Ingo 1.1-cvs - en to et translation catalogue (2008 entries)

en:  (%s days ago)
et:  (%s päeva tagasi)

en:  (Accesskey %s)
et:  (Kiirklahv %s)

en:  (in %s days)
et:  (%s päeva pärast)

en:  (today)
et:  (täna)

en:  (tomorrow)
et:  (homme)

en:  (yesterday)
et:  (eile)

en:  and
et:  ja

en:  at
et:  kiirusega

en:  or
et:  või

en: "%s" is not a directory.
et: "%s" ei ole kataloog.

en: "%s" is not a valid choice.
et: "%s" ei ole võimalik valik.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
et: "%s" ei ole Horde registris häälestatud.

en: "%s" tree renderer not found.
et: "%s" puu esitajat ei leitud.

en: "%s" was added to the groups system.
et: "%s" lisati gruppide süsteemi.

en: "%s" was added to the permissions system.
et: "%s" lisati õiguste süsteemi.

en: "%s" was not created: %s.
et: "%s" ei loodud: %s.

en: %.2fMB used of %.2fMB allowed (%.2f%%)
et: %.2fMB kasutatud kokku %.2fMB-st (%.2f%%)

en: %d %s and %s
et: %d %s ja %s

en: %d days until your password expires.
et: Sinu parool aegub %d päeva pärast.

en: %d-day forecast
et: %d päeva ennustus

en: %s - Notice
et: %s - Tähelepanu

en: %s Fingerprint
et: %s sõrmejälg

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
et: %s hooldustööd - kinnitus

en: %s Setup
et: %s paigaldus

en: %s Sign Up
et: %s konto taotlemine

en: %s Terms of Agreement
et: %s kasutustingimused

en: %s already exists.
et: %s on juba olemas.

en: %s at %s %s
et: %s kiirusega %s %s

en: %s is ready to perform the maintenance operations checked below. Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
et: %s on valmis tegema allpool loetletud hooldustööd. Märgista tööd, mida soovid praegu teha.

en: %s is required
et: %s on kohustuslik

en: %s minutes
et: %s minutit

en: %s not found.
et: %s ei leitud.

en: %s to %s of %s
et: %s kuni %s %s-st

en: %s's Address Book
et: Kasutaja %s aadressiraamat

en: %s's Calendar
et: Kasutaja %s kalender

en: %s's Notepad
et: Kasutaja %s märkmed

en: %s's Tasklist
et: Kasutaja %s ülesanded

en: %s: This message may not be from whom it claims to be. Beware of following any links in it or of providing the sender with any personal information.
et: %s: See teade ei pruugi olla saatjalt, kellelt see paistab olevat. Ära kiirusta klõpsama selles esinevaid linke või esitama saatjale mingitisiklikku infot.

en: , gusting
et: , tuuleiilid

en: , gusting %s %s
et: , tuuleiilid %s %s

en: , variable from %s to %s
et: , vahemikus %s kuni %s

en: -- select --
et: -- vali --

en: 12 Hour Format
et: 12-tunnine esitus

en: 24 Hour Format
et: 24-tunnine esitus

en: 24 hours
et: 24 tundi

en: <Previous
et: <Eelmine

en: A database backend is required for this block.
et: See blokk vajab andmebaasi tuge.

en: A fatal error has occurred
et: Juhtus kohutav viga

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
et: Kirja krüpteerimiseks on vaja avalikku PGP võtit.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
et: Allkirja kontrollimiseks on vaja avalikku PGP võtit.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to decrypt a message.
et: Krüpteeritud kirja avamiseks on vaja avalikku PGP võtit, salajast PGP võtit ja salasõna.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
et: Kirja allkirjastamiseks on vaja avalikku PGP võtit, salajast PGP võtit ja salasõna.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
et: Krüpteeritud kirja avamiseks on vaja avalikku S/MIME võtit, salajast S/MIME võtit ja salasõna.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
et: Kirja allkirjastamiseks on vaja avalikku S/MIME võtit, salajast S/MIME võtit ja salasõna.

en: A public SMIME key is required to encrypt a message.
et: Kirja krüpteerimiseks on vaja avalikku S/MIME võtit

en: AM Clouds
et: EL pilvine

en: AM Light Rain
et: EL kerge vihm

en: AM Rain
et: EL vihm

en: AM Showers
et: EL hoovihm

en: AM Snow Showers
et: EL tugev lumesadu

en: AM/PM
et: EL/PL

en: About this editor
et: Selle editori info

en: About...
et: Info...

en: Access denied creating VFS directory.
et: VFS kataloogi loomiseks juurdepääs keelatud

en: Access denied creating VFS file.
et: VFS faili loomiseks juurdepääs keelatud.

en: Account Information
et: Konto info

en: Account Password
et: Konto salasõna

en: Account frozen.
et: Konto lukustatud.

en: Accounting
et: Raamatupidamine

en: Action for blacklisted addresses:
et: Tegevus mustas nimekirjas oleva aadressi korral:

en: Activate Script
et: Aktiveeri skript

en: Activating the script for "%s" failed: (%d) %s
et: "%s" skripti aktiveerimine nurjus: (%d) %s

en: Add
et: Lisa

en: Add Child Group
et: Lisa alamgrupp

en: Add Child Permission
et: Lisa alamõigus

en: Add Here:
et: Lisa siia:

en: Add New Group
et: Lisa uus grupp

en: Add New Permission
et: Lisa uus õigus

en: Add a child group to "%s"
et: Lisa grupp "%s" alla

en: Add a child permission to "%s"
et: Lisa õigus "%s" alla

en: Add a new user:
et: Lisa uus kasutaja:

en: Add column
et: Lisa veerg

en: Add new members
et: Lisa uued liikmed

en: Add pair
et: Lisa paar

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
et: Tee %s menüü Mozilla külgribaks

en: Add to address book:
et: Lisa aadressiraamatusse:

en: Add to my address book
et: Lisa minu aadressiraamatusse

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Added "%s" to the system, but could not add additional signup information: %s.
et: "%s" lisati süsteemi, kuid täiendavat liitumisinfot polnud võimalik lisada: %s.

en: Added "%s" to the system. You can log in now.
et: "%s" lisati süsteemi. Nüüd võid sisse logida.

en: Adding users is disabled.
et: Kasutajate lisamine pole lubatud.

en: Additional Settings
et: Lisaseadistus

en: Address
et: Aadress

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Administer - set permissions for other users
et: Haldus - muuda teiste kasutajate õigusi

en: Administration
et: Haldus

en: Ads
et: Reklaam

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Albania
et: Albaania

en: Algeria
et: Alzeeria

en: Align
et: Joondus

en: Alignment:
et: Joondus:

en: All
et: Kõik

en: All Authenticated Users
et: Kõik sisselogitud kasutajad

en: All Groups
et: Kõik grupid

en: All Permissions
et: Kõik õigused

en: All four sides
et: Kõik neli külge

en: All of the following
et: Kõigile järgnevaist

en: Allow Rules
et: Luba reeglid

en: Allow multiple addresses
et: Luba mitut aadressi

en: Allow setting of ordered list type?
et: Luba määrata järjestatud loendi tüüp

en: Already exists
et: On juba olemas

en: Alternate IMSP Login
et: Alternatiivne IMSP konto

en: Alternate IMSP Password
et: Alternatiivne IMSP salasõna

en: Alternate IMSP Username
et: Alternatiivne IMSP kasutajanimi

en: Alternate email address
et: Alternatiivne e-posti aadress

en: Alternate templates
et: Alternatiivsed mallid

en: Alternate text:
et: Alternatiivne tekst:

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: An illegal value was specified.
et: Sisestati lubamatu väärtus.

en: An unknown error has occured.
et: Juhtus tundmatu viga

en: Angola
et: Angoola

en: Anonymous Proxy
et: Anonüümne vahendaja

en: Answer
et: Vastus

en: Answered
et: Vastatud

en: Antarctica
et: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Any of the following
et: Mõnele järgnevaist

en: Application
et: Rakendus

en: Application List
et: Rakenduste nimekiri

en: Application is ready.
et: Rakendus on töövalmis.

en: Apply Filters
et: Rakenda filtreid

en: Apply to Child Shares
et: Rakenda alamjagudele

en: Approve
et: Kinnita

en: Approximate Size
et: Ligikaudne suurus

en: April
et: Aprill

en: Arabic (Windows-1256)
et: Araabia (Windows-1256)

en: Archive File Size
et: Arhiivi suurus

en: Archive Name
et: Arhiivi nimi

en: Are you sure you want to delete this rule?
et: Kas oled kindel, et soovid selle reegli kustutada?

en: Are you sure you want to remove the signup request for %s ?
et: Oled sa kindel et soovid %s liitumissoovi kustutada?

en: Are you sure you wish to delete "%s" and any sub-groups?
et: Oled sa kindel et soovid kustutada grupi "%s" ja kõik tema alamgrupid?

en: Argentina
et: Argentiina

en: Armenia
et: Armeenia

en: Armenian (ARMSCII-8)
et: Armeenia (ARMSCII-8)

en: Art
et: Kunst

en: Ascension Island
et: Lihavõttesaar

en: Ascii Art
et: ASCII joonistus

en: Asia/Pacific Region
et: Aasia/Vaikse ookeani piirkond

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
et: Küsi hooldustööde tegemiseks kinnitust

en: Assignment columns
et: Veerud

en: Attempt to delete a non-existent group.
et: Katse kustutada olematut gruppi.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
et: Katse kustutada olematut õigust.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
et: Katse muuta olematut õigust.

en: Attempt to edit a non-existent share.
et: Katse muuta olematut jagu.

en: Attributes
et: Atribuudid

en: Australia
et: Austraalia

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
et: Auth_cyrsql: vajalikku IMAP laiendust ei leitud.

en: Auth_cyrus: Backend does not have required capabilites.
et: Auth_cyrus: süsteemil puuduvad vajalikud võimed.

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
et: Auth_cyrus: vajalikku IMAP laiendust ei leitud.

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
et: Auth_ftp: Vajalikku FTP laiendust ei leitud. Kompileeri PHP võtmega --enable-ftp.

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
et: Auth_imap: Vajalikku IMAP laiendust ei leitud.

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
et: Auth_krb5: Vajalikku krb5 laiendust ei leitud.

en: Auth_ldap: Adding users is not supported for Active Directory
et: Auth_ldap: Active Directory'sse kasutajate lisamise tugi puudub

en: Auth_ldap: Removing users is not supported for Active Directory
et: Auth_ldap: Active Directoryst kasutajate eemaldamise tugi puudub

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
et: Auth_ldap: Vajalikku LDAP laiendust ei leitud.

en: Auth_ldap: Unable to add user %s. This is what the server said:
et: Auth_ldap: Ei saa lisada kasutajat %s. Server ütles:

en: Auth_ldap: Unable to remove user %s
et: Auth_ldap: Ei saa eemaldada kasutajat %s

en: Auth_ldap: Unable to update user %s
et: Auth_ldap: Ei saa muuta kasutajat %s

en: Auth_ldap: Updating users is not supported for Active Directory.
et: Auth_ldap: Active Directory kasutajate muutmise tugi puudub.

en: Auth_mcal: Required MCAL extension not found.
et: Auth_mcal: Vajalikku MCAL laiendust ei leitud.

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
et: Auth_smbauth: Vajalikku smbauth laiendust ei leitud.

en: Authentication failed
et: Sisselogimine nurjus

en: Authentication failed. %s
et: Sisselogimine nurjus. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
et: RADIUS server ei lubanud sisse logida.

en: Authentication to FTP server failed.
et: FTP serverisse sisselogimine nurjus.

en: Authentication to the SMB server failed.
et: SMB serverisse sisselogimine nurjus.

en: Automatically update the script after each change?
et: Uuenda skript automaatselt pärast iga muudatust

en: Available fields:
et: Kasutatavad väljad:

en: Azerbaijan
et: Aserbaidzaan

en: BOFH Excuses
et: BOFH ettekäänded

en: Background
et: Taust

en: Background Color
et: Tausta värv

en: Bad kerberos password.
et: Vale kerberose salasõna.

en: Bad kerberos username.
et: Vale kerberose kasutajanimi.

en: Bahamas
et: Bahama

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Baltic (ISO-8859-13)
et: Balti (ISO-8859-13)

en: Base graphics directory "%s" not found.
et: Graafika põhikataloogi "%s" ei leitud.

en: Bcc
et: Pimekoopia

en: Begins with
et: Algab

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgium
et: Belgia

en: Bind failed: (%s) %s
et: Sisenemine nurjus: (%s) %s

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Blacklist
et: Must nimekiri

en: Blacklist Edit
et: Musta nimekirja muutmine

en: Blacklist is not supported in the current filtering driver.
et: See filtridraiver ei võimalda musta nimekirja.

en: Blacklisted Addresses
et: Aadressid mustas nimekirjas

en: Block "%s" of application "%s" not found.
et: Blokki "%s" rakenduses "%s" ei leitud.

en: Block Settings
et: Bloki häälestus

en: Block Type
et: Bloki tüüp

en: Body
et: Sisu

en: Bold
et: Paks kiri

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Border
et: Piirjoon

en: Border thickness:
et: Joone paksus:

en: Borders
et: Piirjooned

en: Bosnia and Herzegovina
et: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Both
et: Mõlemad

en: Bottom
et: Alla

en: Bouvet Island
et: Bouvet saar

en: Brazil
et: Brasiilia

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India Ookeani Territoorium

en: Brunei Darussalam
et: Brunei Sultaniriik

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Bulleted List
et: Loetelu

en: CMS
et: Sisuhaldus

en: CRL Distribution Points
et: Tühistusnimekirja jaotuspunktid

en: C_ell Properties...
et: L_ahtri omadused...

en: Cache init was not completed.
et: Vahemälu initsialiseerimine ei jõudnud lõpule.

en: Calendar
et: Kalender

en: Calm
et: Vaikne

en: Cambodia
et: Kambodzha

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Can not reset password automatically, contact your administrator.
et: Parooli ei saa automaatselt tühistada, võta ühendust administraatoriga.

en: Can not write to file "%s"
et: Ei õnnestu kirjutada faili "%s"

en: Can't administer external session handlers.
et: Väliseid sessioonihaldureid pole võimalik administreerida.

en: Can't connect to IMAP server: %s
et: Ei saa ühendust IMAP serveriga: %s

en: Can't open file "%s".
et: Ei õnnestu avada faili "%s"

en: Canada
et: Kanada

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel Problem Report
et: Loobu

en: Cannot delete file "%s".
et: Ei õnnestu kustutada faili "%s".

en: Cannot find a temporary directory.
et: Ei leia ajutist kataloogi

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
et: Ilma 'targetFile' parameetrita ei saa jätkata.

en: Cannot remove directory "%s".
et: Ei õnnestu eemaldada kataloogi "%s".

en: Cannot remove, %d children exist.
et: Ei saa eemaldada, %d-l on alluvaid.

en: Cannot reorder, number of entries supplied for reorder does not match number stored.
et: Ei saa ümber järjestada, ümberjärjestamiseks määratud kannete arv ei klapi salvestatud arvuga.

en: Cannot route message to specified number.
et: Ei saa suunata teadet määratud numbrile.

en: Cape Verde
et: Rohelise Neeme saared

en: Caption
et: Pealkiri

en: Carrier
et: Teenusepakkuja

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Categories and Labels
et: Kategooriad ja märgendid

en: Cayman Islands
et: Caymani Saared

en: Cc
et: Koopia

en: Cell Phone
et: Mobiiltelefon

en: Cell Properties
et: Lahtri omadused

en: Cell padding:
et: Lahtri vooderdus:

en: Cell properties
et: Lahtri omadused

en: Cell spacing:
et: Lahtrite vahekaugus:

en: Cellphone
et: Mobiiltelefon

en: Celtic (ISO-8859-14)
et: Kelti (ISO-8859-14)

en: Center
et: Keskele

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Central European (ISO-8859-2)
et: Kesk-Euroopa (ISO-8859-2)

en: Certificate Details
et: Sertifikaadi üksikasjad

en: Certificate Owner
et: Sertifikaadi omanik

en: Certificate Policies
et: Sertifikaadi poliitikad

en: Chad
et: Tshaad

en: Change
et: Muuda

en: Change Your Password
et: Muuda salasõna

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
et: Muuda nime ja aadressi mida inimesed näevad kui nad sinu kirju loevad ja neile vastavad.

en: Changes saved.
et: Muudatused salvestatud.

en: Changing your password is not supported with the current configuration.  Contact your administrator.
et: Süsteemi konfiguratsioon ei võimalda salasõna muuta. Võta ühendust  administraatoriga.

en: Char
et: Märk

en: Chec_k Link...
et: _Kontrolli linki...

en: Chile
et: Tshiili

en: China
et: Hiina

en: Chinese Simplified (GB2312)
et: Hiina lihtsustatud (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
et: Hiina traditsiooniline (Big5)

en: Choose Application:
et: Vali rakendus:

en: Choose a password
et: Vali salasõna

en: Choose a username
et: Vali kasutajanimi

en: Choose how to display dates:
et: Vali kuupäevade esitusviis:

en: Choose list style type (for ordered lists)
et: Vali loendi stiil (järjestatud loendite jaoks)

en: Christmas Island
et: Jõulusaared

en: Class definition of %s not found.
et: Klassi %s kirjeldust ei leitud.

en: Clear
et: Selge

en: Clear MSOffice tags
et: Eemalda MSOffice märgendid

en: Clear Query
et: Tühjenda päring

en: Clear out user: %s
et: Eemalda kasutaja: %s

en: Clear user
et: Eemalda kasutaja

en: Clear user data
et: Tühjenda kasutaja andmed

en: Clearing Late
et: Õhtul selgineb

en: Click to Continue
et: Klõpsa jätkamiseks

en: Clickatell via HTTP
et: Clickatell üle HTTP

en: Close Window
et: Sule aken

en: Clouds
et: Pilved

en: Clouds Early
et: Hommikul pilves

en: Cloudy
et: Pilves

en: Cocos (Keeling) Islands
et: Kookossaared (Keelingi saared)

en: Collapse Sidebar
et: Peida külgriba

en: Collapsed borders
et: Peidetud piirjooned

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Color
et: Värv

en: Color Picker
et: Värvivalik

en: Colour selection
et: Värvi valik

en: Cols:
et: Veerge:

en: Column titles
et: Veergude pealkirjad

en: Comics
et: Koomiksid

en: Command
et: Käsk

en: Command Shell
et: Käsurida

en: Comment
et: Kommentaar

en: Common Name
et: Lihtnimi

en: Comoros
et: Komoorid

en: Company
et: Firma

en: Computers
et: Arvutid

en: Condition
et: Ilm

en: Conditions
et: Ilm

en: Configuration Differences
et: Konfiguratsiooni erinevused

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
et: Seadistus sünkroniseerimiseks PDAde, nutitelefonide ja Outlookiga.

en: Configuration is out of date.
et: Seadistus on aegunud.

en: Configure %s
et: Seadista %s

en: Confirm Password
et: Kinnita salasõna

en: Congo
et: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
et: Kongo Demokraatlik Vabariik

en: Connection failed.
et: Ühendus nurjus.

en: Connection failed:
et: Ühendus nurjus:

en: Connection failure
et: Ühendus nurjus

en: Connection refused to the public keyserver.
et: Avalik võtmeserver ei anna ühendust.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
et: Avalik võtmeserver ei anna ühendust. Põhjus: %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
et: Ühendus FTP serveriga nurjus.

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Contacts were successfully added to your address book.
et: Kontaktid õnnestus lisada sinu aadressiraamatusse.

en: Contains
et: Sisaldab

en: Contents of "%s"
et: "%s" sisu

en: Continue
et: Jätka

en: Cook Islands
et: Cooki Saared

en: Cookie
et: Mõttetera

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy %s
et: Kopeeri %s

en: Copy failed: %s
et: Kopeerimine nurjus: %s

en: Copy of %s
et: %s koopia

en: Copy selection
et: Kopeeri valik

en: Costa Rica
et: Kostariika

en: Could not PGP encrypt message.
et: Ei saanud kirja PGPga krüptida.

en: Could not PGP sign message.
et: Ei saanud kirja PGPga allkirjastada.

en: Could not S/MIME encrypt message.
et: Ei saanud kirja S/MIMEga krüptida.

en: Could not S/MIME sign message.
et: Ei saanud kirja S/MIMEga allkirjastada.

en: Could not add contact. %s
et: Ei saanud lisada kontakti. %s

en: Could not bind to LDAP server.
et: Ei saanud sisse LDAP serverisse.

en: Could not bind to ldap server
et: Ei saanud sisse LDAP serverisse

en: Could not check balance. %s
et: Ei saanud kontojääki kontrollida. %s

en: Could not connect to LDAP server.
et: Ei saanud ühendust LDAP serveriga.

en: Could not connect to server "%s" using FTP: %s
et: Ei saanud serveriga "%s" FTP abil ühendust: %s

en: Could not create distribution list. %s
et: Jaotusnimekirja loomine nurjus. %s

en: Could not decrypt PGP data.
et: Ei saanud PGP andmeid dekrüptida.

en: Could not decrypt S/MIME data.
et: Ei saanud S/MIME andmeid dekrüptida.

en: Could not delete contact. %s
et: Ei saanud kustutada kontakti. %s

en: Could not delete distribution list. %s
et: Ei saanud kustutada jaotusnimekirja. %s

en: Could not delete setup upgrade script "%s".
et: Ei saanud kustutada paigalduse uuendamise skripti "%s".

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
et: Ei suutnud välja selgitada adressaadi e-posti aadress

en: Could not fetch complete address book.
et: Kogu aadressiraamatu kohaletirimine nurjus.

en: Could not fetch complete distribution list.
et: Kogu jaotusnimekirja kohaletirimine nurjus.

en: Could not fetch the complete list of distribution lists.
et: Kogu jaotusnimekirjade nimekirja kohaletirimine nurjus.

en: Could not load strategy "%s".
et: Ei õnnestunud laadida strateegiat "%s".

en: Could not mkdir "%s".
et: mkdir "%s" nurjus.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
et: Ei saanud võtmeserverist avalikku võtit kätte.

en: Could not open "%s" for writing.
et: "%s" avamine kirjutamiseks nurjus.

en: Could not open %s.
et: %s avamine nurjus.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
et: Ei suutnud käivitada hooldustöö moodulit %s

en: Could not open directory "%s".
et: Ei saanud avada kataloogi "%s".

en: Could not reach the LDAP server.
et: Ei saanud kätte LDAP serverit.

en: Could not read %s.
et: %s lugemine nurjus.

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
et: Soovitud kasutaja parooli tühjendamine nurjus. Mõned andmed ei ole õiged. Proovi uuesti või võta ühendust administraatoriga, kui vajad siiski abi.

en: Could not retrieve ACL
et: ACLi laadimine ebaõnnestus

en: Could not retrieve address book. %s
et: Aadressiraamatu laadimine ebaõnnestus. %s

en: Could not retrieve distribution list. %s
et: Jaotusnimekirja laadimine ebaõnnestus. %s

en: Could not retrieve distribution lists. %s
et: Jaotusnimekirjade laadimine ebaõnnestus. %s

en: Could not retrieve server's capabilities
et: Serveri võimaluste laadimine ebaõnnestus

en: Could not revert configuration.
et: Konfiguratsiooni tagasimuutmine nurjus.

en: Could not rmdir "%s".
et: rmdir "%s" ei õnnestunud.

en: Could not save %s configuration.
et: %s seadistuse salvestamine nurjus.

en: Could not save a backup configuation.
et: Konfiguratsiooni varukoopia salvestamine nurjus.

en: Could not save a backup configuation: %s
et: Konfiguratsiooni varukoopia salvestamine nurjus: %s

en: Could not save setup upgrade script to: "%s".
et: Paigalduse uuendamise skripti ei saanud salvestada kohta: "%s".

en: Could not save the backup configuration file %s.
et: Ei õnnestunud salvestada konfiguratsioonifaili varukoopiat %s.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
et: Konfiguratsioonifaili %s ei õnnestunud salvestada. Sa võid kasutada üht võimalust koodi salvestamiseks tagasi faili %s või kopeerida kood käsitsi faili %s.

en: Could not search the LDAP server.
et: LDAP otsing nurjus.

en: Could not unlink "%s".
et: unlink "%s" nurjus.

en: Could not update contact. %s
et: Kontakti uuendamine nurjus. %s

en: Could not update distribution list. %s
et: Jaotusnimekirja uuendamine nurjus. %s

en: Could not write configuration for "%s": %s
et: "%s" seadistuse salvestamine nurjus: %s

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
et: Ei leidnud Mozilla külgirba. Vaata et külgriba oleks avatud.

en: Couldn't give user "%s" the following rights for the folder "%s": %s
et: Kasutajale "%s" ei saanud anda järgmisi õiguseid kaustale "%s": %s

en: Counted text
et: Piiratud pikkusega tekst

en: Country
et: Riik

en: Courses
et: Kursused

en: Create
et: Loo

en: Create a link
et: Lisa link

en: Create a new one
et: Lisa uus

en: Create new folder
et: Loo uus kaust

en: Create sub folders
et: Lisa alamkaustad

en: Creator Permissions
et: Autori õigused

en: Credit card number
et: Krediitkaardi number

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Cuba
et: Kuuba

en: Current 4 Phases
et: Praegused 4 faasi

en: Current Sessions
et: Aktiivsed sessioonid

en: Current Time
et: Kellaaeg

en: Current URL is
et: Praegune URL on

en: Current Users
et: Aktiivsed kasutajad

en: Current Weather
et: Praegune ilm

en: Current condition:
et: Praegune ilm:

en: Current style
et: Praegune stiil

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
et: Häälesta töid mida tehakse sisenemisel %s-i.

en: Cut
et: Lõika

en: Cut selection
et: Lõika valik

en: Cyprus
et: Küpros

en: Cyrillic (KOI8-R)
et: Kirillitsa (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
et: Kirillitsa (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
et: Kirillitsa/Ukraina (KOI8-U)

en: Czech Republic
et: Tsehhi Vabariik

en: DD
et: PP

en: DISABLED:
et: VÄLJA LÜLITATUD:

en: DSN (see http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)
et: DSN (vaata http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)

en: Daily
et: Iga päev

en: DataTree Browser
et: DataTree sirvija

en: Database Lookup
et: Andmebaasiotsing

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Received
et: Saabumise kuupäev

en: Date selection
et: Kuupäeva valik

en: Day
et: Päev

en: De_lete Column
et: Ku_stuta veerg

en: Deactivate Script
et: Deaktiveeri skript

en: December
et: Detsember

en: Decimal numbers
et: Kümnendnumbrid

en: Decrease Indent
et: Vähenda taandrida

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default Color
et: Vaikimisi värv

en: Default Identity
et: Vaikeidentiteet

en: Default Shell
et: Vaikimisi shell

en: Definitions
et: Sõnaseletused

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete %s
et: Kustuta %s

en: Delete Cell
et: Kustuta lahter

en: Delete Condition
et: Kustuta tingimus

en: Delete Group
et: Kustuta grupp

en: Delete Log
et: Kustuta logi

en: Delete Permission
et: Kustuta õigus

en: Delete and purge messages
et: Kustuta ja eemalda kirjad

en: Delete cell
et: Kustuta lahter

en: Delete column
et: Kustuta veerg

en: Delete existing alternate template
et: Kustuta olemasolev alternatiivne mall

en: Delete message completely
et: Kustuta kiri tervenisti

en: Delete messages
et: Kirjade kustutamine

en: Delete permissions for "%s"
et: Kustuta õigused "%s"-le

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
et: Kustuta õigused "%s"-le ja kõik alamõigused?

en: Delete row
et: Kustuta rida

en: Delete selected identity
et: Kustuta valitud identiteet

en: Delete the current column
et: Kustuta aktiivne veerg

en: Delete the current row
et: Kustuta aktiivne rida

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Deleted setup upgrade script "%s".
et: Kustutasin paigalduse uuendamise skripti "%s".

en: Deliver into my Inbox
et: Pane kiri minu INBOXi

en: Deliver into my Inbox and copy to
et: Pane kiri minu INBOXi ja kopeeri kausta

en: Deliver into my Inbox and redirect to
et: Pane kiri minu INBOXi ja saada aadressile

en: Deliver to folder
et: Pane kiri kausta

en: Delivery time
et: Kättetoimetamise aeg

en: Denmark
et: Taani

en: Describe the Problem
et: Kirjelda probleemi

en: Description
et: Kirjeldus

en: Details (also in Horde's logfile):
et: Üksikasjad (kantud ka Horde logifaili):

en: Details have been logged for the administrator.
et: Üksikasjad logiti administraatori jaoks.

en: Development
et: Arendus

en: Dew Point
et: Kastepunkt

en: Dew Point for last hour:
et: Eelmise tunni kastepunkt

en: Dew point:
et: Kastepunkt:

en: Direction left to right
et: Suund vasakult paremale

en: Direction right to left
et: Suund paremalt vasakule

en: Directory
et: Kataloog

en: Disable %s
et: Lülita välja %s

en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Display 24-hour times?
et: Esita kellaajad 24-tunnisena

en: Display Options
et: Ekraani seaded

en: Display detailed forecast
et: Näita põhjalikku ennustust

en: Display detailed notification when each filter is applied?
et: Näita iga reegli rakendamisel üksikasjalikku teadet

en: Display forecast (TAF)
et: Näita ennustust (TAF)

en: Display format
et: Ekraani seaded

en: Do _not send responses to bulk or list messages
et: Ära saada vastuseid listidest tulnud kirjadele

en: Do not delete
et: Ära kustuta

en: Do not directly access maintenance.php
et: Ära ürita maintenance.php faili otse käivitada

en: Do this:
et: Tee nii:

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
et: Kui esimene rida sisaldab väljade nimesid, märgi see ruut:

en: Doesn't begin with
et: Ei alga

en: Doesn't contain
et: Ei sisalda

en: Doesn't end with
et: Ei lõpe

en: Doesn't exist
et: Pole olemas

en: Doesn't match (with placeholders)
et: Ei vasta tingimusele (koos muutujatega)

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: Don't have an account? Sign up.
et: Sul pole kontot? Registreeru.

en: Download
et: Salvesta

en: Download %s
et: Salvesta %s

en: Download generated configuration as PHP script.
et: Salvesta loodud seadistus PHP skriptina.

en: Drop down list
et: Nimekiri

en: Drugs
et: Ravimid

en: E-Mail
et: E-post

en: EMail-to-SMS gateway driver, for carriers which provide this service.
et: E-post-SMSile vahendusdraiver, teenusepakkujatele kellel selline teenus on

en: Ecuador
et: Ekuador

en: Edit
et: Muuda

en: Edit %s
et: Muuda %s

en: Edit Block
et: Muuda blokki

en: Edit Group
et: Muuda gruppi

en: Edit Permission
et: Muuda õigust

en: Edit Permissions
et: Muuda õigusi

en: Edit Permissions for %s
et: Muuda %s õigusi

en: Edit options for:
et: Muuda seadeid:

en: Edit permissions for "%s"
et: Muuda "%s" õigusi

en: Edit permissions for %s
et: Muuda %s õigusi

en: Education
et: Haridus

en: Egypt
et: Egiptus

en: Either enable it then: %s, or use the basic HTML version: %s.
et: Lülita see sisse ja siis: %s, või kasuta lihtsat HTML versiooni: %s.

en: Email
et: E-post

en: Email Address
et: E-posti aadress

en: Email addresses must match.
et: E-posti aadressid peavad klappima.

en: Email with confirmation
et: E-post kinnitusega

en: Email-to-SMS Gateway
et: E-post-SMSile lüüs

en: Emoticons
et: Smailid

en: Empty message.
et: Sõnum on tühi.

en: Empty result.
et: Tulemus on tühi.

en: Empty search terms
et: Otsingutingimus on tühi

en: Enable %s
et: Lülita sisse %s

en: Enable insertion of images from Photo Galleries in text?
et: Luba teksti sisse lisada pilte fotogaleriidest

en: Enable right click context menu?
et: Luba paremklõpsuga hüpikmenüü

en: Enabled
et: Toimib

en: End year
et: Aasta lõpp

en: Ends with
et: Lõpeb

en: Enlarge Editor
et: Suurenda editor

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
et: Sisesta salajane küsimus mida sinult küsitakse parooli muutmiseks, näiteks 'mis on sinu lemmiklooma nimi?':

en: Enter the image URL here
et: Sisesta siia pildi URL

en: Enter the letters below:
et: Sisesta alla tähed:

en: Equal to
et: Võrdub

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Ginea

en: Error
et: Viga

en: Error creating block: %s
et: Viga bloki loomisel: %s

en: Error deleting sync anchor: %s
et: Viga sünkroniseerimisankru kustutamisel: %s

en: Error deleting sync log: %s
et: Viga sünkroniseerimise logi kustutamisel: %s

en: Error getting content: %s
et: Viga sisu laadimisel: %s

en: Error retrieving current script: (%d) %s
et: Viga aktiivse skripti laadimisel: (%d) %s

en: Error saving changes.
et: Viga muudatuste salvestamisel.

en: Error updating password: %s
et: Viga salasõna muutmisel: %s

en: Error with email message.
et: Viga e-posti teates.

en: Error writing "%s".
et: Viga "%s" kirjutamisel.

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Ethnic
et: Rahvuslik

en: Europe
et: Euroopa

en: Every 15 minutes
et: Iga 15 minuti tagant

en: Every 2 minutes
et: Iga 2 minuti tagant

en: Every 30 seconds
et: Iga 30 sekundi tagant

en: Every 5 minutes
et: Iga 5 minuti tagant

en: Every Login
et: Igal sisselogimisel

en: Every half hour
et: Iga poole tunni tagant

en: Every minute
et: Kord minutis

en: Example values:
et: Näidisväärtused:

en: Execute
et: Käivita

en: Existing Rules
et: Olemasolevad reeglid

en: Exists
et: On olemas

en: Expand
et: Laienda

en: Expand Sidebar
et: Näita külgriba

en: Expected ')'
et: Ootasin ')'

en: Expected 1 object, got %d.
et: Oodati 1 objekti, aga on %d.

en: Expected bare word or quoted search term
et: Ootasin lihtsat sõna või jutumärkides otsingufraasi

en: Expiration Date
et: Aegumise kuupäev

en: Exponent
et: Eksponent

en: FG Color
et: Teksti värv

en: FTP upload of setup
et: Seadistuse üleslaadimine FTP kaudu

en: Failed retrieving preferences.
et: Häälestuse laadimine nurjus.

en: Failed to connect to LDAP server.
et: Ei saanud ühendust LDAP serveriga.

en: Failed to connect to SMB server.
et: Ei saanud ühendust SMB serveriga.

en: Failed to copy from "%s".
et: Ei saanud kopeerida "%s"-st.

en: Failed to copy to "%s".
et: Ei saanud kopeerida "%s"-i.

en: Failed to create new SASL connection.
et: Uue SASL ühenduse loomine nurjus.

en: Failed to move to "%s".
et: Ei saanud tõsta "%s"-i.

en: Failed to retrieve: %s
et: Ei saanud tirida: %s

en: Fair
et: Hea

en: Falkland Islands (Malvinas)
et: Falklandi saared (Malviinid)

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Fatal Error:
et: Kohutav viga:

en: Fax
et: Faks

en: Faxes
et: Faksid

en: February
et: Veebruar

en: Feels Like
et: Tundub nagu

en: Feels like:
et: Tundub nagu:

en: Few Showers
et: Üksikud vihmahood

en: Few Snow Showers
et: Üksikud lumesajuhood

en: Fiji
et: Fidzi

en: File
et: Fail

en: File Count: %s file
et: Failide arv: %s fail

en: File Count: %s files
et: Failide arv: %s faili

en: File Manager
et: Failihaldur

en: File Name
et: Faili nimi

en: File selection
et: Faili valik

en: File upload
et: Faili üleslaadimine

en: File uploads not supported.
et: Failide üleslaadimist ei toetata.

en: Filter All Messages
et: Filtreeri kõik kirjad

en: Filter Only Seen Messages
et: Filtreeri ainult loetud kirjad

en: Filter Only Unseen Messages
et: Filtreeri ainult lugemata kirjad

en: Filter Options
et: Filtreerimise seadistus

en: Filter Rule
et: Filtreerimisreegel

en: Filter Script Display
et: Filtreerimisskripti esitus

en: Filter _Rules
et: Filtreerimis_reeglid

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
et: Filtreerimine: %s kirja kopeeritud kausta "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
et: Filtreerimine: %s kirja kustutatud.

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
et: Filtreerimine: %s kirja tõstetud kausta "%s".

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
et: Filtreerimine: %s kirja kustutatud musta nimekirja alusel.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
et: Filtreerimine: Kiri "%s" aadressilt "%s" kopeeritud kausta "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
et: Filtreerimine: Kiri "%s" aadressilt "%s" kustutatud.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
et: Filtreerimine: Kiri "%s" aadressilt "%s" tõstetud kausta "%s".

en: Filter not found.
et: Filtrit ei leitud.

en: Filters
et: Filtrid

en: Filtreerimisreeglid
et: Suodatinsäännöt

en: Finland
et: Soome

en: First Half
et: Esimene pool

en: First Quarter
et: Esimene veerand

en: Fix ratio
et: Säilita suhe

en: Flip
et: Peegelda

en: Float
et: Hõljuv

en: Fog
et: Udu

en: Folder %s does not exist
et: Kataloogi %s pole olemas

en: Font Color
et: Teksti värv

en: Food
et: Toit

en: For an incoming message that matches:
et: Saabuva kirjaga, mis vastab:

en: For browsers that don't support images
et: Veebilehitsejatele mis pilte ei toeta

en: Forecast (TAF)
et: Ennustus (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
et: Päevade arv (olgu öeldud et tagastatav ennustus sisaldab nii päevi kui öid; suur arv võib bloki laiaks venitada)

en: Forgot your password?
et: Unustasid salasõna?

en: Forms
et: Vormid

en: Fortune
et: Kild

en: Fortune type
et: Killu tüüp

en: Fortunes
et: Killud

en: Fortunes 2
et: Killud 2

en: Forums
et: Foorumid

en: Forward
et: Edastus

en: Forward is not supported in the current filtering driver.
et: Kasutatav filtridraiver ei võimalda edastamist.

en: Forwards
et: Edastused

en: Forwards Edit
et: Edastuste muutmine

en: Fr
et: Re

en: Frames
et: Raamid

en: France
et: Prantsusmaa

en: France, Metropolitan
et: Prantsusmaa, Euroopa-osa

en: French Guiana
et: Prantsuse Guajaana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: From
et: Kellelt

en: From the
et: Suunaga

en: Full Description
et: Põhjalik kirjeldus

en: Full Moon
et: Täiskuu

en: Full Name
et: Täisnimi

en: Gallery to take image from
et: Galerii, kust pilt võtta

en: Gallery:
et: Galerii:

en: Generate %s Configuration
et: Genereeri %s konfiguratsioon

en: Generated Code
et: Genereeritud kood

en: Georgia
et: Gruusia

en: Germany
et: Saksamaa

en: Ghana
et: Gaana

en: Given Name
et: Eesnimi

en: Global Options
et: Üldised seaded

en: Go
et: Mine

en: Goedel
et: Gödel

en: Google Maps
et: Google kaardid

en: Google Search
et: Google otsing

en: Grayscale
et: Halltoonidesse

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Greater than or equal to
et: Suurem või võrdne

en: Greece
et: Kreeka

en: Greek (ISO-8859-7)
et: Kreeka (ISO-8859-7)

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Group Administration
et: Gruppide haldus

en: Group names must be non-empty
et: Gruppide nimed ei või olla tühjad

en: Group_ldap: Unable to add group %s. This is what the server said:
et: Group_ldap: Ei saa lisada gruppi %s. Server ütles:

en: Group_ldap: Unable to delete group %s
et: Group_ldap: Ei saa kustutada gruppi %s

en: Group_ldap: Unable to update group %s
et: Group_ldap: Ei saa muuta gruppi %s

en: Groups
et: Grupid

en: Guatemala
et: Guatemaala

en: Guest Permissions
et: Külalise õigused

en: Guestbook
et: Külalisteraamat

en: Guinea
et: Ginea

en: Guinea-Bissau
et: Ginea-Bissau

en: Guyana
et: Guajaana

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last cell in row.
et: HTMLArea keeldub argpükslikult kustutamast rea viimast lahtrit.

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last column in table.
et: HTMLArea keeldub argpükslikult kustutamast tabeli viimast veergu.

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last row in table.
et: HTMLArea keeldub argpükslikult kustutamast tabeli viimast rida.

en: HTTP Authentication not found.
et: HTTP autentimist ei leitud.

en: Haiti
et: Haiiti

en: Hash-Algorithm
et: Räsialgoritm

en: Haze
et: Hägu

en: Header
et: Päis

en: Headers
et: Päised

en: Heard Island and McDonald Islands
et: Heardi saar ja McDonaldi saared

en: Heavy T-Storm
et: Ränk äikesetorm

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
et: Heebrea (ISO-8859-8-I)

en: Height
et: Kõrgus

en: Help
et: Abi

en: Help using editor
et: Editori kasutamise abi

en: Helper
et: Abiline

en: Hemisphere
et: poolkera

en: Here is the beginning of the file:
et: Siin on faili algus

en: High
et: Kõrge

en: Ho_me
et: _Avaleht

en: Holy See (Vatican City State)
et: Püha Tool (Vatikani Linnriik)

en: Home
et: Avalehele

en: Home Address
et: Kodune aadress

en: Home Directory
et: Kodukataloog

en: Home Phone
et: Kodune telefon

en: Honduras
et: Honduuras

en: Hong Kong
et: Hongkong

en: Horde/Kolab: Invalid %s XML data encountered in message %s
et: Horde/Kolab: Vigased %s XML andmed kirjas %s

en: Horde/Kolab: No message corresponds to object %s
et: Horde/Kolab: Objektile %s ei vasta ükski kiri

en: Horde/Kolab: No object of type %s found in message %s
et: Horde/Kolab: Ei leitud ühtki %s tüüpi objekti kirjas %s

en: Horde/Kolab: Successfully removed %s "%s"
et: Horde/Kolab: Õnnestus eemaldada %s "%s"

en: Horde/Kolab: The integration engine requires the 'domxml' PHP extension
et: Horde/Kolab: Integratsioonimootor vajab 'domxml' PHP laiendust

en: Horde/Kolab: Unable to create new XML tree for object %s
et: Horde/Kolab: Ei saa luua uut XML puud objekti %s jaoks

en: Horde/Kolab: Unable to remove %s "%s": %s
et: Horde/Kolab: Ei saa eemaldada %s "%s": %s

en: Horde/Kolab: Unable to retrieve MIME ID for the part of type %s
et: Horde/Kolab: Ei õnnestu hankida MIME ID-d %s tüüpi osa jaoks

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise %s "%s": %s
et: Horde/Kolab: Ei saa sünkroniseerida %s "%s": %s

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise shares: %s
et: Horde/Kolab: Ei saa sünkroniseerida jagusid: %s

en: Horde/Kolab: Unknown share "%s"
et: Horde/Kolab: Tundmatu jagu "%s"

en: Horizontal Rule
et: Horisontaaljoon

en: Horizontal padding
et: Horisontaalne vooderdus

en: Horizontal:
et: Horisontaalne:

en: How did you get here? (Please report!)
et: Kuidas sa siia sattusid? (Palun teata!)

en: How many columns would you like to merge?
et: Kui palju veerge sooviksid ühendada?

en: How many fields (columns) are there?
et: Kui palju välju (veerge) on?

en: How many rows would you like to merge?
et: Kui palju ridu sooviksid ühendada?

en: Humidity
et: Niiskus

en: Humidity:
et: Niiskus:

en: Humorists
et: Humoristid

en: Hungary
et: Ungari

en: IMAP mailbox creation failed: %s
et: IMAP postkasti loomine nurjus: %s

en: IMAP mailbox deletion failed: %s
et: IMAP postkasti kustutamine nurjus: %s

en: IMAP mailbox quota creation failed: %s
et: IMAP postkasti kvoodi loomine nurjus: %s

en: IP Address
et: IP aadress

en: IP Address not available.
et: IP aadress pole teada.

en: IP Address not within allowed CIDR block.
et: IP aadress ei kuulu lubatud CIDR blokki.

en: IP lockdown violation.
et: IP piirangu rikkumine.

en: I_nsert Row Before
et: Lisa rida _enne

en: Iceland
et: Island

en: Icons Only
et: Ainult ikoonid

en: Icons for %s
et: %s ikoonid

en: Icons with text
et: Ikoonid ja tekst

en: Identity's name:
et: Identiteedi nimi:

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
et: Kui seda õieti ei näidata, %s ja see avatakse uues aknas.

en: If you don't see any icons using Internet Explorer, you may need to check this box to turn off PNG transparency.
et: Kui sa kasutad Internet Explorerit ja ei näe üldse ikoone, siis proovi märkida see ruut, lülitamaks sisse PNG läbipaistvus.

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
et: Kui sa näed seda teadet aga pilti ei näe, siis ei oska sinu veebilehitseja näidata seda pilti, mida soovid üles laadida.

en: Image Preview:
et: Pildi eelvaade:

en: Image URL
et: Pildi URL

en: Image URL:
et: Pildi URL:

en: Image from gallery
et: Pilt galeriist

en: Image from gallery:
et: Pilt galeriist:

en: Image upload
et: Pildi üleslaadimine

en: Images
et: Pildid

en: Import, Step %d
et: Import, samm %d

en: Important
et: Tähtis

en: Imported field: %s
et: Imporditud väli: %s

en: Imported fields:
et: Imporditud väljad:

en: In_sert Row After
et: Lisa rida _pärast

en: Incorrect action code given.
et: Esitati vale tegevuse kood.

en: Incorrect username and/or password.
et: Vale kasutajanimi ja/või parool.

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
et: Vale kasutajanimi või alternetiivne aadress. Proovi uuesti või võta ühendust administraatoriga.

en: Increase Indent
et: Suurenda taandrida

en: Individual Users
et: Üksikud kasutajad

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
et: Kasutatav filtridraiver ei võimalda üksikuid reegleid.

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
et: Püüad panna kirju olematusse kausta.

en: Information
et: Informatsioon

en: Information no longer available.
et: Teave ei ole enam kättesaadav.

en: Insert C_olumn After
et: Lisa _veerg pärast

en: Insert Image
et: Lisa pilt

en: Insert Table
et: Lisa tabel

en: Insert Web Link
et: Lisa hüperlink

en: Insert _Column Before
et: Lisa vee_rg enne

en: Insert a new column after the current one
et: Lisa uus veerg aktiivse veeru järele

en: Insert a new column before the current one
et: Lisa uus veerg aktiivse veeru ette

en: Insert a new row after the current one
et: Lisa uus rida aktiivse rea järele

en: Insert a new row before the current one
et: Lisa uus rida aktiivse rea ette

en: Insert a paragraph after the current node
et: Lisa lõik praeguse asukoha järele

en: Insert a paragraph before the current node
et: Lisa lõik praeguse asukoha ette

en: Insert alternate template
et: Lisa alternatiivne mall

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
et: Sisesta mailiaadress kuhu saaks sulle uue parooli saata:

en: Insert cell after
et: Lisa lahter pärast

en: Insert cell before
et: Lisa lahter enne

en: Insert column after
et: Lisa veerg pärast

en: Insert column before
et: Lisa veerg enne

en: Insert messages
et: Lisa kirjad

en: Insert paragraph after
et: Lisa lõik pärast

en: Insert paragraph before
et: Lisa lõik enne

en: Insert row after
et: Lisa rida pärast

en: Insert row before
et: Lisa rida enne

en: Insert the required answer to the security question:
et: Kirjuta salaküsimuse õige vastus:

en: Insert/Modify Image
et: Lisa/muuda pilt

en: Insert/Modify Link
et: Lisa/muuda link

en: Insufficient credit to send to the distribution list.
et: Jaotusnimekirjale saatmiseks ei jätku krediiti.

en: Insufficient credit.
et: Krediiti ei jätku.

en: Integer
et: Täisarv

en: Integer list
et: Täisarvude nimekiri

en: Invalid UDH. (User Data Header).
et: Vigane UDH (User Data Header).

en: Invalid ZIP data
et: Vigased ZIP andmed.

en: Invalid application.
et: Vigane rakendus.

en: Invalid batch ID.
et: Vale batch ID

en: Invalid data submitted.
et: Sisestati vigased andmed.

en: Invalid destination address.
et: Vigane sihtaadress.

en: Invalid file format
et: Vale failiformaat

en: Invalid license key.
et: Vigane litsentsivõti.

en: Invalid location provided.
et: Sisestati vigane asukoht

en: Invalid msg_type.
et: Vigane msg_type

en: Invalid or missing api_id.
et: api_id on puudu või vigane.

en: Invalid or missing parameters.
et: Vigased või puuduvad parameetrid.

en: Invalid parent permission.
et: Vigane ülemõigus.

en: Invalid partner id.
et: Vigane partneri ID

en: Invalid product code.
et: Vigane tootekood.

en: Invalid protocol.
et: Vigane protokoll.

en: Invalid recipient: "%s"
et: Vigane saaja: "%s"

en: Invalid share object
et: Vigane jagatud objekt

en: Invalid source address.
et: Vigane lähteaadress.

en: Invalid unicode data.
et: Vigased unicode andmed.

en: Inventory
et: Nimekiri

en: Invert selection
et: Pöördvalik

en: Iran, Islamic Republic of
et: Iraani Islamivabariik

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Is
et: On

en: Isle of Man
et: Mani saar

en: Isn't
et: Ei ole

en: Isolated T-Storms
et: Üksikud äikesetormid

en: Israel
et: Iisrael

en: Issuer
et: Väljaandja

en: Italic
et: Kaldkiri

en: Italy
et: Itaalia

en: Jamaica
et: Jamaika

en: January
et: Jaanuar

en: Japan
et: Jaapan

en: Japanese (ISO-2022-JP)
et: Jaapani (ISO-2022-JP)

en: Javascript has been disabled on your browser and this page may not be displaying correctly.
et: Kuna sinu veebilehitsejas on Javascript keelatud, ei pruugi see leht õieti paista.

en: Jordan
et: Jordaania

en: July
et: Juuli

en: June
et: Juuni

en: Justify
et: Rööpselt

en: Justify Center
et: Keskele

en: Justify Full
et: Rööpselt

en: Justify Left
et: Vasakule

en: Justify Right
et: Paremale

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Keep original?
et: Säilita originaal?

en: Kenya
et: Keenia

en: Kerberos server rejected authentication.
et: Kerberose server ei lasknud sisse.

en: Kernel Newbies
et: Kerneli võhikud

en: Key Creation
et: Võtme loomine

en: Key Fingerprint
et: Võtme sõrmejälg

en: Key Length
et: Võtme pikkus

en: Key Type
et: Võtme tüüp

en: Key Usage
et: Võtme kasutus

en: Key already exists on the public keyserver.
et: Võti on avalikus serveris juba olemas.

en: Kids
et: Lapsed

en: Korea, Democratic People's Republic of
et: Korea Rahvademokraatlik Vabariik

en: Korea, Republic of
et: Korea Vabariik

en: Korean (EUC-KR)
et: Korea (EUC-KR)

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõzstan

en: LDAP support is required but the LDAP module is not available or not loaded.
et: Vajalik on LDAP toetus, kuid LDAP moodul puudub või pole laetud.

en: La_yout
et: _Kujundus

en: Language
et: Keel

en: Lao People's Democratic Republic
et: Laose Rahvademokraatlik Vabariik

en: Last Half
et: Viimane pool

en: Last Password Change
et: Viimane parooli muutus

en: Last Quarter
et: Viimane veerand

en: Last Updated:
et: Viimati muudetud:

en: Last login: %s
et: Eelmine külastus: %s

en: Last login: %s from %s
et: Eelmine külastus: %s aadressilt %s

en: Last login: Never
et: Eelmine külastus: mitte kunagi

en: Latvia
et: Läti

en: Law
et: Seadus

en: Layout
et: Kujundus

en: Leave empty for no border
et: Tühi tähendab piirjoone puudumist

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Left
et: Vasak

en: Left header
et: Vasak päis

en: Left values
et: Vasakud väärtused

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Less than or equal to
et: Väiksem või võrdne

en: Level
et: Tase

en: Liberia
et: Libeeria

en: Libyan Arab Jamahiriya
et: Liibüa Araabia Vabariik

en: Light Drizzle
et: Tibutab vihma

en: Light Rain
et: Seenevihm

en: Light Rain Early
et: Hommikul tibutab vihma

en: Light Rain Late
et: Õhtul tibutab vihma

en: Light Rain Shower
et: Kerge hoovihm

en: Light Rain with Thunder
et: Kerge vihm ja äike

en: Light Snow
et: Kerge lumesadu

en: Light Snow Shower
et: Kerge lumetorm

en: Limerick
et: Limerik

en: Link points to:
et: Link viitab asukohta:

en: Link the email address to the compose page when displaying
et: Esitamisel seosta e-posti aadress uue kirja aknaga

en: Links
et: Lingid

en: Linux Cookie
et: Linuxi präänik

en: List - user can see the folder
et: List - kasutaja võib kausta näha

en: List Databases
et: Andmebaaside loetelu

en: List Help Topics
et: Abiinfo teemade nimekiri

en: List Tables
et: Tabelite loetelu

en: Listing sessions failed: %s
et: Sessioonide nimekirja esitamine nurjus: %s

en: Listing users failed: %s
et: Kasutajate nimekirja esitamine nurjus: %s

en: Listing users is disabled.
et: Kasutajate nimekirja pole lubatud näha.

en: Literature
et: Kirjandus

en: Lithuania
et: Leedu

en: Loading...
et: Laen...

en: Local time:
et: Kohalik aeg:

en: Locale and Time
et: Regioon ja aeg

en: Location
et: Asukoht

en: Log in
et: Logi sisse

en: Log of previous sync session
et: Eelmise sünkroniseerimise logi

en: Log out
et: Logi välja

en: Login
et: Kasutajanimi

en: Login Tasks
et: Tööd sisselogimisel

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
et: Sisselogimine nurjus, kuna kasutajanimi või parool polnud õige.

en: Login failed.
et: Sisselogimine nurjus.

en: Long text
et: Pikk tekst

en: Love
et: Armastus

en: Low
et: Madal

en: Lower greek letters
et: Kreeka väiketähed

en: Lower latin letters
et: Ladina väiketähed

en: Lower roman numbers
et: Väikesed rooma numbrid

en: Luxembourg
et: Luksemburg

en: MM
et: KK

en: MS-TNEF Attachment contained no data.
et: MS-TNEF lisand ei sisaldanud andmeid.

en: Macao
et: Makao

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
et: Makedoonia (Endine Jugoslaavia Vabariik)

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Magic
et: Maagia

en: Mail
et: E-post

en: Mail Admin
et: Posti administraator

en: Make lin_k...
et: _Tee link

en: Malaysia
et: Malaisia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
et: Seadista kategooriaid, mida kasutatakse üksuste märgendamiseks ja nendele kategooriatele vastavaid värve.

en: Map24 map
et: Map24 kaart

en: MapQuest map
et: MapQuest kaart

en: Mappings stored.
et: Vastavused salvestatud.

en: Mar_k message as deleted
et: Mär_gi kiri kustutatuks

en: March
et: Märts

en: Margin
et: Serv

en: Mark message as:
et: Märgi kiri:

en: Mark with Seen/Unseen flags
et: Tähista loetud/lugemata staatus

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
et: Tähista muu staatus (nt. tähtis/vastatud)

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Matches (with placeholders)
et: Vastab (koos muutujatega)

en: Matching fields
et: Sobivad väljad

en: Mauritania
et: Mauretaania

en: Mauritius
et: Mauriitius

en: Max allowed credit.
et: Suurim lubatud krediit.

en: Max message parts exceeded.
et: Kirja osade piirang ületatud.

en: Max temp last 24 hours:
et: Viimase 24 tunni kõrgeim temperatuur:

en: Max temp last 6 hours:
et: Viimase 6 tunni kõrgeim temperatuur:

en: Maximum Number of Portal Blocks
et: Suurim portaali blokkide arv

en: Maximum Number of Rules
et: Reeglite suurim arv

en: Maximum length
et: Suurim pikkus

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
et: Musta nimekirja suuruse piirang ületatud (Aadresse kokku: %s, piirang %s). Rohkem aadresse ei saanud lisada.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
et: Valge nimekirja suuruse piirang ületatud (Aadresse kokku: %s, piirang %s). Rohkem aadresse ei saanud lisada.

en: May
et: Mai

en: Medicine
et: Meditsiin

en: Members
et: Liikmed

en: Menu mode:
et: Menüü esitus:

en: Merge cells
et: Ühenda lahtrid

en: Message
et: Teade

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
et: Kiri on edukalt kontrollitud, ent allkirjastaja sertifikaati ei saanud kontrollida.

en: Message expired.
et: Teade on aegunud.

en: Message type
et: Teate tüüp

en: Metar Weather
et: Metar ilm

en: Metar block not available.
et: Metar blokk ei ole saadaval.

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
et: Metar blokk ei ole saadaval. Üksikasjad logiti administraatori jaoks.

en: MetarDB is not connected.
et: MetarDB ühendus puudub.

en: Method
et: Meetod

en: Method "%s" is not defined
et: Meetod "%s" ei ole defineeritud

en: Method not defined. Called method: %s
et: Meetod ei ole defineeritud. Käivitatud meetod: %s

en: Metric
et: Meeter

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Micronesia, Federated States of
et: Mikroneesia Föderatsioon

en: Middle
et: Keskele

en: Mime Type
et: MIME tüüp

en: Min temp last 24 hours:
et: Viimase 24 tunni madalaim temperatuur:

en: Min temp last 6 hours:
et: Viimase 6 tunni madalaim temperatuur

en: Minimum password age has not yet expired
et: Parooli minimaalne vanus pole veel täis

en: Mirror
et: Peegelda

en: Miscellaneous
et: Mitmesugust

en: Missing PEAR package HTTP_Request.
et: Puudub PEAR pakett HTTP_Request.

en: Missing address to notify
et: Teavituse aadress puudub

en: Missing address to redirect message to
et: Edastamise aadress puudub

en: Missing configuration. You have to generate it now if you want to use this application.
et: Konfiguratsioon puudub. Kui tahad seda rakendust kasutada, pead enne genereerima konfiguratsiooni.

en: Missing message ID.
et: Puudub sõnumi ID.

en: Missing reason for reject
et: Puudub tagasilükkamise põhjus

en: Missing reason in vacation.
et: Äraoleku põhjendus puudub.

en: Missing required PEAR package Mail.
et: Puudub vajalik PEAR pakett Mail.

en: Missing session ID.
et: Puudub sessiooni ID.

en: Mo
et: Es

en: Mobile Mail
et: Mobiilne e-post

en: Moderate
et: Mõõdukas

en: Modified Date
et: Muutmise kuupäev

en: Modify URL
et: Muuda URL

en: Modulus
et: Jääk

en: Moldova, Republic of
et: Moldova Vabariik

en: Monaco
et: Monako

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Month and year
et: Kuu ja aasta

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Moon Phases
et: Kuufaasid

en: More fields found in line %d than the expected %d.
et: Reas %d leiti rohkem välju kui eeldatav %d.

en: Morocco
et: Maroko

en: Mostly Clear
et: Valdavalt selge

en: Mostly Cloudy
et: Valdavalt pilves

en: Mostly Cloudy and Windy
et: Valdavalt pilves ja tuuline

en: Mostly Sunny
et: Valdavalt päikesepaisteline

en: Move
et: Järjesta

en: Move Down
et: Nihuta alla

en: Move Left
et: Nihuta vasakule

en: Move Right
et: Nihuta paremale

en: Move Rule Down
et: Nihuta reeglit allapoole

en: Move Rule Up
et: Nihuta reeglit ülespoole

en: Move Up
et: Nihuta üles

en: Move down
et: Nihuta alla

en: Move up
et: Nihuta üles

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Multi-level drop down lists
et: Mitmetasemeline loend

en: Multimap UK map
et: Multimap UK kaart

en: Multiple selection
et: Valik

en: My Account
et: Minu konto

en: My Account Information
et: Minu konto info

en: My Portal
et: Minu portaal

en: My Portal Layout
et: Minu portaali kujundus

en: NO, I Do NOT Agree
et: EI, ma EI OLE nõus

en: N_umber of days between vacation replies:
et: Päe_vade arv äraolekuteadete vahel:

en: Name
et: Nimi

en: Namibia
et: Namiibia

en: Nepal
et: Nepaal

en: Netherlands
et: Holland

en: Netherlands Antilles
et: Hollandi Antillid

en: Netscape CA Revocation URL
et: Netscape CA tühistuse URL

en: Netscape Renewal URL
et: Netscape uuenduse URL

en: Netscape Revocation URL
et: Netscape tühistuse URL

en: Netscape SSL server name
et: Netscape SSL serveri nimi

en: Netscape certificate comment
et: Netscape sertifikaadi kommentaar

en: Netscape certificate type
et: Netscape sertifikaadi tüüp

en: Network
et: Võrk

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: New Category
et: Uus kategooria

en: New Message to %s
et: Uus kiri %s-le

en: New Moon
et: Noorkuu

en: New Rule
et: Uus reegel

en: New Username (optional)
et: Uus kasutajanimi (pole kohustuslik)

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: New password
et: Uus salasõna

en: New password will expire on %x.
et: Uus salasõna aegub %x.

en: New passwords don't match.
et: Salasõnad peavad klappima.

en: New window (_blank)
et: Uues aknas (_blank)

en: News
et: Uudised

en: Newsgroups
et: Grupid

en: Next
et: Järgmine

en: Next 4 Phases
et: Järgmised 4 faasi

en: Next options
et: Järgmised seaded

en: Next>
et: Järgmine>

en: Nicaragua
et: Nikaraagua

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: Night
et: Öö

en: No
et: Ei

en: No "%s" element found in backend configuration.
et: Alusrakenduse seadistuses ei leitud elementi "%s".

en: No available configuration data to show differences for.
et: Puuduvad konfiguratsiooniandmed mille erinevusi näidata.

en: No available strategy for making ISO images.
et: Puudub strateegia ISOde loomiseks.

en: No backend configured for this host
et: Alusrakendus ei ole sellel serveril seadistatud

en: No backends configured in backends.php
et: Failis backends.php pole ühtki alusrakendust seadistatud

en: No batch template.
et: Puudub mall.

en: No block exists at the requested position
et: Selles asukohas ei ole blokki

en: No calendar name provided for MCAL authentication.
et: MCAL autentimiseks vajalik kalendri nimi on puudu.

en: No change.
et: Erinevusi ei ole.

en: No children can be added to this permission.
et: Sellele õigusele ei saa alamaid lisada.

en: No configuration information specified for %s.
et: %s häälestusinfo puudub.

en: No configuration information specified for FTP VFS.
et: FTP VFS häälestusinfo puudub.

en: No configuration information specified for SQL VFS.
et: SQL VFS häälestusinfo puudub.

en: No configuration information specified for SQL-File VFS.
et: SQL-File VFS häälestusinfo puudub.

en: No credit left.
et: Krediit on ammendatud.

en: No destination supplied.
et: Sihtkoht määramata.

en: No file uploaded
et: Faili ei laetud

en: No filters. Click "%s" to create a new filter.
et: Reegleid ei ole. Uue reegli loomiseks klõpsa "%s".

en: No headers specified
et: Päiseid pole määratud

en: No icons found.
et: Ikoone ei leitud.

en: No location is set.
et: Asukoht määramata.

en: No location provided.
et: Asukoht määramata

en: No message supplied.
et: Sõnum puudub.

en: No name specified.
et: Nimi puudub.

en: No number specified.
et: Number puudub.

en: No offensive fortunes
et: Ainult viisakad killud

en: No password provided for HTTP authentication.
et: HTTP autentimise salasõna puudub.

en: No password provided for IMAP authentication.
et: IMAP autentimise salasõna puudub.

en: No password provided for Kerberos authentication.
et: Kerberos autentimise salasõna puudub.

en: No password provided for Login authentication.
et: Login autentimise salasõna puudub.

en: No password provided for PASSWD authentication.
et: PASSWD autentimise salasõna puudub.

en: No password provided for SMB authentication.
et: SMB autentimise salasõna puudub.

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
et: OpenSSL programmi asukoht ei ole määratud. OpenSSL programm on vajalik PKCS#12 andmetega töötamiseks.

en: No pending signups.
et: Ootel liitumissoove ei ole.

en: No quota set.
et: Piirangut ei ole.

en: No rules
et: Puuduvad

en: No script generated.
et: Skripti ei loodud.

en: No separator specified.
et: Eraldaja pole määratud.

en: No sides
et: Mitte ükski külg

en: No strings specified
et: Sõnu pole määratud

en: No such file
et: Sellist faili ei ole

en: No temporary directory available for cache.
et: Puhverdamiseks puudub ajutine kataloog.

en: No username and/or password sent.
et: Kasutajanime ja/või salasõna ei saadetud.

en: No valid XML data returned
et: Ei tagastatud korrektseid XML andmeid

en: No values
et: Väärtused puuduvad

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
et: Algne konfiguratsioon ei sisalda versiooni. Loo konfiguratsioon uuesti.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
et: Sinu konfiguratsioon ei sisalda versiooni. Loo konfiguratsioon uuesti.

en: None
et: Määramata

en: None (use implicit)
et: Määramata

en: Nordic (ISO-8859-10)
et: Põhjamaad (ISO-8859-10)

en: Norfolk Island
et: Norfolki saar

en: Northern Hemisphere
et: Põhjapoolkera

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaani saared

en: Norway
et: Norra

en: Not After
et: Mitte hiljem kui

en: Not Before
et: Mitte varem kui

en: Not a directory
et: Ei ole kataloog

en: Not equal to
et: erineb

en: Not implemented.
et: Pole teostatud.

en: Not set
et: Määramata

en: Not supported.
et: Ei ole toetatud.

en: Notes
et: Märkmed

en: Nothing to browse, go back.
et: Pole midagi sirvida, mine tagasi.

en: Notify
et: Teavitus

en: Notify email address
et: Saada teavitus aadressile

en: Number
et: Arv

en: Number of characters
et: Märkide arv

en: Number of columns
et: Veergude arv

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Numbers not specified for updating in distribution list.
et: Jaotusnimekirjas muutmisele kuuluvad numbrid pole määratud.

en: Object
et: Objekt

en: Object Creator
et: Objekti looja

en: Octal
et: Kaheksandnumber

en: October
et: Oktoober

en: Offense filter
et: Viisakuse aste

en: Office
et: Kontoritöö

en: Old and new passwords must be different.
et: Vana ja uus salasõna peavad olema erinevad.

en: Old password
et: Praegune salasõna

en: Old password is not correct.
et: Praegune salasõna ei ole õige.

en: Oman
et: Omaan

en: Only IMAP servers support shared folders.
et: Ühiskaustu võimaldavad ainult IMAP serverid.

en: Only flag the message
et: Muuda ainult kirja atribuute

en: Only offensive fortunes
et: Ainult ebaviisakad killud

en: Only one email address allowed.
et: Lubatud on ainult üks e-posti aadress.

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
et: Jao omanikku või omaniku õigusi saab muuta ainult omanik või süsteemi administraator.

en: Open in a new window
et: Ava uues aknas

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
et: OpenSSL viga: Andmete eraldamine allkirjastatud S/MIME osast nurjus.

en: Opens this link in a new window
et: Avab selle lingi uues aknas

en: Operating System
et: Operatsioonisüsteem

en: Options
et: Seaded

en: Options about script updating.
et: Skriptis muudatuste tegemise seaded.

en: Options for %s
et: Seadistus: %s

en: Ordered List
et: Nummerdatud loetelu

en: Organisation
et: Organisatsioon

en: Organisational Unit
et: Allüksus

en: Organizing
et: Info

en: Original application template
et: Rakenduse algne mall

en: Original templates in %s:
et: Algsed mallid kataloogis %s:

en: Other
et: Muu

en: Other Information
et: Muu info

en: Other Options
et: Muud seaded

en: Overview
et: Ülevaade

en: Owner Permissions
et: Omaniku õigused

en: PAM authentication is not available.
et: PAM autentimine ei ole saadaval.

en: PEAR::Mail backend
et: PEAR::Mail tugi

en: PGP Digital Signature
et: PGP digitaalallkiri

en: PGP Encrypted Data
et: PGP krüptitud andmed

en: PGP Public Key
et: PGP avalik võti

en: PGP Signed/Encrypted Data
et: PGP allkirjastatud/krüptitud andmed

en: PHP Code
et: PHP kood

en: PHP Shell
et: PHP käsurida

en: PM Light Rain
et: PL kerge vihm

en: PM Rain
et: PL vihm

en: PM Showers
et: PL hoovihmad

en: PM Snow
et: PL lumi

en: PM Snow Showers
et: PL tihe lumesadu

en: PM Sun
et: PL päike

en: PM T-Storms
et: PL äikesetorm

en: POSIX extension is missing
et: POSIX laiendus puudub

en: P_HP Shell
et: P_HP käsurida

en: Padding
et: Täide

en: Palestinian Territory, Occupied
et: Palestiina okupeeritud territoorium

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Ginea

en: Paraguay
et: Paraguai

en: Partly Cloudy
et: Vahelduv pilvisus

en: Password
et: Salasõna

en: Password changed successfully.
et: Salasõna muudetud.

en: Password incorrect
et: Vale salasõna

en: Password required for RADIUS authentication.
et: RADIUS autentimiseks on vajalik salasõna.

en: Password with confirmation
et: Salasõna kinnitusega

en: Password:
et: Salasõna:

en: Password:
et: Salasõna:

en: Passwords must match.
et: Salasõnad peavad klappima.

en: Paste
et: Aseta

en: Paste from clipboard
et: Aseta lõikepuhvrist

en: Path
et: Asukoht

en: Pending Signups:
et: Ootel liitumissoovid:

en: People
et: Inimesed

en: Percent
et: Protsenti

en: Perform Maintenance Operations
et: Käivita hooldustööd

en: Perform maintenance operations on login?
et: Tee sisselogimisel hooldustöid

en: Permission
et: Õigus

en: Permission "%s" not deleted.
et: Õigust "%s" ei kustutatud.

en: Permission Denied
et: Juurdepääs keelatud

en: Permissions
et: Õigused

en: Permissions Administration
et: Õiguste haldus

en: Personal Information
et: Isiklik info

en: Peru
et: Peruu

en: Pets
et: Lemmikloomad

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Phone
et: Telefon

en: Photos
et: Fotod

en: Pixels
et: Pikslit

en: Platitudes
et: Mõttetused

en: Please click into some cell
et: Klõpsa mõnda lahtrisse

en: Please confirm that you want to remove this element:
et: Kinnita et soovid selle elemendi eemaldada:

en: Please confirm that you want to unlink this element.
et: Kinnita et soovid selle elemendi lahti ühendada.

en: Please enter a month and a year.
et: Sisesta kuu ja aasta.

en: Please enter a name for the new category:
et: Sisesta selle uue kategooria nimi:

en: Please enter a valid IP address.
et: Sisesta korrektne IP aadress.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
et: Sisesta korrektne kuupäev, kontrolli päevade arvu kuus.

en: Please enter a valid time.
et: Sisesta korrektne aeg.

en: Please enter the name of the new folder:
et: Sisesta uue kausta nimi:

en: Please provide a summary of the problem.
et: Kirjelda probleemi.

en: Please provide your username and password
et: Sisesta oma kasutajanimi ja salasõna

en: Please read the following text. You MUST agree with the terms to use the system.
et: Loe järgnev tekst läbi. Süsteemi kasutamiseks PEAD tingimustega nõustuma.

en: Please type the new category name:
et: Kirjuta uue kategooria nimi:

en: Poland
et: Poola

en: Politics
et: Poliitika

en: Polls
et: Küsitlused

en: Positioning of this image
et: Selle pildi paigutus

en: Positioning of this table
et: Selle tabeli paigutus

en: Post to this folder (not enforced by IMAP)
et: Kirjuta sellesse kausta (IMAP ei kontrolli)

en: Precipitation for last %s hour(s):
et: Viimase %s tunni sademed:

en: Precipitation<br />chance
et: Sademete<br />tõenäosus

en: Prefs_ldap: Required LDAP extension not found.
et: Prefs_ldap: Vajalikku LDAP laiendust ei leitud.

en: Prefs_session: Required session extension not found.
et: Prefs_session: Vajalikku session laiendust ei leitud.

en: Pressure
et: Õhurõhk

en: Pressure at sea level:
et: Õhurõhk merepinnal:

en: Pressure:
et: Õhurõhk:

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview the image in a new window
et: Pildi eelvaade uues aknas

en: Previous options
et: Eelmised seaded

en: Print document
et: Trüki dokument

en: Private Key
et: Salajane võti

en: Problem
et: Probleem

en: Problem Description
et: Probleemi kirjeldus

en: Projects
et: Projektid

en: Prompt text
et: Selgitav tekst

en: Public Key
et: Avalik võti

en: Public Key Algorithm
et: Avaliku võtme algoritm

en: Public Key Info
et: Avaliku võtme info

en: Public/Private keypair not generated successfully.
et: Võtmepaari genereerimine ei õnnestunud.

en: Puerto Rico
et: Puertoriiko

en: Purge messages
et: Kustutatud kirjade eemaldamine

en: Qatar
et: Katar

en: Query
et: Päring

en: Quota
et: Piirang

en: RSA Public Key (%d bit)
et: RSA avalik võti (%d bitti)

en: R_eason
et: Põ_hjus

en: Radio selection
et: Valik

en: Rain
et: Vihm

en: Rain Early
et: Hommikul vihm

en: Rain Late
et: Õhtul vihm

en: Rain Shower
et: Hoovihm

en: Rain and Snow
et: Vihm ja lumi

en: Rain to Snow
et: Vihm ja lumi

en: Random Fortune
et: Juhuslik kild

en: Ratio
et: Protsent

en: Read
et: Loe

en: Read messages
et: Loe kirju

en: Really delete %s? This operation cannot be undone.
et: Kas tõesti kustutada %s? See toiming on pöördumatu.

en: Really remove user data for user %s? This operation cannot be undone.
et: Kas tõesti kustutada kasutaja %s andmed? See toiming on pöördumatu.

en: Received
et: Saabunud

en: Redirect to
et: Edasta aadressile

en: Redoes your last action
et: Taastab viimase tegevuse

en: Refresh
et: Värskenda

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
et: Värskenda dünaamilised menüü elemendid:

en: Refresh Portal View:
et: Värskenda portaali vaade:

en: Regex
et: Regulaaravaldis

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Reject with reason
et: Lükka tagasi põhjusega

en: Relationship Browser
et: Suhete sirvija

en: Reload
et: Lae uuesti

en: Remarks
et: Märkused

en: Remote Servers
et: Välised serverid

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
et: Väline URL (http://www.example.com/horde):

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove Block
et: Eemalda blokk

en: Remove column
et: Kustuta veerg

en: Remove formatting
et: Eemalda kujundus

en: Remove pair
et: Eemalda paar

en: Remove saved script from server's temporary directory.
et: Kustuta salvestatud skript serveri ajutisest kataloogist.

en: Remove the
et: Eemalda

en: Remove this node from the document
et: Eemalda dokumendist

en: Remove user
et: Kustuta kasutaja

en: Remove user: %s
et: Kustuta kasutaja: %s

en: Request couldn't be answered. Returned errorcode:
et: Päringule polnud võimalik vastata. Tagastati veakood:

en: Requested service could not be found.
et: Soovitavat teenust ei leitud.

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
et: Vajalik "%s" puudub %s seadistuses.

en: Required "%s" not specified in VFS configuration.
et: Vajalik "%s" puudub VFS seadistuses.

en: Required "%s" not specified in configuration.
et: Vajalik "%s" puudub seadistuses.

en: Required Field
et: Kohustuslik väli

en: Resent-to
et: Edasi saadetud aadressile

en: Reset
et: Tühjenda

en: Reset Password
et: Muuda salasõna

en: Reset Your Password
et: Unustasin oma salasõna

en: Restore Last Query
et: Taasta eelmine päring

en: Results
et: Tulemused

en: Return to Filters List
et: Tagasi filtrite nimekirja

en: Return to Options
et: Tagasi seadistusse

en: Return to Rules List
et: Tagasi reeglite nimekirja

en: Retype new password
et: Korda uut salasõna

en: Revert Configuration
et: Võta konfiguratsioon tagasi

en: Rich Text Editor Options
et: Rich Text Editori seadistus

en: Riddles
et: Mõistatused

en: Right
et: Parem

en: Right header
et: Parem päis

en: Right values
et: Paremad väärtused

en: Ro_w Properties...
et: _Rea seaded...

en: Role
et: Roll

en: Romania
et: Rumeenia

en: Rotate 180
et: Pööra 180

en: Rotate Left
et: Pööra vasakule

en: Rotate Right
et: Pööra paremale

en: Row Properties
et: Rea seaded

en: Row properties
et: Rea seaded

en: Rows:
et: Ridu:

en: Rule
et: Reegel

en: Rule Copied
et: Reegel kopeeritud

en: Rule Deleted
et: Reegel kustutatud

en: Rule Disabled
et: Reegel välja lülitatud

en: Rule Enabled
et: Reegel sisse lülitatud

en: Rule Name
et: Reegli nimi

en: Rules
et: Jooned

en: Rules will appear between all rows and columns
et: Jooned tekivad kõigi ridade ja veergude vahele

en: Rules will appear between columns only
et: Jooned tekivad ainult veergude vahele

en: Rules will appear between rows only
et: Jooned tekivad ainult ridade vahele

en: Run
et: Käivita

en: Russian Federation
et: Vene Föderatsioon

en: Rwanda
et: Ruanda

en: S/MIME Cryptographic Signature
et: S/MIME krüptograafiline allkiri

en: S/MIME Encrypted Message
et: S/MIME krüptitud kiri

en: SASL authentication is not available.
et: SASL autentimine ei ole saadaval.

en: SMS Messaging
et: SMS lühisõnumid

en: SQL Shell
et: SQL käsurida

en: SQL statement for value lookups
et: SQL avaldis väärtuste leidmiseks

en: STARTTLS failed: (%s) %s
et: STARTTLS nurjus: (%s) %s

en: SUCCESS
et: ÕNNESTUS

en: S_QL Shell
et: S_QL käsurida

en: Sa
et: La

en: Saint Kitts and Nevis
et: Saint Kitts ja Nevis

en: Saint Pierre and Miquelon
et: Saint Pierre ja Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: Same frame (_self)
et: Samas raamis (_self)

en: Sao Tome and Principe
et: Sao Tome ja Principe

en: Satellite Provider
et: Satelliitside kasutaja

en: Saudi Arabia
et: Saudi Araabia

en: Save
et: Salvesta

en: Save "%s"
et: Salvesta "%s"

en: Save %s
et: Salvesta %s

en: Save Options
et: Salvesta seadistus

en: Save Settings
et: Salvesta seadistus

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
et: Salvesta genereeritud konfiguratsioon PHP skriptina serveri ajutisse kataloogi.

en: Saved %s configuration.
et: %s konfiguratsioon salvestatud.

en: Saved setup upgrade script to: "%s".
et: Paigalduse uuendamise skript salvestatud faili: "%s".

en: Scattered T-Storms
et: Hajusad äikeshood

en: Science
et: Teadus

en: Script
et: Skript

en: Script Updating
et: Skripti uuendamine

en: Script not updated.
et: Skripti ei muudetud.

en: Script successfully activated.
et: Skripti aktiveerimine õnnestus.

en: Script successfully deactivated.
et: Skripti deaktiveerimine õnnestus.

en: Search
et: Otsing

en: Search Engines
et: Otsingumootorid

en: Seen
et: Loetud

en: Select Files
et: Vali failid

en: Select a date
et: Vali kuupäev

en: Select a field
et: Vali väli

en: Select a group to add
et: Vali lisatav grupp

en: Select a new owner
et: Vali uus omanik

en: Select a server
et: Vali server

en: Select a user to add
et: Vali lisatav kasutaja

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select all date components.
et: Vali kõik kuupäeva koostisosad.

en: Select an object
et: Vali objekt

en: Select none
et: Ära vali midagi

en: Select target folder
et: Vali sihtkaust

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
et: Vali vajalikud märgid kastidest. Siis saad need kopeerida kirja sisse.

en: Select the date delimiter:
et: Vali kuupäeva eraldaja:

en: Select the date format:
et: Vali kuupäeva esitusviis:

en: Select the identity you want to change:
et: Vali identiteet mida soovid muuta:

en: Select the time delimiter:
et: Vali kellaaja eraldaja:

en: Select the time format:
et: Vali kellaaja esitusviis:

en: Select two matching fields.
et: Vali kaks sobivat välja.

en: Select your color scheme.
et: Vali värviskeem.

en: Select your preferred language:
et: Vali oma lemmikkeel:

en: Self-Defined Header
et: Muu päis

en: Send Problem Report
et: Saada probleemi kirjeldus

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Sender
et: Saatja

en: Serbia and Montenegro
et: Serbia ja Montenegro

en: Serial Number
et: Järjenumber

en: Server data wrong or not available.
et: Serveri andmed on valed või puuduvad.

en: Session Admin
et: Sessioonide haldus

en: Session ID expired.
et: Sessiooni ID on aegunud.

en: Sessions
et: S_essioonid

en: Set
et: Hulk

en: Set options to allow you to reset your password if you ever forget it.
et: Määra andmed mis võimaldavad sul oma parooli ära muuta kui sa selle unustad.

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
et: Seadista välised serverid mida soovid oma portaalis kasutada.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
et: Pane paika oma keele, ajavööndi ja kuupäeva seadistus.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
et: Määra oma algrakendus, värviskeem, lehekülje värskendamise sagedus ja muud  esituse seaded.

en: Settings successfully updated.
et: Seadistus muudetud.

en: Setup
et: Paigaldus

en: Setup upgrade scripts available
et: Olemasolevad paigalduse uuendamise skriptid

en: Several locations possible with the parameter:
et: Parameeter määrab mitu võimalikku asukohta:

en: Seychelles
et: Seishellid

en: Shopping
et: Ostlemine

en: Short Summary
et: Lühikokkuvõte

en: Should access keys be defined for most links?
et: Kas enamusele linkidele tuleks määrata kiirklahvid?

en: Show
et: Näita

en: Show Active Script
et: Näita aktiivset skripti

en: Show Current Script
et: Näita kehtivat skripti

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
et: Näita olemasoleva ja äsja genereeritud konfiguratsiooni erinevusi.

en: Show last login time when logging in?
et: Näita sisselogimisel eelmise sisselogimise aega

en: Show option to keep original
et: Paku võimalust originaali säilitamiseks

en: Show picker
et: Näita valijat

en: Show table operations menu bar?
et: Näita tabelitoimingute menüüriba

en: Show the %s Menu on the left?
et: Näita vasakul %s menüüd

en: Show the Table Cell Properties dialog
et: Näita tabeli lahtri omaduste dialoogi

en: Show the Table Properties dialog
et: Näita tabeli omaduste dialoogi

en: Show the Table Row Properties dialog
et: Näita tabeli rea omaduste dialoogi

en: Show the image properties dialog
et: Näita pildi omaduste dialoogi

en: Show upload
et: Näita uploadi

en: Showers
et: Hoovihm

en: Showers Early
et: Hommikul hoovihmad

en: Showers Late
et: Õhtul hoovihmad

en: Showers in the Vicinity
et: Hoovihmad ümbruskonnas

en: Shrink
et: Kitsenda

en: Shrink or move neighbouring block(s) out of the way first
et: Kitsenda kõigepealt naaberblokke või nihuta need eest ära

en: Sign up
et: Liitu

en: Signature
et: Allkiri

en: Signature Algorithm
et: Allkirja algoritm

en: Singapore
et: Singapur

en: Size
et: Suurus

en: Skip Maintenance
et: Jäta hooldus vahele

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Snow
et: Lumi

en: Snow Shower
et: Tihe lumesadu

en: Snow Showers
et: Tihedad lumesajud

en: Snow Showers Early
et: Hommikul tihedad lumesajud

en: Snow Showers Late
et: Õhtul tihedad lumesajud

en: Snow depth:
et: Lume paksus:

en: Snow equivalent in water:
et: Lume vee-ekvivalent:

en: Solomon Islands
et: Saalomoni saared

en: Somalia
et: Somaalia

en: Songs & Poems
et: Laulud ja luuletused

en: Sort order selection
et: Sorteerimisjärjekorra valik

en: Source address
et: Lähteaadress

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: South European (ISO-8859-3)
et: Lõuna-Euroopa (ISO-8859-3)

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
et: Lõuna-Georgia ja Lõuna-Sandwichi Saared

en: Southern Hemisphere
et: Lõunapoolkera

en: Space between adjacent cells
et: Vahe lahtrite vahel

en: Space between content and border in cell
et: Vahe lahtri sisu ja ääre vahel

en: Spacer
et: Eraldaja

en: Spacing
et: Vahe

en: Spacing and padding
et: Vahed ja vooderdus

en: Spain
et: Hispaania

en: Spam
et: Rämpspost

en: Special Character Input
et: Erimärkide sisestus

en: Split cell
et: Eralda lahtrid

en: Split column
et: Lahuta veerg

en: Split row
et: Lahuta rida

en: Sports
et: Sport

en: Start year
et: Algusaasta

en: State or Province
et: Osariik või maakond

en: Status
et: Olek

en: Stop checking if this rule matches?
et: Kui vastab sellele reeglile, katkesta kontroll

en: Storage format
et: Salvestusformaat

en: Street Address
et: Tänav ja maja

en: Strikethrough
et: Läbijoonitud tekst

en: String list
et: Stringide loend

en: Strip domain from the address
et: Eralda domeen aadressist

en: Style [CSS]
et: Stiil [CSS]

en: Su
et: Pü

en: Subdirectory "%s" not found.
et: Alamkataloogi "%s" ei leitud.

en: Subje_ct of vacation message:
et: Äraolekuteate _teema:

en: Subject
et: Teema

en: Submit
et: Kinnita

en: Submitted request to add "%s" to the system. You can not log in until your request has been approved.
et: Soov "%s" lisamiseks süsteemi on salvestatud. Sa ei saa sisse logida enne kui sinu soov on heaks kiidetud.

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Success
et: Läks korda

en: Successfully added "%s" to the system.
et: "%s" on süsteemi lisatud.

en: Successfully cleared data for user "%s" from the system.
et: "%s" andmed on süsteemist eemaldatud.

en: Successfully deleted "%s".
et: "%s" on kustutatud.

en: Successfully removed "%s" from the system.
et: "%s" on süsteemist eemaldatud.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
et: Konfiguratsioon on tagasi võetud. Muutuste nägemiseks värskenda vaadet.

en: Successfully saved backup configuration.
et: Konfiguratsiooni varukoopia õnnestus salvestada.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
et: Konfiguratsioonifaili varukoopia %s õnnestus salvestada.

en: Successfully updated "%s"
et: "%s" muutmine õnnestus.

en: Successfully wrote %s
et: %s kirjutamine õnnestus

en: Sudan
et: Sudaan

en: Summary
et: Sisukokkuvõte

en: Sun Rise
et: Päikesetõus

en: Sun Set
et: Päikeseloojang

en: Sunny
et: Päikesepaisteline

en: Sunrise
et: Päikesetõus

en: Sunrise/Sunset
et: Päikesetõus/loojang

en: Sunrise:
et: Päikesetõus:

en: Sunset
et: Päikeseloojang

en: Sunset:
et: Päikeseloojang:

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Support
et: Tugi

en: Suriname
et: Surinami

en: Surname
et: Perekonnanimi

en: Svalbard and Jan Mayen
et: Svalbard ja Jan Mayen

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Shveits

en: Sync log deleted
et: Sünkroniseerimise logi kustutatud

en: Syntax error in search terms
et: Kirjaviga otsingutingimustes

en: Syrian Arab Republic
et: Süüria Araabia Vabariik

en: T-Storm
et: Äikesetorm

en: T-Storm and Windy
et: Tuuline ja äikeseline

en: T-Storms
et: Äikesepuhangud

en: T-Storms Early
et: Hommikul äikesepuhangud

en: TSV file
et: TSV fail

en: Table
et: Tabel

en: Table Properties
et: Tabeli omadused

en: Table Set
et: Tabelite hulk

en: Table properties
et: Tabeli omadused

en: Taiwan
et: Taivan

en: Taiwan, Province of China
et: Taivan, Hiina provints

en: Tajikistan
et: Tadzikistan

en: Tanzania, United Republic of
et: Tansaania Ühendvabariik

en: Target:
et: Avanemine:

en: Tasks
et: Tööd

en: Telephone Number
et: Telefoninumber

en: Temp for last hour:
et: Viimase tunni temperatuur:

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Temperature:
et: Temperatuur:

en: Temperature<br />(%sHi%s/%sLo%s) &deg;%s
et: Temperatuur<br />(%sMax%s/%sMin%s) &deg;%s

en: Template "%s" not found.
et: Malli "%s" ei leitud.

en: Template Administration
et: Mallide haldus

en: Text
et: Tekst

en: Text Only
et: Ainult tekst

en: Text align
et: Teksti joondus

en: Th
et: Ne

en: Thai (TIS-620)
et: Tai (TIS-620)

en: Thailand
et: Tai

en: Thank you for using the system.
et: Täname külastamast.

en: The FTP extension is not available.
et: FTP laiendus ei ole saadaval.

en: The History system is disabled.
et: History süsteem on välja lülitatud.

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
et: Horde/Kolab integratsioonimootor ei toeta "%s"-i

en: The IMSP log could not be initialized.
et: IMSP logi algväärtustamine nurjus.

en: The Maintenance:: class did not load successfully
et: Maintenance:: klassi laadimine nurjus

en: The Options window has closed. Exiting.
et: Seadete aken on suletud. Väljun.

en: The address "%s" has been added to your blacklist.
et: Aadress "%s" lisati musta nimekirja.

en: The address "%s" has been added to your whitelist.
et: Aadress "%s" lisati valgesse nimekirja.

en: The administrator needs to configure a permanent Permissions backend if you want to use Permissions.
et: Kui tahad kasutada õigusi, peab administraator seadistama püsiva õiguste süsteemi.

en: The bottom side only
et: Ainult alumine külg

en: The contact ID number was not specified, left blank or was not found in the database.
et: Kontakti ID numbrit ei määratud, jäeti tühjaks või see puudub andmebaasis.

en: The contact was successfully added to your address book.
et: Kirje õnnestus lisada sinu aadressiraamatusse.

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
et: Allkirjastatud kirja kontrollimiseks on vaja eraldi PGP allkirjablokki.

en: The distribution list ID was either not specified, left blank or not found in the database.
et: Jaotusnimekirja ID on määramata, jäeti tühjaks või puudub andmebaasis.

en: The distribution list was not specified.
et: Jaotusnimekiri pole määratud.

en: The driver said:
et: Draiver ütles:

en: The encryption features require a secure web connection.
et: Krüptimiseks on vaja turvalist HTTP ühendust.

en: The file %s should contain a %s setting.
et: Fail %s peaks sisaldama %s määrangut.

en: The file %s should contain some %s settings.
et: Fail %s peaks sisaldama mingeid %s määranguid.

en: The file can not be copied onto itself.
et: Faili ei saa kopeerida iseendale otsa.

en: The file contained no data.
et: Fail ei sisaldanud andmeid.

en: The following are the headers for this message/rfc822 message.
et: Järgnevad selle message/rfc822 kirja päised.

en: The full screen mode is known to cause problems with Internet Explorer, due to browser bugs that we weren't able to workaround.  You might experience garbage display, lack of editor functions and/or random browser crashes.  If your system is Windows 9x it's very likely that you'll get a 'General Protection Fault' and need to reboot.\n\nYou have been warned.  Please press OK if you still want to try the full screen editor.
et: Täisekraanireziimi kasutamine tekitab probleeme Internet Exploreris tänu selle veebilehitseja vigadele, mida meil ei õnnestu maha suruda. Esineda võib läbu kujutises, editori funktsioonide puudumist ja/või veebilehitseja juhuslikku kinnijooksmist. Kui sinu arvuti operatsiooniks on Windows 9x, siis on väga tõenäoline et saad "General Protection Fault" veateate ja pead arvuti taaskäivitama.\n\nSind on hoiatatud. Klõpsa OK, kui soovid siiski täisekraanireziimi proovida.

en: The identity "%s" has been deleted.
et: Identiteet "%s" on kustutatud.

en: The left-hand side only
et: Ainult vasak külg

en: The location of the GnuPG binary must be given to the Crypt_pgp:: class.
et: Crypt_pgp:: klassi jaoks peab olema määratud GnuPG programmi asukoht.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
et: Kiri mis saadeti %s aadressile %s teemaga "%s" on avatud.
    See ei garanteeri et kiri läbi loeti või sellest aru saadi.

en: The name to use when linking to the compose page
et: Nimi mida kasutada editori lehega linkimisel

en: The number of fields must be numeric.
et: Väljade arv peab olema arv.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_smime:: class.
et: Horde_Crypt_smime:: klass vajab openssl moodulit.

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeded the maximum allowable size
et: Eelistust "%s" ei õnnestunud salvestada, kuna andmete hulk ületas suurima lubatud määra

en: The program used to view this data type (%s) was not found on the system.
et: Seda tüüpi andmete (%s) vaatamiseks vajalikku programmi ei leitud süsteemist.

en: The quote character must be one single character.
et: Jutumärk peab olema üks märk.

en: The right and left sides only
et: Ainult vasak ja parem külg

en: The right-hand side only
et: Ainult parem külg

en: The separator must be one single character.
et: Eraldaja peab olema üks märk.

en: The server "%s" has been deleted.
et: Server "%s" on kustutatud.

en: The server "%s" has been saved.
et: Server "%s" on salvestatud.

en: The signup request for %s has been removed.
et: %s liitumissoov on eemaldatud.

en: The specified row (%d) does not exist.
et: Määratud rida (%d) pole olemas.

en: The specified row does not exist.
et: Määratud rida pole olemas.

en: The temporary file "%s" does not exist.
et: Ajutist faili "%s" pole olemas.

en: The text you entered did not match the text on the screen.
et: Sinu sisestatud tekst ei kattu ekraanil olevaga.

en: The top and bottom sides only
et: Ainult ülemine ja alumine külg

en: The top side only
et: Ainult ülemine külg

en: The uploaded data was lost since the previous step.
et: Saadetud andmed on vahepeal kaotsi läinud.

en: The uploaded file could not be saved.
et: Saadetud faili ei saanud salvestada.

en: The weather.com block is not available.
et: weather.com blokk ei ole kättesaadav.

en: Themes directory "%s" not found.
et: Kujunduste kataloogi "%s" ei leitud.

en: There are no options available.
et: Ei ole midagi seadistada.

en: There are no parts that can be displayed inline.
et: Kirjal ei ole vahetult esitatavaid osi.

en: There are too many characters in this field. You have entered %s characters; you must enter less than %s.
et: Selles väljas on liialt palju märke. Sa sisestasid %s märki; lubatud pole rohkem kui %s.

en: There was a problem adding "%s" to the system: %s
et: "%s" lisamisel süsteemi tekkis probleem: %s

en: There was a problem clearing data for user "%s" from the system:
et: Kasutaja "%s" andmete süsteemist eemaldamisel tekkis probleem:

en: There was a problem removing "%s" from the system:
et: "%s" eemaldamisel süsteemist tekkis probleem:

en: There was a problem updating "%s": %s
et: "%s" muutmisel tekkis probleem: %s

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
et: Faili laadimisel serverisse tekkis probleem: %s ei laetud.

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
et: Faili laadimisel serverisse tekkis probleem: %s oli suurem kui võimaldab piirang (%d baiti).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
et: Faili laadimisel serverisse tekkis probleem: %s laeti ainult osaliselt.

en: There was an error activating the script.
et: Skripti aktiveerimisel tekkis viga.

en: There was an error deactivating the script.
et: Skripti deaktiveerimisel tekkis viga.

en: There was an error displaying this message part
et: Selle kirja osa esitamisel tekkis viga

en: There was an error importing the contact data.
et: Kontaktandmete importimisel tekkis viga.

en: There was an error importing the iCalendar data.
et: iCalendar'i andmete importimisel tekkis viga.

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
et: Seadistuse vormil esines viga. Ehk jätsid täitmata mõne kohustusliku välja.

en: There was an error performing the specified address book function. Please try again later.
et: Soovitud aadressiraamatu operatsiooni sooritamisel tekkis viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: There was an error updating the contact details. Please try again later.
et: Kontaktandmete uuendamisel tekkis viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: There was an error updating the distribution list. Please try again later.
et: Jaotusnimekirja uuendamisel tekkis viga. Palun proovi hiljem uuesti.

en: This IMAP server does not support sharing folders.
et: See IMAP server ei võimalda kaustade jagamist.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
et: See ei näi olevat korralik RAR arhiiv.

en: This does not appear to be a valid zip file.
et: See ei näi olevat korralik ZIP fail.

en: This does not seem to be a valid card number.
et: See ei näi olevat kehtiv kaardi number.

en: This driver allows sending of messages through the Clickatell (http://clickatell.com) gateway, using the HTTP API
et: See draiver võimaldab saata sõnumeid läbi Clickatell (http://clickatell.com) lüüsi, kasutades HTTP APIt

en: This driver allows sending of messages through the WIN (http://winplc.com) gateway, using the HTTP API
et: See draiver võimaldab saata sõnumeid läbi WIN (http://winplc.com) lüüsi, kasutades HTTP APIt.

en: This driver allows sending of messages through the sms2email (http://sms2email.com) gateway, using the HTTP API
et: See draiver võimaldab saata sõnumeid läbi sms2email (http://sms2email.com) lüüsi, kasutades HTTP APIt.

en: This driver allows sending of messages via SMTP through the Vodafone Italy gateway, only to Vodafone numbers. It requires an email account with Vodafone Italy (http://www.190.it).
et: See draiver võimaldab sõnumite saatmist SMTP protokolliga läbi Vodafone Italy lüüsi, ainult Vodafone numbritele. Selleks on vaja Vodafone Italy e-posti kontot (http://www.190.it)

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: This field may only contain integers.
et: See väli võib sisaldada vaid täisarve.

en: This field may only contain numbers and the colon.
et: See väli võib sisaldada ainult numbreid ja koolonit.

en: This field may only contain octal values.
et: See väli võib sisaldada ainult kaheksandarve.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
et: See väli peab olema komaga või tühikuga eraldatud täisarvude loend

en: This field must be a valid number.
et: See väli peab olema korrektne arv.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
et: See väli peab sisaldama värvikoodi RGB Hex kujul, näiteks '#1234af'.

en: This form has already been processed.
et: See vorm on juba läbi töötatud.

en: This is %s.
et: See on %s.

en: This is a Kolab Groupware object. To view this object you will need an email client that understands the Kolab Groupware format. For a list of such email clients please visit %s
et: See on Kolab Groupware objekt. Selle objekti vaatamiseks vajad e-posti klienti mis mõistab Kolab Groupware formaati. Selliste e-posti klientide nimekirja leiad aadressilt %s

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
et: See kiri on kirjutatud märgistikus (%s) mis erineb sinu omast.

en: This number must be at least one.
et: See arv peab olema vähemalt üks.

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
et: See server ei mõista lahti pakkida zip ja gzip faile.

en: This system is currently deactivated.
et: See süsteem on praegu välja lülitatud.

en: This value must be a number.
et: Selle koha peal peab olema arv.

en: This window must be called from an Options window
et: See aken tuleb avada Seadete aknast

en: Thunder
et: Äike

en: Tickets
et: Helpdesk

en: Time
et: Aeg

en: Time Tracking
et: Tööajatabel

en: Time format
et: Aja esitus

en: Time selection
et: Aja valik

en: Timor-Leste
et: Ida-Timor

en: Title
et: Pealkiri

en: Title (tooltip):
et: Pealkiri (tooltip)

en: To
et: Kellele

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
et: Mitme objekti valimiseks hoia all Ctrl (PC) või Command (Mac) klahvi ja klõpsa objektidel.

en: To:
et: Kellele:

en: Today
et: Täna

en: Toggle HTML Source
et: HTML koodi reziim

en: Tomorrow
et: Homme

en: Too many invalid logins during the last minutes.
et: Viimastel minutitel on liiga palju nurjunud sisselogimisi.

en: Top
et: Üles

en: Top frame (_top)
et: Pealmises raamis (_top)

en: Translations
et: Tõlked

en: Trinidad and Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: True or false
et: Tõde või vale

en: Tu
et: Te

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkey
et: Türgi

en: Turkish (ISO-8859-9)
et: Türgi (ISO-8859-9)

en: Turks and Caicos Islands
et: Turks ja Caicos

en: Type your choice:
et: Kirjuta oma valik:

en: U.V. index:
et: UV-indeks:

en: URL for your script delivery status report
et: Sinu skripti kättetoimetamisraporti URL

en: Ukraine
et: Ukraina

en: Unable to access VFS directory.
et: Ei pääse ligi VFS kataloogile.

en: Unable to add extra user information when signing up.
et: Täiendava kasutajainfo lisamine liitumisel ei õnnestu.

en: Unable to change permission for VFS file "%s".
et: Ei saa muuta VFS faili "%s" õigusi.

en: Unable to change permission for VFS file %s/%s.
et: Ei saa muuta VFS faili %s/%s õigusi.

en: Unable to change to %s.
et: Ei saa minna kataloogi %s.

en: Unable to check file size of "%s".
et: Faili "%s" suurust pole võimalik kontrollida.

en: Unable to check file size of "%s/%s".
et: Faili "%s/%s" suurust pole võimalik kontrollida.

en: Unable to connect to SQL server.
et: Ei saa ühendust SQL serveriga.

en: Unable to connect with SSL.
et: SSL ühenduse algatamine nurjus.

en: Unable to copy VFS file.
et: VFS faili kopeerimine nurjus.

en: Unable to create VFS directory "%s".
et: VFS kataloogi "%s" loomine nurjus.

en: Unable to create VFS directory.
et: VFS kataloogi loomine nurjus.

en: Unable to create VFS file.
et: VFS faili loomine nurjus.

en: Unable to create VFS folder "%s".
et: VFS kausta "%s" loomine nurjus.

en: Unable to create empty VFS file.
et: Ei saa luua tühja VFS faili.

en: Unable to decompress data.
et: Lahtipakkimine nurjus.

en: Unable to delete "%s", the directory is not empty.
et: "%s" ei saa kustutada, kataloog ei ole tühi.

en: Unable to delete "%s": %s.
et: Ei saa kustutada "%s": %s.

en: Unable to delete %s, the directory is not empty
et: %s ei saa kustutada, kataloog ei ole tühi

en: Unable to delete VFS directory recursively.
et: VFS kataloogipuu kustutamine nurjus.

en: Unable to delete VFS directory.
et: VFS kataloogi kustutamine nurjus.

en: Unable to delete VFS directory: %s.
et: Ei saa kustutada VFS kataloogi: %s.

en: Unable to delete VFS file "%s".
et: Ei saa kustutada VFS faili "%s".

en: Unable to delete VFS file.
et: VFS faili kustutamine nurjus.

en: Unable to delete VFS folder "%s".
et: Ei saa kustutada VFS kausta "%s".

en: Unable to delete VFS recursively: %s.
et: Ei saa kustutada VFSi rekursiivselt: %s.

en: Unable to determine current directory.
et: Jooksvat kataloogi ei õnnestu tuvastada.

en: Unable to extract certificate details
et: Ei saa kätte sertifikaadi üksikasju

en: Unable to load the definition of %s.
et: %s kirjelduse laadimine nurjus.

en: Unable to move VFS file.
et: VFS faili ümbertõstmine nurjus.

en: Unable to open VFS file "%s".
et: Ei saa avada VFS faili "%s".

en: Unable to open VFS file for writing.
et: Ei saa avada VFS faili muutmiseks.

en: Unable to open VFS file.
et: VFS faili avamine nurjus.

en: Unable to open compressed archive.
et: Pakitud arhiivi avamine nurjus.

en: Unable to read VFS file (filesize() failed).
et: Ei saa lugeda VFS faili (filesize() nurjus).

en: Unable to read VFS file (getFileSize() failed).
et: Ei saa lugeda VFS faili (getFileSize() nurjus).

en: Unable to read file:
et: Ei õnnestu lugeda faili:

en: Unable to read the vfsroot directory.
et: vfsroot kataloogi lugemine nurjus.

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
et: %s ei saa ümber nimetada %s-ks: sihtkaust on juba olemas.

en: Unable to rename VFS directory.
et: VFS kataloogi ümbernimetamine nurjus.

en: Unable to rename VFS directory: %s.
et: Ei saa ümber nimetada VFS kataloogi: %s

en: Unable to rename VFS file "%s".
et: Ei saa ümber nimetada VFS faili "%s".

en: Unable to rename VFS file %s/%s.
et: Ei suuda ümber nimetada VFS faili %s/%s.

en: Unable to rename VFS file.
et: VFS faili ümbernimetamine nurjus.

en: Unable to run 'mkisofs'.
et: Ei õnnestu käivitada 'mkisofs'.

en: Unable to translate this Word document
et: Seda Wordi dokumenti on võimatu tõlgendada

en: Unable to write VFS file "%s".
et: Ei saa kirjutada VFS faili "%s".

en: Unable to write VFS file (copy() failed).
et: Ei saa kirjutada VFS faili (copy() nurjus).

en: Unable to write VFS file data.
et: VFS faili andmete salvestamine nurjus.

en: Unable to write VFS file, quota will be exceeded.
et: Ei saa kirjutada VFS faili, kettakvoot läheb lõhki.

en: Underline
et: Allajoonitud tekst

en: Undo Changes
et: Taasta algseis

en: Undoes your last action
et: Võtab viimase tegevuse tagasi

en: Unexpected response from server on connection:
et: Ootamatu vastus serverilt ühenduse loomisel:

en: Unexpected response from server to:
et: Ootamatu vastus serverilt:

en: Unfiled
et: Kategooriata

en: United Arab Emirates
et: Araabia Ühendemiraadid

en: United Kingdom
et: Suurbritannia

en: United States
et: Ameerika Ühendriigid

en: United States Minor Outlying Islands
et: Ameerika Ühendriikide väikesaared

en: Units
et: Ühikud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown apimsgid (API Message ID).
et: Tundmatu apimsgid (API Message ID).

en: Unknown climsgid (Client Message ID).
et: Tundmatu climsgid (Client Message ID).

en: Unknown location provided.
et: Määrati tundmatu asukoht.

en: Unknown username or password.
et: Tundmatu kasutajanimi ja salasõnna.

en: Unlink the current element
et: Ühenda see element lahti.

en: Unnamed
et: Nimetu

en: Unprivileged scripts cannot access Cut/Copy/Paste programatically for security reasons.  Click OK to see a technical note at mozilla.org which shows you how to allow a script to access the clipboard.
et: Õigusteta skriptid ei saa turvakaalutlustel programselt sooritada lõikamist/kleepimist. Kui klõpsad OK, näed mozilla.org tehnilist selgitust kuidas lubada skriptidel lõikepuhvrit kasutada.

en: Unset color
et: Eemalda värv

en: Unsupported Extension
et: Toetamata laiendus

en: Update
et: Kinnita

en: Update %s
et: Muuda %s

en: Update user
et: Muuda kasutaja

en: Updated "%s".
et: "%s" muudetud.

en: Upgrade script deleted.
et: Uuenduse skript kustutatud.

en: Upload
et: Lae serverisse

en: Uploaded all application setup files to the server.
et: Kõik rakenduse paigaldusfailid on serverisse laetud.

en: Upper latin letters
et: Ladina suurtähed

en: Upper roman numbers
et: Suured rooma numbrid

en: Uruguay
et: Uruguai

en: Use Current: %s
et: Kasuta praegust: %s

en: Use SSL
et: Kasuta SSLi

en: Use if name/password is different for IMSP server.
et: Kasuta juhul kui nimi/salasõna IMSP serveris on erinev.

en: User
et: Kasutaja

en: User %s is not authorised for %s.
et: Kasutajal %s ei ole lubatud %s.

en: User Administration
et: Kasutajahaldus

en: User Options
et: Kasutaja seadistus

en: User Registration
et: Kasutaja registreerimine

en: User Registration has been disabled for this site.
et: Selles saidis kasutajate registreerimist ei võimaldata.

en: User account not found
et: Kasutajakontot ei leitud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username "%s" already exists.
et: Kasutajanimi "%s" on juba olemas.

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Users in the system:
et: Kasutajad süsteemis:

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: VFS directory does not exist.
et: VFS kataloogi pole olemas.

en: Vacation
et: Äraolek

en: Vacation Edit
et: Äraolekuteate muutmine

en: Vacation is not supported in the current filtering driver.
et: Kasutatav filtreerimisdraiver ei võimalda äraolekuteadet.

en: Valid locations found include:
et: Olemasolevad korrektsed asukohad on:

en: Validity
et: Kehtivus

en: Value in minutes from now.
et: Minutite arv praegusest hetkest alates.

en: Value is over the maximum length of %s.
et: Väärtus ületab %s maksimumpikkuse.

en: Values
et: Väärtused

en: Values to select from
et: Väärtused mille hulgast valida

en: Variable
et: Muutlik

en: Venezuela
et: Venetsueela

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
et: Kontrollimine nurjus - see kiri võib olla pahatahtlikult muudetud.

en: Version
et: Järjenumber

en: Version Control
et: Versioonihaldus

en: Vertical align
et: Vertikaalne joondus

en: Vertical padding
et: Vertikaalne vooderdus

en: Vertical:
et: Vertikaalne:

en: Very High
et: Väga kõrge

en: Viet Nam
et: Vietnam

en: Vietnamese (VISCII)
et: Vietnami (VISCII)

en: View %s
et: Vaata %s

en: View an external web page
et: Vaata välist veebilehte

en: View as %s
et: Vaata kui %s

en: Virgin Islands, British
et: Briti Neitsisaared

en: Virgin Islands, U.S.
et: USA Neitsisaared

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Visibility:
et: Nähtavus:

en: Vodafone Italy via SMTP
et: Vodafone Italy üle SMTP

en: WARN
et: HOIATUS

en: WARNING!!! REMOVE SCRIPT MANUALLY FROM %s.
et: HOIATUS!!! KUSTUTA SKRIPT KÄSITSI KATALOOGIST %s.

en: WIN via HTTP
et: WIN üle HTTP

en: Wallis and Futuna
et: Wallis ja Futuna

en: Warning
et: Hoiatus

en: We
et: Ko

en: Weather Forecast
et: Ilmaennustus

en: Weather data provided by
et: Ilmaandmeid pakub

en: Web
et: Veeb

en: Web Site
et: Veebisait

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Welcome
et: Tere tulemast

en: Welcome to %s
et: Tere tulemast %s-i

en: Welcome, %s
et: Tere tulemast, %s

en: Western (ISO-8859-1)
et: Lääne (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
et: Lääne (ISO-8859-15)

en: Western Sahara
et: Lääne-Sahara

en: Wh_itelist addresses:
et: Aadressid _valges nimekirjas:

en: What application should %s display after login?
et: Millise rakenduse peaks %s pärast sisselogimist avama?

en: What is the delimiter character?
et: Millist märki kasutatakse eraldajana?

en: What is the quote character?
et: Millist märki kasutatakse jutumärgina?

en: Whereis Australia map
et: Whereis Australia kaart

en: Which phases
et: Millised faasid

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
et: Milliseid pluginaid lubada Rich Text editoris.

en: Whitelist
et: Valge nimekiri

en: Whitelist Edit
et: Valge nimekirja muutmine

en: Whitelist is not supported in the current filtering driver.
et: Kasutatav filtreerimisdraiver ei võimalda valget nimekirja.

en: Whitelisted Addresses
et: Aadressid valges nimekirjas

en: Width
et: Laius

en: Width in CSS units
et: Laius CSS ühikutes

en: Width of the %s menu on the left (takes effect on next log-in):
et: %s menüü laius vasakul (hakkab mõjuma järgmisel sisselogimisel):

en: Width of the table
et: Tabeli laius

en: Width unit
et: Laiusühik

en: Width:
et: Laius:

en: Wind
et: Tuul

en: Wind Early
et: Hommikul tuul

en: Wind speed in knots
et: Tuule kiirus sõlmedes

en: Wind:
et: Tuul:

en: Wind:
et: Tuul:

en: Wisdom
et: Tarkus

en: Wishlist
et: Soovinimekiri

en: Work
et: Töö

en: Work Address
et: Töökoha aadress

en: Work Phone
et: Töötelefon

en: Wrong number of fields in line %d. Expected %d, found %d.
et: Reas %d on vale arv välju. Peaks olema %d, aga on %d.

en: Wrong number of fields. Expected %d, found %d.
et: Vale arv välju. Peaks olema %d, aga on %d.

en: Wrong offset %d while reading a VFS file.
et: Vale alguspunkt %d VFS faili lugemisel.

en: X509v3 Basic Constraints
et: X509v3 põhilised piirangud

en: X509v3 Extended Key Usage
et: X509v3 võtme laiendatud kasutus

en: X509v3 Subject Alternative Name
et: X509v3 subjekti alternatiivne nimi

en: X509v3 Subject Key Identifier
et: X509v3 subjekti võtme identifikaator

en: X509v3 extensions
et: X509v3 laiendused

en: YY
et: AA

en: YYYY
et: AAAA

en: Yahoo! map
et: Yahoo! kaart

en: Yearly
et: Kord aastas

en: Yemen
et: Jeemen

en: Yes
et: Jah

en: Yes, I Agree
et: Jah, olen nõus

en: You are in TEXT MODE.  Use the [<>] button to switch back to WYSIWYG.
et: Oled TEKSTIREZIIMIS. Klõpsa [<>] et minna tagasi WYSIWYG reziimi.

en: You are not allowed to create more than %d blocks.
et: Ei ole lubatud luua rohkem kui %d blokki.

en: You are not allowed to create more than %d rules.
et: Sa ei saa luua rohkem kui %d reeglit.

en: You are not allowed to create or edit custom rules.
et: Sa ei saa luua või muuta kohandatud reegleid.

en: You are not authenticated.
et: Sa ei ole sisse logitud.

en: You can not have the '\' character in your full name.
et: Sinu täisnimi ei või sisaldada '\' märki.

en: You did not enter a valid email address.
et: Sa ei sisestanud korrektset e-posti aadressi.

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in %s.
et: Sa ei seadnud imporditud faili välju vastavusse %s väljadega.

en: You have been logged out.
et: Sind logiti välja.

en: You have to enter a valid cellphone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
et: Sa pead sisestama kehtiva mobiiltelefoni numbri mis sisaldab ainult numbreid ja mille alguses võib olla '+' rahvusvahelise suunakoodi tunnusena.

en: You have to enter a valid value.
et: Sa pead sisestama korrektse väärtuse.

en: You must configure a DataTree backend to use Signups.
et: Liitumise lubamiseks pead seadistama DataTree süsteemi.

en: You must configure a VFS backend.
et: Sa pead seadistama VFS süsteemi.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
et: Enne saatmist oleks tark probleemi kirjeldada.

en: You must enter the URL where this link points to
et: Sa pead sisestama URLi kuhu see link viitab

en: You must select an server to be deleted.
et: Pead määrama kustutatava serveri.

en: You must specify a username to clear out.
et: Pead määrama kasutajanime mida tühjendada.

en: You must specify a username to remove.
et: Pead määrama kasutajanime mida eemaldada.

en: You must specify at least one email address for which the vacation messages should be activated.
et: Pead määrama vähemalt ühe aadressi, mille jaoks äraolekuteated aktiveerida.

en: You must specify the username to add.
et: Pead määrama kasutajanime mida lisada.

en: You must specify the username to update.
et: Pead määrama kasutajanime mida muuta.

en: You must specify what action to perform.
et: Pead määrama tegevuse, mida soovid teha.

en: You must type a new category name.
et: Pead sisestama uue kategooria nime.

en: You need to provide an Italian phone number
et: Pead sisestama Itaalia telefoninumbri

en: Your %s session has expired. Please login again.
et: Sinu %s sessioon on aegunud. Palun logi uuesti sisse.

en: Your Email Address
et: Sinu e-posti aadress:

en: Your From: address:
et: Sinu saatja aadress:

en: Your Information
et: Sinu info

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
et: Sinu internetiaadress on %s sessiooni jooksul muutunud. Turvalisuse tagamiseks pead uuesti sisse logima.

en: Your Name
et: Sinu nimi

en: Your authentication backend does not support adding users. If you wish to use Horde to administer user accounts, you must use a different authentication backend.
et: Sinu autentimissüsteem ei võimalda kasutajaid lisada. Kui soovid Horde abil kasutajaid hallata, pead kasutama teistsugust autentimissüsteemi.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
et: Sinu autentimissüsteem ei võimalda kasutajate nimekirja näha, või on see võimalus mingil muul põhjusel välja lülitatud.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
et: Sinu veebilehitseja näib olevat %s sessiooni jooksul muutunud. Turvalisuse tagamiseks pead uuesti sisse logima.

en: Your browser does not support this feature.
et: Sinu veebilehitseja ei võimalda seda omadust kasutada.

en: Your browser does not support this print option. Press Control/Command + P to print.
et: Sinu veebilehitseja ei võimalda niimoodi trükkida. Vajuta trükkimiseks Control+P või Command+P.

en: Your current time zone:
et: Sinu ajavöönd:

en: Your default identity has been changed.
et: Sinu vaikeidentiteet on muudetud.

en: Your default identity:
et: Sinu vaikeidentiteet:

en: Your full name:
et: Sinu täielik nimi:

en: Your login has expired.
et: Sinu sisselogimine on aegunud.

en: Your new password for %s is: %s
et: Sinu uus %s salasõna on: %s

en: Your options have been updated for the duration of this session.
et: Muudatused on salvestatud selle sessiooni lõpuni.

en: Your options have been updated.
et: Muudatused on salvestatud.

en: Your password has been reset
et: Sinu salasõna on vahetatud

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
et: Sinu salasõna on vahetatud, vaata oma e-posti ja logi sisse uue salasõnaga.

en: Your password has expired.
et: Sinu salasõna on aegunud.

en: Your remote servers:
et: Sinu välised serverid:

en: Yugoslavia
et: Jugoslaavia

en: Zaire
et: Zair

en: Zambia
et: Sambia

en: [Hide Quoted Text]
et: [Peida osundatud tekst]

en: [No Subject]
et: [Teema puudub]

en: [Problem Report]
et: [Horde probleem]

en: [Show Quoted Text -
et: [Näita osundatud teksti -

en: [Show Quoted Text - %s lines]
et: [Näita osundatud teksti - %s rida]

en: [line %s of %s]
et: [rida %s %s-st]

en: _Address(es) to forward to:
et: _Aadressid, kuhu edastada:

en: _Addresses to not send responses to:
et: Ära _saada teadet aadressidele:

en: _Administration
et: _Haldus

en: _Blacklist
et: _Must nimekiri

en: _CLI
et: Käsu_rida

en: _Delete Row
et: _Kustuta rida

en: _Delete message completely
et: _Kustuta kiri tervenisti

en: _Enter each address on a new line:
et: _Kirjuta iga aadress omaette reale:

en: _Forward
et: _Edastus

en: _Groups
et: _Grupid

en: _Help
et: A_bi

en: _Image Properties...
et: _Pildi omadused...

en: _Keep a copy of messages in this account?
et: _Jäta kirja koopia oma postkasti

en: _Log in
et: _Logi sisse

en: _Log out
et: _Logi välja

en: _Modify Link...
et: _Muuda linki...

en: _Move message to folder:
et: _Tõsta kiri kausta:

en: _My email addresses:
et: _Minu e-posti aadressid:

en: _Options
et: _Seadistus

en: _Permissions
et: Õig_used

en: _Remove Link...
et: _Eemalda link...

en: _Script
et: _Skript

en: _Setup
et: _Paigaldus

en: _Table Properties...
et: _Tabeli omadused...

en: _Users
et: _Kasutajad

en: _Vacation
et: Äraoleku_teade

en: _Whitelist
et: _Valge nimekiri

en: active
et: aktiivne

en: address book
et: aadressiraamat

en: addressee unknown
et: adressaat tundmatu

en: and
et: ja

en: calendar
et: kalender

en: calm
et: vaikne

en: cannot create output file
et: väljundfaili loomine nurjus

en: cannot open input
et: sisendi avamine nurjus

en: click here
et: klõpsa siia

en: command line usage error
et: käsurea kasutamise viga

en: configuration error
et: seadistuse viga

en: critical system file missing
et: elutähtis süsteemifail on puudu

en: data format error
et: andmete formaadi viga

en: disabled - click to enable
et: välja lülitatud - klõpsa sisse lülitamiseks

en: edit
et: muuda

en: entry not found
et: kannet ei leitud

en: falling
et: langeb

en: field
et: väli

en: file
et: fail

en: from the %s (%s) at %s %s
et: suund %s (%s) ja kiirus %s %s

en: gusting
et: puhanguline

en: h:
et: k:

en: hh
et: tt

en: host name unknown
et: tundmatu hostinimi

en: immediate
et: viivitamatu

en: inactive
et: mitteaktiivne

en: input/output error
et: sisend/väljund viga

en: internal software error
et: tarkvara seesmine viga

en: lines]
et: rida]

en: maildrop script generated by Ingo
et: Ingo genereeritud maildrop skript

en: match
et: vastab

en: mkisofs error code %d while making ISO.
et: mkisofs veakood %d ISO loomisel.

en: name
et: nimi

en: not implemented
et: pole teostatud

en: not yet implemented
et: pole veel teostatud

en: notepad
et: märkmik

en: or
et: või

en: percent
et: protsenti

en: permission denied
et: õigused puuduvad

en: pixels
et: pikslit

en: procmail script generated by Ingo
et: Ingo genereeritud procmail skript

en: remote error in protocol
et: protokolli viga teises otsas

en: rising
et: tõuseb

en: service unavailable
et: teenus pole kättesaadav

en: show differences
et: näita erinevusi

en: sieve filter generated by Ingo
et: Ingo genereeritud sieve skript

en: sms2email via HTTP
et: sms2email üle HTTP

en: steady
et: ühtlane

en: switch off javascript
et: lülita javascript välja

en: system error
et: süsteemi viga

en: task list
et: ülesannete nimekiri

en: temporary failure
et: ajutine tõrge

en: try again
et: proovi uuesti

en: type the password twice to confirm
et: kirjuta salasõna eksituse vältimiseks kaks korda

en: unified
et: ühitatud

en: unnamed
et: nimetu

en: user select
et: kasutaja valik

en: w:
et: l:
