Ingo 2.0-cvs - en to lt translation catalogue (1775 entries)

en:  (%s days ago)
lt:  (prieš %s dienas)

en:  (Accesskey %s)
lt:  (mygtukas %s)

en:  (today)
lt:  (šiandien)

en:  (yesterday)
lt:  (vakar)

en:  and
lt:  ir

en:  or
lt:  arba

en: %d %s and %s
lt: %d %s ir %s

en: %d-day forecast
lt: %d-dienų prognozė

en: %s - Notice
lt: %s - pastaba

en: %s Fingerprint
lt: %s antspaudas

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
lt: %s profilaktikos veiksmai - patvirtinimas

en: %s Sign Up
lt: %s registracija

en: %s Terms of Agreement
lt: %s nuostatos

en: %s already exists.
lt: %s jau egzistuoja.

en: %s at %s %s
lt: %s %s %s

en: %s is required
lt: %s yra privalomas

en: %s minutes
lt: %s minutės

en: %s not found.
lt: %s nerastas.

en: %s to %s of %s
lt: nuo %s iki %s iš %s

en: %s's Address Book
lt: %s adresų knygelė

en: %s's Calendar
lt: %s kalendorius

en: %s's Notepad
lt: %s užrašų knygelė

en: %s's Tasklist
lt: %s darbų sąrašas

en: , gusting %s %s
lt: , gūsiai %s %s

en: , variable from %s to %s
lt: , kinta nuo %s iki %s

en: -- select --
lt: -- pasirinkite --

en: 12 Hour Format
lt: 12 valandų formatas

en: 24 Hour Format
lt: 24 valandų formatas

en: 24 hours
lt: 24 valandos

en: A database backend is required for this block.
lt: Šiam blokui reikalinga vieta duomenų bazėje.

en: A fatal error has occurred
lt: Įvyko rimta klaida

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
lt: Norėdami užkoduoti laišką privalote turėti viešąjį PGP raktą.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
lt: Norėdami patikrinti pasirašytą laišką privalote turėti viešąjį PGP raktą.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to decrypt a message.
lt: Norėdami atkoduoti laišką privalote turėti viešąjį ir slaptąjį PGP raktus, bei žinoti slaptąją frazę.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
lt: Norėdami pasirašyti laišką privalote turėti viešąjį ir slaptąjį PGP raktus, bei žinoti slaptąją frazę.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
lt: Norėdami atkoduoti laišką privalote turėti viešąjį ir slaptąjį S/MIME raktus, bei žinoti slaptąją frazę.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
lt: Norėdami pasirašyti laišką privalote turėti viešąjį ir slaptąjį S/MIME raktus, bei žinoti slaptąją frazę.

en: A public SMIME key is required to encrypt a message.
lt: Norėdami užkoduoti laišką privalote turėti viešąjį S/MIME raktą.

en: AM Showers
lt: AM rodymas

en: About this editor
lt: Apie šį redaktorių

en: About...
lt: Apie...

en: Absbottom
lt: Visiškai apačioje

en: Absmiddle
lt: Visiškai per vidurį

en: Access denied creating VFS directory.
lt: Sistema neturi teisių sukurti VFS katalogą.

en: Access denied creating VFS file.
lt: Sistema neturi teisių sukurti VFS failą.

en: Account Password
lt: Slaptažodis

en: Account frozen.
lt: Sąskaita užšaldyta.

en: Accounting
lt: Apskaita

en: Action for blacklisted addresses:
lt: Veiksmas adresams iš juodojo sąrašo:

en: Activate Script
lt: Įjungti skriptą

en: Add
lt: Sukurti

en: Add Child Group
lt: Sukurti pogrupį

en: Add Child Permission
lt: Sukurti poteises

en: Add Here:
lt: Bloko įterpimas:

en: Add New Group
lt: Sukurti naują grupę

en: Add New Permission
lt: Sukurti naujas teises

en: Add a new user:
lt: Naujo vartotojo sukūrimas:

en: Add column
lt: Pridėti stulpelį

en: Add new members
lt: Naujų narių pridėjimas

en: Add pair
lt: Sukurti porą

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
lt: Pridėti %s meniu prie Mozilos įrankių juostos

en: Add to address book:
lt: Įtraukti į adresų knygelę:

en: Add to my address book
lt: Įtraukti į mano adresų knygelę:

en: Add user
lt: Sukurti vartotoją

en: Adding users is disabled.
lt: Vartotojų kūrimas išjungtas.

en: Additional Settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Address
lt: Adresas

en: Address Book
lt: Adresai

en: Administer - set permissions for other users
lt: Administruoti - gali nustatyti teises kitiems vartotojams

en: Administration
lt: Valdymas

en: Ads
lt: Baneriai

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: Alias
lt: Pravardė

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Alignment:
lt: Lygiavimas:

en: All
lt: Visos

en: All Authenticated Users
lt: Visi prisijungę vartotojai

en: All Groups
lt: Visos grupės

en: All Permissions
lt: Visos teisės

en: All four sides
lt: Visos keturios pusės

en: All of the following
lt: Visas sekančias sąlygas

en: Allow multiple addresses
lt: Leisti keletą adresų

en: Allow setting of ordered list type?
lt: Leisti naudoti surūšiuotą sąrašą?

en: Already exists
lt: Jau egzistuoja

en: Alternate IMSP Login
lt: Alternatyvus IMSP prisijungimas

en: Alternate IMSP Password
lt: Alternatyvus IMSP slaptažodis

en: Alternate IMSP Username
lt: Alternatyvus IMSP vartotojo vardas

en: Alternate email address
lt: Alternatyvus el. pašto adresas

en: Alternate templates
lt: Alternatyvūs šablonai

en: Alternate text:
lt: Alternatyvus tekstas

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: An illegal value was specified.
lt: Įvedėte neleistiną reikšmę.

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilai

en: Anonymous Proxy
lt: Anoniminis proxy serveris

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Answered
lt: Atsakyta

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigua ir Barbuda

en: Any of the following
lt: Bet kurią sekančią sąlygą

en: Application
lt: Modulis

en: Application is ready.
lt: Modulis veikia gerai.

en: Apply Filters
lt: Taikyti filtrus

en: Apply to Child Shares
lt: Pritaikyti ir pošakiams

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: April
lt: Balandis

en: Arabic (Windows-1256)
lt: Arabiška (Windows-1256)

en: Archive File Size
lt: Archyvo failo dydis

en: Archive Name
lt: Archyvo failo pavadinimas

en: Are you sure you want to delete this rule?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią filtravimo taisyklę?

en: Are you sure you want to remove the signup request for %s ?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %s registracijos prašymą?

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Armenian (ARMSCII-8)
lt: Armėniška (ARMSCII-8)

en: Art
lt: Menas

en: Ascension Island
lt: Kristaus žengimo į dangų sala

en: Ascii Art
lt: Acsii menas

en: Asia/Pacific Region
lt: Azija/Ramiojo vandenyno regionas

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
lt: Ar prašyti patvirtinti profilaktikos veiksmus?

en: Assignment columns
lt: Priskyrimo stulpeliai

en: Attempt to delete a non-existent group.
lt: Bandote ištrinti neegzistuojančią grupę.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
lt: Bandote ištrinti neegzistuojančias teises.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
lt: Bandote redaguoti neegzistuojančias teises.

en: Attempt to edit a non-existent share.
lt: Bandote redaguoti neegzistuojantį elementą.

en: Attributes
lt: Atributai

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
lt: Auth_cyrsql: nerastas reikalingas IMAP modulis.

en: Auth_cyrus: Backend does not have required capabilites.
lt: Auth_cyrus: cyrus neturi reikiamų galimybių.

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
lt: Auth_cyrus: nerastas reikalingas IMAP modulis.

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
lt: Auth_ftp: nerastas reikalingas FTP modulis. Sukompiliuokite PHP su --enable-ftp.

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
lt: Auth_imap: nerastas reikalingas IMAP modulis.

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
lt: Auth_krb5: nerastas reikalingas krb5 modulis.

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
lt: Auth_ldap: nerastas reikalingas LDAP modulis.

en: Auth_ldap: Unable to add user %s. This is what the server said:
lt: Auth_ldap: sukurti vartotoją %s nepavyko. Serverio pranešimas:

en: Auth_ldap: Unable to remove user %s
lt: Auth_ldap: ištrinti vartotoją %s nepavyko

en: Auth_ldap: Unable to update user %s
lt: Auth_ldap: atnaujinti vartotoją %s nepavyko

en: Auth_mcal: Required MCAL extension not found.
lt: Auth_mcal: nerastas reikalingas MCAL modulis.

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
lt: Auth_smbauth: nerastas reikalingas smbauth modulis.

en: Authentication failed
lt: Prisijungti nepavyko

en: Authentication failed. %s
lt: Prisijungti nepavyko. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
lt: RADIUS serveris neleidžia autentifikuotis.

en: Authentication to FTP server failed.
lt: Prisijungti prie FTP serverio nepavyko.

en: Automatically update the script after each change?
lt: Automatiškai atnaujinti skriptą po kiekvieno atnaujinimo?

en: Available fields:
lt: Galimi laukai:

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: BOFH Excuses
lt: BOFH atsiprašymai

en: Background
lt: Fonas

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Bad kerberos password.
lt: Neteisingas kerberos slaptažodis.

en: Bad kerberos username.
lt: Neteisingas kerberos vartotojo vardas.

en: Bahamas
lt: Bahamai

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Baltic (ISO-8859-13)
lt: Baltiška (ISO-8859-13)

en: Bangladesh
lt: Bagladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Baseline
lt: Pagr. linijoje

en: Begins with
lt: Prasideda

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Birthday
lt: Gimtadienis

en: Blacklist
lt: Juodasis sąrašas

en: Blacklist Edit
lt: Juodojo sąrašo redagavimas

en: Blacklist is not supported in the current filtering driver.
lt: Dabartinė filtravimo posistemė nepalaiko juodojo sąrašo.

en: Blacklisted Address
lt: Adresas įtrauktas į juodąjį sąrašą

en: Blacklisted Addresses
lt: Adresai įtraukti į juodąjį sąrašą

en: Block Settings
lt: Bloko parametrai

en: Block Type
lt: Bloko tipas

en: Body
lt: Laiško turinys

en: Bold
lt: Pastorinti

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bookmarks
lt: Atžymos

en: Border
lt: Kraštas

en: Border thickness:
lt: Krašto storumas:

en: Borders
lt: Kraštai

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Both
lt: Visos

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bottom
lt: Apačioje

en: Bouvet Island
lt: Buvet sala

en: Brazil
lt: Brazilija

en: British Indian Ocean Territory
lt: Britų Indijos vandenyno teritoja

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjaus darusalemas

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Bulleted List
lt: Sužymėtas sąrašas

en: Burkina Faso
lt: Burkinas Fasas

en: Burundi
lt: Burundija

en: CMS
lt: TVS

en: CRL Distribution Points
lt: CRL paskirstymo punktai

en: C_ell Properties...
lt: _Celės nustatymai...

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Calm
lt: Ramu

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Can not reset password automatically, contact your administrator.
lt: Neveikia automatinis slaptažodžio pakeitimas, susisiekite su administratoriumi.

en: Can't connect to IMAP server: %s
lt: Negaliu prisijungti prie IMAP serverio: %s

en: Canada
lt: Kanada

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Problem Report
lt: Atšaukti problemos pranešimą

en: Cannot delete file "%s".
lt: Negaliu ištrinti failo "%s".

en: Cannot find a temporary directory.
lt: Negaliu rasti laikinojo katalogo.

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
lt: Negaliu apdoroti 'targetFile' parametro.

en: Cannot remove directory "%s".
lt: Negaliu ištrinti katalogo "%s".

en: Cannot remove, %d children exist.
lt: Negaliu ištrinti. Egzistuoja %d pošakiai.

en: Cannot reorder, number of entries supplied for reorder does not match number stored.
lt: Negaliu perrūšiuoti. Įvestas įrašų skaičius nesutampa su įrašų skaičiumi duomenų bazėje.

en: Cannot route message to specified number.
lt: Negaliu nukreipti žinutės į nurodytą numerį.

en: Cape Verde
lt: Keipverdis

en: Caption
lt: Pavadinimas

en: Case Sensitive
lt: Atkreipti dėmesį į didžiasias/mažasias raides

en: Categories and Labels
lt: Kategorijos

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Cell Phone
lt: Mobilus telefonas

en: Cell Properties
lt: Celės nustatymai

en: Cell padding:
lt: Tarpai celėse:

en: Cell properties
lt: Celės nustatymai

en: Cell spacing:
lt: Tarpai tarp celių:

en: Cellphone
lt: Mobilusis telefonas

en: Celtic (ISO-8859-14)
lt: Keltų (ISO-8859-14)

en: Center
lt: Centre

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Central European (ISO-8859-2)
lt: Centrinės Europos (ISO-8859-2)

en: Certificate Details
lt: Sertifikato detalės

en: Certificate Policies
lt: Sertifikato teisės

en: Chad
lt: Čadas

en: Change
lt: Pakeisti

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
lt: Jūsų vardo ir adreso, kuriuos matys žmonės, skaitantys ir atsakinėjantys į Jūsų laiškus, keitimas.

en: Changes saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Char
lt: Simbolis

en: Chec_k Link...
lt: Pa_tikrinti nuorodą...

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Chinese Simplified (GB2312)
lt: Kinietiška paprasta (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
lt: Kinietiška tradicinė (Big5)

en: Choose a password
lt: Pasirinkite slaptažodį

en: Choose a username
lt: Pasirinkite vartotojo vardą

en: Choose how to display dates:
lt: Pasirinkite kaip vaizduoti datas:

en: Choose list style type (for ordered lists)
lt: Pasirinkite surūšiuoto sąrašo stilių

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Class definition of %s not found.
lt: Klasės %s nėra.

en: Clear
lt: Giedra

en: Clear MSOffice tags
lt: Ištrinti MS Office žymes

en: Clear out user: %s
lt: Vartotojo duomenų valymas: %s

en: Clear user
lt: Išvalyti vartotojo duomenis

en: Clear user data
lt: Išvalyti vartotojo duomenis

en: Click to Continue
lt: Tęsti

en: Clickatell via HTTP
lt: Clickatell per HTTP

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Clouds
lt: Debesuota

en: Cloudy
lt: Debesuota

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokoso (Kylingo) salos

en: Collapsed borders
lt: Tuščių celių kraštų rodymas

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Color
lt: Spalva

en: Color Picker
lt: Pasirinkite spalvą

en: Colour selection
lt: Spalvos pasirinkimas

en: Cols:
lt: Stulpeliai:

en: Column titles
lt: Stulpelių pavadinimai

en: Comics
lt: Komiksai

en: Command
lt: Komanda

en: Command Shell
lt: Komandinė eilutė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Common Name
lt: Vardas/pavardė

en: Comoros
lt: Komorai

en: Company
lt: Kompanija

en: Computers
lt: Kompiuteriai

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Configuration Differences
lt: Nustatymų pakeitimai

en: Configure %s
lt: Konfigūruoti %s

en: Confirm Password
lt: Slaptažodis dar kartą

en: Congo
lt: Kongas

en: Congo, The Democratic Republic of the
lt: Demokratinė Kongo Respublika

en: Connection failed.
lt: Prisijungti nepavyko.

en: Connection failed:
lt: Prisijungti nepavyko:

en: Connection refused to the public keyserver.
lt: Prisijungti prie viešųjų raktų serverio nepavyko.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
lt: Prisijungti prie viešųjų raktų serverio nepavyko, nes: %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
lt: Prisijungti prie FTP serverio nepavyko.

en: Contacts were successfully added to your address book.
lt: Konkaktai sėkmingai įtraukti į Jūsų adresų knygelę

en: Contains
lt: Turi

en: Continue
lt: Tęsti

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Cookie
lt: Laimės žinutės

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy %s
lt: Kopijuoti %s

en: Copy of %s
lt: %s kopija

en: Copy selection
lt: Kopijuoti pasirinkimą

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cote d'Ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: Could not PGP encrypt message.
lt: Nepavyko užkoduoti PGP laiško.

en: Could not PGP sign message.
lt: Nepavyko pasirašyti PGP laiško.

en: Could not S/MIME encrypt message.
lt: Nepavyko užkoduoti S/MIME laiško.

en: Could not S/MIME sign message.
lt: Nepavyko pasirašyti S/MIME laiško.

en: Could not add contact. %s
lt: Nepavyko pridėti kontakto. %s

en: Could not bind to LDAP server.
lt: Nepavyko autentifikuotis į LDAP serverį.

en: Could not check balance. %s
lt: Nepavyko patikrinti balanso. %s

en: Could not create distribution list. %s
lt: Nepavyko sukurti distribucijos sąrašo. %s

en: Could not decrypt PGP data.
lt: Nepavyko atkoduoti PGP duomenų.

en: Could not decrypt S/MIME data.
lt: Nepavyko atkoduoti S/MIME duomenų.

en: Could not delete contact. %s
lt: Nepavyko ištrinti kontakto. %s

en: Could not delete distribution list. %s
lt: Nepavyko ištrinti distribucijos sąrašo. %s

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
lt: Nepavyko nustatyti gavėjo el. pašto adreso.

en: Could not fetch complete address book.
lt: Pavyko gauti visos adresų knygelės.

en: Could not fetch complete distribution list.
lt: Nepavyko gauti viso distribucijos sąrašo.

en: Could not fetch the complete list of distribution lists.
lt: Nepavyko gauti viso distribucijos sąrašų sąrašo.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
lt: Nepavyko gauti viešojo rakto iš raktų serverio.

en: Could not open %s.
lt: Nepavyko atidaryti %s.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
lt: Nepavyko atidaryti Maintenance_Task modulio %s

en: Could not read %s.
lt: Nepavyko skaityti %s.

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
lt: Nepavyko pakeisti slaptažodžio šiam vartotojui. Kai kuri arba visa informacija yra netiksli. Pabandykite dar kartą arba susisiekite su savo administratoriumi jeigu reikalinga pagalba.

en: Could not retrieve ACL
lt: Nepavyko gauti ACL

en: Could not retrieve address book. %s
lt: Nepavyko gauti adresų knygelės. %s

en: Could not retrieve distribution list. %s
lt: Nepavyko gauti distribucijos sąrašo. %s

en: Could not retrieve distribution lists. %s
lt: Nepavyko gauti distribucijos sąrašų. %s

en: Could not retrieve server's capabilities
lt: Nepavyko nustatyti serverio galimybių

en: Could not revert configuration.
lt: Nepavyko atkeisti nustatymų.

en: Could not save %s configuration.
lt: Nepavyko išsaugoti %s nustatymų.

en: Could not save a backup configuation.
lt: Nepavyko padaryti atsarginės nustatymų kopijos.

en: Could not search the LDAP server.
lt: Nepavyko paieška LDAP serveryje.

en: Could not update contact. %s
lt: Nepavyko atnaujinti kontakto. %s

en: Could not update distribution list. %s
lt: Nepavyko atnaujinti distribucijos sąrašo. %s

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
lt: Nepavyko rasti Mozilos įrankių juostos. Įsitikinkite, kad ji atidaryta.

en: Counted text
lt: Ribotas tekstas

en: Country
lt: Valstybė

en: Courses
lt: Kursai

en: Create
lt: Sukurti

en: Create a link
lt: Sukurti nuorodą

en: Create a new one
lt: Sukurti naują aprašą

en: Create new folder
lt: Sukurti naują katalogą

en: Create sub folders
lt: Sukurti pakatalogius

en: Creator Permissions
lt: Savininko teisės

en: Credit card number
lt: Kreditinės kortelės numeris

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Current Time
lt: Dabartinis laikas

en: Current URL is
lt: Šiuo metu URL yra

en: Current Weather
lt: Dabartinės oro sąlygos

en: Current condition:
lt: Dabartinės sąlygos:

en: Current style
lt: Dabartinis stilius

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
lt: Veiksmų, atliekamų prisijungus prie %s, nustatymas.

en: Cut
lt: Perkelti

en: Cut selection
lt: Perkelti pasirinkimą

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Cyrillic (KOI8-R)
lt: Kirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lt: Kirilica (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
lt: Kirilica/Ukrainietiška (KOI8-U)

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: DISABLED:
lt: IŠJUNGTA:

en: Daily
lt: Kasdien

en: DataTree Browser
lt: Duomenų medžio naršyklė

en: Date
lt: Data

en: Date Received
lt: Gauta

en: Date selection
lt: Datos pasirinkimas

en: Day
lt: Diena

en: De_lete Column
lt: Ištrinti _stulpelį

en: Deactivate Script
lt: Išjungti skriptą

en: December
lt: Gruodis

en: Decimal numbers
lt: Dešimtainiai skaičiai

en: Decrease Indent
lt: Sumažinti atitraukimą

en: Default Color
lt: Standartinė spalva

en: Default Identity
lt: Standartinis aprašas

en: Definitions
lt: Apibrėžimai

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete %s
lt: Ištrinti %s

en: Delete Condition
lt: Ištrinti sąlygą

en: Delete Group
lt: Ištrinti grupę

en: Delete Permission
lt: Ištrinti teisę

en: Delete and purge messages
lt: Visiškai ištrinti laiškus

en: Delete cell
lt: Ištrinti celę

en: Delete column
lt: Ištrinti stulpelį

en: Delete existing alternate template
lt: Ištrinti egzistuojantį alternatyvų šabloną

en: Delete message completely
lt: Visiškai ištrinti laišką

en: Delete row
lt: Ištrinti eilutę

en: Delete selected identity
lt: Ištrinti pasirinktą aprašą

en: Delete the current column
lt: Ištrinti šį stulpelį

en: Delete the current row
lt: Ištrinti šią eilutę

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Deliver into my INBOX
lt: Pristatyti į INBOX

en: Deliver into my INBOX and copy to
lt: Pristatyti į INBOX ir nukopijuoti į

en: Deliver into my INBOX and redirect to
lt: Pristatyti į INBOX ir nukreipti į

en: Deliver to folder
lt: Perkelti į katalogą

en: Delivery time
lt: Pristatymo laikas

en: Denmark
lt: Danija

en: Describe the Problem
lt: Problemos aprašymas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Details (also in Horde's logfile):
lt: Detaliau (taip pat žiūrėkite Horde log faile):

en: Details have been logged for the administrator.
lt: Administratoriui išsiųstas detalus aprašymas.

en: Development
lt: Vystymas

en: Dew Point
lt: Drėgnumas

en: Dew Point for last hour:
lt: Drėgnumas paskutinę valandą:

en: Dew point:
lt: Drėgnumas:

en: Direction left to right
lt: Kryptis iš kairės į dešinę

en: Direction right to left
lt: Kryptis iš dešinės į kairę

en: Directory
lt: Katalogas

en: Disable %s
lt: Išjungti %s

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Display 24-hour times?
lt: Rodyti 24-ių val. formatą?

en: Display Options
lt: Vaizdavimo nustatymai

en: Display detailed notification when each filter is applied?
lt: Kai panaudojamas filtras rodyti detalų pranešimą?

en: Display forecast (TAF)
lt: Rodyti progronę (TAF)

en: Display format
lt: Vaizdavimo formatas

en: Disposition Notification
lt: Laiško pristatymo pranešimai

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Do _not send responses to bulk or list messages
lt: Nesiųsti atsakymų į atsitiktinius arba _konferencijų laiškus

en: Do not delete
lt: Netrinti

en: Do not directly access maintenance.php
lt: Nesikreipkite tiesiogiai į maintenance.php

en: Do this:
lt: Vykdyti tai:

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
lt: Ar pirmas įrašas yra lauko vardai?

en: Doesn't begin with
lt: Neprasideda

en: Doesn't contain
lt: Neturi

en: Doesn't end with
lt: Nesibaigia

en: Doesn't exist
lt: Neegzistuoja

en: Doesn't match (with placeholders)
lt: Neatitinka

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download %s
lt: Atsisiųsti %s

en: Download generated configuration as PHP script.
lt: Atsisiųsti sugeneruotus nustatymus kaip PHP skriptą.

en: Drop down list
lt: Išsiskleidžiantis sąrašas

en: Drugs
lt: Vaistai

en: E-Mail
lt: El. pašto adresas

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Edit
lt: Redagavimas

en: Edit %s
lt: Redaguoti %s

en: Edit Block
lt: Keisti bloko parametrus

en: Edit Group
lt: Redaguoti grupę

en: Edit Permission
lt: Redaguoti teises

en: Edit Permissions
lt: Redaguoti teises

en: Edit Permissions for %s
lt: %s teisių redagavimas

en: Edit options for:
lt: Keisti nustatymus:

en: Edit permissions for %s
lt: %s teisių redagavimas

en: Education
lt: Ugdymas

en: Egypt
lt: Egiptas

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Element...
lt: Elementas...

en: Email
lt: El. paštas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Email addresses must match.
lt: El. pašto adresai turi sutapti.

en: Email with confirmation
lt: El. pašto adresas su patvirtinimu

en: Emoticons
lt: Šypsenėlės

en: Empty message.
lt: Žinutė tuščia.

en: Empty result.
lt: Rezultatas tuščias.

en: Empty search terms
lt: Nenurodėte paieškos terminų

en: Enable %s
lt: Įjungti %s

en: Enable insertion of images from Photo Galleries in text?
lt: Leisti tekste įterpti paveikslėlius iš Nuotraukų galerijos?

en: Enable right click context menu?
lt: Įjungti dešiniojo pelės mygtuko meniu?

en: Enabled
lt: Įjungta

en: End year
lt: Galiniai metai

en: Ends with
lt: Baigiasi

en: Enlarge Editor
lt: Išplėsti redaktorių

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
lt: Įrašykite klausimą, kuris jums bus užduotas jeigu pamiršite savo slaptažodį, pvz.: 'koks yra Jūsų gyvūno vardas?':

en: Enter the image URL here
lt: Įveskite paveikslėlio URL

en: Equal to
lt: Lygus

en: Equatorial Guinea
lt: Ekvatorinė Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Error
lt: Klaida

en: Error with email message.
lt: Klaida laiške.

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Ethnic
lt: Etninės

en: Europe
lt: Europa

en: Every 15 minutes
lt: Kas 15 minučių

en: Every 2 minutes
lt: Kas 2 minutes

en: Every 30 seconds
lt: Kas 30 sekundžių

en: Every 5 minutes
lt: Kas 5 minutes

en: Every Login
lt: Kiekvieno prisijungimo metu

en: Every half hour
lt: Kas pusvalandį

en: Every minute
lt: Kas minutę

en: Example values:
lt: Pavyzdžiui:

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Existing Rules
lt: Egzistuojančios filtrų taisyklės

en: Exists
lt: Egzistuoja

en: Expand
lt: Išskleisti

en: Expected ')'
lt: Reikalingas ')'

en: Expected bare word or quoted search term
lt: Reikalingas žodis arba kabutėse įrašytas paieškos kriterijus

en: Expiration Date
lt: Galiojimo data

en: Exponent
lt: Eksponentė

en: FG Color
lt: Teksto spalva

en: FTP upload of setup
lt: Nustatymų siuntimas per FTP.

en: Failed retrieving preferences.
lt: Klaida nuskaitant nustatymus.

en: Failed to connect to LDAP server.
lt: Nepavyko prisijungti prie LDAP serverio.

en: Failed to connect to SMB server.
lt: Nepavyko prisijungti prie SMB serverio.

en: Failed to copy from "%s".
lt: Nepavyko nukopijuoti iš "%s".

en: Failed to copy to "%s".
lt: Nepavyko nukopijuoti į "%s".

en: Failed to create new SASL connection.
lt: Nepavyko sukurti naujo SASL ryšio.

en: Failed to move to "%s".
lt: Nepavyko perkelti į "%s".

en: Fair
lt: Švelnus

en: Falkland Islands (Malvinas)
lt: Folklandų salos (Malvinai)

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Fax
lt: Faksas

en: February
lt: Vasaris

en: Feels Like
lt: Atrodo lyg

en: Feels like:
lt: Atrodo lyg:

en: Few Showers
lt: Trumpalaikis lietus

en: Fiji
lt: Fidžis

en: File Count: %s file
lt: Failų skaičius: %s failas

en: File Count: %s files
lt: Failų skaičius: %s failai(ų)

en: File Manager
lt: Failų tvarkymas

en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: File selection
lt: Failo pasirinkimas

en: File upload
lt: Failo siuntimas

en: File uploads not supported.
lt: Naršyklė nepalaiko failų siuntimo.

en: Filter All Messages
lt: Filtruoti visus laiškus

en: Filter Only Seen Messages
lt: Filtruoti tik perskaitytus laiškus

en: Filter Only Unseen Messages
lt: Filtruoti tik neperskaitytus laiškus

en: Filter Options
lt: Filtrų parametrai

en: Filter Rule
lt: Filtravimo taisyklė

en: Filter Rules
lt: Filtravimo taisyklės

en: Filter Script Display
lt: Filtro skripto rodymas

en: Filter _Rules
lt: _Filtrai

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
lt: Filtravimas: %s laiškas(ai, ų) nukopijuotas(i, a) į katalogą "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
lt: Filtravimas: ištrintas(i, a) %s laiškas(ai, ų).

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
lt: Filtravimas: %s laiškas(ai, ų) perkeltas(i, a) į katalogą "%s".

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
lt: Filtravimas: %s laiškas(ai, ų) atitinkantis(ys, ų) juodąjį sąrašą ištrintas(i, a).

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
lt: Filtravimas: laiškas "%s" nuo "%s" nukopijuotas į katalogą "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
lt: Filtravimas: laiškas "%s" nuo "%s" ištrintas.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
lt: Filtravimas: laiškas "%s" nuo "%s" perkeltas į katalogą "%s".

en: Filter not found.
lt: Tokio filtro nėra.

en: Filters
lt: Filtrai

en: Finland
lt: Suomija

en: First Half
lt: Pirmoji pusė

en: First Quarter
lt: Pirmasis ketvirtis

en: Fix ratio
lt: Nustatytas koeficientas

en: Flip
lt: Atvirkščias

en: Float
lt: Išdėstymas

en: Fog
lt: Rūkas

en: Folder %s does not exist
lt: Katalogas %s neegzistuoja

en: Font Color
lt: Teksto spalva

en: Food
lt: Maistas

en: For an incoming message that matches:
lt: Visiems gaunamiems laiškams kurie:

en: For browsers that don't support images
lt: Naršyklėms, kurios nepalaiko paveikslėlių

en: Forecast (TAF)
lt: Orų prognozė (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
lt: Orų prognozės apimtis (įsidėmėkite, kad ši funkcija gražina ir dienos ir nakties prognozę; per didelis skaičius gali sudarkyti dizainą)

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote savo slaptažodį?

en: Forms
lt: Formos

en: Fortune
lt: Frazė

en: Fortune type
lt: Frazių tipas

en: Fortunes
lt: Frazės

en: Fortunes 2
lt: Frazės 2

en: Forums
lt: Diskusijos

en: Forward
lt: Persiųsti

en: Forward is not supported in the current filtering driver.
lt: Dabartinė filtravimo posistemė nepalaiko persiuntimų.

en: Forwards
lt: Persiuntimai

en: Forwards Edit
lt: Persiuntimų redagavimas

en: Fr
lt: Penk.

en: Frames
lt: Kraštinės

en: France
lt: Prancūzija

en: France, Metropolitan
lt: Prancūzija, Metropolis

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos pietinės teritorijos

en: From
lt: Nuo

en: From the
lt: Nuo

en: Full Description
lt: Pilnas aprašymas

en: Full Moon
lt: Pilnatis

en: Full Name
lt: Pilnas vardas

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gallery to take image from
lt: Galerija iš kurios iš kurios bus rodomas paveikslėlis

en: Gallery:
lt: Galerija:

en: Gambia
lt: Gambija

en: Generate %s Configuration
lt: Generuoti %s nustatymus

en: Generated Code
lt: Sugeneruotas kodas

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Given Name
lt: Vardas

en: Go
lt: Rodyti

en: Goedel
lt: Gadelis

en: Google Search
lt: Google paieška

en: Grayscale
lt: Nespalvotas

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Greater than or equal to
lt: Daugiau arba lygu

en: Greece
lt: Graikija

en: Greek (ISO-8859-7)
lt: Graikiška (ISO-8859-7)

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Group Administration
lt: Grupių administravimas

en: Group names must be non-empty
lt: Grupės vardas turi būti netuščias

en: Groups
lt: Grupės

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupė

en: Guam
lt: Guama

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guernsey
lt: Gernsis

en: Guest Permissions
lt: Svečių teisės

en: Guestbook
lt: Svečių knyga

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bissau-Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last cell in row.
lt: HTMLArea negali ištrinti paskutinės celės eilutėje.

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last column in table.
lt: HTMLArea negali išrinti paskutinio stulpelio lentelėje.

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last row in table.
lt: HTMLArea negali ištrinti paskutinės eilutės lentelėje.

en: HTTP Authentication not found.
lt: Reikalinga HTTP autentifikacija.

en: Haiti
lt: Haitis

en: Hash-Algorithm
lt: Hash-Algoritmas

en: Haze
lt: Migla

en: Header
lt: Antraštė

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Herdo sala ir Makdonaldo salos

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
lt: Hebrajų (ISO-8859-8-I)

en: Height
lt: Aukštis

en: Help
lt: Pagalba

en: Help using editor
lt: Redaktoriaus naudojimosi pagalba

en: Helper
lt: Pagalbininkas

en: Hemisphere
lt: Hemisfera

en: Here is the beginning of the file:
lt: Štai čia yra failo pradžia:

en: High
lt: Svarbu

en: Ho_me
lt: _Portalas

en: Holy See (Vatican City State)
lt: Šventasis Sostas (Vatikano valstija)

en: Home
lt: Portalas

en: Home Address
lt: Namų adresas

en: Home Phone
lt: Namų telefonas

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Horde
lt: Portalas

en: Horde/Kolab: Invalid %s XML data encountered in message %s
lt: Horde/Kolab: neteisingi %s XML duomenys žinutėje %s

en: Horde/Kolab: No message corresponds to object %s
lt: Horde/Kolab: objekto %s neatitinka jokia žinutė

en: Horde/Kolab: No object of type %s found in message %s
lt: Horde/Kolab: objekto tipas %s nerastas žinutėje %s

en: Horde/Kolab: Successfully removed %s "%s"
lt: Horde/Kolab: %s "%s" sėkminai ištrinta

en: Horde/Kolab: The integration engine requires the 'domxml' PHP extension
lt: Horde/Kolab: integracijos varikliukui reikalingas 'domxml' PHP modulis

en: Horde/Kolab: Unable to create new XML tree for object %s
lt: Horde/Kolab: nepavyko sukurti naujo XML medžio objektui %s

en: Horde/Kolab: Unable to remove %s "%s": %s
lt: Horde/Kolab: nepavyko ištrinti %s "%s": %s

en: Horde/Kolab: Unable to retrieve MIME ID for the part of type %s
lt: Horde/Kolab: nepavyko gauti MIME ID daliai %s tipo

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise %s "%s": %s
lt: Horde/Kolab: nepavyko susinchronizuoti %s "%s": %s

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise shares: %s
lt: Horde/Kolab: nepavyko susinchronizuoti elementų: %s

en: Horde/Kolab: Unknown share "%s"
lt: Horde/Kolab: nežinomas elementas "%s"

en: Horizontal Rule
lt: Horizontali linija

en: Horizontal padding
lt: Horizontalus tarpas

en: Horizontal:
lt: Horizontaliai:

en: How did you get here? (Please report!)
lt: Kaip čia patekote? (Praneškite!)

en: How many columns would you like to merge?
lt: Kiek stulpelių norite sujungti?

en: How many fields (columns) are there?
lt: Kiek laukų (stulpelių) ten yra?

en: How many rows would you like to merge?
lt: Kiek eilučių norite sujungti?

en: Humidity
lt: Drėgnumas

en: Humidity:
lt: Drėgnumas:

en: Humorists
lt: Jumoreskos

en: Hungary
lt: Vengrija

en: IMAP mailbox creation failed: %s
lt: Nepavyko sukurti IMAP pašto dėžutės: %s

en: IMAP mailbox deletion failed: %s
lt: Nepavyko ištrinti IMAP pašto dėžutės: %s

en: IMAP mailbox quota creation failed: %s
lt: Nepavyko nustatyti IMAP pašto dėžutės dydžio: %s

en: IP Address
lt: IP adresas

en: IP Address not available.
lt: Nepavyko gauti IP adreso.

en: IP Address not within allowed CIDR block.
lt: IP adresas neteisingame CIDR bloke.

en: IP lockdown violation.
lt: IP užrakintas.

en: I_nsert Row Before
lt: _Įterpti eilutę viršuje

en: Iceland
lt: Islandija

en: Icons Only
lt: Tik piktogramos

en: Icons with text
lt: Piktogramos su tekstu

en: Identity's name:
lt: Aprašo pavadinimas:

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
lt: Jei negalite perskaityti šio laiško, %s.

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
lt: Jeigu matote šią žinutę vietoj paveikslėlio, kurį norite įkelti, tai Jūsų naršyklė negali jo atvaizduoti.

en: Image Preview:
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: Image URL
lt: Paveikslėlio URL

en: Image URL:
lt: Paveikslėlio URL:

en: Image from gallery
lt: Paveikslėlis iš galerijos

en: Image from gallery:
lt: Paveikslėlis iš galerijos:

en: Image upload
lt: Paveikslėlio įkėlimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Import, Step %d
lt: Įkėlimas, %d žingsnis

en: Important
lt: Svarbu

en: Imported field: %s
lt: Laukas įkeltas: %s

en: Imported fields:
lt: Įkelti laukai:

en: In_sert Row After
lt: Į_terpti eilutę apačioje

en: Incorrect action code given.
lt: Neteisingas veiksmo kodas.

en: Incorrect username and/or password.
lt: Neteisingas vartotojo vardas ir/arba slaptažodis.

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
lt: Neiteisingas vartotojo vardas arba alternatyvus el. pašto adresas. Bandykite dar kartą arba susisiekite su savo administratoriumi jeigu reikalinga tolesnė pagalba.

en: Increase Indent
lt: Padidinti atitraukimą

en: India
lt: Indija

en: Individual Users
lt: Individualūs vartotojai

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
lt: Dabartinė filtravimo posistemė nepalaiko individualių filtrų.

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
lt: Laiškų gavimui nurodyta neegzistuojanti pašto dėžutė.

en: Info
lt: Informacija

en: Information
lt: Informacija

en: Insert C_olumn After
lt: Įtraukti stulpelį _dešinėje

en: Insert Image
lt: Įterpti paveikslėlį

en: Insert Table
lt: Įterpti lentelę

en: Insert Web Link
lt: Įterpti nuorodą

en: Insert _Column Before
lt: Įterpti stulpelį _kairėje

en: Insert a new column after the current one
lt: Įterpti naują stulpelį esamo stulpelio dešinėje

en: Insert a new column before the current one
lt: Įterpti naują stulpelį esamo stulpelio kairėje

en: Insert a new row after the current one
lt: Įterpti naują eilutę esamos eilutės apačioje

en: Insert a new row before the current one
lt: Įterpti naują eilutę esamos eilutės viršuje

en: Insert a paragraph after the current node
lt: Įterpti paragrafą elemento apačioje

en: Insert a paragraph before the current node
lt: Įterpti paragragą elemento viršuje

en: Insert alternate template
lt: Įterpti alternatyvų šabloną

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
lt: Įrašykite el. pašto adresą, į kurį norite gauti naują slaptažodį:

en: Insert cell after
lt: Įterpti celę po to

en: Insert cell before
lt: Įterpti celę prieš tai

en: Insert column after
lt: Įterpti stulpelį dešinėje

en: Insert column before
lt: Įterpti stulpelį kairėje

en: Insert messages
lt: Įterpti laiškus

en: Insert paragraph after
lt: Įterpti paragrafą po to

en: Insert paragraph before
lt: Įterpti paragrafą prieš tai

en: Insert row after
lt: Įterpti eilutę po to

en: Insert row before
lt: Įterpti eilutę prieš tai

en: Insert the required answer to the security question:
lt: Įrašykite reikiamą atsakymą į klausimą viršuje:

en: Insert/Modify Image
lt: Įterpti/redaguoti paveikslėlį

en: Insert/Modify Link
lt: Įterpti/Redaguoti nuorodą

en: Insufficient credit to send to the distribution list.
lt: Distribucijos sąrašui nusiųsti neužtenka kredito.

en: Insufficient credit.
lt: Neužtenka kredito.

en: Integer
lt: Skaičius

en: Integer list
lt: Skaičių sąrašas

en: Invalid UDH. (User Data Header).
lt: Neteisingas UDH. (User Data Header).

en: Invalid application.
lt: Neteisingas modulis.

en: Invalid batch ID.
lt: Neteisingas ID.

en: Invalid data submitted.
lt: Įvesti neteisingi duomenys.

en: Invalid destination address.
lt: Neteisingas adresas.

en: Invalid file format
lt: Neteisingas failo formatas

en: Invalid msg_type.
lt: Neteisingas msg_type.

en: Invalid or missing api_id.
lt: Neteisingas arba nėra api_id.

en: Invalid or missing parameters.
lt: Parametrai neteisingi arba jų nėra.

en: Invalid parent permission.
lt: Neteisingos paveldimos teisės.

en: Invalid protocol.
lt: Neteisingas protokolas.

en: Invalid share object
lt: Neteisingas objektas

en: Invalid source address.
lt: Neteisingas siuntėjo adresas.

en: Invalid unicode data.
lt: Neteisingi unikodo duomenys.

en: Inventory
lt: Inventorius

en: Iran, Islamic Republic of
lt: Islamiška Irano Respublika

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Is
lt: Yra

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Isn't
lt: Nėra

en: Isolated T-Storms
lt: Izoliuotos T-audros

en: Israel
lt: Izraelis

en: Issuer
lt: Išdavėjas

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Italy
lt: Italija

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: January
lt: Sausis

en: Japan
lt: Japonija

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lt: Japoniška (ISO-2022-JP)

en: Jersey
lt: Džersis

en: Jordan
lt: Jordanija

en: July
lt: Liepa

en: June
lt: Birželis

en: Justify
lt: Pilnai

en: Justify Center
lt: Lygiuoti centre

en: Justify Full
lt: Lyguoti pilnai

en: Justify Left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Justify Right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Kazakhstan
lt: Kazakstanas

en: Keep original?
lt: Išsaugoti originalą?

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kerberos server rejected authentication.
lt: Nepavyko prisijungti prie Kerberos serverio.

en: Kernel Newbies
lt: Branduolio naujokai

en: Key Creation
lt: Rakto kūrimas

en: Key Fingerprint
lt: Rakto atspaudas

en: Key Length
lt: Rakto ilgis

en: Key Type
lt: Rakto tipas

en: Key Usage
lt: Rakto panaudojimas

en: Key already exists on the public keyserver.
lt: Raktas jau yra viešųjų raktų serveryje.

en: Kids
lt: Vaikai

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Korea, Democratic People's Republic of
lt: Demokratinė Korėjos Liaudies Respublika

en: Korea, Republic of
lt: Korėjos Respublika

en: Korean (EUC-KR)
lt: Korėjietiška (EUC-KR)

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: La_yout
lt: _Išdėstymas

en: Language
lt: Kalba

en: Lao People's Democratic Republic
lt: Laoso Demokratinė Liaudies Respublika

en: Last Half
lt: Antra pusė

en: Last Quarter
lt: Paskutinis ketvirtis

en: Last Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Last login: %s
lt: Paskutinis prisijungimas: %s

en: Last login: %s from %s
lt: Paskutinis prisijungimas: %s iš adreso %s

en: Last login: Never
lt: Prisijungėte pirmą kartą

en: Latvia
lt: Latvija

en: Law
lt: Teisė

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Leave empty for no border
lt: Jeigu nenorite nenaudoti kraštų, palikite tuščią

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Left
lt: Kairėje

en: Left header
lt: Kairioji antraštė

en: Left values
lt: Kairiosios reikšmės

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Less than or equal to
lt: Mažiau arba lygu

en: Liberia
lt: Liberija

en: Libyan Arab Jamahiriya
lt: Libijos Arabų Emyratai

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Light Drizzle
lt: Smulkus lietus

en: Light Rain
lt: Nedidelis lietus

en: Light Rain Early
lt: Nedidelis lietus ryte

en: Light Rain Late
lt: Nedidelis lietus vakare

en: Light Rain Shower
lt: Nedidelė liūtis

en: Light Rain with Thunder
lt: Nedidelis lietus su perkūnija

en: Light Snow
lt: Nedidelis sniegas

en: Light Snow Shower
lt: Nedidelė šlapdriba

en: Limerick
lt: Limerikas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Link points to:
lt: Nuoroda į:

en: Link the email address to the compose page when displaying
lt: Padaryti el. pašto adresą nuoroda į laiško rašymo puslapį

en: Links
lt: Nuorodos

en: Linux Cookie
lt: Linux laimės žinutės

en: List - user can see the folder
lt: Rodyti - vartotojas gali matyti katalogo turinį

en: List Databases
lt: Rodyti duomenų bazių sąrašą

en: List Help Topics
lt: Rodyti pagalbos temas

en: List Tables
lt: Rodyti lentelių sąrašą

en: List-Archive
lt: Konferencijos archyvas

en: List-Help
lt: Konferencijos pagalba

en: List-ID
lt: Konferencijos ID

en: List-Id
lt: Konferencijos ID

en: List-Owner
lt: Konferencijos savininkas

en: List-Post
lt: Rašyti į konferenciją

en: List-Subscribe
lt: Prisijungti prie konferencijos

en: List-Unsubscribe
lt: Atsijungti nuo konferencijos

en: Listing users is disabled.
lt: Vartotojų sąrašas uždraustas.

en: Literature
lt: Literatūra

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Loading...
lt: Krauna...

en: Local time:
lt: Vietinis laikas:

en: Locale and Time
lt: Lokalė ir laikas

en: Location
lt: Vieta

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Login Tasks
lt: Prisijungimo darbai

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
lt: Prisijungti nepavyko. Neteisingas Jūsų nurodytas vartotojo vardas ir/ar slaptažodis.

en: Login failed.
lt: Prisijungti nepavyko.

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Love
lt: Meilė

en: Low
lt: Nesvarbu

en: Lower greek letters
lt: Mažosios graikiškos raidės

en: Lower latin letters
lt: Mažosios lotyniškos raidės

en: Lower roman numbers
lt: Mažieji romėniški skaičiai

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: MS-TNEF Attachment contained no data.
lt: Prikabintame MS-TNEF faile nėra duomėnų.

en: Macao
lt: Makao

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
lt: Makedonija

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Magic
lt: Magija

en: Mail
lt: Paštas

en: Mail Admin
lt: Pašto valdymas

en: Make lin_k...
lt: Sukurti _nuorodą...

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
lt: Kategorijų sąrašo, kurioms priskiriami objektai, ir su jomis susijusių spalvų keitimas.

en: Map24 map
lt: Map24 žemėlapis

en: MapQuest map
lt: MapQuest žemėlapis

en: Mar_k message as deleted
lt: Pažymėti laiš_kus kaip ištrintus

en: March
lt: Kovas

en: Margin
lt: Paraštė

en: Mark message as:
lt: Pažymėti laišką kaip:

en: Mark with Seen/Unseen flags
lt: Pažymėti kaip skaitytus/neskaitytus

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
lt: Pažymėti kitais atributais (pvz. svarbu/atsakyta)

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Matches (with placeholders)
lt: Atitinka

en: Matching fields
lt: Sujungti laukai

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Max allowed credit.
lt: Maksimalus kreditas.

en: Max message parts exceeded.
lt: Maksimalus žinučių dalių kiekis išeikvotas.

en: Max temp last 24 hours:
lt: Maks. temp. pask. 24 val:

en: Max temp last 6 hours:
lt: Maks. temp. pask. 6 val:

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
lt: Pasiektas maksimalus adresų skaičius juodajame sąrašė. (Iš viso adresų: %s, maksimalus adresų kiekis: %s). Naujų adresų pridėti negalima.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
lt: Pasiektas maksimalus adresų skaičius baltajame sąrašė. (Iš viso adresų: %s, maksimalus adresų kiekis: %s). Naujų adresų pridėti negalima.

en: May
lt: Gegužė

en: Mayotte
lt: Mojotė

en: Medicine
lt: Medicina

en: Members
lt: Nariai

en: Menu mode:
lt: Meniu režimas:

en: Merge cells
lt: Sujungti celes

en: Message
lt: Žinutė

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
lt: Laiškas pavirtintas, tačiau nepatvirtintas pasirašiusio asmens sertifikatas.

en: Message expired.
lt: Žinutė neišsiųsta.

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: Metar Weather
lt: Oro salygos

en: Metar block not available.
lt: Oro sąlygų bloko nėra.

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
lt: Oro sąlygų bloko nėra. Administratoriui išsiųstas detalus aprašymas.

en: Method
lt: Metodas

en: Metric
lt: Matai

en: Mexico
lt: Meksika

en: Micronesia, Federated States of
lt: Mikronezijos Federacinės Valstijos

en: Middle
lt: Viduryje

en: Mime Type
lt: MIME tipas

en: Min temp last 24 hours:
lt: Min. temp. pask. 24 val:

en: Min temp last 6 hours:
lt: Min. temp. pask. 6 hours:

en: Mirror
lt: Atspindys

en: Miscellaneous
lt: Kitos

en: Missing PEAR package HTTP_Request.
lt: Nerastas PEAR HTTP_Request paketas.

en: Missing address to redirect message to
lt: Laiškų persiuntimui nenurodytas el. pašto adresas

en: Missing configuration. You have to generate it now if you want to use this application.
lt: Nustatymų nėra. Jeigu norite naudoti šį modulį, turite jį sukonfigūruoti.

en: Missing message ID.
lt: Nėra žinutės ID.

en: Missing reason for reject
lt: Atmetimui nenurodyta priežastis

en: Missing reason in vacation.
lt: Atostogų modulyje nenurodyta priežastis.

en: Missing required PEAR package Mail.
lt: Nerastas reikalingas PEAR Mail paketas.

en: Missing session ID.
lt: Nėra sesijos ID.

en: Mo
lt: Pirm.

en: Mobile Mail
lt: Mobilus paštas

en: Moderate
lt: Vidutinis

en: Modified Date
lt: Redagavimo data

en: Modify URL
lt: Keisti URL

en: Modulus
lt: Modulis

en: Moldova, Republic of
lt: Moldovos Respublika

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Month and year
lt: Mėnesiai ir metai

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Montserrat
lt: Monseratas

en: Moon Phases
lt: Mėnulio fazės

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mostly Clear
lt: Daugiausia giedra

en: Mostly Cloudy
lt: Daugiausia apsinaukę

en: Mostly Sunny
lt: Daugiausia saulėta

en: Move
lt: Perkelti

en: Move Down
lt: Perkelti žemiau

en: Move Left
lt: Perkelti kairiau

en: Move Right
lt: Perkelti dešiniau

en: Move Rule Down
lt: Perkelti žemyn

en: Move Rule Up
lt: Perkelti aukštyn

en: Move Up
lt: Perkelti aukščiau

en: Move down
lt: Perkėlimas žemyn

en: Move up
lt: Perkėlimas aukštyn

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Multi-level drop down lists
lt: Keleto lygių išsiskleidžiantis sąrašas

en: Multiple selection
lt: Keletas pasirinkimų

en: My Account
lt: Mano sąskaita

en: My Portal
lt: Mano portalas

en: My Portal Layout
lt: Mano portalo išdėstymas

en: Myanmar
lt: Mainmaras

en: NO, I Do NOT Agree
lt: NE, NESUTINKU

en: N_umber of days between vacation replies:
lt: Dienų skaičius tarp atostogų _atsakymų:

en: Name
lt: Vardas

en: Namibia
lt: Namibija

en: Nauru
lt: Nauras

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Netherlands Antilles
lt: Nyderlandų Antilai

en: Netscape Base URL
lt: Netscpape bazinis URL

en: Netscape CA Revocation URL
lt: Netscpae serifikato atšaukimo URL

en: Netscape CA policy URL
lt: Netscpae sertifikato teisių URL

en: Netscape Renewal URL
lt: Netscape atnaujinomo URL

en: Netscape Revocation URL
lt: Netscape atšaukimo URL

en: Netscape SSL server name
lt: Netscape SSL serverio vardas

en: Netscape certificate comment
lt: Netscape sertifikato aprašymas

en: Netscape certificate type
lt: Netscape sertifikato tipas

en: Network
lt: Tinklas

en: Never
lt: Niekada

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New Category
lt: Nauja kategorija

en: New Moon
lt: Naujas mėnulis

en: New Rule
lt: Nauja filtravimo taisyklė

en: New Username (optional)
lt: Naujas vartotojo vardas (nebūtinas)

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: New window (_blank)
lt: Naujame lange (_blank)

en: News
lt: Naujienos

en: Newsgroups
lt: Naujienų grupės

en: Next
lt: Sekantis

en: Next options
lt: Sekantys nustatymai

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Night
lt: Naktis

en: Niue
lt: Niujė

en: No
lt: Ne

en: No available configuration data to show differences for.
lt: Neužtenka duomenų skirtumų parodymui.

en: No available strategy for making ISO images.
lt: Nenurodyta strategija ISO rašymui.

en: No backend configured for this host
lt: Šiame serveryje nesukonfigūruota posistemė

en: No backends configured in backends.php
lt: Posistemė nesukonfigūruota backends.php faile

en: No batch template.
lt: Nėra sudėtinio šablono.

en: No block exists at the requested position
lt: Nurodytoje pozicijoje bloko nėra

en: No calendar name provided for MCAL authentication.
lt: Neįvedėte kalendoriaus vardo MCAL autentifikacijoje.

en: No change.
lt: Skirtumų nėra.

en: No children can be added to this permission.
lt: Šios teisės negali turėti poteisių.

en: No configuration information specified for %s.
lt: Nėra informacijos apie %s konfigūraciją.

en: No configuration information specified for FTP VFS.
lt: Nėra informacijos apie FTP VFS konfigūraciją.

en: No configuration information specified for SQL VFS.
lt: Nėra informacijos apie SQL VFS konfigūraciją.

en: No configuration information specified for SQL-File VFS.
lt: Nėra informacijos apie SQL-File VFS konfigūraciją.

en: No credit left.
lt: Kreditas išeikvotas.

en: No destination supplied.
lt: Neįvestas gavėjas.

en: No file uploaded
lt: Failas nenusiųstas

en: No headers specified
lt: Nėra antraščių specifikacijos

en: No location is set.
lt: Nenustatyta vietovė.

en: No message supplied.
lt: Neįrašėte žinutės.

en: No name specified.
lt: Neįrašėte vardo.

en: No number specified.
lt: Neįrašėte numerio.

en: No offensive fortunes
lt: Nerodyti įžeidžiančių frazių

en: No password provided for HTTP authentication.
lt: Neįvedėte slaptažodžio HTTP autentifikacijai.

en: No password provided for IMAP authentication.
lt: Neįvedėte slaptažodžio IMAP autentifikacijai.

en: No password provided for Kerberos authentication.
lt: Neįvedėte slaptažodžio Kerberos autentifikacijai.

en: No password provided for Login authentication.
lt: Neįvedėte slaptažodžio Login autentifikacijai.

en: No password provided for PASSWD authentication.
lt: Neįvedėte slaptažodžio PASSWD autentifikacijai.

en: No password provided for SMB authentication.
lt: Neįvedėte slaptažodžio SMB autentifikacijai.

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
lt: Neįvestas kelias iki OpenSSL pagrindinių failų. OpenSSL reikalinga darbui su PKCS 12 duomenimis.

en: No pending signups.
lt: Nepatvirtintų registracijų nėra.

en: No rules
lt: Nenaudoti skirtukų

en: No script generated.
lt: Skriptas nesugeneruotas.

en: No sides
lt: Nė vienoje pusėje

en: No strings specified
lt: Neįvestos reikšmės

en: No temporary directory available for cache.
lt: Spartinimui nėra laikinojo katalogo.

en: No username and/or password sent.
lt: Vartotojo vardas ir/arba slaptažodis nenusiųstas.

en: No valid XML data returned
lt: Teisingų XML duomenų nėra

en: No values
lt: Nėra reikšmių

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
lt: Konfigūraciniame faile nėra versijos. Pergeneruokite nustatymus.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
lt: Konfigūraciniame faile nėra versijos. Pergeneruokite nustatymus.

en: None
lt: Nenurodyta

en: None (use implicit)
lt: Nėra

en: Nordic (ISO-8859-10)
lt: Šiaurės (ISO-8859-10)

en: Norfolk Island
lt: Norfolko salos

en: Northern Hemisphere
lt: Šiaurinė hemisfera

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurinės Marijanų salos

en: Norway
lt: Norvegija

en: Not After
lt: Ne po to

en: Not Before
lt: Ne prieš tai

en: Not a directory
lt: Ne katalogas

en: Not equal to
lt: Nelygus

en: Not implemented.
lt: Nerealizuota.

en: Not set
lt: Nenurodyta

en: Not supported.
lt: Nepalaikomas.

en: Notes
lt: Užrašai

en: Nothing to browse, go back.
lt: Nėra ką peržiūrėti, eikite atgal.

en: November
lt: Lapkritis

en: Number
lt: Numeris

en: Number of characters
lt: Simbolių skaičius

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Number of rows
lt: Eilučių skaičius

en: Numbers not specified for updating in distribution list.
lt: Neįvesti distribucijos sąrašo atnaujinimo skaičiai.

en: Object
lt: Objektas

en: Object Creator
lt: Objekto savininkas

en: Octal
lt: Aštuntainis

en: October
lt: Spalis

en: Offense filter
lt: Žiaurumo filtras

en: Office
lt: Ofisas

en: Oman
lt: Omanas

en: Only IMAP servers support shared folders.
lt: Katalogų dalijimąsi palaiko tik IMAP serveriai.

en: Only offensive fortunes
lt: Tik įžeidžiančios frazės

en: Only one email address allowed.
lt: Leidžiamas tik vienas el. pašto adresas.

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
lt: Elemento savininko teises gali keisti tik jo savininkas arba sistemos administratorius

en: Open in a new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Opens this link in a new window
lt: Atidaryti šią nuorodą naujame lange

en: Operating System
lt: Opracinės sistemos

en: Options
lt: Nustatymai

en: Options about script updating.
lt: Nustatymai susiję su skriptų atnaujinimu.

en: Options for %s
lt: %s nustatymai

en: Ordered List
lt: Surūšiuotas sąrašas

en: Organisation
lt: Organizacija

en: Organisational Unit
lt: Padalinys

en: Organizing
lt: Sisteminimas

en: Original application template
lt: Originalus aplikacijos šablonas

en: Original templates in %s:
lt: Originalųs šablonai %s:

en: Other
lt: Kita

en: Other Information
lt: Kita informacija

en: Other Options
lt: Kiti nustatymai

en: Owner Permissions
lt: Savininiko teisės

en: PAM authentication is not available.
lt: Nėra PAM autentifikacijos mechanizmo.

en: PGP Digital Signature
lt: PGP skaitmeninis parašas

en: PGP Encrypted Data
lt: PGP užkoduota informacija

en: PGP Public Key
lt: PGP viešasis raktas

en: PGP Signed/Encrypted Data
lt: PGP pasirašyti/užkoduoti duomenys

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: PHP Shell
lt: PHP CLI

en: PM Light Rain
lt: PM lengvas lietus

en: PM Showers
lt: PM liūtis

en: PM T-Storms
lt: PM T-audra

en: P_HP Shell
lt: P_HP CLI

en: Padding
lt: Tarpai celėse

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Palestinian Territory, Occupied
lt: Užimtoji Palestinos teritorija

en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Partly Cloudy
lt: Dalinai debesuota

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password incorrect
lt: Slaptažodis neteisingas

en: Password required for RADIUS authentication.
lt: RADIUS autentifikacijai reikia slaptažodžio.

en: Password with confirmation
lt: Slaptažodis su patvirtinimu

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Passwords must match.
lt: Slaptažodžiai turi sutapti.

en: Paste
lt: Įkelti

en: Paste from clipboard
lt: Įkelti iš laikinosios saugyklos (clipboard)

en: Path
lt: Kelias

en: Pending Signups:
lt: Nepatvirtintos registracijos:

en: People
lt: Žmonės

en: Percent
lt: Procentai

en: Perform Maintenance Operations
lt: Atlikti profilaktinius veiksmus

en: Perform maintenance operations on login?
lt: Ar atlikti profilaktinius veiksmus prisijungimo metu?

en: Permission
lt: Teisės

en: Permissions Administration
lt: Teisių administravimas

en: Personal Information
lt: Asmeninė informacija

en: Pets
lt: Gyvūnai

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Photos
lt: Nuotraukos

en: Pitcairn
lt: Pitkranas

en: Pixels
lt: Pikseliai

en: Platitudes
lt: Banalybės

en: Please click into some cell
lt: Išsirinkite kurią nors celę

en: Please confirm that you want to remove this element:
lt: Patvirtinkite, ar tikrai norite ištrinti šį elementą:

en: Please confirm that you want to unlink this element.
lt: Patvirtinkite, ar tikrai norite ištrinti šio elemento nuorodą.

en: Please enter a month and a year.
lt: Įveskite mėnesį ir metus.

en: Please enter a name for the new category:
lt: Įveskite naujos kategorijos pavadinimą:

en: Please enter a valid IP address.
lt: Įveskite teisingą IP adresą.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
lt: Įveskite teisingą datą, patikrinkite dienų skaičių mėnesyje.

en: Please enter a valid time.
lt: Įveskite teisingą laiką.

en: Please enter the name of the new folder:
lt: Įveskite naujo katalogo pavadinimą:

en: Please provide a summary of the problem.
lt: Aprašykite problemą.

en: Please provide your username and password
lt: Nurodykite savo vartotojo vardą bei slaptažodį

en: Please type the new category name:
lt: Įveskite naują kategorijos pavadinimą:

en: Poland
lt: Lenkija

en: Politics
lt: Politikai

en: Polls
lt: Balsavimai

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Positioning of this image
lt: Paveikslėlio pozicija

en: Positioning of this table
lt: Lentelės pozicija

en: Post to this folder (not enforced by IMAP)
lt: Išsaugoti šiame kataloge (negalioja IMAP)

en: Precipitation for last %s hour(s):
lt: Krituliai pask. %s valandą(as):

en: Prefs_ldap: Required LDAP extension not found.
lt: Prefs_ldap: nerastas reikalingas LDAP modulis.

en: Prefs_session: Required session extension not found.
lt: Prefs_session: nerastas reikalingas sesijų modulis.

en: Pressure
lt: Slėgis

en: Pressure at sea level:
lt: Slėgis jūros lygyje:

en: Pressure:
lt: Slėgis:

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Preview the image in a new window
lt: Peržiūrėti paveikslėlį naujame lange

en: Previous options
lt: Ankstesni nustatymai

en: Print document
lt: Atspausdinti dokumentą

en: Private Key
lt: Slaptasis raktas

en: Problem
lt: Problema

en: Problem Description
lt: Problemos aprašymas

en: Projects
lt: Projektai

en: Prompt text
lt: Prašymas tekstui

en: Public Key
lt: Viešasis raktas

en: Public Key Algorithm
lt: Viešojo rakto algoritmas

en: Public/Private keypair not generated successfully.
lt: Viešojo/slaptojo raktų pora nesugeneruota.

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Query
lt: Sakinys

en: RSA Public Key (%d bit)
lt: RSA viešasis raktas (%d bitai)

en: R_eason
lt: Prie_žastis

en: Radio selection
lt: 'Radio' pasirinkimas

en: Rain
lt: Lietus

en: Rain Early
lt: Lietus ryte

en: Rain Late
lt: Lietus vakare

en: Rain Shower
lt: Liūtis

en: Random Fortune
lt: Atsitiktinė frazė

en: Ratio
lt: Santykis

en: Read
lt: Skaityti

en: Read messages
lt: Perskaityti laiškai

en: Really delete %s? This operation cannot be undone.
lt: Tikrai ištrinti %s? Gražinti atgal nebegalėsite.

en: Really remove user data for user %s? This operation cannot be undone.
lt: Tikrai ištrinti vartotojo %s duomenis? Gražinti atgal nebegalėsite.

en: Received
lt: Gauta

en: Redirect to
lt: Nukreipti į

en: Redoes your last action
lt: Pakartoti ankstesnį veiksmą

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
lt: Atnaujinti kairiojo meniu elementus:

en: Refresh Portal View:
lt: Atnaujinti portalo vaizdą:

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Reject with reason
lt: Atmesti su priežastimi

en: Relationship Browser
lt: Sąryšių naršyklė

en: Remarks
lt: Pastabos

en: Remote Servers
lt: Nutolę serveriai

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
lt: Nutolęs URL (http://www.pavyzdys.com/horde):

en: Remove
lt: Ištrinti

en: Remove Block
lt: Pašalinti bloką

en: Remove column
lt: Panaikinti stulpelį

en: Remove formatting
lt: Panaikinti formatavimą

en: Remove pair
lt: Ištrinti porą

en: Remove saved script from server's temporary directory.
lt: Ištrinti atnaujinimo skriptą iš serverio laikinojo katalogo.

en: Remove the
lt: Pašalinti

en: Remove this node from the document
lt: Pašalinti šį elementą iš dokumento

en: Remove user
lt: Ištrinti vartotoją

en: Remove user: %s
lt: Vartotojo trynimas: %s

en: Request couldn't be answered. Returned errorcode:
lt: Negaliu atsakyti į užklausą. Klaidos kodas:

en: Resent To
lt: Persiųstas į

en: Resent-from
lt: Persiųstas nuo

en: Reset
lt: Iš naujo

en: Reset Password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Reset Your Password
lt: Slaptažodžio keitimas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Return to Filters List
lt: Grįžti į filtrų sąrašą

en: Return to Options
lt: Grįžti į nustatymus

en: Return to Rules List
lt: Grįžti į filtrų sąrašą

en: Reunion
lt: Rejūnija

en: Revert Configuration
lt: Atstatyti konfigūraciją

en: Rich Text Editor Options
lt: HTML redaktoriaus nustatymai

en: Riddles
lt: Mįslės

en: Right
lt: Dešinėje

en: Right header
lt: Dešinioji antraštė

en: Right values
lt: Dešiniosios reikšmės

en: Ro_w Properties...
lt: _Eilutės nustatymai...

en: Role
lt: Rolė

en: Romania
lt: Rumunija

en: Rotate 180
lt: Pasukti 180

en: Rotate Left
lt: Pasukti kairėn

en: Rotate Right
lt: Pasukti dešinėn

en: Row Properties
lt: Eilutės nustatymai

en: Row properties
lt: Eilutės nustatymai

en: Rows:
lt: Eilutės:

en: Rule
lt: Taisyklė

en: Rule Copied
lt: Taisyklė nukopijuota

en: Rule Deleted
lt: Taisyklė ištrinta

en: Rule Disabled
lt: Taisyklė išjungta

en: Rule Enabled
lt: Taisyklė įjungta

en: Rule Name
lt: Taisyklės pavadinimas

en: Rules
lt: Skirtukai

en: Rules will appear between all rows and columns
lt: Skirtukai tarp visų eilučių ir stulpelių

en: Rules will appear between columns only
lt: Skirtukai tik tarp stulpelių

en: Rules will appear between rows only
lt: Skirtukai tik tarp eilučių

en: Run
lt: Vykdyti

en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: S/MIME Cryptographic Signature
lt: S/MIME parašas

en: S/MIME Encrypted Message
lt: S/MIME užkoduotas laiškas

en: SASL authentication is not available.
lt: Nėra SASL autentifikacijos mechanizmo.

en: SMS Messaging
lt: SMS žinutės

en: SQL Shell
lt: SQL CLI

en: SUCCESS
lt: PAVYKO

en: S_QL Shell
lt: S_QL CLI

en: Sa
lt: Šešt.

en: Saint Helena
lt: Šventoji Helena

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Saint Kitsas ir Nevisas

en: Saint Lucia
lt: Saint Liucija

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Šventasis Petras ir Migelonas

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Saint Vincentas ir Grenadinai

en: Same frame (_self)
lt: Tame pačiame lange (_self)

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Sao Tome and Principe
lt: Sao Tome ir Principė

en: Satellite Provider
lt: Palydovas

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save %s
lt: Išsaugoti %s

en: Save Options
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
lt: Išsaugoti sugeneruotus nustatymus kaip PHP skriptą jūsų serverio laikinajame kataloge.

en: Saved %s configuration.
lt: %s nustatymai išsaugoti.

en: Science
lt: Mokslas

en: Script
lt: Skriptas

en: Script Updating
lt: Skripto atnaujinimas

en: Script not updated.
lt: Skriptas neatnaujintas.

en: Script successfully activated.
lt: Skriptas sėkmingai įjungtas.

en: Script successfully deactivated.
lt: Skriptas sėkmingai išjungtas.

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Engines
lt: Paieška

en: Seen
lt: Skaityta

en: Select Files
lt: Pasirinkite failus

en: Select a date
lt: Pasirinkite datą

en: Select a field
lt: Pasirinkite lauką

en: Select a group to add
lt: Pasirinkite grupę

en: Select a new owner
lt: Pasirinkite naują savininką

en: Select a server
lt: Pasirinkite serverį

en: Select a user to add
lt: Pasirinkite vartotoją

en: Select all date components.
lt: Pasirinkite visus datos komponentus.

en: Select an object
lt: Pasirinkite objektą

en: Select target folder
lt: Pasirinkite katalogą

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
lt: Iš žemiau esančių sąrašų pasirinkite reikiamus simbolius. Vėliau galite juos nukopijuoti į laišką.

en: Select the date delimiter:
lt: Pasirinkite datos skirtuką:

en: Select the date format:
lt: Pasirinkite datos formatą:

en: Select the identity you want to change:
lt: Pasirinkite aprašą kurį norite redaguoti:

en: Select the time delimiter:
lt: Pasirinkite laiko skirtuką:

en: Select the time format:
lt: Pasirinkite laiko formatą:

en: Select two matching fields.
lt: Pasirinkite du atitinkančius laukus.

en: Select your color scheme.
lt: Pasirinkite spalvų derinį.

en: Select your preferred language:
lt: Pasirinkite norimą kalbą:

en: Self-Defined Header
lt: Pačio aprašyta antraštė

en: Send Problem Report
lt: Siųsti problemos pranešimą

en: Send SMS
lt: Siųsti SMS

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Sensor:
lt: Sensorius:

en: September
lt: Rugsėjis

en: Serbia and Montenegro
lt: Serbija ir Montenegras

en: Serial Number
lt: Serijos numeris

en: Session ID expired.
lt: Sesijos ID pasibaigė.

en: Set
lt: Rinkinys

en: Set options to allow you to reset your password if you ever forget it.
lt: Nustatymai leidžiantys Jums pasikeisti slaptažodį, jeigu jį kada nors pamiršite.

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
lt: Nutolusių serverių, kuriuos norite matyti iš portalo, nustatymai.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
lt: Kalbos, laiko zonos ir datos nustatymai.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
lt: Puslapio spalvų, atsinaujinimo dažnumo ir kitų vaizdavimo parametrų nustatymai.

en: Settings successfully updated.
lt: Nustatymai sėkmingai atnaujinti.

en: Setup upgrade scripts available
lt: Rastas atnaujinimo skriptas

en: Several locations possible with the parameter:
lt: Su šiuo parametru galimos kelios vietovės:

en: Seychelles
lt: Seišelai

en: Shopping
lt: Parduotuvė

en: Short Summary
lt: Trumpas aprašymas

en: Should access keys be defined for most links?
lt: Ar naudoti klaviatūros mygtukus valdymui?

en: Show
lt: Rodyti

en: Show Active Script
lt: Rodyti aktyvųjį skriptą

en: Show Current Script
lt: Rodyti dabartinį skriptą

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
lt: Parodyti skirtumus tarp išsaugoto ir ką tik sugeneruoto konfigūracinio failo.

en: Show last login time when logging in?
lt: Rodyti paskutinio prisijungimo laiką?

en: Show option to keep original
lt: Rodyti galimybę palikti originalą

en: Show picker
lt: Rodyti parisinkimą

en: Show table operations menu bar?
lt: Rodyti lentelės operacijų meniu?

en: Show the %s Menu on the left?
lt: Rodyti %s meniu kairėje?

en: Show the Table Cell Properties dialog
lt: Rodyti celės nustatymų langą

en: Show the Table Properties dialog
lt: Rodyti lentelės nustatymų langą

en: Show the Table Row Properties dialog
lt: Rodyti eilutės nustatymų langą

en: Show the image properties dialog
lt: Rodyti paveikslėlio nustatymų langą

en: Show upload
lt: Rodyti failų įkėlimą

en: Showers
lt: Liūtis

en: Showers Early
lt: Liūtis ryte

en: Showers Late
lt: Liūtis vakare

en: Shrink
lt: Sumažinti

en: Shrink or move neighbouring block(s) out of the way first
lt: Sumažinti arba pastumti kaimyninius blokus

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Sign up
lt: Registracija

en: Signature
lt: Parašas

en: Signature Algorithm
lt: Parašo algoritmas

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Size
lt: Dydis

en: Skip Maintenance
lt: Praleisti profilaktiką

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Snow Shower
lt: Pūga

en: Snow depth:
lt: Sniego gylis:

en: Snow equivalent in water:
lt: Sniego kiekis vandeniu:

en: Solomon Islands
lt: Solomono salos

en: Songs & Poems
lt: Dainos ir Eilėraščiai

en: Sort order selection
lt: Rūšiavimo tvarkos pasirinkimas

en: Source address
lt: Siuntėjo adresas

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South European (ISO-8859-3)
lt: Pietų Europos (ISO-8859-3)

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžijos ir Pietų Sandvičo salos

en: Southern Hemisphere
lt: Pietinė hemisfera

en: Space between adjacent cells
lt: Tarpas tarp celių

en: Space between content and border in cell
lt: Tarpas tarp celės turinio ir kraštinės

en: Spacer
lt: Tarpas

en: Spacing
lt: Tarpai tarp celių

en: Spacing and padding
lt: Tarpai

en: Spain
lt: Ispanija

en: Spam
lt: Spamas

en: Special Character Input
lt: Specifinių simbolių įterpimas

en: Split cell
lt: Perskelti celę

en: Split column
lt: Perskelti stulpelį

en: Split row
lt: Perskelti eilutę

en: Sports
lt: Sportas

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Standard
lt: Standartas

en: Star Trek
lt: Star Trek'as

en: Start year
lt: Pradiniai metai

en: State or Province
lt: Rajonas arba provincija

en: Status
lt: Būsena

en: Stop checking if this rule matches?
lt: Nustoti tikrinti jeigu atitinka šią taisyklę?

en: Storage format
lt: Saugojimo formatas

en: Street Address
lt: Gatvės adresas

en: Strikethrough
lt: Užbraukti

en: String list
lt: Žodžių sąrašas

en: Strip domain from the address
lt: Nuimti domeną nuo adreso

en: Style [CSS]
lt: Stilius [CSS]

en: Su
lt: Sekm.

en: Subje_ct of vacation message:
lt: Atostogų laiško _tema:

en: Subject
lt: Tema

en: Submit
lt: Įvesti

en: Subscript
lt: Indeksas

en: Success
lt: Sėkminga

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
lt: Konfigūracija atstatyta sėkmingai. Perkraukite puslapį, kad pamatytumėte pakeitumus.

en: Successfully saved backup configuration.
lt: Atsarginė konfigūracijos kopija sėkmingai išsaugota.

en: Successfully wrote %s
lt: '%s' sėkmingai užrašytas.

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Summary
lt: Turinys

en: Sun Rise
lt: Saulėtekis

en: Sun Set
lt: Saulėlygis

en: Sunny
lt: Saulėta

en: Sunrise
lt: Saulėtekis

en: Sunrise/Sunset
lt: Saulėtekis/Saulėlydis

en: Sunrise:
lt: Saulėtekis:

en: Sunset
lt: Saulėlygis

en: Sunset:
lt: Saulėlygis:

en: Superscript
lt: Laipsnis

en: Support
lt: Aptarnavimas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Surname
lt: Pavardė

en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardas ir Džanmainas

en: Swaziland
lt: Svazilandas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syntax error in search terms
lt: Sintaksės klaida paieškos kriterijuje

en: Syrian Arab Republic
lt: Sirijos Arabų Respublika

en: T-Storm
lt: T-audra

en: T-Storms
lt: T-audros

en: TSV file
lt: TSV failas

en: Table
lt: Lentelė

en: Table Properties
lt: Lentelės nustatymai

en: Table properties
lt: Lentelės nustatymai

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Taiwan, Province of China
lt: Taivanas, Kinijos provincija

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tanzania, United Republic of
lt: Jungtinė Tanzanijos Respublika

en: Target:
lt: Taikinys:

en: Tasks
lt: Darbai

en: Telephone Number
lt: Telefono numeris

en: Temp for last hour:
lt: Temp. pask. valandą:

en: Temperature
lt: Temperatūra

en: Temperature:
lt: Temperatūra:

en: Template Administration
lt: Šablonų administravimas

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Only
lt: Tik tekstas

en: Text align
lt: Lygiuoti tekstą

en: Texttop
lt: Teksto viršuje

en: Th
lt: Ketv.

en: Thai (TIS-620)
lt: Tailandietiška (TIS-620)

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Thank you for using the system.
lt: Ačiū kad naudojatės sistema.

en: The FTP extension is not available.
lt: Nėra FTP modulio.

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
lt: Horde/Kolab integracijos varikliukas nepalaiko "%s"

en: The Maintenance:: class did not load successfully
lt: Nepavyko užkrauti Maintenance:: klasės

en: The Options window has closed. Exiting.
lt: Nustatymų langas uždarytas. Išeinu.

en: The administrator needs to configure a permanent Permissions backend if you want to use Permissions.
lt: Jeigu norite naudoti nustatymus, paprašykite kad administratorius sukonfigūruotų pastovią duomenų bazę nustatymams saugoti.

en: The bottom side only
lt: Tik apatinėje pusėje

en: The contact ID number was not specified, left blank or was not found in the database.
lt: Neįrašėte contakto ID numerio arba jis nerastas duomenų bazėje.

en: The contact was successfully added to your address book.
lt: Kontaktas sėkmingai įtrauktas į Jūsų adresų knygelę.

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
lt: Norėdami patikrinti laišką privalote turėti atskirą PGP parašo bloką.

en: The distribution list ID was either not specified, left blank or not found in the database.
lt: Neįrašėte distribucijos sąrašo ID arba jis nerastas duomenų bazėje.

en: The distribution list was not specified.
lt: Neįrašėte distribucijos sąrašo.

en: The driver said:
lt: Posistemės pranešimas:

en: The encryption features require a secure web connection.
lt: PGP užkodavimo galimybė reikalauja saugaus prisijungimo. Bandykite rašyti https:// adreso pradžioje.

en: The file %s should contain a %s setting.
lt: Failas %s privalo turėti %s parametrą.

en: The file %s should contain some %s settings.
lt: Failas %s privalo turėti kai kuriuos %s parametrus.

en: The file can not be copied onto itself.
lt: Failas negali būti nukopijuotas ant savęs.

en: The file contained no data.
lt: Faile nėra duomenų.

en: The following are the headers for this message/rfc822 message.
lt: RFC882 laiško antraštės.

en: The full screen mode is known to cause problems with Internet Explorer, due to browser bugs that we weren't able to workaround.  You might experience garbage display, lack of editor functions and/or random browser crashes.  If your system is Windows 9x it's very likely that you'll get a 'General Protection Fault' and need to reboot.\n\nYou have been warned.  Please press OK if you still want to try the full screen editor.
lt: Jeigu dirbate Internet Explorer naršykle, pilnaekranis redaktoriaus režimas gali sukelti problemų, dėl šios naršyklės klaidų. Galite nematyti kai kurių redaktoriaus elementų. Jeigu naudojate Windows 9x OS greičiausiai jūsų kompiuteris papraščiausiai nuluš paskelbdamas apie pagrindinę klaidą.\n\nJūs buvote perspėtas. Jeigu vistiek norite išbandyti pilnaekranį režimą spauskite OK.

en: The identity "%s" has been deleted.
lt: Aprašas "%s" ištrintas.

en: The left-hand side only
lt: Tik kairėje pusėje

en: The location of the GnuPG binary must be given to the Crypt_pgp:: class.
lt: Crypt_pqp:: klasei reikia nurodyti kur yra GnuPG failai.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
lt: Laiškas išsiųstas %s adresatui %s tema "%s" buvo parodytas.
    Tačiau tai negarantuoja kad laiškas buvo perskaitytas arba suprastas.

en: The name to use when linking to the compose page
lt: Pavadinimas kurį naudosite nuorodoje į laiško rašymo puslapį

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_smime:: class.
lt: Horde_Crypt_smime:: klasei reikalingas OpenSSL modulis.

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeded the maximum allowable size
lt: Negaliu išsaugoti nustatymo "%s", nes duomenų dydis viršyja leistiną ribą

en: The program used to view this data type (%s) was not found on the system.
lt: Programa, skirta peržiūrėti šį duomenų tipą (%s), nerasta sistemoje.

en: The right and left sides only
lt: Tik kairėje ir dešinėje pusėse

en: The right-hand side only
lt: Tik dešinėje pusėje

en: The server "%s" has been deleted.
lt: Serveris "%s" ištrintas.

en: The server "%s" has been saved.
lt: Serveris "%s" išsaugotas.

en: The signup request for %s has been removed.
lt: %s registracijos prašymas ištrintas.

en: The specified row does not exist.
lt: Nurodyta eilutė neegzistuoja.

en: The top and bottom sides only
lt: Tik viršutinėje ir apatinėje pusėse

en: The top side only
lt: Tik apatinėje pusėje

en: The uploaded data was lost since the previous step.
lt: Nusiųsti duomenys prarasti.

en: The uploaded file could not be saved.
lt: Negaliu išsaugoti nusiųsto failo.

en: The weather.com block is not available.
lt: Weather.com bloko nėra.

en: There are no options available.
lt: Nustatymų nėra.

en: There are no parts that can be displayed inline.
lt: Dalių, kurias galima rodyti laiško tekste, nėra.

en: There are too many characters in this field. You have entered %s characters; you must enter less than %s.
lt: Šiame lauke įvesta per daug simbolių. Jūs įvedėte %s, o maksimalus skaičius - %s simboliai.

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
lt: Problemos su failų siuntimu: %s nenusiųstas.

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
lt: Nusiųsti failo nepavyko. Failas %s yra didesnis negu leidžiamas dydis (%d baitai).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
lt: Nusiųsti failo nepavyko. Failas %s tik dalinai nusiųstas.

en: There was an error activating the script.
lt: Klaida įjungiant skriptą.

en: There was an error deactivating the script.
lt: Klaida išjungiant skriptą.

en: There was an error displaying this message part
lt: Negaliu parodyti šios laiško dalies

en: There was an error importing the contact data.
lt: Klaida įkeliant kontaktinius duomenis.

en: There was an error importing the iCalendar data.
lt: Klaida įkeliant iCalendar duomenis.

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
lt: Klaida konfigūracijos formoje. Greičiausiai neužpildėte reikiamų laukų.

en: There was an error performing the specified address book function. Please try again later.
lt: Klaida atliekant nurodytą adresų knygelės funkciją. Pabandykite vėliau.

en: There was an error updating the contact details. Please try again later.
lt: Klaida atnaujinant kontaktinius duomenis. Pabandykite vėliau.

en: There was an error updating the distribution list. Please try again later.
lt: Klaida atnaujinant distribucijos sąrašą. Pabandykite vėliau.

en: This IMAP server does not support sharing folders.
lt: Šis IMAP serveris nepalaiko katalogų dalijimosi.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
lt: Atrodo, kad tai netvarkingas RAR archyvas.

en: This does not appear to be a valid zip file.
lt: Atrodo, kad tai netvarkingas ZIP archyvas.

en: This does not seem to be a valid card number.
lt: Atrodo, kad tai neteisingas kortelės numeris.

en: This driver allows sending of messages through the Clickatell (http://clickatell.com) gateway, using the HTTP API
lt: Ši tvarkyklė leidžia siųsti žinutes per Clickatell (http://clickatell.com) pasinaudojant HTTP protokolu

en: This driver allows sending of messages through the sms2email (http://sms2email.com) gateway, using the HTTP API
lt: Ši tvarkyklė leidžia siųsti žinutes per sms2email (http://sms2email.com) pasinaudojant HTTP protokolu

en: This driver allows sending of messages via SMTP through the Vodafone Italy gateway, only to Vodafone numbers. It requires an email account with Vodafone Italy (http://www.190.it).
lt: Ši tvarkyklė leidžia siųsti žinutes SMTP protokolu per Vodafone Italijos vartus, tik Vodafone numeriams. Ji reikalauja el. pašto adreso Vodafone Italy (http://www.190.it).

en: This field is required.
lt: Šis laukas privalomas.

en: This field may only contain integers.
lt: Šiame lauke gali būti tik sveikieji skaičiai.

en: This field may only contain numbers and the colon.
lt: Šiame lauke gali būti tik skaičiai ir dvitaškiai.

en: This field may only contain octal values.
lt: Šiame lauke gali būti tik aštuntainiai skaičiai.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
lt: Šiame lauke turi būti kableliais arba tarpais atskirti sveikieji skaičiai

en: This field must be a valid number.
lt: Ši reikšmė turi būti skaičius.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
lt: Šiame lauke gali būti tik spalvos kodas RGB Hex formate, pavyzdžiui '#1234AF'.

en: This form has already been processed.
lt: Ši forma jau apdorota.

en: This is %s.
lt: Tai %s.

en: This is a Kolab Groupware object. To view this object you will need an email client that understands the Kolab Groupware format. For a list of such email clients please visit %s
lt: Tai Kolab Groupware objektas. Norėdami peržiūrėti objektą privalote turėti el. pašto klientą, kuris suprantą šį formatą. Tokių el. pašto klientų sąrašą galite rasti apsilankę %s

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
lt: Šis laiškas buvo parašytas %s koduote. Jūs naudojate kitokią koduotę.

en: This number must be at least one.
lt: Šis skaičius turi būti didesnis už nulį.

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
lt: Šis serveris negali išarchyvuoti zip ir gzip failų.

en: This system is currently deactivated.
lt: Ši sistema dabar išjungta.

en: This value must be a number.
lt: Ši reikšmė turi būti skaičius.

en: This window must be called from an Options window
lt: Šį langą reikia atidarinėti iš nustatymų lango

en: Thunder
lt: Perkūnija

en: Tickets
lt: Bilietai

en: Time
lt: Laikas

en: Time Tracking
lt: Laiko apskaita

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Time selection
lt: Laiko pasirinkimas

en: Timor-Leste
lt: Timorlestė

en: Title
lt: Pareigos

en: Title (tooltip):
lt: Pavadinimas:

en: To
lt: Kam

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
lt: Norėdami pasirinkti keletą elementų, laikykite Control (PC) arba Commnad (Mac) klavišą, ir pasirinkite pele.

en: Today
lt: Šiandien

en: Toggle HTML Source
lt: Rodyti HTML kodą

en: Togo
lt: Togas

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Top
lt: Viršuje

en: Top frame (_top)
lt: Viršutiniame lange (_top)

en: Translations
lt: Vertimai

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: True or false
lt: Taip arba ne

en: Tu
lt: Antr.

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkish (ISO-8859-9)
lt: Turkiška (ISO-8859-9)

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnija

en: Turks and Caicos Islands
lt: Turkso ir Kaikoso salos

en: Type your choice:
lt: Įveskite savo pasirinkimą:

en: U.V. index:
lt: U.V. indeksas:

en: URL for your script delivery status report
lt: Skripto pristatymo statuso raporto URL

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: Unable to access VFS directory.
lt: Nepavyko perskaityti VFS katalogo.

en: Unable to add extra user information when signing up.
lt: Nepavyko pridėti papildomos vartotojo registracijos informacijos.

en: Unable to change permission for VFS file "%s".
lt: Nepavyko pakeisti VFS failo "%s" teisių.

en: Unable to change permission for VFS file %s/%s.
lt: Nepavyko pakeisti teisių VFS failui %s/%s.

en: Unable to change to %s.
lt: Nepavyko pereiti į %s.

en: Unable to connect to SQL server.
lt: Nepavyko prisijungti prie SQL serverio.

en: Unable to connect with SSL.
lt: Nepavyko prisijungti SSL režimu.

en: Unable to copy VFS file.
lt: Nepavyko nukopijuoti VFS failo.

en: Unable to create VFS directory "%s".
lt: Nepavyko sukurti VFS katalogo "%s".

en: Unable to create VFS directory.
lt: Nepavyko sukurti VFS katalogo.

en: Unable to create VFS file.
lt: Nepavyko sukurti VFS failo.

en: Unable to create empty VFS file.
lt: Nepavyko sukurti tuščio VFS failo.

en: Unable to decompress data.
lt: Nepavyko išarchyvuoti duomenų.

en: Unable to delete "%s", the directory is not empty.
lt: Nepavyko ištrinti "%s", katalogas netuščias

en: Unable to delete %s, the directory is not empty
lt: Nepavyko ištrinti %s, katalogas netuščias

en: Unable to delete VFS directory recursively.
lt: Nepavyko rekursiškai ištrinti VFS katalogo.

en: Unable to delete VFS directory.
lt: Nepavyko ištrinti VFS katalogo.

en: Unable to delete VFS directory: %s.
lt: Nepavyko ištrinti VFS katalogo: %s.

en: Unable to delete VFS file "%s".
lt: Nepavyko ištrinti VFS failo "%s".

en: Unable to delete VFS file.
lt: Nepavyko ištrinti VFS failo.

en: Unable to delete VFS recursively: %s.
lt: Nepavyko rekursiškai ištrinti VFS: %s.

en: Unable to determine current directory.
lt: Nepavyko nustatyti dabartinio katalogo.

en: Unable to extract certificate details
lt: Nepavyko gauti sertifikato aprašymo

en: Unable to load the definition of %s.
lt: Negaliu užkrauti %s aprašymo.

en: Unable to move VFS file.
lt: Nepavyko perkelti VFS failo.

en: Unable to open VFS file "%s".
lt: Nepavyko atidaryti VFS failo "%s".

en: Unable to open VFS file for writing.
lt: Nepavyko atidaryti VFS failo rašymui.

en: Unable to open VFS file.
lt: Nepavyko atidaryti VFS failo.

en: Unable to open compressed archive.
lt: Nepavyko atidaryti suspausto archyvo.

en: Unable to read the vfsroot directory.
lt: Nepavyko perskaityti vfsroot katalogo.

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
lt: Nepavyko pervadinti %s į %s: toks katalogas jau egzistuoja

en: Unable to rename VFS directory.
lt: Nepavyko pervadinti VFS katalogo.

en: Unable to rename VFS directory: %s.
lt: Nepavyko pervadinti VFS katalogo: %s.

en: Unable to rename VFS file "%s".
lt: Nepavyko pervadinti VFS failo "%s".

en: Unable to rename VFS file %s/%s.
lt: Nepavyko pervadinti VFS failo %s/%s.

en: Unable to rename VFS file.
lt: Nepavyko pervadinti VFS failo.

en: Unable to run 'mkisofs'.
lt: Nepavyko paleisti 'mkisofs'.

en: Unable to translate this Word document
lt: Nepavyko išversti šio Word dokumento

en: Unable to write VFS file "%s".
lt: Nepavyko įrašyti VFS failo "%s".

en: Unable to write VFS file (copy() failed).
lt: Nepavyko įrašyti VFS failo (copy() klaida).

en: Unable to write VFS file data.
lt: Nepavyko įrašyti VFS failo duomenų.

en: Underline
lt: Pabraukti

en: Undo Changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Undoes your last action
lt: Atšaukti ankstesnį veiksmą

en: Unexpected response from server on connection:
lt: Netikėta serverio klaida:

en: Unexpected response from server to:
lt: Netikėta serverio klaida:

en: Unfiled
lt: Nenurodyta

en: Unicode (UTF-8)
lt: Unikodas (UTF-8)

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Valstijos

en: United States Minor Outlying Islands
lt: Jungtinių Valstyjų Atokesnės salos

en: Units
lt: Vienetai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unknown apimsgid (API Message ID).
lt: Nežinomas apimsgid (API Message ID).

en: Unknown climsgid (Client Message ID).
lt: Nežinomas climsgid (Client Message ID).

en: Unknown username or password.
lt: Nežinomas vartotojo vardas ir/arba slaptažodis.

en: Unlink the current element
lt: Panaikinti nuorodą šiam elementui

en: Unnamed
lt: Neįvardintas

en: Unprivileged scripts cannot access Cut/Copy/Paste programatically for security reasons.  Click OK to see a technical note at mozilla.org which shows you how to allow a script to access the clipboard.
lt: Saugumo sumetimais neprivilegijuoti skriptai negali atlikti Perkėlimo/Kopijavimo/Įkėlimo programiškai. Norėdami peržiūrėti technines detales mozilla.org tinklapyje, ir sužinoti kaip skriptams leisti prieiti prie laikinosios saugyklos, paspauskite OK.

en: Unset color
lt: Nenaudoti spalvos

en: Unsupported Extension
lt: Plėtinys nepalaikomas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update %s
lt: Atnaujinti %s

en: Update user
lt: Atnaujinti vartotoją

en: Upgrade script deleted.
lt: Atnaujinimo skriptas ištrintas.

en: Upload
lt: Nusiųsti

en: Uploaded all application setup files to the server.
lt: Visi modulių atnaujinimo failai įkelti į serverį.

en: Upper latin letters
lt: Didžiosios lotiniškos raidės

en: Upper roman numbers
lt: Didieji romėniški skaičiai

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Use Current: %s
lt: Naudoti dabartinę: %s

en: Use SSL
lt: Naudoti SSL

en: Use if name/password is different for IMSP server.
lt: Naudoti jeigu vartotojo vardas/slaptažodis IMSP serveriui yra kitoks.

en: User %s is not authorised for %s.
lt: Vartotojas %s neautorizuotas priėjimui prie %s.

en: User Administration
lt: Vartotojų administravimas

en: User Options
lt: Vartotojo nustatymai

en: User Registration
lt: Vartotojų registracija

en: User Registration has been disabled for this site.
lt: Vartotojų registracija išjungta.

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: Users in the system:
lt: Vartotojai šioje sistemoje:

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: VFS directory does not exist.
lt: VFS katalogas neegzistuoja.

en: Vacation
lt: Atostogos

en: Vacation Edit
lt: Atostogų redagavimas

en: Vacation Message
lt: Atostogų laiškas

en: Vacation is not supported in the current filtering driver.
lt: Dabartinė filtravimo posistemė nepalaiko atostogų modulio.

en: Valid locations found include:
lt: Rastos teisingos vietovės:

en: Validity
lt: Galiojimas

en: Value in minutes from now.
lt: Reikšmė minutėmis nuo dabar.

en: Values
lt: Reikšmės

en: Values to select from
lt: Reikšmės iš kurių galima pasirinkti

en: Variable
lt: Kintantis

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
lt: Patvirtinimas nebaigtas - šis laiškas sugadintas.

en: Version
lt: Versija

en: Version Control
lt: Versijų kontrolė

en: Vertical align
lt: Lygiuoti vertikaliai

en: Vertical padding
lt: Vertikalus tarpas

en: Vertical:
lt: Vertikalus:

en: Very High
lt: Labai didelis

en: Viet Nam
lt: Vietnamas

en: Vietnamese (VISCII)
lt: Vietnamietiška (VISCII)

en: View %s
lt: Peržiūrėti %s

en: View an external web page
lt: Rodyti išorinį puslapį

en: View as %s
lt: Peržiūrėti kaip %s

en: Virgin Islands, British
lt: Britų Virdžinijos salos

en: Virgin Islands, U.S.
lt: JAV Virdžinijos salos

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Visibility:
lt: Matomumas:

en: Vodafone Italy via SMTP
lt: Vodafone Italija per SMTP

en: WARNING!!! REMOVE SCRIPT MANUALLY FROM %s.
lt: DĖMESIO!!! PATYS IŠTRINKITE SKRIPTĄ IŠ %s.

en: Wallis and Futuna
lt: Valis ir Futuna

en: Warning
lt: Dėmesio

en: We
lt: Treč.

en: Weather Forecast
lt: Orų prognozė

en: Weather data provided by
lt: Orų prognozė pagal

en: Web
lt: WWW

en: Web Site
lt: WWW puslapis

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Welcome to %s
lt: Sveiki atvykę į %s

en: Welcome, %s
lt: Labas, %s

en: Western (ISO-8859-1)
lt: Vakarų (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
lt: Vakarų (ISO-8859-15)

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Wh_itelist addresses:
lt: Baltojo sąrašo _adresai:

en: What application should %s display after login?
lt: Kokį modulį %s turi rodyti po prisijungimo?

en: What is the delimiter character?
lt: Koks skirtuko simbolis?

en: What is the quote character?
lt: Koks kabučių simbolis?

en: Which phases
lt: Kurios fazės

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
lt: HTML redaktoriaus modulių įjungimas.

en: Whitelist
lt: Baltasis sąrašas

en: Whitelist Edit
lt: Baltojo sąrašo redagavimas

en: Whitelist is not supported in the current filtering driver.
lt: Dabartinė filtravimo posistemė nepalaiko baltojo sąrašo.

en: Whitelisted Addresses
lt: Adresai įtraukti į baltąjį sąrašą

en: Width
lt: Plotis

en: Width in CSS units
lt: Plotis CSS matais

en: Width of the %s menu on the left (takes effect on next log-in):
lt: %s kairiojo meniu plotis (pakeitimai bus matyti po kito prisijungimo):

en: Width of the table
lt: Lentelės plotis

en: Width unit
lt: Pločio matas

en: Width:
lt: Plotis:

en: Wind speed in knots
lt: Vėjo greitis mazgais

en: Wind:
lt: Vėjas:

en: Wind:
lt: Vėjas:

en: Wisdom
lt: Išmintis

en: Work
lt: Darbas

en: Work Address
lt: Darbo adresas

en: Work Phone
lt: Darbo telefonas

en: X-Priority
lt: Svarba

en: X509v3 Basic Constraints
lt: X509v3 pagrindiniai nustatymai

en: X509v3 Extended Key Usage
lt: X509v3 išplėsto rakto panaudojimas

en: X509v3 Subject Alternative Name
lt: X509v3 alternatyvus vardas

en: X509v3 Subject Key Identifier
lt: X509v3 rakto identifikatorius

en: X509v3 extensions
lt: X509v3 moduliai

en: Yahoo! map
lt: Yahoo! žemėlapis

en: Yearly
lt: Kasmet

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Yes
lt: Taip

en: Yes, I Agree
lt: Taip, aš sutinku

en: You are in TEXT MODE.  Use the [<>] button to switch back to WYSIWYG.
lt: Jūs esate TEKSTINIAME REŽIME. Norėdami grįžti į WYSIWYG spauskite [<>].

en: You are not authenticated.
lt: Jūs neprisijungę.

en: You can not have the '\' character in your full name.
lt: Savo varde negalite naudoti simbolio '\'.

en: You did not enter a valid email address.
lt: Įvedėte neteisingą el. pašto adresą.

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in %s.
lt: Neprijungėte jokių laukų iš įkeliamo failo prie %s atitinkamų laukų.

en: You have been logged out.
lt: Jūs atsijungėte.

en: You have to enter a valid cellphone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
lt: Turite įvesti teisingą telefono numerį (tik skaičius ir '+', jeigu norite nurodyti tarptautinį kodą).

en: You have to enter a valid value.
lt: Įvedėte neteisingą reikšmę.

en: You must configure a DataTree backend to use Signups.
lt: Norėdami naugotis registracijos sistema, turite sukonfigūruoti duomenų medžio posistemę.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
lt: Prieš siųsdami pranešimą, aprašykite problemą.

en: You must enter the URL where this link points to
lt: Įrašykite nuorodos URL

en: You must select an server to be deleted.
lt: Turite pasirinkti serverį, kurį norite ištrinti.

en: You must specify a username to clear out.
lt: Nurodykite vartotojo vardą, kurio duomenis trinate.

en: You must specify a username to remove.
lt: Nurodykite vartotojo vardą trynimui.

en: You must specify at least one email address for which the vacation messages should be activated.
lt: Atostogų laiškų aktyvavimui turite nurodyti bent vieną el. pašto adresą.

en: You must specify the username to add.
lt: Nurodykite kuriamo vartotojo vardą.

en: You must specify the username to update.
lt: Nurodykite atnaujinamo vartotojo vardą.

en: You must specify what action to perform.
lt: Nurodykite veiksmą.

en: You must type a new category name.
lt: Jūs turite įvesti naujos kategorijos pavadinimą.

en: Your %s session has expired. Please login again.
lt: %s sesija baigėsi. Prašome prisijungti iš naujo.

en: Your Email Address
lt: Jūsų el. pašto adresas:

en: Your From: address:
lt: El. pašto adresas:

en: Your Information
lt: Informacija apie Jus

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
lt: Nuo %s sesijos pradžios jūsų IP adresas pasikeitė. Turite prisijungti iš naujo.

en: Your Name
lt: Jūsų vardas/pavardė

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
lt: Jūsų autentifikavimo sistema nepalaiko vartotojų sąrašo, arba ši funkcija uždrausta dėl tam tikrų priežasčių.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
lt: Nuo %s sesijos pradžios jūsų naršyklės tipas pasikeitė. Turite prisijungti iš naujo.

en: Your browser does not support this feature.
lt: Jūsų naršyklė nepalaiko šios galimybės.

en: Your current time zone:
lt: Jūsų laiko juosta:

en: Your default identity:
lt: Jūsų standartinis aprašas:

en: Your full name:
lt: Jūsų vardas/pavardė:

en: Your new password for %s is: %s
lt: Jūsų naujas %s slaptažodis yra: %s

en: Your options have been updated.
lt: Jūsų nustatymai atnaujinti.

en: Your password has been reset
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
lt: Jūsų slaptažodis pakeistas. Pasitikrinkite savo paštą ir prisijunkite su nauju slaptažodžiu.

en: Your remote servers:
lt: Jūsų nutolę serveriai:

en: Yugoslavia
lt: Jugoslavija

en: Zaire
lt: Zairas

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Zippy
lt: Energingos

en: [Hide Quoted Text]
lt: [Paslėpti cituojamą tekstą]

en: [No Subject]
lt: [be pavadinimo]

en: [Problem Report]
lt: [Problemos pranešimas]

en: [Show Quoted Text -
lt: [Rodyti cituojamą tekstą -

en: [Show Quoted Text - %s lines]
lt: [Rodyti cituojamą tekstą - %s eilutes]

en: [line %s of %s]
lt: [eilutė %s iš %s]

en: _Address(es) to forward to:
lt: _Adresas(ai) persiunčiami į:

en: _Addresses to not send responses to:
lt: A_dresai į kuriuos neatsakyti:

en: _Administration
lt: _Valdymas

en: _Blacklist
lt: _Juodasis sąrašas

en: _DataTree
lt: _Duomenų medis

en: _Delete Row
lt: _Ištrinti eilutę

en: _Delete message completely
lt: _Visiškai ištrinti laišką

en: _Enter each address on a new line:
lt: Kiekvieną _adresą rašykite naujoje eilutėje:

en: _Forward
lt: P_ersiųsti

en: _Groups
lt: G_rupės

en: _Help
lt: Pa_galba

en: _Image Properties...
lt: _Paveikslėlio nustatymai...

en: _Keep a copy of messages in this account?
lt: Ar palikti laiško kopiją šioje pašto dėžutėje?

en: _Log in
lt: Prisi_jungti

en: _Log out
lt: Atsi_jungti

en: _Modify Link...
lt: _Keisti nuorodą..

en: _Move message to folder:
lt: Perkelti laiškus į _katalogą:

en: _My email addresses:
lt: _Mano El. pašto adresai

en: _Options
lt: _Nustatymai

en: _Permissions
lt: _Teisės

en: _Remove Link...
lt: _Ištrinti nuorodą...

en: _Script
lt: _Skriptas

en: _Setup
lt: _Konfigūracija

en: _Table Properties...
lt: _Lentelės nustatymai...

en: _Users
lt: V_artotojai

en: _Vacation
lt: At_ostogos

en: _Whitelist
lt: _Baltasis sąrašas

en: address book
lt: adresų knygelė

en: and
lt: ir

en: calendar
lt: Kalendorius

en: calm
lt: ramus

en: click here
lt: spauskite čia

en: falling
lt: krenta

en: field
lt: laukas

en: file
lt: failas

en: from the %s (%s) at %s %s
lt: nuo %s (%s) %s %s

en: h:
lt: a:

en: immediate
lt: tuojau pat

en: inline
lt: paprasti

en: lines]
lt: eilutes]

en: match
lt: atitinka

en: mkisofs error code %d while making ISO.
lt: mkisofs klaidos kodas %d bedarant ISO.

en: name
lt: vardas

en: not implemented
lt: nerealizuota

en: not yet implemented
lt: dar nerealizuota

en: notepad
lt: užrašų knygelė

en: or
lt: arba

en: percent
lt: procentai

en: pixels
lt: pikseliai

en: procmail script generated by Ingo
lt: procmail skriptas sugeneruotas su Ingo

en: rising
lt: kyla

en: show differences
lt: rodyti skirtumus

en: sieve filter generated by Ingo
lt: sieve filtras sugeneruotas su Ingo

en: sms2email via HTTP
lt: sms2email per HTTP

en: steady
lt: stabili

en: task list
lt: darbų sąrašas

en: type the password twice to confirm
lt: slaptažodį turite įrašyti du kartus

en: unified
lt: unifikuoti

en: unnamed
lt: dalis

en: user select
lt: vartotojo pasirinkimas

en: w:
lt: p:
