Ingo H3 (1.0-RC2) - en to lv translation catalogue (262 entries)

en:  and
lv:  un

en:  or
lv:  vai

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
lv: %s Uzturēšanas operācijas - apstiprinājums

en: 24 hours
lv: 24 stundas

en: Action for blacklisted addresses:
lv: Darbība Melnā saraksta adresēm:

en: Activate Script
lv: Aktivēt skriptu

en: Add pair
lv: Pievienot pāri

en: Additional Settings
lv: Papildus iestatījumi

en: Address
lv: Adrese

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: All of the following
lv: Visi sekojošie

en: An illegal value was specified.
lv: Norādīta nederīga vērtība

en: Answered
lv: Atbildēta

en: Any of the following
lv: Jebkurš no sekojošiem

en: Apply Filters
lv: Pielietot filtrus

en: Are you sure you want to delete this rule?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo likumu?

en: Automatically update the script after each change?
lv: Automātiski atsvaidzināt skriptu pēc katras izmaiņas?

en: Available fields:
lv: Pieejamie lauki:

en: Begins with
lv: Sākas ar

en: Birthday
lv: Dzimšanas diena

en: Blacklist
lv: Melnais saraksts

en: Blacklist Edit
lv: Labot Melno saraksts

en: Blacklist is not supported in the current filtering driver.
lv: Pašreizējais filtrēšanas dzinis neatbalsta Melno sarakstu.

en: Blacklisted Address
lv: Adrese no Melnā saraksta

en: Blacklisted Addresses
lv: Melnā saraksta adreses

en: Body
lv: Ķermenis

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Cancel Problem Report
lv: Atcelt problēmas pieteikumu

en: Case Sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Cell Phone
lv: Mobilais tālrunis

en: Changes saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Close Window
lv: Aizvērt logu

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Contains
lv: Satur

en: Copy %s
lv: Kopēt %s

en: Copy of %s
lv: %s kopija

en: Could not open Maintenance_Task module %s
lv: Neizdevās atvērt Maintenance_Task moduli %s

en: Create new folder
lv: Izveidot jaunu mapi

en: DISABLED:
lv: IZSLĒGTS:

en: Daily
lv: Ikdienas

en: Deactivate Script
lv: Deaktivēt skriptu

en: Default Identity
lv: Parastā identitāte

en: Delete %s
lv: Dzēst %s

en: Delete Condition
lv: Dzēšanas nosacījums

en: Delete message completely
lv: Dzēst vēstuli pavisam

en: Deleted
lv: Izdzēsta

en: Deliver into my INBOX
lv: Nogādāt INBOX

en: Deliver into my INBOX and copy to
lv: Nogādāt INBOX un kopēt uz

en: Deliver into my INBOX and redirect to
lv: Nogādāt INBOX un pāradresēt

en: Deliver to folder
lv: Nogādāt mapē

en: Describe the Problem
lv: Aprakstiet problēmu

en: Details have been logged for the administrator.
lv: Sīkāka informācija ir nosūtīta administratoram.

en: Disable %s
lv: Izslēgt %s

en: Disabled
lv: Izslēgts

en: Display Options
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Display detailed notification when each filter is applied?
lv: Parādīt detalizētu paziņojumu pēc katra filtra pielietošanas?

en: Do _not send responses to bulk or list messages
lv: Nesūtīt atbildi uz vairum- vai vēstkopu vēstulēm

en: Do not directly access maintenance.php
lv: Nav tiešas pieejas maintenance.php

en: Do this:
lv: Darbība

en: Doesn't begin with
lv: Nesākas ar

en: Doesn't contain
lv: Nesatur

en: Doesn't end with
lv: Nebeidzas ar

en: Doesn't exist
lv: Neeksistē

en: Doesn't match (with placeholders)
lv: Neatbilst (ar vietturiem)

en: Edit
lv: Labot

en: Edit %s
lv: Labot %s

en: Email
lv: E-pasts

en: Empty result.
lv: Tukšs rezultāts.

en: Enable %s
lv: Ieslēgt %s

en: Enabled
lv: Ieslēgts

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Equal to
lv: Vienāds ar

en: Error
lv: Kļūda

en: Every 15 minutes
lv: Katras 15 minūtes

en: Every 30 seconds
lv: Katras 30 sekundes

en: Every 5 minutes
lv: Katras 5 minūtes

en: Every Login
lv: Katrā pieslēgšanās reizē

en: Every half hour
lv: Katru pusstundu

en: Every minute
lv: Katru minūti

en: Example values:
lv: Paraugvērtības

en: Existing Rules
lv: Filtrēšanas likumi

en: Exists
lv: Eksistē

en: Failed retrieving preferences.
lv: Neizdevās saņemt iestatījumus.

en: Failed to connect to LDAP server.
lv: Neizdevās pieslēgties LDAP serverim.

en: Fax
lv: Fakss

en: Filter All Messages
lv: Filtrēt visas vēstules

en: Filter Only Seen Messages
lv: Filtrēt tikai lasītās vēstules

en: Filter Only Unseen Messages
lv: Filtrēt tikai neredzētas vēstules

en: Filter Options
lv: Filtru opcijas

en: Filter Rule
lv: Filtrēšanas likums

en: Filter Rules
lv: Filtrēšanas likumi

en: Filter Script Display
lv: Parādīt filtra skriptu

en: Filter _Rules
lv: Filtrēšanas likumi

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
lv: Filtrēšana: %s vēstule(s) nokopēta(s)uz mapi "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
lv: Filtrēšana: %s vēstules izdzēsta(s).

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
lv: Filtrēšana: %s Melnajam sarakstam atbilstoša(s) vēstule(s) izdzēstas.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
lv: Filtrēšana: Vēstule "%s" no "%s" nokopēta uz mapi "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
lv: Filtrēšana: Vēstule "%s" no "%s" izdzēsta.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
lv: Filtrēšana: Vēstule "%s" no "%s" pārvietota uz mapi "%s".

en: Filter not found.
lv: Filtrs nav atrodams

en: For an incoming message that matches:
lv: Ienākošajai vēstulei, kas atbilst:

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Forward is not supported in the current filtering driver.
lv: Pašreizējais filtrēšanas dzinis neatbalsta pārsūtīšanu.

en: Forwards
lv: Pārsūtīšanas

en: Forwards Edit
lv: Labot Pārsūtīšanu

en: From
lv: Sūtītājs

en: Greater than
lv: Lielāks par

en: Greater than or equal to
lv: Lielāks vai vienāds ar

en: Help
lv: Palīdzība

en: Home Address
lv: Mājas adrese

en: Home Phone
lv: Mājas telefons

en: Important
lv: Svarīga

en: Imported field: %s
lv: Ielādētais lauks: %s

en: Imported fields:
lv: Ielādētie lauki:

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
lv: Pašreizējais filtrēšanas dzinis neatbalsta individuālus likumus.

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
lv: Norādīta neeksistējoša pastkastīte.

en: Is
lv: Ir

en: Isn't
lv: Nav

en: Language
lv: Valoda

en: Less than
lv: Mazāks par

en: Less than or equal to
lv: Mazāks vai vienāds ar

en: List Help Topics
lv: Parādīt palīdzības tematus

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Log out
lv: Iziet

en: Mail
lv: Pasts

en: Mar_k message as deleted
lv: Atzīmēt vēstuli kā izdzēstu

en: Mark message as:
lv: Atzīmēt vēstuli kā:

en: Matches (with placeholders)
lv: Atbilst (ar vietturiem)

en: Matching fields
lv: Saskanošie lauki

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
lv: Adrešu skaits Melnajā sarakstā izsmelts (Adreses kopā: %s, maksimālais skaits: %s). Pievienot adreses Melnajam sarakstam vairs nav iespējams.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
lv: Adrešu skaits Baltajā sarakstā izsmelts (Adreses kopā: %s, maksimālais skaits: %s). Pievienot adreses Baltajam sarakstam vairs nav iespējams.

en: Message
lv: Ziņa

en: Missing address to redirect message to
lv: Nav norādīts, kam pāradresēt

en: Missing reason for reject
lv: Nav norādīts atteikuma iemesls

en: Missing reason in vacation.
lv: Nav norādīts prombūtnes paskaidrojums

en: Monthly
lv: Katru mēnesi

en: Move
lv: Pārvietot

en: Move Rule Down
lv: Pārvietot lejup

en: Move Rule Up
lv: Pārvietot augšup

en: N_umber of days between vacation replies:
lv: Dienu skaits starp brīvdienu atbildes nosūtīšanu:

en: Name
lv: Vārds

en: Never
lv: Nekad

en: New Rule
lv: Jauns likums

en: No backend configured for this host
lv: Nav atrodams konfigurēts dzinis

en: No backends configured in backends.php
lv: Dzinies nav konfigurēts backends.php

en: No headers specified
lv: Nav norādīta neviena galvene

en: No script generated.
lv: Nav ģenerēts neviens skripts.

en: No strings specified
lv: Nav norādīts teksts

en: Not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Options
lv: Opcijas

en: Options about script updating.
lv: Skriptu atjaunināšanas opcijas

en: Other Information
lv: Cita informācija

en: Other Options
lv: Citas opcijas

en: Password
lv: Parole

en: Perform Maintenance Operations
lv: Izpildīt uzturēšanas operācijas

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Please enter the name of the new folder:
lv: Lūdzu ievadiet jaunās mapes nosaukumu:

en: Please provide a summary of the problem.
lv: Lūdzu norādiet problēmas anotāciju.

en: Please provide your username and password
lv: Lūdzu norādiet savu lietotāja vārdu un paroli

en: Problem Description
lv: Problēmas apraksts

en: R_eason
lv: Iemesls

en: Received
lv: Saņemta

en: Redirect to
lv: Pāradresēt

en: Regular expression
lv: Loģiskās izteiksmes

en: Reject with reason
lv: Atteikt ar iemeslu

en: Remove pair
lv: Izdzēst pāri

en: Resent To
lv: Pārsūtīts

en: Resent-from
lv: Pārsūtīts no

en: Return to Filters List
lv: Atgriezties pie filtru saraksta

en: Return to Options
lv: Atgriezties pie opcijām

en: Return to Rules List
lv: Atgriezties pie likumu saraksta

en: Role
lv: Loma

en: Rule
lv: Likums

en: Rule Copied
lv: Likums nokopēts

en: Rule Deleted
lv: Likums izdzēsts

en: Rule Disabled
lv: Likums izslēgts

en: Rule Enabled
lv: Likums ieslēgts

en: Rule Name
lv: Likuma nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save Options
lv: Saglabāt opcijas

en: Save Settings
lv: Saglabāt opcijas

en: Script
lv: Skripts

en: Script Updating
lv: Skripta atjaunināšana

en: Script not updated.
lv: Skripts nav atjaunināts

en: Script successfully activated.
lv: Skripts veiksmīgi aktivēts.

en: Script successfully deactivated.
lv: Skripts veiksmīgi deaktivēts.

en: Seen
lv: Redzēta

en: Select a field
lv: Izvēlieties lauku

en: Select target folder
lv: izvēlēties mapi

en: Select the date delimiter:
lv: Izvēlieties datuma atdalītāju:

en: Select the date format:
lv: Izvēlieties datuma formātu:

en: Select the time format:
lv: Izvēlieties laika formātu:

en: Select two matching fields.
lv: Izvēlieties divus saderīgus laukus.

en: Select your preferred language:
lv: Izvēlieties valodu:

en: Self-Defined Header
lv: Pašdefinēta galvene

en: Send Problem Report
lv: Nosūtīt problēmas pieteikumu

en: Sender
lv: Sūtītājs

en: Settings successfully updated.
lv: Iestatījumi veiksmīgi atjaunināti.

en: Show Active Script
lv: Rādīt aktīvos skriptus

en: Show Current Script
lv: Rādīt pašreizējo skriptu

en: Size
lv: Izmērs

en: Skip Maintenance
lv: Izlaist uzturēšanu

en: Special Character Input
lv: Īpašo simbolu ievade

en: Stop checking if this rule matches?
lv: Pārtraukt pārbaudi, ja šis likums izpildās?

en: Subje_ct of vacation message:
lv: Brīvdienu paziņojuma temats

en: Subject
lv: Temats

en: Success
lv: Veiksme

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: The driver said:
lv: Dzinis paziņoja:

en: There was an error activating the script.
lv: Kļūda aktivējot skriptu.

en: There was an error deactivating the script.
lv: Kļūda deaktivējot skriptu.

en: This number must be at least one.
lv: Šim skaitlim ir jābūt vismaz 1.

en: This value must be a number.
lv: Šai vērtībai ir jābūt skaitlim.

en: Title
lv: Virsraksts

en: To
lv: Saņēmējs

en: Unable to connect to SQL server.
lv: Nav iespējams pieslēgties SQL serverim.

en: Unable to load the definition of %s.
lv: Nevar ielasīt %s nosacījumus.

en: Unable to translate this Word document
lv: Nav iespējams interpretēt šo Word dokumentu

en: Undo Changes
lv: Atcelt izmaiņas

en: User Options
lv: Lietotāja opcijas

en: Username
lv: Lietotāja vārds

en: Vacation
lv: Brīvdienas

en: Vacation Edit
lv: Labot Brīvdienu paziņojumu

en: Vacation Message
lv: Brīvdienu paziņojums

en: Vacation is not supported in the current filtering driver.
lv: Pašreizējais filtrēšanas dzinis neatbalsta brīvdienu paziņōjumus.

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Weekly
lv: Katru nedēļu

en: Welcome to %s
lv: Laipni lūdzam %s

en: Welcome, %s
lv: Laipni lūdzm, %s

en: Wh_itelist addresses:
lv: Baltā saraksta adreses

en: Whitelist
lv: Baltais saraksts

en: Whitelist Edit
lv: Labot Balto sarakstu

en: Whitelist is not supported in the current filtering driver.
lv: Pašreizējais filtrēšanas dzinis neatbalsta Balto sarakstu.

en: Whitelisted Addresses
lv: Baltā saraksta adreses

en: Work Address
lv: Darba adrese

en: Work Phone
lv: Darba tālrunis

en: YY
lv: GG

en: Yearly
lv: Katru gadu

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
lv: Aprakstiet problēmu pirms pieteikuma sūtīšanas.

en: You must specify at least one email address for which the vacation messages should be activated.
lv: Jānorāda vismaz viena e-pasta adrese, kurai aktivēt Brīvdienu paziņojumus.

en: Your %s session has expired. Please login again.
lv: Jūsu %s sesija ir beigusies. Lūdzu pieslēdzieties atkārtoti.

en: Your Information
lv: Jūsu informācija

en: Your options have been updated.
lv: Jūsu opcijas ir saglabātas.

en: [No Subject]
lv: [Bez temata]

en: [Problem Report]
lv: [Problēmas ziņojums]

en: [line %s of %s]
lv: [rinda %s no %s]

en: _Address(es) to forward to:
lv: Adrese(s) pārsūtīšanai:

en: _Addresses to not send responses to:
lv: Adreses, kurām nesūtīt atbildes:

en: _Blacklist
lv: Melnais saraksts

en: _Delete message completely
lv: Dzēst vēstuli

en: _Enter each address on a new line:
lv: Katru adresi ievadiet jaunā rindā:

en: _Forward
lv: Pārsūtīt

en: _Keep a copy of messages in this account?
lv: Saglabāt vēstuļu kopijas šajā kontā?

en: _Move message to folder:
lv: Pārvietot vēstules uz mapi:

en: _My email addresses:
lv: Jūsu e-pasta adrese:

en: _Script
lv: Skripts

en: _Vacation
lv: Brīvdienas

en: _Whitelist
lv: Baltais sarksts

en: and
lv: un

en: field
lv: lauks

en: match
lv: atbilst
