Ingo 0.1-cvs - en to el translation catalogue (1700 entries)

en:   The mailbox trash is already empty.
el:   Η γραμματοθυρίδα 'κάδος' είναι ήδη άδεια.

en:  &#151; %s is ready to perform the maintenance operations checked below.
el:  &#151; %s Είναι η στιγμή να γίνουν οι λειτουργίες συντήρησης που είναι επιλεγμένες παρακάτω.

en:  (%s days ago)
el:  (πριν από %s ημέρες)

en:  (Accesskey %s)
el:  (Κλειδί πρόσβασης %s)

en:  (in %s days)
el:  (σε %s ημέρες)

en:  (today)
el:  (σήμερα)

en:  (tomorrow)
el:  (αύριο)

en:  (yesterday)
el:  (χθες)

en:  and
el:  και

en:  at
el:  στις

en:  or
el:  ή

en: %d %s and %s
el: %d %s και %s

en: %d-day forecast
el: %d-μερη πρόβλεψη

en: %s - Notice
el: %s - Σημείωση

en: %s Administration
el: %s-Διαχείριση

en: %s Fingerprint
el: %s Δακτυλικό αποτύπωμα

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
el: %s Λειτουργίες Συντήρησης - Επιβεβαίωση

en: %s Setup
el: %s-Παραμετροποίηση

en: %s Sign Up
el: %s Εγγραφή

en: %s Terms of Agreement
el: %s Οροι χρήσης

en: %s already exists.
el: %s ήδη υπάρχει.

en: %s at %s %s
el: %s σε %s %s

en: %s has cancelled %s.
el: %s ακυρώθηκε %s.

en: %s has replied to a free/busy request.
el: %s απάντησε σε ερώτημα διαθεσιμότητας.

en: %s has replied to the invitation to %s.
el: %s απάντησε στην πρόσκληση για %s.

en: %s has sent you free/busy information.
el: %s σας έστειλε πληροφορίες διαθεσιμότητας.

en: %s is required
el: %s είναι απαιτούμενο

en: %s minutes
el: %s λεπτά

en: %s requests your free/busy information.
el: %s σας ζήτησε πληροφορίες διαθεσιμότητας.

en: %s requests your presence at %s.
el: %s ζήτησε την παρουσία σας στις %s.

en: %s to %s of %s
el: %s ως %s από %s

en: %s wishes to add to %s.
el: %s επιθυμεί την προσθήκη στο %s.

en: %s wishes to make you aware of %s.
el: %s επιθυμεί να σας ενημερώσει για %s.

en: %s wishes to receive the latest information about %s.
el: %s επιθυμεί να λάβει τις τελευταίες πληροφορίες για %s.

en: %s's Address Book
el: %s's Διευθυνσιογράφος

en: %s's Calendar
el: %s's Ημερολόγιο

en: %s's Notepad
el: %ss Σημειωματάριο

en: %s's Tasklist
el: %ss Λίστα Εργασιών

en: '%s' is not a valid choice.
el: '%s' δεν είναι έγκυρη επιλογή.

en: '%s' is not configured in the Horde Registry.
el: '%s' δεν έχει ρυθμιστεί στο registry της εφαρμογής Horde

en: '%s' tree renderer not found.
el: %s αναπαραστάτης δενδρικής δομής δεν βρέθηκε.

en: '%s' was added to the groups system.
el: '%s' προστέθηκε στις ομάδες συστήματος.

en: '%s' was added to the permissions system.
el: '%s' προστέθηκε στις άδειες του συστήματος.

en: '%s' was not created: %s.
el: '%s' δεν δημιουργήθηκε: %s.

en: , variable from %s to %s
el: , μεταβλητή από %s σε %s

en: -- select --
el: -- επιλογή --

en: 12 Hour Format
el: 12ωρη μορφή

en: 24 Hour Format
el: 24ωρη μορφή

en: 24 hours
el: 24 ώρες

en: <b>A fatal error has occurred:</b>
el: <b>Παρουσιάστηκε ένα σοβαρό λάθος:</b>

en: A fatal error has occurred
el: Παρουσιάσθηκε κρίσιμο λάθος

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
el: Απαιτείται δημόσιο κλειδί PGP για την κρυπτογράφηση ενός μηνύματος.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
el: Απαιτείται δημόσιο κλειδί PGP για επιβεβαίωση ενός υπογεγραμμένου μηνύματος.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to decrypt a message.
el: Απαιτείται δημόσιο, προσωπικό PGP κλειδί και λέξη-κωδικός για να αποκρυπτογραφήσετε ένα μήνυμα.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
el: Απαιτείται δημόσιο, προσωπικό PGP κλειδί και λέξη-κωδικός για να υπογράψετε ψηφιακά ένα μήνυμα.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
el: Απαιτείται δημόσιο, προσωπικό S/MIME κλειδί και λέξη-κωδικός για να αποκρυπτογραφήσετε ένα μήνυμα.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
el: Απαιτείται δημόσιο, προσωπικό S/MIME κλειδί και λέξη-κωδικός για να υπογράψετε ψηφιακά ένα μήνυμα.

en: A public SMIME key is required to encrypt a message.
el: Απαιτείται δημόσιο κλειδί S/MIME για την κρυπτογράφηση ενός μηνύματος.

en: AM/PM
el: πμ/μμ

en: About this editor
el: Περί αυτού του Κειμενογράφου

en: About...
el: Περί...

en: Absbottom
el: Απόλυτο τέλος

en: Absmiddle
el: Απόλυτη Μέση

en: Accept request
el: Αποδοχή αιτήματος

en: Accepted
el: Εγινε αποδεκτό

en: Access denied creating VFS directory.
el: Η πρόσβαση απορρίφθηκε κατά τη δημιουργία VFS καταλόγου.

en: Access denied creating VFS file.
el: Η πρόσβαση απορρίφθηκε κατά τη δημιουργία VFS αρχείου.

en: Account Password
el: Κωδικός Λογαριασμού

en: Account frozen.
el: Ο λογαριασμός πάγωσε.

en: Accounting
el: Καταγραφή

en: Action for blacklisted addresses:
el: Ενέργεια για διευθύνσεις μαύρης λίστας:

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Activate Script
el: Ενεργοποίηση προγράμματος (script)

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add Child Group
el: Προσθήκη υποομάδας

en: Add Child Permission
el: Προσθήκη άδειας υποομάδας (child permission)

en: Add Here:
el: Προσθήκη εδώ:

en: Add New Group
el: Προσθήκη Νέας Ομάδας

en: Add New Permission
el: Προσθήκη νέας άδειας

en: Add a child group to '%s'
el: Προσθήκη υποομάδας στο '%s'

en: Add a child permission to '%s'
el: Προσθήκη άδειας (permission) υποομάδας στο '%s'

en: Add a new user:
el: Προσθήκη νέου χρήστη:

en: Add column
el: Προσθήκη στήλης

en: Add new members
el: Προσθήκη νέου μέλους

en: Add pair
el: Προσθήκη ζεύγους

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
el: Προσθήκη του %s στο μενού του Mozilla

en: Add this to my calendar
el: Προσθήκη αυτού στο ημερολόγιό μου

en: Add to address book:
el: Προσθήκη στο Διευθυνσιογράφο:

en: Add to my address book
el: Προσθήκη στο Διευθυνσιογράφο μου

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Added '%s' to the system, but could not add additional signup information: %s.
el: Προστέθηκε '%s' στο σύστημα, αλλά δεν μπόρεσα να προσθέσω συμπληρωματικές πληροφορίες

en: Added '%s' to the system. You can log in now.
el: Προστέθηκε '%s' στο σύστημα. Μπορείτε να συνδεθείτε τώρα.

en: Adding users is disabled.
el: Η προσθήκη χρηστών έχει απενεργοποιηθεί.

en: Additional Settings
el: Πρόσθετες Ρυθμίσεις

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Address Book
el: Διευθυνσιογράφος

en: Administer - set permissions for other users
el: Διαχείριση - Δώστε δικαιώματα σε άλλους χρήστες

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Aktion Airport
el: Αερολιμένας Ακτίου

en: Alexandroupoli Airport
el: Αερολιμήν Αλεξανδρούπολης

en: Alias
el: Ψευδώνυμο

en: Align
el: Ευθυγράμμισε

en: Alignment:
el: Ευθυγράμμιση:

en: All
el: Ολα

en: All Authenticated Users
el: Ολοι οι έγκυροι χρήστες

en: All Groups
el: Ολες οι Ομάδες

en: All Permissions
el: Ολα τα δικαιώματα

en: All four sides
el: Και οι τέσσερις (4) πλευρές

en: All of the following
el: Ολα τα παρακάτω

en: Allow multiple addresses
el: Να επιτρέπονται πολλαπλές διευθύνσεις

en: Allow setting of ordered list type?
el: Να επιτρέπονται ρυθμίσεις ταξινομιμένων λιστών;

en: Already exists
el: Ηδη υπάρχει

en: Alternate IMSP Login
el: Εναλλακτική IMSP Είσοδος

en: Alternate IMSP Password
el: Εναλλακτικός IMSP Κωδικός

en: Alternate IMSP Username
el: Εναλλακτικό IMSP Όνομα Χρήστη

en: Alternate email address
el: Εναλλακτική διεύθυνση email

en: Alternate templates
el: Εναλλακτικά πρότυπα

en: Alternate text:
el: Εναλλακτικό κείμενο:

en: An illegal value was specified.
el: Ορίστηκε μία μη επιτρεπόμενη τιμή.

en: Anchialos Airport
el: Αερολιμένας Αγχίαλου.

en: Andravida Airport
el: Αερολιμένας Ανδραβίδας.

en: Anonymous Proxy
el: Ανώνυμος Διαμμεσολαβητής (Proxy)

en: Answer
el: Απάντηση

en: Answered
el: Απαντημένο

en: Any of the following
el: Οποιοδήποτε από τα παρακάτω

en: Application
el: Εφαρμογή

en: Application List
el: Λίστα Εφαρμογής

en: Application is ready.
el: Η εφαρμογή είναι έτοιμη.

en: Apply Filters
el: Εφαρμογή Φίλτρων

en: Apply to Child Shares
el: Εφαρμογή και στα εξαρτώμενα κοινόχρηστα

en: Approve
el: Εγκρίνω

en: April
el: Απρίλιος

en: Araxos Airport
el: Αερολιμένας Αράξου

en: Archive File Size
el: Μέγεθος αρχείου αρχειοθέτησης

en: Archive Name
el: Ονομα αρχείου αρχειθέτησης

en: Are you sure you want to delete this rule?
el: Είστε σίγουροι για τη διαγραφή αυτού του κανόνα;

en: Are you sure you want to remove the signup request for %s ?
el: Είστε σίγουρη για τη διαγραφή της αίτησης υπογραφής για %s ?

en: Are you sure you wish to delete '%s' and any sub-groups?
el: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε '%s' και όλες τις υποομάδες?

en: Art
el: Τέχνη

en: Ascii Art
el: ASCII Τέχνη

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
el: Να ζητείτε επιβεβαίωση πρίν από κάθε ενέργεια διαχείρισης;

en: Assignment columns
el: Ανάθεση στηλών

en: Athinai Airport
el: Αερολιμένας Αθηνών

en: Attached is an iCalendar file reply to a request you sent
el: Το συνημμένο είναι ένα αρχείο ημερολογίου σε απάντηση αιτήματός σας

en: Attempt to delete a non-existent group.
el: Προσπάθεια διαγραφής μη υπαρκτής ομάδας.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
el: Προσπάθεια διαγραφής μη υπαρκτού δικαιώματος.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
el: Προσπάθεια επεξεργασίας μη υπαρκτού δικαιώματος.

en: Attempt to edit a non-existent share.
el: Προσπάθεια επεξεργασίας μη υπαρκτού διαμοιρασμένου.

en: Attendees
el: Παρευρισκόμενοι

en: Attributes
el: Ιδιότητες

en: August
el: Αύγουστος

en: Authentication failed
el: Η αυθεντικοποίηση απέτυχε

en: Authentication failed. %s
el: Η αυθεντικοποίηση απέτυχε. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
el: Η αυθεντικοποίηση απορρίφθηκε από τον RADIUS server.

en: Authentication to FTP server failed.
el: Η αυθεντικοποίηση στον FTP-Server απέτυχε.

en: Automatically update the script after each change?
el: Αυτόματη ενημέρωση του προγράμματος (script) μετά από κάθε αλλαγή;

en: Available fields:
el: Διαθέσιμα Πεδία:

en: Awaiting Response
el: Αναμένοντας απάντηση

en: Background
el: Υπόβαθρο

en: Background Color
el: Χρώμα υπόβαθρου

en: Bad kerberos password.
el: Λάθος Kerberos-κωδικός.

en: Bad kerberos username.
el: Λάθος Kerberos-Όνομα Χρήστη.

en: Bare
el: Αδειο

en: Base graphics directory '%s' not found.
el: Ο κύριος κατάλογος γραφικών '%s' δεν βρέθηκε.

en: Baseline
el: Βασική γραμμή

en: Bcc
el: Κ.Κοιν

en: Begins with
el: Αρχίζει με

en: Birthday
el: Γενέθλια

en: Blacklist
el: Μαύρη Λίστα

en: Blacklist Edit
el: Επεξεργασία Μαύρης Λίστας

en: Blacklist is not supported in the current filtering driver.
el: Δεν υποστηρίζεται Μαύρη Λίστα με τον τρέχοντα οδηγό φίλτρων.

en: Blacklisted Address
el: Διεύθυνση σε Μαύρη Λίστα

en: Blacklisted Addresses
el: Διευθύνσεις σε Μαύρη Λίστα

en: Block "%s" of application "%s" not found.
el: Το τμήμα "%s" της εφαρμογής "%s" δεν βρέθηκε.

en: Block Settings
el: Ρυθμίσεις τμήματος

en: Block Type
el: Τύπος τμήματος

en: Body
el: Σώμα Κειμένου

en: Bold
el: Έντονα

en: Borders
el: Όρια

en: Both
el: Και τα δύο

en: Bottom
el: Κατώτατο

en: Bulleted List
el: Λίστα με τελείες

en: CRL Distribution Points
el: Σημεία διανομής CRL

en: CVS
el: Αρχείο κειμένου χωρισμένο με κόμμα (CVS)

en: C_ell Properties...
el: Ιδιότητες Κελιών...

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Calendar Summary
el: Περίληψη Ημερολόγιου

en: Calendar:
el: Ημερολόγιο:

en: Calm
el: Ηρεμία

en: Can not reset password automatically, contact your administrator.
el: Αδύνατη η αρχικοποίηση του κωδικού αυτόματα, επικοινωνήστε με το διαχειριστή

en: Can't connect to IMAP server: %s
el: Αδύνατη η σύνδεση με τον IMAP-Server: %s

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Cancel Problem Report
el: Ακύρωση Αναφοράς Προβλήματος

en: Cannot delete file "%s".
el: Αδύνατη η διαγραφή του αρχείου "%s".

en: Cannot find a temporary directory.
el: Δε βρίσκω προσωρινό φάκελο (temp dir).

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
el: Αδύνατη η συνέχεια χωρίς την παράμετρο "targetFile".

en: Cannot remove directory "%s".
el: Αδύνατη η διαγραφή του φακέλου "%s".

en: Cannot remove, %d children exist.
el: Αδύνατη η διαγραφή, %d υπφάκελος υπάρχει.

en: Cannot reorder, number of entries supplied for reorder does not match number stored.
el: Αδύνατη η επαναταξινόμηση, ο αριθμός των εγγραφών που δώσατε για επαναταξινόμηση, δεν ταιριάζει με τον αριθμό των αποθηκευμένων.

en: Cannot route message to specified number.
el: Δε μπορώ να δρομολογήσω μήνυμα στον αριθμό που ορίσατε.

en: Caption
el: Επικεφαλίδα

en: Case Sensitive
el: Διαχωρισμός Πεζών/Κεφαλαίων

en: Categories and Labels
el: Κατηγορίες και Ετικέτες

en: Cc
el: Κοιν.

en: Cell Phone
el: Κινητό Τηλέφωνο

en: Cell Properties
el: Ιδιότητες Κελιού

en: Cell padding:
el: Γέμισμα Κελιού:

en: Cell properties
el: Ιδιότητες Κελιού

en: Cell spacing:
el: Διάκενο Κελιών:

en: Cellphone
el: Κινητό Τηλέφωνο

en: Center
el: Κέντρο

en: Certificate Details
el: Λεπτομέρειες Πιστοποιητικού

en: Certificate Policies
el: Πολιτική Πιστοποιητικού

en: Chair Person
el: Πρόεδρος

en: Change
el: Αλλαγή

en: Change Password
el: Αλλαγή κωδικού

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
el: Αλλάξτε το όνομα και τη διεύθυνση που θα βλέπουν όταν διαβάζουν ή απαντούν σε μηνύματά σας

en: Changes saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκέυθηκαν.

en: Char
el: Χαρακτήρας

en: Chec_k Link...
el: Έλεγχος σύνδεσης...

en: Check the box for any operation(s) you want to perform at this time.
el: Σημειώστε το τετραγωνίδιο για οποιαδήποτε εργασία(ες) θέλετε να εκτελεστούν αυτή τη στιγμή.

en: Chios Airport
el: Αερολιμένας Χίου

en: Choose Application:
el: Επιλέξτε Εφαρμογή:

en: Choose a password
el: Επιλέξτε κωδικό

en: Choose a username
el: Επιλέξτε όνομα χρήστη

en: Choose an action:
el: Επιλέξτε μια ενέργεια:

en: Choose how to display dates:
el: Επιλέξτε πως θα εμφανίζονται οι ημερομηνίες:

en: Choose list style type (for ordered lists)
el: Επιλέξτε τύπο λίστας (για ταξινομημένες λίστες)

en: Chrysoupoli Airport
el: Αερολιμένας Χρυσούπολης

en: Class definition of %s not found.
el: Δεν βρέθηκε ορισμός κλάσης του %s.

en: Clear
el: Καθάρισε

en: Clear MSOffice tags
el: Καθαρισμός ετικετών (tags) MS-Office

en: Clear out user: %s
el: 'Αδειασμα' Χρήστη: %s

en: Clear user
el: Καθαρισμός Χρήστη

en: Clear user data
el: Καθαρισμός δεδομένων χρήστη

en: Click to Continue
el: Κάντε κλικ για συνέχεια

en: Close Help
el: Κλείσιμο Βοήθειας

en: Close Help Window
el: Κλείσιμο Παράθυρου Βοήθειας

en: Close Window
el: Κλείσιμο Παράθυρου

en: Collapse Sidebar
el: Αναδίπλωση Πλευρικής Μπάρας

en: Collapsed borders
el: Αναδιπλωμένα Περιθώρια

en: Color
el: Χρώμα

en: Color Picker
el: Επιλέκτης Χρώματος

en: Colour selection
el: Επιλογή Χρώματος

en: Cols:
el: Στήλες:

en: Column titles
el: Τίτλοι Στηλών

en: Command
el: Εντολή

en: Command Shell
el: Κέλυφος Εντολών

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Common Name
el: Κοινό Όνομα

en: Company
el: Εταιρεία

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Compose
el: Σύνθεση

en: Compose Message (%s)
el: Σύνθεση Μηνύματος (%s)

en: Computers
el: Υπολογιστές

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Configuration Differences
el: Διαφορές Παραμετροποίησης

en: Configuration for syncing with PDAs, Smartphones and Outlook.
el: Επιλογές για συγχρονισμό με PDAs, έξυπνα Τηλέφωνα και Outlook.

en: Configuration is out of date.
el: Die Konfiguration muss aktualisiert werden.

en: Configuration needs updating.
el: Η παραμετροποίηση χρειάζεται ενημέρωση.

en: Configure %s
el: Παραμετροποίηση %s

en: Confirm Password
el: Επιβεβαίωση Κωδικού

en: Connection failed.
el: Η σύνδεση απέτυχε.

en: Connection failed:
el: Η σύνδεση απέτυχε:

en: Connection refused to the public keyserver.
el: Αρνηση σύνδεσης από το δημόσιο εξυπηρετητή κλειδιών.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
el: Αρνηση σύνδεσης από το δημόσιο εξυπηρετητή κλειδιών. Λόγος : %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
el: Η σύνδεση με το FTP-Server απέτυχε.

en: Contact Search
el: Αναζήτηση Επαφής

en: Contacts were successfully added to your address book.
el: Οι επαφές προστέθηκαν επιτυχώς στο Διευθυνσιογράφο σας.

en: Contains
el: Περιέχει

en: Contents of '%s'
el: Περιεχόμενα του '%s'

en: Contents of the RAR archive
el: Περιεχόμενα των αρχείων RAR

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Copy %s
el: Αντιγραφή %s

en: Copy of %s
el: Αντιγραφή του %s

en: Copy selection
el: Αντιγραφή Επιλογής

en: Could not PGP encrypt message.
el: Αδύνατη η κρυπτογράφηση του μηνύματος με PGP.

en: Could not PGP sign message.
el: Αδύνατη η υπογραφή του μηνύματος με PGP.

en: Could not S/MIME encrypt message.
el: Αδύνατη η κρυπτογράφηση του μηνύματος με S/MIME.

en: Could not S/MIME sign message.
el: Αδύνατη η υπογραφή του μηνύματος με S/MIME.

en: Could not add contact. %s
el: Δεν μπόρεσα να προσθέσω την επαφή. %s

en: Could not bind to LDAP server.
el: Αδύνατη η σύνδεση με το LDAP-Server.

en: Could not check balance. %s
el: Αδύνατος ο έλεγος υπολοίπου. %s

en: Could not connect to server '%s' using FTP: %s
el: Αδύνατη η σύνδεση στον εξυπηρετητή '%s' χρησιμποιώντας FTP: %s

en: Could not create distribution list. %s
el: Αδύνατη η δημιουργία λίστασ διανομής. %s

en: Could not decrypt PGP data.
el: Αδύνατη η αποκρυπτογράφηση PGP δεδομένων.

en: Could not decrypt S/MIME data.
el: Αδύνατη η αποκρυπτογράφηση S/MIME δεδομένων.

en: Could not delete contact. %s
el: Αδύνατη η διαγραφή επαφής. %s

en: Could not delete distribution list. %s
el: Αδύνατη η διαγραφή λίστας διανομής. %s

en: Could not delete setup upgrade script '%s'.
el: Αδύνατη η διαγραφή setup upgrade script '%s' .

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
el: Δε μπορώ να διευκρινήσω τη διεύθυνση του παραλήπτη.

en: Could not fetch complete address book.
el: Αδύνατη η πλήρης πρόσβαση του Διευθυνσιογράφου.

en: Could not fetch complete distribution list.
el: Αδύνατη η πλήρης πρόσβαση της λίστας διανομής.

en: Could not fetch the complete list of distribution lists.
el: Αδύνατη η πλήρης πρόσβαση λίστας από λίστες διανομής.

en: Could not load strategy '%s'.
el: Αδύνατο το φόρτωμα στρατηγικής "%s".

en: Could not mkdir '%s'.
el: Αδύνατη η δημιουργία φακέλου "%s".

en: Could not obtain public key from the keyserver.
el: Αδύνατη η ανάκτηση δημόσιου κλειδιού από τον εξυπηρετητή Δημ.Κλειδιών.

en: Could not open %s.
el: Αδύνατο το άνοιγμα %s.

en: Could not open '%s' for writing.
el: Αδύνατο το άνοιγμα "%s" για εγγραφή.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
el: Αδύνατο το άνοιγμα του μέρους Διαχείρισης %s

en: Could not open directory '%s'.
el: Δεν μπορώ να ανοίξω το φάκελο "%s".

en: Could not read %s.
el: Δεν μπορώ να διαβάσω %s.

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
el: Αδύνατη η αρχικοποίηση του κωδικού για τον αιτούμενο χρήστη. Κάποια ή όλες οι λεπτομέρειες δεν είναι σωστές. Ξαναδοκιμάστε ή επικοινωνήστε με το διαχει-ριστή αν χρειάσεσθε περισσότερη βοήθεια.

en: Could not retrieve ACL
el: Αδύνατη η ανάκτηση Λίστας Κανόνων Πρόσβασης (ACL)

en: Could not retrieve address book. %s
el: Αδύνατη η ανάκτηση Διευθυνσιογράφου. %s

en: Could not retrieve distribution list. %s
el: Αδύνατη η ανάκτηση Λίστας Διανομής. %s

en: Could not retrieve distribution lists. %s
el: Αδύνατη η ανάκτηση Λιστών Διανομής. %s

en: Could not retrieve server's capabilities
el: Αδύνατη η ανάκτηση των ιδιοτήτων του εξυπηρετητή

en: Could not revert configuration.
el: Αδύνατη η επαναφορά ρυθμίσεων.

en: Could not rmdir '%s'.
el: Αδύνατη η διαγραφή φακέλου (rmdir) "%s".

en: Could not save %s configuration.
el: Δε μπορώ να αποθηκεύσω %s ρυθμίσεις.

en: Could not save a backup configuation.
el: Δε μπορώ να κάνω εφεδρικό αντίγραφο των ρυθμίσεων.

en: Could not save a backup configuation: %s
el: Δε μπορώ να κάνω εφεδρικό αντίγραφο των ρυθμίσεων: %s

en: Could not save setup upgrade script to: '%s'.
el: Δε μπορώ να αποθηκεύσω πρόγραμμα ενημέρωσης στο '%s'.

en: Could not save the backup configuration file %s.
el: Δε μπορώ να αποθηκεύσω εφεδρικό αρχείο ρυθμίσεων %s.

en: Could not save the configuration file %s. You can either use one of the options to save the code back on %s or copy manually the code below to %s.
el: Δε μπορώ να αποθηκεύσω το αρχείο ρυθμίσεων %s. Μπορείτε είτε να χρησιμοποιή-σετε μια από τις επιλογές για να αποθηκεύσετε πίσω στο %s ή αντιγράψτε με το χέρι τον κώδικα πίσω στο %s.

en: Could not search the LDAP server.
el: Αδύνατη η αναζήτηση στον εξυπηρετητή LDAP.

en: Could not unlink '%s'.
el: Δε μπορώ να αποσυνδέσω "%s".

en: Could not update contact. %s
el: Δε μπορώ να ενημερώσω την επαφή. %s

en: Could not update distribution list. %s
el: Δε μπορώ να ενημερώσω τη Λίστα Διανομής. %s

en: Could not write configuration for '%s': %s
el: Δε μπορώ να γράψω τις ρυμίσεις για '%s': %s

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
el: Δε μπορώ να βρώ τη πλευρική μπάρα του Mozilla. Βεβαιωθείται ότι είναι ανοικτή.

en: Couldn't give user '%s' the following rights for the folder '%s': %s
el: Δε μπορώ να δώσω στο χρήστη '%s' τα παρακάτω δικαιώματα στο φάκελο '%s': %s

en: Counted text
el: Μετρημένο κείμενο

en: Country
el: Χώρα

en: Courses
el: Πορείες

en: Create
el: Δημιουργία

en: Create a link
el: Δημιουργία ενός συνδέσμου

en: Create a new one
el: Δημιουργία μιας νέας

en: Create new folder
el: Δημιουργία νέου φακέλου

en: Create sub folders
el: Δημιουργία υποφακέλων

en: Creator Permissions
el: Εξουσιοδοτήσεις Δημιουργού

en: Credit card number
el: Αριθμός Πιστωτικής Κάρτας

en: Credits
el: Ευχαριστίες

en: Current Phase
el: Τρέχουσα Φάση

en: Current Time
el: Τρέχουσα ώρα

en: Current URL is
el: Το τρέχον URL είναι

en: Current Weather
el: Τρέχον Καιρός

en: Current condition:
el: Τρέχουσα συνθήκη:

en: Current style
el: Τρέχων στύλ

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
el: Παραμετροποίηση διαδικασιών που εκτελούνται κατά την είσοδο %s.

en: Cut
el: Αποκοπή

en: Cut selection
el: Αποκοπή επιλογής

en: DD
el: ΜΜ

en: DISABLED
el: ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ

en: DISABLED:
el: ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΜΕΝΟ:

en: Daily
el: Ημερήσια

en: Data
el: Δεδομένα

en: DataTree Browser
el: Εμφάνιση (Browser) DataTree

en: Database query failed.
el: Η αναζήτηση στη Βάση Δεδομένων απέτυχε.

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date Received
el: Ημερομηνία παραλαβής

en: Date selection
el: Επιλογή Ημερομηνίας

en: Day
el: Ημέρα

en: De_lete Column
el: Διαγραφή Στήλης

en: Deactivate Script
el: Απενεργοποίηση προγράμματος (Script)

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Decimal numbers
el: Δεκαδικοί αριθμοί

en: Declined
el: Έχουν αρνηθεί

en: Decrease Indent
el: Μείωση Περιθωρίου

en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Default Color
el: Προεπιλεγμένο Χρώμα

en: Default Identity
el: Προεπιλεγμένη Ταυτότητα

en: Default Permissions
el: Προκαθορισμένες Εξουσιοδοτήσεις

en: Default permissions
el: Προκαθορισμένες Εξουσιοδοτήσεις

en: Definitions
el: Ορισμοί

en: Delegate position
el: Θέση αντιπροσώπου

en: Delegated
el: Αντιπροσωπημένο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Delete %s
el: Διαγραφή %s

en: Delete Condition
el: Διαγραφή Συνθήκης

en: Delete Group
el: Διαγραφή Ομάδας

en: Delete Permission
el: Διαγραφή Εξουσιοδότησης

en: Delete and purge messages
el: Διαγραφή και εκκένωση μηνυμάτων

en: Delete cell
el: Διαγραφή κελιού

en: Delete column
el: Διαγραφή Στήλης

en: Delete existing alternate template
el: Διαγραφή υπάρχοντος εναλλακτικού προτύπου

en: Delete message completely
el: Πλήρης διαγραφή μηνύματος

en: Delete permissions for '%s'
el: Διαγραφή εξουσιοδοτήσεων για '%s'

en: Delete permissions for '%s' and any sub-permissions?
el: Διαγραφή εξουσιοδοτήσεων για '%s' και κάθε υπο-εξουσιοδότηση;

en: Delete row
el: Διαγραφή στήλης

en: Delete selected identity
el: Προεπιλεγμένη Ταυτότητα

en: Delete the current column
el: Διαγραφή τρέχουσας στήλης

en: Delete the current row
el: Διαγραφή τρέχουσας γραμμής

en: Delete this permission and any sub-permissions?
el: Διαγραφή αυτής της εξουσιοδότησης και κάθε υπο-εξουσιοδότησης;

en: Deleted
el: Διαγράφηκε

en: Deleted setup upgrade script '%s'.
el: Διαγράφηκε το setup upgrade script '%s'.

en: Deliver into my INBOX
el: Αποθήκευση στα Εισερχόμενα (INBOX)

en: Deliver into my INBOX and copy to
el: Αποθήκευση στα Εισερχόμενα (INBOX) και αντιγραφή σε

en: Deliver into my INBOX and redirect to
el: Αποθήκευση στα Εισερχόμενα (ΙΝΒΟΧ) και ανακατεύθυνση σε

en: Deliver to folder
el: Αποθήκευση στο φάκελλο

en: Delivery time
el: Ώρα άφιξης

en: Deny request
el: Αρνηση αιτήματος

en: Deny request for free/busy information
el: Αρνηση αιτήματος για πληροφορίες διαθεσιμότητας

en: Describe the Problem
el: Περιγραφή του Προβλήματος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Details (also in Horde's logfile):
el: Λεπτομέρειες (επίσης και στο αρχείο καταγραφής του Horde):

en: Details have been logged for the administrator.
el: Οι λεπτομέρειες έχουν καταγραφεί για τον διαχειριστή.

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Dew Point
el: Σημείο Δροσιάς

en: Dew Point for last hour:
el: Σημείο Δροσιάς για την τελευταία ώρα:

en: Dew point:
el: Σημείο Δροσιάς:

en: Direction left to right
el: Κατεύθυνση από αριστερά προς τα δεξιά

en: Direction right to left
el: Κατεύθυνση από τα δεξιά προς τα αριστερά

en: Directory
el: Κατάλογος

en: Disable %s
el: Απενεργοποίηση %s

en: Disabled
el: Απενεργοποιήθηκε

en: Display 24-hour times?
el: Εμφάνιση ώρας σε 24ωρη μορφή;

en: Display Options
el: Επιλογές Εμφάνισης

en: Display detailed notification when each filter is applied?
el: Να εμφανίζονται λεπτομερείς πληροφορίες όταν εφαρμόζεται κάθε φίλτρο;

en: Display forecast (TAF)
el: Εμφάνιση προβλέψεων (TAF)

en: Display format
el: Μορφή Εμφάνισης

en: Disposition Notification
el: Ενημέρωση Διάταξης

en: Do _not send responses to bulk or list messages
el: Να μη στέλνονται απαντήσεις μαζικά ή σε λίστες μηνυμάτων

en: Do not delete
el: Μη διαγράφεις

en: Do not directly access maintenance.php
el: Μην επιχειρήσετε να ανοίξετε απευθείας το αρχείο maintenance.php

en: Do this:
el: Κάνε αυτό:

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
el: Περιέχει η πρώτη γραμμή ονόματα πεδίων; Αν ναι τσεκάρετε αυτό:

en: Doesn't begin with
el: Δεν αρχίζει με

en: Doesn't contain
el: Δεν περιέχει

en: Doesn't end with
el: Δεν τελειώνει σε

en: Doesn't exist
el: Δεν υπάρχει

en: Doesn't match (with placeholders)
el: Δεν ταιριάζει (με αντικαταστάσεις)

en: Download
el: Κατέβασμα

en: Download %s
el: Κατέβασμα %s

en: Download generated configuration as PHP script.
el: Κατέβασμα του αρχείου παραμέτρων σαν PHP-script.

en: Drop down list
el: Λίστα Καταράκτης

en: Drugs
el: Φάρμακα-ναρκωτικά

en: Due _By
el: Διάρκεια ως

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit %s
el: Επεξεργασία %s

en: Edit Block
el: Επεξεργασία Block

en: Edit Group
el: Επεξεργασία Ομάδας

en: Edit Permission
el: Επεξεργασία Εξουσιοδότησης

en: Edit Permissions
el: Επεξεργασία Εξουσιοδοτήσεων

en: Edit Permissions for %s
el: Επεξεργασία Εξουσιοδοτήσεων για %s

en: Edit options for:
el: Επεξεργασία επιλογών για:

en: Edit permissions for %s
el: Επεξεργασία Εξουσιοδοτήσεων για %s

en: Edit permissions for '%s'
el: Επεξεργασία Εξουσιοδοτήσεων για '%s'

en: Elefsis Airport
el: Αερολιμένας Ελευσίνας

en: Element...
el: Στοιχείο...

en: Email
el: Αλληλογραφία

en: Email Address
el: Διεύθυνση Email

en: Email addresses must match.
el: Η διεύθυνση Email πρέπει να ταιριάζει.

en: Email with confirmation
el: Μήνυμα με ρυθμίσεις

en: Emoticons
el: Αισθήματα

en: Empty message.
el: Κενό μήνυμα.

en: Empty result.
el: Δεν επιστράφηκαν Αποτελέσματα.

en: Empty search terms
el: Αδειες συνθήκες αναζήτησης

en: Enable %s
el: Ενεργοποίηση %s

en: Enable insertion of images from Photo Galleries in text?
el: Ενεργοποίηση εισαγωγής εικόνων απο Photo Calleriew στο κείμενο;

en: Enable right click context menu?
el: Να ενεργοποιηθεί το μενού με δεξί κλικ;

en: Enabled
el: Ενεργοποιήθηκε

en: End
el: Τέλος

en: End year
el: Έτος Τέλους

en: Ends with
el: Τελειώνει σε

en: Enlarge Editor
el: Μεγένθυση Κειμενογράφου

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
el: Δώστε μια ερώτηση ασφαλείας, η οποία θα σας ζητηθεί αν χρειασθεί να αλλάξε-τε τον κωδικό σας, π.χ. 'Ποιό είναι το όνομα του κατοικιδίου σας;':

en: Enter the image URL here
el: Δώστε τη σύνδεση της εικόνας εδώ

en: Equal to
el: Ισο με

en: Error
el: Λάθος

en: Error sending reply: %s.
el: Λάθος αποστέλλοντας απάντηση: %s

en: Error with email message.
el: Λάθος με μήνυμα email.

en: Error writing '%s'.
el: Λάθος γράφοντας "%s".

en: Ethnic
el: Εθνικό

en: Europe
el: Ευρώπη

en: Every 15 minutes
el: Κάθε 15 λεπτά

en: Every 2 minutes
el: Κάθε 2 Λεπτά

en: Every 30 seconds
el: Κάθε 30 δευτερόλεπτα

en: Every 5 minutes
el: Κάθε 5 λεπτά

en: Every Login
el: Κάθε φορά που μπαίνετε στην υπηρεσία

en: Every half hour
el: Κάθε μισή ώρα

en: Every minute
el: Κάθε λεπτό

en: Example values:
el: Παραδειγματικές τιμές:

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Existing Rules
el: Υπάρχοντες Κανόνες

en: Exists
el: Υπάρχει

en: Expand
el: Επέκταση

en: Expand Sidebar
el: Επέκταση Πλευρικής Μπάρας

en: Expected "BEGIN" in the line %d.
el: Αναμενόμενο "BEGIN" στη γραμμή %d.

en: Expected "END:%s" in line %d.
el: Αναμενόμενο "END:%s" στη γραμμή %d.

en: Expected ')'
el: Αναμένονταν ')'

en: Expected bare word or quoted search term
el: Αναμένονταν απλή λέξη ή συνθήκη αναζήτησης σε εισαγωγικά

en: Expiration Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Exponent
el: Εκθέτης

en: FG Color
el: Χρώμα προσκήνιου

en: FTP upload of setup
el: Ρυθμίσεις για FTP upload

en: Failed retrieving preferences.
el: Αποτυχία κατά την προσπάθεια ανάκτησης των προτιμήσεων.

en: Failed to connect to LDAP server.
el: Αποτυχία σύνδεσης στον διακομιστή Καταλόγου.

en: Failed to connect to SMB server.
el: Αποτυχία σύνδεσης στον SMB-Server.

en: Failed to copy from "%s".
el: Αποτυχία αντιγραφής από "%s".

en: Failed to copy to "%s".
el: Αποτυχία αντιγραφής σε "%s".

en: Failed to create new SASL connection.
el: Αποτυχία δημιουργίας σύνδεσης SASL.

en: Failed to move to "%s".
el: Αποτυχία μεταφοράς σε "%s".

en: Failure in changing password for user %s from client %s, reason %s
el: Αποτυχία κατά την αλλαγή κωδικού για τον χρήστη %s από το σταθμό %s, λόγος %s

en: Fair
el: Αίθριος

en: Fatal Error:
el: Πολύ σοβαρό Λάθος:

en: Fax
el: ΦΑΞ

en: February
el: Φεβρουάριος

en: Feels Like
el: Διάθεση για

en: Feels like:
el: Διάθεση για:

en: Few Showers
el: Λίγες βροχές

en: Few Snow Showers
el: Λίγες χιονοπτώσεις

en: Field matrix
el: Πίνακας Πεδίου

en: File Count: %s file
el: Αριθμός αρχείου: %s αρχείο

en: File Count: %s files
el: Αριθμός αρχείου: %s αρχεία

en: File Manager
el: Διαχειριστής Αρχείων

en: File Name
el: Όνομα Αρχείου

en: File selection
el: Επιλογή Αρχείου

en: File upload
el: 'Ανέβασμα' Αρχείου

en: File uploads not supported.
el: 'Ανέβασμα' Αρχείου δεν υποστηρίζεται.

en: Filter All Messages
el: Φιλτράρισε όλα τα Μηνύματα

en: Filter Only Seen Messages
el: Φιλτράρισμα μόνο των αναγνωσμένων Μηνύματα

en: Filter Only Unseen Messages
el: Φιλτράρισμα μόνο των μη αναγνωσμένων Μηνυμάτων

en: Filter Options
el: Επιλογές Φίλτρων

en: Filter Rule
el: Κανόνας Φίλτρων

en: Filter Rules
el: Κανόνες Φίλτρων

en: Filter Script Display
el: Εμφάνιση προγράμματος (script) φίλτρου

en: Filter _Rules
el: Κανόνες Φίλτρων

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
el: Δραστηριότητα Φίλτρου: %s Μήνυμα(τα) αντιγράφθηκαν στο φάκελο "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
el: Δραστηριότητα Φίλτρου: %s Μήνυμα(τα) διαγράφηκαν.

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
el: Δραστηριότητα Φίλτρου: %s Μήνυμα(τα) μεταφέρθηκαν στο φάκελο "%s".

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
el: Δραστηριότητα Φίλτρου: %s Μήνυμα(τα) που ταίριαζαν στη Μαύρη Λίστα διαγράφηκαν.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
el: Δραστηριότητα Φίλτρου: Το μήνυμα "%s" από "%s" αντιγράφηκε στο φάκελο "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
el: Δραστηριότητα Φίλτρου: Το μήνυμα "%s" από "%s" διαγράφηκε.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
el: Δραστηριότητα Φίλτρου: Το μήνυμα "%s" από "%s" μεταφέρθηκε στο φάκελο "%s".

en: Filter not found.
el: Το φίλτρο δεν βρέθηκε.

en: Filters
el: Φίλτρα

en: First Half
el: Πρώτο Μισό

en: First Quarter
el: Πρώτο Τέταρτο

en: Fix ratio
el: Σταθερός λόγος

en: Fog
el: Ομίχλη

en: Folder %s does not exist
el: Ο φάκελος %s δεν υπάρχει

en: Font Color
el: Χρώμα γράμματος

en: Food
el: Τροφή

en: For an incoming message that matches:
el: Για ένα εισερχόμενο μήνυμα που ταιριάζει:

en: For browsers that don't support images
el: Για Browsers, που δεν υποστηρίζουν εικόνες

en: Forgot your password?
el: Ξεχάσατε τον κωδικό σας;

en: Forms
el: Φόρμες

en: Fortune
el: Πρόβλεψη

en: Fortune type
el: Τύπος Πρόβλεψης

en: Fortunes
el: Προβλέψεις

en: Fortunes 2
el: Προβλέψεις 2

en: Forward
el: Προώθηση

en: Forward is not supported in the current filtering driver.
el: Η προώθηση δεν υποστηρίζεται από τον τρέχοντα οδηγό φίλτρων.

en: Forwards
el: Προωθήσεις

en: Forwards Edit
el: Επεξεργασία Προωθήσεων

en: Fr
el: Πα

en: Frames
el: Πλαίσια

en: Free/Busy Information
el: Πληροφορίες Διαθεσιμότητας

en: Free/Busy Reply
el: Απάντηση Διαθεσιμότητας

en: Free/Busy Request
el: Αίτημα Διαθεσιμότητας

en: Free/Busy Request Response
el: Απάντηση σε αίτημα Διαθεσιμότητας

en: From
el: Από

en: From the
el: Από το

en: Full Description
el: Αναλυτική Περιγραφή

en: Full Description:
el: Αναλυτική Περιγραφή:

en: Full Moon
el: Πλήρης Σελήνη

en: Full Name
el: Πλήρες Όνομα

en: Gallery to take image from
el: Gallery από την οποία θα παίρνονται οι εικόνες

en: Given Name
el: Μικρό Όνομα

en: Global Options
el: Γενικές Επιλογές

en: Go
el: Μετάβαση

en: Greater than
el: Μεγαλύτερο από

en: Greater than or equal to
el: Μεγαλύτερο ή ίσο με

en: Greece
el: Ελλάδα

en: Greek (ISO-8859-7)
el: Ελληνικά (ISO-8859-7)

en: Group Administration
el: Διαχείριση Ομάδων

en: Group names must be non-empty
el: Τα ονόματα των ομάδων δεν πρέπει να είναι κενά

en: Group permissions
el: Εξουσιοδοτήσεις Ομάδων

en: Groups
el: Ομάδες

en: Guest Permissions
el: Ιδιότητες Guest

en: Guest permissions
el: Ιδιότητες Guest

en: HTTP Authentication not found.
el: Το σύστημα αυθεντικοποίησης HTTP δε βρέθηκε.

en: Height
el: Ύψος

en: Help
el: Βοήθεια

en: Help using editor
el: Βοήθεια για τη χρήση του κειμενογράφου

en: Helper
el: Βοηθός

en: Hemisphere
el: Ημισφαίριο

en: Heraklion Airport
el: Αερολιμένας Ηρακλείου

en: Here is the beginning of the file:
el: Εδώ είναι η αρχή του αρχείου:

en: High
el: Ψηλά

en: History entry names must be non-empty
el: Η εγγραφή ιστορικού δεν πρέπει να είναι κενή

en: Ho_me
el: Αρχική Σελίδα

en: Home
el: Αρχική Σελίδα

en: Home Address
el: Διεύθυνση Σπιτιού

en: Home Phone
el: Τηλέφωνο Σπιτιού

en: Horde
el: Αρχική Σελίδα

en: Horde Login
el: Είσοδος στην Υπηρεσία ΗΛεκτρονικού Ταχυδρομείου

en: Horde System
el: Σύστημα 'Horde'

en: Horde Wireless
el: 'Horde' Ασύρματη

en: Horde is not properly configured
el: Το πρόγραμμα 'Horde' δεν έχει ρυθμιστεί σωστά

en: Horizontal Rule
el: Οριζόντιος Κανόνας

en: Horizontal padding
el: Οριζόντιο 'γέμισμα'

en: Horizontal:
el: Οριζόντιο:

en: How did you get here? (Please report!)
el: Πως φθάσατε εδώ; (παρακαλώ να το αναφέρετε στο διαχειριστή!)

en: How many columns would you like to merge?
el: Πόσες στήλες θέλετε να ενοποιήσετε;

en: How many fields (columns) are there?
el: Πόσα πεδία (στήλες) είναι εκεί;

en: How many rows would you like to merge?
el: Πόσες γραμμές θέλετε να ενοποιήσετε;

en: Humidity
el: Υγρασία

en: Humidity:
el: Υγρασία:

en: Humorists
el: Χιουμορίστας

en: IMAP mailbox creation failed: %s
el: Η Δημιουργία γραμματοθυρίδας IMAP απέτυχε: %s

en: IMAP mailbox deletion failed: %s
el: Η διαγραφή γραμματοθυρίδας IMAP απέτυχε: %s

en: IMAP mailbox quota creation failed: %s
el: Η Δημιουργία πειρορισμών (quota) γραμματοθυρίδας IMAP απέτυχε: %s

en: INBOX
el: Εισερχόμενα

en: IP Address
el: IP-Διεύθυνση

en: IP Address not available.
el: IP-Διεύθυνση δεν είναι διαθέσιμη.

en: IP Address not within allowed CIDR block.
el: IP-Διεύθυνση μη επιτρεπτή μέσα σε CIDR-Block.

en: IP lockdown violation.
el: Κλείδωμα-Παραβίαση IP.

en: I_nbox
el: Εισερχόμενα

en: I_nsert Row Before
el: Εισαγωγή Γραμμής Πριν

en: Icons Only
el: Μόνο Εικονίδια

en: Icons for %s
el: Εικονίδια για %s

en: Icons with text
el: Εικονίδια και Κείμενο

en: Identity's name:
el: Ονομα ταυτότητας:

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
el: Αν δεν εμφανίζεται σωστά, %s για να ανοίξει σε νέο παράθυρο.

en: If you don't see any icons using Internet Explorer, you may need to check this box to turn off PNG transparency.
el: Αν δε βλέπετε κανένα εικονίδιο χρησιμοποιώντας τον Internet Explorer, ίσως πρέπει να τσεκάρετε εδώ για να απενεργοποιήσετε τη διαφάνεια PNG.

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
el: Αν βλέπετε αυτό το μήνυμα χωρίς εικόνα, η εικόνα που θέλετε να κατεβάσετε δε μπορεί να εμφανισθεί από τον browser σας.

en: Image Preview:
el: Προεπισκόπιση Εικόνας:

en: Image URL
el: URL Εικόνας

en: Image from gallery
el: Εικόνα από Gallery

en: Image from gallery:
el: Εικόνα από Gallery:

en: Image upload
el: Αποστολή Εικόνας

en: Images
el: Εικόνες

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Import Error:
el: Λάθος κατά την Εισαγωγή:

en: Import, Step %d
el: Εισαγωγή, Βήμα %d

en: Important
el: Σημαντικό

en: Imported field: %s
el: Πεδίο που εισήχθη: %s

en: Imported fields:
el: Πεδία που εισήχθησαν:

en: In Process
el: Σε Επεξεργασία

en: In_sert Row After
el: Εισαγωγή Γραμμής Μετά

en: Incorrect action code given.
el: Δόθηκε λάθος κωδικός ενέργειας.

en: Incorrect username and/or password.
el: Λάθος όνομα χρήστη ή/και κωδικός.

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
el: Λάθος όνομα χρήστη ή εναλλακτική διεύθυνση. Ξαναδοκιμάστε ή επικοινωνήστε με το διαχειριστή για περαιτέρω βοήθεια.

en: Increase Indent
el: Αύξηση Περιθωρίου

en: Individual Users
el: Ιδιαίτεροι Χρήστες

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
el: Μεμονωμένοι κανονες δεν υποστηρίζονται από τον τρέχοντα οδηγό φίλτρων.

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
el: Καθορίσατε ανύπαρκτη γραμματοθυρίδα (mailbox) για αποθήκευση μηνυμάτων.

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Information
el: Πληροφορίες

en: Insert C_olumn After
el: Εισαγωγή Στήλης Μετά

en: Insert Image
el: Εισαγωγή Εικόνας

en: Insert Table
el: Εισαγωγή Πίνακα

en: Insert Web Link
el: Εισαγωγή σύνδεσης Web

en: Insert _Column Before
el: Εισαγωγή Στήλης Πριν

en: Insert a new column after the current one
el: Εισαγωγή νέας στήλης μετά την τρέχουσα

en: Insert a new column before the current one
el: Εισαγωγή νέας στήλης πριν από την τρέχουσα

en: Insert a new row after the current one
el: Εισαγωγή νέας γραμμής μετά την τρέχουσα

en: Insert a new row before the current one
el: Εισαγωγή νέας γραμμής μετά την τρέχουσα

en: Insert a paragraph after the current node
el: Ειαγωγή παραγράφου μετά τον τρέχοντα κόμβο

en: Insert a paragraph before the current node
el: Εισαγωγή παραγράφου πριν τον τρέχοντα κόμβο

en: Insert alternate template
el: Εισαγωγή εναλλακτικού προτύπου

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
el: Δώστε email διεύθυνση στην οποία επιθυμείτε να παραλάβετε το νέο σας κωδικό:

en: Insert cell after
el: Εισαγωγή κελιού μετά

en: Insert cell before
el: Εισαγωγή κελιού πριν

en: Insert column after
el: Εισαγωγή στήλης μετά

en: Insert column before
el: Εισαγωγή στήλης πριν

en: Insert messages
el: Εισαγωγή μηνύματος

en: Insert paragraph after
el: Εισαγωγή παραγράφου μετά

en: Insert paragraph before
el: Εισαγωγή παραγράφου πριν

en: Insert row after
el: Εισαγωγή γραμμής μετά

en: Insert row before
el: Εισαγωγή γραμμής πριν

en: Insert the required answer to the security question:
el: Εισαγωγή της απαιτούμενης απάντησης στην ερώτηση ασφαλείας:

en: Insert/Modify Image
el: Εισαγωγή/Διόρθωση Εικόνας

en: Insert/Modify Link
el: Εισαγωγή/Διόρθωση Σύνδεσης

en: Insufficient credit to send to the distribution list.
el: Μη επαρκές υπόλοιπο για αποστολή στη λίστα διανομής.

en: Insufficient credit.
el: Μη επαρκές υπόλοιπο.

en: Integer
el: Ακέραιος

en: Integer list
el: Λίστα Ακεραίων

en: Invalid Action selected for this component.
el: Επιλέξατε Λάθος Ενέργεια γι' αυτό το συστατικό.

en: Invalid UDH. (User Data Header).
el: Ακυρο UDH. (User Data Header).

en: Invalid application.
el: Μη έγκυρη εφαρμογή.

en: Invalid batch ID.
el: Ακυρο Batch-ID.

en: Invalid data submitted.
el: Στάλθηκαν λάθος δεδομένα.

en: Invalid destination address.
el: Ακυρη διεύθυνση προορισμού.

en: Invalid file format
el: Μη έγκυρη μορφή αρχείου

en: Invalid msg_type.
el: Μη έγκυρο msg_type.

en: Invalid or missing api_id.
el: Μη έγκυρο ή λείπει api_id.

en: Invalid or missing parameters.
el: Μη έγκυρες ή ελλιπείς παράμετροι.

en: Invalid protocol.
el: Μη έγκυρο πρωτόκολλο.

en: Invalid recipient: '%s'
el: Μη έγκυρος παραλήπτης: '%s'

en: Invalid share object
el: Μη έγκυρο κοινόχρηστο αντικείμενο

en: Invalid source address.
el: Μη έγκυρη αρχική διεύθυνση.

en: Invalid unicode data.
el: Μη έγκυρα δεδομένα Unicode.

en: Inventory
el: Κατάλογος Υπαρχόντων

en: Is
el: Είναι

en: Isn't
el: Δεν είναι

en: Italic
el: Πλαγια

en: January
el: Ιανουάριος

en: July
el: Ιούλιος

en: June
el: Ιούνιος

en: Justify
el: Ευθυγράμμιση

en: Justify Center
el: Ευθυγράμμιση στο Κέντρο

en: Justify Full
el: Πλήρης Ευθυγράμμιση

en: Justify Left
el: Ευθυγράμμιση Αριστερά

en: Justify Right
el: Ευθυγράμμιση Δεξιά

en: Kalamata Airport
el: Αερολιμένας Καλαμάτας

en: Karpathos Airport
el: Αερολιμένας Καρπάθου

en: Kastoria Airport
el: Αερολιμένας Καστοριάς

en: Keep original?
el: Να κρατήσω το αυθεντικό;

en: Kefalhnia Airport
el: Αερολιμένας Κεφαλονιάς

en: Kerberos server rejected authentication.
el: Kerberos-Server αρνήθηκε την αυθεντικοποίηση.

en: Kerkyra Airport
el: Αερολιμένας Κέρκυρας

en: Kernel Newbies
el: Νέα από Kernel

en: Key Creation
el: Δημιουργία Κλειδιού

en: Key Fingerprint
el: Αποτύπωμα Κλειδιού

en: Key Length
el: Μήκος Κλειδιού

en: Key Type
el: Τύπος Κλειδιού

en: Key Usage
el: Χρήση Κλειδιού

en: Key already exists on the public keyserver.
el: Το κλειδί υπάρχει ήδη στον εξυπηρετητή δημόσιων κλειδιών.

en: Kids
el: Παιδιά

en: Kos Airport
el: Αερολιμένας Κω

en: Kozani Airport
el: Αερολιμένας Κοζάνης

en: La_yout
el: Διάταξη

en: Larisa Airport
el: Αερολιμένας Λάρισας

en: Last Half
el: Τελευταίο Μισό

en: Last Quarter
el: Τελευταίο Τέταρτο

en: Last Updated:
el: Τελευταία Ενημέρωση:

en: Last login: %s
el: Τελευταία Είσοδος στην υπηρεσία: %s

en: Last login: %s from %s
el: Τελευταία Είσοδος στην υπηρεσία: %s από %s

en: Last login: Never
el: Τελευταία Είσοδος στην υπηρεσία: Ποτέ

en: Law
el: Νόμος

en: Layout
el: Διάταξη

en: Leave empty for no border
el: Αφήστε κενό για να μην υπάρχουν περιθώρια

en: Left
el: Αριστερά

en: Left header
el: Αριστερή Επικεφαλίδα

en: Left values
el: Αριστερές Τιμές

en: Less than
el: Μιγρότερο από

en: Less than or equal to
el: Μικρότερο ή ίσο με

en: Limerick
el: Πεντάστιχο

en: Limnos Airport
el: Αερολιμένας Λήμνου

en: Link
el: Σύνδεση

en: Link points to:
el: Σύνδεση που δείχνει σε:

en: Link the email address to the compose page when displaying
el: Σύνδεση της διεύθυνση για άνοιγμα παραθύρου σύνθεσης;

en: Links
el: Συνδέσεις

en: Linux Cookie
el: Linux-Cookie

en: List - user can see the folder
el: List - Ο χρήστης μπορεί να δεί το φάκελο

en: List Databases
el: Λίστα Βάσεων Δεδομένων

en: List Help Topics
el: Λίστα θεμάτων Βοήθειας

en: List Tables
el: Λίστα Πινάκων

en: List-ID
el: Αναγνωριστικό (ID) Λίστας

en: Listing users is disabled.
el: Η δημιουργία λίστας χρηστών έχει απενεργοποιηθεί.

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Local time:
el: Τοπική Ώρα:

en: Locale and Time
el: Τόπος και ώρα

en: Location
el: Τόποθεσία

en: Log in
el: Είσοδος

en: Log out
el: Έξοδος

en: Login Tasks
el: Διεργασίες εισόδου

en: Login failed for some reason. Most likely your username or password was entered incorrectly.
el: Η είσοδος Απέτυχε. Πιθανότατα δόθηκε λάθος το Όνομα Χρήστη ή ο Κωδικός.

en: Login failed.
el: Είσοδος Απέτυχε.

en: Logout
el: Έξοδος

en: Long text
el: Μεγάλο Κείμενο

en: Love
el: Αγάπη

en: Low
el: Χαμηλό

en: Lower greek letters
el: Μικρά Ελληνικά γράμματα

en: Lower latin letters
el: Μικρά λατινικά γράμματα

en: Lower roman numbers
el: Μικρά Ρωμαϊκή Αρίθμηση

en: MM
el: ΜΜ

en: Magic
el: Μαγικό

en: Mail
el: Αλληλογραφία

en: Mail Admin
el: Διαχείριση Email

en: Make lin_k...
el: Δημιουργία Σύνδεσης...

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
el: Διαχείριση κατηγοριών και χρωμάτων που θα εμφανίζονται αυτές.

en: Manual
el: Εγχειρίδιο

en: Map Date and Time Fields
el: Πεδία Ημερομηνίας και Ώρας

en: Map Import Fields
el: Πεδία εισαγωγής

en: Mar_k message as deleted
el: Μαρκάρισμα μηνύματος για διαγραφή

en: March
el: Μάρτιος

en: Margin
el: Όριο

en: Mark message as:
el: Μαρκάρισμα μηνύματος σαν:

en: Mark with Seen/Unseen flags
el: Μαρκάρισμα με ένδειξη Αναγνωσμένου/Μη αναγνωσμένου

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
el: Μαρκάρισμα με άλλη ένδειξη (π.χ. Σημαντικό/Απαντημένο)

en: Matches (with placeholders)
el: Ταιριάζει (με αντικαταστάσεις)

en: Matching fields
el: Πεδία που ταιριάζουν

en: Max allowed credit.
el: Μέγιστη επιτρεπτή πίστωση.

en: Max message parts exceeded.
el: Υπέρβαση ορίου μηνύματος.

en: Max temp last 24 hours:
el: Μέγιστη θερμοκρασία τελευταίων 24 ωρών:

en: Max temp last 6 hours:
el: Μέγιστη θερμοκρασία τελευταίων 6 ωρών:

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
el: Ξεπεράσθηκε ο μέγιστος αριθμός διευθύνσεων Μαύρης Λίστας (Σύνολο διευθύνσεων: %s, Μέγιστος αριθμός: %s). Δεν μπορούν να προστεθούν νέες διευθύνσεις στη Μαύρη Λίστα.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
el: Ξεπεράσθηκε ο μέγιστος αριθμός διευθύνσεων Λευκής Λίστας (Σύνολο διευθύνσεων: %s, Μέγιστος αριθμός: %s). Δεν μπορούν να προστεθούν νέες διευθύνσεις στη Λευκή Λίστα.

en: May
el: Μάιος

en: Meeting Cancellation
el: Ακύρωση Συνάντησης

en: Meeting Information
el: Πληροφορίες Συνάντησης

en: Meeting Proposal
el: Πρόταση για Συνάντηση

en: Meeting Reply
el: Απάντηση για Συνάντηση

en: Meeting Update
el: Ενημέρωση για Συνάντηση

en: Meeting Update Request
el: Αίτημα ενημέρωσης για Συνάντηση

en: Members
el: Μέλη

en: Memos
el: Σημειώσεις

en: Menu mode:
el: Κατάσταση Μενού:

en: Merge cells
el: Συγχώνευση κελιών

en: Message
el: Μήνυμα

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
el: Το μήνυμα επιβεβαιώθηκε επιτυχώς, αλλά το πιστοποιητικό του υπογράφοντα δε μπορεί να επιβεβαιωθεί.

en: Message expired.
el: Το μήνυμα έληξε.

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: Metar Weather
el: Καιρός από Metar

en: Method
el: Μέθοδος

en: Method '%s' is not defined
el: Η Μέθοδος '%s' δεν ορίσθηκε

en: Metric
el: Μετρικό

en: Middle
el: Μεσαίο

en: Min temp last 24 hours:
el: Μικρότερη θερμοκρασία τελευταίων 24 ωρών:

en: Min temp last 6 hours:
el: Μικρότερη θερμοκρασία τελευταίων 6 ωρών:

en: Mirror
el: Καθρέπτης

en: Miscellaneous
el: Διάφορα

en: Missing address to redirect message to
el: Λείπει η διεύθυνση για ανακατεύθυνση μηνύματος

en: Missing configuration. You have to generate it now if you want to use this application.
el: Λείπει το configuration. Πρέπει να το δημιουργήσετε αν θέλετε να χρησι-μοποιήσετε αυτή την εφαρμογή.

en: Missing message ID.
el: Λείπει το ID του μηνύματος.

en: Missing reason for reject
el: Λείπει λόγος για απόρριψη

en: Missing reason in vacation.
el: Λείπει λόγος 'σε διακοπές'

en: Missing session ID.
el: Λείπει το ID της σύνδεσης.

en: Mo
el: Δε

en: Mobile Mail
el: Email Κινητής Τηλεφωνίας

en: Moderate
el: Μέτριος

en: Modified Date
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Modify URL
el: Τροποποίηση URL

en: Month View
el: Εμφάνιση Μήνα

en: Month and year
el: Μήνας και έτος

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Monthly Events List
el: Μηνιαία Λίστα Γεγονότων

en: Moon Phases
el: Φάσεις Σελήνης

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Move Down
el: Κίνηση κάτω

en: Move Left
el: Κίνηση αριστερά

en: Move Right
el: Κίνηση δεξιά

en: Move Rule Down
el: Μετακίνηση κανόνα Κάτω

en: Move Rule Up
el: Μετακίνηση κανόνα Πάνω

en: Move Up
el: Κίνηση πάνω

en: Move down
el: Κίνηση κάτω

en: Move up
el: Κίνηση πάνω

en: Multi-level drop down lists
el: Πολλαπλές λίστες επιλογής (καταρράκτες)

en: Multiple selection
el: Πολλαπλή επιλογή

en: My Account
el: Ο Λογαριασμός μου

en: My Portal
el: Ο ιστότοπός μου (portal)

en: My Portal Layout
el: Η εμφάνιση του ιστότοπού μου (portal)

en: My Summary
el: Η Περίληψη μου:

en: Mytilini Airport
el: Αερολιμένας Μυτηλήνης

en: NO, I Do NOT Agree
el: ΟΧΙ, ΔΕ συμφωνώ

en: N_umber of days between vacation replies:
el: Αριθμός ημερών μεταξύ απαντήσεων 'διακοπών':

en: Name
el: Όνομα

en: Needs Action
el: Απαιτείται ενέργεια

en: Network
el: Δίκτυο

en: Never
el: Ποτέ

en: New Category
el: Νέα Κατηγορία

en: New Moon
el: Νέα Σελήνη

en: New Password
el: Νέος Κωδικός

en: New Password (again)
el: Νέος Κωδικός (ξανά)

en: New Rule
el: Νέος Κανόνας

en: New Username (optional)
el: Νέο όνομα Χρήστη (προαιρετικό)

en: New window (_blank)
el: Νέο παράθυρο (κενό)

en: News
el: Νέα

en: Newsgroups
el: Ομάδες για νέα (newsgroups)

en: Next
el: Επόμενο

en: Next Page
el: Επόμενη Σελίδα

en: Next Phase
el: Επόμενη Φάση

en: Next options
el: Επόμενες Επιλογές

en: No
el: Οχι

en: No '%s' element found in backend configuration.
el: Κανένα '%s' αντικείμενο δεν βρέθηκε στη διαμόρφωση backend.

en: No available configuration data to show differences for.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμο configuration για να δείξω διαφορές.

en: No available strategy for making ISO images.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη στρατηγική για δημιουργία ISO images.

en: No backend configured for this host
el: Δεν υπάρχει διαμόρφωση backend για αυτόν τον εξυπηρετητή

en: No backends configured in backends.php
el: Δεν έχουν διαμορφωθεί backends in backends.php

en: No batch template.
el: Δεν υπάρχει πρότυπο για Batch.

en: No block exists at the requested position
el: Δεν υπάρχει Block στην αιτούμενη θέση

en: No calendar name provided for MCAL authentication.
el: Δε δόθηκε όνομα για αυθεντικοποίηση MCAL.

en: No change.
el: Δεν υπάρχουν αλλαγές.

en: No child permissions are to be added below this level.
el: Δε μπορούν να προστεθούν εξουσιοδοτήσεις κάτω απ' αυτό το επίπεδο.

en: No children can be added to this permission.
el: Δεν μπορούν να προστεθούν υποκατηγορίες σε αυτή την εξουσιοδότηση.

en: No configuration information specified for %s.
el: Δεν ορίσθηκαν πληροφορίες ρυθμίσεων για %s.

en: No configuration information specified for FTP VFS.
el: Δεν ορίσθηκαν πληροφορίες ρυθμίσεων για FTP VFS.

en: No configuration information specified for LDAP Preferences.
el: Δεν έχουν ρυθμιστεί οι πληροφορίες για την υπηρεσία Καταλόγου.

en: No configuration information specified for SQL Categories.
el: Δεν έχουν ρυθμιστεί οι πληροφορίες για τις κατηγορίες της SQL.

en: No configuration information specified for SQL Preferences.
el: Δεν έχουν ρυθμιστεί οι πληροφορίες για τις προτιμήσεις της SQL.

en: No configuration information specified for SQL VFS.
el: Δεν έχουν ρυθμιστεί οι πληροφορίες για SQL VFS.

en: No configuration information specified for SQL authentication.
el: Δεν έχουν ρυθμιστεί οι πληροφορίες για την αυθεντικοποίηση στην SQL.

en: No configuration information specified for SQL-File VFS.
el: Δεν έχουν ρυθμιστεί οι πληροφορίες για SQL-File VFS.

en: No credit left.
el: Δεν έμεινε πίστωση.

en: No destination supplied.
el: Δε δώσατε προορισμό.

en: No file uploaded
el: Δε φορτώθηκαν αρχεία

en: No filters. Click '%s' to create a new filter.
el: Δεν υπάρχουν κανόνες. Κάντε κλικ στο '%s', για να δημιουργήσετε.

en: No headers specified
el: Δεν καθορίσθηκαν επικεφαλίδες

en: No icons found.
el: Δε βρέθηκαν εικονίδια.

en: No location is set.
el: Δεν ορίσθηκε τοποθεσία.

en: No message supplied.
el: Δε δώσατε μήνυμα.

en: No name specified.
el: Δεν ορίσθηκε όνομα.

en: No number specified.
el: Δεν ορίσθηκε αριθμός.

en: No offensive fortunes
el: Δεν υπάρχουν δυσάρεστες προβλέψεις

en: No pending signups.
el: Δεν εκκρεμούν είσοδοι.

en: No preferences are available.
el: Οι προτιμήσεις δεν είναι διαθέσιμες.

en: No rules
el: Δεν υπάρχουν κανόνες

en: No script generated.
el: Δεν δημιουργήθηκε πρόγραμμα (script).

en: No sides
el: Δεν υπάρχουν πλευρές

en: No strings specified
el: Δεν καθορίσθηκαν συμβολοσειρές (strings)

en: No temporary directory available for cache.
el: Δεν υπάρχει προσωρινός χώρος για μνήμη cache.

en: No username and/or password sent.
el: Δεν δόθηκε όνομα χρήστη ή/και κωδικός.

en: No valid XML data returned
el: Δεν επιστράφηκαν έγγυρα XML δεδομένα

en: No values
el: Δεν υπάρχουν τιμές

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
el: Δε βρέθηκε έκδοση στο αρχικό configuration. Ξαναδημιουργήστε το.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
el: Δε βρέθηκε έκδοση στο αρχικό σας configuration. Ξαναδημιουργήστε το.

en: Non Participant
el: Κανένας Συμμετέχων

en: None
el: Καμμία

en: None (use implicit)
el: Κανένα (Χρήση προκαθορισμένου)

en: Northern Hemisphere
el: Βόρειο Ημισφαίριο

en: Not After
el: Όχι Μετά

en: Not Before
el: Όχι Πριν

en: Not a directory
el: Δεν είναι κατάλογος

en: Not equal to
el: Δεν είναι ίσο με

en: Not implemented.
el: Δεν έχει ολοκληρωθεί.

en: Not set
el: Δεν έχιε τεθεί

en: Not supported.
el: Δεν υποστηρίζετε.

en: Notes
el: Σημειώσεις

en: Notes Summary
el: Σημειώσεις - Περίληψη

en: Notes is an application which allows you to create the computer equivalent of sticky notes. Notes can be created, modified, deleted, and printed. You can also search on your notes to locate information. Support for importing and exporting notes is also available.
el: Οι σημειώσεις είναι μια εφαρμογή που σας επιτρέπει να δημιουργήσετε το αντίστοιχο των κίτρινων μικρών χαρτιών στον υπολογιστή. Μπορείτε να δημιουργήσετε, να τροποποιήσετε, να διαγράψετε και να τυπώσετε. Μπορείτε επίσης να ψάξετε στις σημείωσεις σας για να εντοπίσετε μια πληροφορία. Υποστηρίζεται και εισαγωγή - εξαγωγή των σημειώσεων.

en: Notes:
el: Σημειώσεις:

en: Nothing to browse, go back.
el: Τίποτα για εμφάνιση, επιστροφή.

en: Notice
el: Ανακοινώσεις

en: Notification listener %s not found.
el: Το πρόγραμμα που διαχειρίζεται τις ειδοποιήσεις %s δεν βρέθηκε.

en: November
el: Νοέμβριος

en: Number
el: Αριθμός

en: Number of characters
el: Αριθμός χαρακτήρων

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: Number of columns in the summary view:
el: Αριθμός στηλών στην εμφάνιση της περίληψης:

en: Number of rows
el: Αριθμός γραμμών

en: Numbers not specified for updating in distribution list.
el: Δεν ορίσθηκε αριθμός για ενημέρωση των λιστών διανομής.

en: Object
el: Αντικείμενο

en: Object Creator
el: Δημιουργός Αντικειμένου

en: Object creator permissions
el: Εξουσιοδοτήσεις Δημιουργού Αντικειμένου

en: Octal
el: Οκταδικός

en: October
el: Οκτώβριος

en: Offense filter
el: Φίλτρο προσβολών

en: Office
el: Γραφείο

en: Old Password
el: Παλιός Κωδικός

en: Only IMAP servers support shared folders.
el: Μόνο IMAP-Servers υποστηρίζουν κουνόχρηστους φακέλλους.

en: Only offensive fortunes
el: Μόνο δυσάρεστες προβλέψεις

en: Only one email address allowed.
el: Μόνο μια Email διεύθυνση επιτρέπεται.

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
el: Μόνο ο ιδιοκτήτης ή ο διαχειριστής συστήματος μπορεί να αλλάξει την ιδιοκτησία ή τις εξουσιοδοτήσεις του ιδιοκτήτη για κοινή χρήση.

en: Open in a new window
el: Ανοιγμα σε νέο παράθυρο

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
el: OpenSSL-Λάθος: Δεν μπορώ να βγάλω δεδομένα από S/MIME υπογεγραμμένο μέρος.

en: Opens this link in a new window
el: Ανοιγμα αυτής της σύνδεσης σε νέο παράθυρο

en: Operating System
el: Λειτουργικό Σύστημα

en: Optional Participant
el: Προεραιτικός Συμμετέχων

en: Options
el: Επιλογές

en: Options about script updating.
el: Επιλογές για ενημέρωση προγραμμάτων (scripts)

en: Options for
el: Επιλογές για

en: Options for %s
el: Επιλογές για %s

en: Ordered List
el: Ταξινομημένη Λίστα

en: Organisation
el: Οργανισμός

en: Organisational Unit
el: Τμήμα Οργανισμού

en: Organizing
el: Οργάνωση

en: Original application template
el: Αυθεντικό πρότυπο εφαρμογής

en: Original templates in %s:
el: Αυθεντικά πρότυπα σe %s:

en: Other
el: Αλλο

en: Other Information
el: Αλλες Πληροφορίες

en: Other Options
el: Αλλες επιλογές

en: Owner Permissions
el: Εξουσιοδοτήσεις Ιδιοκτήτη

en: PAM authentication is not available.
el: Η Αυθεντικοποίηση PAM δεν είναι διαθέσιμη.

en: PGP Digital Signature
el: Ψηφιακή Υπογραφή PGP

en: PGP Encrypted Data
el: Κρυπτογραφημένα δεδομένα PGP

en: PGP Public Key
el: Δημόσιο Κλειδί PGP

en: PGP Signed/Encrypted Data
el: Υπογεγραμμένα/Κρυπτογραφημένα PGP δεδομένα

en: PHP Code
el: PHP Κώδικας

en: PHP Shell
el: PHP Κέλυφος

en: P_HP Shell
el: PHP Κέλυφος

en: Padding
el: Γέμισμα

en: Password
el: Κωδικός

en: Password changed for user %s from client %s
el: Ο κωδικός άλλαξε για τον χρήστη %s από το σταθμό %s

en: Password incorrect
el: Λάθος κωδικός

en: Password required for RADIUS authentication.
el: Απαιτείται κωδικός για αυθεντικοποίηση RADIUS.

en: Password with confirmation
el: Κωδικός με επιβεβαίωση

en: Password:
el: Κωδικός:

en: Password:
el: Κωδικός:

en: Passwords must match.
el: Ο κωδικός πρέπει να ταιριάζει.

en: Past Events List
el: Λίστα Περασμένων γεγονότων

en: Paste
el: Επικόλληση

en: Paste from clipboard
el: Επικόλληση από το clipboard

en: Path
el: Διαδρομή

en: Pending Signups:
el: Είσοδοι που εκκρεμούν:

en: People
el: Ανθρωποι

en: Percent
el: Ποσοστό

en: Perform Maintenance Operations
el: Εκτέλεση Λειτουργιών Συντήρησης

en: Perform maintenance operations on login?
el: Εκτέλεση Λειτουργιών Συντήρησης κατά την είσοδο;

en: Permission
el: Εξουσιοδότηση

en: Permission '%s' not deleted.
el: Εξουσιοδότηση για '%s' δε διαγράφηκε.

en: Permissions Administration
el: Διαχείριση Εξουσιοδοτήσεων

en: Permissions for
el: Εξουσιοδοτήσεις για

en: Personal Information
el: Προσωπικές πληροφορίες

en: Pets
el: Κατοικίδια

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: Pixels
el: Εικονοστοιχεία

en: Platitudes
el: Κοινοτυπίες

en: Please click into some cell
el: Παρακαλώ κάντε κλικ σε κάποιο κελί

en: Please confirm that you want to remove this element:
el: Παρακαλώ επιβεβαιώστε ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το στοιχείο:

en: Please confirm that you want to unlink this element.
el: Παρακαλώ επιβεβαιώστε ότι θέλετε να αποσυνδέσετε αυτό το στοιχείο.

en: Please enter a month and a year.
el: Παρακαλώ δώστε μήνα και έτος.

en: Please enter a name for the new category:
el: Παρακαλώ δώστε ένα όνομα για τη νέα κατηγορία:

en: Please enter a valid IP address.
el: Παρακαλώ δώστε μια έγκυρη IP διεύθυνση.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
el: Παρακαλώ δώστε μια έγκυρη ημερομηνία, ελέξτε τον αριθμό των ημερών του μήνα.

en: Please enter a valid time.
el: Παρακαλώ δώστε έγκυρη ώρα.

en: Please enter the name of the new folder:
el: Παρακαλώ δώστε το όνομα του νέου φακέλου:

en: Please provide a new password
el: Παρακαλώ δώστε το νέο κωδικό σας

en: Please provide a summary of the problem.
el: Παρακαλώ δώστε μια περίληψη του προβλήματος.

en: Please provide your password
el: Παρακαλώ δώστε τον κωδικό σας

en: Please provide your username
el: Παρακαλώ δώστε το Όνομα Χρήστη

en: Please provide your username and password
el: Παρακαλώ δώστε το όνομα και τον κωδικό σας

en: Please provide your username with @domain
el: Συμπληρώστε το όνομα χρήστη με τον τομέα (@ermis.ydt)

en: Please read the following text.  You MUST agree with the terms to use the system.
el: Παρακαλώ διαβάστε το ακόλουθο κείμεον. Πρέπει να συμφωνείτε με τους όρους για να χρησιμοποιήσετε αυτό το σύστημα.

en: Please review the following information, and then select an action from the menu below.
el: Παρακαλώ δείτε τις ακόλουθες πληροφορίες και επιλέξτε μια ενέργεια από το παρακάτω μενού.

en: Please select an action from the menu below.
el: Παρακαλώ επιλέξτε μια ενέργεια από το παρακάτω μενού.

en: Please type the new category name:
el: Παρακαλώ δώστε το όνομα της νέας κατηγορίας:

en: Please verify your new password
el: Παρακαλώ επιβεβαιώστε το νέο κωδικό σας

en: Positioning of this image
el: Θέση αυτής της εικόνας

en: Positioning of this table
el: Τοποθετώντας αυτό τον πίνακα

en: Post to this folder (not enforced by IMAP)
el: Αποστολή σε αυτό το φάκελο (δεν υποστηρίζεται από το IMAP)

en: Precede your signature with dashes ('-- ')?
el: Να προτάσσονται δύο παύλες πρίν την υπογραφή σας ('--');

en: Precipitation for last %s hour(s):
el: Κατακρήμνιση για τις τελευταίες %s ώρα(ες):

en: Prefs_ldap: Required LDAP extension not found.
el: Prefs_ldap: Δε βρέθηκε η απαιτούμενη επέκταση LDAP.

en: Prefs_session: Required session extension not found.
el: Prefs_session: Δε βρέθηκε η απαιτούμενη επέκταση συνεδρίας.

en: Presentations
el: Παρουσιάσεις

en: Pressure
el: Πίεση

en: Pressure at sea level:
el: Πίεση στο επίπεδο της θάλασσας:

en: Pressure:
el: Πίεση:

en: Preview
el: Προεπισκόπιση

en: Preview the image in a new window
el: Προεπισκόπιση της εικόνοας σε νέο παράθυρο

en: Previous Page
el: Προηγούμενη Σελίδα

en: Previous options
el: Προηγούμενες Επιλογές

en: Print document
el: Εκτύπωση εγγράφου

en: Private Key
el: Προσωπικό Κλειδί

en: Problem
el: Πρόβλημα

en: Problem Description
el: Περιγραφή Προβλήματος

en: Projects
el: Έργο (project)

en: Prompt text
el: Κείμενο προτροπής

en: Public Key
el: Δημόσιο Κλειδί

en: Public Key Algorithm
el: Αλγόριθμος Δημόσιου Κλειδιού

en: Public/Private keypair not generated successfully.
el: Το ζεύγος Δημόσιου/Προσωπικού κλειδιού δε δημιουργήθηκε επιτυχώς.

en: Query
el: Ερώτηση

en: RSA Public Key (%d bit)
el: Δημόσιο Κλειδί RSA (%d Bit)

en: R_eason
el: Λόγος

en: Radio selection
el: Επιλογί ενός

en: Random Fortune
el: Τυχαία Πρόβλεψη

en: Ratio
el: Λόγος

en: Read
el: Ανάγνωση

en: Read messages
el: Ανάγνωση μηνύματος

en: Really delete %s? This operation cannot be undone.
el: Είστε βέβαιος για τη διαγραφή %s; Αυτό δεν μπορεί να επανέλθει.

en: Really remove user data for user %s? This operation cannot be undone.
el: Είστε σίγουρος για τη διαγραφή των δεδομένων του χρήστη %s; Αυτό δεν μπορεί να επανέλθει.

en: Received
el: Παραλήφθηκε

en: Redirect to
el: Ανακατεύθυνση προς

en: Redoes your last action
el: Επανεκτέλεση της τελευταίας εργασίας σας

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
el: Ανανέωση των δυναμικών στοιχείων του Μενού:

en: Refresh Portal View:
el: Ανανέωση της εμφάνισης του Portal:

en: Refresh Summary View:
el: Ανανέωση της Προβολής Περίληψης:

en: Regular expression
el: Κανονική συνθήκη

en: Reject with reason
el: Απόρριψη με λόγο

en: Relationship Browser
el: Εμφάνιση Σχέσεων

en: Remarks
el: Σχόλια

en: Remember the free/busy information.
el: Απομνημόνευση πληροφοριών διαθεσιμότητας.

en: Remote Servers
el: Απομακρυσμένοι Εξυπηρετητές

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
el: Απομακρυσμένη διεύθυνση (http://www.example.com/horde):

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Remove Block
el: Αφαίρεση Μπλόκ

en: Remove column
el: Αφαίρεση Στήλης

en: Remove formatting
el: Αφαίρεση μορφοποίησης

en: Remove from my calendar
el: Αφαίρεση από το ημερολόγιό μου

en: Remove pair
el: Αφαίρεση ζεύγους

en: Remove saved script from server's temporary directory.
el: Αφαίρεση αποθηκευμένου script από τον προσωρινό κατάλογο του εξυπηρετητή.

en: Remove the
el: Αφαίρεση του

en: Remove this node from the document
el: Αφαίρεση αυτού του κόμβου από το έγγραφο

en: Remove user
el: Διαγραφή χρήστη

en: Remove user: %s
el: Διαγραφή Χρήστη: %s

en: Reply Sent.
el: Στάλθηκε Απάντηση.

en: Reply with Not Supported Message
el: Απάντηση με ΜΗ υποστηριζόμενο μήνυμα.

en: Reply with free/busy for next 2 months.
el: Απάντηση με πληροφορίες διαθεσιμότητας για τους επόμενους δύο μήνες.

en: Reply with requested free/busy information.
el: Απάντηση με τις ζητούμενες πληροφορίες διαθεσιμότητας.

en: Reply: %s
el: Απάντηση: %s

en: Request couldn't be answered. Returned errorcode:
el: Το αίτημα δε μπορεί να απαντηθεί. Επιστρεφόμενος κωδικός λάθους:

en: Required '%s' not specified in %s configuration.
el: Το απαιτούμενο '%s' δεν καθορίσθηκε στο %s configuration.

en: Required '%s' not specified in VFS configuration.
el: Το απαιτούμενο '%s' δεν καθορίσθηκε στο VFS configuration.

en: Required '%s' not specified in configuration.
el: Το απαιτούμενο '%s' δεν καθορίσθηκε στο configuration.

en: Required 'basedn' not specified in authentication configuration.
el: Το απαιτούμενο 'basedn' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις αυθεντικοποίησης.

en: Required 'basedn' not specified in preferences configuration.
el: Το απαιτούμενο 'basedn' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις των προτιμήσεων.

en: Required 'database' not specified in authentication configuration.
el: Το απαιτούμενο 'database' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις αυθεντικοποίησης.

en: Required 'database' not specified in categories configuration.
el: Το απαιτούμενο 'database' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις κατηγοριών.

en: Required 'database' not specified in preferences configuration.
el: Το απαιτούμενο 'database' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις των προτιμήσεων.

en: Required 'hostspec' not specified in authentication configuration.
el: Το απαιτούμενο 'hostspec' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις αυθεντικοποίησης.

en: Required 'hostspec' not specified in categories configuration.
el: Το απαιτούμενο 'hostspec' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις κατηγοριών.

en: Required 'hostspec' not specified in preferences configuration.
el: Το απαιτούμενο 'hostspec' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις των προτιμήσεων.

en: Required 'password' not specified in authentication configuration.
el: Το απαιτούμενο 'password' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις αυθεντικοποίησης.

en: Required 'password' not specified in categories configuration.
el: Το απαιτούμενο 'password' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις κατηγοριών.

en: Required 'password' not specified in preferences configuration.
el: Το απαιτούμενο 'password' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις των προτιμήσεων.

en: Required 'phptype' not specified in authentication configuration.
el: Το απαιτούμενο 'phptype' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις αυθεντικοποίησης.

en: Required 'phptype' not specified in categories configuration.
el: Το απαιτούμενο 'phptype' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις κατηγοριών.

en: Required 'phptype' not specified in preferences configuration.
el: Το απαιτούμενο 'phptype' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις των προτιμήσεων.

en: Required 'table' not specified in authentication configuration.
el: Το απαιτούμενο 'table' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις αυθεντικοποίησης.

en: Required 'table' not specified in categories configuration.
el: Το απαιτούμενο 'table' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις κατηγοριών.

en: Required 'table' not specified in preferences configuration.
el: Το απαιτούμενο 'table' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις των προτιμήσεων.

en: Required 'uid' not specified in authentication configuration.
el: Το απαιτούμενο 'uid' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις αυθεντικοποίησης.

en: Required 'uid' not specified in preferences configuration.
el: Το απαιτούμενο 'uid' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις των προτιμήσεων.

en: Required 'username' not specified in authentication configuration.
el: Το απαιτούμενο 'username' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις αυθεντικοποίησης.

en: Required 'username' not specified in categories configuration.
el: Το απαιτούμενο 'username' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις κατηγοριών.

en: Required 'username' not specified in preferences configuration.
el: Το απαιτούμενο 'username' δεν έχει καθοριστεί στις ρυθμίσεις των προτιμήσεων.

en: Required Field
el: Απαιτούμενο Πεδίο

en: Required Participant
el: Απαιτούμενος Συμμετέχων

en: Resent To
el: Ξαναστείλτο προς

en: Resent-from
el: Ξαναστείλτο-από (Resent-from)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Reset Password
el: Αλλαγή Κωδικού

en: Reset Your Password
el: Αλλάξτε τον Κωδικό σας

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Return to Filters List
el: Επιστροφή στη Λίστα Φίλτρων

en: Return to Options
el: Επιστροφή στις Επιλογές

en: Return to Rules List
el: Επιστροφή στη Λίστα Κανόνων

en: Return to mail
el: Επιστροφή στην αλληλογραφία

en: Reunion
el: Επανένωση

en: Revert Configuration
el: Επαναφορά Configuration

en: Rhodes Airport
el: Αερολιμένας Ρόδου

en: Rich Text Editor Options
el: Επιλογές επεξεργαστή εμπλουτισμένου κειμένου

en: Riddles
el: Αινίγματα

en: Right
el: Δεξιά

en: Right header
el: Δεξιά επικεφαλίδα

en: Right values
el: Δεξιές τιμές

en: Ro_w Properties...
el: Ιδιότητες γραμμής...

en: Role
el: Ρόλος

en: Rotate 180
el: Περιστροφή 180°

en: Rotate Left
el: Περιστροφή Αριστερά

en: Rotate Right
el: Περιστροφή Δεξιά

en: Row Properties
el: Ιδιότητες Γραμμής

en: Row properties
el: Ιδιότητες Γραμμής

en: Rows:
el: Γραμμές:

en: Rule
el: Κανόνας

en: Rule Copied
el: Ο Κανόνας αντιγράφηκε

en: Rule Deleted
el: Ο κανόνας διαγράφηκε

en: Rule Disabled
el: Ο κανόνας απενεργοποιήθηκε

en: Rule Enabled
el: Ο κανόνας ενεργοποιήθηκε

en: Rule Name
el: Ονομα Κανόνα

en: Rules
el: Κανόνες

en: Rules will appear between all rows and columns
el: Οι κανόνες θα εμφανίζονται μεταξύ όλων των γραμμών και των στηλών

en: Rules will appear between columns only
el: Οι κανόνες θα εμφανίζονται μεταξύ των στηλών μόνο

en: Rules will appear between rows only
el: Οι κανόνες θα εμφανίζονται μεταξύ των γραμμών μόνο

en: Run
el: Εκτέλεση

en: S/MIME Cryptographic Signature
el: Υπογραφή Κρυπτογράφησης S/MIME

en: S/MIME Encrypted Message
el: Κρυπτογραφημένο μήνυμα S/MIME

en: SASL authentication is not available.
el: Η αυθεντικοποίηση SASL δεν είναι διαθέσιμη.

en: SMS Messaging
el: Μηνύματα SMS

en: SQL Shell
el: SQL Κέλυφος

en: SUCCESS
el: ΕΠΙΤΥΧΩΣ

en: S_QL Shell
el: S_QL Κέλυφος

en: Sa
el: Σα

en: Same frame (_self)
el: Ίδιο πλαίσιο (_self)

en: Samos Airport
el: Αερολιμένας Σάμου

en: Satellite Provider
el: Πάροχος Δορυφόρου

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Save %s
el: Αποθήκευση %s

en: Save '%s'
el: Αποθήκευση '%s'

en: Save Options
el: Αποθήκευση Επιλογών

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
el: Αποθήκευση του configuration που δημιουργήθηκε σαν PHP Script στον προσωρινό κατάλογο του εξυπηρετητή.

en: Saved %s configuration.
el: Αποθηκευμένο %s configuration.

en: Saved setup upgrade script to: '%s'.
el: Το script ενημέρωσης το setup αποθηκεύθηκε στο: '%s'.

en: Science
el: Επιστήμη

en: Script
el: Πρόγραμμα (Script)

en: Script Updating
el: Ενημερώνοντας Πρόγραμμα (Script)

en: Script not updated.
el: Το πρόγραμμα (script) δεν ενημερώθηκε.

en: Script successfully activated.
el: Το πρόγραμμα (script) ενεργοποιήθηκε επιτυχώς.

en: Script successfully deactivated.
el: Το πρόγραμμα (script) απενεργοποιήθηκε επιτυχώς.

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search Engines
el: Μηχανές Αναζήτησης

en: Search Mail
el: Αναζήτηση Μηνυμάτων

en: Search Results
el: Αποτελέσματα Αναζήτησης

en: Seen
el: Αναγνωσμένα

en: Select Files
el: Επιλογή Αρχείων

en: Select a date
el: Επιλέξτε μια ημερομηνία

en: Select a field
el: Επιλέξτε ένα πεδίο

en: Select a group to add
el: Επιλέξτε ομάδα για προσθήκη

en: Select a new owner
el: Επιλέξτε νέο Ιδιοκτήτη

en: Select a server
el: Επιλέξτε εξυπηρετητή

en: Select a user to add
el: Επιλέξτε χρήστη για προσθήκη

en: Select all date components.
el: Επιλογή όλων των ημερομηνιών.

en: Select an object
el: Επιλογή ενός αντικειμένου

en: Select target folder
el: Επιλέξτε φάκελο προορισμού

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the textarea.
el: Επιλέξτε τους χαρακτήρες που θέλετε από τις παρακάτω λίστες. Κατόπινμπορείτε να τα αντιγράψετε και να τα επικολλήσετε στο μήνυμα σας.

en: Select the date delimiter:
el: Επιλογή του διαχωριστή ημερομηνίας:

en: Select the date format:
el: Επιλογή της μορφής που θα έχει η ημερομηνία:

en: Select the identity you want to change:
el: Επιλέξτε τη ταυτότητα που θέλετε να αλλάξετε:

en: Select the time delimiter:
el: Επιλέξτε το διαχωριστή ώρας:

en: Select the time format:
el: Επιλέξτε τη μορφή που θα έχει η ώρα:

en: Select two matching fields.
el: Επιλέξτε δύο πεδία που ταιριάζουν.

en: Select your color scheme.
el: Επιλέξτε το χρωματικό 'σχήμα'.

en: Select your preferred language:
el: Επιλέξτε τη γλώσσα σας:

en: Self-Defined Header
el: Αυτόματα οριζόμενη Επικεφαλίδα

en: Send Latest Information
el: Αποστολή των πιο πρόσφατων πληροφοριών

en: Send Problem Report
el: Αποστολή Αναφοράς Προβλήματος

en: Send SMS
el: Αποστολή SMS

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Sensor:
el: Αισθητήρας:

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: Serial Number
el: Σειριακός Αριθμός

en: Session ID expired.
el: Το ID της σύνδεσης έληξε.

en: Set
el: Θέσε

en: Set options to allow you to reset your password if you ever forget it.
el: Θέστε επιλογές που θα σας επιτρέπουν να αλλάζετε τον κωδικό σας, ακόμη και αν τον έχετε ξεχάσει.

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
el: Παραμετροποίηση απομακρυσμένων εξυπηρετητών που θέλετε πρόσβαση.

en: Set your page refreshing, and other display options.
el: Ρυθμίστε διάφορες επιλογές εμφάνισης και το χρόνο ανανέωσης των σελίδων.

en: Set your preferred display language.
el: Επιλογή της προτιμούμενης γλώσσας.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
el: Καθορίστε την προτιμώμενη γλώσσα, ζώνη ώρας και μορφή ημερομηνίας.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
el: Καθορίστε την εφαρμογή εκκίνησης, τα προτιμώμενα χρώματα, τη περίοδο ανανέωσης της σελίδας και άλλες επιλογές εμφάνισης.

en: Settings successfully updated.
el: Οι ρυθμίσεις ενημερώθηκαν επιτυχώς.

en: Setup
el: Ρύθμιση

en: Setup upgrade scripts available
el: Είναι διαθέσιμα Scripts ενημέρωσης ρυθμίσεων

en: Several locations possible with the parameter:
el: Πολλές τοποθεσίες είναι πιθανές με αυτή τη παράμετρο:

en: Shopping
el: Αγορές

en: Short Summary
el: Σύντομη Περίληψη

en: Short Summary:
el: Σύντομη Περίληψη:

en: Should access keys be defined for most links?
el: Πρέπει το κλειδί πρόσβασης να ορισθεί για περισσότερες συνδέσεις;

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Show Active Script
el: Εμφάνιση Ενεργών Προγραμμάτων (Scripts)

en: Show Current Script
el: Εμφάνιση τρέχοντος προγράμματος (script)

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
el: Εμφάνιση διαφορών μεταξύ του αποθηκευμένου και του δημιουργηθέντος configuration.

en: Show last login time when logging in?
el: Εμφάνιση της ώρας τελευταίας εισόδου όταν μπαίνουμε στο σύστημα;

en: Show option to keep original
el: Εμφάνιση επιλογής για αποθήκευση του αυθεντικού

en: Show picker
el: Εμφάνιση συλλέκτη

en: Show table operations menu bar?
el: Να εμφανίζεται το μενού με εργασίες πίνακα;

en: Show the %s Menu on the left?
el: Εμφάνιση του %s Μενού στα αριστερά;

en: Show the Table Cell Properties dialog
el: Εμφάνιση του διαλόγου Ιδιοτήτων Κελιών Πίνακα

en: Show the Table Properties dialog
el: Εμφάνιση του διαλόγου Ιδιοτήτων Πίνακα

en: Show the Table Row Properties dialog
el: Εμφάνιση του διαλόγου Ιδιοτήτων Γραμμών Πίνακα

en: Show the image properties dialog
el: Εμφάνιση του διαλόγου Ιδιοτήτων Εικόνας

en: Show upload
el: Εμφάνιση φόρτωσης (upload)

en: Shrink
el: Συρρίκνωση

en: Shrink or move neighbouring block(s) out of the way first
el: Πρώτα συρρίκνωση ή μετακίνηση γειτονικών τμημάτων

en: Sign up
el: Είσοδος-Υπογραφή

en: Sign up if not registered
el: Η Είσοδος-Υπογραφή δεν έχει καταχωρηθεί.

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Signature Algorithm
el: Αλγόριθμος Υπογραφής

en: Size
el: Μέγεθος

en: Skip Maintenance
el: Ακύρωση Συντήρησης

en: Some of Horde's configuration files are missing:
el: Μερικά από τα αρχεία διαχείρισης του Horde έχουν χαθεί:

en: Sort order selection
el: Επιλογή κατεύθυνσης ταξινόμησης

en: Souda Airport
el: Αερολιμένας Σούδας

en: Source address
el: Διεύθυνση Πηγής

en: Southern Hemisphere
el: Νότιο Ημισφαίριο

en: Space between adjacent cells
el: Διάστημα μεταξύ γειτονικών κελιών

en: Space between content and border in cell
el: Διάστημα μεταξύ περιεχομένου και γραμμής κελιών

en: Spacer
el: Πλήκτρο Διαστήματος

en: Spacing
el: Αραίωση

en: Spacing and padding
el: Αραίωση και γέμισμα

en: Special Character Input
el: Εισαγωγή Ειδικών Χαρακτήρων

en: Split cell
el: Διαίρεση κελιού

en: Split column
el: Διαίρεση στήλης

en: Split row
el: Διαίρεση γραμμής

en: Sports
el: Αθλήματα

en: Start
el: Έναρξη

en: Start year
el: Έτος Έναρξης

en: State or Province
el: Πολιτεία ή Επαρχία

en: Status
el: Κατάσταση

en: Stop checking if this rule matches?
el: Να σταματήσει ο έλεγχος για ταίριασμα αυτού του κανόνα;

en: Storage format
el: Μορφή αποθήκευσης

en: Street Address
el: Διεύθυνση-Οδός

en: Strikethrough
el: Διαγραμμισμένα

en: String list
el: Λίστα λέξεων

en: Strip domain from the address
el: Αφαίρεση του domain από τη διεύθυνση

en: Style [CSS]
el: Στύλ [CSS]

en: Su
el: Κυ

en: Subdirectory '%s' not found.
el: Ο υποφάκελος '%s' δε βρέθηκε.

en: Subje_ct of vacation message:
el: Θέμα του μηνύματος διακοπών:

en: Subject
el: Θέμα

en: Subject Public Key Info
el: Θέμα 'Πληροφορίες Δημόσιου Κλειδιού'

en: Submit
el: Αποστολή

en: Submitted request to add '%s' to the system. You can not log in until your request has been approved.
el: Το αίτημα για προσθήκη '%s' στο σύστημα απεστάλη. Δε μπορείτε να ξαναμπείτε μέχρι να εγκριθεί το αίτημά σας.

en: Subscript
el: Υποδείκτης

en: Success
el: Επιτυχία

en: Successfully added '%s' to the system.
el: Επιτυχής προσθήκη '%s' στο σύστημα.

en: Successfully cleared data for user '%s' from the system.
el: Τα δεδομένα του χρήστη '%s' διαγράφηκαν επιτυχώς από το σύστημα.

en: Successfully deleted '%s'.
el: Επιτυχής διαγραφή '%s'.

en: Successfully removed '%s' from the system.
el: Επιτυχής διαγραφή '%s' από το σύστημα.

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
el: Οι ρυθμίσεις επαναφέρθηκαν επιτυχώς. Κάντε επαναφόρτωση για να δείτε τις αλλαγές.

en: Successfully saved backup configuration.
el: Επιτυχής εποθήκευση εφεδρικού configuration.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
el: Επιτυχής αποθήκευση του εφεδρικού αρχείου configuration %s.

en: Successfully updated '%s'
el: Επιτυχής ενημέρωση '%s'

en: Successfully wrote %s
el: Επιτυχής εγγραφή %s

en: Summary
el: Σύνοψη - Περίληψη

en: Sun Rise
el: Ανατολή

en: Sun Set
el: Δύση

en: Sunrise
el: Ανατολή

en: Sunrise/Sunset
el: Ανατολή/Δύση

en: Sunrise:
el: Ανατολή:

en: Sunset
el: Δύση

en: Sunset:
el: Δύση:

en: Superscript
el: Υπερδείκτες

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Surname
el: Επίθετο

en: Sync log deleted
el: Το αρχείο καταγραφής συγχρονισμού διαγράφηκε

en: Syntax error in search terms
el: Λάθος σύνταξης στους όρους αναζήτησης

en: Table
el: Πίνακας

en: Table Properties
el: Ιδιότητες Πίνακα

en: Table properties
el: Ιδιότητες Πίνακα

en: Tanagra Airport
el: Αερολιμένας Τανάγρας

en: Target:
el: Στόχος:

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Tatoi Airport
el: Αερολιμένας Τατοϊου

en: Telephone Number
el: Αριθμός Τηλεφώνου

en: Temp for last hour:
el: Θερμοκρασία την τελευταία ώρα:

en: Temperature
el: Θερμοκρασία

en: Temperature:
el: Θερμοκρασία:

en: Template '%s' not found.
el: Το πρότυπο '%s' δε βρέθηκε.

en: Template Administration
el: Διαχείριση Προτύπου

en: Tentatively Accept request
el: Προσωρινή Αποδοχή αιτήματος

en: Tentatively Accepted
el: Προσωρινά Αποδεκτό

en: Text
el: Κείμενο

en: Text Only
el: Μόνο Κείμενο

en: Text align
el: Στοίχηση κειμένου

en: Texttop
el: Κορυφή κειμένου

en: Th
el: Τε

en: Thank you for using the system.
el: Ευχαριστούμε που χρησιμοποιήσατε το Σύστημά μας.

en: The FTP extension is not available.
el: Η επέκταση FTP δεν είναι ακόμη διαθέσιμη.

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
el: Το σύστημα Horde/Kolab δεν υποστηρίζει "%s"

en: The Maintenance:: class did not load successfully
el: Διαχείριση:: Η κλάση δε φορτώθηκε επιτυχώς

en: The Options window has closed. Exiting.
el: Το παράθυρο επιλογών έκλεισε. Έξοδος.

en: The address "%s" has been added to your whitelist.
el: Η διεύθυνση "%σ" προστέθηκε στη Λευκή Λίστα σας.

en: The administrator needs to configure a permanent Permissions backend if you want to use Permissions.
el: Ο διαχειριστής πρέπει να ρυθμίσει ένα μόνιμο πλαίσιο Εξουσιοδοτήσεων, για να μπορείτε να χρησιμοποιήσετε εξουσιοδοτήσεις.

en: The bottom side only
el: Η κάτω πλευρά μόνο

en: The calendar data is invalid
el: Τα δεδομένα ημερολογίου δεν είναι έγκυρα

en: The contact ID number was not specified, left blank or was not found in the database.
el: Το ID της επαφής δεν καθορίσθηκε, ήταν κενό ή δε βρέθηκε στη βάση δεδομένων.

en: The contact was successfully added to your address book.
el: Η επαφή προστέθηκε επιτυχώς στο Διευθυνσιογράφο σας.

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
el: Το τμήμα PGP που αποσπάσθηκε απαιτείτο για την επαλήθευση του υπογεγραμμένου μηνήματος.

en: The distribution list ID was either not specified, left blank or not found in the database.
el: Το ID της λίστας διανομής δεν ορίσθηκε, ήταν κενό ή δε βρέθηκε στη βάση δεδομένων.

en: The distribution list was not specified.
el: Η λίστα διανομής δεν καθορίσθηκε.

en: The driver said:
el: Ο οδηγός (driver) λέει:

en: The encryption features require a secure web connection.
el: Οι δυνατότητες κρυπτογράφησης απαιτούν ασφαλή σύνδεση WEB.

en: The event has been added to your calendar.
el: Το γεγονός προστέθηκε στο ημερολόγιό σας.

en: The file %s should contain a %s setting.
el: Το αρχείο %s πρέπει να περιέχει μια %s ρύθμιση.

en: The file %s should contain some %s settings.
el: Το αρχείο %s πρέπει να περιέχει κάποιες %s ρυθμίσεις.

en: The file can not be copied onto itself.
el: Το αρχείο δε μπορεί να αντιγραφεί στον εαυτό του.

en: The file contained no data.
el: Το αρχείο δεν περιέχει δεδομένα.

en: The following are the headers for this message/rfc822 message.
el: Τα παρακάτω είναι επικεφαλίδες για αυτό το μήνυμα/rfc822 μήνυμα.

en: The full screen mode is known to cause problems with Internet Explorer, due to browser bugs that we weren't able to workaround.  You might experience garbage display, lack of editor functions and/or random browser crashes.  If your system is Windows 9x it's very likely that you'll get a 'General Protection Fault' and need to reboot.\n\nYou have been warned.  Please press OK if you still want to try the full screen editor.
el: Η κατάσταση πλήρους οθόνης είναι γνωστό ότι δημιουργεί πρόβλημα με τον Internet Explorer, εξαιτίας προβλημάτων (bugs) του browser, τα οποία δεν είαι δυνατό να ξεπερασθούν. Μπορεί να δείτε 'σκουπίδια' στην οθόνη, προβλήματα στη λειτουργία του browser ή και κόλημά του. Αν το σύστημά σας είναι Window 9x είναι πολύ πιθανό να δείτε 'Γενική Αποτυχία Προστασίας' και να πρέπει να επανεκκινήσετε (reboot).\n\Αυτή είναι προειδοποίηση. Πατήστε ΟΚ αν θέλετε ακόμη να δουλέψετε σε κατάσταση πλήρους οθόνης.

en: The identity "%s" has been deleted.
el: Η ταυτότητα "%s" διαγράφηκε.

en: The left-hand side only
el: Η αριστερή πλευρά μόνο

en: The location of the GnuPG binary must be given to the Crypt_pgp:: class.
el: Η θέση του προγράμματος GnuPG πρέπει να δοθεί για τη Crypt_pgp:: κλάση.

en: The mailbox trash is already empty.
el: Η γραμματοθυρίδα 'κάδος' είναι ήδη άδεια.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
el: Το μήνυμα που στάλθηκε στις %s στον %s με θέμα %s εμφανίσθηκε.
    Αυτό δεν αποτελεί επιβεβαίωση ότι διαβάσθηκε και έγινε κατανοητό.

en: The name to use when linking to the compose page
el: Το όνομα που θα χρησιμοποιείται όταν συνδέεστε στη σελίδα σύνθεσης.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_smime:: class.
el: Η βιβλιοθήκη OpenSSL απαιτείται για Horde_Crypt_smime:: κλάση.

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeded the maximum allowable size
el: Η προτίμηση "%s" δεν μπόρεσε να αποθηκευθεί γιατί τα δεδομένα της υπερβαίνουν το μέγιστο επιτρεπτό μέγεθος

en: The program used to view this message type (%s) was not found on the system.
el: Το πρόγραμμα που χρησιμοποιείτε για την εμφάνιση αυτού του είδους μηνυμάτων (%s) δεν βρέθηκε στο σύστημα.

en: The registry is how Horde applications find out how to talk to each other. You should list any installed Horde applications that you have here.
el: Η registry είναι ο τρόπος με τον οποίο οι εφαρμογές του Horde επικοινωνούν. μεταξύ τους. Εδώ πρέπει να γράψετε ότι εφαρμογές του Horde έχετε εγκαταστήσει.

en: The right and left sides only
el: Η αριστερή και δεξιά πλευρές μόνο

en: The right-hand side only
el: Η δεξιά πλευρά μόνο

en: The server "%s" has been deleted.
el: Ο εξυπηρετητής "%s" διαγράηκε.

en: The server "%s" has been saved.
el: Ο εξυπηρετής "%s" αποθηκεύθηκε.

en: The signup request for %s has been removed.
el: Το αίτημα εισόδου για %s διαγράφηκε.

en: The specified row does not exist.
el: Η γραμμή που ορίσατε δεν υπάρχει.

en: The task has been added to your tasklist.
el: Η εργασία προστέθηκε στη λίστα εργασιών σας.

en: The temporary file "%s" does not exist.
el: Το προσωρινό αρχείο "%s" δεν υπάρχει.

en: The top and bottom sides only
el: Η πάνω και κάτω πλευρές μόνο

en: The top side only
el: Η πάνω πλευρά μόνο

en: The uploaded data was lost since the previous step.
el: Τα δεδομένα που στέλνατε χάθηκαν από το προηγούμενο βήμα.

en: The uploaded file could not be saved.
el: Το αρχείο που στείλατε δε μπόρεσε να σωθεί.

en: The user's free/busy information was sucessfully stored.
el: Οι πληροφορίες διαθεσιμότητας αποθηκεύθηκαν επιτυχώς.

en: Themes directory '%s' not found.
el: Ο κατάλογος θεμάτων '%s' δε βρέθηκε.

en: There are no options available.
el: Δεν υπάρχουν Επιλογές διαθέσιμες.

en: There are no parts that can be displayed inline.
el: Δεν υπάρχουν τμήματα που δε μπορούν να εμφανισθούν ενσωματωμένα.

en: There are too many characters in this field. You have entered %s characters; you must enter less than %s.
el: Υπάρχουν πολλοί χαρακτήρες σε αυτό το πεδίο. Εισαγάγατε %s χαρακτήρες, πρέπει να υπάρχουν λιγότεροι από %s.

en: There was a problem adding '%s' to the system. %s.
el: Πρόβλημα κατά την προσθήκη '%s' στο σύστημα. %s.

en: There was a problem adding '%s' to the system: %s
el: Πρόβλημα κατά την προσθήκη '%s' στο σύστημα: %s.

en: There was a problem clearing data for user '%s' from the system:
el: Πρόβλημα κατά τη διαγραφή δεδομένων του χρήστη '%s' από το σύστημα:

en: There was a problem removing '%s' from the system:
el: Πρόβλημα κατά τη διαγραφή '%s' από το σύστημα:

en: There was a problem updating '%s': %s
el: Πρόβλημα κατά την ενημέρωση '%s': %s

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
el: Πρόβλημα κατά την αποστολή αρχείου: Δεν στάλθηκε %s.

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
el: Παρουσιάσθηκε πρόβλημα κατά την αποστολή του αρχείου: Το %s είναι μεγαλύτερο από το μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος (%d Bytes).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
el: Παρουσιάσθηκε πρόβλημα κατά την αποστολή του αρχείου: Στάλθηκε μόνο ένα τμήμα του %s.

en: There was an error activating the script.
el: Υπήρξε λάθος κατά την ενεργοποίηση του προγράμματος (script).

en: There was an error deactivating the script.
el: Υπήρξε λάθος κατά την απενεργοποίηση του προγράμματος (script).

en: There was an error displaying this message part
el: Παρουσιάσθηκε σφάλμα κατά την εμφάνιση αυτού του τμήματος του μηνύματος.

en: There was an error importing the contact data.
el: Παρουσιάσθηκε σφάλμα κατά την εισαγωγή δεδομένων Διευθυνσιογράφου.

en: There was an error importing the event: %s.
el: Παρουσιάσθηκε σφάλμα κατά την εισαγωγή του γεγονοτος: %s.

en: There was an error importing the iCalendar data.
el: Παρουσιάσθηκε σφάλμα κατά την εισαγωγή δεδομένων ημερολογίου.

en: There was an error importing the task: %s.
el: Παρουσιάσθηκε σφάλμα κατά την εισαγωγή της εργασίας: %s.

en: There was an error importing user's free/busy information: %s.
el: Παρουσιάσθηκε σφάλμα κατά την εισαγωγή πληροφοριών διαθεσιμότητας: %s.

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
el: Παρουσιάσθηκε σφάλμα στη φόρμα ρυθμίσεων. Ίσως αφήσατε κενό κάποιο απαιτούμενο πεδίο.

en: There was an error performing the specified address book function. Please try again later.
el: Παρουσιάσθηκε σφάλμα στην εκτέλεση της καθορισμένης λειτουργίας του Διευθυνσιογράφου. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

en: There was an error updating the contact details. Please try again later.
el: Bei der Aktualisierung der Kontaktdetails ist ein Fehler aufgetreten. Bitte versuchen Sie es spδter noch einmal.

en: There was an error updating the distribution list. Please try again later.
el: Παρουσιάσθηκε σφάλμα κατά την ενημέρωση της λίστας διανομής. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα.

en: Thessaloniki Airport
el: Αερολιμένας Θεσσαλονίκης

en: This IMAP server does not support sharing folders.
el: Ο εξυπηρετητής IMAP δεν υποστηρίζει κοινόχρηστους φακέλους.

en: This action is not supported.
el: Αυτή η ενέργεια δεν υποστηρίζεται.

en: This action is not yet implemented.
el: Αυτή η λειτουργία δεν έχει ολοκληρωθεί ακόμη.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
el: Αυτό δε φαίνεται να είναι έγκυρο αρχείο rar.

en: This does not appear to be a valid zip file.
el: Αυτό δε φαίνεται να είναι έγκυρο αρχείο zip.

en: This does not seem to be a valid card number.
el: Αυτό δε φαίνεται να είναι έγκυρος αριθμός κάρτας.

en: This driver allows sending of messages through the Clickatell (http://clickatell.com) gateway, using the HTTP API
el: Αυτός ο οδηγός σας επιτρέπει να στέλνετε μηνύματα μέσω Clickatell-(http://clickatell.com) μέσω HTTP-API.

en: This driver allows sending of messages through the sms2email (http://sms2email.com) gateway, using the HTTP API
el: Αυτός ο οδηγός σας επιτρέπει να στέλνετε μηνύματα μέσω sms2email-(http://sms2mail.com) μέσω HTTP-API.

en: This driver allows sending of messages via SMTP through the Vodafone Italy gateway, only to Vodafone numbers. It requires an email account with Vodafone Italy (http://www.190.it).
el: Αυτός ο οδηγός σας επιτρέπει να στέλνετε μηνύματα μέσω SMTP  και της Vodafone-Italy μόνο σε αριθμούς Vodafone. Απαιτεί ένα λογαριασμό email στη Vodafone Italy (http://www.190.it).

en: This field is required.
el: Το πεδίο αυτό απαιτείται.

en: This field may only contain integers.
el: Το πεδίο αυτό μπορεί να έχει μόνο ακέραιους.

en: This field may only contain numbers and the colon.
el: Αυτό το πεδίου μπορεί να περιέχει μόνο αριθμούς και άνω κάτω τελεία (:).

en: This field may only contain octal values.
el: Αυτό το πεδίο μπορεί να περιέχει μόνο οκταδικές τιμές.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
el: Αυτό το πεδίο μπορεί να περιέχει μόνο λίστα αριθμών χωρισμένων με κενό ή ελληνικό ερωτηματικό

en: This field must be a valid number.
el: Αυτό το πεδίο πρέπει να είναι ένας έγκυρος αριθμός.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
el: Αυτό το πεδίο πρέπει να περιέχει κωδικό χρώματος σε RGB δεκαεξαδική μορφή, π.χ. '#1234af'.

en: This file controls the global set of MIME drivers for the Horde framework, allowing applications to make use of programs such as enscript or mswordview to render content into HTML for viewing in a browser.
el: Αυτό το αρχείο περιέχει τους MIME drivers που χρησιμοποιούνται από την υπηρεσία επιτρέποντας διάφορα προγράμματα να διαχειρίζονται τα περιεχόμενα των email και να τα εμφανίζουν με τον κατάλληλο τρόπο.

en: This file controls the stylesheet that is used to set colors and fonts for the Horde framework and all applications that do not provide their own settings.
el: Αυτό το αρχείο ελέγχει τις ρυθμίσεις των χρωμάτων και των γραμματοσειρών για όλα το πρόγραμμα του Horde, και για τις εφαρμογές που είναι εγκατεστημένες σε αυτό και δεν παρέχουν δικές τους επιλογές για αυτές τις ρυθμίσεις.

en: This file maps file extensions to logical MIME types, enabling Horde applications to figure out how to handle some content such as email attachments or CVS checkouts.
el: Αυτό το αρχείο καταγράφει τις επεκτάσεις των τύπων ΜΙΜΕ, ώστε τα περιεχόμενα ορισμένων mail να εμφανίζονται με τον κατάλληλο τρόπο.

en: This form has already been processed.
el: Αυτή η φόρμα έχει ήδη επεξεργασθεί.

en: This is %s.
el: Αυτό είναι %s.

en: This is a Kolab Groupware object. To view this object you will need an email client that understands the Kolab Groupware format. For a list of such email clients please visit %s
el: Αυτό είναι Kolab Groupware object. Για να δείτε το αντικείμενο αυτό χρειάζεσθε ένα πρόγραμμα email που καταλαβαίνει αυτή τη μορφή. Για λίστα τέτοιων προγραμμάτων μπορείτε να επισκευθείτε το %s

en: This is the main Horde configuration file. It contains paths and basic items that apply to the core framework and all Horde applications.
el: Αυτό είναι το βασικό αρχείο ρυθμίσεων του προγράμματος 'Horde'. Περιέχει τα μονοπάτια και τα βασικά μέρη που χρησιμοποιούνται από τον πυρήνα και τις εφαρμογές του συστήματος.

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
el: Το μήνυμα αυτό γράφθηκε με κωδικοσελίδα (%s) διαφορετική από τη δική σας.

en: This number must be at least one.
el: Αυτός ο αριθμός πρέπει να είναι τουλάχιστον ένα.

en: This problem report was received from %s. The user clicked the problem report link from the following location:%s and is using the following browser:%s
el: Το πρόβλημα αυτό αναφέρθηκε από %s. Ο χρήστης κάλεσε την<br/>αναφορά προβλήματος από το παρακάτω URL:<br/>%s και χρησιμοποιεί τον ακόλουθο browser:<br/>%s

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
el: Αυτός ο εξυπηρετητής δε μπορεί να αποσυμπιέσει zip και gzip αρχεία.

en: This system is currently deactivated.
el: Το σύστημα αυτό έχει απενεργοποιηθεί.

en: This value must be a number.
el: Αυτή η τιμή πρέπει να είναι αριθμός.

en: Tickets
el: Εισιτήρια

en: Time
el: Ωρα

en: Time Tracking
el: Ιχνηλατώντας την ώρα

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: Time selection
el: Επιλογή ώρας

en: Title
el: Τίτλος

en: Title (tooltip):
el: Τίτλος (Tooltip):

en: To
el: Προς

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
el: Για να κρατήσετε πολλαπλά αντικείμενα, κρατήστε πατημάνο το Control (PC) ή το Command (Mac) πλήκτρο, ενώ κάνετε κλικ.

en: Today
el: Σήμερα

en: Toggle HTML Source
el: Εναλλαγή σε πηγαίο HTML

en: Tomorrow
el: Αύριο

en: Top
el: Κορυφή

en: Top frame (_top)
el: Πάνω πλαίσιο (_top)

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Tripolis Airport
el: Αερολιμένας Τρίπολης

en: True or false
el: Αληθές ή ψευδές

en: Tu
el: Τρ

en: Type mismatch.
el: Λανθασμένος τύπος δεδομένων.

en: Type your choice:
el: Πληκτρολογήστε την επιλογή σας:

en: URL
el: Ηλεκτρονική Διεύθυνση

en: URL for your script delivery status report
el: Ηλεκτρονική Διεύθυνση για επιστροφή αναφοράς κατάστασης του προγράμματός σας

en: URL:
el: Ηλεκτρονική Διεύθυνση:

en: Unable to access VFS directory.
el: Αδύνατη η πρόσβαση στον VFS κατάλογο.

en: Unable to add extra user information when signing up.
el: Αδύνατη η προσθήκε επιπλέον πληροφοριών κατά την είσοδο του χρήστη.

en: Unable to change permission for VFS file "%s".
el: Αδύνατη η αλλαγή εξουσιοδοτήσεων για το VFS αρχείο "%s".

en: Unable to change permission for VFS file %s/%s.
el: Αδύνατη η αλλαγή εξουσιοδοτήσεων για το VFS αρχείο %s/%s.

en: Unable to change to %s.
el: Αδύνατη η αλλαγή του %s.

en: Unable to connect to SQL server.
el: Δεν είναι δυνατή η σύνδεση στο διακομιστή SQL.

en: Unable to connect with SSL.
el: Δεν είναι δυνατή η σύνδεση με SSL.

en: Unable to copy VFS file.
el: Αδύνατη η αντιγραφή VFS αρχείου.

en: Unable to create VFS directory "%s".
el: Αδύνατη η δημιουργία καταλόγου VFS "%s".

en: Unable to create VFS directory.
el: Αδύνατη η δημιουργία καταλόγου VFS.

en: Unable to create VFS file.
el: Αδύνατη η δημιουργία VFS αρχείου.

en: Unable to create empty VFS file.
el: Αδύνατη η δημιουργία κενού VFS αρχείου.

en: Unable to decompress data.
el: Αδύνατη η αποσυμπίεση δεδομένων.

en: Unable to delete "%s", the directory is not empty.
el: Αδύνατη η διαγραφή "%s", ο φάκελος δεν είναι κενός.

en: Unable to delete %s, the directory is not empty
el: Αδύνατη η διαγραφή %s, ο φάκελος δεν είναι κενός

en: Unable to delete '%s': %s.
el: Αδύνατη η διαγραφή '%s': %s.

en: Unable to delete VFS directory recursively.
el: Αδύνατη η διαγραφή καταλόγου VFS επαναλμβανόμενα (recursively).

en: Unable to delete VFS directory.
el: Αδύνατη η διαγραφή καταλόγου VFS.

en: Unable to delete VFS directory: %s.
el: Das VFS-Verzeichnis konnte nicht gelφscht werden: %s.

en: Unable to delete VFS file "%s".
el: Αδύνατη η διαγραφή του VFS αρχείου "%s".

en: Unable to delete VFS file.
el: Αδύνατη η διαγραφή του VFS αρχείου.

en: Unable to delete VFS recursively: %s.
el: Αδύνατη η διαγραφή VFS επαναλαμβανόμενα (recursively): %s.

en: Unable to determine current directory.
el: Δε μπορώ να προσδιορίσω τον τρέχοντα κατάλογο.

en: Unable to extract certificate details
el: Δε μπορώ να εξάγω πληροφορίες πιστοποιητικού

en: Unable to load the definition of %s.
el: Αδύνατη η φόρτωση του ορισμού %s.

en: Unable to move VFS file.
el: Αδύνατη η μετακίνηση του VFS αρχίου.

en: Unable to open VFS file "%s".
el: Αδύνατο το άνοιγμα του VFS αρχείου "%s".

en: Unable to open VFS file for writing.
el: Αδύνατο το άνοιγμα του VFS αρχείου για γράψιμο.

en: Unable to open VFS file.
el: Αδύνατο το άνοιγμα του VFS αρχείου.

en: Unable to open compressed archive.
el: Δε μπορώ να ανοίξω το συμπιεσμένο αρχείο.

en: Unable to read the vfsroot directory.
el: Δε μπορώ να διαβάσω τον κύριο κατάλογο VFS (vfsroot).

en: Unable to register preferences in session.
el: Δεν είναι δυνατόν να καταχωρηθούν οι προτιμήσεις για αυτή την σύνδεση.

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
el: Αδύνατη η μετονομασία του %s σε %s: ο φάκελλος υπάρχει ήδη

en: Unable to rename VFS directory.
el: Αδύνατη η μετονομασία του VFS καταλόγου.

en: Unable to rename VFS directory: %s.
el: Αδύνατη η μετονομασία του VFS καταλόγου: %s.

en: Unable to rename VFS file "%s".
el: Αδύνατη η μετονομασία του VFS αρχείου "%s".

en: Unable to rename VFS file %s/%s.
el: Αδύνατη η μετονομασία του VFS αρχείου %s/%s.

en: Unable to rename VFS file.
el: Αδύνατη η μετονομασία του VFS αρχείου.

en: Unable to run 'mkisofs'.
el: Αδύνατη η εκτέλεση του "mkisofs".

en: Unable to translate this Word document
el: Δεν μπόρεσε να μεταφραστεί αυτό το έγγραφο Word

en: Unable to write VFS file "%s".
el: Δε μπορώ να γράψω στο VFS αρχείο "%s".

en: Unable to write VFS file (copy() failed).
el: Δε μπορώ να γράψη στο VFS αρχείο (copy() απέτυχε).

en: Unable to write VFS file data.
el: Δε μπορώ να γράψω δεδομένα του VFS αρχείου.

en: Underline
el: Υπογραμμισμένα

en: Undo Changes
el: Ακύρωση Αλλαγών

en: Undoes your last action
el: Ακυρώνει τη τελευταία σας ενέργεια

en: Unexpected end of file.
el: Μη αναμενόμενο τέλος του αρχείου.

en: Unexpected response from server on connection:
el: Μη αναμενόμενη απάντηση από τον εξυπηρετητή στη σύνδεση:

en: Unexpected response from server to:
el: Μη αναμενόμενη απάντηση από τον εξυπηρετητή στο:

en: Unfiled
el: Μη Αρχειοθετημένο

en: Unhandled component of type: %s
el: Μη χειριζόμενο στοιχείο τύπου: %s

en: Units
el: Μονάδες

en: Unknown
el: Αγνωστο

en: Unknown username or password.
el: Αγνωστο όνομα χρήστη ή κωδικός.

en: Unlink the current element
el: Αποσύνδεση τρέχοντος στοιχείου

en: Unnamed
el: Ανώνυμο

en: Unprivileged scripts cannot access Cut/Copy/Paste programatically for security reasons.  Click OK to see a technical note at mozilla.org which shows you how to allow a script to access the clipboard.
el: Μη εξουσιοδοτημένα προγράμματα δε μπορούν να έχουν πρόσβαση σε λειτουργίες αποκοπής/αντιγραφής/επικόλησης για λόγους ασφαλείας. Πατήστε ΟΚ για να δείτε τεχνικές σημειώσεις στο mozilla.org που σας δείχνουν πως να επιτρέψετε σε προγράμματα τη πρόσβαση στο clipboard

en: Unset color
el: Μη ορισμένο χρώμα

en: Unsupported Extension
el: Μη υποστηριζόμενη επέκταση

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Update %s
el: Ενημέρωση %s

en: Update respondent status
el: Ενημέρωση κατάστασης απαντημένου

en: Update user
el: Ενημέρωση χρήστη

en: Updated '%s'.
el: '%s' Ενημερώθηκε.

en: Upgrade script deleted.
el: Το πρόγραμμα αναβάθμισης διαγράφηκε.

en: Upload
el: Αποστολή

en: Uploaded all application setup files to the server.
el: Αποστολή όλων των αρχείων ρυθμίσεων στον εξυπηρετητή.

en: Upper latin letters
el: Κεφαλαία λατινικά γράμματα

en: Upper roman numbers
el: Ρωμαϊκοί αριθμοί-Κεφαλαία

en: Use Current: %s
el: Χρήση τρέχοντος: %s

en: Use Default Value
el: Να χρησιμοποιηθεί η προεπιλεγμένη τιμή

en: Use SSL
el: Χρήση SSL

en: Use if name/password is different for IMSP server.
el: Χρησιμοποιείται αν το όνομα/κωδικός είναι διαφορετικά.

en: User %s is not authorised for %s.
el: Ο χρήστης %s δεν είναι εξουσιοδοτημένος για %s.

en: User Administration
el: Διαχείριση Χρηστών

en: User Options
el: Επιλογές Χρήστη

en: User Registration
el: Εγγραφή Χρήστη

en: User Registration has been disabled for this site.
el: Η εγγραφή χρήστη έχει απενεργοποιηθεί γι' αυτό το site.

en: User password change
el: Αλλαγή κωδικού χρήστη

en: User permissions
el: Εξουσιοδοτήσεις Χρήστη

en: Username
el: Όνομα Χρήστη

en: Username '%s' already exists.
el: Το όνομα χρήστη '%s' υπάρχει ήδη.

en: Username:
el: Όνομα Χρήστη:

en: Username:
el: Όνομα Χρήστη:

en: Users
el: Χρήστες

en: Users in the system:
el: Χρήστες στο Σύστημα:

en: VFS directory does not exist.
el: Ο κατάλογος VFS δεν υπάρχει.

en: Vacation
el: Διακοπές

en: Vacation Edit
el: Επεξεργασία Διακοπών

en: Vacation Message
el: Μήνυμα Διακοπών

en: Vacation is not supported in the current filtering driver.
el: Οι Διακοπές δεν υποστηρίζονται από τον τρέχοντα οδηγό φίλτρων.

en: Valid locations found include:
el: Έγκυρες τοποθεσίες που βρέθηκαν συμπεριλαμβάνονται:

en: Validity
el: Εγκυρότητα

en: Value in minutes from now.
el: Τιμή σε λεπτά από τώρα.

en: Values
el: Τιμές

en: Values to select from
el: Δώστε τιμές για να επιλέξω

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
el: Η επιβεβαίωση απέτυχε - αυτό το μήνυμα μπορεί να άλλαξε με.

en: Version
el: Έκδοση

en: Version Control
el: Έλεγχος Έκδοσης

en: Vertical align
el: Κάθετη Ευθυγράμμιση

en: Vertical padding
el: Κάθετο γέμισμα

en: Vertical:
el: Κάθετα:

en: Very High
el: Πολύ ψηλή

en: View %s
el: Εμφάνιση %s

en: View an external web page
el: Εμφάνιση εξωτερικής ιστοσελίδας

en: View as %s
el: Εμφάνιση σαν %s

en: View event
el: Εμφάνιση γεγονότος

en: View task
el: Εμφάνιση εργασίας

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Visibility:
el: Ορατότητα:

en: Vodafone Italy via SMTP
el: Vodafone Ιταλίας μέσω SMTP

en: WARN
el: ΠΡΟΣΟΧΗ

en: WARNING!!! REMOVE SCRIPT MANUALLY FROM %s.
el: ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ΑΦΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΑΠΟ %s.

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: We
el: Τε

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Welcome
el: Καλωσήλθατε

en: Welcome to %s
el: Καλωσήλθατε στο %s

en: Welcome, %s
el: Καλωσήλθατε, %s

en: Wh_itelist addresses:
el: Διευθύνσεις Λευκής Λίστας:

en: What application should %s display after login?
el: Ποιά εφαρμογή θα εμφαμίζει το %s αφού συνδεθείτε στην υπηρεσία;

en: What application should Horde display after login?
el: Ποια εφαρμογή να εμφανίζεται αφού συνδεθείτε στην υπηρεσία;

en: What is the delimiter character?
el: Ποιός είναι ο διαχωριστικός χαρακτήρας;

en: What is the quote character?
el: Ποιός είναι ο χαρακτήρας εισαγωγικών;

en: Which phases
el: Ποιές Φάσεις

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
el: Καθορίστε ποιά πρόσθετα θα ενεργοποιηθούν στον επεξεργαστή εμπλουτισμένου κειμένου.

en: Whitelist
el: Λευκή Λίστα

en: Whitelist Edit
el: Επεξεργασία Λευκής Λίστας

en: Whitelist is not supported in the current filtering driver.
el: Η Λευκή Λίστα δεν υποστηρίζεται από τον τρέχοντα οδηγό φίλτρων.

en: Whitelisted Addresses
el: Διευθύνσεις που υπάρχουν στη Λευκή Λίστα

en: Width
el: Πλάτος

en: Width in CSS units
el: Πλάτος σε μονάδες CSS

en: Width of the %s menu on the left (takes effect on next log-in):
el: Πλάτος του %s μενού στα αριστερά (θα εφαρμοσθεί στην επόμενη είσοδο):

en: Width of the table
el: Πλάτος του πίνακα

en: Width unit
el: Μονάδα πλάτους

en: Width:
el: Πλάτος:

en: Wind speed in knots
el: Ένταση ανέμου σε κόμβους

en: Wind:
el: Ανεμος:

en: Wind:
el: Ανεμος:

en: Wisdom
el: Σοφία

en: Wishlists
el: Λίστα επιθυμιών

en: Work
el: Εργασία

en: Work Address
el: Διεύθυνση Εργασίας

en: Work Phone
el: Τηλέφωνο Εργασίας

en: X-Priority
el: Προτεραιότητα

en: X509v3 Basic Constraints
el: X509v3 Βασικοί Περιορισμοί

en: X509v3 Extended Key Usage
el: X509v3 Χρήση επεκταμένου κλειδιού

en: X509v3 Subject Alternative Name
el: X509v3 Εναλακτικό Όνομα Θέματος

en: X509v3 Subject Key Identifier
el: X509v3 Αναγνωριστικό Κλειδί Θέματος

en: X509v3 extensions
el: X509v3 Επεκτάσεις

en: YY
el: ΕΕ

en: YYYY
el: ΕΕΕΕ

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Yes
el: Ναί

en: Yes, I Agree
el: Ναι, Συμφωνώ

en: You are in TEXT MODE.  Use the [<>] button to switch back to WYSIWYG.
el: Είστε σε κατάσταση ΚΕΙΜΕΝΟΥ. Χρησιμοποιείστε το [<>] πλήκτρο για να επιστρέψετε σε κατάσταση WYSIWIG.

en: You are not authenticated.
el: Δεν έχετε αυθεντικοποιηθεί.

en: You can not have the '\' character in your full name.
el: Δεν επιτρέπεται να έχετε το χαρακτήρα '\' στο Όνομά σας.

en: You did not enter a valid email address.
el: Δε δώσατε έγγυρη διεύθυνση email.

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in %s.
el: Δεν αντιστοιχίσατε κανένα πεδίο από το αρχείο εισαγωγής σε αντίστοιχα πεδία στο %s.

en: You have been logged out.
el: Έχετε αποσυνδεθεί.

en: You have been logged out.<br />Thank you for using the system.
el: Έχετε αποσυνδεθεί.<br />Ευχαριστούμε που χρησιμοποιήσατε την υπηρεσία.

en: You have to enter a valid value.
el: Πρέπει να δώσετε μια έγκυρη τιμή.

en: You must configure a DataTree backend to use Signups.
el: Πρέπει να ρυθμίσετε το DataTree για να χρησιμοποιείτε Signups.

en: You must configure a VFS backend.
el: Πρέπει να ρυθμίσετε το VFS-Backend.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
el: Πρέπει να περιγράψετε το πρόβλημα πριν στείλετε αναφορά για αυτό.

en: You must enter the URL where this link points to
el: Πρέπει να συμπληρώσετε το URL που δείχνει αυτή η σύνδεση

en: You must select an server to be deleted.
el: Πρέπει να επιλέξετε τον εξυπηρετητή για διαγραφή.

en: You must specify a username to clear out.
el: Πρέπει να ορίσετε ένα όνομα χρήστη για διαγραφή.

en: You must specify a username to remove.
el: Πρέπει να ορίσετε ένα όνομα χρήστη για διαγραφή.

en: You must specify at least one email address for which the vacation messages should be activated.
el: Πρέπει να ορίσετε τουλάχιστον μια διεύθυνση email για την οποία θα ενεργοποιηθούν τα μηνύματα διακοπών.

en: You must specify the username to add.
el: Πρέπει να ορίσετε ένα όνομα χρήστη για προσθήκη.

en: You must specify the username to update.
el: Πρέπει να ορίσετε ένα όνομα χρήστη για ενημέρωση.

en: You must specify what action to perform.
el: Πρέπει να ορίσετε μια ενέργεια για εκτέλεση.

en: You must type a new category name.
el: Πρέπει να δώσετε ένα όνομα για τη νέα κατηγορία.

en: Your %s session has expired. Please login again.
el: Η σύνδεση σας %s διακόπηκε. Παρακαλώ δοκιμάστε να ξανασυνδεθείτε.

en: Your Email Address
el: Η Ηλεκτρονική σας Διεύθυνση

en: Your Email Address:
el: Η Ηλεκτρονική σας Διεύθυνση:

en: Your From: address:
el: Η Από: Διεύθυνση:

en: Your Information
el: Οι Πληροφορίες σας

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
el: Η Internet διεύθυνσή σας άλλαξε από την έναρξη της %s σύνδεσής σας. Για την προστασία της ασφάλειας πρέπει να ξανασυνδεθείτε.

en: Your Name
el: Το όνομά σας

en: Your authentication backend does not support adding users, or the feature has been disabled for some other reason.
el: Το σύστημα αυθεντικοποίησης δεν υποστηρίζει προσθήκη χρηστών, ή η λειτουργία αυτή έχει απενεργοποιηθεί για κάποιο λόγο.

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
el: Το σύστημα αυθεντικοποίησης δεν υποστηρίζει λίστα χρηστών, ή η λειτουργία αυτή έχει απενεργοποιηθεί για κάποιο λόγο.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
el: Ο Browser σας φαίνεται να έχει αλλάξει από την έναρξη της %s σύνδεσής σας. Για την προστασία της ασφάλειας, θα πρέπει να ξανασυνδεθείτε.

en: Your browser does not support this feature.
el: Ο Browser σας δεν υποστηρίζει αυτή τη λειτουργία.

en: Your browser does not support this print option. Press Control/Option + P to print.
el: Ο Browser σας δεν υποστηρίζει αυτή την επιλογή εκτύπωσης. Πατήστε Control/Option + P για εκτύπωση.

en: Your current time zone:
el: Η τρέχουσα ζώνη ώρας:

en: Your default identity:
el: Η προκαθορισμένη σας ταυτότητα:

en: Your full name:
el: Το πλήρες όνομά σας:

en: Your new password for %s is: %s
el: Ο νέος σας κωδικός για %s είναι: %s

en: Your options have been updated for the duration of this session.
el: Οι επιλογές σας έχουν ενημερωθεί για τη διάρκεια αυτής της σύνδεσης.

en: Your options have been updated.
el: Οι επιλογές σας έχουν ενημερωθεί.

en: Your password has been reset
el: Ο κωδικός σας άλλαξε

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
el: Ο κωδικός σας άλλαξε, ελέγξτε τα μηνύματά σας και κάντε είσοδο με το νέο σας κωδικό.

en: Your passwords do not match
el: Οι νέοι κωδικοί δεν ταιριάζουν

en: Your remote servers:
el: Οι απομακρυσμένοι σας εξυπηρετητές:

en: [Hide Quoted Text]
el: [Απόκρυψη κειμένου σε εισαγωγικά]

en: [No Subject]
el: [Χωρίς Θέμα]

en: [Problem Report]
el: [Αναφορά Προβλήματος]

en: [Show Quoted Text -
el: [Εμφάνιση κειμένου σε εισαγωγικά -

en: [Show Quoted Text - %s lines]
el: [Εμφάνιση κειμένου σε εισαγωγικά - %s γραμμές]

en: [line %s of %s]
el: [γραμμή %s από %s]

en: _Address(es) to forward to:
el: Διευθύνσεις για προώθηση προς:

en: _Addresses to not send responses to:
el: Διευθύνσεις για τις οποιες δεν θα αποστέλλονται απαντήσεις:

en: _Administration
el: Διαχείριση

en: _Blacklist
el: Μαύρη Λίστα

en: _Delete Row
el: Διαγραφή Γραμμής

en: _Delete message completely
el: Πλήρης διαγραφή μηνύματος

en: _Enter each address on a new line:
el: Εισαγωγή κάθε διεύθυνσης σε νέα γραμμή:

en: _Forward
el: Προώθηση

en: _Groups
el: Ομάδες

en: _Help
el: Βοήθεια

en: _Image Properties...
el: Ιδιότητες Εικόνας...

en: _Keep a copy of messages in this account?
el: Διατήρηση αντιγράφων των μηνυμάτων σε αυτό το λογαριασμό;

en: _Log in
el: Είσοδος

en: _Log out
el: Εξοδος

en: _Modify Link...
el: Τροποποίηση Σύνδεσμου...

en: _Move message to folder:
el: Μετακίνηση μηνυμάτων στο φάκελο:

en: _My email addresses:
el: Η email διεύθυνσή μου:

en: _Options
el: Επιλογές

en: _Permissions
el: Εξουσιοδοτήσεις

en: _Remove Link...
el: Διαγραφή Συνδέσμου...

en: _Script
el: Πρόγραμμα (Script)

en: _Setup
el: Ρυθμίσεις

en: _Table Properties...
el: Ιδιότητες Πίνακα...

en: _Users
el: Χρήστες

en: _Vacation
el: Διακοπές

en: _Whitelist
el: Λευκή Λίστα

en: address book
el: Διευθυνσιογράφος

en: and
el: και

en: calendar
el: Ημερολόγιο

en: calm
el: ηρεμία

en: click here
el: πατήστε εδώ

en: field
el: Πεδίο

en: file
el: αρχείο

en: from the %s (%s) at %s %s
el: από το %s (%s) στις %s %s

en: immediate
el: άμεσα

en: inline
el: ενσωματωμένο

en: lines]
el: γραμμές]

en: match
el: ταιριάζει

en: mkisofs error code %d while making ISO.
el: mkisofs-κωδικός λάθους %d κατά τη δημιουργία ISO.

en: name
el: όνομα

en: not implemented
el: δεν έχει εγκατασταθεί

en: not yet implemented
el: δεν έχει εγκατασταθεί ακόμη

en: notepad
el: σημειωματάριο

en: or
el: ή

en: percent
el: τοις εκατό

en: pixels
el: εικονοστοιχεία

en: procmail script generated by Ingo
el: Πρόγραμμα (script) που δημιουργήθηκε από το Ingo

en: show differences
el: εμφάνιση διαφορών

en: sieve filter generated by Ingo
el: Φίλτρο 'κόσκινο' που δημιουργήθηκε από το Ingo

en: sms2email via HTTP
el: sms σε email μέσω HTTP

en: steady
el: σταθερός

en: task list
el: λίστα εργασιών

en: trash
el: κάδος

en: type the password twice to confirm
el: Γράψτε τον κωδικό δύο φορές για επιβεβαίωση

en: unified
el: ενοποιημένα

en: unnamed
el: ανώνυμα

en: user select
el: επιλογή χρήστη

en: vCard
el: Ψηφιακή Κάρτα
