Ingo 0.1-cvs - en to cs translation catalogue (1728 entries)

en:  (%s days ago)
cs:  (před %s dny)

en:  (Accesskey %s)
cs:  (Přístupový klíč %s)

en:  (in %s days)
cs:  (v %s dnech)

en:  (today)
cs:  (dnes)

en:  (tomorrow)
cs:  (zítra)

en:  (yesterday)
cs:  (včera)

en:  and
cs:  a

en:  at
cs:  rychlost

en:  or
cs:  nebo

en: %d %s and %s
cs: %d %s a %s

en: %d-day forecast
cs: %d-denní předpověď

en: %s - Notice
cs: %s - oznámení

en: %s Fingerprint
cs: %s otisk

en: %s Maintenance Operations - Confirmation
cs: %s operace údržby - potvrzení

en: %s Setup
cs: %s nastavení

en: %s Sign Up
cs: %s registrace

en: %s Terms of Agreement
cs: %s podmínky používání

en: %s already exists.
cs: %s již existuje.

en: %s at %s %s
cs: %s na %s %s

en: %s is required
cs: %s je požadováno

en: %s minutes
cs: %s minut

en: %s not found.
cs: %s nebylo nalezeno.

en: %s to %s of %s
cs: %s až %s z %s

en: %s's Address Book
cs: %s adresář

en: %s's Calendar
cs: %s kalendář

en: %s's Notepad
cs: %s zápisník

en: %s's Tasklist
cs: %s seznam úkolů

en: , gusting %s %s
cs: , nárazový %s %s

en: , variable from %s to %s
cs: , proměnná od %s do %s

en: -- select --
cs: -- výběr --

en: 12 Hour Format
cs: 12 hodinový formát

en: 24 Hour Format
cs: 24 hodinový formát

en: 24 hours
cs: 24 hodin

en: A database backend is required for this block.
cs: Pro tento blok je vyžadován databázový zdroj.

en: A fatal error has occurred
cs: Vyskytla se závažná chyba

en: A public PGP key is required to encrypt a message.
cs: Pro zašifrování zprávy je nutno použít veřejný PGP klíč.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
cs: Pro verifikaci podepsané zprávy je nutno použít veřejný PGP klíč.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to decrypt a message.
cs: Pro dešifrování zprávy je nutno použít veřejný PGP klíč, privátní PGP klíč a heslo.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
cs: Pro podepsání zprávy je nutno použít veřejný PGP klíč, privátní PGP klíč a heslo.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
cs: Pro dešifrování zprávy je nutno použít veřejný S/MIME klíč, privátní S/MIME klíč a heslo.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
cs: Pro podepsání zprávy je nutno použít veřejný S/MIME klíč, privátní S/MIME klíč a heslo.

en: A public SMIME key is required to encrypt a message.
cs: Pro zašifrování zprávy je nutno použít veřejný S/MIME klíč.

en: AM Rain
cs: Ranní déšť

en: AM Showers
cs: Ranní přeháňky

en: AM Snow Showers
cs: Ranní sněhové přeháňky

en: About this editor
cs: Informace o tomto editoru

en: About...
cs: Informace...

en: Absbottom
cs: Text dolů do obrázku

en: Absmiddle
cs: Text doprostřed obrázku

en: Access denied creating VFS directory.
cs: Vytvoření VFS adrasáře nebylo povoleno.

en: Access denied creating VFS file.
cs: Vytvoření VFS souboru nebylo povoleno.

en: Account Password
cs: Uživatelské heslo

en: Account frozen.
cs: Uživatelký účet byl zablokován.

en: Accounting
cs: Uživatelké účty

en: Action for blacklisted addresses:
cs: Akce pro adresy na černé listině:

en: Activate Script
cs: Aktivovat Skript

en: Add
cs: Vlož

en: Add Child Group
cs: Přidat podskupinu

en: Add Child Permission
cs: Přidat pod-práva

en: Add Here:
cs: Přidat:

en: Add New Group
cs: Přidat novou skupinu

en: Add New Permission
cs: Přidat nová práva

en: Add a new user:
cs: Přidat nového uživatele:

en: Add column
cs: Přidat sloupec

en: Add new members
cs: Přidat nové členy

en: Add pair
cs: Přidat pár

en: Add the %s Menu as a Mozilla Sidebar
cs: Přidat %s menu jako boční sloupec Mozilly

en: Add to address book:
cs: Přidat do adresáře:

en: Add to my address book
cs: Přidat do mého adresáře

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Adding users is disabled.
cs: Přidávání uživatelů je zablokováno.

en: Additional Settings
cs: Doplňující Nastavení

en: Address
cs: Adresa

en: Address Book
cs: Adresář

en: Administer - set permissions for other users
cs: Vykonávat administraci - nastavení přístupových práv pro ostatní uživatele

en: Administration
cs: Administrace

en: Ads
cs: Inzeráty

en: Afghanistan
cs: Afghánistán

en: Albania
cs: Albánie

en: Algeria
cs: Alžírsko

en: Alias
cs: Přezdívka/Alias

en: Align
cs: Zarovnat

en: Alignment:
cs: Zarovnání:

en: All
cs: Vše

en: All Authenticated Users
cs: Všichni ověření uživatelé

en: All Groups
cs: Všechny skupiny

en: All Permissions
cs: Všechna uživatelská práva

en: All four sides
cs: Všechny čtyři strany

en: All of the following
cs: Vše co následuje

en: Allow multiple addresses
cs: Povolit více adres

en: Allow setting of ordered list type?
cs: Povolit nastavení typu setříděný seznam?

en: Already exists
cs: Již existuje

en: Alternate IMSP Login
cs: Alternativní IMSP přihlášení do systému

en: Alternate IMSP Password
cs: Alternativní IMSP heslo

en: Alternate IMSP Username
cs: Alternativní IMSP uživatelské jméno

en: Alternate email address
cs: Alternativní e-mailová adresa

en: Alternate templates
cs: Alternativní vzory

en: Alternate text:
cs: Alternativní text:

en: American Samoa
cs: Americká Samoa

en: An illegal value was specified.
cs: Byla zadána nepovolená hodnota.

en: Andorra
cs: Andora

en: Anonymous Proxy
cs: Anonymní proxy

en: Answer
cs: Odpověď

en: Answered
cs: Zodpovězené

en: Antarctica
cs: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
cs: Antigua a Barbuda

en: Any of the following
cs: Cokoliv co následuje

en: Application
cs: Aplikace

en: Application List
cs: Seznam aplikací

en: Application is ready.
cs: Aplikace je připravena

en: Apply Filters
cs: Aplikovat Filtry

en: Apply to Child Shares
cs: Použít pro dědičné sdílení

en: Approve
cs: Schválit

en: Approximate Size
cs: Přibližná velikost

en: April
cs: Duben

en: Arabic (Windows-1256)
cs: Arabsky (Windows-1256)

en: Archive File Size
cs: Velikost archivovaného souboru

en: Archive Name
cs: Jméno archivu

en: Are you sure you want to delete this rule?
cs: Jste si jistí, že chcete vymazat toto pravidlo?

en: Are you sure you want to remove the signup request for %s ?
cs: Určitě chcete vymazat žádost o přihlášení do %s?

en: Armenia
cs: Arménie

en: Armenian (ARMSCII-8)
cs: Arménský (ARMSCII-8)

en: Art
cs: Umění

en: Ascii Art
cs: Ascii umění

en: Asia/Pacific Region
cs: Asie/region Tichého oceánu

en: Ask for confirmation before doing maintenance operations?
cs: Požádat o potvrzení před provedením operací údržby?

en: Assignment columns
cs: Sloupce s úkoly

en: Attempt to delete a non-existent group.
cs: Pokus o vymazání neexistující skupiny.

en: Attempt to delete a non-existent permission.
cs: Pokus o vymazání neexistujících uživatelských práv.

en: Attempt to edit a non-existent permission.
cs: Pokus o úpravu neexistujících uživatelských práv.

en: Attempt to edit a non-existent share.
cs: Pokus o úpravu neexistujícího sdíleného objektu.

en: Attributes
cs: Atributy

en: August
cs: Srpen

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: Auth_cyrsql: Required imap extension not found.
cs: Auth_cyrsql: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro imap.

en: Auth_cyrus: Backend does not have required capabilites.
cs: Auth_cyrus: Zdroj nemá požadované schopnosti.

en: Auth_cyrus: Required imap extension not found.
cs: Auth_cyrus: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro imap.

en: Auth_ftp: Required FTP extension not found. Compile PHP with the --enable-ftp switch.
cs: Auth_ftp: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro ftp. Kompilujte PHP s --enable-ftp

en: Auth_imap: Required IMAP extension not found.
cs: Auth_imap: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro IMAP.

en: Auth_krb5: Required krb5 extension not found.
cs: Auth_krb5: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro krb5.

en: Auth_ldap: Required LDAP extension not found.
cs: Auth_ldap: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro LDAP

en: Auth_ldap: Unable to add user %s. This is what the server said:
cs: Auth_ldap: Nelze přidat uživatele %s. Hlášení serveru:

en: Auth_ldap: Unable to remove user %s
cs: Auth_ldap: Nelze vymazat uživatele %s

en: Auth_ldap: Unable to update user %s
cs: Auth_ldap: Nelze aktualizovat uživatele %s

en: Auth_mcal: Required MCAL extension not found.
cs: Auth_mcal: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro MCAL.

en: Auth_smbauth: Required smbauth extension not found.
cs: Auth_smbauth: Nebyla nalezena požadovaná přípona pro smbauth.

en: Authentication failed
cs: Ověření selhalo

en: Authentication failed. %s
cs: Ověření selhalo. %s

en: Authentication rejected by RADIUS server.
cs: Ověření bylo zamítnuto RADIUS serverem.

en: Authentication to FTP server failed.
cs: Selhalo ověření FTP severem.

en: Automatically update the script after each change?
cs: Obnovte skript automaticky po každé změně?

en: Available fields:
cs: Dostupná pole:

en: Azerbaijan
cs: Azerbajdžán

en: BOFH Excuses
cs: BOFH výmluvy

en: Background
cs: Pozadí

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Bad kerberos password.
cs: Špatné heslo pro kerberos.

en: Bad kerberos username.
cs: Špatné uživatelské jméno pro kerberos.

en: Bahamas
cs: Bahamy

en: Baltic (ISO-8859-13)
cs: Baltické (ISO-8859-13)

en: Bangladesh
cs: Bangladéš

en: Baseline
cs: Základ

en: Bcc
cs: Skrytá Kopie

en: Begins with
cs: Začíná s

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Belize
cs: Beliz

en: Bermuda
cs: Bermudy

en: Bhutan
cs: Bhútán

en: Birthday
cs: Narozeniny

en: Blacklist
cs: Černá Listina

en: Blacklist Edit
cs: Úprava Černé Listina

en: Blacklist is not supported in the current filtering driver.
cs: Černá Listina není zahrnutá v současném driveru pro filtrování.

en: Blacklisted Address
cs: Adresa na Černá Listině

en: Blacklisted Addresses
cs: Adresy na Černá Listině

en: Block "%s" of application "%s" not found.
cs: Nelze nalézt část "%s" aplikace "%s".

en: Block Settings
cs: Nastavení bloku

en: Block Type
cs: Typ bloku

en: Body
cs: Zpráva

en: Bold
cs: Tučně

en: Bolivia
cs: Bolívie

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Border
cs: Okraj

en: Border thickness:
cs: Šířka okraje:

en: Borders
cs: Okraje

en: Bosnia and Herzegovina
cs: Bosna a Hercegovina

en: Both
cs: Oba

en: Bottom
cs: Dolní část

en: Brazil
cs: Brazílie

en: British Indian Ocean Territory
cs: Britská teritoria v Indickém oceáně

en: Bulgaria
cs: Bulharsko

en: Bulleted List
cs: Seznam s odrážkami

en: Burundi
cs: Burunda

en: CRL Distribution Points
cs: CRL distribuční body

en: C_ell Properties...
cs: Vlastnosti b_uňky...

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Calm
cs: Bezvětří

en: Cambodia
cs: Kambodža

en: Cameroon
cs: Kamerun

en: Can not reset password automatically, contact your administrator.
cs: Heslo nelze nastavit automaticky, prosím kontaktujte Vašeho systémového administrátora.

en: Can't connect to IMAP server: %s
cs: Nelze se připojit k IMAP serveru: %s

en: Canada
cs: Kanada

en: Cancel
cs: Storno

en: Cancel Problem Report
cs: Storno hlášení problému

en: Cannot delete file "%s".
cs: Nelze vymazat soubor "%s".

en: Cannot find a temporary directory.
cs: Nelze najít dočasný adresář.

en: Cannot proceed without 'targetFile' parameter.
cs: Nelze pokračovat bez parametru 'targetFile'.

en: Cannot remove directory "%s".
cs: Nelze vymazat adresář "%s".

en: Cannot remove, %d children exist.
cs: Nelze vymazat, protože existují podskupiny %d.

en: Cannot reorder, number of entries supplied for reorder does not match number stored.
cs: Nelze provést změnu uspořádání, počet poskytnutých položek pro nové uspořádání neodpovídá počtu uložených položek.

en: Cannot route message to specified number.
cs: Nelze zaslat zprávu na zadané číslo.

en: Caption
cs: Titulky

en: Case Sensitive
cs: Rozlišuje Velká a Malá Písmena

en: Categories and Labels
cs: Kategorie a značky

en: Cayman Islands
cs: Kajmanské ostrovy

en: Cc
cs: Kopie

en: Cell Phone
cs: Mobilní telefon

en: Cell Properties
cs: Možnosti buňky

en: Cell padding:
cs: Odstup mezi buňkami:

en: Cell properties
cs: Vlastnosti buňky

en: Cell spacing:
cs: Mezery mezi buňkami:

en: Cellphone
cs: Mobilní telefon

en: Celtic (ISO-8859-14)
cs: Keltský (ISO-8859-14)

en: Center
cs: Střed

en: Central African Republic
cs: Středoafrická republika

en: Central European (ISO-8859-2)
cs: Středoevropský (ISO-8859-2)

en: Certificate Details
cs: Podrobnosti certifikátu

en: Certificate Policies
cs: Podmínky certifikátu

en: Chad
cs: Čad

en: Change
cs: Změnit

en: Change the name and address that people see when they read and reply to your emails.
cs: Nastavení jména a emailové adresy. Tyto položky lidé uvidí, když si čtou nebo odpovídají na Vaše zprávy.

en: Changes saved.
cs: Změny Uloženy.

en: Char
cs: Znak

en: Chec_k Link...
cs: Zkont_rolovat odkaz...

en: China
cs: Čína

en: Chinese Simplified (GB2312)
cs: Čínština zjednodušená (GB2312)

en: Chinese Traditional (Big5)
cs: Tradiční čínština (Big5)

en: Choose a password
cs: Zvolte heslo

en: Choose a username
cs: Zvolte uživatelské jméno

en: Choose how to display dates:
cs: Vybrat zobrazení datumu:

en: Choose list style type (for ordered lists)
cs: Vybrat typ stylu seznamu (pro řazené seznamy)

en: Christmas Island
cs: Vánoční ostrov

en: Class definition of %s not found.
cs: Nebyla nalezena definice třídy %s.

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Clear MSOffice tags
cs: Vyčistit značky z MSOffice

en: Clear out user: %s
cs: Odstranění uživatele: %s

en: Clear user
cs: Odstranit uživatele

en: Clear user data
cs: Odstranění údajů o uživateli

en: Click to Continue
cs: Klikněte pro pokračování

en: Clickatell via HTTP
cs: Clickatell přes HTTP

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Clouds
cs: Zataženo

en: Cloudy
cs: Oblačno

en: Cocos (Keeling) Islands
cs: Kokosové ostrovy

en: Collapse Sidebar
cs: Sklapnout boční lištu

en: Collapsed borders
cs: Sklapnout okraje

en: Colombia
cs: Kolumbie

en: Color
cs: Barva

en: Color Picker
cs: Výběr barev

en: Colour selection
cs: Paleta barev

en: Cols:
cs: Sloupce:

en: Column titles
cs: Názvy sloupce

en: Comics
cs: Komiksy

en: Command
cs: Příkaz

en: Command Shell
cs: Příkazová konzola

en: Comment
cs: Poznámka

en: Common Name
cs: Obecné jméno

en: Comoros
cs: Komoros

en: Company
cs: Firma

en: Computers
cs: Počítače

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Configuration Differences
cs: Rozdíly v nastavení

en: Configure %s
cs: Nastavit %s

en: Confirm Password
cs: Potvrdit heslo

en: Congo
cs: Kongo

en: Congo, The Democratic Republic of the
cs: Kongo, Demokratická republika

en: Connection failed.
cs: Spojení selhalo.

en: Connection failed:
cs: Spojení selhalo:

en: Connection refused to the public keyserver.
cs: Bylo zamítnuto spojení s veřejným klíčovým serverem.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
cs: Bylo zamítnuto spojení s veřejným klíčovým serverem. Důvod : %s (%s)

en: Connection to FTP server failed.
cs: Selhalo spojení s FTP serverem.

en: Contacts were successfully added to your address book.
cs: Kontakty byly úspěšně přidány do Vašeho adresáře.

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Cook Islands
cs: Cookovy ostrovy

en: Cookie
cs: Koláček

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy %s
cs: Kopírovat %s

en: Copy of %s
cs: Kopie %s

en: Copy selection
cs: Kopírovat výběr

en: Costa Rica
cs: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
cs: Pobřeží slonoviny

en: Could not PGP encrypt message.
cs: Zprávu nelze šifrovat pomocí PGP.

en: Could not PGP sign message.
cs: Zprávu nelze podepsat pomocí PGP.

en: Could not S/MIME encrypt message.
cs: Zprávu nelze šifrovat pomocí S/MIME.

en: Could not S/MIME sign message.
cs: Zprávu nelze podepsat pomocí S/MIME.

en: Could not add contact. %s
cs: Nelze přidat kontakt. %s

en: Could not bind to LDAP server.
cs: Nelze se připojit k LDAP serveru.

en: Could not check balance. %s
cs: Nelze zkontrolovat účet. %s

en: Could not create distribution list. %s
cs: Nelze vytvořit distribuční seznam. %s

en: Could not decrypt PGP data.
cs: Nelze dešifrovat PGP data.

en: Could not decrypt S/MIME data.
cs: Nelze dešifrovat S/MIME data.

en: Could not delete contact. %s
cs: Nelze smazat kontakt. %s

en: Could not delete distribution list. %s
cs: Nelze smazat distribuční seznam. %s

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
cs: Nelze zjistit e-mailovou adresu příjemce.

en: Could not fetch complete address book.
cs: Nelze získat úplný adresář.

en: Could not fetch complete distribution list.
cs: Nelze získat úplný distribuční seznam.

en: Could not fetch the complete list of distribution lists.
cs: Nelze získat úplný seznam distribučních seznamů.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
cs: Nelze získat veřejný klíč z klíčového serveru.

en: Could not open %s.
cs: Nelze otevřít %s.

en: Could not open Maintenance_Task module %s
cs: Nelze provést operace údržby pro modul %s

en: Could not read %s.
cs: Nelze číst %s.

en: Could not reset the password for the requested user. Some or all of the details are not correct. Try again or contact your administrator if you need further help.
cs: Nelze resetovat heslo pro daného uživatele. Všechny nebo některé z podrobností nebyly správně zadány. Zkuste to znovu nebo pokud potřebujete pomoc, kontaktujte správce systému.

en: Could not retrieve ACL
cs: Nelze získat ACL

en: Could not retrieve address book. %s
cs: Nelze získat adresář. %s

en: Could not retrieve distribution list. %s
cs: Nelze získat distribuční seznam. %s

en: Could not retrieve distribution lists. %s
cs: Nelze získat distribuční seznamy. %s

en: Could not retrieve server's capabilities
cs: Nelze získat schopnosti serveru

en: Could not revert configuration.
cs: Nelze přepnout konfiguraci.

en: Could not save %s configuration.
cs: Nelze uložit konfiguraci pro %s.

en: Could not save a backup configuation.
cs: Nelze uložit záložní konfiguraci.

en: Could not save the backup configuration file %s.
cs: Nelze uložit zálohu konfiguračního souboru %s.

en: Could not search the LDAP server.
cs: Nelze hledat v LDAP serveru.

en: Could not update contact. %s
cs: Nelze aktualizovat kontakt. %s

en: Could not update distribution list. %s
cs: Nelze aktualizovat distribuční seznam. %s

en: Couldn't find the Mozilla Sidebar. Make sure the sidebar is open.
cs: Nelze nalézt boční lištu pro Mozillu. Prosím přesvědčte se, že je otevřená.

en: Counted text
cs: Odpočítaný text

en: Country
cs: Země

en: Courses
cs: Vyučovací předměty

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create a link
cs: Vytvořit odkaz

en: Create a new one
cs: Vytvořit novou

en: Create new folder
cs: Vytvořit novou složku

en: Create sub folders
cs: Vytvořit podsložky

en: Creator Permissions
cs: Tvůrce práv

en: Credit card number
cs: Číslo kreditní karty

en: Croatia
cs: Chorvatsko

en: Cuba
cs: Kuba

en: Current Time
cs: Aktuální čas

en: Current URL is
cs: Aktuální URL je

en: Current Weather
cs: Aktuální počasí

en: Current condition:
cs: Aktuální podmínky:

en: Current style
cs: Nynější styl

en: Customize tasks to run upon logon to %s.
cs: Nastavení úkolů prováděných při přihlášení do %s.

en: Cut
cs: Vystřihnout

en: Cut selection
cs: Vystřihnout výběr

en: Cyprus
cs: Kypr

en: Cyrillic (KOI8-R)
cs: Azbuka (KOI8-R)

en: Cyrillic (Windows-1251)
cs: Azbuka (Windows-1251)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
cs: Azbuka/Ukrajina (KOI8-U)

en: Czech Republic
cs: Česká republika

en: DISABLED:
cs: DEAKTIVOVÁNO:

en: Daily
cs: Denně

en: DataTree Browser
cs: DataTree prohlížeč

en: Date
cs: Datum

en: Date Received
cs: Přijato dne

en: Date selection
cs: Výběr datumu

en: Day
cs: Den

en: De_lete Column
cs: Sma_zat sloupec

en: Deactivate Script
cs: Deaktivovat Skript

en: December
cs: Prosinec

en: Decimal numbers
cs: Čísla desítkové soustavy

en: Decrease Indent
cs: Zmenšit odsazení

en: Default
cs: Implicitní

en: Default Color
cs: Implicitní barva

en: Default Identity
cs: Implicitní identita

en: Definitions
cs: Definice

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete %s
cs: Smazat %s

en: Delete Condition
cs: Smazat Podmínku

en: Delete Group
cs: Smazat skupinu

en: Delete Permission
cs: Smazat práva

en: Delete and purge messages
cs: Smazat a vyčistit zprávy

en: Delete cell
cs: Smazat buňku

en: Delete column
cs: Smazat sloupec

en: Delete existing alternate template
cs: Smazat existující alternativní vzor

en: Delete message completely
cs: Úplně smazat zprávu

en: Delete row
cs: Smazat řádek

en: Delete selected identity
cs: Smazat vybranou(é) identitu(y)

en: Delete the current column
cs: Smazat současný sloupec

en: Delete the current row
cs: Smazat současný řádek

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Deliver into my INBOX
cs: Doručit do PŘÍCHOZÍ POŠTY

en: Deliver into my INBOX and copy to
cs: Doručit do PŘÍCHOZÍ POŠTY a kopii do

en: Deliver into my INBOX and redirect to
cs: Doručit do PŘÍCHOZÍ POŠTY a přesměrovat do

en: Deliver to folder
cs: Doručit do složky

en: Delivery time
cs: Čas doručení

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Describe the Problem
cs: Popsat problém

en: Description
cs: Popis

en: Details (also in Horde's logfile):
cs: Podrobnosti (také v log souboru Horde):

en: Details have been logged for the administrator.
cs: Podrobnosti byly zaznamenány do log souboru pro administrátora.

en: Development
cs: Vývoj

en: Dew Point
cs: Rosný bod

en: Dew Point for last hour:
cs: Rosný bod za poslední hodinu:

en: Dew point:
cs: Rosný bod:

en: Direction left to right
cs: Směr z leva doprava

en: Direction right to left
cs: Směr z prava doleva

en: Directory
cs: Adresář

en: Disable %s
cs: Deaktivovat %s

en: Disabled
cs: Deaktivováno

en: Display 24-hour times?
cs: Zobrazit 24-hodinový čas?

en: Display Options
cs: Možnosti zobrazení

en: Display detailed notification when each filter is applied?
cs: Zobrazit idetailní upozornění při každém použití filtrů?

en: Display forecast (TAF)
cs: Zobrazit předpověď (TAF)

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Disposition Notification
cs: Dispoziční upozornění

en: Do _not send responses to bulk or list messages
cs: _Neposílat odpovědi na zpravy označené bulk nebo na zprávy z listů

en: Do not delete
cs: Nesmazat

en: Do not directly access maintenance.php
cs: Nepřistupovat přímo do maintenance.php

en: Do this:
cs: Provést:

en: Does the first row contain the field names? If yes, check this box:
cs: Obsahuje první řádek název sloupců? Pokud ano, zaškrtněte tento rámeček:

en: Doesn't begin with
cs: Nezáčíná na:

en: Doesn't contain
cs: Neobsahuje

en: Doesn't end with
cs: Nekončí na:

en: Doesn't exist
cs: Neexistuje

en: Doesn't match (with placeholders)
cs: Neshoduje se

en: Dominica
cs: Dominika

en: Dominican Republic
cs: Dominikánská republika

en: Download
cs: Stažení

en: Download %s
cs: Stažení %s

en: Download generated configuration as PHP script.
cs: Stahnout generovanou konfiguraci jako PHP skript.

en: Drop down list
cs: Roletový seznam

en: Drugs
cs: Drogy

en: E-Mail
cs: E-mail

en: Ecuador
cs: Ekvádor

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit %s
cs: Upravit %s

en: Edit Block
cs: Upravit blok

en: Edit Group
cs: Upravit skupinu

en: Edit Permission
cs: Upravit práva

en: Edit Permissions
cs: Upravit práva

en: Edit Permissions for %s
cs: Upravit práva pro %s

en: Edit options for:
cs: Upravit možnosti pro:

en: Edit permissions for %s
cs: Upravit práva pro %s

en: Education
cs: Výuka

en: Element...
cs: Prvek...

en: Email Address
cs: Emailová adresa

en: Email addresses must match.
cs: Emailové adresy se musí shodovat.

en: Email with confirmation
cs: Email s potvrzením

en: Emoticons
cs: Ikonky s emocemi

en: Empty message.
cs: Prázdná zpráva.

en: Empty result.
cs: Prázdný výsledek.

en: Empty search terms
cs: Prázdný termín pro vyhledávání

en: Enable %s
cs: Aktivovat %s

en: Enable insertion of images from Photo Galleries in text?
cs: Povolit vkládání obrazků z foto galerií do textu?

en: Enable right click context menu?
cs: Aktivovat pravé kliknutí pro kontextové menu?

en: Enabled
cs: Aktivováno

en: End year
cs: Konec roku

en: Ends with
cs: Končí na

en: Enlarge Editor
cs: Zvětšit editor

en: Enter a security question which you will be asked if you need to reset your password, e.g. 'what is the name of your pet?':
cs: Zadejte bezpečnostní otázku, na kterou budete muset odpovědět pokud si budete chtít resetovat své heslo, např. 'Jaké je jméno Vašeho psa?':

en: Enter the image URL here
cs: Zde vložit URL obrázku

en: Equal to
cs: Ronvá se

en: Equatorial Guinea
cs: Rovníková Guinea

en: Error
cs: Chyba

en: Error with email message.
cs: Nastala chyba s poštovní zprávou.

en: Estonia
cs: Estonsko

en: Ethiopia
cs: Etiopie

en: Ethnic
cs: Etnické

en: Europe
cs: Evropa

en: Every 15 minutes
cs: Každých 15 minut

en: Every 2 minutes
cs: Každé 2 minuty

en: Every 30 seconds
cs: Každých 30 sekund

en: Every 5 minutes
cs: Každých 5 minut

en: Every Login
cs: Každé přihlášení do systému

en: Every half hour
cs: Každou půl hodinu

en: Every minute
cs: Každou minutu

en: Example values:
cs: Vzorový příklad hodnot:

en: Execute
cs: Provést

en: Existing Rules
cs: Existující Pravidla

en: Exists
cs: Existuje

en: Expand
cs: Rozvinout

en: Expand Sidebar
cs: Rozbalit boční lištu

en: Expected ')'
cs: Očekávána ')'

en: Expected bare word or quoted search term
cs: Očekáváno samostatné slovo nebo hledaný termín v uvozovkách

en: Expiration Date
cs: Datum pro konec platnosti

en: FG Color
cs: Barva popředí

en: FTP upload of setup
cs: Přenos konfigurace pomocí FTP

en: Failed retrieving preferences.
cs: Selhalo získání možností.

en: Failed to connect to LDAP server.
cs: Nelze se připojit k LDAP serveru.

en: Failed to connect to SMB server.
cs: Nelze se připojit k SMB serveru.

en: Failed to copy from "%s".
cs: Selhalo kopírování z "%s".

en: Failed to copy to "%s".
cs: Selhalo kopírování do "%s".

en: Failed to create new SASL connection.
cs: Selhalo založení nového SASL spojení.

en: Failed to move to "%s".
cs: Selhalo přesunutí do "%s".

en: Fair
cs: Dobré

en: Falkland Islands (Malvinas)
cs: Falklandské ostrovy (Malviny)

en: Faroe Islands
cs: Farijské ostrovy

en: Fatal Error:
cs: Závažná chyba:

en: February
cs: Únor

en: Feels Like
cs: Cítit se jako

en: Feels like:
cs: Cítit se jako:

en: Few Showers
cs: Drobné přeháňky

en: Few Snow Showers
cs: Drobné sněhové přeháňky

en: Field matrix
cs: Matice pole

en: File Count: %s file
cs: Počet souborů: %s soubor

en: File Count: %s files
cs: Počet souborů: %s souborů

en: File Manager
cs: Správce souborů

en: File Name
cs: Název souboru

en: File selection
cs: Výběr souboru

en: File upload
cs: Přenést soubor

en: File uploads not supported.
cs: Přenos souborů není podporován.

en: Filter All Messages
cs: Filtrovat Všechny Zprávy

en: Filter Only Seen Messages
cs: Filtrovat Pouze Prohlídnuté Zprávy

en: Filter Only Unseen Messages
cs: iltrovat Pouze Neprohlídnuté Zprávy

en: Filter Options
cs: Možnosti Filtrů

en: Filter Rule
cs: Filtrovací Pravidlo

en: Filter Rules
cs: Filtrovací Pravidla

en: Filter Script Display
cs: Zoobrazení Filtrovacího Skriptu

en: Filter _Rules
cs: Filtrovací _Pravidla

en: Filter activity: %s message(s) have been copied to the folder "%s".
cs: Filtrace: %s zpráv(a) bylo(a) kopírováno(a) do složky "%s".

en: Filter activity: %s message(s) have been deleted.
cs: Filtrace: %s práv(a) bylo(a) vymazáno(a).

en: Filter activity: %s message(s) have been moved to the folder "%s".
cs: Filtrace: %s zpráv(a) bylo(a) přesunuto(a) do složky "%s".

en: Filter activity: %s message(s) that matched the blacklist were deleted.
cs: Filtrace: %s zpráv(a) jsou/je na černé listině a bylo(a) vymazány(a).

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been copied to the folder "%s".
cs: Filtrace: Zpráva "%s" od "%s" byla kopírována do složky "%s".

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been deleted.
cs: Filtrace: Zpráva "%s" od "%s" byla vymazána.

en: Filter activity: The message "%s" from "%s" has been moved to the folder "%s".
cs: Filtrace: Zpráva "%s" od "%s" byla přesunuta do složky "%s".

en: Filter not found.
cs: Filtrovací pravidla nebyli nalezeny.

en: Filters
cs: Filtry

en: Finland
cs: Finsko

en: First Half
cs: První polovina

en: First Quarter
cs: První čtvrtina

en: Fix ratio
cs: Pevné měřítko

en: Flip
cs: Přehodit

en: Float
cs: Plovoucí

en: Fog
cs: Mlha

en: Folder %s does not exist
cs: Složka %s neexistuje

en: Font Color
cs: Barva písma

en: Food
cs: Jídlo

en: For an incoming message that matches:
cs: Pro příchozí zprávy které obsahují:

en: For browsers that don't support images
cs: Pro prohlížeče nepodporující obrázky

en: Forecast (TAF)
cs: Předpověď (TAF)

en: Forecast Days (note that the returned forecast returns both day and night; a large number here could result in a wide block)
cs: Předpověď počasí pro dny (poznámka: předpověď je pro dny i noci; toto může vytvořit poměrně obsáhlý seznam.

en: Forgot your password?
cs: Zapomněli jste Vaše heslo?

en: Forms
cs: Formuláře

en: Fortune
cs: Štěstí

en: Fortune type
cs: Typ štěstí

en: Fortunes
cs: Štěstí

en: Fortunes 2
cs: Štěstí 2

en: Forums
cs: Fóra

en: Forward
cs: Přeposlat

en: Forward is not supported in the current filtering driver.
cs: Přeposlání není zahrnuto v současném driveru pro filtrování.

en: Forwards
cs: Přeposlání

en: Forwards Edit
cs: Upravit Přeposlání

en: Fr
cs: Pá

en: Frames
cs: Rámy

en: France
cs: Francie

en: France, Metropolitan
cs: Francie, metropolitní

en: French Guiana
cs: Francouská Guaiána

en: French Polynesia
cs: Francouská Polynésie

en: French Southern Territories
cs: Francouská jižní teritoria

en: From
cs: Od

en: From the
cs: Od

en: Full Description
cs: Podrobný popis

en: Full Moon
cs: Úplněk

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: Gallery to take image from
cs: Galerie pro výběr obrázků

en: Gallery:
cs: Galerie:

en: Gambia
cs: Gambie

en: Generate %s Configuration
cs: Vytvořit %s konfiguraci

en: Generated Code
cs: Vygenerovaný kód

en: Georgia
cs: Gruzínsko

en: Germany
cs: Německo

en: Given Name
cs: Křestní jméno

en: Go
cs: Jdi na

en: Google Search
cs: Vyhledávání pomocí Googlu

en: Grayscale
cs: Stupně šedi

en: Greater than
cs: Větší než

en: Greater than or equal to
cs: Větší nebo rovno

en: Greece
cs: Řecko

en: Greek (ISO-8859-7)
cs: Řecké (ISO-8859-7)

en: Greenland
cs: Grónsko

en: Group Administration
cs: Administrace pro skupiny

en: Group names must be non-empty
cs: Musí být zadáno jméno skupiny

en: Groups
cs: Skupiny

en: Guest Permissions
cs: Práva hostů

en: Guestbook
cs: Kniha hostů

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last cell in row.
cs: HTMLArea zbaběle odmítá smazat poslední buňku na řádku.

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last column in table.
cs: HTMLArea zbaběle odmítá smazat poslední buňku ve sloupci tabulky.

en: HTMLArea cowardly refuses to delete the last row in table.
cs: HTMLArea zbaběle odmítá smazat poslední řádek v tabulce.

en: HTTP Authentication not found.
cs: Ověřování pomocí HTTP nebylo nalezeno.

en: Hash-Algorithm
cs: Hash-algoritmus

en: Haze
cs: Mlhavo

en: Header
cs: Hlavička

en: Heard Island and McDonald Islands
cs: Heard Island a McDonald Islands

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
cs: Hebrejština (ISO-8859-8-I)

en: Height
cs: Výška

en: Help
cs: Nápověda

en: Help using editor
cs: Nápověda pro editor

en: Helper
cs: Pomocník

en: Hemisphere
cs: Hemisféra

en: Here is the beginning of the file:
cs: Zde je začátek souboru:

en: High
cs: Vysoká

en: Ho_me
cs: _Horde

en: Holy See (Vatican City State)
cs: Svaté Město (Vatikán)

en: Home
cs: Horde

en: Home Address
cs: Adresa domů

en: Home Phone
cs: Telefon domů

en: Horde/Kolab: Invalid %s XML data encountered in message %s
cs: Horde/Kolab: Neplatné %s XML data ve zprávě %s

en: Horde/Kolab: No message corresponds to object %s
cs: Horde/Kolab: Žádná zpráva se neshoduje s objektem %s

en: Horde/Kolab: No object of type %s found in message %s
cs: Horde/Kolab: Nebyl nalezen žádný objekt typu %s ve zprávě %s

en: Horde/Kolab: Successfully removed %s "%s"
cs: Horde/Kolab: Úspěšné odstranění %s "%s"

en: Horde/Kolab: The integration engine requires the 'domxml' PHP extension
cs: Horde/Kolab: Integrační nástroj potřebuje PHP příponu 'domxml'

en: Horde/Kolab: Unable to create new XML tree for object %s
cs: Horde/Kolab: Nelze vytvořit nový strom XML pro objekt %s

en: Horde/Kolab: Unable to remove %s "%s": %s
cs: Horde/Kolab: Nelze odstranit %s "%s": %s

en: Horde/Kolab: Unable to retrieve MIME ID for the part of type %s
cs: Horde/Kolab: Nelze získat MIME ID pro část typu %s

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise %s "%s": %s
cs: Horde/Kolab: Nelze synchronizovat %s "%s": %s

en: Horde/Kolab: Unable to synchronise shares: %s
cs: Horde/Kolab: Nelze synchronizovat sdílené objekty: %s

en: Horde/Kolab: Unknown share "%s"
cs: Horde/Kolab: Neznámý sdílený objekt "%s"

en: Horizontal Rule
cs: Vodorovné pravítko

en: Horizontal padding
cs: Horizontální odstup

en: Horizontal:
cs: Horizontální:

en: How did you get here? (Please report!)
cs: Jak jste se sem dostali? (Zašlete prosím zprávu!)

en: How many columns would you like to merge?
cs: Kolik sloupců chcete spojit?

en: How many fields (columns) are there?
cs: Kolik je tam polí (sloupců)?

en: How many rows would you like to merge?
cs: Kolik řádků chcete spojit?

en: Humidity
cs: Vlhkost

en: Humidity:
cs: Vlhkost:

en: Humorists
cs: Humorné

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: IMAP mailbox creation failed: %s
cs: Selhalo vytvoření IMAPové schránky: %s

en: IMAP mailbox deletion failed: %s
cs: Selhalo smazání IMAPové schránky: %s

en: IMAP mailbox quota creation failed: %s
cs: Selhalo nastavení kvóty pro IMAPovou schránku: %s

en: IP Address
cs: IP adresa

en: IP Address not available.
cs: IP adresa není dostupná.

en: IP Address not within allowed CIDR block.
cs: IP adresa není v povoleném CIDR rozsahu.

en: IP lockdown violation.
cs: Porušení integrity IP.

en: I_nsert Row Before
cs: V_ložte řádek před

en: Iceland
cs: Island

en: Icons Only
cs: Pouze ikony

en: Icons for %s
cs: Ikony pro %s

en: Icons with text
cs: Ikony s textem

en: Identity's name:
cs: Název identity:

en: If it is not displayed correctly, %s to open it in a new window.
cs: Pokud zobrazení není v pořádku, %s otevřít v novém okně.

en: If you don't see any icons using Internet Explorer, you may need to check this box to turn off PNG transparency.
cs: Pokud používáte Internet Explorer a nevidíte žádné ikony, zřejmě potřebujete označit tento rámeček pro vypnutí PNG transparence.

en: If you see this message but no image, the image you want to upload can't be displayed by your browser.
cs: Pokud vidíte tuto zprávu místo obrázku, obrázek který chcete přenést nelze Vaším prohlížečem zobrazit.

en: Image Preview:
cs: Náhled obrázku:

en: Image URL
cs: URL obrázku

en: Image URL:
cs: URL obrázku:

en: Image from gallery
cs: Obrázek z galerie

en: Image from gallery:
cs: Obrázek z galerie:

en: Image upload
cs: Přenos obrázku

en: Images
cs: Obrázky

en: Import, Step %d
cs: Import, krok %d

en: Important
cs: Důležité

en: Imported field: %s
cs: Importované pole: %s

en: Imported fields:
cs: Importovaná pole:

en: In_sert Row After
cs: Vložit řádku za

en: Incorrect action code given.
cs: Byl zadán nesprávný akční kód.

en: Incorrect username and/or password.
cs: Nesprávně zadané uživatelské jméno a/nebo heslo.

en: Incorrect username or alternate address. Try again or contact your administrator if you need further help.
cs: Nesprávné uživatelské jméno nebo alternativní adresa. Zkuste ještě jednou nebo kontaktujte Vašeho systémového administrátora.

en: Increase Indent
cs: Zvětšit odsazení

en: India
cs: Indie

en: Individual Users
cs: Jednotliví uživatelé

en: Individual rules are not supported in the current filtering driver.
cs: Individuální pravidla nejsou zahrnuty v současném driveru pro filtrování.

en: Indonesia
cs: Indonésie

en: Inexistant mailbox specified for message delivery.
cs: Byla vybrána neexistující složka pro doručení zprávy.

en: Info
cs: Informace

en: Information
cs: Informace

en: Insert C_olumn After
cs: Vložit s_loupec za

en: Insert Image
cs: Vložit obrázek

en: Insert Table
cs: Vložit tabulku

en: Insert Web Link
cs: Vložit webový odkaz

en: Insert _Column Before
cs: Vložit _sloupec před

en: Insert a new column after the current one
cs: Vložit nový sloupec za současný

en: Insert a new column before the current one
cs: Vložit nový sloupec před současný

en: Insert a new row after the current one
cs: Vložit nový řádek za současný

en: Insert a new row before the current one
cs: Vložit nový řádek před současný

en: Insert a paragraph after the current node
cs: Vložit odstavec za současný uzel

en: Insert a paragraph before the current node
cs: Vložit odstavec před současný uzel

en: Insert alternate template
cs: Vložit alternativní vzor

en: Insert an email address to which you can receive the new password:
cs: Vložte emailovou adresu, na kterou obdržíte nové heslo:

en: Insert cell after
cs: Vložit buňku za

en: Insert cell before
cs: Vložit buňku před

en: Insert column after
cs: Vložit sloupec za

en: Insert column before
cs: Vložit sloupec před

en: Insert messages
cs: Vložit zprávy

en: Insert paragraph after
cs: Vložit odstavec za

en: Insert paragraph before
cs: Vložit odstavec před

en: Insert row after
cs: Vložit řádek za

en: Insert row before
cs: Vložit řádek před

en: Insert the required answer to the security question:
cs: Vložte požadovanou odpověď na bezpečnostní otázku:

en: Insert/Modify Image
cs: Vložit/upravit obrázek

en: Insert/Modify Link
cs: Vložit/upravit odkaz

en: Insufficient credit to send to the distribution list.
cs: Nedostatečný kredit k odeslání zprávy na distribuční seznam.

en: Insufficient credit.
cs: Nedostatečný kredit.

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Integer list
cs: Seznam celých čísel

en: Invalid UDH. (User Data Header).
cs: Nesprávné UDH. (User Data Header).

en: Invalid application.
cs: Neplatná aplikace.

en: Invalid batch ID.
cs: Neplatné identifikační číslo (ID) dávky.

en: Invalid data submitted.
cs: Byla zadána neplatná data

en: Invalid destination address.
cs: Neplatná adresa příjemce.

en: Invalid file format
cs: Neplatný formát souboru

en: Invalid msg_type.
cs: Neplatný msg_type.

en: Invalid or missing api_id.
cs: Neplatné nebo chybějící api_id.

en: Invalid or missing parameters.
cs: Neplatné nebo chybějící parametry.

en: Invalid parent permission.
cs: Neplatná vlastnická práva.

en: Invalid protocol.
cs: Neplatný protokol.

en: Invalid share object
cs: Neplatný sdílený objekt

en: Invalid source address.
cs: Neplatná adresa odesílatele.

en: Invalid unicode data.
cs: Neplatná data unicode.

en: Inventory
cs: Inventář

en: Iran, Islamic Republic of
cs: Írán, Islámská republika

en: Iraq
cs: Irák

en: Ireland
cs: Irsko

en: Is
cs: Je

en: Isle of Man
cs: Ostrov muže

en: Isn't
cs: Není

en: Isolated T-Storms
cs: Ojedinělé bouřky

en: Issuer
cs: Poskytovatel

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Italy
cs: Itálie

en: Jamaica
cs: Jamajka

en: January
cs: Leden

en: Japan
cs: Japonsko

en: Japanese (ISO-2022-JP)
cs: Japonština (ISO-2022-JP)

en: Jersey
cs: Trikot

en: Jordan
cs: Jordánsko

en: July
cs: Červenec

en: June
cs: Červen

en: Justify
cs: Zarovnat

en: Justify Center
cs: Zarovnat na střed

en: Justify Full
cs: Zarovnat vyplněním

en: Justify Left
cs: Zarovnat doleva

en: Justify Right
cs: Zarovnat doprava

en: Kazakhstan
cs: Kazachstán

en: Keep original?
cs: Uchovat originál?

en: Kenya
cs: Keňa

en: Kerberos server rejected authentication.
cs: Kerberos server zamítnul ověření.

en: Kernel Newbies
cs: Nováčci kernelu

en: Key Creation
cs: Vytvoření klíče

en: Key Fingerprint
cs: Vytvoření otisku klíče

en: Key Length
cs: Délka klíče

en: Key Type
cs: Typ klíče

en: Key Usage
cs: Užití klíče

en: Key already exists on the public keyserver.
cs: Klíč již existuje na veřejném klíčovém serveru.

en: Kids
cs: Děti

en: Korea, Democratic People's Republic of
cs: KLDR

en: Korea, Republic of
cs: Korea

en: Korean (EUC-KR)
cs: Korejsky (EUC-KR)

en: Kuwait
cs: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
cs: Kyrgizstán

en: La_yout
cs: _Rozložení

en: Language
cs: Jazyk

en: Lao People's Democratic Republic
cs: Laos, Lidově Demokraticka Republika

en: Last Half
cs: Druhá polovina

en: Last Quarter
cs: Poslední čtvrtina

en: Last Updated:
cs: Poslední aktualizace:

en: Last login: %s
cs: Poslední přihlášení: %s

en: Last login: %s from %s
cs: Poslední přihlášení: %s z %s

en: Last login: Never
cs: Poslední přihlášení: Nikdy

en: Latvia
cs: Litva

en: Law
cs: Právo

en: Layout
cs: Rozložení

en: Leave empty for no border
cs: Nechat prázdné bez okraje

en: Lebanon
cs: Libanon

en: Left
cs: Doleva

en: Left header
cs: Levá hlavička

en: Left values
cs: Hodnoty nalevo

en: Less than
cs: Menší než

en: Less than or equal to
cs: Menší nebo rovno

en: Liberia
cs: Libérie

en: Libyan Arab Jamahiriya
cs: Libie

en: Liechtenstein
cs: Lichtenštejnsko

en: Light Drizzle
cs: Lehké mrholení

en: Light Rain
cs: Lehký déšť

en: Light Rain Early
cs: Brzký lehký déšť

en: Light Rain Late
cs: Později lehký déšť

en: Light Rain Shower
cs: Lehké dešťové srážky

en: Light Rain with Thunder
cs: Lehký déšť s hřměním

en: Light Snow
cs: Lehké sněžení

en: Light Snow Shower
cs: Lehké sněhové přeháňky

en: Link
cs: Odkaz

en: Link points to:
cs: Odkazy ukazují na:

en: Link the email address to the compose page when displaying
cs: Použít odkazy na emailové adresy při zobrazování stránky pro psaní zpráv

en: Links
cs: Odkazy

en: Linux Cookie
cs: Linuxové cookie

en: List - user can see the folder
cs: Seznam - uživatel může vidět složku

en: List Databases
cs: Seznam databází

en: List Help Topics
cs: Seznam témat nápovědy

en: List Tables
cs: Seznam tabulek

en: List-Archive
cs: Seznam-Archiv

en: List-Help
cs: Seznam-Nápověda

en: List-ID
cs: Seznam-Id

en: List-Id
cs: Seznam-Id

en: List-Owner
cs: Seznam-Vlastník

en: List-Post
cs: Seznam-Odeslání

en: List-Subscribe
cs: Seznam-Přihlášení

en: List-Unsubscribe
cs: Seznam-Odhlášení

en: Listing users is disabled.
cs: Výpis uživatelů není dostupný.

en: Literature
cs: Literatura

en: Lithuania
cs: Lotyšsko

en: Loading...
cs: Nahrávání...

en: Local time:
cs: Místní čas:

en: Locale and Time
cs: Locale a čas

en: Location
cs: Místo

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Log out
cs: Odhlášení

en: Login Tasks
cs: Úkoly prováděné při přihlášení

en: Login failed because your username or password was entered incorrectly.
cs: Selhalo přihlášení do systému. Pravděpodobně Vaše uživatelské jméno a/nebo heslo nebylo správně zadáno.

en: Login failed.
cs: Přihlášení selhalo.

en: Long text
cs: Dlouhý text

en: Love
cs: Láska

en: Low
cs: Nízká

en: Lower greek letters
cs: Malá řecká písmena

en: Lower latin letters
cs: Malá tiskací písmena

en: Lower roman numbers
cs: Malé římské číslice

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: MOTD
cs: Zpráva dne

en: MS-TNEF Attachment contained no data.
cs: Připojený soubor MS-NTEF neobsahuje žádná data.

en: Macao
cs: Makao

en: Macedonia, The Former Yugoslav Republic of
cs: Makedonie, bývalá Republika Jugoslávie

en: Madagascar
cs: Madagaskar

en: Magic
cs: Magie

en: Mail
cs: Pošta

en: Mail Admin
cs: Administrátor pošty

en: Make lin_k...
cs: Vytvořit od_kaz...

en: Malaysia
cs: Malajsie

en: Maldives
cs: Maldivy

en: Manage the list of categories you have to label items with, and colors associated with those categories.
cs: Pro umožnění ovládání kategorií je zapotřebí označit položky barvami, které jsou přiřazeny k těmto kategoriím.

en: Map24 map
cs: Mapa Map24

en: MapQuest map
cs: Mapa MapQuest

en: Mar_k message as deleted
cs: Ozna_čit zprávu za vymazanou

en: March
cs: Březen

en: Margin
cs: Okraj

en: Mark message as:
cs: Označit Zprávu jako:

en: Mark with Seen/Unseen flags
cs: Označit značkou Prohlédnuto/Neprohlédnuto

en: Mark with other flags (e.g. Important/Answered)
cs: Označit jinými značkami (jako Důležité/Odpovězené)

en: Marshall Islands
cs: Maršalské Ostrovy

en: Matches (with placeholders)
cs: Shoduje se

en: Matching fields
cs: Shodující se pole

en: Mauritania
cs: Mauretánie

en: Mauritius
cs: Mauricius

en: Max allowed credit.
cs: Maximalní povolený kredit

en: Max message parts exceeded.
cs: Byla překročena maximalní délka zprávy.

en: Max temp last 24 hours:
cs: Nejvyšší teplota za posledních 24 hodin:

en: Max temp last 6 hours:
cs: Nejvyšší teplota za posledních 6 hodin:

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Maximum number of blacklisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to blacklist.
cs: Byl překročen maximální limit adres na černé listině (Celkový počet adres: %s, Maximální počet adres: %s). Nelze přidat adresu na černou listinu.

en: Maximum number of whitelisted addresses exceeded (Total addresses: %s, Maximum addresses: %s).  Could not add new addresses to whitelist.
cs: Byl překročen maximální limit adres na bílé listině (Celkový počet adres: %s, Maximální počet adres: %s). Nelze přidat adresu na bílou listinu.

en: May
cs: Květen

en: Medicine
cs: Medicína

en: Members
cs: Členové

en: Menu mode:
cs: Módy pro menu:

en: Merge cells
cs: Spojit buňky

en: Message
cs: Zpráva

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
cs: Zpráva byla ověřena v pořádku, ale nelze ověřit podpisový certifikát.

en: Message expired.
cs: Zpráva propadla.

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Metar Weather
cs: Počasí

en: Metar block not available.
cs: Blok o počasí není dostupný.

en: Metar block not available. Details have been logged for the administrator.
cs: Blok o počasí není dostupný. Podrobnosti byly zaznamenány pro systémového administrátora do logu.

en: Method
cs: Metoda

en: Metric
cs: Metrický

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Micronesia, Federated States of
cs: Mikronésie, Federace

en: Middle
cs: Uprostřed

en: Mime Type
cs: Typ Mime

en: Min temp last 24 hours:
cs: Nejnižší teplota za posledních 24 hodin:

en: Min temp last 6 hours:
cs: Nejnižší teplota za posledních 6 hodin:

en: Mirror
cs: Zrcadlově

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Missing PEAR package HTTP_Request.
cs: Programový balík HTTP_Request chybí v PEAR.

en: Missing address to redirect message to
cs: Chybí adresa pro přesměrování zprávy

en: Missing configuration. You have to generate it now if you want to use this application.
cs: Chybějící konfigurace. Pokud si přejete používat tuto aplikaci, musíte vygenerovat konfigurační soubor.

en: Missing message ID.
cs: Chybějící ID zprávy (identifikační číslo)

en: Missing reason for reject
cs: Chybí důvod pro zamítnutí zprávy

en: Missing reason in vacation.
cs: Chybí důvod v dovolené.

en: Missing required PEAR package Mail.
cs: Požadovaný programový balík Mail chybí v PEAR.

en: Missing session ID.
cs: Chybějící ID pro relaci.

en: Mo
cs: Po

en: Mobile Mail
cs: Mobilní pošta

en: Moderate
cs: Mírný

en: Modified Date
cs: Datum poslední změny

en: Modify URL
cs: Změňit URL

en: Modulus
cs: Modul

en: Moldova, Republic of
cs: Moldávie

en: Monaco
cs: Monako

en: Mongolia
cs: Mongolsko

en: Month and year
cs: Měsíc a rok

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Montserrat
cs: Monserat

en: Moon Phases
cs: Fáze Měsíce

en: Morocco
cs: Maroko

en: Mostly Clear
cs: Převážně jasno

en: Mostly Cloudy
cs: Převážně oblačno

en: Mostly Sunny
cs: Převážně slunečno

en: Move
cs: Přesunout

en: Move Down
cs: Posunout dolů

en: Move Left
cs: Posunout doleva

en: Move Right
cs: Posunout doprava

en: Move Rule Down
cs: Posunout Pravidlo Dolů

en: Move Rule Up
cs: Posunout Pravidlo Nahoru

en: Move Up
cs: Posunout nahoru

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Mozambique
cs: Mosambik

en: Multi-level drop down lists
cs: Více-úrovňové roletové seznamy

en: Multiple selection
cs: Vícenásobná selekce

en: My Account
cs: Můj účet

en: My Portal
cs: Můj portál

en: My Portal Layout
cs: Moje rozložení portálu

en: NO, I Do NOT Agree
cs: NE, NESOUHLASÍM

en: N_umber of days between vacation replies:
cs: P_očet dnů mezi odpovědi dovolené:

en: Name
cs: Jméno

en: Namibia
cs: Namibie

en: Nepal
cs: Nepál

en: Netherlands
cs: Nizozemí

en: Netherlands Antilles
cs: Nizozemské Antily

en: Netscape SSL server name
cs: Jméno Netscape SSL serveru

en: Netscape certificate comment
cs: Poznámka k certifikátu Netscapu

en: Netscape certificate type
cs: Typ certifikátu Netscapu

en: Network
cs: Síť

en: Never
cs: Nikdy

en: New Caledonia
cs: Nová Kaledonie

en: New Category
cs: Nová kategorie

en: New Moon
cs: Měsíc v první čtvrtině

en: New Rule
cs: Nové Pravidlo

en: New Username (optional)
cs: Nové uživatelské jméno (nepovinné)

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: New window (_blank)
cs: Nové okno (_prázdné)

en: News
cs: Novinky

en: Next
cs: Další

en: Next options
cs: Další možnosti

en: Nicaragua
cs: Nikaragua

en: Nigeria
cs: Nigérie

en: Night
cs: Noc

en: No
cs: Ne

en: No available configuration data to show differences for.
cs: Žadná konfigurační data nejsou dostupná pro zobrazení rozdílů.

en: No available strategy for making ISO images.
cs: Není dostupná žádná strategie pro tvorbu ISO obrazů.

en: No backend configured for this host
cs: Backend nebyl konfigurován pro tento host.

en: No backends configured in backends.php
cs: Backend nebyl konfigurován v backends.php

en: No batch template.
cs: Bez dávkového vzoru.

en: No block exists at the requested position
cs: Na požadované pozici neexistuje žádný blok

en: No calendar name provided for MCAL authentication.
cs: Nebylo poskytnuto žádné jméno pro kalendář při ověřování pomocí MCAL.

en: No change.
cs: Bez změny.

en: No children can be added to this permission.
cs: Nelze přidat žádná pod-práva k těmto právům.

en: No configuration information specified for %s.
cs: Nebyly uvedeny žádné konfigurační informace pro %s.

en: No configuration information specified for FTP VFS.
cs: Nebyly uvedeny žádné konfigurační informace pro FTP VFS.

en: No configuration information specified for SQL VFS.
cs: Nebyly uvedeny žádné konfigurační informace pro SQL VFS.

en: No configuration information specified for SQL-File VFS.
cs: Nebyly uvedeny žádné konfigurační informace pro SQL-File VFS.

en: No credit left.
cs: Nemáte žádný kredit.

en: No destination supplied.
cs: Nebyl poskytnut žádný cíl.

en: No file uploaded
cs: Žádný soubor nebyl přenesen

en: No headers specified
cs: Nebyla uvedena žádná hlavička.

en: No icons found.
cs: Nebyly nalezeny žádné ikony.

en: No location is set.
cs: Nebylo vybráno žádné místo.

en: No message supplied.
cs: Nebyly poskytnuty žádné zprávy.

en: No name specified.
cs: Nebylo uvedeno žádné jméno.

en: No number specified.
cs: Nebylo uvedeno žádné číslo.

en: No offensive fortunes
cs: Bez neslušných

en: No password provided for HTTP authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření pomocí HTTP.

en: No password provided for IMAP authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření pomocí IMAP.

en: No password provided for Kerberos authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření pomocí Kerberos.

en: No password provided for Login authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření přihlášení se do systému.

en: No password provided for PASSWD authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření pomocí PASSWD.

en: No password provided for SMB authentication.
cs: Nebylo poskytnuto heslo pro ověření pomocí SMB.

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
cs: Nebyla poskytnuta cesta k binárnímu souboru OpenSSL. Binární soubor OpenSSL je zapotřebí pro práci s PKCS 12 daty.

en: No pending signups.
cs: Žádné nevyřízené žádosti o přihlášení.

en: No rules
cs: Bez pravidel

en: No script generated.
cs: Nebyl generován žádný skript.

en: No sides
cs: Bez okrajů

en: No strings specified
cs: Nebyli uvedeny žádné znaky

en: No temporary directory available for cache.
cs: Žádný z dočasných adresářů není dostupný pro cache.

en: No username and/or password sent.
cs: Nebylo odesláno žádné uživatelské jméno a/nebo heslo.

en: No valid XML data returned
cs: Nebyla navrácena žádná platná XML data.

en: No values
cs: Žádné hodnoty

en: No version found in original configuration. Regenerate configuration.
cs: V originální konfiguraci nebyla nalezena verze. Obnovte konfiguraci.

en: No version found in your configuration. Regenerate configuration.
cs: Ve Vaší konfiguraci nebyla nalezena verze. Obnovte konfiguraci.

en: None
cs: Žádný

en: None (use implicit)
cs: Žádný (použijte implicitní)

en: Nordic (ISO-8859-10)
cs: Severský (ISO-8859-10)

en: Norfolk Island
cs: Norfolkské ostrovy

en: Northern Hemisphere
cs: Severní polokoule

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariánské ostrovy

en: Norway
cs: Norsko

en: Not After
cs: Není po

en: Not Before
cs: Není před

en: Not a directory
cs: Není adresářem

en: Not equal to
cs: Nerovná se

en: Not implemented.
cs: Není implementováno.

en: Not set
cs: Není nastaveno

en: Not supported.
cs: Není podporováno.

en: Notes
cs: Poznámka

en: Nothing to browse, go back.
cs: Nic k prohlédnutí, běžte zpět.

en: November
cs: Listopad

en: Number
cs: Číslo

en: Number of characters
cs: Počet znaků

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Number of rows
cs: Počet řádků

en: Numbers not specified for updating in distribution list.
cs: Nebyla zadána čísla pro aktualizaci distribučního seznamu.

en: Object
cs: Objekt

en: Object Creator
cs: Tvůrce objektů

en: Octal
cs: Osmičkový

en: October
cs: Říjen

en: Offense filter
cs: Filtrovat neslušné

en: Office
cs: Kancelář

en: Oman
cs: Omán

en: Only IMAP servers support shared folders.
cs: Sdílené složky jsou poskytovány pouze IMAP servery.

en: Only offensive fortunes
cs: Pouze neslušné

en: Only one email address allowed.
cs: Je povolena pouze jedna e-mailová adresa.

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
cs: Pouze vlastník nebo systémový administrátor může měnit práva pro sdílený objekt.

en: Open in a new window
cs: Otevřít v novém okně.

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
cs: Chyba OpenSSL: Nelze získat data z podepsané části S/MIME.

en: Opens this link in a new window
cs: Otevřít tento odkaz v novém okně

en: Operating System
cs: Operační systém

en: Options
cs: Možnosti

en: Options about script updating.
cs: Možnosti pro aktualizaci skriptu.

en: Options for %s
cs: Možnosti pro %s

en: Ordered List
cs: Seřazený seznam

en: Organisation
cs: Organizace

en: Organisational Unit
cs: Organizační jednotka

en: Organizing
cs: Organizování

en: Original application template
cs: Originální vzor pro žádost

en: Original templates in %s:
cs: Originální vzor v %s:

en: Other
cs: Ostatní

en: Other Information
cs: Ostatní informace

en: Other Options
cs: Další Možnosti

en: Owner Permissions
cs: Uživatelská práva

en: PAM authentication is not available.
cs: Ověření pomocí PAM není dostupné.

en: PGP Digital Signature
cs: PGP digitální podpis

en: PGP Encrypted Data
cs: PGP šifrovaná data

en: PGP Public Key
cs: Veřejný PGP klíč

en: PGP Signed/Encrypted Data
cs: Data podepsaná/šifrovaná pomocí PGP

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: PHP Shell
cs: PHP konzola

en: PM Light Rain
cs: Odpolední lehký déšť

en: PM Showers
cs: Odpolední přeháňky

en: PM Snow
cs: Odpolední sněžení

en: PM Snow Showers
cs: Odpolední sněhové přeháňky

en: PM T-Storms
cs: Odpolední bouřky

en: P_HP Shell
cs: P_HP konzola

en: Padding
cs: Odstupy

en: Pakistan
cs: Pákistán

en: Palestinian Territory, Occupied
cs: Palestinské teritorium, okupované

en: Papua New Guinea
cs: Papua Nová Guinea

en: Partly Cloudy
cs: Místy zataženo

en: Password
cs: Heslo

en: Password incorrect
cs: Nesprávné heslo

en: Password required for RADIUS authentication.
cs: Pro ověření pomocí RADUIS je nutno zadat heslo.

en: Password with confirmation
cs: Heslo s potvrzením

en: Password:
cs: Heslo:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Passwords must match.
cs: Hesla se musí shodovat.

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste from clipboard
cs: Vložit ze schránky

en: Path
cs: Cesta

en: Pending Signups:
cs: Žádosti o přihlášení:

en: People
cs: Lidé

en: Percent
cs: Procent

en: Perform Maintenance Operations
cs: Provést operace údržby

en: Perform maintenance operations on login?
cs: Provést operace údržby při přihlášení do systému?

en: Permission
cs: Práva

en: Permissions Administration
cs: Administrační práva

en: Personal Information
cs: Osobní informace

en: Pets
cs: Domácí zvířata

en: Philippines
cs: Filipíny

en: Phone
cs: Telefon

en: Photos
cs: Fotografie

en: Pixels
cs: Pixelů

en: Platitudes
cs: Fráze

en: Please click into some cell
cs: Prosím klikněte na nějakou buňku

en: Please confirm that you want to remove this element:
cs: Prosím potvrďte, že si přejete odstranit tento prvek:

en: Please confirm that you want to unlink this element.
cs: Prosím potvrďte, že si přejete odstranit tento prvek.

en: Please enter a month and a year.
cs: Prosím zadejte měsíc a rok.

en: Please enter a name for the new category:
cs: Prosím zadejte název nové kategorie:

en: Please enter a valid IP address.
cs: Prosím zadejte správnou IP adresu..

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
cs: Prosím zadejte správný datum a zkontrolujte počet dní v měsíci.

en: Please enter a valid time.
cs: Prosím zadejte správný čas.

en: Please enter the name of the new folder:
cs: Prosím zadejte název nové složky:

en: Please provide a summary of the problem.
cs: Prosím uveďte shrnutí Vašeho problému.

en: Please provide your username and password
cs: Prosím zadejte Vaše uživatelské jméno a heslo

en: Please type the new category name:
cs: Prosím zadejte nový název kategorie:

en: Poland
cs: Polsko

en: Politics
cs: Politika

en: Polls
cs: Hlasování

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Positioning of this image
cs: Umístění tohoto obrázku

en: Positioning of this table
cs: Umístění tabulky

en: Post to this folder (not enforced by IMAP)
cs: Zaslat do této složky (není poskytnuto IMAPem)

en: Precipitation for last %s hour(s):
cs: Srážky za poslední(ch) %s hodin(u):

en: Prefs_ldap: Required LDAP extension not found.
cs: Prefs_ldap: Nebyla nalezena požadovaná přípona LDAP.

en: Prefs_session: Required session extension not found.
cs: Prefs_session: Nebyla nalezena požadovaná přípona sekce.

en: Pressure
cs: Barometrický tlak

en: Pressure at sea level:
cs: Barometrický tlak na úrovni moře:

en: Pressure:
cs: Barometrický tlak:

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview the image in a new window
cs: Náhled obrázku v novém okně

en: Previous options
cs: Předchozí možnosti

en: Print document
cs: Tisknout dokument

en: Private Key
cs: Privátní klíč

en: Problem
cs: Problém

en: Problem Description
cs: Popis problému

en: Projects
cs: Projekty

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Public Key Algorithm
cs: Algoritmus pro veřejný klíč

en: Public/Private keypair not generated successfully.
cs: Veřejný/privátní klíčový pár nebyl úspěšně vytvořen.

en: Puerto Rico
cs: Portoriko

en: Qatar
cs: Katar

en: Query
cs: Vyhledání

en: RSA Public Key (%d bit)
cs: RSA veřejný klíč (%d bitů)

en: R_eason
cs: D_ůvod

en: Radio selection
cs: Spřažené tlačítko

en: Rain
cs: Déšť

en: Rain Early
cs: Brzký déšť

en: Rain Late
cs: Pozdní déšť

en: Rain Shower
cs: Dešťové přeháňky

en: Rain and Snow
cs: Déšť se sněhem

en: Rain to Snow
cs: Déšť až sníh

en: Random Fortune
cs: Náhodně vybrané štěstí

en: Ratio
cs: Poměr

en: Read
cs: Čtecí

en: Read messages
cs: Přečtené zprávy

en: Really delete %s? This operation cannot be undone.
cs: Opravdu smazat %s? Tato operace je nevratná.

en: Really remove user data for user %s? This operation cannot be undone.
cs: Opravdu smazat uživatelská data pro uživatele %s? Tato operace je nevratná.

en: Received
cs: Přijato

en: Redirect to
cs: Přesměrovat do

en: Redoes your last action
cs: Opakovat poslední akci

en: Refresh Dynamic Menu Elements:
cs: Obnovit dynamické prvky menu:

en: Refresh Portal View:
cs: Obnova zobrazení portálu:

en: Reject with reason
cs: Zamítnuto s důvodem

en: Relationship Browser
cs: Prohlížeč vztahů

en: Remarks
cs: Hodnoty

en: Remote Servers
cs: Vzdálené servery.

en: Remote URL (http://www.example.com/horde):
cs: Vzdálená URL (http://www.example.com/horde):

en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove Block
cs: Odstranit blok

en: Remove column
cs: Odstranit sloupec

en: Remove formatting
cs: Odstranit formátování

en: Remove pair
cs: Odstranit pár

en: Remove saved script from server's temporary directory.
cs: Odstratit uložený skript z dočasného adresáře na serveru.

en: Remove the
cs: Odstranit

en: Remove this node from the document
cs: Odstranit tuto část dokumentu

en: Remove user
cs: Odstranit uživatele

en: Remove user: %s
cs: Odstranit uživatele: %s

en: Request couldn't be answered. Returned errorcode:
cs: Nelze odpovědět na požadavek. Chybové hlášení:

en: Required Field
cs: Požadované pole

en: Resent To
cs: Přeposláno Komu

en: Resent-from
cs: Přeposláno-Odkoho

en: Reset
cs: Výchozí nastavení

en: Reset Password
cs: Výchozí nastavení hesla

en: Reset Your Password
cs: Výchozí nastavení Vašeho hesla

en: Results
cs: Výsledky

en: Return to Filters List
cs: Návrat k Seznamu Filtrů

en: Return to Options
cs: Návrat do možností

en: Return to Rules List
cs: Návrat k Seznamu Filtrovacích Pravidel

en: Revert Configuration
cs: Přepnout konfiguraci

en: Rich Text Editor Options
cs: Možnosti Rich Text editoru

en: Riddles
cs: Hádanky

en: Right
cs: Doprava

en: Right header
cs: Hlavička napravo

en: Right values
cs: Hodnoty napravo

en: Ro_w Properties...
cs: Vlastnosti řá_dku

en: Role
cs: Úloha

en: Romania
cs: Rumunsko

en: Rotate 180
cs: Otočit o 180°

en: Rotate Left
cs: Otočit doleva

en: Rotate Right
cs: Otočit doprava

en: Row Properties
cs: Vlastnosti řádku

en: Row properties
cs: Vlastnosti řádku

en: Rows:
cs: Řádky:

en: Rule
cs: Pravidlo

en: Rule Copied
cs: Pravislo bylo kopírováno

en: Rule Deleted
cs: Pravidlo bylo Smazáno

en: Rule Disabled
cs: Pravidlo bylo Deaktivováno

en: Rule Enabled
cs: Pravidlo bylo Aktivováno

en: Rule Name
cs: Název Pravidla

en: Rules
cs: Pravidla

en: Rules will appear between all rows and columns
cs: Pravidla se uplatní mezi všemi řádky a sloupci

en: Rules will appear between columns only
cs: Pravidla se uplatní pouze mezi sloupci

en: Rules will appear between rows only
cs: Pravidla se uplatní pouze mezi řádky

en: Run
cs: Provést

en: Russian Federation
cs: Ruská federace

en: S/MIME Cryptographic Signature
cs: S/MIME šifrovaný podpis

en: S/MIME Encrypted Message
cs: S/MIME šifrovaná zpráva

en: SASL authentication is not available.
cs: Ověření pomocí SASL není dostupné.

en: SMS Messaging
cs: SMS zprávy

en: SQL Shell
cs: SQL konzola

en: SUCCESS
cs: ÚSPĚCH

en: S_QL Shell
cs: S_QL konzola

en: Sa
cs: So

en: Saint Helena
cs: Svatá Helena

en: Saint Kitts and Nevis
cs: Svatý Kitts a Nevis

en: Same frame (_self)
cs: Stejný rám (_self)

en: Satellite Provider
cs: Vlastník satelitu

en: Saudi Arabia
cs: Saudská Arábie

en: Save
cs: Uložit

en: Save %s
cs: Uložit %s

en: Save Options
cs: Uložení možností

en: Save Settings
cs: Možnosti Uložení

en: Save generated configuration as a PHP script to your server's temporary directory.
cs: Uložit vytvořený konfigurační PHP skript do dočasného adresáře na serveru.

en: Saved %s configuration.
cs: Konfigurace %s uložena.

en: Science
cs: Věda

en: Script
cs: Skript

en: Script Updating
cs: Aktualizace Skriptu

en: Script not updated.
cs: Skript nebyl Aktualizován.

en: Script successfully activated.
cs: Skript byl úspěšně aktivován.

en: Script successfully deactivated.
cs: Skript byl úspěšně deaktivován.

en: Search
cs: Vyhledat

en: Search Engines
cs: Vyhledávací nástroje

en: Seen
cs: Prohlídnuté

en: Select Files
cs: Vybrat soubory

en: Select a date
cs: Vybrat datum

en: Select a field
cs: Vybrat pole

en: Select a group to add
cs: Vybrat skupinu, která bude přidána

en: Select a new owner
cs: Vybrat nového vlastníka

en: Select a server
cs: Vybrat server

en: Select a user to add
cs: Vybrat uživatele, který bude přidán

en: Select all date components.
cs: Vybrat všechny části datumu.

en: Select an object
cs: Vybrat objekt

en: Select target folder
cs: Vybrat cílovou složku

en: Select the characters you need from the boxes below. You can then copy and paste them from the text area.
cs: Vyberte potřebné znaky z níže uvedených boxů. Poté je můžete kopírovat a vložit z textové oblasti.

en: Select the date delimiter:
cs: Vyberte oddělovací znak pro datum:

en: Select the date format:
cs: Vyberte formát datumu:

en: Select the identity you want to change:
cs: Vyberte identitu, kterou si přejete změnit:

en: Select the time delimiter:
cs: Vyberte oddělovací znak pro čas:

en: Select the time format:
cs: Vyberte formát času:

en: Select two matching fields.
cs: Vyberte dvě odpovídající pole.

en: Select your color scheme.
cs: Vyberte barevný motiv.

en: Select your preferred language:
cs: Vyberte Vámi preferovaný jazyk:

en: Self-Defined Header
cs: Sama se Definující Hlavička

en: Send Problem Report
cs: Poslat zprávu o problému

en: Send SMS
cs: Poslat SMS

en: Sender
cs: Odesílatel

en: September
cs: Září

en: Serbia and Montenegro
cs: Srbsko a Černá Hora

en: Serial Number
cs: Sériové číslo

en: Session ID expired.
cs: ID sekce zaniklo.

en: Set
cs: Nastavit

en: Set options to allow you to reset your password if you ever forget it.
cs: Nastavit možnosti pro povolení resetu hesla, pokud ho zapomenete.

en: Set up remote servers that you want to access from your portal.
cs: Nastavit vzdálené servery tak, že budou přístupné z portálu.

en: Set your preferred language, timezone and date options.
cs: Nastavení Vámi preferovaného jazyka, časového pásma a typu datumu.

en: Set your startup application, color scheme, page refreshing, and other display options.
cs: Nastavení počáteční aplikace, barevného motivu, obnovování stránek a dalších možností zobrazení.

en: Settings successfully updated.
cs: Vaše nastavení bylo úspěšně aktualizováno.

en: Setup
cs: Nastavení

en: Setup upgrade scripts available
cs: Nastavovací konfigurační skripty pro aktualizaci jsou dostupné

en: Several locations possible with the parameter:
cs: Některá místa lze nastavit s tímto parametrem:

en: Shopping
cs: Nakupování

en: Short Summary
cs: Krátké shrnutí

en: Should access keys be defined for most links?
cs: Měly by být přístupové klíče definovány pro většinu odkazů?

en: Show
cs: Zobrazit

en: Show Active Script
cs: Zobrazit Aktivní Skript

en: Show Current Script
cs: Zobrazit Aktuální Skript

en: Show differences between currently saved and the newly generated configuration.
cs: Zobrazit rozdíly mezi současnou a předchozí konfigurací.

en: Show last login time when logging in?
cs: Zobrazit čas posledního přihlášení do systému?

en: Show option to keep original
cs: Zobrazit možnost udržení originálu

en: Show picker
cs: Zobrazit sběrač

en: Show table operations menu bar?
cs: Zobrazit menu operační lištu pro tabulky?

en: Show the %s Menu on the left?
cs: Zobrazit %s menu nalevo?

en: Show the Table Cell Properties dialog
cs: Zobrazit dialog pro vlastnosti buněk v tabulkách

en: Show the Table Properties dialog
cs: Zobrazit dialog vlastností tabulek

en: Show the Table Row Properties dialog
cs: Zobrazit dialog vlastností řádek tabulek

en: Show the image properties dialog
cs: Zobrazit dialog vlastností obrázků

en: Show upload
cs: Zobrazit přenos

en: Showers
cs: Přeháňky

en: Showers Early
cs: Brzké přeháňky

en: Showers Late
cs: Pozdní přeháňky

en: Showers in the Vicinity
cs: Přeháňky v okolí

en: Shrink
cs: Zmenšit

en: Shrink or move neighbouring block(s) out of the way first
cs: Zmenšit nebo posunout do sousedního bloku(ů), z cesty prvnímu

en: Sign up
cs: Registrovat se

en: Signature
cs: Podpis

en: Signature Algorithm
cs: Algoritmus pro podpis

en: Singapore
cs: Singapur

en: Size
cs: Velikost

en: Skip Maintenance
cs: Vynechat údržbu

en: Slovakia
cs: Slovensko

en: Slovenia
cs: Slovinsko

en: Snow
cs: Sněžení

en: Snow Shower
cs: Sněhová přeháňka

en: Snow Showers
cs: Sněhové přeháňky

en: Snow Showers Early
cs: Ranní sněhové přeháňky

en: Snow Showers Late
cs: Pozdní sněhové přeháňky

en: Snow depth:
cs: Sněhová pokrývka:

en: Snow equivalent in water:
cs: Vodní ekvivalent pro sníh:

en: Solomon Islands
cs: Šalamounovy ostrovy

en: Somalia
cs: Somálsko

en: Songs & Poems
cs: Písně a básně

en: Sort order selection
cs: Směr třídění

en: Source address
cs: Zdrojová adresa

en: South Africa
cs: Jižní Afrika

en: South European (ISO-8859-3)
cs: Jihoevropský (ISO-8859-3)

en: Southern Hemisphere
cs: Jižní polokoule

en: Space between adjacent cells
cs: Prostor mezi sousedními buňkami

en: Space between content and border in cell
cs: Prostor mezi obsahem a hranicemi v buňce

en: Spacer
cs: Mezerník

en: Spacing
cs: Mezery

en: Spacing and padding
cs: Odstupy a mezery

en: Spain
cs: Španělsko

en: Special Character Input
cs: Vstup pro zvláštní znaky

en: Split cell
cs: Rozdělit buňku

en: Split column
cs: Rozdělit sloupec

en: Split row
cs: Rozdělit řádek

en: Sports
cs: Sport

en: Start year
cs: Rok začátku

en: State or Province
cs: Stát či provincie

en: Status
cs: Stav

en: Stop checking if this rule matches?
cs: Zatstavit kontrolu pokud se shoduje s tímto pravodlem?

en: Storage format
cs: Formát uložení

en: Street Address
cs: Ulice

en: Strikethrough
cs: Přeškrtnutý

en: String list
cs: Seznam řetězce

en: Strip domain from the address
cs: Odstranit doménové jméno z adresy

en: Style [CSS]
cs: Styl [CSS]

en: Su
cs: Ne

en: Subje_ct of vacation message:
cs: Před_mět pro zprávu o dovolené:

en: Subject
cs: Předmět

en: Submit
cs: Podat

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Success
cs: Úspěšně

en: Successfully reverted configuration. Reload to see changes.
cs: Konfigurace byla úspěšně změněna. Obnovte stránku.

en: Successfully saved backup configuration.
cs: Úspěšné uložení záložní konfigurace.

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
cs: Úspěšné uložení zálohy konfiguračního souboru %s.

en: Successfully wrote %s
cs: %s bylo úspěšně zapsáno

en: Sudan
cs: Sudán

en: Summary
cs: Shrnutí

en: Sun Rise
cs: Svítání

en: Sun Set
cs: Západ Slunce

en: Sunny
cs: Slunečno

en: Sunrise
cs: Východ Slunce

en: Sunrise/Sunset
cs: Východ/západ Slunce

en: Sunrise:
cs: Východ Slunce:

en: Sunset
cs: Západ Slunce

en: Sunset:
cs: Západ Slunce:

en: Superscript
cs: Horní index

en: Support
cs: Podpora

en: Surname
cs: Příjmení

en: Swaziland
cs: Swazilsko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Syntax error in search terms
cs: Syntaxová chyba v hledaném textu

en: Syrian Arab Republic
cs: Sýrie

en: T-Storm
cs: Bouřka

en: T-Storms
cs: Bouřky

en: TSV file
cs: TSV soubor

en: Table
cs: Tabulka

en: Table Properties
cs: Vlastnosti tabulky

en: Table properties
cs: Vlastnosti tabulky

en: Taiwan, Province of China
cs: Taiwan, provincie Číny

en: Tajikistan
cs: Tadžikistán

en: Tanzania, United Republic of
cs: Tanzánie, Spojená republika

en: Target:
cs: Cíl:

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Telephone Number
cs: Telefonní číslo

en: Temp for last hour:
cs: Teplota za poslední hodinu:

en: Temperature
cs: Teplota

en: Temperature:
cs: Teplota:

en: Template Administration
cs: Vzor pro administraci

en: Text Only
cs: Pouze text

en: Text align
cs: Zarovnání textu

en: Texttop
cs: Vrch textu

en: Th
cs: Čt

en: Thai (TIS-620)
cs: Thajsky (TIS-620)

en: Thailand
cs: Thajsko

en: Thank you for using the system.
cs: Děkujeme za používání systému.

en: The FTP extension is not available.
cs: Přípona pro FTP není dostupná.

en: The Horde/Kolab integration engine does not support "%s"
cs: Integrační algoritmy v Horde/Kolab nepodporují "%s"

en: The Maintenance:: class did not load successfully
cs: Neúspěšné načtení třídy Maintenance::

en: The Options window has closed. Exiting.
cs: Bylo uzavřeno okno s možnostmi. Ukončeno.

en: The administrator needs to configure a permanent Permissions backend if you want to use Permissions.
cs: Administrítor potřebuje nakonfigurovat trvalá práva v systému, pokud si přejete použít práva.

en: The bottom side only
cs: Pouze spodní strana

en: The contact ID number was not specified, left blank or was not found in the database.
cs: Nebylo uvedeno ID pro kontakt, nebylo nalezeno v databázi nebo bylo úplně vynecháno.

en: The contact was successfully added to your address book.
cs: Kontakt byl úspěšně přidán do Vašeho adresáře.

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
cs: K ověření podepsané zprávy je třeba oddělený blok s PGP podpisem.

en: The distribution list ID was either not specified, left blank or not found in the database.
cs: Nebylo uvedeno ID distribučního seznamu, nebylo nalezeno v databázi nebo bylo úplně vynecháno.

en: The distribution list was not specified.
cs: Nebyl uveden distribuční seznam.

en: The driver said:
cs: Zpráva od driveru:

en: The encryption features require a secure web connection.
cs: Šifrovací možnosti lze využít pouze při bezpečném spojení s webem (https).

en: The file %s should contain a %s setting.
cs: Soubor %s by měl obsahovat nastavení %s.

en: The file %s should contain some %s settings.
cs: Soubor %s by měl obsahovat některá z nastavení %s.

en: The file can not be copied onto itself.
cs: Soubor nelze kopírovat sám do sebe.

en: The file contained no data.
cs: Soubor neobsahuje žádná data.

en: The following are the headers for this message/rfc822 message.
cs: Následují hlavičky pro message/rfc822 zprávu

en: The full screen mode is known to cause problems with Internet Explorer, due to browser bugs that we weren't able to workaround.  You might experience garbage display, lack of editor functions and/or random browser crashes.  If your system is Windows 9x it's very likely that you'll get a 'General Protection Fault' and need to reboot.\n\nYou have been warned.  Please press OK if you still want to try the full screen editor.
cs: Je známé, že mód přes celou obrazovku v Internet Exploreru působí problémy, protože se v něm vyskytuje chyba, které se nelze vyhnout. Jako následek může být náhodné zhroucení tohoto programu, chybějící funkce editoru nebo nesprávné zobrazování. Pokud je Váš systemém Winodws 9x, je velmi pravděpodobné, že se objeví chybové hlášení 'General Protection Fault' a budete muset restartovat počítač.\n\nByli jste varováni. Prosím stiskněte OK pokud si přejete pokračovat v módu přes celou obrazovku.

en: The identity "%s" has been deleted.
cs: Identita "%s" byla smazána.

en: The left-hand side only
cs: Pouze na levé straně

en: The location of the GnuPG binary must be given to the Crypt_pgp:: class.
cs: Umístění binárního souboru GnuPG musí být zadáno do třídy Crypt_pgp::.

en: The message sent on %s to %s with subject "%s" has been displayed.
    This is no guarantee that the message has been read or understood.
cs: Zpráva zaslaná v %s k %s s předmětem "%s" byla zobrazena.
    Toto nezaručuje, že zpráva byla přečtena nebo že jí adresát(ka) rozuměl(a).

en: The name to use when linking to the compose page
cs: Název, který bude použit při odkazování na stránce tvorby zpráv

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_smime:: class.
cs: Třída Horde_Crypt_smime:: vyžaduje modul openssl.

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeded the maximum allowable size
cs: Nelze uložit nastavení "%s", protože jeho velikost přesáhla povolený limit.

en: The program used to view this data type (%s) was not found on the system.
cs: Nebyla nalezena aplikace pro čtení tohoto typu dat (%s).

en: The right and left sides only
cs: Pouze na pravé a levé straně

en: The right-hand side only
cs: Pouze na pravé straně

en: The server "%s" has been deleted.
cs: Server "%s" byl vymazán.

en: The server "%s" has been saved.
cs: Server "%s" byl uložen.

en: The signup request for %s has been removed.
cs: Byla odstraněna žádost o přihlášení pro %s.

en: The specified row does not exist.
cs: Požadovaný řádek neexistuje.

en: The temporary file "%s" does not exist.
cs: Dočasný soubor "%s" neexistuje.

en: The top and bottom sides only
cs: Pouze nahoře a dole

en: The top side only
cs: Pouze nahoře

en: The uploaded data was lost since the previous step.
cs: Ztratila se přenesená data z předchozího kroku.

en: The uploaded file could not be saved.
cs: Přenesený soubor nelze uložit.

en: The weather.com block is not available.
cs: Blok weather.com není dostupný.

en: There are no options available.
cs: Žádné z možností nejsou dostupné.

en: There are no parts that can be displayed inline.
cs: Nebyly nalezeny žádné části, které by bylo možno zobrazit v řádku.

en: There are too many characters in this field. You have entered %s characters; you must enter less than %s.
cs: Příliš mnoho znaků v poli. Zadali jste %s znaků; musíte zadat méně než %s znaků.

en: There was a problem with the file upload: No %s was uploaded.
cs: Nastala chyba při přenosu souboru: %s nebyl přenesen.

en: There was a problem with the file upload: The %s was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
cs: Nastala chyba při přenosu souboru. %s nemůže být větší než maximální povolená velikost (%d bytů).

en: There was a problem with the file upload: The %s was only partially uploaded.
cs: Nastala chyba při přenosu souboru: byla přenesena jen část souboru %s.

en: There was an error activating the script.
cs: Nastala chyba při aktivaci skriptu.

en: There was an error deactivating the script.
cs: Nastala chyba při deaktivaci skriptu.

en: There was an error displaying this message part
cs: Došlo k chybě při zobrazování této části zprávy

en: There was an error importing the contact data.
cs: Nastala chyba při importování kontaktu.

en: There was an error importing the iCalendar data.
cs: Při importování iCalendar dat došlo k chybě.

en: There was an error in the configuration form. Perhaps you left out a required field.
cs: Chyba v konfiguračním formuláři. Zřejmě jste vynechali požadované pole.

en: There was an error performing the specified address book function. Please try again later.
cs: Nastala chyba při provádění zadané operace v adresáři. Prosím zkuste to později.

en: There was an error updating the contact details. Please try again later.
cs: Nastala chyba při aktualizaci kontaktu. Prosím zkuste to později.

en: There was an error updating the distribution list. Please try again later.
cs: Nastala chyba při aktualizaci distribučního seznamu. Prosím zkuste to později.

en: This IMAP server does not support sharing folders.
cs: Tento IMAP server nepodporuje sdílení složek.

en: This does not appear to be a valid rar archive.
cs: Toto nevypadá jako platný rar archiv.

en: This does not appear to be a valid zip file.
cs: Toto nevypadá jako platný zip soubor.

en: This does not seem to be a valid card number.
cs: Toto nevypadá jako platné číslo karty.

en: This driver allows sending of messages through the Clickatell (http://clickatell.com) gateway, using the HTTP API
cs: Tento ovladač umožňuje posílání zpráv pomocí Clickatell (http://clickatell.com) brány při použití HTTP API

en: This driver allows sending of messages through the sms2email (http://sms2email.com) gateway, using the HTTP API
cs: Tento ovladač umožňuje posílání zpráv pomocí sms2email (http://sms2email.com) brány při použití HTTP API

en: This driver allows sending of messages via SMTP through the Vodafone Italy gateway, only to Vodafone numbers. It requires an email account with Vodafone Italy (http://www.190.it).
cs: Tento ovladač umožňuje posílání zpráv pomocí SMTP do Vodafone Italy brány pouze pro čísla poskytnuté Vodafonem. Musíte mít emailový účet u Vodafone Italy (http://www.190.it).

en: This field is required.
cs: Toto pole je nutné vyplnit.

en: This field may only contain integers.
cs: Toto pole může obsahovat pouze celá čísla.

en: This field may only contain numbers and the colon.
cs: Toto pole může obsahovat pouze celá čísla a dvojtečku.

en: This field may only contain octal values.
cs: Toto pole může obsahovat pouze osmičkové čísla.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
cs: Toto pole musí být seznam celých čísel oddělených čárkou nebo mezerou

en: This field must be a valid number.
cs: Toto pole musí být platné číslo.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
cs: Toto pole musí pbsahovat barevný kód v šestnáckovém RGB formátu, např. '#1234af'.

en: This form has already been processed.
cs: Tento formulář již byl zpracován.

en: This is %s.
cs: Toto je %s.

en: This is a Kolab Groupware object. To view this object you will need an email client that understands the Kolab Groupware format. For a list of such email clients please visit %s
cs: Toto je objekt Kolab Groupwaru. K zhlédnutí tohoto objektu je zapotřebí mít poštovního klienta, který rozumí formátu Kolab Groupwaru. Pro seznam takových klientů prosím navštivte %s

en: This message was written in a character set (%s) other than your own.
cs: Tato zpráva byla napsána v jiné znakové sadě (%s) než Vaší.

en: This number must be at least one.
cs: Toto číslo musí být nejméně jedna.

en: This server can't uncompress zip and gzip files.
cs: Server nemůže rozbalit zip a gzip soubory.

en: This system is currently deactivated.
cs: Tento systém je v současnosti deaktivovaný.

en: This value must be a number.
cs: Tato hodnota musí být číslo.

en: This window must be called from an Options window
cs: Toto okno muže být voláno pouze z okna možností

en: Thunder
cs: Hřmění

en: Tickets
cs: Lístky

en: Time
cs: Čas

en: Time Tracking
cs: Sledování času

en: Time format
cs: Formát času

en: Time selection
cs: Výběr času

en: Title
cs: Titul

en: Title (tooltip):
cs: Titul (tip):

en: To
cs: Komu

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
cs: Pokud si přejete vybrat více položek, zmáčkněte klávesu Control (PC) nebo Command (Mac) a klikněte na položku.

en: Today
cs: Dnes

en: Toggle HTML Source
cs: Přepnout na HTML zdroj

en: Tomorrow
cs: Zítra

en: Top
cs: Vrch

en: Top frame (_top)
cs: Horní rám (_top)

en: Translations
cs: Překlady

en: Trinidad and Tobago
cs: Trinidad a Tobago

en: True or false
cs: Správně nebo špatně

en: Tu
cs: Út

en: Tunisia
cs: Tunisko

en: Turkey
cs: Turecko

en: Turkish (ISO-8859-9)
cs: Turecky (ISO-8859-9)

en: Turkmenistan
cs: Turkmenistán

en: Turks and Caicos Islands
cs: Turks a Caicos ostrovy

en: Type your choice:
cs: Napište Vaši volbu:

en: URL for your script delivery status report
cs: URL pro zprávu o stavu zaslaného skriptu

en: Ukraine
cs: Ukrajina

en: Unable to access VFS directory.
cs: VFS adresář je nepřístupný.

en: Unable to add extra user information when signing up.
cs: Při registraci nelze přidat extra uživatelské údaje.

en: Unable to change permission for VFS file "%s".
cs: Nelze změnit práva pro VFS soubor "%s".

en: Unable to change permission for VFS file %s/%s.
cs: Nelze změnit práva pro VFS soubor %s/%s.

en: Unable to change to %s.
cs: Nelze změnit na %s.

en: Unable to connect to SQL server.
cs: Nelze se připojit k SQL serveru.

en: Unable to connect with SSL.
cs: Nelze se připojit pomocí SSL.

en: Unable to copy VFS file.
cs: Nelze kopírovat VFS soubor.

en: Unable to create VFS directory "%s".
cs: Nelze vytvořit VFS adresář "%s".

en: Unable to create VFS directory.
cs: Nelze vytvořit VFS adresář.

en: Unable to create VFS file.
cs: Nelze vytvořit VFS soubor.

en: Unable to create empty VFS file.
cs: Nelze vytvořit prázdný VFS soubor.

en: Unable to decompress data.
cs: Nelze rozbalit data.

en: Unable to delete "%s", the directory is not empty.
cs: Nelze vymazat "%s", protože adresář není prázdný.

en: Unable to delete %s, the directory is not empty
cs: Nelze vymazat %s, protože adresář není prázdný.

en: Unable to delete VFS directory recursively.
cs: Nelze rekurzivě odstranit VFS adresář.

en: Unable to delete VFS directory.
cs: Nelze vymazat VFS adresář.

en: Unable to delete VFS directory: %s.
cs: Nelze vymazat VFS adresář: %s.

en: Unable to delete VFS file "%s".
cs: Nelze vymazat VFS soubor "%s".

en: Unable to delete VFS file.
cs: Nelze vymazat VFS soubor.

en: Unable to delete VFS recursively: %s.
cs: Nelze rekurzivně odstranit VFS: %s.

en: Unable to determine current directory.
cs: Nelze určit aktuální adresář.

en: Unable to extract certificate details
cs: Nelze zjistit podrobnosti o certifikátu.

en: Unable to load the definition of %s.
cs: Nelze dosáhnout definici pro %s.

en: Unable to move VFS file.
cs: Nelze přesunout VFS soubor.

en: Unable to open VFS file "%s".
cs: Nelze přesunout VFS soubor "%s".

en: Unable to open VFS file for writing.
cs: VFS soubor nelze otevřít pro zápis.

en: Unable to open VFS file.
cs: Nelze otevřít VFS soubor.

en: Unable to open compressed archive.
cs: Nelze otevřít archivovaný soubor.

en: Unable to read the vfsroot directory.
cs: Nelze číst z vfsroot adresáře.

en: Unable to rename %s to %s: destination folder already exists
cs: Nelze přejmenovat %s na %s: cílová složka již existuje

en: Unable to rename VFS directory.
cs: VFS adresář nelze přejmenovat.

en: Unable to rename VFS directory: %s.
cs: VFS adresář nelze přejmenovat: %s.

en: Unable to rename VFS file "%s".
cs: Nelze přejmenovat VFS soubor "%s".

en: Unable to rename VFS file %s/%s.
cs: Nelze přejmenovat VFS soubor %s/%s.

en: Unable to rename VFS file.
cs: Nelze přejmenovat VFS soubor.

en: Unable to run 'mkisofs'.
cs: Nelze provést 'mkisofs'.

en: Unable to translate this Word document
cs: Tento dokument Word nelze přeložit

en: Unable to write VFS file "%s".
cs: Nelze zapsat do VFS souboru "%s".

en: Unable to write VFS file (copy() failed).
cs: Nelze zapsat data do VFS souboru (selhalo copy()).

en: Unable to write VFS file data.
cs: Nelze zapsat data do VFS souboru

en: Underline
cs: Podtrhnuté

en: Undo Changes
cs: Storno změn

en: Undoes your last action
cs: Stornovat poslení akci

en: Unexpected response from server on connection:
cs: Neočekávaná odpověď serveru na spojení:

en: Unexpected response from server to:
cs: Neočekávaná odpověď serveru:

en: Unfiled
cs: Nevyplněno

en: United Arab Emirates
cs: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
cs: Velká Británie

en: United States
cs: Spojené Státy Americké

en: United States Minor Outlying Islands
cs: Spojené Státy Menšinových ostrovů

en: Units
cs: Jednotky

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unknown apimsgid (API Message ID).
cs: Neznámé apimsgid (API Message ID).

en: Unknown climsgid (Client Message ID).
cs: Neznámé climsgid (Client Message ID).

en: Unknown username or password.
cs: Neznámé uživatelské jméno nebo heslo.

en: Unlink the current element
cs: Odpojit současný prvek

en: Unnamed
cs: Beze jména

en: Unprivileged scripts cannot access Cut/Copy/Paste programatically for security reasons.  Click OK to see a technical note at mozilla.org which shows you how to allow a script to access the clipboard.
cs: Neprivilegované skripty nemohou využívat funkca Vyjmout/Kopírovat/Vlož z bezpečnostních důvodů. Klikněte na OK abyste viděli technickou zprávu z mozilla.org, která vysvětluje, jak nastavit skript pro přístup ke schránce.

en: Unset color
cs: Nenastavená barva

en: Unsupported Extension
cs: Nepodporovaná přípona

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Update %s
cs: Aktualizovat %s

en: Update user
cs: Aktualizovat uživatele

en: Upgrade script deleted.
cs: Skript pro aktualizaci byl vymazán.

en: Upload
cs: Přenos

en: Uploaded all application setup files to the server.
cs: Všechny soubory pro nastavení aplikací byly přeneseny na server.

en: Upper latin letters
cs: Velká tiskací písmena

en: Upper roman numbers
cs: Velké římské číslice

en: Use Current: %s
cs: Použít aktuální: %s

en: Use SSL
cs: Použít SSL

en: Use if name/password is different for IMSP server.
cs: Použít pokud jméno/heslo jsou jiné než pro IMSP server.

en: User %s is not authorised for %s.
cs: Uživatel %s není oprávněn k používání %s.

en: User Administration
cs: Administrace uživatelů

en: User Options
cs: Uživatelské možnosti

en: User Registration
cs: Registrace uživatelů

en: User Registration has been disabled for this site.
cs: Na tomto serveru není možná registrace uživatelů.

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Users in the system:
cs: Seznam uživatelů:

en: Uzbekistan
cs: Uzbekistán

en: VFS directory does not exist.
cs: VFS adresář neexistuje.

en: Vacation
cs: Dovolená

en: Vacation Edit
cs: Upravit Dovolenou

en: Vacation Message
cs: Zpráva o Dovolené

en: Vacation is not supported in the current filtering driver.
cs: Nelze použít Dovolenou se současným driverem pro filtraci.

en: Valid locations found include:
cs: Nalezená platná místa zahrnují:

en: Validity
cs: Platnost

en: Value in minutes from now.
cs: Hodnota v minutách.

en: Values
cs: Hodnoty

en: Values to select from
cs: Vybrané hodnoty z

en: Variable
cs: Proměnné

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
cs: Selhala verifikace - tato zpráva mohla být zfalšována.

en: Version
cs: Verze

en: Vertical align
cs: Vertikální zarovnání

en: Vertical padding
cs: Vertikální odstup

en: Vertical:
cs: Vertikální:

en: Very High
cs: Velmi vysoká

en: Viet Nam
cs: Vietnam

en: Vietnamese (VISCII)
cs: Vietnamsky (VISCII)

en: View %s
cs: Zobrazit %s

en: View an external web page
cs: Zobrazit externí webstránku

en: View as %s
cs: Zobrazit jako %s

en: Virgin Islands, British
cs: Pannenské Ostrovy, Britské

en: Virgin Islands, U.S.
cs: Pannenské Ostrovy, U.S.

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Visibility:
cs: Viditelnost:

en: Vodafone Italy via SMTP
cs: Vodafone Italy přes SMTP

en: WARN
cs: UPOZORNIT

en: WARNING!!! REMOVE SCRIPT MANUALLY FROM %s.
cs: UPOZORNĚNÍ!!! ODSTRAŇTE SKRIPT RUČNĚ Z %s.

en: Warning
cs: Upozornění

en: We
cs: St

en: Weather Forecast
cs: Předpověď počasí

en: Weather data provided by
cs: Data o počasí poskytuje

en: Web Site
cs: Web server

en: Weekly
cs: Týdně

en: Welcome
cs: Vítejte

en: Welcome to %s
cs: Vítejte v %s

en: Welcome, %s
cs: Vítejte, %s

en: Western (ISO-8859-1)
cs: Západní (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
cs: Západní (ISO-8859-15)

en: Western Sahara
cs: Západní Sahara

en: Wh_itelist addresses:
cs: Bí_lé adresy:

en: What application should %s display after login?
cs: Kterou aplikaci má %s zobrazit po přihlášení do systému?

en: What is the delimiter character?
cs: Jaký je oddělovací znak?

en: What is the quote character?
cs: Jaký je znak pro citaci?

en: Which phases
cs: Které fáze

en: Which plugins to enable for the Rich Text editor.
cs: Volba rozšíření pro Rich Text editor.

en: Whitelist
cs: Bílá listina

en: Whitelist Edit
cs: Upravit Bílou listinu

en: Whitelist is not supported in the current filtering driver.
cs: Nelze použít Bílou listinu se současným driverem pro filtraci.

en: Whitelisted Addresses
cs: Adresy na Bilé listině

en: Width
cs: Šířka

en: Width in CSS units
cs: Šířka v CSS jednotkách

en: Width of the %s menu on the left (takes effect on next log-in):
cs: Šířka %s menu vlevo (změna se objeví při dalším přihlášení):

en: Width of the table
cs: Šířka tabulky

en: Width unit
cs: Jednotka šířky

en: Width:
cs: Šířka:

en: Wind
cs: Vítr

en: Wind Early
cs: Ranní vítr

en: Wind speed in knots
cs: Rychlost větru v uzlech

en: Wind:
cs: Vítr:

en: Wind:
cs: Vítr:

en: Wisdom
cs: Moudrost

en: Work
cs: Práce

en: Work Address
cs: Adresa do zaměstnání

en: Work Phone
cs: Telefon do zaměstnání

en: X509v3 Basic Constraints
cs: X509v3 základní omezení

en: X509v3 Extended Key Usage
cs: X509v3 rozšířené použití klíče

en: X509v3 Subject Alternative Name
cs: X509v3 alternativní jméno osoby

en: X509v3 Subject Key Identifier
cs: X509v3 identifikátor klíče

en: X509v3 extensions
cs: X509v3 rozšíření

en: YY
cs: RR

en: YYYY
cs: RRRR

en: Yahoo! map
cs: Mapa Yahoo!

en: Yearly
cs: Ročně

en: Yemen
cs: Jemen

en: Yes
cs: Ano

en: Yes, I Agree
cs: Ano, souhlasím

en: You are in TEXT MODE.  Use the [<>] button to switch back to WYSIWYG.
cs: Jste v TEXTOVÉM MÓDU. Použijte [<>] tlačítka k zpětnému přepnutí do WYSIWYG.

en: You are not authenticated.
cs: Nebyli jste správně ověřeni.

en: You can not have the '\' character in your full name.
cs: Znak '\' nemůže být součástí Vašeho jména.

en: You did not enter a valid email address.
cs: Byla zadána neplatná e-mailová adresa.

en: You didn't map any fields from the imported file to the corresponding fields in %s.
cs: Nemapovali jste žádná pole z importovaného souboru k odpovídajícím polím v %s.

en: You have been logged out.
cs: Byli jste odhlášeni ze systému.

en: You have to enter a valid cellphone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
cs: Vložte číslo mobilního telefonu, použijte jen číslic nebo případně '+' pro mezinárodní čisla.

en: You have to enter a valid value.
cs: Musíte zadat platnou hodnotu.

en: You must configure a DataTree backend to use Signups.
cs: Musíte konfigurovat databázi dat, pokud si přejete používat Registrace.

en: You must configure a VFS backend.
cs: Musíte konfigurovat VFS backend.

en: You must describe the problem before you can send the problem report.
cs: Musíte nejdříve popsat problém a poté ho odeslat.

en: You must enter the URL where this link points to
cs: Musíte zadat URL na které bude tento odkaz ukazovat

en: You must select an server to be deleted.
cs: Musíte vybrat server, který bude smazán.

en: You must specify a username to clear out.
cs: Musíte vybrat uživatelské jméno, které bude smazáno.

en: You must specify a username to remove.
cs: Musíte zadat uživatelské jméno, které bude odstraněno.

en: You must specify at least one email address for which the vacation messages should be activated.
cs: Musí být uvedena nejméně jedna adresa pro použití Dovolené

en: You must specify the username to add.
cs: Neuvedli jste uživatelské jméno, které bude přidáno.

en: You must specify the username to update.
cs: Neuvedli jste uživatelské jméno pro aktualizaci.

en: You must specify what action to perform.
cs: Musíte zadat akci, která bude provedena.

en: You must type a new category name.
cs: Musíte zadat jméno nové kategorie.

en: Your %s session has expired. Please login again.
cs: Vaše %s relace byla ukončena. Opět se přihlašte, prosím.

en: Your Email Address
cs: Vaše emailová adresa

en: Your From: address:
cs: Vaše Od-koho: adresa:

en: Your Information
cs: Vaše informace

en: Your Internet Address has changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
cs: V relaci %s se změnila Vaše internetová adresa. Z bezpečnostních důvodů se musíte opět přihlásit.

en: Your Name
cs: Vaše jméno

en: Your authentication backend does not support listing users, or the feature has been disabled for some other reason.
cs: Váš ověřovací systém nepodporuje výpis uživatelů anebo tato možnost není přístupná z jiných důvodů.

en: Your browser appears to have changed since the beginning of your %s session. To protect your security, you must login again.
cs: Zdá se, že v průběhu relace %s se změnil Váš prohlížeč. Z bezpečnostních důvodů se musíte opět přihlásit.

en: Your browser does not support this feature.
cs: Váš prohlížeč nepodporuje tuto možnost.

en: Your current time zone:
cs: Vaše současné časové pásmo:

en: Your default identity:
cs: Vaše implicitní identita

en: Your full name:
cs: Vaše úplné jméno:

en: Your new password for %s is: %s
cs: Vaše nové heslo pro %s je: %s

en: Your options have been updated for the duration of this session.
cs: Vaše nastavení bylo aktualizováno pro trvání této relace.

en: Your options have been updated.
cs: Vaše nastavení bylo aktualizováno.

en: Your password has been reset
cs: Vaše heslo bylo resetováno.

en: Your password has been reset, check your email and log in with your new password.
cs: Vaše heslo bylo resetováno, zkontrolujte si zprávy elektronické pošty a přihlašte se s Vaším novým heslem.

en: Your remote servers:
cs: Vaše vzdálené servery:

en: Yugoslavia
cs: Jugoslávie

en: Zaire
cs: Zair

en: Zambia
cs: Zambie

en: Zimbabwe
cs: Zimbabve

en: [Hide Quoted Text]
cs: [Ukrýt citovaný text]

en: [No Subject]
cs: [Žádný Předmět]

en: [Problem Report]
cs: [Hlášení problému]

en: [Show Quoted Text -
cs: [Zobrazit citovaný text -

en: [Show Quoted Text - %s lines]
cs: [Zobrazit citovaný text - %s řádků]

en: [line %s of %s]
cs: [řádek %s z %s]

en: _Address(es) to forward to:
cs: _Adresa(y) pro přeposlání:

en: _Addresses to not send responses to:
cs: _Adresy kterám nebude zaslána odpověď:

en: _Administration
cs: _Administrace

en: _Blacklist
cs: _Černá Listina

en: _Delete Row
cs: _Smazat řádek

en: _Delete message completely
cs: _Úplné Smazání Zprávy

en: _Enter each address on a new line:
cs: _Vložit každou adresu na nový řádek:

en: _Forward
cs: _Přeposlat

en: _Groups
cs: _Skupiny

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Image Properties...
cs: _Vlastnosti obrázku...

en: _Keep a copy of messages in this account?
cs: _Ponechat kopii zprávy na tomto účtu?

en: _Log in
cs: _Přihlášení

en: _Log out
cs: _Odhlášení

en: _Modify Link...
cs: _Modifikovat odkaz...

en: _Move message to folder:
cs: _Přesunout zprávu do složky:

en: _My email addresses:
cs: _Moje emailové adresy:

en: _Options
cs: _Možnosti

en: _Permissions
cs: _Práva

en: _Remove Link...
cs: _Odstranit odkaz...

en: _Script
cs: _Skript

en: _Setup
cs: _Nastavení

en: _Table Properties...
cs: _Vlastnosti tabulky...

en: _Users
cs: _Uživatelé

en: _Vacation
cs: _Dovolená

en: _Whitelist
cs: _Bílá listina

en: address book
cs: adresář

en: and
cs: a:

en: calendar
cs: kalendář

en: calm
cs: bezvětří

en: click here
cs: kliknout zde

en: falling
cs: srážky

en: field
cs: pole

en: file
cs: soubor

en: from the %s (%s) at %s %s
cs: z %s (%s) rychlostí %s %s

en: immediate
cs: okamžitě

en: inline
cs: v řadě

en: lines]
cs: řádků]

en: match
cs: shoda

en: mkisofs error code %d while making ISO.
cs: chybový kód mkisofs %d při vytváření ISO.

en: name
cs: jméno

en: not implemented
cs: není implementováno

en: not yet implemented
cs: není dosud implementováno

en: notepad
cs: zápisník

en: or
cs: nebo

en: percent
cs: procent

en: pixels
cs: pixelů

en: procmail script generated by Ingo
cs: procmail skript generovaný Ingem

en: rising
cs: stoupající

en: show differences
cs: zobrazit rozdíly

en: sieve filter generated by Ingo
cs: sieve filter generovaný Ingem

en: sms2email via HTTP
cs: sms2email za použití HTTP

en: steady
cs: vytrvalé

en: task list
cs: seznam úkolů

en: type the password twice to confirm
cs: pro potvrzení napište heslo dvakrát

en: unified
cs: sjednocený

en: unnamed
cs: bez názvu

en: user select
cs: vybrat uživatele
