Plik nie wygląda na poprawne archiwum ZIP.

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: This field must be a valid number.
pl: To pole musi być poprawną liczbą.

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
pl: Wiadomość została napisana w innej niż twoja stronie kodowej (%s).

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
pl: Ten serwer nie potrafi rozpakowywać archiwów zip i gzip.

en: Time
pl: Czas

en: Time format
pl: Format czasu

en: Title
pl: Tytuł

en: To
pl: Do

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
pl: Aby wybrać wielokrotne pola przytrzymaj przycisk Ctrl (PC) lub Command (Mac) podczas klikania.

en: Today
pl: Dziś

en: Tomorrow
pl: Jutro

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: True or false
pl: Prawda lub fałsz

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkish (ISO-8859-9)
pl: Turecki (ISO-8859-9)

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Unable to change to %s.
pl: Błąd podczas zmiany do %s.

en: Unable to connect to SQL server.
pl: Błąd podczas łączenia się z serwerem SQL.

en: Unable to decompress data.
pl: Błąd podczas rozpakowywania danych.

en: Unable to load the definition of %s.
pl: Nie mogę wczytać definicji %s.

en: Unable to translate this Word document
pl: Nie można przetłumaczyć tego dokumentu Word-a

en: Undo Changes
pl: Cofnij zmiany

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United States
pl: USA

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unnamed
pl: Bez nazwy

en: Unsupported Extension
pl: Nieobsługiwane rozszerzenie

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Upload
pl: Załaduj

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: User Options
pl: Opcje użytkownika

en: User Registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username "%s" already exists.
pl: Użytkownik o nazwie "%s" już istnieje.

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Users in the system:
pl: Użytkownicy w systemie:

en: Vacation
pl: Wakacje

en: Vacation Edit
pl: Edycja noty wakacyjnej

en: Vacation Message
pl: Nota wakacyjna

en: Vacation is not supported in the current filtering driver.
pl: Nota wakacyjna nie jest obsługiwana przez obecny sterownik filtrowania.

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Version
pl: Wersja

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: View %s
pl: Widok %s

en: View an external web page
pl: Pokaż stronę WWW

en: View as %s
pl: Pokaż jako %s

en: Virgin Islands, British
pl: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: Virgin Islands, U.S.
pl: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Web
pl: WWW

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Welcome
pl: Witamy

en: Welcome to %s
pl: Witamy w %s

en: Welcome, %s
pl: Witamy, %s

en: Western (ISO-8859-1)
pl: Zachodni (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
pl: Zachodni (ISO-8859-15)

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: Wh_itelist addresses:
pl: Adresy na białej liście (_i):

en: What application should %s display after login?
pl: Jaką aplikację ma %s wyświetlać po zalogowaniu się?

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
pl: Jakie wtyczki aktywować w Rozbudowanym edytorze tekstu.

en: Whitelist
pl: Biała lista

en: Whitelist Edit
pl: Edycja białej listy

en: Whitelist is not supported in the current filtering driver.
pl: Biała lista nie jest obsługiwana przez obecny sterownik filtrowania.

en: Whitelisted Addresses
pl: Adresy na białej liście

en: Width of the %s menu on the left (takes effect on next log-in):
pl: Szerokość lewego menu %s (zmiana zacznie obowiązywać przy następnym logowaniu):

en: Work Address
pl: Adres do pracy

en: Work Phone
pl: Tel. do pracy

en: X-Priority
pl: X-Priorytet

en: X-Spam-Level
pl: X-Poziom-Spamu

en: X-Spam-Score
pl: X-Punkty-Spamu

en: X-Spam-Status
pl: X-Status-Spamu

en: YY
pl: RR

en: YYYY
pl: RRRR

en: Yearly
pl: Co rok

en: Yemen
pl: Jemen

en: Yes
pl: Tak

en: Yes, I Agree
pl: Tak, zgadzam się

en: You have been logged out.
pl: Wylogowałeś się.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
pl: Musisz opisać problem zanim go wyślesz.

en: You must specify a username to remove.
pl: Musisz określić użytkownika, którego chcesz usunąć.

en: You must specify the username to add.
pl: Musisz określić użytkownika, którego chcesz dodać.

en: Your Email Address
pl: Twój adres e-mail

en: Your From: address:
pl: Twój adres Od:

en: Your Information
pl: Twoje informacje

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
pl: Twój adres internetowy się zmienił od początku sesji %s. W związku z bezpieczeństwem Twojego konta musisz zalogować się ponownie.

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your authentication backend does not support adding users, or the feature has been disabled for some other reason.
pl: Ten system autentykacji nie obsługuje dodawania użytkowników, lub ta opcja została wyłączona.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
pl: Ten system autentykacji nie obsługuje listowania użytkowników, lub ta opcja została wyłączona.

en: Your current time zone:
pl: Twoja obecna strefa czasowa:

en: Your default identity:
pl: Domyślna tożsamość:

en: Your full name:
pl: Twoje pełne imię i nazwisko:

en: Your new password for %s is: %s
pl: Twoim nowym hasłem w %s jest: %s

en: Your options have been updated for the duration of this session.
pl: Twoje ustawienia zostały uaktualnione na czas trwania tej sesji.

en: Your options have been updated.
pl: Twoje ustawienia zostały uaktualnione.

en: Your remote servers:
pl: Twoje zdalne serwery:

en: Yugoslavia
pl: Jugosławia

en: Zaire
pl: Zair

en: [No Subject]
pl: [brak tematu]

en: [Problem Report]
pl: [Raport o problemie]

en: _Address(es) to forward to:
pl: _Adresy, na które przekazywać:

en: _Addresses to not send responses to:
pl: _Adresy, na które nie będą wysyłane odpowiedzi:

en: _Administration
pl: _Administracja

en: _Blacklist
pl: Czarna lista (_b)

en: _Delete Row
pl: _Usuń wiersz

en: _Delete message completely
pl: Usuń całkowicie wiadomość (_d)

en: _Enter each address on a new line:
pl: Wprowadzaj każdy adres w nowej linii (_e):

en: _Forward
pl: Przekaż (_f)

en: _Groups
pl: _Grupy

en: _Help
pl: _Pomoc

en: _Keep a copy of messages in this account?
pl: Zachowaj kopię wiadomości na tym koncie? (_k)

en: _Log in
pl: _Zaloguj

en: _Log out
pl: _Wyloguj

en: _Modify Link...
pl: Zmień link...

en: _Move message to folder:
pl: Przenieś wiadomość do folderu (_m):

en: _My email addresses:
pl: _Moje adresy email:

en: _Options
pl: _Opcje

en: _Permissions
pl: _Uprawnienia

en: _Remove Link...
pl: Usuń link...

en: _Script
pl: _Skrypt

en: _Setup
pl: _Konfiguracja

en: _Users
pl: _Użytkownicy

en: _Vacation
pl: Wakacje (_v)

en: _Whitelist
pl: Biała lista (_w)

en: address book
pl: książka adresowa

en: and
pl: i

en: calendar
pl: kalendarz

en: field
pl: pole

en: file
pl: plik

en: match
pl: pasuje

en: name
pl: Nazwisko

en: notepad
pl: notatnik

en: or
pl: lub

en: procmail script generated by Ingo
pl: Skrypt procmail wygenerowany przez Ingo

en: unnamed
pl: bez nazwy
