Ingo 1.1 - en to hu translation catalogue (2006 entries)

en:  (%s days ago)
hu:  (%s nappal ezelőtt)

en:  (Accesskey %s)
hu:  (Alt-billentyű %s)

en:  (in %s days)
hu:  (%s nap múlva)

en:  (today)
hu:  (ma)

en:  (tomorrow)
hu:  (holnap)

en:  (yesterday)
hu:  (tegnap)

en:  and
hu:  és

en:  at
hu:  :

en:  or
hu:  vagy

en: "%s" is not a directory.
hu: "%s" nem alkönyvtár.

en: "%s" is not a valid choice.
hu: "%s" nem érvényes választás.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
hu: "%s" nincs konfigurálva a Horde Registryben.

en: "%s" tree renderer not found.
hu: "%s" fastruktúra-megjelenítő nem található.

en: "%s" was added to the groups system.
hu: "%s"-t hozzáadtuk a csoportokhoz.

en: "%s" was added to the permissions system.
hu: "%s"-t hozzáadtuk a jogosultsági rendszerhez.

en: "%s" was not created: %s.
hu: "%s"-t nem hoztuk létre: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
hu: %.2fMB felhasznált a %.2fMB megengedettből (%.2f%%)

en: %d %s and %s
hu: %d %s és %s

en: %d days until your password expires.
hu: %d nap múlva lejár jelszavának érvényessége.

en: %d-day forecast
hu: %d napos előrejelzés

en: %s - Notice
hu: %s - Figyelmeztetés

en: %s Fingerprint
hu: %s lenyomat

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
hu: %s karbantartási feladatok - megerősítés

en: %s Setup
hu: %s beállítás

en: %s Sign Up
hu: %s login név igénylés

en: %s Terms of Agreement
hu: %s szolgáltatási feltételek

en: %s already exists.
hu: A "%s" nevű állomány már létezik.

en: %s at %s %s
hu: %s : %s %s

en: %s is ready to perform the maintenance operations checked below. Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
hu: A(z) %s készen áll az alábbi karbantartási feladatok elvégzésére.Jelölje ki azokat a feladato(ka)t, ami(ke)t most el kíván végezni.

en: %s is required
hu: %s kitöltése szükséges

en: %s minutes
hu: %s perc

en: %s not found.
hu: %s nem található.

en: %s to %s of %s
hu: %s - %s (összesen %s)

en: %s's Address Book
hu: %s címjegyzéke

en: %s's Calendar
hu: %s naptára

en: %s's Notepad
hu: %s feljegyzései

en: %s's Tasklist
hu: %s feladatlistája

en: %s: This message may not be from whom it claims to be. Beware of following any links in it or of providing the sender with any personal information.
hu: %s: Lehetséges, hogy ez a levél valójában nem a megadott feladótól származik. Gondolja meg, mielőtt rákattint valamire, vagy személyes információt ad meg.

en: , gusting
hu: , széllökések

en: , gusting %s %s
hu: , %s %s-s széllökések

en: , variable from %s to %s
hu: , változó %s és %s között

en: -- select --
hu: -- válasszon --

en: 12 Hour Format
hu: 12 órás formátum

en: 24 Hour Format
hu: 24 órás formátum

en: 24 hours
hu: 24 óra

en: <Previous
hu: <Előző

en: A database backend is required for this block.
hu: Ezen blokk használatához egy adatbázis alrendszer szükséges.

en: A fatal error has occurred
hu: Helyrehozhatatlan hiba történt

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
hu: A levél titkosításához egy nyilvános PGP kulcs szükséges.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
hu: A digitálisan aláírt levél ellenőrzéséhez egy nyilvános PGP kulcs szükséges.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to decrypt a message.
hu: A titkosított levél dekódolásához egy nyilvános PGP kulcs, egy titkos PGP kulcs és egy jelmondat szükséges.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
hu: A levél digitális aláírásához egy nyilvános PGP kulcs, egy titkos PGP kulcs és egy jelmondat szükséges.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
hu: A titkosított levél dekódolásához egy nyilvános S/MIME kulcs, egy titkos S/MIME kulcs és egy jelmondat szükséges.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
hu: A levél digitális aláírásához egy nyilvános S/MIME kulcs, egy titkos S/MIME kulcs és egy jelmondat szükséges.

en: A public SMIME key is required to encrypt a message.
hu: A levél titkosításához egy nyilvános S/MIME kulcs szükséges.

en: AM Clouds
hu: Délelőtt borult ég

en: AM Light Rain
hu: Délelőtt gyenge eső

en: AM Rain
hu: Délelőtt eső

en: AM Showers
hu: Délelőtti záporok

en: AM Snow Showers
hu: Délelőtt hózáporok

en: AM/PM
hu: de/du

en: API ID
hu: API ID (a programozási felület azonosítója)

en: About this editor
hu: Erről az editorról

en: About...
hu: Névjegy...

en: Absbottom
hu: absz alul

en: Absmiddle
hu: absz közép

en: Access denied creating VFS directory.
hu: Nincs jogosultsága a VFS alkönyvtár létrehozásához.

en: Access denied creating VFS file.
hu: Nincs jogosultsága a VFS fájl létrehozásához.

en: Account Information
hu: Bejelentkezési információ

en: Account Password
hu: Jelszó

en: Account frozen.
hu: A jogosultság fel van függesztve.

en: Accounting
hu: Pénzügyek

en: Action for blacklisted addresses:
hu: A feketelistán szereplő feladótól érkező üzenettel a következő történjen:

en: Activate Script
hu: Szűrőlista érvényesítése

en: Activating the script for "%s" failed: (%d) %s
hu: A szűrőlistát nem sikerült "%s" részére érvényesíteni: (%d) %s

en: Add
hu: Bevitel

en: Add Child Group
hu: Alcsoport létrehozása

en: Add Child Permission
hu: Jogosultsági alcsoport létrehozása

en: Add Here:
hu: Addjuk hozzá itt:

en: Add New Group
hu: Új csoport létrehozása

en: Add New Permission
hu: Új jogosultság létrehozása

en: Add a child group to "%s"
hu: Alcsoport hozzáadása "%s"-hez

en: Add a child permission to "%s"
hu: Jogosultsági alcsoport hozzáadása "%s"-hez

en: Add a new user:
hu: Új felhasználó létrehozása:

en: Add column
hu: Új oszlop hozzáadása

en: Add new members
hu: Új tagok felvétele

en: Add pair
hu: Új pár hozzáadása

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
hu: A(z) %s menüt adjuk hozzá a Mozilla menüsorhoz

en: Add to address book:
hu: Adjuk hozzá a címjegyzékhez:

en: Add to my address book
hu: Adjuk hozzá a címjegyzékemhez

en: Add user
hu: Új felhasználó hozzáadása

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
hu: "%s" felhasználót hozzáadtuk a rendszerhez, de nem sikerült a többi bejelentkezési adat tárolása: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
hu: "%s" felhasználót felvették a rendszerbe. Most már bejelentkezhet.

en: Adding users is disabled.
hu: A rendszerhez nem adhatók hozzá új felhasználók.

en: Additional Settings
hu: További beállítások

en: Address
hu: Cím

en: Address Book
hu: Címjegyzék

en: Administer - set permissions for other users
hu: Adminisztráció - jogosultságok adása további felhasználóknak

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Ads
hu: Hirdetések

en: Afghanistan
hu: Afganisztán

en: Albania
hu: Albánia

en: Algeria
hu: Algéria

en: Align
hu: Elhelyezés

en: Alignment:
hu: Rendezés:

en: All
hu: az összeset

en: All Authenticated Users
hu: Minden nem vendég felhasználó

en: All Groups
hu: Minden csoport

en: All Permissions
hu: Minden jogosultság

en: All four sides
hu: Mind a négy oldalon legyen keret

en: All of the following
hu: mindegyikének

en: Allow Rules
hu: A szűrőszabályok engedélyezése

en: Allow multiple addresses
hu: Engedjünk meg több címet is

en: Allow setting of ordered list type?
hu: A sorszámos felsorolás típusa változtatható legyen?

en: Already exists
hu: Már létezik

en: Alternate IMSP Login
hu: IMSP bejelentkezési paraméterek

en: Alternate IMSP Password
hu: Másik, IMSP jelszó

en: Alternate IMSP Username
hu: Másik, IMSP bejelentkezési név

en: Alternate email address
hu: Másik email cím

en: Alternate templates
hu: Alternatív sablonok

en: Alternate text:
hu: Alternatív szöveg:

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: An illegal value was specified.
hu: A megadott érték nem fogadható el.

en: An unknown error has occured.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: Anonymous Proxy
hu: Anonim proxyn keresztüli internet elérés

en: Answer
hu: Válasz

en: Answered
hu: Megválaszolt

en: Antarctica
hu: Antarktisz

en: Antigua and Barbuda
hu: Antigua és Barbuda

en: Any of the following
hu: valamelyikének

en: Application
hu: Alkalmazás

en: Application List
hu: Alkalmazások listája

en: Application is ready.
hu: Az alkalmazás kész.

en: Apply Filters
hu: Kapcsoljuk be a szűrőket

en: Apply to Child Shares
hu: A közös tárterület alcsoportjaira is érvényes

en: Approve
hu: Jóváhagyás

en: Approximate Size
hu: Körülbelüli méret

en: April
hu: április

en: Arabic (Windows-1256)
hu: arab (Windows-1256)

en: Archive File Size
hu: A tömörített állomány mérete

en: Archive Name
hu: A tömörített állomány neve

en: Are you sure you want to delete this rule?
hu: Biztos, hogy törölni akarja ezt a szabályt?

en: Are you sure you want to remove the signup request for %s ?
hu: Biztos benne, hogy törölni kívánja %s bejelentkezési igényét?

en: Are you sure you wish to delete "%s" and any sub-groups?
hu: Biztos, hogy törölni akarja "%s"-t alcsoportjaival együtt?

en: Argentina
hu: Argentína

en: Armenia
hu: Örményország

en: Armenian (ARMSCII-8)
hu: örmény (ARMSCII-8)

en: Art
hu: Művészet

en: Ascension Island
hu: Pohnpei

en: Ascii Art
hu: Ascii rajzok

en: Asia/Pacific Region
hu: Ázsia/Csendes-óceáni régió

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
hu: Kérjen a rendszer megerősítést a karbantartási feladatok elvégzése előtt?

en: Assignment columns
hu: Hozzárendelési oszlopok

en: Attempt to delete a non-existent group.
hu: Nemlétező csoportot kísérelt meg törölni.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
hu: Nemlétező jogosultságot kísérelt meg törölni.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
hu: Nemlétező jogosultságot kísérelt meg megváltoztatni.

en: Attempt to edit a non-existent share.
hu: Nemlétező közös tárterületet kísérelt meg megváltoztatni.

en: Attributes
hu: Tulajdonságok

en: August
hu: augusztus

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Austria
hu: Ausztria

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
hu: Auth_cyrsql: a szükséges imap bővítés nem található.

en: Auth_cyrus: Backend does not have required capabilites.
hu: Auth_cyrus: a háttérszolgáltatás nem rendelkezik a kívánt képességekkel.

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
hu: Auth_cyrus: a szükséges imap bővítés nem található.

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
hu: Auth_ftp: a szükséges ftp bővítés nem található. Fordítsa le a PHP-t az --enable-ftp opcióval.

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
hu: Auth_imap: a szükséges imap bővítés nem található.

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
hu: Auth_krb5: a szükséges krb5 bővítés nem található.

en: Auth_ldap: Adding users is not supported for Active Directory
hu: Auth_ldap: nem hozhatók létre új felhasználók Active Directory esetén

en: Auth_ldap: Removing users is not supported for Active Directory
hu: Auth_ldap: felhasználók nem törölhetők Active Directory esetén

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
hu: Auth_ldap: a szükséges LDAP bővítés nem található.

en: Auth_ldap: Unable to add user %s. This is what the server said:
hu: Auth_ldap: %s felhasználó hozzáadása nem sikerült. A szerver válasza:

en: Auth_ldap: Unable to remove user %s
hu: Auth_ldap: %s felhasználó törlése nem sikerült

en: Auth_ldap: Unable to update user %s
hu: Auth_ldap: %s felhasználó adatainak megújítása nem sikerült

en: Auth_ldap: Updating users is not supported for Active Directory.
hu: Auth_ldap: a felhasználók nem módosíthatók Active Directory esetén

en: Auth_mcal: Required MCAL extension not found.
hu: Auth_mcal: a szükséges MCAL bővítés nem található.

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
hu: Auth_smbauth: a szükséges smbauth bővítés nem található.

en: Authentication at IMAP server failed.
hu: Nem sikerült az IMAP szerveren való felhasználóazonosítás.

en: Authentication failed
hu: A felhasználóazonosítás nem sikerült.

en: Authentication failed. %s
hu: A felhasználóazonosítás nem sikerült. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
hu: A felhasználó azonosítását a RADIUS szerver elutasította.

en: Authentication to FTP server failed.
hu: Nem sikerült az FTP szerverhez való felhasználóazonosítás.

en: Authentication to the SMB server failed.
hu: Nem sikerült az SMB szerveren való felhasználóazonosítás.

en: Automatically update the script after each change?
hu: Automatikusan frissítsük a szűrőszabályt minden változtatás után?

en: Available fields:
hu: A rendelkezésre álló mezők:

en: Azerbaijan
hu: Azerbajdzsán

en: BOFH Excuses
hu: A gonosz rendszergazda mentségei

en: Background
hu: Háttér

en: Background Color
hu: Háttér szín

en: Bad kerberos password.
hu: Nem megfelelő kerberos jelszó.

en: Bad kerberos username.
hu: Nem megfelelő kerberos felhasználónév.

en: Bahamas
hu: Bahamák

en: Bahrain
hu: Bahrein

en: Baltic (ISO-8859-13)
hu: balti (ISO-8859-13)

en: Bangladesh
hu: Banglades

en: Base graphics directory "%s" not found.
hu: A grafikus állományok "%s" alkönyvtára nem található.

en: Baseline
hu: alapvonalon

en: Begins with
hu: A következővel kezdődik

en: Belarus
hu: Fehéroroszország

en: Bhutan
hu: Bhután

en: Bind failed: (%s) %s
hu: A kapcsolat felvétele nem sikerült: (%s) %s

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Blacklist
hu: Tiltott címek

en: Blacklist Edit
hu: Tiltott címek szerkesztése

en: Blacklist is not supported in the current filtering driver.
hu: A feketelista nem támogatott a szűrőmeghajtóban

en: Blacklisted Addresses
hu: Tiltott címek

en: Block "%s" of application "%s" not found.
hu: A "%s" blokk a "%s" programmal nem található.

en: Block Settings
hu: Képernyőrész beállítás

en: Block Type
hu: Képernyőrész típus

en: Body
hu: Levéltörzs

en: Bold
hu: félkövér

en: Bolivia
hu: Bolívia

en: Bookmarks
hu: Kedvenc webcímek

en: Border
hu: Keret

en: Border thickness:
hu: Keretvastagság:

en: Borders
hu: Keretek

en: Bosnia and Herzegovina
hu: Bosznia-Hercegovina

en: Both
hu: Mindkettő

en: Bottom
hu: alul

en: Bouvet Island
hu: Bouvet-sziget

en: Brazil
hu: Brazília

en: British Indian Ocean Territory
hu: Brit Indiai-óceáni Terület

en: Bulgaria
hu: Bulgária

en: Bulleted List
hu: Felsorolás

en: CMS
hu: Weboldal karbantartás

en: CRL Distribution Points
hu: A tanúsítványvisszavonási listák (CRL) címei

en: C_ell Properties...
hu: Cella tulajdonságok

en: Cache init was not completed.
hu: A cache inicializálása nem fejeződött be.

en: Calendar
hu: Naptár

en: Calm
hu: Nyugodt

en: Cambodia
hu: Kambodzsa

en: Cameroon
hu: Kamerun

en: Can not reset password automatically, contact your administrator.
hu: Nem sikerült a jelszót átállítani, forduljon a rendszergazdához.

en: Can not write to file "%s"
hu: A(z) "%s" állomány nem írható.

en: Can't administer external session handlers.
hu: A külső felhasználókapcsolat-kezelők nem adminisztrálhatók.

en: Can't connect to IMAP server: %s
hu: A következő IMAP szerver nem érhető el: %s

en: Can't open file "%s".
hu: A(z) "%s" állomány nem nyitható meg.

en: Canada
hu: Kanada

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cancel Problem Report
hu: Mégse küldök hibajelentést

en: Cannot delete file "%s".
hu: A(z) "%s" állomány nem törölhető.

en: Cannot find a temporary directory.
hu: Nem található az ideiglenes állományokat tartalmazó alkönyvtár.

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
hu: A 'targetFile' paraméter megadása nélkül nem folytathatjuk.

en: Cannot remove directory "%s".
hu: A(z) "%s" alkönyvtár nem törölhető.

en: Cannot remove, %d children exist.
hu: Nem törölhető, %d alcsoportja van.

en: Cannot reorder, number of entries supplied for reorder does not match number stored.
hu: Az új sorbarendezés nem lehetséges, a megadott adatok száma nem egyezik a tároltakéval.

en: Cannot route message to specified number.
hu: A megadott számra nem küldhető el az üzenet.

en: Cape Verde
hu: Zöld-foki-szigetek

en: Caption
hu: Ábraszöveg

en: Carrier
hu: Szolgáltató

en: Case Sensitive
hu: Kis/nagybetű érzékeny

en: Categories and Labels
hu: Kategóriák és jelölésük

en: Cayman Islands
hu: Kajmán-szigetek

en: Cell Phone
hu: Mobil telefon

en: Cell Properties
hu: Cellatulajdonságok

en: Cell padding:
hu: Cella belső margó:

en: Cell properties
hu: Cellatulajdonságok

en: Cell spacing:
hu: Cellák közötti rés:

en: Cellphone
hu: Mobil telefon

en: Celtic (ISO-8859-14)
hu: kelta (ISO-8859-14)

en: Center
hu: közép

en: Central African Republic
hu: Közép-afrikai Köztársaság

en: Central European (ISO-8859-2)
hu: kelet-európai (ISO-8859-2)

en: Certificate Details
hu: A tanúsítvány részletei

en: Certificate Owner
hu: A tanúsítvány tulajdonosa

en: Certificate Policies
hu: Tanúsítvány felhasználási irányelvek

en: Chad
hu: Csád

en: Change
hu: Változtatás

en: Change Your Password
hu: A jelszó átállítása

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
hu: Az Ön által elküldött leveleken szereplő név és cím megváltoztatása.

en: Changes saved.
hu: Változások elmentve.

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
hu: A jelen konfigurációban nem lehetséges a jelszavak módosítása. Forduljon a rendszergazdához.

en: Char
hu: Karakter

en: Chec_k Link...
hu: Lin_kellenőrzés...

en: China
hu: Kína

en: Chinese Simplified (GB2312)
hu: kínai, egyszerűsített (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
hu: kínai, hagyományos (Big5)

en: Choose Application:
hu: Válasszon ki egy alkalmazást:

en: Choose a password
hu: Válasszon jelszót

en: Choose a username
hu: Válasszon egy felhasználónevet

en: Choose how to display dates:
hu: Válassza ki a dátumok megjelenítési formáját:

en: Choose list style type (for ordered lists)
hu: Válassza ki a felsorolás típusát (számozott listáknál)

en: Christmas Island
hu: Karácsony-szigetek

en: Class definition of %s not found.
hu: A(z) %s class definíciója nem található.

en: Clear
hu: Derült

en: Clear MSOffice tags
hu: Törli az MSOffice tageket

en: Clear Query
hu: A lekérdezés törlése

en: Clear out user: %s
hu: %s felhasználó törlése

en: Clear user
hu: A felhasználó törlése

en: Clear user data
hu: A felhasználó adatainak törlése

en: Clearing Late
hu: Estére derült ég

en: Click to Continue
hu: A folytatáshoz kattintson az egérrel

en: Clickatell via HTTP
hu: Clickatell szolgáltatás HTTP-n keresztül

en: Close Window
hu: Az ablak bezárása

en: Clouds
hu: Borult ég

en: Clouds Early
hu: Reggel felhős idő

en: Cloudy
hu: Felhős idő

en: Cocos (Keeling) Islands
hu: Kókusz-szigetek

en: Collapse Sidebar
hu: Tüntessük el az oldalsó menüt

en: Collapsed borders
hu: Összezárt keretek

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Color
hu: Szín

en: Color Picker
hu: Színválasztó

en: Colour selection
hu: Színválasztás

en: Cols:
hu: Oszlopok:

en: Column titles
hu: Az oszlopok címei

en: Comics
hu: Viccek

en: Command
hu: Parancs

en: Command Shell
hu: Parancsértelmező

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Common Name
hu: Név, elnevezés

en: Comoros
hu: Comore-szigetek

en: Company
hu: Cég

en: Computers
hu: Számítógépek

en: Condition
hu: Időjárási helyzet

en: Conditions
hu: Időjárási helyzet

en: Configuration Differences
hu: Különbségek a konfigurációban

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
hu: Kéziszámítógépekkel, okostelefonokkal, Outlookkal való adatszinkronizálás konfigurációja

en: Configuration is out of date.
hu: A konfiguráció már nem érvényes.

en: Configure %s
hu: %s konfigurációja

en: Confirm Password
hu: A jelszó megerősítése

en: Congo
hu: Kongó

en: Congo, The Democratic Republic of the
hu: Kongói Demokratikus Köztársaság

en: Connection failed.
hu: Sikertelen a kapcsolat.

en: Connection failed:
hu: Sikertelen a kapcsolat:

en: Connection failure
hu: A kapcsolat nem sikerült

en: Connection refused to the public keyserver.
hu: A nyilvános kulcsok szervere elutasítja a kapcsolatot.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
hu: A nyilvános kulcsok szervere elutasítja a kapcsolatot. Oka: %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
hu: Sikertelen az FTP szerverrel való kapcsolat.

en: Contacts
hu: Partnerek

en: Contacts were successfully added to your address book.
hu: A partnereket sikeresen hozzáadtuk a címjegyzékéhez.

en: Contains
hu: Tartalmazza a következőt

en: Content type of compressed file:
hu: A tömörített állomány típusa:

en: Contents of "%s"
hu: "%s" tartalma

en: Continue
hu: Folytatás

en: Cook Islands
hu: Cook-szigetek

en: Cookie
hu: Süti

en: Copy
hu: Másoljuk át

en: Copy %s
hu: %s másolása

en: Copy failed: %s
hu: A másolás nem sikerült: %s

en: Copy of %s
hu: %s másolata

en: Copy selection
hu: A kijelölt rész másolása

en: Cost ID
hu: Számlázási azonosító

en: Cote d'Ivoire
hu: Elefántcsontpart

en: Could not PGP encrypt message:
hu: Nem sikerült PGP-vel titkosítani a levelet:

en: Could not PGP sign message:
hu: A levelet nem sikerült PGP aláírással ellátni:

en: Could not S/MIME encrypt message.
hu: A levelet nem sikerült az S/MIME szabvány szerint titkosítani.

en: Could not S/MIME sign message.
hu: A levelet nem sikerült S/MIME aláírással ellátni.

en: Could not add contact. %s
hu: A partner adatait nem sikerült eltárolni. %s

en: Could not bind to LDAP server.
hu: Az LDAP szerver nem érhető el.

en: Could not check balance. %s
hu: Nem sikerült ellenőrizni a számláján rendelkezésre álló összeget. %s

en: Could not connect to LDAP server.
hu: Nem sikerült az LDAP szerverhez kapcsolódni.

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
hu: Nem sikerült a(z) "%s" szerverrel FTP kapcsolatot felvenni: %s

en: Could not create distribution list. %s
hu: Nem sikerült létrehozni a körlevéllistát. %s

en: Could not decrypt PGP data:
hu: Az adatok PGP titkosításból történő dekódolása nem sikerült:

en: Could not decrypt S/MIME data.
hu: Az adatok S/MIME titkosításból történő dekódolása nem sikerült.

en: Could not delete contact. %s
hu: A partner törlése nem sikerült. %s

en: Could not delete distribution list. %s
hu: A körlevéllista törlése nem sikerült. %s

en: Could not delete setup upgrade script "%s".
hu: Nem sikerült törölni a(z) "%s" setup upgrade programot.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
hu: Nem sikerült megállapítani a címzett email címét.

en: Could not fetch complete address book.
hu: Nem sikerült beolvasni a teljes címjegyzéket.

en: Could not fetch complete distribution list.
hu: Nem sikerült beolvasni a teljes körlevéllistát.

en: Could not fetch the complete list of distribution lists.
hu: Nem sikerült beolvasni a körlevéllisták teljes felsorolását.

en: Could not load strategy "%s".
hu: A(z) "%s" stratégia nem található.

en: Could not mkdir "%s".
hu: A(z) "%s" alkönyvtár nem hozható létre.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
hu: A nyilvános kulcsot nem sikerült megszerezni a kulcsszerverről.

en: Could not open "%s" for writing.
hu: Nem sikerült "%s"-t írási céllal megnyitni.

en: Could not open %s.
hu: Nem sikerült %s-t megnyitni.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
hu: A %s karbantartási modul nem nyitható meg

en: Could not open directory "%s".
hu: A(z) "%s" alkönyvtár nem nyitható meg.

en: Could not reach the LDAP server.
hu: Az LDAP szerver nem érhető el.

en: Could not read %s.
hu: %s nem olvasható.

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
hu: Nem sikerült a kívánt felhasználó jelszavát átállítani. Az megadott adatok nem vagy nem teljesen felelnek meg. Próbálja újra, vagy ha további segítségre van szüksége, forduljon a rendszergazdához.

en: Could not retrieve ACL
hu: Nem sikerült meghatározni az elérési jogosultságokat (ACL)

en: Could not retrieve address book. %s
hu: Nem sikerült beolvasni a címjegyzéket. %s

en: Could not retrieve distribution list. %s
hu: Nem sikerült beolvasni a körlevéllistát. %s

en: Could not retrieve distribution lists. %s
hu: Nem sikerült beolvasni a körlevéllistákat. %s

en: Could not retrieve server's capabilities
hu: Nem sikerült meghatározni a szerver képességeit

en: Could not revert configuration.
hu: Nem sikerült visszaállítani ez eredeti konfigurációt.

en: Could not rmdir "%s".
hu: A(z) "%s" alkönyvtár nem törölhető.

en: Could not save %s configuration.
hu: Nem sikerült elmenteni %s konfigurációt.

en: Could not save a backup configuation.
hu: Nem sikerült elmenteni a backup konfigurációt.

en: Could not save a backup configuation: %s
hu: Nem sikerült elmenteni a backup konfigurációt: %s

en: Could not save setup upgrade script to: "%s".
hu: Nem sikerült elmenteni a(z) "%s" setup upgrade programot.

en: Could not save the backup configuration file %s.
hu: Nem sikerült elmenteni a(z) %s backup konfigurációt.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
hu: A(z) %s konfigurációs állományt nem sikerült elmenteni. Vagy használja a %s oldalon levő lehetőségeket, vagy másolja át az alábbi kódot ide: %s.

en: Could not search the LDAP server.
hu: Az LDAP szerveren nem sikerült elvégezni a keresést.

en: Could not unlink "%s".
hu: "%s" nem volt törölhető.

en: Could not update contact. %s
hu: A partner adatait nem sikerült módosítani. %s

en: Could not update distribution list. %s
hu: Nem sikerült a körlevéllista módosítása. %s

en: Could not write configuration for "%s": %s
hu: Nem sikerült elmenteni "%s" konfigurációját: %s

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
hu: A Mozilla menüsor nem található. Ellenőrizze, hogy meg van-e nyitva.

en: Couldn't give user "%s" the following rights for the folder "%s": %s
hu: Nem sikerült "%s" felhasználónak jogosultságot adni a(z) "%s" mappához: %s

en: Counted text
hu: Korlátos szöveg

en: Country
hu: Ország

en: Courses
hu: Távoktatás

en: Create
hu: Létrehozás

en: Create a link
hu: Link létrehozása

en: Create a new one
hu: Új létrehozása

en: Create new folder
hu: Hozzunk létre új mappát

en: Create sub folders
hu: Almappák létrehozása

en: Creator Permissions
hu: Az objektum létrehozójának jogosultságai

en: Credit card number
hu: Hitelkártyaszám

en: Croatia
hu: Horvátország

en: Cuba
hu: Kuba

en: Current 4 Phases
hu: Jelenlegi 4 fázis

en: Current Sessions
hu: A jelenlegi felhasználókapcsolatok

en: Current Time
hu: Pontos idő

en: Current URL is
hu: A jelenlegi URL

en: Current Users
hu: Jelenlegi felhasználók

en: Current Weather
hu: Jelenlegi időjárás

en: Current condition:
hu: A jelenlegi időjárási helyzet:

en: Current style
hu: Jelenlegi stílus

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
hu: Milyen parancsok fussanak le automatikusan a %sbe történő bejelentkezéskor.

en: Cut
hu: Kivágás

en: Cut selection
hu: A kijelölt rész kivágása

en: Cyprus
hu: Ciprus

en: Cyrillic (KOI8-R)
hu: cirill (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
hu: cirill (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
hu: cirill-ukrán (KOI8-U)

en: Czech Republic
hu: Cseh Köztársaság

en: DISABLED:
hu: LETILTVA:

en: DSN (see http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)
hu: DSN (adatforrásleíró - lásd: http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)

en: Daily
hu: naponta

en: DataTree Browser
hu: DataTree böngésző

en: Database Lookup
hu: Adatbázisban való keresés

en: Date
hu: Dátum

en: Date Received
hu: A beérkezés napja

en: Date selection
hu: Dátum kiválasztása

en: Day
hu: nappal

en: De_lete Column
hu: Oszlop törlése

en: Deactivate Script
hu: Szűrőlista érvénytelenítése

en: December
hu: december

en: Decimal numbers
hu: számok

en: Decrease Indent
hu: Bekezdés kijjebb

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default Color
hu: Az alapértelmezés szerinti szín

en: Default Identity
hu: Alapértelmezés szerinti azonosító

en: Default Shell
hu: Alapértelmezett shell

en: Definitions
hu: Definíciók

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete %s
hu: %s törlése

en: Delete Cell
hu: A cella törlése

en: Delete Condition
hu: A feltétel törlése

en: Delete Group
hu: A csoport törlése

en: Delete Log
hu: A naplóállomány törlése

en: Delete Permission
hu: A jogosultság törlése

en: Delete and purge messages
hu: Levelek törlése

en: Delete cell
hu: A cella törlése

en: Delete column
hu: Az oszlop törlése

en: Delete existing alternate template
hu: Töröljük ki a meglévő alternatív sablont

en: Delete message completely
hu: Végérvényesen töröljük a levelet

en: Delete messages
hu: A levelek törlése

en: Delete permissions for "%s"
hu: "%s" jogosultságainak törlése

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
hu: Töröljük "%s" jogosultságait és ennek esetleges alcsoportjait?

en: Delete row
hu: A sor törlése

en: Delete selected identity
hu: A kiválasztott azonosító törlése

en: Delete sub folders
hu: Az almappák törlése

en: Delete the current column
hu: A jelenlegi oszlop törlése

en: Delete the current row
hu: A jelenlegi sor törlése

en: Deleted
hu: Törölt

en: Deleted setup upgrade script "%s".
hu: Töröltük a(z) "%s" setup upgrade programot.

en: Deliver into my Inbox
hu: A levél kerüljön az INBOX-omba

en: Deliver into my Inbox and copy to
hu: A levél kerüljön az INBOX-omba és másoljuk át ide

en: Deliver into my Inbox and redirect to
hu: A levél kerüljön az INBOX-omba és irányítsuk át a következő címre

en: Deliver to folder
hu: Kézbesítés a következő mappába

en: Delivery time
hu: A kézbesítés ideje

en: Denmark
hu: Dánia

en: Describe the Problem
hu: Adjon leírást a problémáról

en: Description
hu: Leírás

en: Details (also in Horde's logfile):
hu: Részletek (a Horde logfájlban is megtalálható):

en: Details have been logged for the administrator.
hu: A részletek a rendszergazda számára készülő naplófájlba kerültek.

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Dew Point
hu: Harmatpont

en: Dew Point for last hour:
hu: Harmatpont jelenleg:

en: Dew point:
hu: Harmatpont:

en: Direction left to right
hu: balról jobbra írás

en: Direction right to left
hu: jobbról balra írás

en: Directory
hu: Címtár

en: Disable %s
hu: %s tiltása

en: Disabled
hu: Letiltott

en: Display 24-hour times?
hu: Az időpontokat 24 órás formátumban jelenítsük meg?

en: Display Options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Display detailed forecast
hu: A részletes előrejelzés megjelenítése

en: Display detailed notification when each filter is applied?
hu: Jelenítsünk meg részletes tájékoztatást amint az egyes szűrők alkalmazása megtörténik?

en: Display forecast (TAF)
hu: Előrejelzés megjelenítése (repülőtéri)

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Disposition Notification
hu: Értesítés a kézbesített levél sorsáról

en: Djibouti
hu: Dzsibuti

en: Do _not send responses to bulk or list messages
hu: Tömeges és levelező_listás üzenetekre ne küldjünk választ

en: Do not delete
hu: Ne töröljük

en: Do not directly access maintenance.php
hu: A maintenance.php nem érhető el közvetlenül.

en: Do this:
hu: Tedd ezt:

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
hu: Az első sor a mezők neveit tartalmazza? Ha igen, jelölje ki ezt:

en: Doesn't begin with
hu: Nem a következővel kezdődik

en: Doesn't contain
hu: Nem tartalmazza a következőt

en: Doesn't end with
hu: Nem a következővel végződik

en: Doesn't exist
hu: Nem létezik

en: Doesn't match (with placeholders)
hu: Nem tartalmazza a következőt (?/* dzsókerrel)

en: Dominica
hu: Dominika

en: Dominican Republic
hu: Dominikai Köztársaság

en: Don't have an account? Sign up.
hu: Nincs még login neve? Igényeljen egyet.

en: Download
hu: Letöltés

en: Download %s
hu: Töltsük le %s-t

en: Download generated configuration as PHP script.
hu: Töltsük le PHP program formájában az elkészült konfigurációt.

en: Drop down list
hu: Legördülő lista

en: Drugs
hu: Kábítószerek

en: E-Mail
hu: email

en: EMail-to-SMS gateway driver, for carriers which provide this service.
hu: Emailből SMS-küldő meghajtó, ha a telefontársaság biztosítja ezt a szolgáltatást.

en: ERR
hu: HIBA

en: Edit
hu: Módosítás

en: Edit %s
hu: %s módosítása

en: Edit Block
hu: Blokk módosítás

en: Edit Group
hu: Csoport módosítás

en: Edit Permission
hu: Jogosultság módosítás

en: Edit Permissions
hu: Jogosultságok módosítása

en: Edit Permissions for %s
hu: %s jogosultságainak módosítása

en: Edit options for:
hu: Melyik opciókat változtassuk:

en: Edit permissions for "%s"
hu: "%s" jogosultságainak módosítása

en: Edit permissions for %s
hu: %s jogosultságainak módosítása

en: Education
hu: Oktatás

en: Egypt
hu: Egyiptom

en: El Salvador
hu: Salvador

en: Element...
hu: Elem...

en: Em
hu: az 'm' betű szélessége

en: Email Address
hu: Email cím

en: Email addresses must match.
hu: Az email címeknek egyezniük kell.

en: Email with confirmation
hu: Email visszaigazolással

en: Email-to-SMS Gateway
hu: Email-SMS átjáró

en: Emoticons
hu: Hangulatikonok

en: Empty message.
hu: Üres üzenet.

en: Empty result.
hu: Nincs ilyen.

en: Empty search terms
hu: Töröljük ki a kereséseket

en: Enable %s
hu: %s engedélyezése

en: Enable insertion of images from Photo Galleries in text?
hu: Engedjük meg, hogy képeket illesszünk a szövegbe a Fotógalériákból?

en: Enable right click context menu?
hu: Legyen jobb egérgombbal elérhető, kontextusfüggő menü?

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: End year
hu: Az utolsó év

en: Ends with
hu: A következővel végződik

en: Enlarge Editor
hu: Átváltás külön ablakra

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
hu: Adja meg azt a biztonsági kérdést, amelyre majd válaszolnia kell jelszavának átállításához, pl. 'hogy hívják a kutyáját?':

en: Enter the image URL here
hu: Adja meg a kép URL-jét itt

en: Enter the letters below:
hu: Írja be az alábbi betűket:

en: Equal to
hu: Egyenlő a következő számmal

en: Equatorial Guinea
hu: Egyenlítői-Guinea

en: Error
hu: Hiba

en: Error creating block: %s
hu: Hiba történt a blokk létrehozásakor: %s

en: Error deleting sync anchor: %s
hu: Hiba történt az adatszinkronizációs jel törlésekor: %s

en: Error deleting sync log: %s
hu: Az adatszinkronizációs naplóállomány törlése nem sikerült: %s

en: Error getting content: %s
hu: Hiba történt az adatlekérésben: %s

en: Error retrieving current script: (%d) %s
hu: Hiba történt a szűrőfeltételek beolvasásakor: (%d) %s

en: Error saving changes.
hu: Hiba történt a változtatások elmentésekor.

en: Error updating password: %s
hu: Hiba történt a jelszó megváltoztatásakor: %s

en: Error with email message.
hu: Hiba az email üzenetben.

en: Error writing "%s".
hu: A(z) "%s" állományra nem sikerült írni.

en: Estonia
hu: Észtország

en: Ethiopia
hu: Etiópia

en: Ethnic
hu: Nemzetiségek

en: Europe
hu: Európa

en: Every 15 minutes
hu: 15 percenként

en: Every 2 minutes
hu: 2 percenként

en: Every 30 seconds
hu: 30 másodpercenként

en: Every 5 minutes
hu: 5 percenként

en: Every Login
hu: minden bejelentkezéskor

en: Every half hour
hu: félóránként

en: Every minute
hu: percenként

en: Example values:
hu: Példa értékek:

en: Execute
hu: Végrehajtás

en: Existing Rules
hu: Létező szabályok

en: Exists
hu: Létezik

en: Expand
hu: Nyissuk szét

en: Expand Sidebar
hu: Jelenítsük meg az oldalsó menüt

en: Expected ')'
hu: Itt ')' kellene következzen

en: Expected 1 object, got %d.
hu: A várt 1 helyett a kapott objektumok száma %d.

en: Expected bare word or quoted search term
hu: Itt csupasz szónak vagy idézőjelben levő keresési kifejezésnek kellene lennie

en: Expiration Date
hu: Az érvényesség lejárata

en: Exponent
hu: Kitevő

en: FG Color
hu: Szín

en: FTP upload of setup
hu: A konfiguráció FTP-n át való feltöltése

en: Failed retrieving preferences.
hu: A személyes beállításokat nem sikerült beolvasni.

en: Failed to connect to LDAP server.
hu: Az LDAP szerver nem érhető el.

en: Failed to connect to SMB server.
hu: Az SMB szerver nem érhető el.

en: Failed to copy from "%s".
hu: Nem sikerült a(z) "%s"-ből történő másolás.

en: Failed to copy to "%s".
hu: Nem sikerült a(z) "%s"-be történő másolás.

en: Failed to create new SASL connection.
hu: Nem sikerült új SASL kapcsolatot létrehozni.

en: Failed to move to "%s".
hu: Nem sikerült a(z) "%s"-be történő áthelyezés.

en: Failed to retrieve: %s
hu: Állományhozzáférési hiba: %s

en: Fair
hu: Tiszta

en: Falkland Islands (Malvinas)
hu: Falkland-szigetek (Malvinas)

en: Faroe Islands
hu: Faroe-szigetek

en: Fatal Error:
hu: Helyrehozhatatlan hiba:

en: Faxes
hu: Fax

en: February
hu: február

en: Feels Like
hu: Hőmérsékletérzet

en: Feels like:
hu: Hőmérsékletérzet:

en: Few Showers
hu: Egy-egy zápor

en: Few Snow Showers
hu: Szórványosan hózáporok

en: Field matrix
hu: Mező mátrix

en: Figlet CAPTCHA
hu: Figlet CAPTCHA (betűkirakó humánteszt)

en: Fiji
hu: Fidzsi

en: File
hu: Fájl

en: File Count: %s file
hu: A fájlok száma: %s

en: File Count: %s files
hu: A fájlok száma: %s

en: File Manager
hu: Fájl menedzser

en: File Name
hu: Fájlnév

en: File selection
hu: Fájl kijelölés

en: File upload
hu: Fájl feltöltése

en: File uploads not supported.
hu: Fájlok feltöltése nem lehetséges.

en: Filter All Messages
hu: Összes levél szűrése

en: Filter Only Seen Messages
hu: Csak az olvasott levelek szűrése

en: Filter Only Unseen Messages
hu: Csak az olvasatlan levelek szűrése

en: Filter Options
hu: Szűrési beállítások

en: Filter Rule
hu: Szűrési szabály

en: Filter Rules
hu: Szabálylista

en: Filter Script Display
hu: A szűrőprogram megjelenítése

en: Filter _Rules
hu: _Szabálylista

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
hu: Szűrőfunkció: %s levelet áthelyeztünk a %s mappába.

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
hu: Szűrőfunkció: %s levelet töröltünk.

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
hu: Szűrőfunkció: %s levelet áthelyeztünk a %s mappába.

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
hu: Szűrőfunkció: %s olyan levelet töröltünk, amely megfelelt a feketelistának.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
hu: Szűrőfunkció: A %s levelet, amely %s-től érkezett áthelyeztük a %s mappába.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
hu: Szűrőfunkció: "%s"-től "%s"-ig a leveleket töröltük.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
hu: Szűrőfunkció: A %s levelet, amely %s-től érkezett áthelyeztük a %s mappába.

en: Filter not found.
hu: Nem létező szabály

en: Filters
hu: Szűrők

en: Finland
hu: Finnország

en: First Half
hu: első fél

en: First Quarter
hu: első negyed

en: Fix ratio
hu: Változatlan méretarány

en: Flip
hu: Tükrözés (föl/le)

en: Fog
hu: Köd

en: Folder %s does not exist
hu: %s mappa nem létezik

en: Font Color
hu: Betűszín

en: Food
hu: Ételek

en: For an incoming message that matches:
hu: A szabály arra a bejövő levélre lesz érvényes, amely megfelel az alábbi feltételek:

en: For browsers that don't support images
hu: Olyan böngészők számára, amik nem jelenítik meg a képeket

en: Forecast (TAF)
hu: Előrejelzés (repülőtéri)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
hu: Az előrejelzés időtartama napokban (az előrejelzés nappali és éjszakai adatokat tartalmaz, ezért a nagy számok széles blokkot eredményeznek)

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtette a jelszavát?

en: Forms
hu: Űrlapkezelés

en: Fortune
hu: Idézet

en: Fortune type
hu: Idézet fajtája

en: Fortunes
hu: Idézetek

en: Fortunes 2
hu: Idézetek 2

en: Forums
hu: Fórumok

en: Forward
hu: Továbbítás

en: Forward is not supported in the current filtering driver.
hu: A továbbítás nem támogatott a szűrőmeghajtóban

en: Forwards
hu: Továbbítások

en: Forwards Edit
hu: Továbbítások szerkesztése

en: Fr
hu: Pé

en: Frames
hu: Frame-ek

en: France
hu: Franciaország

en: France, Metropolitan
hu: Franciaország

en: French Guiana
hu: Francia Guyana

en: French Polynesia
hu: Francia Polinézia

en: French Southern Territories
hu: Francia Déli Területek

en: From
hu: Feladó

en: From the
hu: Irány:

en: From:
hu: Feladó:

en: Full Description
hu: Részletes leírás

en: Full Moon
hu: telihold

en: Full Name
hu: Teljes név

en: Gallery to take image from
hu: Melyik galériából vegyük a képet

en: Gallery:
hu: Képgaléria:

en: Generate %s Configuration
hu: Hozzuk létre a(z) %s konfigurációját

en: Generated Code
hu: A keletkezett kód

en: Georgia
hu: Grúzia

en: Germany
hu: Németország

en: Ghana
hu: Ghána

en: Gibraltar
hu: Gibraltár

en: Given Name
hu: Keresztnév

en: Global Options
hu: Globális beállítások

en: Go
hu: Mehet

en: Goedel
hu: Gödel

en: Google Maps
hu: Google térkép

en: Google Search
hu: Google keresés

en: Grayscale
hu: Fekete/fehér

en: Greater than
hu: Nagyobb mint

en: Greater than or equal to
hu: Nagyobb mint, vagy egyenlő

en: Greece
hu: Görögország

en: Greek (ISO-8859-7)
hu: görög (ISO-8859-7)

en: Greenland
hu: Grönland

en: Group Administration
hu: Csoport adminisztráció

en: Group names must be non-empty
hu: A csoportnév maradhat üresen

en: Group_ldap: Unable to add group %s. This is what the server said:
hu: Group_ldap: %s csoport hozzáadása nem sikerült. A szerver válasza:

en: Group_ldap: Unable to delete group %s
hu: Group_ldap: %s csoport törlése nem sikerült

en: Group_ldap: Unable to update group %s
hu: Group_ldap: %s csoport adatainak megújítása nem sikerült

en: Groups
hu: Csoportok

en: Guest Permissions
hu: Vendég jogosultságok

en: Guestbook
hu: Vendégkönyv

en: Guinea-Bissau
hu: Bissau-Guinea

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last cell in row.
hu: HTMLArea gyávaságból nem hajlandó a sor utolsó celláját törölni.

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last column in table.
hu: HTMLArea gyávaságból nem hajlandó a táblázat utolsó oszlopát törölni.

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last row in table.
hu: HTMLArea gyávaságból nem hajlandó a táblázat utolsó sorát törölni.

en: HTTP Authentication not found.
hu: A HTTP felhasználóazonosítás nem található.

en: Hash-Algorithm
hu: Hash algoritmus

en: Haze
hu: Köd

en: Header
hu: Fejléc

en: Headers
hu: Fejléc

en: Heard Island and McDonald Islands
hu: Heard- és McDonald-szigetek

en: Heavy T-Storm
hu: Erős zivatar

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
hu: héber (ISO-8859-8-I)

en: Height
hu: Magasság

en: Help
hu: Segítség

en: Help using editor
hu: Segítség a szerkesztő használatához

en: Helper
hu: Segítség

en: Hemisphere
hu: Félteke

en: Here is the beginning of the file:
hu: Ez a fájl eleje:

en: High
hu: nagy

en: Ho_me
hu: Kezdőlap

en: Holy See (Vatican City State)
hu: Vatikánváros

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Home Address
hu: Otthoni cím

en: Home Directory
hu: Személyes alkönyvtár

en: Home Phone
hu: Otthoni telefon

en: Hong Kong
hu: Hongkong

en: Horde/Kolab: Invalid %s XML data encountered in message %s
hu: Horde/Kolab: hibás %s XML adat van a(z) %s üzenetben

en: Horde/Kolab: No message corresponds to object %s
hu: Horde/Kolab: nincs a(z) %s objektumnak megfelelő üzenet

en: Horde/Kolab: No object of type %s found in message %s
hu: Horde/Kolab: nincs %s típusú objektum a(z) %s üzenetben

en: Horde/Kolab: Successfully removed %s "%s"
hu: Horde/Kolab: Sikeresen töröltük ezt: %s "%s"

en: Horde/Kolab: The integration engine requires the 'domxml' PHP extension
hu: Horde/Kolab: az integráló programhoz szükséges a 'domxml' PHP bővítés

en: Horde/Kolab: Unable to create new XML tree for object %s
hu: Horde/Kolab: nem sikerült új XML fát létrehozni a(z) %s objektumhoz

en: Horde/Kolab: Unable to remove %s "%s": %s
hu: Horde/Kolab: Nem sikerült törölni %s-t "%s": %s

en: Horde/Kolab: Unable to retrieve MIME ID for the part of type %s
hu: Horde/Kolab: nem sikerült meghatározni a MIME ID-ját a következő típusú mellékletnek: %s

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise %s "%s": %s
hu: Horde/Kolab: Nem sikerült szinkronizálni %s "%s": %s

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise shares: %s
hu: Horde/Kolab: Nem sikerült a következő közös tárterület szinkronizálása: %s

en: Horde/Kolab: Unknown share "%s"
hu: Horde/Kolab: ismeretlen közös tárterület "%s"

en: Horizontal Rule
hu: Vízszintes vonal

en: Horizontal padding
hu: Vízszintes margó

en: Horizontal:
hu: Vízszintes:

en: How did you get here? (Please report!)
hu: Hogy jutott ide? (Kérjük írja meg!)

en: How many columns would you like to merge?
hu: Hány oszlopot kíván összeolvasztani?

en: How many fields (columns) are there?
hu: Hány mező (oszlop) van?

en: How many rows would you like to merge?
hu: Hány sort kíván összeolvasztani?

en: Humidity
hu: Páratartalom

en: Humidity:
hu: Páratartalom:

en: Humorists
hu: Humoristák

en: Hungary
hu: Magyarország

en: IMAP mailbox creation failed: %s
hu: Az IMAP levélláda létrehozása nem sikerült: %s

en: IMAP mailbox deletion failed: %s
hu: Az IMAP levélláda törlése nem sikerült: %s

en: IMAP mailbox quota creation failed: %s
hu: Az IMAP levélládához tartozó kvóta létrehozása nem sikerült: %s

en: IP Address
hu: IP cím

en: IP Address not available.
hu: Az IP cím nem határozható meg.

en: IP Address not within allowed CIDR block.
hu: Az IP cím nincs a megengedett CIDR tartományban.

en: IP lockdown violation.
hu: Tiltott/megváltozott IP cím.

en: I_nsert Row Before
hu: Sor beillesztése efölé

en: Iceland
hu: Izland

en: Icons Only
hu: csak ikonok

en: Icons for %s
hu: %s ikonjai

en: Icons with text
hu: ikonok és szöveg

en: Identity's name:
hu: Az azonosítóhoz választott elnevezés:

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
hu: Ha a megjelenítés nem megfelelő, %s egy új ablakban való megnyitáshoz.

en: If you don't see any icons using Internet Explorer, you may need to check this box to turn off PNG transparency.
hu: Ha Ön Internet Explorert használ, és nem jelennek meg az ikonok, akkor válassza ezt az opciót, mellyel kikapcsolja a PNG képek transzparenciáját.

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
hu: Ha látja ezt a szöveget, de a képet nem, akkor böngészőprogramja nem képes megjeleníteni a szerverre küldendő képet.

en: Image Preview:
hu: Előzetes nézet:

en: Image URL
hu: A kép URL-je

en: Image URL:
hu: A kép URL-je:

en: Image from gallery
hu: Melyik galériából van a kép

en: Image from gallery:
hu: Kép ebből a galériából:

en: Image upload
hu: Kép feltöltése

en: Images
hu: Képek

en: Import, Step %d
hu: Importálás, %d. lépés

en: Important
hu: Fontos

en: Imported field: %s
hu: Az importált mező: %s

en: Imported fields:
hu: Az importált mezők:

en: In_sert Row After
hu: Sor beillesztése ezalá

en: Incorrect action code given.
hu: Hibás parancsparaméter.

en: Incorrect username and/or password.
hu: Nem megfelelő a bejelentkezési név és/vagy a jelszó.

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
hu: Nem megfelelő a felhasználói név vagy az alternatív cím. Próbálja újra vagy forduljon a rendszergazdához, ha további segítségre van szüksége.

en: Increase Indent
hu: Bekezdés beljebb

en: Individual Users
hu: Egyes felhasználók

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
hu: A szűrőmeghajtó nem támogat egyedi szabályokat.

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
hu: Nemlétező címet adtak meg levélkézbesítésre.

en: Info
hu: Információ

en: Information
hu: Információ

en: Information no longer available.
hu: Az információ már nem áll rendelkezésre.

en: Insert C_olumn After
hu: Oszlop beszúrása ezután

en: Insert Image
hu: Kép beillesztése

en: Insert Table
hu: Táblázat beillesztése

en: Insert Web Link
hu: Link létrehozása

en: Insert _Column Before
hu: Oszlop beszúrása ezelé

en: Insert a new column after the current one
hu: Oszlop beszúrása ezután

en: Insert a new column before the current one
hu: Oszlop beszúrása ezelé

en: Insert a new row after the current one
hu: Sor beszúrása ezalá

en: Insert a new row before the current one
hu: Sor beszúrása efölé

en: Insert a paragraph after the current node
hu: Bekezdés beillesztése ezután

en: Insert a paragraph before the current node
hu: Bekezdés beillesztése ezelé

en: Insert alternate template
hu: Hozzunk létre alternatív sablont

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
hu: Adjon meg egy email címet, melyre elküldhető az Ön új jelszava:

en: Insert cell after
hu: Cella beillesztése ezután

en: Insert cell before
hu: Cella beillesztése ezelé

en: Insert column after
hu: Oszlop beszúrása ezután

en: Insert column before
hu: Oszlop beszúrása ezelé

en: Insert messages
hu: Levelek bemásolása

en: Insert paragraph after
hu: Bekezdés beillesztése ezután

en: Insert paragraph before
hu: Bekezdés beillesztése ezelé

en: Insert row after
hu: Sor beszúrása ezalá

en: Insert row before
hu: Sor beszúrása efölé

en: Insert the required answer to the security question:
hu: Adja meg a kívánt választ a biztonsági kérdésre:

en: Insert/Modify Image
hu: Kép beillesztése/módosítása

en: Insert/Modify Link
hu: Link beillesztése/módosítása

en: Insufficient credit to send to the distribution list.
hu: A számláján nincs elég fedezet üzenetet küldeni a körlevéllistára.

en: Insufficient credit.
hu: A számláján nincs elég fedezet.

en: Integer
hu: Egész

en: Integer list
hu: Egész számok listája

en: Invalid UDH. (User Data Header).
hu: Hibás/elfogadhatatlan UDH (User Data Header).

en: Invalid ZIP data
hu: Hibás/elfogadhatatlan ZIP tömörítés

en: Invalid application.
hu: Hibás/elfogadhatatlan alkalmazás.

en: Invalid batch ID.
hu: Hibás/elfogadhatatlan batch azonosító.

en: Invalid data submitted.
hu: A küldött adat hibás/elfogadhatatlan.

en: Invalid destination address.
hu: Hibás/elfogadhatatlan címzés.

en: Invalid file format
hu: Hibás/elfogadhatatlan fájl formátum

en: Invalid license key.
hu: Hibás/elfogadhatatlan licenszkulcs.

en: Invalid location provided.
hu: Hibás/elfogadhatatlan város.

en: Invalid msg_type.
hu: Hibás/elfogadhatatlan üzenettípus.

en: Invalid or missing api_id.
hu: Hibás/elfogadhatatlan vagy hiányzó programozásifelület-azonosító.

en: Invalid or missing parameters.
hu: Hibás/elfogadhatatlan paraméterek.

en: Invalid parent permission.
hu: Hibás az objektum elérési jogosultsága.

en: Invalid partner id.
hu: Hibás/elfogadhatatlan partnerazonosító.

en: Invalid product code.
hu: Hibás/elfogadhatatlan termékkód.

en: Invalid protocol.
hu: Hibás/elfogadhatatlan protokoll.

en: Invalid recipient: "%s"
hu: Hibás/elfogadhatatlan címzett: "%s"

en: Invalid share object
hu: Hibás/elfogadhatatlan megosztott objektum

en: Invalid source address.
hu: Hibás/elfogadhatatlan feladói cím.

en: Invalid unicode data.
hu: Hibás/elfogadhatatlan unicode adat.

en: Inventory
hu: Nyilvántartás

en: Invert selection
hu: A kijelölés invertálása

en: Iran, Islamic Republic of
hu: Iráni Iszlám Köztársaság

en: Iraq
hu: Irak

en: Ireland
hu: Írország

en: Is
hu: Azonos a következővel

en: Isle of Man
hu: Man-sziget

en: Isn't
hu: Nem azonos a következővel

en: Isolated T-Storms
hu: Szórványos zivatarok

en: Israel
hu: Izrael

en: Issuer
hu: A tanúsítvány kiadója

en: Italic
hu: dőlt

en: Italy
hu: Olaszország

en: January
hu: január

en: Japan
hu: Japán

en: Japanese (ISO-2022-JP)
hu: japán (ISO-2022-JP)

en: Jordan
hu: Jordánia

en: July
hu: július

en: June
hu: június

en: Justify
hu: Sorkizárás

en: Justify Center
hu: középre rendezés

en: Justify Full
hu: sorkizárás mindkét oldalra

en: Justify Left
hu: sorkizárás balra

en: Justify Right
hu: sorkizárás jobbra

en: Kazakhstan
hu: Kazahsztán

en: Keep original?
hu: Tartsuk meg az eredetit?

en: Kerberos server rejected authentication.
hu: A kerberos szerver elutasította a felhasználóazonosítást.

en: Kernel Newbies
hu: Kezdő kernelfejlesztők

en: Key Creation
hu: Kulcs létrehozása

en: Key Fingerprint
hu: A kulcs lenyomata

en: Key Length
hu: Kulcshosszúság

en: Key Type
hu: Kulcs típus

en: Key Usage
hu: A kulcs használata

en: Key already exists on the public keyserver.
hu: A kulcs már létezik a nyilvános kulcsszerveren.

en: Kids
hu: Gyerekek

en: Korea, Democratic People's Republic of
hu: Koreai Népi Demokratikus Köztársaság

en: Korea, Republic of
hu: Koreai Köztársaság

en: Korean (EUC-KR)
hu: koreai (EUC-KR)

en: Kuwait
hu: Kuvait

en: Kyrgyzstan
hu: Kirgizisztán

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
hu: LDAP támogatásra lenne szükség, de az LDAP modul nem áll rendelkezésre, vagy nem töltődött be.

en: La_yout
hu: _Tervezés

en: Language
hu: Nyelv

en: Lao People's Democratic Republic
hu: Laoszi Népi Demokratikus Köztársaság

en: Last Half
hu: utolsó fél

en: Last Password Change
hu: Az utolsó jelszóváltás

en: Last Quarter
hu: utolsó negyed

en: Last Updated:
hu: Utolsó változtatás:

en: Last login: %s
hu: Utolsó bejelentkezés: %s

en: Last login: %s from %s
hu: Utolsó bejelentkezés: %s, %s címről

en: Last login: Never
hu: Utolsó bejelentkezés: még soha nem volt

en: Latvia
hu: Lettország

en: Law
hu: Jog

en: Layout
hu: Elhelyezés

en: Leave empty for no border
hu: Hagyja üresen, ha nem akar keretet

en: Lebanon
hu: Libanon

en: Left
hu: bal

en: Left header
hu: Bal oldali fejléc

en: Left values
hu: Bal oldali értékek

en: Less than
hu: Kevesebb, mint

en: Less than or equal to
hu: Kevesebb, vagy egyenlő mint

en: Level
hu: Szint

en: Liberia
hu: Libéria

en: Libyan Arab Jamahiriya
hu: Líbiai Arab Szocialista Nagy Népi Közösség

en: Light Drizzle
hu: Gyenge szitáló eső

en: Light Rain
hu: Gyenge eső

en: Light Rain Early
hu: Délelőtt gyenge eső

en: Light Rain Late
hu: Délután/este gyenge eső

en: Light Rain Shower
hu: Gyenge zápor

en: Light Rain with Thunder
hu: Gyenge zivatar

en: Light Snow
hu: Gyenge havazás

en: Light Snow Shower
hu: Gyenge hózápor

en: Link points to:
hu: A link ide mutat:

en: Link the email address to the compose page when displaying
hu: Megjelenítéskor mutasson egy link a levélcímről a levélíró ablakhoz

en: Links
hu: Linkek

en: Linux Cookie
hu: Linux

en: List - user can see the folder
hu: Listázás - a felhasználó látja a mappát

en: List Databases
hu: Az adatbázisok listája

en: List Help Topics
hu: Azoknak a témáknak a listája amiről segítség kapható

en: List Tables
hu: Az adattáblák listája

en: List-Archive
hu: Lista archívum

en: List-Help
hu: Lista segítségkérés

en: List-Id
hu: Lista azonosító

en: List-Owner
hu: Lista tulajdonos

en: List-Post
hu: Lista levélírás

en: List-Subscribe
hu: Lista feliratkozás (subscribe)

en: List-Unsubscribe
hu: Lista leiratkozás (unsubscribe)

en: Listing sessions failed: %s
hu: A felhasználókapcsolatok kilistázása nem sikerült: %s

en: Listing users failed: %s
hu: A felhasználók kilistázása nem sikerült: %s

en: Listing users is disabled.
hu: A felhasználók kilistázása tiltva van.

en: Literature
hu: Irodalom

en: Lithuania
hu: Litvánia

en: Loading...
hu: Letöltés...

en: Local time:
hu: Helyi idő:

en: Locale and Time
hu: Nyelv, dátum, idő

en: Location
hu: Hely

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Log of previous sync session
hu: Az előző adatszinkronizáció naplóállománya

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Login Tasks
hu: Bejelentkezéssel kapcsolatos feladatok

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
hu: A bejelentkezés nem sikerült, mert rossz felhasználónevet vagy jelszót adott meg.

en: Login failed.
hu: A bejelentkezés nem sikerült.

en: Long text
hu: Hosszú szöveg

en: Love
hu: Szerelem

en: Low
hu: alacsony

en: Lower greek letters
hu: görög kisbetűk

en: Lower latin letters
hu: latin kisbetűk

en: Lower roman numbers
hu: kisbetűs római számok

en: Luxembourg
hu: Luxemburg

en: MOTD
hu: Napi üzenetek

en: MS-TNEF Attachment contained no data.
hu: Az MS-TNEF mellékletben nincs adat.

en: MSG
hu: ÜZENET

en: Macao
hu: Makaó

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
hu: Makedónia

en: Madagascar
hu: Madagaszkár

en: Magic
hu: Varázslat

en: Mail
hu: Levelezés

en: Mail Admin
hu: Email domain kezelés

en: Make lin_k...
hu: Link készítése

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Maldives
hu: Maldív-szigetek

en: Malta
hu: Málta

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
hu: Adatait kategóriákba sorolhatja. Ezek itt definiálhatók, módosíthatók, továbbá színek rendelhetők hozzájuk.

en: Map24 map
hu: Map24 térkép

en: MapQuest map
hu: MapQuest térkép

en: Mappings stored.
hu: A hozzárendeléseket elmentettük.

en: Mar_k message as deleted
hu: _Jelöljük meg a levelet töröltnek

en: March
hu: március

en: Margin
hu: Margó

en: Mark message as:
hu: Jelöljük meg a levelet a következőképpen:

en: Mark with Seen/Unseen flags
hu: Az Olvasott/Olvasatlan jelzetek használata

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
hu: Más jelzetek (pl. Fontos/Megválaszolt) használata

en: Marshall Islands
hu: Marshall-szigetek

en: Matches (with placeholders)
hu: Tartalmazza a következőt (?/* dzsókerrel)

en: Matching fields
hu: Egymásnak megfelelő mezők

en: Mauritania
hu: Mauritánia

en: Max allowed credit.
hu: Maximális rendelkezésre álló számlaösszeg.

en: Max message parts exceeded.
hu: Az üzenet túl sok részből áll.

en: Max temp last 24 hours:
hu: Az elmúlt 24 óra maximális hőmérséklete:

en: Max temp last 6 hours:
hu: Az elmúlt 6 óra maximális hőmérséklete:

en: Maximum Number of Portal Blocks
hu: Az összegőoldal blokkjainak maximális száma

en: Maximum Number of Rules
hu: A szűrőszabályok maximális száma

en: Maximum length
hu: Maximális hossz

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
hu: Túllépte a tiltólistán tárolható címek maximálisan megengedett számát (címek száma: %s, maximális szám: %s). Az új cím nem került fel a listára.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
hu: Túllépte az engedélyezett címek listáján tárolható elemek maximálisan megengedett számát (címek száma: %s, maximális szám: %s). Az új cím nem került fel a listára.

en: May
hu: május

en: Medicine
hu: Orvostudomány

en: Members
hu: Tagok

en: Menu mode:
hu: A menü megjelenése:

en: Merge cells
hu: Cellák egybeolvasztása

en: Message
hu: Üzenet

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
hu: A digitálisan aláírt üzenet hiteles, de az aláíró tanúsítványát nem sikerült ellenőrizni.

en: Message expired.
hu: Lejárt az üzenet érvényessége.

en: Message type
hu: Az üzenet típusa

en: Metar Weather
hu: Metar időjárásjelentés

en: Metar block not available.
hu: A Metar blokk nem áll rendelkezésre.

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
hu: A Metar blokk nem áll rendelkezésre. A részletek a rendszergazda számára készülő naplófájlba kerültek.

en: MetarDB is not connected.
hu: A MetarDB nem érhető el.

en: Method
hu: Módszer

en: Method "%s" is not defined
hu: A(z) "%s" módszer definiálatlan

en: Method not defined. Called method: %s
hu: A módszer definiálatlan. A meghívott módszer: %s

en: Metric
hu: Metrikus

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Micronesia, Federated States of
hu: Mikronéziai Szövetségi Államok

en: Middle
hu: közép

en: Mime Type
hu: MIME típus

en: Min temp last 24 hours:
hu: Az elmúlt 24 óra legalacsonyabb hőmérséklete:

en: Min temp last 6 hours:
hu: Az elmúlt 6 óra legalacsonyabb hőmérséklete:

en: Minimum password age has not yet expired
hu: Még nem telt el a minimális idő a jelszó megváltoztatásához

en: Mirror
hu: Tükrözés (jobb/bal)

en: Miscellaneous
hu: Vegyes

en: Missing PEAR package HTTP_Request.
hu: Hiányzik a HTTP_Request PEAR csomag.

en: Missing address to notify
hu: Hiányzik a cím, melyre értesítést kellene küldeni

en: Missing address to redirect message to
hu: Hiányzik a cím, amelyre át kell irányítanom a levelet

en: Missing configuration. You have to generate it now if you want to use this application.
hu: Konfiguráció szükséges. Ezt most kell létrehoznia, ha használni akarja az alkalmazást.

en: Missing message ID.
hu: Hiányzik az üzenet azonosítója.

en: Missing reason for reject
hu: Hiányzik a visszautasításkor küldendő indok

en: Missing reason in vacation.
hu: Hiányzik az automatikus válaszlevélbe írandó üzenet.

en: Missing required PEAR package Mail.
hu: Hiányzik a Mail PEAR csomag.

en: Missing session ID.
hu: Hiányzik a felhasználókapcsolat azonosítója (session ID).

en: Mo
hu: Hé

en: Mobile Mail
hu: Levelezés mobiltelefonról

en: Moderate
hu: Közepes

en: Modified Date
hu: A módosítás dátuma

en: Modify URL
hu: Az URL módosítása

en: Moldova, Republic of
hu: Moldovai Köztársaság

en: Mongolia
hu: Mongólia

en: Month and year
hu: Hónap és év

en: Monthly
hu: havonta

en: Moon Phases
hu: Holdfázisok

en: More fields found in line %d than the expected %d.
hu: A %d. sorban több mező volt, mint a várt %d.

en: Morocco
hu: Marokkó

en: Mostly Clear
hu: Többnyire derült

en: Mostly Cloudy
hu: Többnyire borult

en: Mostly Sunny
hu: Többnyire napos

en: Move
hu: Mozgatás

en: Move Down
hu: vigyük le

en: Move Left
hu: vigyük balra

en: Move Right
hu: vigyük jobbra

en: Move Rule Down
hu: A szabály lejjebb léptetése

en: Move Rule Up
hu: A szabály fejlebb léptetése

en: Move Up
hu: vigyük föl

en: Move down
hu: vigyük le

en: Move up
hu: vigyük föl

en: Mozambique
hu: Mozambik

en: Multi-level drop down lists
hu: Többszintű legördülő listák

en: Multimap UK map
hu: Multimap Nagy-Britannia térkép

en: Multiple selection
hu: Többszörös választás

en: My Account
hu: Bejelentkezési beállítások

en: My Account Information
hu: Bejelentkezési adataim

en: My Portal
hu: Saját összegző oldalam

en: My Portal Layout
hu: Saját összegző oldalam tervezése

en: Myanmar
hu: Mianmar

en: NO, I Do NOT Agree
hu: NEM, nem egyezem bele.

en: N_umber of days between vacation replies:
hu: Ennyi naponként küldjünk csak újból ü_zenetet:

en: Name
hu: Név

en: Namibia
hu: Namíbia

en: Nepal
hu: Nepál

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Netherlands Antilles
hu: Holland Antillák

en: Netscape Base URL
hu: Netscape bázis-URL

en: Netscape CA Revocation URL
hu: Netscape tanúsítványkiadásijog(CA)-visszavonási URL

en: Netscape CA policy URL
hu: Netscape tanúsítványfelhasználási irányelv URL

en: Netscape Renewal URL
hu: Netscape tanúsítványmegújítási URL

en: Netscape Revocation URL
hu: Netscape tanúsítványvisszavonási URL

en: Netscape SSL server name
hu: Netscape SSL szervernév

en: Netscape certificate comment
hu: Netscape tanúsítvány megjegyzés

en: Netscape certificate type
hu: Netscape tanúsítványtípus

en: Network
hu: Hálózat

en: Never
hu: soha

en: New Caledonia
hu: Új-Kaledónia

en: New Category
hu: Új kategória

en: New Message to %s
hu: Új levél %s címre

en: New Moon
hu: újhold

en: New Rule
hu: Új szabály

en: New Username (optional)
hu: Új felhasználónév (opcionális)

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: New password
hu: Új jelszó

en: New password will expire on %x.
hu: Az új jelszó érvényessége ekkor jár le: %x.

en: New passwords don't match.
hu: A megadott új jelszavak nem egyeznek.

en: New window (_blank)
hu: Új ablak (üres)

en: News
hu: Hírek

en: Newsgroups
hu: Hírcsoportok

en: Next
hu: Következő

en: Next 4 Phases
hu: Következő 4 fázis

en: Next options
hu: Következő opciók

en: Next>
hu: Következő>

en: Nigeria
hu: Nigéria

en: Night
hu: éjszaka

en: No
hu: Nem

en: No "%s" element found in backend configuration.
hu: A háttérszolgáltatás beállításaiban nincs "%s" elem.

en: No available configuration data to show differences for.
hu: Nincs rendelkezésre álló konfiguráció, amihez képest a különbségeket meg lehetne mutatni.

en: No available strategy for making ISO images.
hu: Nincs lehetőség ISO állományok létrehozására.

en: No backend configured for this host
hu: Ezen a gépen nincs beállítva a megfelelő háttérszolgáltatás

en: No backends configured in backends.php
hu: A backend.php állományban nincs beállítva a háttérszolgáltatás

en: No batch template.
hu: Hiányzik a kötegelt feldolgozáshoz szükséges minta (batch template).

en: No block exists at the requested position
hu: A kívánt helyen nincs blokk

en: No calendar name provided for MCAL authentication.
hu: Az MCAL felhasználóazonosításhoz nincs megadva a naptár neve.

en: No change.
hu: Nincs változás.

en: No children can be added to this permission.
hu: Ehhez a jogosultsághoz nem hozható létre jogosultsági alcsoport.

en: No configuration information specified for %s.
hu: Hiányoznak a konfigurációs adatok %s-hez.

en: No configuration information specified for FTP VFS.
hu: Az FTP VFS nincs konfigurálva.

en: No configuration information specified for SQL VFS.
hu: Az SQL VFS nincs konfigurálva.

en: No configuration information specified for SQL-File VFS.
hu: Az SQL-File VFS nincs konfigurálva.

en: No credit left.
hu: Az Ön számláján elfogyott a rendelkezésre álló összeg.

en: No destination supplied.
hu: Nincs címzés.

en: No file uploaded
hu: A szerverre nem töltődött fel semmilyen állomány

en: No filters. Click "%s" to create a new filter.
hu: Nincsenek szűrők. Kattintson "%s"-re egy új létrehozásához.

en: No headers specified
hu: Nem adott meg fejléceket

en: No icons found.
hu: Az ikonok nem találhatók.

en: No location is set.
hu: Nincs megadva a hely.

en: No location provided.
hu: Nincs megadva a hely.

en: No message supplied.
hu: Az üzenet üres.

en: No name specified.
hu: Nincs megadva a név.

en: No number specified.
hu: Nincs megadva a szám.

en: No offensive fortunes
hu: Ne legyen megbotránkoztató idézet

en: No password provided for HTTP authentication.
hu: Nincs jelszó megadva a HTTP alapú felhasználói azonosításhoz.

en: No password provided for IMAP authentication.
hu: Nincs jelszó megadva az IMAP alapú felhasználói azonosításhoz.

en: No password provided for Kerberos authentication.
hu: Nincs jelszó megadva a Kerberos alapú felhasználói azonosításhoz.

en: No password provided for Login authentication.
hu: Nincs jelszó megadva a Login alapú felhasználói azonosításhoz.

en: No password provided for PASSWD authentication.
hu: Nincs jelszó megadva a PASSWD alapú felhasználói azonosításhoz.

en: No password provided for SMB authentication.
hu: Nincs jelszó megadva az SMB alapú felhasználói azonosításhoz.

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
hu: Nincs megadva az OpenSSL program elérési útvonala. Az OpenSSL program szükséges a PKCS 12 adatok kezeléséhez.

en: No pending signups.
hu: Nincs új bejelentkezési igény.

en: No quota set.
hu: Nincs kvóta beállítva.

en: No rules
hu: Ne legyenek vonalak sehol.

en: No script generated.
hu: A szűrőlistát nem frissítettem

en: No separator specified.
hu: Nincs definiálva elválasztó karakter.

en: No sides
hu: Ne legyen keret

en: No strings specified
hu: Nem adott meg értéket

en: No such file
hu: Nincs ilyen fájl

en: No temporary directory available for cache.
hu: Nincs ideiglenes állományok tárolására szolgáló alkönyvtár.

en: No username and/or password sent.
hu: Hiányzik a felhasználónév és/vagy a jelszó.

en: No valid XML data returned
hu: A visszakapott adatok nem érvényes XML adatok

en: No values
hu: Nincs adat

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
hu: Nincs még konfiguráció, generáljon egyet.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
hu: Nincs még konfigurációja, generáljon egyet.

en: None
hu: nincs

en: None (use implicit)
hu: nincs megadva (legyen alapértelmezett)

en: Nordic (ISO-8859-10)
hu: nordikus (ISO-8859-10)

en: Norfolk Island
hu: Norfolk-sziget

en: Northern Hemisphere
hu: Északi félteke

en: Northern Mariana Islands
hu: Északi-Mariana-szigetek

en: Norway
hu: Norvégia

en: Not After
hu: Nem később

en: Not Before
hu: Nem korábban

en: Not a directory
hu: Nem alkönyvtár

en: Not equal to
hu: Nem egyenlő a következő számmal

en: Not implemented.
hu: A programnak ez a része még nincs megvalósítva.

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Not supported.
hu: Nem támogatott.

en: Notes
hu: Feljegyzések

en: Nothing to browse, go back.
hu: Nincs böngészhető adat, térjen vissza.

en: Notify email address
hu: Kapjak értesítést a következő címre

en: November
hu: november

en: Number
hu: Szám

en: Number of characters
hu: Karakterek száma

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Number of rows
hu: Sorok száma

en: Numbers not specified for updating in distribution list.
hu: A körlevéllista módosításához nem adott meg számokat.

en: Object
hu: Objektum

en: Object Creator
hu: Az objektum létrehozója

en: Octal
hu: Oktális szám

en: October
hu: október

en: Offense filter
hu: Szűrés

en: Office
hu: Hivatal/munkahely

en: Old and new passwords must be different.
hu: A régi és az új jelszónak különböznie kell.

en: Old password
hu: A régi jelszó

en: Old password is not correct.
hu: A régi jelszó nem megfelelő.

en: Oman
hu: Omán

en: Only IMAP servers support shared folders.
hu: Csak az IMAP szerverek támogatják a mappák megosztását.

en: Only flag the message
hu: Csak jelöljük meg a levelet

en: Only offensive fortunes
hu: Csak megbotránkoztató idézet legyen

en: Only one email address allowed.
hu: Csak egy email cím adható meg.

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
hu: Csak a tulajdonos vagy a rendszergazda változtathatja meg egy közös tárterület tulajdonosát vagy elérési jogosultságait

en: Open in a new window
hu: Nyissuk meg új ablakban

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
hu: OpenSSL hiba: Nem sikerült kinyerni az adatokat az aláírt S/MIME részből

en: Opens this link in a new window
hu: Nyissuk meg ezt a címet egy új ablakban

en: Operating System
hu: Operációs rendszer

en: Options
hu: Opciók

en: Options about script updating.
hu: A szűrőlista frissítésével kapcsolatos beállítások.

en: Options for %s
hu: %s beállításai

en: Ordered List
hu: Sorszámos felsorolás

en: Organisation
hu: Szervezet

en: Organisational Unit
hu: Szervezeti egység

en: Organizing
hu: Munkaszervezés

en: Original application template
hu: Az alkalmazás eredeti sablonja

en: Original templates in %s:
hu: %s eredeti sablonjai:

en: Other
hu: Egyéb

en: Other Information
hu: Egyéb információ

en: Other Options
hu: Egyéb beállítások

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Owner Permissions
hu: A tulajdonos jogosultságai

en: PAM authentication is not available.
hu: A PAM felhasználóazonosítás nem áll rendelkezésre.

en: PEAR::Mail backend
hu: PEAR::Mail alrendszer

en: PGP Digital Signature
hu: PGP digitális aláírás

en: PGP Encrypted Data
hu: PGP-vel titkosított adat

en: PGP Public Key
hu: PGP nyilvános kulcs

en: PGP Signed/Encrypted Data
hu: PGP-vel aláírt/titkosított adat

en: PHP Code
hu: PHP kód

en: PM Light Rain
hu: Délután/este gyenge eső

en: PM Rain
hu: Délután eső

en: PM Showers
hu: Délután/este záporok

en: PM Snow
hu: Délután/este havazás

en: PM Snow Showers
hu: Délután/este hózáporok

en: PM Sun
hu: Délután napsütés

en: PM T-Storms
hu: Délután/este zivatarok

en: POSIX extension is missing
hu: Hiányzik a POSIX bővítés

en: Padding
hu: belső margó

en: Pakistan
hu: Pakisztán

en: Palestinian Territory, Occupied
hu: Palesztin Terület (megszállt)

en: Papua New Guinea
hu: Pápua Új-Guinea

en: Partly Cloudy
hu: Mérsékelten borult

en: Password
hu: Jelszó

en: Password changed successfully.
hu: A jelszót sikeresen megváltoztattuk.

en: Password incorrect
hu: Nem megfelelő jelszó

en: Password required for RADIUS authentication.
hu: A RADIUS felhasználóazonosításhoz jelszó szükséges.

en: Password with confirmation
hu: Jelszó megerősítéssel

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Passwords must match.
hu: A jelszavaknak egyezniük kell.

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Paste from clipboard
hu: Beillesztás a vágóasztalról

en: Path
hu: Útvonal

en: Pending Signups:
hu: Új felhasználónak bejelentkezettek:

en: People
hu: Emberek

en: Percent
hu: százalék

en: Perform Maintenance Operations
hu: Karbantartási feladatok végrehajtása

en: Perform maintenance operations on login?
hu: Bejelentkezéskor hajtsuk végre a karbantartási feladatokat?

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Permission "%s" not deleted.
hu: A(z) "%s" jogosultságot nem töröltük.

en: Permission Denied
hu: Önnek nincs ehhez elegendő jogosultsága

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Permissions Administration
hu: Jogosultság adminisztráció

en: Personal Information
hu: Személyes adatok

en: Pets
hu: Állatkedvencek

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Phone
hu: Telefon

en: Photos
hu: Fényképgaléria

en: Pixels
hu: pixel

en: Platitudes
hu: Közhelyek

en: Please click into some cell
hu: Kattintson valamelyik cellára

en: Please confirm that you want to remove this element:
hu: Biztosan törölni akarja ezt az elemet:

en: Please confirm that you want to unlink this element.
hu: Kérem erősítse meg, hogy valóban törölni kívánja ezt az elemet.

en: Please enter a month and a year.
hu: Kérem adjon meg egy hónapot és egy évet.

en: Please enter a name for the new category:
hu: Kérem adja meg az új kategória nevét:

en: Please enter a valid IP address.
hu: Kérem valós IP címet adjon meg.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
hu: Kérem valós dátumot adjon meg, ellenőrizze a hónap napjait.

en: Please enter a valid time.
hu: Kérem valós dátumot adjon meg.

en: Please enter the name of the new folder:
hu: Kérem adja meg az új mappa nevét:

en: Please provide a summary of the problem.
hu: Kérem röviden írja le a probléma lényegét.

en: Please provide your username and password
hu: Kérem adja meg a bejelentkezési nevét és jelszavát

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
hu: Kérem olvassa el a következő szöveget. A rendszer használatának feltételeit el KELL fogadnia.

en: Please type the new category name:
hu: Kérem adja meg az új kategória nevét:

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Politics
hu: Politika

en: Polls
hu: Szavazások

en: Portugal
hu: Portugália

en: Positioning of this image
hu: A kép elhelyezése

en: Positioning of this table
hu: A táblázat elhelyezése

en: Post to this folder (not enforced by IMAP)
hu: Közvetlen levélküldés ebbe a mappába (IMAP nem mindig veszi figyelembe)

en: Precipitation for last %s hour(s):
hu: Az elmúlt %s óra csapadékmennyisége:

en: Precipitation<br />chance
hu: Csapadék<br />valószínűség

en: Prefs_ldap: Required LDAP extension not found.
hu: Prefs_ldap: nem található a szükséges LDAP kiterjesztés.

en: Prefs_session: Required session extension not found.
hu: Prefs_session: nem található a szükséges (session) kiterjesztés.

en: Pressure
hu: Légnyomás

en: Pressure at sea level:
hu: A tengerszintnek megfelelő légnyomás:

en: Pressure:
hu: Légnyomás:

en: Preview
hu: Előzetes megtekintés

en: Preview the image in a new window
hu: A kép előzetes megtekintése új ablakban

en: Previous options
hu: Előző opciók

en: Print document
hu: A dokumentum kinyomtatása

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Problem
hu: Hibabejelentés

en: Problem Description
hu: A hiba leírása

en: Projects
hu: Projekt kezelés

en: Prompt text
hu: A prompt szövege

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Public Key Algorithm
hu: Nyilvános kulcsú algoritmus

en: Public Key Info
hu: Nyilvános kulcs információ

en: Public/Private keypair not generated successfully.
hu: A nyilvános/titkos kulcspárt nem sikerült létrehozni.

en: Purge messages
hu: A levelek végleges törlése

en: Qatar
hu: Katar

en: Query
hu: Kereső/parancs string

en: Quota
hu: Kvóta

en: RSA Public Key (%d bit)
hu: RSA nyilvános kulcs (%d bites)

en: R_eason
hu: _Válaszüzenet

en: Radio selection
hu: Rádiógombos kiválasztás

en: Rain
hu: Eső

en: Rain Early
hu: Eső délelőtt

en: Rain Late
hu: Eső délután/este

en: Rain Shower
hu: Zápor

en: Rain and Snow
hu: Eső és havazás

en: Rain to Snow
hu: Havaseső

en: Random Fortune
hu: Véletlen idézet

en: Ratio
hu: Arány

en: Read
hu: Olvasás

en: Read messages
hu: Levelek olvasása

en: Really delete %s? This operation cannot be undone.
hu: Tényleg töröljük %s felhasználót? Ez a változtatás nem fordítható vissza.

en: Really remove user data for user %s? This operation cannot be undone.
hu: Tényleg töröljük %s felhasználó adatait? Ez a változtatás nem fordítható vissza.

en: Received
hu: A beérkezés napja

en: Redirect to
hu: Átirányítás erre a címre

en: Redoes your last action
hu: Újra végrehajtja az utolsó változtatást

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
hu: A menü dinamikus elemeinek frissítési gyakorisága:

en: Refresh Portal View:
hu: Az összegzőoldal frissítésének gyakorisága:

en: Regular expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Reject with reason
hu: Az üzenet visszadobása a következő indokkal

en: Relationship Browser
hu: Objektum böngésző

en: Reload
hu: Frissítés

en: Remarks
hu: Megjegyzések

en: Remote Servers
hu: Távoli szerverek

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
hu: A távoli URL (pl. http://www.valami.hu/megvalami):

en: Remove
hu: Törlés

en: Remove Block
hu: Blokk törlése

en: Remove column
hu: Oszlop törlése

en: Remove formatting
hu: A formattálás törlése

en: Remove pair
hu: A pár törlése

en: Remove saved script from server's temporary directory.
hu: Töröljük az elmentett programot a szerver ideiglenes állományokat tartalmazó alkönyvtárából.

en: Remove the
hu: Vegyük ki

en: Remove this node from the document
hu: Vegyük ki ezt a részt a dokumentumból

en: Remove user
hu: A felhasználó törlése

en: Remove user: %s
hu: %s felhasználó törlése

en: Request couldn't be answered. Returned errorcode:
hu: A kérés nem teljesíthető. A kapott hibakód:

en: Requested service could not be found.
hu: A keresett szolgáltatás nem található.

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
hu: A kötelezően megadandó "%s" nem szerepel %s konfigurációjában.

en: Required "%s" not specified in VFS configuration.
hu: A kötelezően megadandó "%s" nem szerepel a VFS konfigurációjában.

en: Required "%s" not specified in configuration.
hu: A kötelezően megadandó "%s" nem szerepel a konfigurációban.

en: Required Field
hu: Szükséges mező

en: Reset Password
hu: A jelszó átállítása

en: Reset Your Password
hu: Az Ön jelszavának átállítása

en: Restore Last Query
hu: Az utolsó keresés visszaállítása

en: Results
hu: Eredmény

en: Return to Filters List
hu: Vissza a szabálylistához

en: Return to Options
hu: Vissza az opciókhoz

en: Return to Rules List
hu: Vissza a szabálylistához

en: Retype new password
hu: Az új jelszót írja be ismét

en: Reunion
hu: Réunion

en: Revert Configuration
hu: Állítsuk vissza a konfigurációt

en: Rich Text Editor Options
hu: Rich Text Editor opciók

en: Riddles
hu: Találós kérdések

en: Right
hu: jobb

en: Right header
hu: Jobb oldali fejléc

en: Right values
hu: Jobb oldali értékek

en: Ro_w Properties...
hu: Sor tulajdonságok...

en: Role
hu: Szerep

en: Romania
hu: Románia

en: Rotate 180
hu: Forgatás 180 fokkal

en: Rotate Left
hu: Balra forgatás

en: Rotate Right
hu: Jobbra forgatás

en: Row Properties
hu: Sor tulajdonságok

en: Row properties
hu: Sor tulajdonságok

en: Rows:
hu: Sorok:

en: Rule
hu: Szabály

en: Rule Copied
hu: A szabályt lemásoltam

en: Rule Deleted
hu: A szabályt töröltem

en: Rule Disabled
hu: A szabályt letiltottuk

en: Rule Enabled
hu: A szabályt engedélyeztem

en: Rule Name
hu: Szabály neve

en: Rule:
hu: Szabály:

en: Rules
hu: Vonalak

en: Rules will appear between all rows and columns
hu: Minden sor és oszlop között legyen vonal

en: Rules will appear between columns only
hu: Csak az oszlopok között legyen vonal

en: Rules will appear between rows only
hu: Csak a sorok között legyen vonal

en: Run
hu: Futtatás

en: Russian Federation
hu: Orosz Föderáció

en: Rwanda
hu: Ruanda

en: S/MIME Cryptographic Signature
hu: S/MIME digitális aláírás

en: S/MIME Encrypted Message
hu: S/MIME szabvány szerint titkosított levél

en: SASL authentication is not available.
hu: SASL felhasználóazonosítás nem található.

en: SMS Messaging
hu: SMS küldés

en: SQL statement for value lookups
hu: SQL parancs a kereséshez

en: STARTTLS failed: (%s) %s
hu: STARTTLS hiba: (%s) %s

en: SUCCESS
hu: SIKERÜLT

en: Sa
hu: Szo

en: Saint Helena
hu: Szent Ilona-sziget

en: Saint Kitts and Nevis
hu: Saint Kitts és Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
hu: Saint Pierre és Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
hu: Saint Vincent és Grenadine-szigetek

en: Same frame (_self)
hu: Ugyanaz a frame (_self)

en: Samoa
hu: Szamoa

en: Sao Tome and Principe
hu: Sao Tomé és Príncipe

en: Satellite Provider
hu: Műholdas internetelérés

en: Saudi Arabia
hu: Szaúd-Arábia

en: Save
hu: Mentés

en: Save "%s"
hu: "%s" mentése

en: Save %s
hu: %s mentése

en: Save Options
hu: A beállítások mentése

en: Save Settings
hu: Beállítások elmentése

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
hu: Mentsük el az elkészült konfigurációt PHP program formájában a szerver ideiglenes állományokat tartalmazó alkönyvtárában.

en: Saved %s configuration.
hu: %s konfigurációját elmentettük.

en: Saved setup upgrade script to: "%s".
hu: Elmentettük a setup upgrade programot ide: "%s"

en: Scattered T-Storms
hu: Szórványos zivatarok

en: Science
hu: Tudomány

en: Script
hu: Szűrőlista

en: Script Updating
hu: Szűrőlista frissítés

en: Script not updated.
hu: A szűrőlistát nem frissítettem.

en: Script successfully activated.
hu: A szűrőlista érvényesítése megtörtént.

en: Script successfully deactivated.
hu: A szűrőlista érvénytelenítése megtörtént.

en: Search
hu: Keresés

en: Search Engines
hu: Keresési szolgáltatások

en: Seen
hu: Olvasott

en: Select Files
hu: Állományok kiválasztása

en: Select a date
hu: Válasszon ki egy dátumot

en: Select a field
hu: Válasszon ki egy mezőt

en: Select a group to add
hu: Melyik csoportot kívánja hozzáadni

en: Select a new owner
hu: Válassza ki az új tulajdonost

en: Select a server
hu: Válasszon szervert

en: Select a user to add
hu: Melyik felhasználót kívánja hozzáadni

en: Select all
hu: Mindet kijelöljük

en: Select all date components.
hu: Válassza ki az összes dátumösszetevőt.

en: Select an object
hu: Válasszon egy objektumot

en: Select none
hu: Egy se legyen kijelölve

en: Select target folder
hu: Válassza ki a célmappát

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
hu: Válassza ki a kívánt karakter(eke)t az alábbi lehetőségek közül. Ezután "copy/paste" módszerrel a megfelelő helyre másolhatja őket.

en: Select the date delimiter:
hu: Válassza ki a dátumelválasztó karaktert:

en: Select the date format:
hu: Válassza ki a dátum formátumát:

en: Select the identity you want to change:
hu: Válassza ki, melyik azonosítóját kívánja megváltoztatni:

en: Select the time delimiter:
hu: Válassza ki az időelválasztó karaktert:

en: Select the time format:
hu: Válassza ki az idő formátumát:

en: Select two matching fields.
hu: Válasszon ki két egymásnak megfelelő mezőt.

en: Select your color scheme.
hu: Válassza ki a kívánt színegyüttest.

en: Select your preferred language:
hu: Válassza ki az Önnek megfelelő nyelvet:

en: Self-Defined Header
hu: Általam megadott fejléc

en: Send Problem Report
hu: Hibajelentés küldése

en: Send SMS
hu: SMS küldése

en: Sender
hu: Küldő

en: Senegal
hu: Szenegál

en: Sensor:
hu: Szenzor:

en: September
hu: szeptember

en: Serbia and Montenegro
hu: Szerbia és Montenegró

en: Serial Number
hu: Sorozatszám

en: Server data wrong or not available.
hu: A szervertől kapott adat hibás, vagy nem áll rendelkezésre.

en: Session Admin
hu: A felhasználókapcsolatok adminisztrációja

en: Session ID expired.
hu: Lejárt a felhasználókapcsolat azonosítója (session ID).

en: Sessions
hu: Felhasználókapcsolatok

en: Set
hu: Halmaz

en: Set options to allow you to reset your password if you ever forget it.
hu: Lehetőség jelszavának átállítására, abban az esetben, ha elfelejtené.

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
hu: Távoli szerverek elérése állítható be, melyeket az indulóoldalán kíván megjeleníteni.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
hu: A kívánt nyelv, időzóna és dátumformátum beállítása.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
hu: Beállítható, hogy melyik alkalmazás jelenjen meg a bejelentkezés után, milyen színegyüttest, oldalfrissítési gyakoriságot ill. egyéb beállításokat szeretne.

en: Settings successfully updated.
hu: A beállításokat sikeresen érvényesítettem.

en: Setup
hu: Beállítások

en: Setup upgrade scripts available
hu: A beállításokat megújító programok állnak rendelkezésre

en: Several locations possible with the parameter:
hu: A megadott paraméter több helyet is jelenthet:

en: Seychelles
hu: Seychelle-szigetek

en: Shopping
hu: Vásárlás

en: Short Summary
hu: Rövid összefoglalás

en: Should access keys be defined for most links?
hu: El kívánja érni az egyes funkciókat Alt-billentyű-kombinációkkal is?

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Show Active Script
hu: Aktuális szűrőlista megtekintése

en: Show Current Script
hu: Az aktuális szűrőlista megjelenítése

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
hu: Mutassuk meg a különbségeket az elmentett és az újonnan létrehozott konfiguráció között.

en: Show last login time when logging in?
hu: Minden bejelentkezéskor íródjék ki a korábbi utolsó bejelentkezés ideje?

en: Show option to keep original
hu: Választható legyen az eredeti megtartása

en: Show picker
hu: Legyen dátumválasztó

en: Show table operations menu bar?
hu: Legyen egy táblázatkezelő menüsor?

en: Show the %s Menu on the left?
hu: Mutassuk a %s menüt a bal oldalon?

en: Show the Table Cell Properties dialog
hu: Nézzük meg táblázat celláinak tulajdonságait

en: Show the Table Properties dialog
hu: Nézzük meg táblázat tulajdonságait

en: Show the Table Row Properties dialog
hu: Nézzük meg táblázat sorainak tulajdonságait

en: Show the image properties dialog
hu: Nézzük meg a kép tulajdonságait

en: Show upload
hu: Mutassuk a feltöltést

en: Showers
hu: Záporok

en: Showers Early
hu: Záporok délelőtt

en: Showers Late
hu: Záporok délután/este

en: Showers in the Vicinity
hu: Helyi záporok

en: Shrink
hu: Kicsinyítés

en: Shrink or move neighbouring block(s) out of the way first
hu: Először kicsinyítenie kell, vagy el kell mozdítania a helyet elfoglaló blokkokat.

en: Sign up
hu: Új felhasználók bejelentkezése

en: Signature
hu: Digitális aláírás

en: Signature Algorithm
hu: A digitális aláírás algoritmusa

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Size
hu: Méret

en: Skip Maintenance
hu: A karbantartás kihagyása

en: Slovakia
hu: Szlovákia

en: Slovenia
hu: Szlovénia

en: Snow
hu: Havazás

en: Snow Shower
hu: Hózápor

en: Snow Showers
hu: Hózáporok

en: Snow Showers Early
hu: Hózáporok délelőtt

en: Snow Showers Late
hu: Késő délutáni/esti hózáporok

en: Snow depth:
hu: A hó mélysége:

en: Snow equivalent in water:
hu: Hó vízmennyiségeben kifejezve:

en: Solomon Islands
hu: Salamon-szigetek

en: Somalia
hu: Szomália

en: Songs & Poems
hu: Dalok, versek

en: Sort order selection
hu: A sorbarendezés irányának kiválasztása

en: Source address
hu: Feladói cím

en: South Africa
hu: Dél-Afrika

en: South European (ISO-8859-3)
hu: dél-európai (ISO-8859-3)

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
hu: Déli-Georgia és Déli Sandwich-szigetek

en: Southern Hemisphere
hu: Déli félteke

en: Space between adjacent cells
hu: Szomszédos cellák közötti távolság

en: Space between content and border in cell
hu: A cella tartalma és kerete közötti távolság

en: Spacer
hu: Helykitöltő

en: Spacing
hu: Távolság

en: Spacing and padding
hu: Távolság és belső margó beállítás

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Spam
hu: Spamassassine beállítások

en: Special Character Input
hu: Speciális karakter bevitele

en: Split cell
hu: A cella kettébontása

en: Split column
hu: Az oszlop kettébontása

en: Split row
hu: A sor kettébontása

en: Sports
hu: Sport

en: Sri Lanka
hu: Srí Lanka

en: Start year
hu: Az első év

en: State or Province
hu: Állam vagy tartomány

en: Status
hu: Állapot

en: Stop checking if this rule matches?
hu: Ha ez a szabály ráillik az üzenetre, a többi szabályt ne dolgozzuk fel

en: Storage format
hu: Mentési formátum

en: Street Address
hu: Cím (utca)

en: Strikethrough
hu: áthúzott

en: String list
hu: String lista

en: Strip domain from the address
hu: Töröljük a címből a @ utáni részt

en: Style [CSS]
hu: Stílus [CSS]

en: Su
hu: Va

en: Subdirectory "%s" not found.
hu: A(z) "%s" alkönyvtár nem található.

en: Subje_ct of vacation message:
hu: A válaszüzenet _tárgy mezője:

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Submit
hu: Küldjük el

en: Submitted request to add "%s" to the system. You cannot log in until your request has been approved.
hu: "%s" új felhasználó bejelentkezési kérelmét továbbítottuk. Ön csak kérelmének elfogadását követően tud majd bejelentkezni.

en: Subscript
hu: alsó index

en: Success
hu: Sikerült

en: Successfully added "%s" to the system.
hu: Sikeresen hozzáadtuk "%s"-t a rendszerhez.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
hu: "%s" felhasználó adatait sikeresen töröltük a rendszerből.

en: Successfully deleted "%s".
hu: Sikeresen töröltük "%s"-t.

en: Successfully removed "%s" from the system.
hu: Sikeresen eltávolítottuk "%s"-t a rendszerből.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
hu: A konfigurációt sikeresen visszaállítottuk. A változások megtekintéséhez frissítse az oldalt.

en: Successfully saved backup configuration.
hu: A backup konfigurációt elmentettük.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
hu: Sikeresen elmentettük a(z) %s backup konfigurációt.

en: Successfully updated "%s"
hu: "%s" adatainak módosítása sikeresen megtörtént.

en: Successfully wrote %s
hu: Sikeresen elmentettük a %s állományt.

en: Sudan
hu: Szudán

en: Summary
hu: Összefoglalás

en: Sun Rise
hu: Napkelte

en: Sun Set
hu: Napnyugta

en: Sunny
hu: napos

en: Sunrise
hu: Napkelte

en: Sunrise/Sunset
hu: Napkelte/napnyugta

en: Sunrise:
hu: Napkelte:

en: Sunset
hu: Napnyugta

en: Sunset:
hu: Napnyugta:

en: Superscript
hu: felső index

en: Support
hu: Online kommunikáció (chat)

en: Surname
hu: Családnév

en: Svalbard and Jan Mayen
hu: Svalbard és Jan Mayen

en: Swaziland
hu: Szváziföld

en: Sweden
hu: Svédország

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Sync log deleted
hu: Az adatszinkronizációs naplóállományt töröltük

en: Syntax error in search terms
hu: Szintaktikai hiba a keresőkifejezésben

en: Syrian Arab Republic
hu: Szíriai Arab Köztársaság

en: T-Storm
hu: Zivatar

en: T-Storm and Windy
hu: Zivatar, erős szél

en: T-Storms
hu: Zivatarok

en: T-Storms Early
hu: Korai zivatarok

en: TSV file
hu: TSV (TAB karakterrel elválasztott értékek) állomány

en: Table
hu: Táblázat

en: Table Properties
hu: A táblázat tulajdonságai

en: Table properties
hu: A táblázat tulajdonságai

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: Taiwan, Province of China
hu: Tajvan

en: Tajikistan
hu: Tadzsikisztán

en: Tanzania, United Republic of
hu: Tanzániai Egyesült Királyság

en: Target:
hu: A cél:

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Telephone Number
hu: Telefonszám

en: Temp for last hour:
hu: Az elmúlt óra hőmérséklete:

en: Temperature
hu: Hőmérséklet

en: Temperature:
hu: Hőmérséklet:

en: Temperature<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s
hu: Hőmérséklet<br />(%sMax%s/%sMin%s) &deg;%s

en: Template "%s" not found.
hu: A(z) "%s" sablon nem található.

en: Template Administration
hu: Sablonok adminisztációja

en: Text
hu: Szöveg

en: Text Only
hu: csak szöveg

en: Text align
hu: Szövegelhelyezés

en: Texttop
hu: szöveg teteje

en: Th
hu: Csü

en: Thai (TIS-620)
hu: thai (TIS-620)

en: Thailand
hu: Thaiföld

en: The FTP extension is not available.
hu: Az ftp bővítés nem található.

en: The History system is disabled.
hu: A History rendszer működése nincs engedélyezve.

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
hu: A Horde/Kolab integráció ezt nem támogatja: "%s"

en: The IMSP log could not be initialized.
hu: Az IMSP naplózást nem sikerült megkezdeni.

en: The Maintenance:: class did not load successfully
hu: A Maintenance:: osztály betöltése nem sikerült

en: The Options window has closed. Exiting.
hu: Az Opció ablak bezárodott. Kilépés következik.

en: The address "%s" has been added to your blacklist.
hu: A(z) "%s" címet hozzátettük az Ön tiltólistájához.

en: The address "%s" has been added to your whitelist.
hu: A(z) "%s" címet hozzátettük az Ön engedélyezési listájához.

en: The administrator needs to configure a permanent Permissions backend if you want to use Permissions.
hu: A Jogosultságok használatának előfeltétele, hogy a rendszergazda konfiguráljon egy a jogosultsági adatokat tartósan tárolni képes alrendszert.

en: The bottom side only
hu: Csak alul legyen keret

en: The contact ID number was not specified, left blank or was not found in the database.
hu: A partner azonosítószáma nem volt megadva/üresen maradt vagy az adatbázisban nem volt megtalálható.

en: The contact was successfully added to your address book.
hu: A partner adatait sikeresen hozzáadtuk a címjegyzékéhez.

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
hu: Különálló PGP aláírási blokk szükséges a digitálisan aláírt üzenet hitelességének ellenőrzéséhez.

en: The distribution list ID was either not specified, left blank or not found in the database.
hu: A körlevéllista azonosítószáma nem volt megadva/üresen maradt vagy az adatbázisban nem volt megtalálható.

en: The distribution list was not specified.
hu: A körlevéllista nem volt megadva.

en: The driver said:
hu: A meghajtó a következőt üzente:

en: The encryption features require a secure web connection.
hu: A titkosítási szolgáltatásokhoz biztonságos (titkosított) web kapcsolat kell.

en: The file %s should contain a %s setting.
hu: A(z) %s állományban szerepelnie kellene egy %s beállításnak.

en: The file %s should contain some %s settings.
hu: A(z) %s állományban szerepelnie kellene valamilyen %s beállítás(ok)nak.

en: The file cannot be copied onto itself.
hu: A fájl nem másolható önmagára.

en: The file contained no data.
hu: A fájlban nem volt adat.

en: The following are the headers for this message/rfc822 message.
hu: Az üzenet fejlécsorai a következők.

en: The full screen mode is known to cause problems with Internet Explorer, due to browser bugs that we weren't able to workaround.  You might experience garbage display, lack of editor functions and/or random browser crashes.  If your system is Windows 9x it's very likely that you'll get a 'General Protection Fault' and need to reboot.\n\nYou have been warned.  Please press OK if you still want to try the full screen editor.
hu: A teljes képernyős üzemmód problémákat okozhat az Internet Explorer használata esetén, mert ebben olyan programhibák vannak, amiket nem tudtunk megkerülni. A képernyője olvashatatlanná válhat, bizonyos editor funkciók hiányozhatnak és/vagy váratlanul lefagyhat a böngészőprogram. Windows 9x használata esetén nagyon valószínű, hogy 'General protection fault' hiba miatt újra kell indítania majd a gépét.\n\nFigyelmeztettük! Kattintson az OK gombra, ha mégis meg kívánja kísérelni a teljes képernyős üzemmódot.

en: The identity "%s" has been deleted.
hu: A "%s" azonosítót kitöröltük.

en: The left-hand side only
hu: Csak bal oldalon legyen keret

en: The location of the GnuPG binary must be given to the Crypt_pgp:: class.
hu: A GnuPG program helyét meg kell adni a Crypt_pgp:: osztály használatához.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
hu: A levél, melyet %s napján küldött %s címzettnek "%s" tárgyban, a címzett számítógépén megjelent. Arra nincs garancia, hogy el is olvasták ill. hogy megértették.

en: The name to use when linking to the compose page
hu: Mi legyen a levélíró ablakhoz mutató link elnevezése

en: The number of fields must be numeric.
hu: A mezők száma csak numerikus érték lehet.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_smime:: class.
hu: Az openssl modul szükséges a Horde_Crypt_smime:: osztály használatához.

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeded the maximum allowable size
hu: A "%s" személyes beállítás nem menthető el, mert mérete meghaladja a megengedett maximumot

en: The program used to view this data type (%s) was not found on the system.
hu: Nem található az a program a szerveren, ami szükséges ennek az adattípusnak (%s) a megjelenítéséhez.

en: The quote character must be one single character.
hu: Az idézőjel karakter csak egyetlen karakter lehet.

en: The right and left sides only
hu: Jobb és bal oldalon legyen keret

en: The right-hand side only
hu: Csak jobb oldalon legyen keret

en: The separator must be one single character.
hu: Az elválasztó karakter csak egyetlen karakter lehet.

en: The server "%s" has been deleted.
hu: A(z) "%s" szervert töröltük.

en: The server "%s" has been saved.
hu: A(z) "%s" szervert elmentettük.

en: The signup request for %s has been removed.
hu: %s bejelentkezési kérelmét töröltük.

en: The specified row (%d) does not exist.
hu: A megadott sor (%d) nem létezik.

en: The temporary file "%s" does not exist.
hu: A(z) "%s" ideiglenes fájl nem létezik.

en: The text you entered did not match the text on the screen.
hu: A beírt szöveg nem egyezik a képernyőn levővel.

en: The top and bottom sides only
hu: Alul és fölül legyen keret

en: The top side only
hu: Csak fent legyen keret

en: The uploaded data was lost since the previous step.
hu: A feltöltött adatok az előző lépés óta elvesztek.

en: The uploaded file could not be saved.
hu: A feltöltött fájlt nem sikerült elmenteni.

en: The weather.com block is not available.
hu: A weather.com blokk nem használható.

en: Themes directory "%s" not found.
hu: A megjelenési stílus (themes) alkönyvtár "%s" nem található.

en: There are no options available.
hu: Nincsen választható opció.

en: There are no parts that can be displayed inline.
hu: Nincs a levél belsejében megjeleníthető melléklet.

en: There are too many characters in this field. You have entered %s characters; you must enter less than %s.
hu: Túl sok karakter van ebben a mezőben. Ön %s karaktert adott meg; a maximálisan megadható pedig kevesebb, mint %s.

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
hu: "%s" felhasználónak a rendszerhez adásakor hiba történt. %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
hu: "%s" felhasználó adatainak törlése során hiba lépett fel:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
hu: "%s" rendszerből való törlésekor hiba lépett fel:

en: There was a problem updating "%s": %s
hu: "%s" módosítása során hiba lépett fel: %s

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
hu: Az állományt nem sikerült a szerverre feltölteni. %s nem töltődött fel.

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
hu: Az állományt nem sikerült a szerverre feltölteni. %s nagyobb, mint a maximálisan megengedett méret (%d bájt).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
hu: Az állományt nem sikerült a szerverre feltölteni. A(z) %s fájlnak csak egy része töltődött föl.

en: There was an error activating the script.
hu: Hiba történt a szűrőlista engedélyezése során.

en: There was an error deactivating the script.
hu: Hiba történt a szűrőlista letiltása során.

en: There was an error displaying this message part
hu: A levél e részének megjelenítésekor hiba történt

en: There was an error importing the contact data.
hu: A partner adatok importálása során hiba történt.

en: There was an error importing the iCalendar data.
hu: Az iCalendar adatok importálása során hiba történt.

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
hu: Hibás a megadott konfiguráció. Lehet, hogy nem töltött ki egy szükséges mezőt.

en: There was an error performing the specified address book function. Please try again later.
hu: A partnerjegyzékkel kapcsolatos feladat végrehajtása során hiba lépett fel. Kérem próbálja meg később.

en: There was an error updating the contact details. Please try again later.
hu: Hiba történt a partner adatainak frissítése során. Kérem próbálja meg később.

en: There was an error updating the distribution list. Please try again later.
hu: A körlevéllista adatainak frissítése során hiba történt. Kérem próbálja meg később.

en: This IMAP server does not support sharing folders.
hu: Ez az IMAP szerver nem támogatja a mappákhoz való hozzáférés megosztását.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
hu: Ez nem tűnik szabályos rar állománynak.

en: This does not appear to be a valid zip file.
hu: Ez nem tűnik szabályos zip állománynak.

en: This does not seem to be a valid card number.
hu: Ez nem tűnik érvényes kártyaszámnak.

en: This driver allows sending of messages through the Clickatell (http://clickatell.com) gateway, using the HTTP API
hu: Ez a meghajtó lehetővé teszi, hogy HTTP-kapcsolaton SMS-t küldjünk a Clickatell (http://clickatell.com) szolgáltatón át.

en: This driver allows sending of messages through the WIN (http://winplc.com) gateway, using the HTTP API
hu: Ez a meghajtó lehetővé teszi, hogy HTTP-kapcsolaton SMS-t küldjünk a WIN (http://winplc.com) szolgáltatón át.

en: This driver allows sending of messages through the sms2email (http://sms2email.com) gateway, using the HTTP API
hu: Ez a meghajtó lehetővé teszi, hogy HTTP-kapcsolaton SMS-t küldjünk az sms2email (http://sms2email.com) szolgáltatón át.

en: This driver allows sending of messages via SMTP through the Vodafone Italy gateway, only to Vodafone numbers. It requires an email account with Vodafone Italy (http://www.190.it).
hu: Ez a meghajtó lehetővé teszi, hogy SMTP-kapcsolaton SMS-t küldjünk Vodafone számokra a Vodafone Italy (http://www.190.it) szolgáltatón át. A szolgáltatás igénybevételéhez Vodafone Italy email cím szükséges.

en: This field is required.
hu: Ez a mező nem maradhat üres.

en: This field may only contain integers.
hu: Ebben a mezőben csak egész számok állhatnak.

en: This field may only contain numbers and the colon.
hu: Ebben a mezőben csak egész számok és kettőspont lehet.

en: This field may only contain octal values.
hu: Ebben a mezőben csak oktális számok állhatnak.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
hu: Ez a mező csak vesszővel vagy szóközzel elválasztott egész számokat tartalmazhat

en: This field must be a valid number.
hu: Ez az érték csak szám lehet.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
hu: Ebben a mezőben hexadecimális RGB színkód állhat, pl. '#1234af'.

en: This form has already been processed.
hu: Ezen adatokkal kapcsolatos feladatokat a szerver már elvégezte.

en: This is %s.
hu: Ez %s

en: This is a Kolab Groupware object. To view this object you will need an email client that understands the Kolab Groupware format. For a list of such email clients please visit %s
hu: Ez egy Kolab Groupware objektum. Az ilyen objektum megjelenítéséhez olyan email kliensprogram szükséges, amely képes a Kolab Groupware formátum kezelésére. Ilyen email kliensek listája látható itt: %s

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
hu: Ezt a levelet más karakterkészlettel (%s) írták, mint amit Ön használ.

en: This number must be at least one.
hu: Ez a szám nem lehet egynél kisebb.

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
hu: Ez a szerver nem képes kibontani a zip ill. gzip állományokat.

en: This system is currently deactivated.
hu: Ez a rendszer jelenleg inaktiválva van.

en: This value must be a number.
hu: Ez az érték csak szám lehet.

en: This window must be called from an Options window
hu: Ezt az ablak csak az Opciók ablakból hívható

en: Thunder
hu: Villámlás

en: Tickets
hu: Hibabejelentés-kezelés

en: Time
hu: Idő

en: Time Tracking
hu: Munkaidő-nyilvántartás

en: Time format
hu: Idő formátum

en: Time selection
hu: Idő választás

en: Timor-Leste
hu: Kelet-Timor

en: Title
hu: Titulus

en: Title (tooltip):
hu: Cím (tooltip)

en: To
hu: Címzett

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
hu: Ha több elemet is ki akar jelölni, tartsa lenyomva a Control (PC) vagy a Command (Mac) billentyűt a kattintás közben.

en: To:
hu: Címzett:

en: Today
hu: Ma

en: Toggle HTML Source
hu: HTML forrásnézet ki/be

en: Tomorrow
hu: Holnap

en: Top
hu: fölül

en: Top frame (_top)
hu: Legfelső frame (_top)

en: Translations
hu: Fordítások

en: Trinidad and Tobago
hu: Trinidad és Tobago

en: True or false
hu: Igaz vagy hamis

en: Tu
hu: Ke

en: Tunisia
hu: Tunézia

en: Turkey
hu: Törökország

en: Turkish (ISO-8859-9)
hu: török (ISO-8859-9)

en: Turkmenistan
hu: Türkmenisztán

en: Turks and Caicos Islands
hu: Turks- és Caicos-szigetek

en: Type your choice:
hu: Írja be, mit választott:

en: U.V. index:
hu: UV index:

en: URL for your script delivery status report
hu: URL, melyen egy program elfogadja a szolgáltató által küldött küldött kézbesítési jelentést

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: Unable to access VFS directory.
hu: Nem sikerült a VFS alkönytárba belépni.

en: Unable to add extra user information when signing up.
hu: A bejelentkezési jogosultság igénylésekor nem sikerült az adatok eltárolása.

en: Unable to change permission for VFS file "%s".
hu: Nem sikerült a(z) "%s" VFS fájl elérési jogosultságait megváltoztatni.

en: Unable to change permission for VFS file %s/%s.
hu: Nem sikerült a(z) %s/%s VFS fájl elérési jogosultságait megváltoztatni.

en: Unable to change to %s.
hu: Nem sikerült a(z) %s alkönyvtárba belépni.

en: Unable to check file size of "%s".
hu: A(z) "%s" állomány mérete nem állapítható meg.

en: Unable to check file size of "%s/%s".
hu: A(z) "%s/%s" állomány mérete nem állapítható meg.

en: Unable to connect to SQL server.
hu: Az SQL szerver nem érhető el.

en: Unable to connect with SSL.
hu: Az SSL kapcsolat nem építhető fel.

en: Unable to copy VFS file.
hu: A VFS fájl nem másolható át.

en: Unable to create VFS directory "%s".
hu: Nem sikerült a(z) "%s" VFS alkönyvtárt létrehozni.

en: Unable to create VFS directory.
hu: Nem sikerült létrehozni a VFS alkönyvtárt.

en: Unable to create VFS file.
hu: Nem sikerült létrehozni a VFS fájlt.

en: Unable to create VFS folder "%s".
hu: A(z) "%s" VFS mappa nem hozható létre.

en: Unable to create empty VFS file.
hu: Nem sikerült létrehozni üres VFS fájlt.

en: Unable to decompress data.
hu: A tömörített állományt nem sikerült kibontani.

en: Unable to delete "%s", the directory is not empty.
hu: "%s" nem törölhető, az alkönyvtár nem üres.

en: Unable to delete "%s": %s.
hu: "%s" törlése nem sikerült: %s.

en: Unable to delete %s, the directory is not empty
hu: %s nem törölhető, az alkönyvtár nem üres.

en: Unable to delete VFS directory recursively.
hu: A VFS alkönyvtár nem törölhető rekurzívan.

en: Unable to delete VFS directory.
hu: A VFS alkönyvtár nem törölhető.

en: Unable to delete VFS directory: %s.
hu: A VFS alkönyvtár nem törölhető: %s.

en: Unable to delete VFS file "%s".
hu: A(z) "%s" VFS fájl nem törölhető.

en: Unable to delete VFS file.
hu: A VFS fájl nem törölhető.

en: Unable to delete VFS folder "%s".
hu: A(z) "%s" VFS mappa nem törölhető.

en: Unable to delete VFS recursively: %s.
hu: Nem végezhetó rekurzív törlés a VFS-ben: %s.

en: Unable to determine current directory.
hu: Nem határozható meg a jelenleg érvényes alkönytár.

en: Unable to extract certificate details
hu: A tanúsítvány részletes adatai nem határozhatók meg

en: Unable to load the definition of %s.
hu: Nem sikerült beolvasni %s definícióját.

en: Unable to move VFS file.
hu: A VFS fájl nem helyezhetó át.

en: Unable to open VFS file "%s".
hu: A(z) "%s" VFS fájl nem nyitható meg.

en: Unable to open VFS file for writing.
hu: A VFS fájl nem nyitható meg írási céllal.

en: Unable to open VFS file.
hu: A VFS fájl nem nyitható meg .

en: Unable to open compressed archive.
hu: A tömörített állomány nem nyitható meg.

en: Unable to read VFS file (filesize() failed).
hu: A VFS fájl nem olvasható (a filesize() sikertelen volt).

en: Unable to read VFS file (getFileSize() failed).
hu: A VFS fájl nem olvasható (a getFileSize() sikertelen volt).

en: Unable to read file:
hu: Ez a fájl nem olvasható:

en: Unable to read the vfsroot directory.
hu: A vfsroot alkönyvtár nem olvasható.

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
hu: %s nem nevezhető át %s névre: már létezik ilyen nevű mappa

en: Unable to rename VFS directory.
hu: A VFS alkönyvtár nem nevezhető át.

en: Unable to rename VFS directory: %s.
hu: A VFS alkönyvtár nem nevezhető át: %s.

en: Unable to rename VFS file "%s".
hu: A(z) "%s" VFS fájl nem nevezhető át.

en: Unable to rename VFS file %s/%s.
hu: A(z) %s/%s VFS fájl nem nevezhető át.

en: Unable to rename VFS file.
hu: A VFS fájl nem nevezhető át.

en: Unable to run 'mkisofs'.
hu: Az 'mkisofs' program nem futtatható.

en: Unable to translate this Word document
hu: Nem sikerült lefordítani ezt a Word dokumentumot

en: Unable to write VFS file "%s".
hu: A(z) "%s" VFS fájl nem írható.

en: Unable to write VFS file (copy() failed).
hu: A VFS fájl nem írható (a copy() sikertelen volt).

en: Unable to write VFS file data.
hu: A VFS fájl adatai nem írhatók ki.

en: Unable to write VFS file, quota will be exceeded.
hu: A VFS fájl írása kvótatúllépés miatt nem fejezhető be.

en: Underline
hu: aláhúzott

en: Undo Changes
hu: Mégse mentsük el

en: Undoes your last action
hu: Visszavonja az utolsó változtatást

en: Unexpected response from server on connection:
hu: A kapcsolat felvételét követően váratlan válasz érkezett a szervertől:

en: Unexpected response from server to:
hu: Váratlan válasz érkezett a szervertől erre:

en: Unfiled
hu: Besorolatlan

en: United Arab Emirates
hu: Egyesült Arab Emírségek

en: United Kingdom
hu: Egyesült Királyság

en: United States
hu: Egyesült Államok

en: United States Minor Outlying Islands
hu: Egyesült Államok, kisebb külső szigetek

en: Units
hu: egység

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown apimsgid (API Message ID).
hu: Ismeretlen apimsgid (API Message ID).

en: Unknown climsgid (Client Message ID).
hu: Ismeretlen climsgid (Client Message ID).

en: Unknown location provided.
hu: A megadott hely ismeretlen.

en: Unknown username or password.
hu: Ismeretlen felhasználói név vagy jelszó.

en: Unlink the current element
hu: Távolítsuk el innen a linket

en: Unnamed
hu: Nincs elnevezve

en: Unprivileged scripts cannot access Cut/Copy/Paste programatically for security reasons.  Click OK to see a technical note at mozilla.org which shows you how to allow a script to access the clipboard.
hu: Biztonsági okokból a felhasználói programok nem használhatják a Kivágás/Másolás/Beillesztés módszert. Kattintson az OK gombra, ha a mozilla.org weboldalon el kívánja olvasni a technikai leírást mely megadja, hogyan lehet ezt mégis engedélyezni.

en: Unset color
hu: A szín visszaállítása

en: Unsupported Extension
hu: Nem támogatott extenzió

en: Update
hu: Módosítás

en: Update %s
hu: %s adatainak módosítása

en: Update user
hu: A felhasználó adatainak módosítása

en: Updated "%s".
hu: "%s" változásait elmentettük.

en: Upgrade script deleted.
hu: Az upgrade programot töröltük.

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Uploaded all application setup files to the server.
hu: Az összes alkalmazás konfigurációját feltöltöttük a szerverre.

en: Upper latin letters
hu: latin nagybetűk

en: Upper roman numbers
hu: nagybetűs római számok

en: Use Current: %s
hu: Használjuk a jelenlegit: %s

en: Use SSL
hu: Használjunk SSL-t

en: Use if name/password is different for IMSP server.
hu: Akkor használjuk, ha az IMSP szerveren más a bejelentkezési nevünk/jelszavunk.

en: User
hu: Felhasználói név

en: User %s is not authorised for %s.
hu: %s felhasználó nem jogosult %s-re.

en: User Administration
hu: Felhasználók adminisztrálása

en: User Options
hu: Felhasználói beállítások

en: User Registration
hu: Bejelentkezés jogosultság igénylése

en: User Registration has been disabled for this site.
hu: Ezen a rendszeren nincs engedélyezve az új felhasználók bejelentkezési jogosultságának igénylése.

en: User account not found
hu: Az felhasználói azonosító nem található

en: Username
hu: Felhasználói név

en: Username "%s" already exists.
hu: A(z) "%s" felhasználói név már létezik.

en: Username:
hu: Felhasználói név:

en: Username:
hu: Felhasználói név:

en: Users in the system:
hu: A rendszer felhasználói:

en: Uzbekistan
hu: Üzbegisztán

en: VFS directory does not exist.
hu: A VFS alkönyvtár nem létezik.

en: Vacation
hu: Automatikus válaszlevél

en: Vacation Edit
hu: Az automatikus válaszlevél szerkesztése

en: Vacation is not supported in the current filtering driver.
hu: A jelenlegi szűrőmeghajtóval nem lehet automatikus válaszüzenetet küldeni.

en: Valid locations found include:
hu: A következő helyeket találtuk:

en: Validity
hu: Érvényesség

en: Value in minutes from now.
hu: Az értékeket percben adjuk meg, mostantól számítva.

en: Value is over the maximum length of %s.
hu: A érték nagyobb, mint a legnagyobb megengedett hosszúság: %s.

en: Values
hu: Értékek

en: Values to select from
hu: Választható értékek

en: Variable
hu: változó

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
hu: A hitelesítés nem sikerült - lehet, hogy a levelet valaki megváltoztatta.

en: Version
hu: Verzió

en: Version Control
hu: Verziókövetés

en: Vertical align
hu: Függ. elhelyezés

en: Vertical padding
hu: Függőleges belső margó

en: Vertical:
hu: függőleges:

en: Very High
hu: nagyon magas

en: Viet Nam
hu: Vietnam

en: Vietnamese (VISCII)
hu: vietnami (VISCII)

en: View %s
hu: %s megtekintése

en: View an external web page
hu: Külső weboldal megjelenítése

en: View as %s
hu: Jelenítsük meg, mint %s

en: Virgin Islands, British
hu: Brit Virgin-szigetek

en: Virgin Islands, U.S.
hu: Amerikai Virgin-szigetek

en: Visibility
hu: Látótávolság

en: Visibility:
hu: Látótávolság:

en: Vodafone Italy via SMTP
hu: Vodafone Italy szolgáltatás SMTP-n keresztül

en: WARN
hu: FIGYELMEZTETÉS

en: WARNING!!! REMOVE SCRIPT MANUALLY FROM %s.
hu: FIGYELMEZTETÉS! KÉZZEL TÁVOLÍTSA EL A SCRIPTET %s-RŐL.

en: WIN via HTTP
hu: WIN szolgáltatás HTTP-n át

en: Wallis and Futuna
hu: Wallis és Futuna

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: We
hu: Sze

en: Weather Forecast
hu: Időjárás előrejelzés

en: Weather data provided by
hu: Az időjárási adatok forrása

en: Web Site
hu: Webhelyek

en: Weekly
hu: hetente

en: Welcome
hu: Üdvözöljük

en: Welcome to %s
hu: Üdvözöljük: %s

en: Welcome, %s
hu: Üdvözöljük, %s

en: Western (ISO-8859-1)
hu: nyugat-európai (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
hu: nyugat-európai (ISO-8859-15)

en: Western Sahara
hu: Nyugat-Szahara

en: Wh_itelist addresses:
hu: _Engedélyezett címek

en: What application should %s display after login?
hu: Milyen alkalmazást mutasson %s a bejelentkezés után?

en: What is the delimiter character?
hu: Mi az elválasztó karakter?

en: What is the quote character?
hu: Mi az idézetkarakter?

en: Whereis Australia map
hu: Whereis Ausztrália térkép

en: Which phases
hu: Melyik ciklus

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
hu: Melyik modulokat aktiváljuk a Rich Text editorban?

en: Whitelist
hu: Engedélyezett címek

en: Whitelist Edit
hu: Engedélyezett címek szerkesztése

en: Whitelist is not supported in the current filtering driver.
hu: Egyedi címek engedélyezése nem támogatott a szűrőmeghajtóban

en: Whitelisted Addresses
hu: Engedélyezett címek

en: Width
hu: Szélesség

en: Width in CSS units
hu: Szélesség CSS egységben

en: Width of the %s menu on the left (takes effect on next log-in):
hu: A %s menü szélessége a bal oldalon (a következő bejelentkezést követően lesz érvényes)

en: Width of the table
hu: A táblázat szélessége

en: Width unit
hu: A szélesség mértékegysége

en: Width:
hu: Szélesség:

en: Wind
hu: Szél

en: Wind Early
hu: Szél a reggeli órákban

en: Wind speed in knots
hu: Szélsebesség csomóban

en: Wind:
hu: Szél:

en: Wind:
hu: Szél:

en: Wisdom
hu: Bölcsesség

en: Wishlist
hu: Kívánságlista

en: Work
hu: Munka

en: Work Address
hu: Munkahelyi cím

en: Work Phone
hu: Munkahelyi telefon

en: Wrong number of fields in line %d. Expected %d, found %d.
hu: A %d. sorban nem megfelelő a mezők száma. Várt: %d, talált: %d.

en: Wrong number of fields. Expected %d, found %d.
hu: Nem megfelelő a mezők száma. Várt: %d, talált: %d.

en: Wrong offset %d while reading a VFS file.
hu: Hibás offset (%d) a VFS fájl olvasásakor.

en: X-Ref
hu: Linux forráskód kereszreferencia

en: X509v3 Basic Constraints
hu: X509v3 alapvető korlátozások

en: X509v3 Extended Key Usage
hu: X509v3 kiterjesztett kulcshasználat

en: X509v3 Subject Alternative Name
hu: X509v3 tulajdonos alternatív megnevezése

en: X509v3 Subject Key Identifier
hu: X509v3 tulajdonos kulcsazonosító

en: X509v3 extensions
hu: X509v3 kiterjesztések

en: Yahoo! map
hu: Yahoo! térkép

en: Yearly
hu: évente

en: Yemen
hu: Jemen

en: Yes
hu: Igen

en: Yes, I Agree
hu: Igen, belegyezem.

en: You are in TEXT MODE.  Use the [<>] button to switch back to WYSIWYG.
hu: Most HTML TEXT módban van. Használja a [<>] gombot, ha vissza akar váltani a szokásos grafikus (WYSIWYG) megjelenítésre.

en: You are not allowed to create more than %d blocks.
hu: Nem hozhat létre %d blokknál többet.

en: You are not allowed to create more than %d rules.
hu: Nem hozhat létre több, mint %d szűrőszabályt.

en: You are not allowed to create or edit custom rules.
hu: Nem hozhat létre ill. nem módosíthat saját szabályokat.

en: You are not authenticated.
hu: Az Ön felhasználóazonosítása nem történt meg.

en: You cannot have the '\' character in your full name.
hu: A teljes névben nem szerepelhet a '\' karakter.

en: You did not enter a valid email address.
hu: Nem adott meg érvényes email címet.

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in %s.
hu: Nem adta meg a megfeleltetést az importált fájl és a(z) %s mezői között.

en: You have been logged out.
hu: Sikeresen kijelentkezett.

en: You have received a new message
hu: Érkezett egy új levele

en: You have to enter a valid cellphone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
hu: Egy mobiltelefonszámot kell megadnia, csak a számjegyeket, esetleg egy '+' karakterrel kezdve, ha nemzetközi tárcsázási módot kíván használni.

en: You have to enter a valid value.
hu: Elfogadható értéket kell megadnia.

en: You must configure a DataTree backend to use Signups.
hu: A DataTree alrendszert be kell állítani a bejelentkezési jogosultságok igényléséhez.

en: You must configure a VFS backend.
hu: A VFS alrendszer nincs beállítva.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
hu: Előbb le kell írnia, hogy milyen problémát tapasztalt, mielőtt elküldi a hibajelentést.

en: You must enter the URL where this link points to
hu: Meg kell adni egy URL-t, ahova ez a link mutat

en: You must select an server to be deleted.
hu: Ki kell választani egy törlendő szervert.

en: You must specify a username to clear out.
hu: Meg kell adnia, hogy melyik felhasználó adatait kívánja törölni.

en: You must specify a username to remove.
hu: Meg kell adnia az eltávolítandó felhasználói nevet.

en: You must specify at least one email address for which the vacation messages should be activated.
hu: Legalább egy olyan címet meg kell adnia, amelyre a vakáció üzeneteket engedélyezzük.

en: You must specify the username to add.
hu: Meg kell adnia a hozzáadandó felhasználó nevét.

en: You must specify the username to update.
hu: Meg kell adnia, hogy melyik felhasználó adatait kívánja átírni.

en: You must specify what action to perform.
hu: Meg kell adnia egy parancsot.

en: You must type a new category name.
hu: Meg kell adnia az új kategória nevét.

en: You need to provide an Italian phone number
hu: Olaszországi telefonszámot kell megadnia

en: Your %s session has expired. Please login again.
hu: Az Ön %s kapcsolata időtúllépés miatt megszakadt. Kérem jelentkezzen be újra.

en: Your Email Address
hu: Az Ön email címe

en: Your From: address:
hu: Az Ön feladói (From:) címe:

en: Your Information
hu: Személyes információ

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
hu: Az Ön %s kapcsolatának kezdete óta megváltozott az internet címe. Biztonságának érdekében ismét be kell jelentkeznie.

en: Your Name
hu: Az Ön neve

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
hu: Az Ön felhasználóazonosító alrendszere nem teszi lehetővé az új felhasználók létrehozását. Ha a Horde rendszerrel kívánja kezelni a felhasználói adatokat, akkor másik felhasználóazonosító alrendszerre van szüksége.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
hu: Az Ön felhasználóazonosító alrendszere nem teszi lehetővé a felhasználók listázását, vagy valami okból letiltották ezt a lehetőséget.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
hu: Az Ön böngészőprogramja megváltozott az Ön %s munkakapcsolatának kezdete óta. Biztonsága érdekében ismét be kell jelentkeznie.

en: Your browser does not support this feature.
hu: Az Ön böngészőprogramja nem támogatja ezt a lehetőséget.

en: Your browser does not support this print option. Press Control/Command + P to print.
hu: Az Ön böngészőprogramja nem támogatja ezt a nyomtatási opciót. Próbáljon a Ctrl-P (vagy Command-P) lenyomásával nyomtatni.

en: Your current time zone:
hu: A jelenleg érvényes időzóna:

en: Your default identity has been changed.
hu: Az Ön alapértelmezés szerinti azonosítója megváltozott.

en: Your default identity:
hu: Az Ön alapértelmezés szerinti azonosítója:

en: Your full name:
hu: Az Ön teljes neve:

en: Your login has expired.
hu: Lejárt a bejelentkezési jogosultsága.

en: Your new password for %s is: %s
hu: Az Ön %s-re használt új jelszava: %s

en: Your options have been updated for the duration of this session.
hu: Az Ön új beállításait érvényesítettük a mostani bejelentkezés idejére.

en: Your options have been updated.
hu: Az Ön új beállításait elmentettük.

en: Your password has been reset
hu: Az Ön jelszavát átállítottuk

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
hu: Az Ön jelszavát átállítottuk, nézze meg a leveleit, majd jelentkezzen be az új jelszóval.

en: Your password has expired.
hu: Az Ön jelszavának lejárt az érvényességi ideje.

en: Your remote servers:
hu: Az Ön által használt távoli szerverek:

en: Yugoslavia
hu: Jugoszlávia

en: [Hide Quoted Text]
hu: [Ne mutassuk a beidézett szöveget]

en: [No Subject]
hu: [Tárgy nélkül]

en: [Problem Report]
hu: [Hibajelentés]

en: [Show Quoted Text -
hu: [Mutassuk a beidézett szöveget -

en: [Show Quoted Text - %s lines]
hu: [Mutassuk a beidézett szöveget - %s sor]

en: [line %s of %s]
hu: [%s/%s sor]

en: _Address(es) to forward to:
hu: _Cím(ek), amelyekre továbbítjuk az üzenetet:

en: _Addresses to not send responses to:
hu: A következő címekre _ne küldjünk választ:

en: _Administration
hu: _Adminisztráció

en: _Blacklist
hu: _Tiltott címek

en: _CLI
hu: _Parancssor

en: _Delete Row
hu: Sortörlés

en: _Delete message completely
hu: Végérvényesen tö_röljük a levelet

en: _Enter each address on a new line:
hu: Írja be a _címeket, mindegyiket új sorba.

en: _Forward
hu: T_ovábbítás

en: _Groups
hu: _Csoportok

en: _Help
hu: Se_gítség

en: _Image Properties...
hu: A kép tulajdonságai...

en: _Keep a copy of messages in this account?
hu: Tartsuk meg az üzenet egy másolatát.

en: _Log in
hu: Bejelentkezés

en: _Log out
hu: _Kijelentkezés

en: _Modify Link...
hu: A link módosítása...

en: _Move message to folder:
hu: Tegyük át az üzenetet a következő _mappába:

en: _My email addresses:
hu: Az én e-mail _címeim:

en: _Options
hu: _Opciók

en: _Permissions
hu: _Jogosultságok

en: _Remove Link...
hu: A link törlése...

en: _Script
hu: Szűrő_program

en: _Setup
hu: _Beállítások

en: _Table Properties...
hu: Táblázat tulajdonságok

en: _Users
hu: _Felhasználók

en: _Vacation
hu: _Automatikus válaszlevél

en: _Whitelist
hu: _Engedélyezett címek

en: active
hu: aktív

en: address book
hu: címjegyzék

en: addressee unknown
hu: a címzett ismeretlen

en: and
hu: és

en: calendar
hu: naptár

en: calm
hu: nyugodt

en: cannot create output file
hu: a kimeneti állomány nem hozható létre

en: cannot open input
hu: a bemenő állomány nem nyitható meg

en: click here
hu: kattintson ide

en: command line usage error
hu: parancssori hiba

en: configuration error
hu: konfigurációs hiba

en: critical system file missing
hu: hiányzik egy fontos rendszerállomány

en: data format error
hu: adatformátum hiba

en: disabled - click to enable
hu: letiltva - az engedélyezéshez kattintson ide

en: edit
hu: módosítás

en: entry not found
hu: az adat nem található

en: falling
hu: csökken

en: field
hu: mező

en: file
hu: fájl

en: from the %s (%s) at %s %s
hu: %s (%s) irányból, %s %s sebességgel

en: gusting
hu: széllökések

en: h:
hu: m:

en: host name unknown
hu: a gép neve nem ismert

en: immediate
hu: azonnali

en: inactive
hu: inaktív

en: input/output error
hu: input/output hiba

en: internal software error
hu: belső programhiba

en: lines]
hu: sor]

en: maildrop script generated by Ingo
hu: a maildrop szkriptet az Ingo keszitette

en: match
hu: egyezés

en: mkisofs error code %d while making ISO.
hu: Az mksiofs program %d hibakóddal leállt az ISO állomány készítése közben.

en: name
hu: név

en: not implemented
hu: A programnak ez a része még nincs megvalósítva.

en: not yet implemented
hu: A programnak ez a része még nincs megvalósítva.

en: notepad
hu: jegyzettömb

en: or
hu: vagy

en: percent
hu: százalék

en: permission denied
hu: nincs megfelelő jogosultsága

en: pixels
hu: pixel

en: procmail script generated by Ingo
hu: a procmail szkriptet az Ingo keszitette

en: remote error in protocol
hu: adatátviteli (protokoll) hiba

en: rising
hu: emelkedik

en: service unavailable
hu: a szolgáltatás nem áll rendelkezésre

en: show differences
hu: nézzük meg a különbségeket

en: sieve filter generated by Ingo
hu: A sieve szurot az Ingo keszitette

en: sms2email via HTTP
hu: sms2email szolgáltatás HTTP-n át

en: steady
hu: változatlan

en: system error
hu: rendszerhiba

en: task list
hu: feladatlista

en: temporary failure
hu: átmeneti hiba

en: type the password twice to confirm
hu: megerősítésként kétszer írja be a jelszót

en: unnamed
hu: név nélkül

en: user select
hu: a felhasználó által választható

en: w:
hu: sz:
